2020. aasta 3. taotlusvooru eraldused

    Valdkondade vahel edasi liikumiseks klõpsake pealkirjale vasakul pool oleval sisukorras.

    Eesti Kultuurkapitali nõukogu

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Ahven, Anneli õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Artla, Tiia õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Einasto, Heili õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Gerretz-Traksmann, Marrit õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Hint, Nils õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Hoyer, Dirk õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ikkonen, Indrek õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ilus, Mihkel õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Jansen, Taavet õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kagovere, Ott õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kapten, Helin õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kask, Margot õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Keerdo-Dawson, Michael Andrew õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kerikmäe, Taavi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Klemmer, Veiko õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kljavin, Keiti õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Konstante, Astrida õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kraavi, Janek õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kuusk, Laura õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kärp, Tanel õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Leesi, Krista õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lock, Gerhard õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Loodus, Holger õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lotman, Elen õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Maimets, Riho Esko õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Maltis, Malle õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Maran, Timo õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Mälk, Kadri õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Nielsen, Katrin õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Orgse, Lembit õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Peäske, Mihkel õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Pihlak, Sille õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ploom, Ülar õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Poll, Mihkel õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Puppart, Piret õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Reino, Mart õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Roose, Celia õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ruben, Tanel õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Saar, Liina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Siib, Liina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Sikk, Jaak õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Šein, Hagi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Talvoja, Kädi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Toomik, Jaan õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tóth, Krisztina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tuksam, Siim õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tulev, Toivo õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tuum, Kirsti õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Vaatmann, Veiko õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ventsel, Aimar õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tallinna Graafikatriennaal SA Tallinna XVIII Graafikatriennaali korraldamine 48 000
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumis aastal 2021 avanevate näituste korraldamine 80 000


    Sihtkapitalid

    Arhitektuur

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Gans, Helle juubelitoetus 500
    Jõe, Frida õppestipendium magistriõpinguteks Prantsuse Moeinstituudis 2 500
    Kaljuste, Madli Projekteerijate maja ainetel näituse korraldamine 372
    Kuldkepp, Kaie õppestipendium maastikuarhitektuuri magistriõpinguteks Aalto ülikoolis 2 500
    Kõrvits, Toomas juubelitoetus 500
    Künnapu, August Epifanio 18. numbri väljaandmine 750
    Laanemaa, Kirsti juubelitoetus 500
    Laanjärv, Sverre õpingud Ecole de Chaillot' post-master's programmis hoonete restaureerimise erialal 896
    Lass, Jüri juubelitoetus 500
    Leidla, Anne juubelitoetus 500
    Lobjakas, Kai loominguline stipendium 1 000
    Mirka, Sandra õppestipendium magistriõpinguteks Aalto ülikoolis 2 499
    Padar, Aulo juubelitoetus 500
    Ruudi, Ingrid doktoritöö väljaandmine 1 500
    Sööt, Kaisa Artishoki biennaalil osalemine 2 000
    Tali, Johan Saue vallamaja ülesfilmimine lühifilmiks 1 000
    Tõrs-Ojari, Triin loometöötoetus Arhitektuuri aastapreemiad 2020 kogumiku koostamiseks 2 000
    Vainomäe, Anu juubelitoetus 500
    Veinberg, Kristiina õppestipendium magistriõpinguteks Oslo Kunstiakadeemias 2 400
    Arhitektuurikirjastus MTÜ Eesti arhitektuuriajakirja Maja 2021 talvenumbri väljaandmine ja levitamine 20 500
    Eensalu & Pihel OÜ sündmustesarja Loov Viljandi korraldamine 6 000
    Eesti Arhitektide Liit EALi väikeobjekti võistluse VÄIKE 2020 žürii ringsõidu korraldamine 473
    Eesti Arhitektide Liit filmi "Leonhard Lapin. Protsess" lisavõtted Soomes 1 416
    Eesti Arhitektide Liit osalemine BAUA award 2020 võistlusel Vilniuses 7 000
    Eesti Arhitektide Liit Eesti Arhitektide Liit 100 juubelifilmi tootmine 10 000
    Eesti Arhitektuurimuuseum ekskursioonidesarja Avatud majad korraldamine hooajal 2020/2021 1 500
    Eesti Arhitektuurimuuseum loengusarja Elav ruum korraldamine hooajal 2020/2021 2 240
    Eesti Disainerite Liit osalemine rahvusvahelises projektis Inimlikud linnad - linnakeskkonna uued strateegiad 2 000
    Eesti Disainerite Liit tootedisainiauhind BRUNO 2020 näituse korraldamine 3 500
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 preemiafond 4 200
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 virtuaalse auhinnaürituse korraldamine 5 000
    Eesti Kunstiakadeemia MSA19 õppereis Heimtalisse 438
    Eesti Kunstiakadeemia MSA19 õppereis Narva ja Jaanilinna 469
    Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri uurimuse SISU-LINE #5 väljaandmine 1 000
    Eesti Kunstiakadeemia BSA20 õppereis Vilsandile 1 156
    Eesti Kunstiakadeemia ringreisi "Aulo Padar 80 - tutvumine Nõukogude perioodi arhitektuuripärlitega" korraldamine 1 760
    Eesti Kunstiakadeemia EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute seeria korraldamine sügisel 2020 2 500
    Eesti Kunstiakadeemia EKA muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna õppereis Tartumaale 2 510
    Eesti Kunstiakadeemia töötubade sarja "Hüljatud maastikud: Suurpea ja Pärispea - külma sõja kuum kinnisvara" korraldamine 2 718
    Eesti Kunstiakadeemia "Eesti kunsti ajaloo" I osa arhitektuuripeatükkide kirjutamine 4 250
    Eesti Maastikuarhitektide Liit Eesti Arhitektuuripreemiad 2020 korraldamine 3 000
    Eesti Maastikuarhitektide Liit Eesti Maastikuarhitektide Liidu aastapreemiad 2020 preemiafond 6 250
    Eesti Sisearhitektide Liit Eesti arhitektuuripreemiad 2020 saate tegemine 8 400
    Garage48 OÜ arhitektuuri, puidutööstuse ja metsanduse häkatoni Garage48 Future of Wood 2020 korraldamine 2 000
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused september 2020 - detsember 2020 800
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Ülo Stööri "Ühe arhitekti mälestuste" 4. köite kirjastamine 2 500
    KOKO arhitektid OÜ Eesti arhitektuuri näituse uuendamine Manifesta kunstibiennaalil eksponeerimiseks 3 900
    KOKO arhitektid OÜ KOKO konverentsi "City reuse / Linna uuskasutus" korraldamine 4 000
    KPD Kirjastus OÜ D. Brunsi monograafia "Tallinn: Eesti Vabariigi pealinna ehituse ajalugu aastal 1918-1940" avaldamine vene keeles 2 500
    Muinsuskaitseamet virtuaalnäituse „Koolimajad Eestis“ vormistamine füüsilise rändnäitusena 1 748
    Narva Muuseum SA trükise "Narva. Daatšast paleeni" avaldamine vene keeles 7 110
    Rein Murula Arhitektuuribüroo OÜ Rein Murula Arhitektuuribüroo kataloogi väljaandmine 1 800
    Rüki Galerii OÜ Salto AB näituse korraldamine Rüki galeriis 4 435
    Tallinna Tehnikaülikool arhitektuuri esmakursuslaste õppereis Helsingisse 2 336
    Tartu Vallavalitsus Raadimõisa asumi puhkeala ideekonkursi peapreemia 7 000
    Tartu Ülikool ajakirja Baltic Journal of Art History nr 20 publitseerimine 2 000




    Audiovisuaalne kunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Andreas, Markus õpingud National Film and Television School`s helirežii erialal
    3 200
    Arro, Pille-Maris ühekordne elutöötoetus 260
    Aru, Tõnu   juubelitoetus 340
    Arus, Taavi üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Auriste, Lia ühekordne elutöötoetus 260
    Halla, Helve ühekordne elutöötoetus 260
    Hints, Anna täispika mängufilmi "Nahk" stsenaariumi kirjutamine 1 000
    Jaakson, Mall ühekordne elutöötoetus 260
    Jancis, Kaspar osalemine festivalil "Mediawave" Ungaris 107
    Kasesalu, Peep ühekordne elutöötoetus 260
    Kats, Madis „Pühapäev”, mis uurib vabakutseliste töö- ja puhkeaja harjumusi 544
    Kruusiauk, Kaupo üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Kusmin, Õie ühekordne elutöötoetus 260
    Kuusik-Oengo, Kerdi osalemine Cartoon Business foorumil 600
    Laiapea, Vahur Toetus seoses 60. juubeliga 340
    Link, Endel ühekordne elutöötoetus 260
    Linna, Leeni täispika mängufilmi "Kurkse" stsenaariumi esimese versiooni kirjutamine 2 000
    Lippmaa, Lauri üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Loomann, Ants ühekordne elutöötoetus 260
    Lorberg, Ivi-Irmgard ühekordne elutöötoetus 260
    Lään, Irene   juubelitoetus 340
    Melder, Vivian õpingud stsenaristika magistrikraadis Edinburgh Napier`i ülikoolis 3 200
    Merivoo, Rasmus mängufilmi "Koer" stsenaariumi kirjutamine 1 500
    Miilen, Kersti juubelitoetus 340
    Naulainen, Anti üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Pulk, Ly   juubelitoetus 340
    Põldma, Janno juubelitoetus 340
    Pääsuke, Priit üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Rannik, Aivo üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Ruus, Ago ühekordne elutöötoetus 260
    Stellar Film OÜ mängufilmi "Tagurpidi torn" tootmine, II etapp 25 000
    Školnikov, Viktor ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikova, Tatjana ühekordne elutöötoetus 260
    Trishkina-Vanhatalo, Liina üheaastane loominguline stipendium 7 500
    Tuch, Boris venekeelse raamatu "Kohtumised. Dialoogid. Portreesid" kirjastamine 3 000
    Ulman, Dione-Livia täispika mängufilmi "Nahk" stsenaariumi kirjutamine 1 000
    Vilu, Arvo ühekordne elutöötoetus 260
    Alexandra Film OÜ dokumentaalfilmi "Savvusanna sõsarad" tootmine 4 000
    Baltic Film Production OÜ dokumentaalfilmi "Ülo Sooster" helikujundus ja tõlked eesti keelde (dialoogid, subtiitrid, tiitrid) 5 000
    BE MTÜ filmituru Industry@Tallinn ja Baltic Event 2020 korraldamine 18 000
    Black Plastic Media Productions OÜ dokumentaalfilmi "Veel üks peatus" tootmine 15 000
    Eesti Animatsiooni Liit Eesti Animatsiooni juubeliaasta korraldamine 2. etapp 3 000
    Eesti Joonisfilm OÜ joonisfilmi "Operatsioon Larp" tootmine 24 000
    Eesti Kinoliit tegevustoetus 12 000
    Eesti Kinoliit FERA liikmemaks 1 035
    Eesti Mittekommertslike Filmide Autorite Liit 18. rahvusvahelise mittekommertslike filmide festivali "Tallinn 2020" ettevalmistamine ja läbiviimine 3 132
    Eesti Mittekommertslike Filmide Autorite Liit Jaak Järvine osalemine žürii liikmena 14. festivalil "GRAND OFF" 190
    FUFF MTÜ "Our indigenous friends" näituse korraldamine Oodi raamatukogus Soomes 260
    Homeless Bob Production OÜ mängufilmi "Kapten Volkonogovi pääsemine" tootmine 30 000
    Homeless Bob Production OÜ loovmeeskonna osalemine mängufilmi "Viimased" Soome esilinastusel Lapimaal 1 200
    Juhan Kuusi Fond MTÜ näitusekataloogi „Väljavaade - 40 aastat Eesti tänavafotograafiat” koostamine ja trükk 5 000
    Kinoman MTÜ mängufilmi "Plan Trafficker" arendus
    5 000
    Korovo OÜ dokumentaalfilmi "Käärid" tootmine, sarjas "Eesti lood" 7 672
    Kõrgem Kunstikool Pallas koguteose "Eesti Fotograafia Antoloogia" II köite väljaandmine 5 000
    Must Käsi 2 OÜ väärtfilmi "Suveniir" näitamine kinos Sõprus 1 150
    Must Käsi MTÜ Öst-West Fest korraldamine 2 500
    Nukufilm OÜ lühianimafilmi "Taaskohtumine" tootmine 10 000
    Nukufilm OÜ Kaspar Jancise autorifilmi "Antipolis" arendamine 2 000
    Nukufilm OÜ lühianimafilmi "Eriliselt omapärane mees" tootmine 4 000
    Otaku MTÜ filmiprogrammi "TOP7 režissöörid" II vooru korraldamine 4 000
    Rae Kultuurikeskus Jüri Gümnaasiumis õppinud tuntud Eesti filmi režissööride kohtumised 600
    Rao Heidmetsa Filmistuudio filmiprojekti "Kood" järeltootmine, montaaz ja helindamine 9 300
    Silmapete OÜ AG47 galeriis Heikki Leisi fotonäituse "Recycling architecture" korraldamine 600
    Sygistuul OÜ lühifilmi "Vanaema, saa tuttavaks" tootmine 15 000
    Tallinnfilm OÜ sõltumatute filmide linastamine kinos Artis 7 500
    Taska Film OÜ mängufilmi "Soo" tootmine 20 000
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Tõnu Tormise kultuuriloolise fotoarhiivi I moodul 2 000
    Well Well OÜ dokumentaalfilmi "Analooglinn" tootmine, sarjas "Eesti lood" 7 672
    Visual Content OÜ mängufilmi "Õpetaja" stsenaariumi arendamine 5 000
    Võru Instituut raamatu "Vana-Võromaa päevapiltnikud" väljaandmine 4 000




    Helikunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aljaste, Mari Ann juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Aavik, Henri Christofer õpingud orkestridirigeerimise erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar Saksamaal 1 000
    Adamson, Tiina õpingud Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias džässlaulu erialal 1 000
    Alango, Mirjam sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Amor, Mari erialastipendium R. Eespere "Klaverikontserdi" noodigraafika teostamiseks 800
    Amor, Mari erialastipendium: uudisteoste noodigraafika teostamine 1 000
    Andre Maaker loometöötoetus 400
    Bradago Poveda, Ivan interpreedistipendium 250
    Dede, Tuuri interpreedistipendium 300
    Eenma, Imre interpreedistipendium 250
    Erastus, Nele Frieder Berniuse ja Kammerchor Stuttgarti meistrikursusel osalemine 760
    Ernits, Maari interpreedistipendium 300
    Fischer, Saale interpreedistipendium 200
    Heinoja, Fred õpingud klassikalise viiuli erialal Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Heinoja, Sten interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Heinoja, Sten sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Helstein, Maarja interpreedistipendium 200
    Hirsch, Liisa Helena Krinali ja ZUGA Ühendatud Tantsijate uuslavastuse “Häbi” helilooja loometöötoetus 800
    Hunt, Kadri interpreedistipendium kontserdi "Sassis sajandid ehk kevade teine tulemine" kava ettevalmistuseks 160
    Hõlpus, Hain interpreedistipendium 200
    Ilves, Gloria õpingud viiuli erialal Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Joamets, Tanel interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Johannes, Tarmo loominguline stipendium 1 500
    Juurikas, Age interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Jõesaar, Melissa kontserdi ettevalmistus: Maria Valdmaa ja Ars Revalia Pärnu Ammende Villas 1 250
    Jõks, Eerik raamatu "Eesti laulupsalter" toimetamine ja korrektuur 2 000
    Kaal, Anu juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kadalipp, Lauri õpingud muusika komponeerimise erialal Hamburgi Muusika- ja Teatriülikoolis Saksamaal 1 000
    Kaldmäe, Kadi õpingud Amsterdami konservatooriumis jazz-laulu erialal 1 000
    Kallastu, Andrus interpreedistipendium 250
    Kapten, Kristi interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Kapten, Toomas erialastipendium 1 500
    Karja, Kirke interpreedistipendium 200
    Karu, Martin õpingud klassikalise laulu erialal kõrgkoolis Guildhall School of Music & Drama Londonis 1 200
    Kask, Ott interpreedistipendium 200
    Kaumann, Tõnis interpreedistipendium kontserdi "Sassis sajandid ehk kevade teine tulemine" kava ettevalmistuseks 160
    Kekiševa, Svetlana kontserdisarja "Talvemustrid" korraldamiskulud 900
    Kiik, Tiit juubelitoetus 500
    Kits, Katariina Maria kontserdikava ettevalmistamine 250
    Kits, Katariina Maria sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Kits, Marcel Johannes õpingud Berliini Kunstiülikoolis tšello erialal 1 000
    Kont, Erle interpreedistipendium repertuaari ettevalmistamiseks 500
    Koov, Carmen dirigeerimisõpingud Viini ülikoolis Universität für Musik und darstellende Kunst Wien 1 000
    Kopli Scheiber, Eve interpreedistipendium kontserdi "Sassis sajandid ehk kevade teine tulemine" kava ettevalmistuseks 160
    Krigul, Ülo erialastipendium 1 000
    Kruusmaa, Alisson uudisteose loomine 600
    Kuusik, Jaanika interpreedistipendium kontserdi "Sassis sajandid ehk kevade teine tulemine" kava ettevalmistuseks 160
    Kuusk, Kaarel vonKuusk debüütalbumi valmimine 1 000
    Kuusk, Kaarel loometöötoetus 250
    Kuusk, Priit projekti "Eesti muusikud maailmalavadel" jätkamine 200
    Kuusma, Mart õpingud vioola erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Detmold Saksamaal 1 000
    Kõressaar, Martin-Eero interpreedistipendium kitarritrio kontserdikava "Muusika eriajastutest" omandamiseks 200
    Kõrvits, Tõnis erialastipendium: 16.-18. sajandi muusika seaded kooslusele laul ja tšello 450
    Käo, Kristo interpreedistipendium 200
    Laanesaar, Karl-Juhan interpreedistipendium 200
    Laanesaar, Miina kontserdikava ettevalmistamine 250
    Laidna, Maila kontserdikava ettevalmistamine 250
    Laidna, Maila interpreedistipendium 200
    Langeproon, Mikk interpreedistipendium 500
    Lassmann, Peep interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Lassmann, Sten interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Laur, Rene interpreedistipendium 1 000
    Lee, Sooyoung kontserdikava ettevalmistamine 250
    Leerimaa, Ingvar-Vilmar repertuaari omandamine 600
    Leiten, Lea sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Leivategija, Kadri Kadri Leivategija – missioonitundelise ja eesmärgipärase tegevuse eest muusikaelu ja –hariduse edendamisel 5 000
    Liiv, Diana kontserdikava ettevalmistamine 250
    Liiv, Diana interpreedistipendium 250
    Liiv, Diana sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Liiv, Taavi-Peeter loominguline stipendium 1 500
    Liiv, Tähe-Lee meistrikursused Accademia Perosis, Itaalias 400
    Luisk, Maria interpreedistipendium 250
    Maidre-Aarvik, Ines Interpreedistipendium: kontserdikava "Passacaglia promenaadid" ettevalmistamine 500
    Malle Maltis uudisteose kirjutamine 1 000
    Malleus, Ingrit õpingud kooridirigeerimise erialal Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Martin, Marko interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Mattiesen, Monika erialastipendium 1 000
    Meibaum, Marten kontserdikava ettevalmistamine 250
    Meibaum, Marten interpreedistipendium kontserdi "Sassis sajandid ehk kevade teine tulemine" kava ettevalmistuseks 160
    Meibaum, Marten sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Meier, Udo juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Melaha, Maria enesetäiendamine kursustel ja ettelaulmine Baieri Ooperi Akadeemias 700
    Mihkelsoo, Marleen õpingud Inglismaa muusikaülikoolis The Academy of Contemporary Music laulu erialal 1 200
    Mikalai, Mati interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Muul, Madis õpingud Siena Jazz University's jazz-klaveri erialal 400
    Mäevälja, Liis interpreedistipendium: kontserdikava “Üle maade ja merede” ettevalmistamine 200
    Mägi, Martti interpreedistipendium 250
    Mägi, Raimond interpreedistipendium 200
    Mägila, Levi-Danel kontserdikava ettevalmistamine kontserdisarjaks "Kammermuusikud linnas" 200
    Mägila, Levi-Danel interpreedistipendium 250
    Mägila, Levi-Danel sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Mällo, Indrek loometöötoetus 700
    Mänd, Anu interpreedistipendium 500
    Mänd, Regina õpingud Göteborgi Muusika- ja teatriakadeemia maailmamuusika osakonnas 1 000
    Mölder, Kristjan-Jaanek sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Müntel, Ebe interpreedistipendium 1 000
    Müüripeal, Eleriin õpingud kooridirigeerimise erialal Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Nael, Ene interpreedistipendium 200
    Nestor, Toomas kontserdikava ettevalmistamine kontserdisarjaks "Kammermuusikud linnas" 200
    Nestor, Toomas interpreedistipendium 250
    Nestor, Toomas sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Neumann, Eve interpreedistipendium: kontserdikava “Üle maade ja merede” ettevalmistamine 200
    Neumann, Valdur interpreedistipendium: kontserdikava “Üle maade ja merede” ettevalmistamine 200
    Nutt, Karl Johan osalemine Aarhusi rahvusvahelisel pianistide konkursil Taanis 450
    Orgse, Lembit interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Orgse, Meelis interpreedistipendium 250
    Oserov, Maarja Helen osalemine prof. Christian Altenburgeri meistrikursusel Talent Music Summer Courses, Itaalias 600
    Pajuste, Maris klassikalise laulu õpingud Antwerpeni Kuninglikus Konservatooriumis 1 000
    Palu, Leonora loominguline stipendium 1 500
    Palu, Leonora interpreedistipendium 250
    Perkola, Mikko interpreedistipendium 200
    Peterson, Priit õpingud F. Liszti nim. Weimari Muusikakõrgkoolis klassikalise kitarri erialal 1 000
    Petti, Karl loominguline stipendium 1 500
    Peäske, Toivo juubelitoetus 500
    Piirsalu, Triinu õpingud Sibeliuse Akadeemias viiuli erialal 1 000
    Plaas-Kala, Kädy interpreedistipendium 200
    Poll, Mihkel interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Puusepp, Jandra interpreedistipendium: kontserdikava “Üle maade ja merede” ettevalmistamine 200
    Pärt, Arvo juubelitoetus 500
    Raide, Martti interpreedistipendium 200
    Raide, Rasmus Andreas õpingud Saksamaal ülikoolis Hochschule für Musik Karlsruhe klaveri erialal 1 000
    Randvere, Johan loominguline stipendium 1 500
    Randvere, Johan interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Ratassepp, Kai interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Raudmäe-Tauts, Urve juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Reimaa, Joosep õpingud viiuli erialal Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Roditšenko, Artjom interpreedistipendium 200
    Roditšenko, Darja interpreedistipendium 200
    Rokaševitš, Kristiina interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Roost, Elis õpingud popmuusika erialal Ühendkuningriikides Põhja-Inglise Kuninglikus Muusikakolledžis 1 200
    Roots, Valle-Rasmus interpreedistipendium 1 200
    Rosin, Leevi interpreedistipendium kava "Eduard Tubin 115 ja Ludwig van Beethoven" 250 ettevalmistamiseks 800
    Rubina-Hunter, Sofia Interpreedistipendium kontserdikava "Sofia Rubina kvartett" ettevalmistamiseks 400
    Rudanovski, Elisabeth õpingud Taanis, Aarhuse Kuninglikus Muusikaakadeemias klassikalise kitarri erialal 1 000
    Ruusmaa-Leenhouts, Monika õpingud barokk harfi erialal Põhja Teksase Ülikoolis 1 200
    Sarapuu, Peeter interpreedistipendium kontserdikava Ludwig van Beethoven ettevalmistamiseks 200
    Selis, Siim interpreedistipendium 400
    Siimer, Rebekka Airin õpingud viiuli erialal Frankfurti Muusika ja Esituskunstide kõrgkoolis 1 000
    Sildos, Mail interpreedistipendium 250
    Simson, Mai interpreedistipendium 500
    Sinka, Jaan Ouu kauamängiva "Cassius Fin" väljaandmine vinüülina 1 000
    Sisask, Tiiu interpreedistipendium 200
    Soom, Rene interpreedistipendium 200
    Soosalu, Valter loometöötoetus 400
    Štšura, Maksim interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Zahharenkova, Irina interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Zibo, Henri interpreedistipendium 500
    Žigurs, Liina interpreedistipendium 250
    Žukova, Karolina õpingud klaverikammermuusika erialal Frankfurti Muusika ja Esituskunstide kõrgkoolis 1 000
    Taal, Ralf interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Talts, Rahel õpingud pop-jazz klaveri bakalaureuse õppekaval Syddansk Musikkonservatoriumis Taanis 1 000
    Talvet, Marta-Liisa kompositsiooniõpingud Berliini Kunstide Ülikoolis 1 000
    Tammesalu, Aare erialastipendium 1 000
    Tarum, Imbi interpreedistipendium 250
    Tatar, Säde õpingud pärimusmuusika erialal Rootsi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis 1 000
    Tepp, Reinut kontserdikava ettevalmistamine 350
    Teppo, Joonas õpingud viiuli erialal Sibeliuse Akadeemias 586
    Tipp, Karl loometöötoetus 400
    Tipp, Karl sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Toomoja, Kadri õpingud professor Olli Pothani oreliklassis Sibeliuse Akadeemias 1 000
    Toots, Jorma interpreedistipendium kammermuusikaprojektide ettevalmistamiseks 1 000
    Traksmann, Robert õpingud prof. Kolja Blacheri viiuliklassis kõrgkoolis Hochschule für Musik Hanns Eisler Berliinis 1 000
    Trumm, Joosep interpreedistipendium 200
    Tubli, Mati ansambli Angus 10. juubelikontsert 500
    Tulve, Helena noodigraafika uudisteosele 900
    Tulve, Jakob õpingud elektroonilise muusika loomet ja kompositsiooni ning heliteadust ja programmeerimist ühendaval erialal Goldsmith's-i ülikoolis Ühendkuningriigis 1 200
    Tulve, Nathan õpingud elektroonilise muusika loomet ja kompositsiooni ning heliteadust ja programmeerimist ühendaval erialal Goldsmith's-i ülikoolis Ühendkuningriigis 1 200
    Turi, Mati interpreedistipendium 200
    Tätte, Jaan Meisterjaani uue albumi masterdamine 350
    Urmas Sisask teose "Tähtede vägi nr 1" kirjutamine 700
    Uuspõld, Anu-Mari interpreedistipendium 200
    Vabarna, Jalmar loominguline stipendium 1 500
    Valdmaa, Maria interpreedistipendium 200
    Valkonen, Mariliis loometöötoetus 400
    Vals, Argo loominguline stipendium 1 500
    Van Der Ree, Lodewijk Willem interpreedistipendium 200
    Varres, Ardo Ran erialastipendium: 16.-18. sajandi muusika seaded kooslusele laul ja tšello 150
    Veeroos, Age loominguline stipendium 1 500
    Veldi, Susanna Aleksandra õpingud Sibeliuse Akadeemia džässmuusika laulu erialal 1 000
    Veretenina, Maria Muusikadue kontserdisari "Sügisene Oopera" 900
    Verte, Linda-Anette interpreedistipendium 200
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium 250
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium 200
    Vihmand, Mari Ludwig van Beethoveni trio flöödile, viiulile ja vioolale seadmiseks 2-le flöödile ja fagotile 500
    Vihmand, Mari loometöötoetus 400
    Viira, Liis uudisteose kandlele ja klavessiinile loomine 1 000
    Viira, Liis loometöötoetus 250
    Viira, Liis interpreedistipendium 200
    Volmer, Elle-Riin interpreedistipendium kava "Eduard Tubin 115 ja Ludwig van Beethoven" 250 ettevalmistamiseks 800
    Voorand, Kadri uue muusika loomine 1 000
    Voronova, Olga kontserdikava ettevalmistamine kontserdisarjaks "Kammermuusikud linnas" 200
    Voronova, Olga interpreedistipendium 250
    Voronova, Olga sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Vulp, Urmas kontserdikava ettevalmistamine kontserdisarjaks "Kammermuusikud linnas" 200
