Previous commitees

2013 - 2015

(Certified by the cultural minister on 6th nov 2013 regulation nr 346)

Member
Nominator
Kalle Komissarov               esimees                Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda                      
Raivo KotovaseesimeesEesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda
Indrek Allmann                                Eesti  Arhitektuurikeskus                        
Ignar Fjuk                                   Arhitektuuri- ja urbanistikainstituut (TTÜ)
Eero Jürgenson                                    Eesti Sisearhitektide Liit
Marika Lõoke
Eesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda
Sirle Salmistu Eesti Maastikuarhitektide Liit

2011 - 2013

(Certified by the cultural minister on 6th nov 2013 regulation nr 346)

Member                        Nominator             
Tiit SildesimeesEesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda
Hugo MittaseesimeesEesti Disainerite Liit, Eesti Disainikeskus MTÜ
Eva Hirvesoo Eesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda
Kalle Komissarov Eesti Kunstiakadeemia          
Raivo Kotov Eesti Arhitektide Liit, Eesti Kultuuri Koda 
Mari Kurismaa Eesti Sisearhitektide Liit 
Sirle Salmistu Eesti Maastikuarhitektide Liit

2009 - 2011

(Certified by the cultural minister on 9th nov 2009 regulation nr 376)

Member
                 Nominator      
Epp LankotsesimeesEesti Kunstiteadlaste Ühing,Eesti Kunstiakadeemia
Tarmo Teedumäe  aseesimeesEesti Kunstiakadeemia
Eva Hirvesoo Eesti Arhitektide Liit
Mari Kurismaa Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Kunstiakadeemia
Laila Põdra Eesti Arhitektide Liit
Tiit Sild       Eesti Arhitektide Liit
Tõnis Vellama Eesti Disainerite Liit

2007 - 2009

(Certified by the cultural minister on 7th nov 2007 regulation nr 366)

Member
                        
Nominator              
Liina Jänes            esimeesEesti  Arhitektuurimuuseum                                                      
Marika Lõoke             aseesimees    
Eesti Arhitektuurimuuseum
Markus Kaasik Eesti Kunstiakadeemia
Karin Paulus Eesti Arhitektide Liit
Mait Summatavet Eesti Disainerite Liit, Eesti Arhitektuurimuuseum, 
Eesti Sisearhitektide Liit 
Fredi Armand Tomps  Eesti Arhitektide Liit
Tõnis Vellama  Eesti Disainerite Liit

2005-2007

(Certified by the cultural minister on 31st of oct 2005 regulation nr 315)

Member
  Nominator                         
Mait Summatavet          
esimeesEesti Disainerite  Liit                                                     
Jaak Huimerind           aseesimees      
Eesti Arhitektide Liit
Lilian Hansar Eesti Kunstiteadlaste Ühing, Eesti Kunstiakadeemia
Liina Jänes Eesti Arhitektuurimuuseum
Karin Paulus Eesti Kunstiteadlaste Ühing, Eesti Arhitektuurimuuseum
Fredi Tomps          Eesti Arhitektide Liit
Siiri Vallner Eesti Arhitektuurimuuseum

2003-2005

(Certified by the cultural minister on 23rd of oct 2003 regulation nr 161)

Member
Nominator
Peeter PereesimeesEesti Arhitektide Liit
Lilian HansaraseesimeesEesti Kunstiakadeemia
Andres Kurg
Eesti Kunstiakadeemia 
Ado Eigi Eesti Arhitektide Liit
Epp Lankots                                     
DOCOMOMO Eesti Rahvuskomitee
Teddy Böckler Eesti Arhitektide Liit (seenioride sektsioon)
Tiiu Truus Eesti Sisearhitektide Liit

2001-2003

(Certified by the cultural minister on 30th oct 2001 regulation nr 178)

Member

Nominator
Andres Ojari
(kuni 22.02.2002)
esimees
(kuni 22.02.2002)     
Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Kunstiakadeemia
Mart Kalm
(kuni 22.02.2002) 
aseesimees
(kuni 22.02.2002) 
Eesti Arhitektuurimuuseum
Teddy Böckler
Eesti Arhitektide Liit (seenioride sektsioon)
Pille Lausmäe Eesti Kunstiteadlaste Ühing, Eesti Sisearhitektide Liit
Piret Lindpere DOCOMOMO Eesti Rahvuskomitee, Eesti Kunstiteadlaste Ühing
Ülo Peil
Eesti Arhitektide Liit
Tiit Trummal
Eesti Kunstiteadlaste Ühing
Peeter Pere
(kinnitatud 22.02.2002 
kultuuriministri käskkirjaga nr 39)
  
esimees
(alates 26.03.2002)
Eesti Arhitektide Liit
Ülar Mark
(kinnitatud 22.02.2002
kultuuriministri  
käskkirjaga nr 39) 
aseesimees
(alates 26.03.2002) 
Eesti Arhitektuurimuuseum

1999-2001

(Certified by the cultural minister on 1st nov 1999 regulation nr 174)

Member

Nominator
Andres PõimeesimeesEesti Arhitektide Liit
Mart KalmaseesimeesEesti Arhitektuurimuuseum
Vello Asi
Eesti Sisearhitektide Liit
Margus Koot
Eesti Arhitektide Liit
Mari Kurismaa Eesti Kunstiteadlaste Ühing
Andres Ojari Eesti Arhitektuurimuuseum
Toomas Tammis Eesti Kunstiteadlaste Ühing

1997-1999

(Certified by the cultural minister on 7th of oct 1997 regulation nr 199, for two years)

Member

Nominator
Hain Tossesimees             
Eesti Arhitektide Liit, Eesti Arhitektuurimuuseum
Vello AsiaseesimeesEesti Arhitektuurimuuseum
Rein Laur
Eesti Arhitektide Liit
Avo-Himm Looveer Eesti Kunstiakadeemia
Andres Põime Eesti Arhitektide Liit
Uku Põllumaa Eesti Arhitektide Liit
Andres Siim Eesti Arhitektide Liit, Eesti Arhitektuurimuuseum

1994 - 1997

(certified on 6th of oct 1994, for 3 years) 

Member
                             
Nominator
Karin HallasesimeesEesti Arhitektide Liit, Eesti Kunstiteadlaste Ühing
Ado Eigi  aseesimeesEesti Arhitektide Liit
Tiit Kaljundi
Eesti Arhitektide Liit
Tõnis Palm Eesti Arhitektide Liit
Andres Siim Eesti Arhitektide Liit
Jüri Siim Eesti Arhitektide Liit
Hain Toss Eesti Arhitektide Liit