    Vulp, Urmas interpreedistipendium 250
    Vulp, Urmas sarja “Mõisamängud” kontsertide ettevalmistamine 200
    Väinmaa, Lauri interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Välja, Johannes õpingud Saksamaal Hochschule für Musik und Theater München'is tšello erialal 1 000
    Välja, Kaido Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Väljaots, Eva kandleõpingud Sibeliuse Akadeemias pärimusmuusika erialal 1 000
    Abja kultuurimaja Rein Rannapi multimeedia-etendus "Ikka ja alati" Abja kultuurimajas 300
    Amandel OÜ Anett (Kulbin) täispikk album vinüülina 1 000
    Ansambel U MTÜ Ansambel U: vana-aasta uue muusika kontsert 1 800
    Collegium Musicale MTÜ Collegium Musicale 10. sünnipäeva tähistamine 2 500
    Collegium Musicale MTÜ Collegium Musicale sügishooaeg 2020 2 500
    Collegium Musicale MTÜ Veljo Tormis "Unustatud rahvad" 1 000
    Corelli Music OÜ jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2020 3 000
    Credo Festivalid MTÜ XXVII Rahvusvaheline vaimulikumuusika festival CREDO ettevalmistus ja läbiviimine 1 000
    David Oistrahhi Festival MTÜ Musica Hymnis jõulukontserdid 1 500
    David Oistrahhi Festival MTÜ In memoriam Helmut Rosenvald 1 000
    David Oistrahhi Festival MTÜ Galina Grigorjeva teose "Ajatelg" orkestreerimine 400
    David Oistrahhi Festival MTÜ Tõstamaa koolinoortele III 300
    David Oistrahhi Festival MTÜ Tõstamaa koolinoortele I 300
    David Oistrahhi Festival MTÜ Tõstamaa koolinoortele II 300
    Eesti Arnold Schönbergi Ühing Pärnu Nüüdismuusika Päevad 2021 1 500
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontsert Vilniuses 1 390
    Eesti Gregoriaani Ühing MTÜ ansambli Vox Clamantis osavõtt festivalist Internationale Musikfestspiele Saar Tholey kloostris 1 000
    Eesti Heliloojate Liit Lepo Sumera nimeline heliloomingu preemia 2020
    4 500
    Eesti Heliloojate Liit Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansambel EMA loomeresidentuur ja õpitoad heliloojatele 2 000
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammerkontserdid Beethoveni muusikaga üle Eesti 6 000
    Eesti Jazzliit Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia väljaandmine 1 000
    Eesti Jazzliit Rahvusvaheline jazzmuusika festival TUJA 2021 6 000
    Eesti Jazzorkester MTÜ New Wind Jazz Orchestra sügishooaeg 2020 3 000
    Eesti Jazzorkester MTÜ New Wind Jazz Orchestra ja JT Conception ühiskontsert 1 500
    Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ Eesti Sinfonietta Solistide advendikontsert 2 000
    Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ Pärt Uusbergi autorikontsert 1 000
    Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing IN CORPORE professionaalse rahvusvahelise klaverikammermuusikakonkursi korraldamine 5 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing Eesti Keelpilliõpetajate Ühingu ajakirja "Keelpilliõpetaja" väljaandmine 700
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 2020. aasta III kvartali tegevustoetus 800
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing mentorkoolitus keelpilliõpetajatele 900
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing Eesti keelpillimängijate konkurss 2020: preemiad 3 000
    Eesti Kitarriselts MTÜ Eesti Kitarriseltsi tegevused oktoober - november 2020 250
    Eesti Kontsert SA XII Rahvusvaheline Festival KLAVER 1 000
    Eesti Kooriühing Eesti noorte segakooride konkursi žürii tasu 345
    Eesti Kunstimuuseum SA Niguliste muuseumi muusika-ja loengusarja muusikute honorarid 1 000
    Eesti Meestelaulu Selts ENLS ja EMLS laulupäeva "KODU(L)OOTUS" kooridele uudisloomingu tellimine 2 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lisastipendiumid ERASMUS ja NORDPLUS programmi raames välismaal õppivatele EMTA tudengitele 5 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esindusfestivali ettevalmistamine ja läbiviimine 2 000
    Eesti Muusikakoolide Liit tänuõhtu Eesti helikunsti püsimist tagavatele muusikakoolide õpetajatele
    1 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Viljandi pärimusmuusika festivali korraldajate osalemine maailmamuusika messil WOMEX 800
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ noorte pärimusbändide konkurss 2020 400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ regilaulu podcastide teise hooaja väljaandmine 1 000
    Eesti Trombooniansambel MTÜ seadete ja repertuaari tellimine 600
    Ehtertainment OÜ Funk Embassy Festival Narvas 1 500
    Ejris Trade OÜ kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Neeme Rahvamajas 300
    EKont Solutions OÜ Ester Mägi autorikontsert ja Eesti Muusika Orkester 1 000
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontserdid 2020 IV kvartalis 1 000
    ERP OÜ Klaaspärlimäng Sinfonietta 2020 sügishooaja kontserdid 3 500
    Festivitas Artium MTÜ XXV Rahvusvahelise Festivali Orient et Occident läbiviimine 8 000
    Festivitas Canens SA professionaalsete muusikute kontserttegevus Tartus ja mujal Eestis 2 000
    Floridante MTÜ ansambel Floridante sügiskontserdid Tartus ja Tallinnas 800
    Floridante MTÜ Floridante plaadi salvestamine 1 000
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli Muusikapäevade transport muusikakoolidesse 2020/2021 1 100
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli rütmimuusika suuna ansamblite kontserdid Philly Joe's hooajal 2020/2021 900
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli kontserdisari "RUUM" 2020/2021 õppeaastal 800
    Guerrilla Kunstide Trupp MTÜ Valguse festival 2020 Nõo Veskijärve ääres 700
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool meistriklasside ja arenguprogrammide korraldamine Elleris sügisel 2020 1 000
    HeadHelid OÜ Age Veeroosi löökpilliteose ettekande korraldus ja salvestamine 175
    Heinavanker OÜ kontserdid Tartus, Tallinnas, Pirita kloostris ja Viimsis 1 000
    Helilooja OÜ Nikolai Luganski kontserdi korraldamine 1 500
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused september 2020 - detsember 2020 1 000
    IDA MTÜ IDA Raadio heliresidentuuri korraldamine Viljandis 1 000
    Improtest MTÜ Improtest 15. juubelihooaja sügiskontserdid ja eesti impromuusikute kontsertreis 1 000
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine ja läbiviimine 300
    Joovikas OÜ Ruja heliplaadi "Tulekell" avaldamine vinüülil ja CD-l 1 000
    Joovikas OÜ Uno Naissoo instrumentaalmuusika avaldamine heliplaadil 1 000
    Juuru Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Juurus 600
    Kerema Kultuurikoda MTÜ portaal Muusikaelu.ee sügis 2020 1 500
    Kerema Kultuurikoda MTÜ Hiiumaa kammerorkestri sügis 2020 1 000
    Kilingi-Nõmme Klubi puhkpillikvartett Brassical kontsert kontserdisarjas "Muusika 102 Eestimaale" Kilingi-Nõmmel 300
    Korporatsioon Ugala Vilistlaskogu MTÜ Tuulikki Bartosiki kontsert korp! Ugala konvendis 1. oktoobril 2020. a 300
    Kultuurituur MTÜ Sisask 60 juubelikontsert "Jaapani missa / Eesti missa" 1 000
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 300
    Kuressaare Muusikakool Kuressaare muusikakooli 70. sünnipäeva tähistav kontserdisari 1 000
    Kõrvale pai MTÜ talvekontserdi "Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob..." solistide tasud 1 200
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Käinas 300
    Linnu Nimi MTÜ ballett "Keres" kontsertetenduse väljatöötamine 2 500
    Linnu Nimi MTÜ Jaapani laulja Ryoko Aoki osalemine balletis "Kuldne tempel" 1 000
    Loovüksus MTÜ osalemine festivalil Autunno Musicale Itaalias oktoobris 2020 570
    Loovüksus MTÜ Lossimuusika kontserdisarja sügis 2020 2 000
    Musica Sacra MTÜ oreliõppe metoodilise kogumiku "Viljandi lastealbum" väljaandmine 500
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ XVI Kammermuusika Festivali peaesineja Camilla Nylundi kulud 1 000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ PLMF koolikontserdid 2 000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ PLMF klassikalise muusika kontserdisarjad üle Eesti 2 000
    Mõniste Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Mõnistes 600
    Narva Linna Sümfooniaorkester “Narva – Eesti Sügispealinn 2020” avamiskontsert 1 000
    Narva Linna Sümfooniaorkester Anatoli Štšura 60. juubelikontserdi solistide tasud 2 700
    Oopus OÜ Oopus “Ajamasin” etendamine Disainiöö festivalil 500
    Opera Veto MTÜ Tze Yeung Ho kolmekeelse ooperi "minn(i)e" välja toomine 600
    Orthodox Singers SA ansambli Orthodox Singers vaimuliku muusika kontserdid Ikoonimuuseumis 1 500
    Orthodox Singers SA ansambli Orthodox Singers Aastavahetuse kontserdid Eesti väikelinnades 1 600
    Orthodox Singers SA ansambli Orthodox Singers traditsiooniline Jõulukontsert 1 000
    Otepää Muusikaühing MTÜ advendikontserdid Otepää vallas 300
    Padise Segakoor Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert "Pühendused Eestimaale" 700
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Maarja Aarma MA jazz-kontsert Paide Muusika- ja Teatrimajas 300
    Paide Muusika- ja Teatrimaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Paides 600
    Pisikesed Tuvid OÜ Mari Jürjensi stuudioalbumi "Omaenese ilus ja veas" salvestamine 1 000
    PromFest MTÜ PromFest 2021 ettevalmistamine
    2 000
    Põltsamaa Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põltsamaal 300
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlvas 600
    Põlva Muusikakool kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlva Muusikakoolis 300
    Pärnu Linnaorkester Tõnu Kõrvitsa filmimuusika "Vampyr": korralduskulude katmine
    1 800
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Õhtu virtuoosidega" korraldamine 2 000
    Pärnu Ooperiselts MTÜ MUSICA SACRA Sügis 2020 1 000
    Rae Kultuurikeskus elektroonilise muusika õhtu "Sirakas!" 600
    Rae Kultuurikeskus süvamuusika kontserdisari "Hingemuusika meistritelt!" 900
    Rahvusvaheline Artur Kappi Ühing muusikafestivali TALLINNFEST B-A-C-H korraldamine 3 000
    Rajamuusika MTÜ festival IDeeJazz 2020 Tartus: John Scofield ja Dave Hollandi honorar 3 000
    Rajamuusika MTÜ festival IDeeJazz 2020 Narvas 2 000
    Rajamuusika MTÜ Narva Jazzklubi kontserdid september - detsember 2020 1 800
    Rakvere Muusikakool XIX Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevad Orkestrite Mängupidu 21.-22.11.2020 1 500
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri Hingedeaja kontsert ja II Rakvere Kultuurifestivali lõppkontsert 900
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri uusaastakontsert 900
    Sound & Data OÜ Pent Järve Trio kontsertreis Euroopa linnades 2 500
    Su Music OÜ CD "Kõik tuleb tagasi" salvestus, produtseerimine ja väljaandmine 1 000
    Tallinna Filharmoonia Juha Kangase juubelikontserdi korraldus 2 500
    Tallinna Jazziklubi MTÜ “Jazz elab jazziklubis” taaskäivitamine 2 000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ veebikontsertide korraldamine Philly Joe’s jazziklubis 4 000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ Philly Joe's jazziklubi kontsertide korraldamine Narvas 2 500
    Tallinna Muusikakeskkool TMKK õpilaste ja õpetajate osalemine rahvusvahelistel konkurssidel 1 100
    Tallinna Muusikakeskkool Tallinna Muusikakeskkooli keelpilliorkestri bussitransport J. Paku festivalile 300
    Tallinna Muusikakeskkool Eesti Noorte Pianistide Konkursi "Eesti kõla IX" korraldamine 3 000
    Tallinna Muusikakeskkool Beethoven 250 kontsert Mustpeade majas 1 930
    Tallinna Muusikakeskkool Muusikakeskkooli õpilaste kontsert Estonia kontserdisaalis 2 520
    Tartu I Muusikakool A. Russaku nim XXIII Noorte Pianistide Konkursi korraldamine 700
    Tartu Valla Muusikakool D.O.Wirkhausile pühendatud Noorte Puhkpilli- ja löökpillimängijate konkursi žürii tasud 600
    Tartu Ülikooli Kammerkoor SA dirigent Triin Kochi ja Tartu ülikooli kammerkoori uue CD salvestamine 500
    Terre del Nord MTÜ F.J. Haydni Missa in Angustiis suurvormi ettekanne Saaremaal 500
    Tiigi Seltsimaja Olav Ehala 70. sünnipäevale pühendatud Tartu kooride laulupäeva korraldamine 1 500
    TIKS OÜ EiKi ja Luurel Varga koostöövinüüli väljaandmine 1 000
    Türi Kultuurikeskus kontserdisari" Muusika 102 Eestimaale" Türil 600
    Umblu Records OÜ Hüpnosauruse albumi "Tumeda kumer" välja andmine 1 000
    Vaba Lava SA osalemine Eesti teatrit tutvustaval Eurijala Festivalil Zagrebis, Horvaatias: Estonian Voicese 7 inimese lennukipiletid 1 500
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Lüllemäel   600
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜ Varajase muusika festivali Tallinn feat. Reval 2020 ettevalmistamine ja läbiviimine 4 000
    Vastseliina Rahvamaja Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontsert kontserdisarjas "Muusika 102 Eestimaale" Vastseliinas 300
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Veljo Tormise Virtuaalkeskuse II etapp: tehniline arendamine ja uute moodulite lisamine 2 000
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi Kitarrifestivali 2020 korraldamine ja läbiviimine 1 500
    Viljandi Vanamuusika Festival sariprojekti "MuusikaSündmus" 27. hooaja avapoole korraldus ja läbiviimine 1 200
    Viljandi Vanamuusika Festival laager-festival "Koolijazz=Jazzikool 17,0" ettevalmistus ja teostamine 2 500
    Voces Tallinn MTÜ Kammerkoori Voces Tallinn 2020. aasta IV kvartali tegevustoetus 1 200
    Voces Tallinn MTÜ hingedeaja kontserdid: Sergei Rahmaninov "Koguöine jumalateenistus" 2 000
    Voces Tallinn MTÜ aastalõpukontserdid 2020: Georg Friedrich Händeli oratoorium "Messias" 2 000
    ÜENSO MTÜ ÜENSO sümfooniaorkestri 25. juubeli kontserdi korraldamine 1 000
    Helikunsti sihtkapitali algatatud toetus  
    Andrekson, Karin Jüri Alperteni matuse toetus 700


    Kehakultuur ja sport

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aava, Uno ühekordne elutöötoetus 400
    Aavik, Sander stipendium "Noor ja andekas" 650
    Albert, Joosep Robin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Allikveer, Kalev ühekordne elutöötoetus 400
    Arusoo, Helve juubelitoetus 400
    Asi, Anna Gret stipendium "Noor ja andekas" 650
    Demeštšenko, Juliana stipendium "Noor ja andekas" 650
    Ehamäe, Kadri sportlasestipendium 1 000
    Englas, Malle juubelitoetus 400
    Erikson, Helvi ühekordne elutöötoetus 400
    Erm, Liivi ühekordne elutöötoetus 400
    Heinlo, Helena stipendium "Noor ja andekas" 650
    Hellat, Carl sportlasestipendium 1 000
    Hommik, Aivar tunnustuspreemia 500
    Hristjuk, Max stipendium "Noor ja andekas" 650
    Hunt, Peeter ühekordne elutöötoetus 400
    Ilves, Andreas sportlasestipendium 1 000
    Jaal, Annelii juubelitoets 400
    Jaanson, Linda ühekordne elutöötoetus 400
    Jeenas, Raivo ühekordne elutöötoetus 400
    Jeremejev, Artur stipendium "Noor ja andekas" 650
    Joffe, Boris juubelitoetus 400
    Jurkatamm, Mikk sportlasestipendium 1 000
    Järvelaid, Anti juubelitoetus 400
    Kade, Vello poksi õpiku koostamine ja väljaandmine
    1 000
    Kanep, Matti juubelitoetus 400
    Kangilask, Ellen ühekordne elutöötoetus 400
    Karavajeva, Anu ühekordne elutöötoetus 400
    Karine, Gennadi juubelitoetus 400
    Kasesalu, Karl-Albert sportlasestipendium 1 000
    Kiis, Kaupo tunnustuspreemia 500
    Kiisa, Ants Turba staadioni avavõistluse korraldamine 500
    Kirsipuu, Johannes stipendium "Noor ja andekas" 650
    Klaos, Rasmus stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kolga, Sven ühekordne elutöötoetus 400
    Kutman, Marit stipendium "Noor ja andekas" 650
    Laanes, Mihkel sportlasestipendium 1 000
    Loit, Karoliine sportlasestipendium 1 000
    Lõhmus, Mikk Martin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Maltsev, Kevin sportlasestipendium 1 000
    Meitern, Kaidu juubelitoetus 400
    Minkovski, Ken Mark sportlasestipendium 1 000
    Mälk, Eveli stipendium "Noor ja andekas" 650
    Männa, Otto juubelitoets 400
    Nelis, Peeter ühekordne elutöötoetus 400
    Nemtsova, Svetlana juubelitoetus 400
    Olewicz, Anastassia stipendium "Noor ja andekas" 650
    Palk, Madli stipendium "Noor ja andekas" 650
    Petšonkin, Jevgeni ühekordne elutöötoetus 400
    Pihlak, Erik-Rennes stipendium "Noor ja andekas" 650
    Poska, Heino juubelitoetus 400
    Puuste, Heino juubelitoetus 400
    Pärn, Joosep stipendium "Noor ja andekas" 650
    Raamat, Helmut tunnustuspreemia 500
    Raid, Ako-Armin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Reesar, Viive ühekordne elutöötoetus 400
    Riisik, Riina õpingute lõpetamine "IOC Diploma in Sports Physical Therapies" (2.osa) 1 000
    Salm, Markus stipendium "Noor ja andekas" 650
    Savitsch, Grete Maria stipendium "Noor ja andekas" 650
    Soe, Karola sportlasestipendium 650
    Suuk, Rene sportlasestipendium 1 000
    Zapalova, Sofia stipendium "Noor ja andekas" 650
    Tido, Albert ühekordne elutöötoetus 400
    Turban, Lilian sportlasestipendium 1 000
    Vilde, Ain ühekordne elutöötoetus 400
    Vähi, Victoria Ida sportlasestipendium 1 000
    Alutaguse Maraton MTÜ 6. Alutaguse rattamaratoni korraldamine 1 000
    Anna Melody tantsu ja iluvõimlemise spordikool xiii rahvusvaheline iluvöimlemise turniir "Melody jõuluturniir 2020" korraldamine 1 000
    Audentese Spordiklubi MTÜ U13 tütarlaste osalemine EGBL I etapil Czluchowis, Poolas 800
    Audentese Spordiklubi MTÜ U18 tütarlaste osalemine EGBL I etapil Gdanskis, Poolas 800
    Audentese Spordiklubi MTÜ U14 tütarlaste osalemine EGBL I etapil Liepajas, Lätis 600
    Audentese Spordiklubi MTÜ osalemine tütarlaste U16 vanuseklassi EGBL turniiri I etapil Minskis, Valgevenes 800
    Eesti Aerutamisföderatsioon MTÜ aerutamise tippkoondise osalemine 2020 aasta ainukesel rahvusvahelisel võistlusel (World Cup) 1 200
    Eesti Aerutamisföderatsioon MTÜ nooraerutajate osalemine lootusandvatele noortele suunatud suurvõistlusel Olympic Hopes 2020 1 800
    Eesti Akadeemiline Spordiliit rahvusvahelise Üliõpilasspordi päeva (IDUS) korraldamine Eestis 1 000
    Eesti Curlingu Liit MTÜ World Curling Academy e-koolitustel osalemine 500
    Eesti Fotopärand MTÜ A. Kivistiku fotokogu digiteerimine, ühisloomeline kirjeldamine Ajapaigas 300
    Eesti Golfi Liit MTÜ osalemine Euroopa meistrivõistlustel (naised, individuaalne) 900
    Eesti Golfi Liit MTÜ Euroopa meistrivõistlused (meeste, individuaalne) 900
    Eesti Karate Föderatsioon karate traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tallinn Open korraldamine 1 500
    Eesti Karate Föderatsioon karate traditsiooniline rahvusvaheline turniir Baltic Grand Prix - Budo Cup korraldamine 1 500
    Eesti Kergejõustikuliit Mikael Ylöstalo tõkkejooksu meistriklass "Annimari Korte tee tippu" 2 000
    Eesti Kergejõustikuliit TV 10 Olümpiastarti 50.hooaja ettevalmistus ja läbiviimine - maakondlikud ja vabariiklikud etapid 12 000
    Eesti Laskurliit Eesti laskurite osalemine Euroopa karikavõistluste finaalis 900
    Eesti Lauatenniseliit Estonian Open 2020 rahvusvahelise lauatennisevõistluse korraldamine 3 000
    Eesti Orienteerumisliit Eesti noorte (MN17) - ja juunioride koondise osalemine orienteerumisjooksu Euroopa MV Ungaris 3 000
    Eesti Poksiliit MTÜ Eesti poksikoondise lähetamine U22 Euroopa meistrivõistlustele Itaaliasse 1 500
    Eesti Poksiliit MTÜ Eesti poksikoondise lähetamine noorte U19 Euroopa meistrivõistlustele Montenegros 1 200
    Eesti Poksiliit MTÜ Eesti poksikoondise lähetamine juunioride U17 Euroopa meistrivõistlustele Gruusiasse 900
    Eesti Purjelaualiit osalemine uue purjelauadistsipliini - iQFOil võistlusklassi aastakoosolekul ja infopäeval Itaalias 300
    Eesti Saalihoki Liit Eesti juunioride koondmeeskonna osalemine MM-valikturniiril 4 000
    Eesti Spordiajaloo Selts ESAS XV spodiajaloo rahvuvahelise konverentsi jt spordiajalugu jäädvustavate ürituste läbiviimiseks 500
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜ koolinoortele suunatud kindral Laidoneri olümpiateatejooksu korraldamine 500
    Eesti Sulgpalliliit Eesti sulgpalli juunioride koondise osalemine Euroopa meistrivõistlustel 2 000
    Eesti Sulgpalliliit Eesti sulgpalli koondise osalemine võistkondlikel Euroopa meistrivõistlustel 2 000
    Eesti Suusaliit FIS Obmeni (kohtunike juht) rahvusvahelisel täiendseminari koolituse korraldamine 2 000
    Eesti Suusaliit FIS kahevõistluse rahvusvaheliste võistluste korraldajate koolitus Norras 900
    Eesti Suusaliit noorte-ja juunioride koondise ettevalmistuslaager ning osalemine FIS Baltic Cup I etapil Snow Arenal 2 000
    Eesti Taekwondo Föderatsioon rahvusvaheline WTF turniir "Ambassador Cup" korraldamine 800
    Eesti Veemoto Liit Markus Lutsokerdi ettevalmistus ja osalemine maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel 1 000
    Eesti Vehklemisliit naiste epee MK-etapi 51. Tallinna Mõõk korraldamine 6 000
    Eesti Võrkpalli Liit eesti tippvõrkpallurite ja treenerite külaskäigud koolidesse 2 000
    Eestimaa Spordiliit Jõud EMSL Jõud sügisseminari korraldamine 500
    Emmaste spordiklubi ERNST MTÜ Emmaste 19. rattaralli ettevalmistus ja korraldamine 500
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ rahvusvaheline 14. Albert Kanepi memoriaali korraldamine 1 000
    HC Panter MTÜ U14 meeskonna osalemine Soome meistrivõistlustel hooaja 2020/21 I osa 2 000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 4. rahvusvaheline kurlinguturniir " WCT Tallinn Wheelchair International 2020" korraldamine 1 500
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 16. rahvusvaheline kurlinguturniir "Tallinn Cup 2020" korraldamine 1 000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 5. rahvusvaheline naiste kurlingu MK etapp "WCT Tallinn Ladies Challenger 2020" korraldamine 1 000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 6. rahvusvaheline kurlingu MK etapp "WCT Tallinn Mens Challenger 2020" korraldamine 1 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Kalevi meistrivõistlused cyclocrossis korraldamine 800
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Friday Night Run 2020 ettevalmistamine ja läbiviimine 1 000
    Käsipalliklubi HC Tallinn rahvusvaheline meeste käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2020 korraldamine 2 000
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing koolitus - kohtunikele, korraldus teami-le, 2021 aasta Enduro MM ks 2 000
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing Priit Biene osalemine Prantsusmaa ja Itaalia MM etappidel 1 000
    Motospordiklubi NORD MTÜ võidusõitjate treeningud, ettevalmistus võistlusteks ja võistlustel osalemine 1 000
    Noorteturniir MTÜ 14.rahvusvahelise noorte korvpallikarikaturniiri "New generation´s mini cup" korraldamine 1 000
    Pärnu Motoclub MTÜ Jörgen Mathias Talviku osalemine Euroopa MV etappidel motokrossis 1 000
    Pärnu Spordikool Pärnu spordikooli tüdrukute U19 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Slovakkias 800
    Pöide spordiselts MTÜ ketasgolfi paarismängude sari 300
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Rakvere 37. rahvajooksu korraldamine 500
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike laste kergejõustikupäeva ja sellele eelneva ühisharjutamise korraldamine Rakveres 400
    Rakvere Maraton MTÜ Eesti Ööjooks - Talve eri 2020 korraldamine 1 000
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks MTÜ Saaremaa ühe pikaajalisema spordivõistluse korraldamine 2 500
    Saaremaa Korvpall MTÜ kuressaare karikaturniir korvpallis korraldamine 250
    Saaremaa Spordikool laste spordisarja Pühapäev Spordiga 13. hooaja korraldamine 300
    Sparta Spordiselts MTÜ Sparta krossijooksu korraldamine Tallinnas Järve metsas 500
    Spordiajaloo Klubi Alfred 1912. a purjetamise olümpiamedlivõitja Ernst Brasche mälestuspäeva läbiviimine ja hauakivi avamine 250
    Spordiklubi BK Narva rahvusvaheline korvpalliturniir "Narva Basket Gallaktic 2020" korraldamine 200
    Spordiklubi Maletäht avatud karikaesivõistluste korraldamine 500
    Stamina Spordiklubi MTÜ 25. Saaremaa duatloni, Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistluse korraldamine 700
    Sterotek OÜ dokumentaalfilmi tööpealkirjaga "LADA VFTS" tootmine 3 000
    Suusahullud MTÜ 5. Ööjooksumaratoni korraldamine Käärikul Kekkose rajal 500
    Sõmerpalu Motoklubi MTÜ Karel Kutsari ettevalmistus ja osavõtt Euroopa 3-st MV finaaal etapist 1 000
    Tabivere Rahvaspordiklubi Elmar Kivistiku XVI mälestusvõistlused laskmises korraldamine 300
    Tallink - City Spordiklubi "Tallink Junior Open"   - Tennis Europe U16 rahvusvaheline noorte tenniseturniir 2 000
    Tallinna Kiiruisuklubi osalemine rahvusvahelises kiiruisutamise laagris/koolitusel Inzellis, Saksamaal 1 500
    Tallinna Kiiruisuklubi rahvusvaheliste kiiruisuvõistluste korraldamine 1 500
    Tallinna Maleklubi 6. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari "Sügis 2020" 500
    Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi TalTech poolmaraton teatejooksus korraldamine 500
    Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi Eest, Läti, Leedu korvpalli üliõpilasliiga asutamine. Osalemine näidsiturniiril ISBT 2 000
    Tallinna Veemotoklubi noorte veemotosportlaste osalemine maailmameistrivõistlustel Rootsis 2 000
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ olümpiavõitja Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes 500
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ rahvusvaheline iluvõimlemise turniir Diiva CUP korraldamine 400
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ P. Keresele pühendatud rahvusvaheline maleturniir AVRO-38 300
    Tartu Suusaklubi rullsuusatamise maailmakarika etapi korraldamine Otepääl ja Tartus 6 000
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalli noorte GP 3. etapi korraldamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalliturniiri "Paarissuled" korraldamine 400
    Team64 MTÜ Jasmiin Üprausi osalemine jetispordi kahel EMi etapil 600
    Tondiraba Tennisekool MTÜ "Tondiraba Junior Open" - Tennis Europe U 12 rahvusvaheline noorte tenniseturniir 1 000
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U16 EYBL-III etapil Lätis, Riias 600
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U 17 EYBL-i III etapil Lätis, Adazis 600
    Uisuklubi Gliss MTÜ traditsioonilised sügisesed iluuisutamise võistlused Gliss Extra 2020 korraldamine 1 500
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ rahvusvahelise lauatennise turniiri korraldamine 300
    Valgamaa Spordiliit XXI Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises korraldamine 500
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Varik&Lari Kunnas Eesti, Läti ja Soome külgkorvimotokrossi võistlustel osalemine 2 000
    Veatud Read OÜ harrastusjooksjatele mõeldud raamatu väljaandmine 1 500
    Vehklemisklubi Tallinna Mõõk klubi noorvehklejate osalemine noorte Põhjamaade meistrivõistlustel Espoos 1 500
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ Viljandis 2021 a. talvel toimuvate saalijalgpalliturniiride läbiviimine kaheksale vanuseklassile 600
    Viru-Nigula LTK MTÜ ELTL laste GP II etapp lauatennises korraldamine 400
    Võrkpalliklubi Viktooria MTÜ rahvusvahelise noorte võrkpallikarikaseriaali Viktooria CUP korraldamine 400
    Võru Spordiselts Kalev olümpiavõitja Eduard Pütsepa 44. mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses 400


    Kirjandus

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Algus, Martin loometöötoetus novellikogu „Tagamaa“ autorile 2 000
    Arust, Evelin Eesti keelde tõlgitud läti ilukirjanduse näituse korraldamine TÜ raamatukogus - plakatite, järjehoidjate ja kataloogi trükkimine 114
    Baljasnaja, Jelena Tiina Laanemi lasteraamatu "Mina, Meg ja meie klass" tõlkimine vene keelde. 450
    Ehin, Kristiina Andres Ehini valikkogu "Kimbuke sinilolli" välja andmine 3 000
    Jassa, Kaspar tekstikogumiku "Koogel-moogel ehk olematute tekstide register " trükikulude katmine 1 160
    Kaarna, Kai-Mai luulekogu "VASTUTUULE TOEL" 2 000
    Kareva, Doris Olga Sedakova valikkogu koostamine ja tõlkimine 1 500
    Kasemaa, Andrus "Elu üksinduses" (valik luulet 2015-2020) loometöötoetus 1 000
    Kolde, Susan Luuleprõmmu Tallinna kahe eelvooru korraldamine 224
    Kompus, Marko loometöötoetus Max Rebu kogumiku "Hiina keisri rasedus" kirjutamiseks 1 000
    Kotjuh, Igor loometöötoetus 500
    Kotova, Nelli E-pub raamatu A-H. Tammsaare "Tõde ja õigus" tegemine 520
    Krull, Hasso luulekogu "Tänapäeva askees" 1 500
    Kurs, Ott raamatu "KESKKOOLI KAJA" loometöö toetus
    1 400
    Kõnnussaar, Tiia lasteraamatu "Kimalane Karla ootab vihma" kirjutamine ja avaldamiseks ette valmistamine 500
    Käsper, Kalle Gohar Markosjan-Käsperi luulekogu "Lumi rohul" tõlkimine 1 500
    Künnap, Asko luulekogu "Minu riik" loometöötoetus 1 200
    Lattik, Margus Mathura luulekogu "Lahusolek" kirjastamine 1 475
    Lattik, Margus ingliskeelse haikukogu kirjastamine 250
    Luik, Viivi raamatu "selle kevade tervitus" loometöötoetus 1 500
    Lukk-Toompere, Regina lasteraamatu "Kimalane Karla ootab vihma" (Tiia Kõnnussaar) illustratsioonide loomine 1 500
    Matsin, Paavo loometöötoetus esseekogu Kirjandus ja alkeemia kirjutamiseks ning koostamiseks 2 500
    Niin, Pille Max Rebu "Hiina keisri rasedus" väljaandmine 1 600
    Paju, Imbi esseistliku kogumiku "Mida tähendab olla inimene" kirjutamine 1 000
    Petrone, Epp raamatu "Maal mamma juures" käsikirja lõpetamine 500
    Pihel, Hele-Riin kriminaalromaani "Kes tappis Otto Mülleri?" loometöötoetus 1 500
    Pilv, Aare Paul Celani luule valikkogu käsikirja viimistlemine (koostöös Rein Rauaga) 750
    Prohhorova, Veera Markus Saksatamme lasteraamatu "Tont ja mannapuder" tõlkimine vene keelde 500
    Raud, Aino toetus käsikirja "Miniatuurid mälupõhjast" viimistlemiseks 1 200
    Raud, Rein Paul Celani luule valikkogu käsikirja viimistlemine (koostöös Aare Pilvega) 750
    Rebane, Kristel luulekogu KOER kirjutamine 1 000
    Reinaus, Reeli lasteraamatu "Rahel, Anders ja ajaaugud" loometöötoetus 1 600
    Roos Nerut, Eva loometöötoetus lasteraamatu "Aramilda Tengelpunga esimesed jõulud" autorile 1 000
    Roos, Reijo eesti- ja soomekeelse luuleantoloogia "Sinisild" väljaandmine 3 000
    Rooste, Jürgen luulekogu "Signaal surnud tähelt" kirjastamine 1 000
    Rooste, Jürgen luulekogu "Signaal surnud tähelt" loomine 1 000
    Sauter, Peeter raamatu "minu kodu" lõpetamine 1 000
    Skulskaja, Jelena loometöötoetus kolme autori kogu tõlkimiseks 1 500
    Sootak, Indrek loometöötoetus romaani "Süvahavva III. Viimane suvi" autorile 3 500
    Teede, Andra loometöötoetus luulekogu "Emadepäev" kirjutamiseks 1 000
    Toth, Szilard Tibor Narva hõimunädala konverentsi korraldamine 670
    Traat, Mats romaani "Tööpataljon" kirjutamine 2 000
    Trull, Ilmar Ilmar Trulli lasteluulekogu "Kala ei lärma" loometöötoetus 1 500
    Tröner, Ivar Vello Salo vaimse pärandi uurimiseks ning jäädvustamiseks kaheosalise teose näol 4 000
    Tõnisson, Ronald loometöötoetus romaani "Uue Maailma hällilaul" autorile 2 000
    Uustulnd, Lembit loometöötoetus romaani "Avameri. Naerukajaka nutt" autorile 2 500
    Vahter, Tauno raamatu "Pikaajaline koosviibimine" loometöötoetus 1 500
    Vaik, Mait jutustustekogu "Kodu" kirjutamine ja parandamine 1 500
    Vaiksoo, Jaanus lasteraamatu "King nr 40" toetuseks 1 500
    Vallik, Aidi loometoetus lasteluulekogu "Unelauluraamat" arendamiseks ja viimistlemiseks 800
    Veidemann, Rein romaani "Lunastatud" kirjutamine 2 250
    Argo TTP OÜ Itaalia kirjaniku Giuseppe Conte raamatu ”Südametud” eestikeelse tõlke avaldamine 1 800
    BRI & KO OÜ Tiina Laanemi lasteraamatu “Mina, Meg ja meie klass” väljaandmine vene keeles
    1 700
    Dolce Press OÜ väikelasteajakirja "MESIMUMM" honorarifond 1 500
    Draakon & Kuu OÜ Louis Sachari raamatu "Pahupidikool ja Hukatuse Pilv" kirjastamine 2 300
    Eesti Instituut Maarja Kangro Breviaariumi väljaandmine 2 800
    Eesti Kirjandusmuuseum "Vana Kannel XIV. Peetri regilaulud" trükkimine 1 296
    Eesti Kirjanike Liit kirjaniku lähetamine Tampere Haihara loomemajja detsembris 2020 1 400
    Eesti Kirjanike Liit Betti Alveri kirjandusauhind 2020 4 500
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna korraldatavad kirjandussündmused 2020. aasta 4. kvartalis 6 500
    Eesti Kirjanike Liit rahvusvahelise tõlkijate päeva tähistamine 860
    Eesti Kirjanike Liit konverentsi "Kõik lähevad kuhugile. Peeter Sauteri "Indigo" 30" korraldamine 2 400
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu 2020 hooaja kirjandusürituste korraldamine 10 000
    Eesti Kujundusgraafikute Liit Tallinna VI illustratsioonitriennaali kataloogi väljaandmine 2 357
    Eesti Kunstiakadeemia artiklikogumiku "Etüüde pildist" (Etüüde nüüdiskultuurist 9) väljaandmine 462
    Eesti Lastekirjanduse Keskus ajakirja Nukits 2020 honorarifond 1 800
    Eesti Raamat OÜ David Šahari teose "Viirastuste päev" väljaandmistoetus 1 200
    Eesti Raamat OÜ Celeste Ng teose "Kõik, mis ma sulle rääkimata jätsin" väljaandmistoetus 1 500
    Eesti Raamat OÜ Liu Cixini teose "Pime mets" väljaandmistoetus 2 500
    Eesti Raamat OÜ Aarne Biini teose "Roosa rapsoodia" väljaandmistoetus 1 500
    Eesti Ulmeühing MTÜ ulme lühijuttude võistluse korraldamine kirjandusfestivali Prima Vista 2021 raames 2 000
    Emakeele Sihtasutus M.Traat romaani "Tööpataljon" kirjastamine 2 000
    Emakeele Sihtasutus Gohar Markosjan-Käsper luulekogu "Lumi rohul" kirjastamine 1 500
    Emakeele Sihtasutus Jüri Kaldmaa "Venda Sõelsepp Kolõma- kole maa" kirjastamine 3 200
    Emakeele Sihtasutus R. Veidemanni romaani "Lunastatud" kirjastamine 2 500
    Estnorlink OÜ Asko Künnapi luulekogu "Minu riik" trükikulu 2 000
    Hardman OÜ raamatu Viivi Luik "Selle kevade tervitus" trükk ja toimetamine 2 500
    Hardman OÜ raamatu Unustamatu kindral Aleksander Tõnisson. Mälestusi. Kirjastamine 3 000
    Hea Lugu OÜ Salomon Vesipruuli (Paavo Kivine) esseekogumiku "Mõtteid puu otsast" väljaandmine 1 000
    Helios kirjastus OÜ Fjodor Dostojevski "Kuritöö ja karistuse" tõlke uuendamine 2 500
    Johannes Esto Kirjastus OÜ Lev Tolstoi päevikud 1907-1908 väljaandmine eesti keeles 3 000
    Kaksikhammas OÜ Hasso Krulli luulekogu "Tänapäeva askees" kirjastamine 900
    Kirjastus Aleksandra OÜ Jaan Kaplinski luulekogu Tule tagasi helmemänd (1984) litsentsitasu ja tõlkimine 1 500
    Kirjastus Aleksandra OÜ Ene Hioni dokumentaalraamatu VALGED VARESED (2014) avaldamine vene keeles 2 500
    Kirjastus GALLUS OÜ Fanny de Siversi IV kogutud teoste kirjastamine 2 400
    Kirjastus GALLUS OÜ Imbi Paju raamatu "Mida tähendab olla inimene?" trükikulu 1 699
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Indrek Hirve "Ratsuritäht" välja andmine 1 150
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Ott Kursi "KESKKOOLI KAJA" välja andmine 1 800
    Kirjastus Paradiis OÜ Mehis Heinsaare valikkogu kirjastamine 3 000
    Kirjastus Paradiis OÜ Jaan Kaplinski mälestusteraamatu kirjastamine 3 000
    Kirjastus Pegasus OÜ Tiina Laanemi lasteraamatu "Kollase Kassi Komando" väljaandmine 1 500
    Kirjastus Pegasus OÜ Christine Nöstlingeri raamatu "Kui mu isa tahtis abielluda Anna Lachsi emaga" väljaandmine 1 250
    Kirjastus Verb OÜ Ilmar Lehtpere luulekogu väljaandmine 1 770
    Kite MTÜ kolme autori koondkogu kirjastamine 1 428
    Kodavere Pärimuskeskus Mari Vallisoo 70. sünniaastapäevale pühendatud luule- ja lauluõhtu korraldamine Palal 538
    Koeru Haridus - ja Kultuuriselts luuletaja Kalju Lepiku sajandaks sünniaastapäevaks püstitatava mälestusmärgi loomine 3 000
    Koolibri AS Tiiu Kitsiku autoriraamatu "Herkülo Büroo" kirjastamistoetus 1 500
    KPD Kirjastus OÜ lasteluuletuste kogu "Esli v gosti ko mne pridet slon" (autor K.Razina) väljaanne 1 489
    KPD Kirjastus OÜ lasteraamatu "Kuidas mu isa endale uue naise sai" (autor Reeli Reinaus) väljaanne vene keeles 1 347
    Kultuurileht SA Ants Orase kriitikaauhind ja žürii töö 3 200
    Kultuurileht SA August Sanga nimeline luuletõlke auhind 2 600
    Kultuurileht SA Sirbi 80. juubeli erinumbri esseistide honorar ja lehe trükikulu
    2 470
    Liivi Muuseum Mari Vallisoo elu ja loomingut tutvustav näitus luuletaja 70. sünniaastapäevaks 500
    Lonitseera OÜ kontsertetenduse "no 1.1", mis ühendab nüüdisluulet ja -muusikat, lavale toomine 485
    Loomeruum MTÜ kultuurifestivali SÄRIN 2020 kirjandusprogrammi esinejate Mari Tammari, Mathura ja Urmo Rausi honorarid 450
    Lugu-Loo MTÜ lasteluulekogu "Unelauluraamat" väljaandmine 2 500
    Neli Hommikut OÜ Jaanus Vaiksoo lasteraamatu "King nr 40" väljaandmine sihtrühmale vanuses 10-13 2 500
    Ontore OÜ Andres Keil'i novellikogu "Luiged kadunud majast" trükitoetus 850
    Päike ja Pilv OÜ Sloveeni autori Jana Baueri raamatu „Kuidas hirmutada kolli” avaldamine eesti keeles 1 000
    Päike ja Pilv OÜ Tia Navi raamatu „Kimalane Karla ootab vihma” väljaandmine 1 200
    Päike ja Pilv OÜ Stanislaw Lemi raamatu „Robotite muinasjutude avaldamine eesti keeles 3 500
    Pärnu Muuseum SA kirjanduslikud kohtumised Koidula muuseumis 600
    Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakond MTÜ MTÜ Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakonna liikmemaks 1 260
    Randvelt Kirjastus OÜ Helen Käiti õudusjuttude kogumiku "Täiuslik laps ja teisi jutte" väljaandmine
    3 000
    Raudhammas OÜ Indrek Hargla romaani "Süvahavva III. Viimane suvi" väljaandmistoetus 2 349
    Salv OÜ Aino Perviku teose "Miniatuurid mälupõhjast" väljaandmine 914
    Salv OÜ Lawrence Ferlinghetti luulekogu "Meele lunapark" väljaandmine 809
    Salv OÜ Paul Celani luulekogu "Surmafuuga ja teisi luuletusi" väljaandmine 900
    Seto Instituut SA Setomaalt pärit luuletaja Paul Haavaoksa luulekogu trükkimine 2 112
    Sooroheline OÜ jutukogu "Saared" trükikulud 1 400
    Tallinna Keskraamatukogu Tallinna Keskraamatukogu kirjandusürituste sarja „Kirjanik raamatukogus" esinejate tasud 3 900
    Tallinna Keskraamatukogu kirjandusürituste sari "Lugejate neljapäev"/"Читательский четверг" Tallinna Keskraamatukogus 2 410
    Tallinna Kirjanduskeskus Tallinna Kirjanduskeskuse sügishooaja loengute esinejate tasud 1 200
    Tammerraamat OÜ Ilmar Tomuski autoritasu, Catherine Zaripi kunstnikutasu raamatule "Vapper siil" 2 100
    Tammerraamat OÜ lasteraamatu "Kõhu mäss" autori- (Helena Koch) ja kunstnikuhonorar(Olga ja Priit Pärn) 1 500
    Tartu NAK MTÜ Aapo Ilvese 50. juubeli konverentsi korraldamine Räpinas 1 000
    Tartu Ülikool J. W. von Goethe luuletuste eestinduste kogumiku autoritasud 4 000
    Tartu Ülikool Studia Litteraria Estonica 21. köite väljaandmine (Jaak Tomberg) 3 270
    Tartu Ülikool Ajakirja Methis 25. numbri trükikulud 900
    Teede Tekst OÜ Andra Teede luulekogu "Emadepäev" avaldamine 825
    Toledo kirjastus OÜ Lucia Berlini novellikogu väljaandmine 2 430
    Tuglase Selts Tampere e-kirjandusfestivali korraldamine 1 300
    Tuum OÜ Andrus Kasemaa luulekogu kirjastamine 1 000
    Tänapäev AS Piret Raua raamatu "Kaotatud sõrmed" avaldamistoetus 3 000
    Tänapäev AS Francoise Sagani romaani "Kõik need südame sopid" avaldamistoetus 1 600
    Tänapäev AS Leelo Tungla lasteraamatu "Kas printsess peseb käsi" avaldamistoetus 2 000
    Tänapäev AS Kadri Lepa lasteraamatu "Salasõnad" trükikulu 1 500
    Tänapäev AS raamatu "Pikaajaline koosviibimine" avaldamistoetus 1 000
    Tänapäev AS Margus Sanglepa romaani "Kassituhk" trükitoetus 1 000
    Tänapäev AS Rosella Postorino raamatu "Toidumaitsjad" trükitoetus 1 500
    Tänapäev AS Balthasar Russowi "Liivimaa provintsi kroonika" avaldamistoetus 6 000
    Varrak AS Liisi Ojamaa "Kahel lahtisel käel" väljaandmine 3 000
    Varrak AS Joost de Vriesi romaani "Vabariik" väljaandmine (trükikulud) 1 890
    Varrak AS Jaan Rannapi lasteraamatu "Lembi" väljaandmine 1 000
    Varrak AS Juha Hurme romaani "Neem" väljaandmine (trükikulud) 2 150
    Varrak AS Antti Tuuri romaani "Tangopoisid" väljaandmine (trükikulud) 1 420
    Ühendus Eesti Elulood Eesti Kirjandusmuuseumi ja Ühenduse Eesti Elulood korraldatud võistluste parimate auhindamine   1 080



    Kujutav ja rakenduskunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Adrikorn, Kadi osalemine Art of Research VII konverentsil Aalto Ülikoolis 300
    Allsalu, Vano uute teoste loomine 500
    Canet, Mar isiknäituse ettevalmistamine 700
    Dubov, Manfred maalide teostamine 20.09.20-20.09.21: Ühiskonna portree 800
    Elken, Jaan isiknäitus Haus galeriis 1 500
    Essenson, Katrin Vaskjala Loomeresidentuur 2020
    284
    Hallik, Merike isiknäitus " Maastikud " Kohila Raamatukogus 500
    Hallik, Sofja isiknäituse "Uus Maailm" Very Hard Store (e-)ruumis läbiviimine 1 000
    Heimola, Anne-Mai osalemine Vaskjala Loomeresidentuuri programmis 2020 a. sügisel 150
    Heinsalu, Juss Heinsalu, Kaleviste, Saul, Tuudelepp – Vabaduse galerii 1 200
    Hiob, Lilian Mariann Metsise isikunäituse korraldamine Hoib galeriis (Tallinn). Kuraator: Niina Ulfsak 1 500
    Joonas, Andrus ettevalmistus isikunäituseks 800
    Jurma-Kangur, Iris skulptuurigrupi loomine Kujurite Ühenduse 2020 a. aastanäitusele "Puust ja punaseks" 300
    Jõe, Frida magistriõpe Prantsusmaal 500
    Jürgenson, Olga isikunäituse korraldamine Kunstihoone galeriis 4 000
    Jürves, Triinu noolegrupi koostööprojekti ettevalmistamine ArtDepoo galeriis 1 500
    Kannus, Merle osalemine festivalil "Vitrum Balticum 2020 - Clear Space" 300
    Kannus, Merle osalemine näitusel "Aeglane valgus" Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskuses 700
    Kari, René juubelinäituse (70) korraldamine Vabaduse galeriis 500
    Karro, Piret isikunäitus Vaal galeriis koos Laura Põlluga 500
    Kasearu, Flo Kunstihoone isiknäituse uute teoste produktsioon (II osa) 4 500
    Katšanovskaja, Olesja uute teoste produktsioonikulud isiknäitusele Tallinna Linnagaleriis 4 000
    Keller, Raul raamid Copper Leg residentuuris valmistatud fotodele 400
    Keskküla, Helena õppestipendium õpinguteks välismaa kõrgkoolis 3 000
    Kiipli, Mari-Leen loomemaja stipendium 600
    Kolk, Katrina isikunäituse korraldamine 250
    Koplimets, Karel isikunäituse teostamine Tartu Kunstimajas 1 000
    Koplimets, Karel õppestipendium HISKis osalemiseks 3 000
    Kossorotova, Sandra loometöötoetus projektide ettevalmistamiseks 1 500
    Kruusmägi, Liisa isiknäitus Solaris galeriis 1 500
    Kuulbusch-Mölder, Aime uute skulptuuride valmistamine 1 000
    Kändler, Piret-Eve HOP galeriis toimuva näituseks ettevalmistumine 1 200
    Käsper-Russak, Eeva kolmele näitusele näitusetööde loomine 1 000
    Laamann, Tarvi isiknäitus Pärnu Linnagaleriis 1 000
    Laanemaa, Tõnis loometöö toetus pildiseeria VESI loomiseks 500
    Laansoo, Karin õppestipendium magistritasemel õpinguteks Aalto Ülikooli Business of Culture programmis 3 000
    Leinbock, Peeter Eesti Kujurite Ühenduse 2020.a. näitusele vastuvõetud kavandi teostus materjalis 300
    Leo, Liina õppestipendium õpinguteks välismaa kõrgkoolis 3 000
    Liiv, Elo-Katre isiknäitus "Useful (AB)use" teostamine Nooruse Galeriis 4 000
    Lüüs, Urmas Urmas Lüüsi isikunäitus Hobusepea galeriis 2 500
    Maasik, Keiu Keiu Maasiku ja Madis Kursi isiknäitus Draakoni galeriis 2 500
    Masso, Mihkel osalemine rahvusvahelisel disaininäitusel Design Without Borders (Budapest, Bratislava, Vienna) 2 000
    Metusala, Ott Magistriõpingud Sandbergi Instituudis Amsterdamis, Hollandis 3 000
    Mikof, Mare osalemine skulptuurinäitusel Rahvusraamatukogus oktoobris 2020. aastal 1 000
    Monko, Marge teose loomine Kumu kunstimuuseumi uue püsiekspositsiooni näitusele 1 260
    Mudist, Johanna isikunäitus Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskuses 500
    Mudist, Liisa isikunäituse teostamiseks Tartus TYPA Trüki- ja Paberikunsti keskuses 375
    Mäekallas, Andres loometöötoetus loomeperioodil Hispaanias 500
    MÄLGI, MAARIT isikunäituse "Orgaanika II" tööde teostamine 400
    Ojaver, Terje Loomingut tutvustava trükise produtseerimine 1 650
    Orro, Norman Osalemine näitusel "Eco-centers" Berliinis 400
    Paberit, Tõnis Heldur Viirese portree esimese variandi pronksivalu personaalnäitusele 700
    Paldrok, Al isiknäitus Pärnu Linnagaleriis 2 000
    Paris, Mall loominguline toetus, näitustel osalemine 200
    Parker, Sven näituseprojekt galeriis Draakon 1 170
    Põld, Laura korterinäituse korraldamine Viinis, Vienna Art Week Open Studios programmi LIVING RITUALS raames 1 000
    Põld, Laura õppestipendium magistriõpinguteks Linzi Kunsti- ja Disainiülikoolis Austrias 3 000
    Repnau, Lilli-Krõõt osalemine "Graafik levib ruumis" ja "Feministlikud utoopiad" 1 000
    Rohlin, Leo isiknäituse tegemine 450
    Saan, Kristel isiknäitus galeriis AV17 Vilniuses Leedus "Paradise: I already went and came back" 750
    Saar, Anna-Maria õppestipendium ehtekunsti magistriõpingute toetamiseks Göteborgi Ülikoolis Rootsis 3 000
    Saarepuu, Silja näitusetööde transport ja installeerimine Haapsalu linnagaleriis 400
    Samoson, Hanna projekti "Trail Baltic" veebilahenduse teostuse toetus 1 000
    Sarapu, Tiina tööde saatmine näitusele ja osalemine rahvusvahelisel klaasikunsti festivalil “Vitrum 2020 Pulse” 500
    Sein, Valev tekstiilist autorieksemplaride valmistamine, näitus Reigi Pastoraadis 2021, "Genius Loci II" 1 500
    Sellik, Annika õppestipendium õpinguteks välismaa kõrgkoolis - magistri õpingud TromsØ Kunstiakadeemias. 3 000
    Seppel, Kärt osalemine rahvusvahelisel kunstisümpoosiumil "Dialogue 2020" Jurmalas, Lätis 300
    Seppet, Ahti osalemine Eesti Kujurite Ühenduse aastanäitusel "PUUST ja PUNANE" 402
    Sibola Hansen, Gea osalemine näitustel Eestis, Taanis 500
    Sokolova, Krista isiknäituse korraldamine Tallinna Kesklinna Sotsiaalkeskuses 400
    Summatavet, Kärt joonistuste isiknäituse "Kahekõne: Mütoloogia ja Tehisintellekt" loomiseks ja ettevalmistamiseks 1 500
    Sööt, Kaisa Artishoki biennaalil osalemine 1 500
    Tali, Andres tööde teostamine näituseks galeriis Vaal 1 100
    Tali, Kaire Katariina Gildi 21 kunstniku ühisnäituse "LOOD" korraldamine Tallinnas Katariina kirikus   1 000
    Talve, Taavi isiknäitus Tartu Kunstimaja Monumentaalgaleriis 1 200
    Tamane, Diana loometöötoetus 1 000
    Tamane, Diana Läti fotokunstnike grupinäitus Nooruse galeriis Tartus 1 500
    Tammi-Kelder, Mari-Liis installatsiooni "Kõhklused skulptuuri kujul" teostamine EKÜ aastanäitusele "Puust ja punaseks" 250
    Tammpere, Erika isiknäitus Tartu Kunstimaja väikeses saalis 500
    Teevet, Taavi autoriehete kollektsiooni loomine žanripiire ületavas lavastusprojektis 1 000
    Thurlow, Vappu raamatu koostamine graafik Evi Tihemetsa elutööst 4 000
    Tiitsmaa, Margus kunsti kataloogi väljaandmine 2 500
    Tint, Triin õppestipendium magistriõpingute jätkamiseks Soomes Aalto Ülikoolis 3 000
    Toom, Kadri uue teose loomine ühisnäitusele ARS Projektiruumis 1 000
    Toth, Szilard Tibor Narva hõimunädala konverentsi korraldamine 500
    Tragel, Toom õppestipendium magistritaseme õpinguteks Aalto Ülikoolis Soomes 3 000
    Tõnso, Aivar heliinstallatsiooni loomine näitusele "Aeglane valgus" 500
    Vaikla, Ann Mirjam Artishoki Biennaalil osalemine 2020. aastal 800
    Valk, Kelli isiknäitus Viimsi kirikus. Projektinäitus Käsmust Põhjala tehases 500
    Veermäe, Ivar uute tööde valmistamine isikunäitusele
     AV17 Galeriis Vilniuses
    573
    Audiogalerii MTÜ ;paranoia kirjastuse internetiprojekt 2 500
    Audiogalerii MTÜ Tõnis Vindi artiklite kogumiku kirjastamine 7 000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 nominentide tööde näituse rändamine Tallinnast Võrru, siis Pärnu ja Tln. 1 600
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜ RESKRIPTitud kogude külastus 10 000
    Eesti Kirjandusmuuseum Kunstnik Abel Kimberg-Lee (1918-2010) pärandi toimetamine Kanadast Eestisse 1 500
    Eesti Klaasikunstnike Ühendus MTÜ Eesti Klaasikunstnike Ühenduse aastanäituse ¨Värv – punane¨ korraldamine ja kureerimine 1 000
    Eesti Kujurite Ühendus skulptuurinäituse "Puust ja punaseks" korraldamine Eesti Rahvusraamatukogus 4 000
    Eesti Kunstiakadeemia Walter Benn Michaelsi raamatu "Ühiskondliku probleemi ilu" trükkimine 1 500
    Eesti Kunstiakadeemia Eesti kunsti ajalugu 1 kunstipeatükkide kirjutamine ja fotod 3 000
    Eesti Kunstimuuseum SA kunstiteoste omandamine Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni 10 600
    Eesti Kunstimuuseum SA Eesti Kunstimuuseumi Toimetiste 10 (15) väljaandmine 3 500
    Eesti Kunstimuuseum SA raamatu "Terve öö üleval. Reivikultuur lähivaatlusel" teostamine 4 000
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜ stipendium Luule Epnerile artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi 800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜ stipendium Andrus Laansalule artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi 800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜ stipendium Liisa-Helena Lumbergile artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi 800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜ stipendium Kerttu Palginõmmele artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi 800
    Eesti Kunstnike Liit Konrad Mäe preemia 2020 3 200
    Eesti Köitekunstnike Ühendus MTÜ rahvusvahelise köite näitus ARSi Projektiruumis 949
    Eesti Köitekunstnike Ühendus MTÜ rahvusvahelise köitekunstinäituse Scripta manent VI kataloogi trükkimine 700
    Eesti Maalikunstnike Liit EML kuraatornäituse NAINE.ASENDUSKEHA korraldamine ja publikuprogramm NOORUS galeriis, Tartus 1 200
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum kollektsiooni omandamine 12 930
    Eesti Vabagraafikute Ühendus grupinäitus „Graafika levib ruumis”
     ARS Projektiruumis
    3 000
    Extreme Culture MTÜ Pärnu Fideofest 2020 video ja performancekunsti programm 2 000
    Galerii Kogo OÜ Bruno Goosse "Sanatoorne atmosfäär", Paul Kuimeti "Materiaalsed aspektid" linastus 3 000
    Galerii Kogo OÜ Rael Arteli kureeritav grupinäitus ja Holger Looduse isikunäitus Kogo galeriis 6 000
    Harjumaa Muuseum Amandus Adamsoni elu ja loomingut tutvustava püsinäituse kataloogi kujundamine ja trükkimine 1 500
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused september 2020 - detsember 2020 500
    Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus SA Mare Vindi näitus Pariisis galeriis Goswell Road 2 682
    Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus SA Eesti kunstnike andmebaasi ja arhiivi arendamine 4 000
    KAI Kunstikeskus MTÜ Shezad Dawoodi näituse “Leviaatan: Paljassaare peatükk” publikuprogramm 1 000
    KAI Kunstikeskus MTÜ Marge Monko & Gabriele Beveridge näituse korraldamine Kai kunstikeskuses 4 000
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ ,,Disaininädal 2020" Rakveres, korraldamine 1 100
    Lugemik MTÜ Paul Kuimeti monograafia kirjastamine 4 000
    Mittetulundusühing NI Tugiteenused koolitused kunstnikele - isikukaitsevahendite, materjalide ja töövahendite soetus 2 000
    Narva Muuseum SA Narva Muuseumi Kunstigalerii 2021 aasta näituseprogramm 50 000
    Ostra MTÜ trükise "Töövihik" väljaandmine 3 500
    Pärnu Muuseum SA Andrus Joonase isikunäituse "Meelesurfar" korraldamine Pärnu Muuseumis 1 000
    Rae Kultuurikeskus Rae Kunstiplatsi tegevustoetus 900
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ näituse " Aeglane valgus" valguskujundus ning valguse ja heli tehnilised lahendused 1 000
    Sakala Keskus Kondase Keskuse II poolaasta programm 2 900
    Tallinna Graafikatriennaal SA Tallinna XVIII Graafikatriennaali korraldamine 12 000
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumi kogude täiendamine 11 000
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumis aastal 2021 avanevate näituste rahastus
    20 000
    Tartu Ülikool näituse ja publikuprogrammi "Ars Academica" ettevalmistamine 2 000
    Temnikova & Kasela OÜ Krista Mölderi isikunäituse läbiviimine Temnikova & Kasela Galeriis novembris 2020 5 000



    Näitekunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aadla, Raho residentuuristipendium: TantsuKunstistuudio "Kallid ja Pai" 500
    Adlas, Priidu Eesti muinasjuttudel põhineva lavastuse valguskujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Adler, Karen näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele 400
    Aimla, Siim lavastuse "Madame Brigitte" muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Arula, Arthur soololavastuse "Disainides tajulisust" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Balodis, Jānis lavastuse "Congress of Humanity" dramaturgi loometöötoetus 650
    Bervingis, Dainius lavastuse "Türklane Itaalias" koreograaf-liikumisjuhi loometöötoetus 1 300
    Dūka, Katrīna lavastuse "Congress of Humanity" dramaturgi loometöötoetus 650
    Eplik, Vaiko lavastuse "Peer Gynt" helilooja loometöötoetus 1 300
    Essenson, Katrin residentuuristipendium: residentuur Vaskjala loomemajas 150
    Haamer, Kadi laste jõululavastuse "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid" lavastaja loometöötoetus 1 500
    Hartšenko, Dmitri uuslavastuse "Opening" lavastaja-koreograaf-kunstniku loometöötoetus 2 200
    Heimola, Anne-Mai residentuuristipendium: residentuur Vaskjala loomemajas 150
    Hook, Triin uuslavastuse "Opening" valguskujunduse looja loometöötoetus 1 300
    Horn, Liisbeth näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele 400
    Hütt, Henri lavastuse "Objektipaine" lavastaja loometöötoetus 1 500
    Iliin, Aleksander juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Jamsja, Marta tantsu eriala õpingud Antwerpeni Riiklikus Konservatooriumis Belgias 5 000
    Kabel, Anne lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Kabrits, Enn juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kajak, Margit näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks Tartu Ülikooli teatriteaduse eriala üliõpilasele 400
    Kaljujärv, Hendrik lavastuse "Imelik peegel" helikujundaja loometöötoetus 1 300
    Kaljumäe, Peeter uuslavastuse "KRIUH-VA-TŚIUH" muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 1 300
    Kallas, Emil lavastus "Kaks garaaži" koos Läti ESARTE teatriga: valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Kalm, Joanna Karoline soololavastuse "Disainides tajulisust" loomine 3 000
    Kangur, Ott lavastuse "Tabamata ime" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Karlson, Roland lavastuse "Objektipaine" helikunstniku loometöötoetus 1 000
    Kaus, Jan lavastuse "Imelik peegel" autor-dramaturgi loometöötoetus 1 300
    Kelder, Berta näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele 400
    Keller, Vahur lavastuse "Madame Brigitte" dramaturgi loometöötoetus 1 000
    Kivi, Mikk-Mait lavastuse "Maestro" valguskunstniku loometöötoetus 1 000
    Kolberg, Ilona juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Koldits, Eva lavastuse "Imelik peegel" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Kolle, Liis lavastusprojekt laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga: etendajate prooviperioodi tasud 2 600
    Krall, Tarvo etendusprojekti "Tark mees taskus" helikujunduse loomine 1 000
    Krinal, Helena residentuuristipendium: TantsuKunstistuudio "Kallid ja Pai" 500
    Krinal, Helena uuslavastuse “Häbi” loomine: lavastaja loometöötoetus 2 000
    Kruusamägi, Stella õpingud Konstnärliga Högskolas Stockholms koreograafia erialal 5 000
    Kukli, Tiina Dina juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kulpsoo, Oliver EMTA lavakunstikooli XXX lennu diplomilavastuse "Unistused ja jooksud" valguskujundaja loometöötoetus 1 300
    Kulpsoo, Oliver uuslavastuse “Häbi” loomine: valguskunstniku loometöötoetus 1 000
    Kõivistik, Anna residentuuristipendium: TantsuKunstistuudio "Kallid ja Pai" 500
    Lange, Sandra etendusprojekti "Tark mees taskus" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Lange, Sandra lavastuse "Madame Brigitte" maski- ja kostüümikunstniku loometöötoetus 1 000
    Lehtna, Barbara lavastuse "Habitat" etendamine "Internationalen Danz in Bern" festivalil Šveitsis: majutus ja transport 552
    Lehtna, Barbara lavastuse "Congress of Humanity" lavastaja loometöötoetus 3 000
    Liivamägi, Rene lavastuse "Peer Gynt" valguskujundaja loometöötoetus 1 300
    Lindepuu, Heili teatrireis Londonisse 460
    Lints, Einar uuslavastuse "Opening" videokujundaja loometöötoetus 1 000
    Maasik, Peep Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" lavastaja loometöötoetus 1 500
    Marjapuu, Irina lastelavastuse "Imeline põlevkivi" loomine 1 500
    Matsi, Jari õpingud Taani Riiklikus Etenduskunstide Kõrgkoolis 5 000
    Meelandi, Martin Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" videokunstniku loometöötoetus 650
    Meeru, Maarja laste jõululavastuse "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid" lavastuskunstniku loometöötoetus 1 000
    Mende, Karmo Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Mende, Karmo uuslavastuse "KRIUH-VA-TŚIUH" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Metsalu, Maria residentuuristipendium: Tanzhaus Zürich 500
    Mägi, Mari soololavastuse "Disainides tajulisust" liikumisjuhi loometöötoetus 1 000
    Mägi, Maria-Eva lavastuse tööpealkirjaga "Ma armastan Sind ka siis, kui poed kinni pannakse" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Mäkelä, Soile lavastuse "Madame Brigitte" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Mändla, Kairi lavastuse "Imelik peegel" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Nurms, Madis lavastuse "Türklane Itaalias" stsenograafi loometöötoetus 2 000
    Ojasaar, Mareeta näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele 400
    Orro, Kalju raamat teatrikunstnik Jaak Vausist: koostaja loometöötoetus 2 000
    Oruaas, Riina ANTS konverents Bergenis 463
    Paide, Helga juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Pikas, Kalli residentuuristipendium: TantsuKunstistuudio "Kallid ja Pai" 500
    Popov, Andres õpingud Peterburi Riiklikus Teatriakadeemias 3 000
    Rannik, Kaido lavastuse "Maestro" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Retter, Keili EMTA lavakunsti osakonna XXX lennu diplomilavastuse "Unistused ja jooksud" kunstniku loometöötoetus. 1 500
    Retter, Keili uuslavastuse “Häbi” loomine: kunstniku loometöötoetus 1 500
    Ruusmaa, Vootele lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" muusikalise kujundaja loometöötoetus 700
    Saar, Krista juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Salimzanov, Damir Eesti muinasjuttudel põhineva lavastuse lavastaja-dramatiseerija loometöötoetus 2 000
    Sarapuu, Heidi uuslavastuse "KRIUH-VA-TŚIUH" autor-lavastaja loometöötoetus 2 000
    Seeder, Mihkel Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" dramaturgi loometöötoetus 650
    Seeder, Mihkel lavastus "Kaks garaaži" koos Läti ESARTE teatriga: dramaturgi loometöötoetus 1 300
    Seer, Roland laste jõululavastuse "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid" animatsioonkujunduse looja loometöötoetus 500
    Seljamaa, Carmen lavastuse "Maestro" videokunstniku loometöötoetus 1 000
    Senkovs, Elmars lavastus "Kaks garaaži" koos Läti ESARTE teatriga: lavastaja loometöötoetus 2 180
    Simmermann, Eda-Kai artikli kirjutamine raamatule "Siin- ja sealpool lavapiiri. Jaan Toominga stuudio ja Tartu Lasteteatri lugu" 220
    Simson, Triin lavastuse "Maestro" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Sirel, Kadri õpingud ArtEZi Kunstiülikoolis Hollandis 5 000
    Solovjov, Liivi juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Sööt, Tiina lavastuse "lonely lonely" külalisetendused Torinos, Festivalil Differenti Sensazioni: Tiina Söödi lennu- ja majutuskulud 270
    Zagorskaja, Dajana õpingud Peterburi Riiklikus Teatriakadeemias 5 000
    Zubko, Rauno lavastuse "Peer Gynt" koreograafi loometöötoetus 1 300
    Žigure, Aigi juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Tagamets, Tarmo lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" lavastaja loometöötoetus 1 500
    Talmar, Sebastian näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele 400
    Taul, Christin lavastuse "Maestro" koreograafi loometöötoetus 1 000
    Tegova, Katrin uuslavastuse “Häbi” loomine: dramaturgi loometöötoetus 1 000
    Tepomees, Jaanus teatrireis Londonisse 373
    Tiimus, Maria õpingud Rose Bruford Colleges Londonis 5 000
    Tomberg, Mihkel lavastuse "Objektipaine" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Tomberg, Mihkel lavastuse "Maestro" muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Toom, Taavi laste jõululavastuse "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid" muusika- ja valguskujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Toome, Hedi-Liis osalemine Põhjamaade Teatriuurijate Ühendus aastakonverentsil Bergenis, Norras 456
    Topolev, Rene lavastuse tööpealkirjaga "Ma armastan Sind ka siis, kui poed kinni pannakse" valguskunstniku loometöötoetus 1 000
    Topolev, Rene lavastuse "Madame Brigitte" valguskujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Tormis, Kersti raamat teatrikunstnik Jaak Vausist: kujundaja loometöötoetus 1 000
    Tüür, Lauri-Dag EMTA lavakunstikooli XXX lennu diplomilavastuse "Unistused ja jooksud" helikujundaja loometöötoetus 1 300
    Urbla Keller, Britt lavastuse "Madame Brigitte" stsenograafi loometöötoetus 1 000
    Vaarik, Andrus lavastuse "Türklane Itaalias" lavastaja loometöötoetus 3 000
    Vahtra, Jaanus lavastuse "Elu" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Vaigur, Margus lavastuse "Türklane Itaalias" valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Valdmaa, Argo lavastuse "Türklane Itaalias" videokunstniku loometöötoetus 1 300
    Vanhanen, Irina Eesti muinasjuttudel põhineva lavastuse kunstniku loometöötoetus 1 500
    Varres, Ardo Ran Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" helilooja loometöötoetus 650
    Varres, Ardo Ran Eesti muinasjuttudel põhineva lavastuse muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Veelmaa, Tõnis näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2020/2021 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele 400
    Velt, Anne lavastuse tööpealkirjaga "Ma armastan Sind ka siis, kui poed kinni pannakse" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Vihmar, Illimar lavastus "Kaks garaaži" koos Läti ESARTE teatriga: kunstniku loometöötoetus 2 000
    Vont, Anne-Ly juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Värk, Emer lavastusprojekt laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga: video- ja valguskujunduse loomine 1 000
    Ajateater MTÜ etendusprojekti "Tark mees taskus" näitlejate prooviperioodi tasud 5 200
    Ajateater MTÜ etendusprojekti "Tark mees taskus" valguskujunduse loomine 1 000
    Ajateater MTÜ lavastuse tööpealkirjaga "Ma armastan Sind ka siis, kui poed kinni pannakse" näitlejate prooviperioodi tasud 3 200
    Eesti Lavavõitluse Liit MTÜ lavavõitluse 9. talvekooli korraldamine 3 767
    Eesti Rahva Muuseum laste jõululavastuse "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid" etendajate prooviperioodi tasu 3 900
    Eesti Teatri Agentuur SA osalemine Põhja- ja Baltimaade kultuurifestivalil Les Boreales 606
    Eesti Teatri Agentuur SA Eesti delegatsiooni osalemine Riias toimuval Balti Teatri Foorumil 462
    Eesti Teatri Agentuur SA Eesti noori etenduskunstnikke tutvustava inglisekeelse trükise "Up & Coming" väljaandmine 4 000
    Eesti Teatri Agentuur SA osalemine eesti näitekirjandust tutvustaval festivalil Leedus 1 107
    Eesti Teatri Agentuur SA Eesti etenduskunsti esitlusfestivali draamamaa.weekend 2021 korraldamine: väliskülaliste lend, majutus 8 500
    Eesti Teatriliit K. Stanislavski "Näitleja töö endaga" väljaandmine 2 000
    Eesti Teatriliit Ivika Sillari artiklikogumiku väljaandmine 3 187
    Jonnipunn MTÜ lavastuse "Congress of Humanity" etendajate prooviperioodi tasu 3 200
    Kalm OÜ soololavastuse "Disainides tajulisust" audio-ja visuaalkujunduse loomine 1 000
    Lavastuskoda OÜ lavastuse "Madame Brigitte" näitleja prooviperioodi tasu 1 300
    Miksteater MTÜ lavastuse "Maestro" näitlejate prooviperioodi tasud 3 200
    Müüdud Naer MTÜ lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" näitlejate prooviperioodi tasud 2 000
    Punased purjed MTÜ teater NO99 kodulehe muutmine teatri avalikuks, rahvusvaheliselt kasutatavaks arhiiviks 6 080
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ "Trancegender the Musical" produktsioon 2 500
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ Keithy Kuuspu uuslavastus tööpealkirjaga "Under the construction" 13 900
    Tallinna Linnateater teatrikunstnik Jaak Vausist raamatu trükkimine 2 000
    Tallinna Tantsuteater MTÜ uuslavastuse "Opening" tantsijate prooviperioodi tasud ja lavastuse väljatoomiskulud 3 050
    Tartu Suveteatri Selts MTÜ Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" näitlejate prooviperioodi tasud 4 800
    Teater Varius MTÜ uuslavastuse "KRIUH-VA-TŚIUH" näitlejate prooviperioodi tasud 3 000
    Teine Tants MTÜ Jette Loona Hermanise ja Johhan Rosenbergi uuslavastus Kanuti Gildi SAALis 11 000
    Teine Tants MTÜ Kristina Normani lavastus "Kergem kui naine / Lighter Than Woman" Bazaar festivalil Prahas 800
    Teine Tants MTÜ kaasaegsete etendus*kunstide online ajakirja MAGASIN teostamine 1 950
    Tähesõjad OÜ lavastuse "Imelik peegel" näitlejate prooviperioodi tasud 6 400
    Uus Teater MTÜ Ivar Põllu autorilavastuse "Anne lahkub Annelinnast" etendus Brüsselis 1 200
    Vaba Lava SA lavastus "Kaks garaaži" koos Läti ESARTE teatriga: majutus Lätis ja näitlejate prooviperioodi tasu 4 700
    Vaba Lava SA Peterburi teatrite nädal Narva Vaba Lava teatrikeskuses 8 500
    Vaba Lava SA Eesti muinasjuttudel põhineva lavastuse näitlejate prooviperioodi tasud 4 000
    Varrak AS Voldemar Panso mälestusteose "Niipalju kui andsid koerale..." sisu toimetamine 1 000
    Väike Objekt A OÜ uuslavastuse “Häbi” tantsijate prooviperioodi tasud 3 900
    NÄITEKUNSTI SIHTKAPITALI ALGATATUD STIPENDIUMID JA TOETUSED
    Saaremäel, Liisa aastane loominguline stipendium 3 000
    Kivilo, Kaur aastane loominguline stipendium 3 000
    Visnap, Margot aastane loominguline stipendium 3 000
    Uder, Are juubelitoetus 1 000
    Agur, Rein juubelitoetus 1 000
    Veinmann, Martin juubelitoetus 1 000
    Käro, Volli juubelitoetus 1 000
    Tamm, Mari juubelitoetus 1 000


    Rahvakultuur

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aadla, Raho loometöötoetus lavastuse "Voomavoe" väljatöötamiseks 100
    Aare, Kadi loometöötoetus Gerd Neggo preemiat tutvustava video loomiseks 1 300
    Agur, Rein juubelitoetus 600
    Ahun, Johannes loometöötoetus lavastuse "Voomavoe" väljatöötamiseks 100
    Annus, Virko loometöötoetus Loodeteatri ja T-Teatri loominguliseks juhendamiseks lavastusprotsessis 2 000
    Arraste, Angela tunnustuspreemia Mait Agu nimelise auhinna saajale 1 000
    Barbo, Leanne loominguline stipendium 800
    Esko, Taavi juubelitoetus 500
    Grigorjeva, Svetlana loometöötoetus noorte tantsulavastuse "Keha" lavastajale 1 800
    Haasma, Arne juubelitoetus 500
    Hiiemäe, Mall loometöötoetus kogumiku "Väike kalaraamat rahvapärimusest" kirjutamiseks 1 200
    Hiiemäe, Mari loometöötoetus kogumiku "Väike kalaraamat rahvapärimusest" illustreerimiseks 800
    Jõgeda, Maimu erialastipendium magistriõpinguteks Sibeliuse akadeemias 1 000
    Jõgi, Riivo Nõmme Muusikakooli Sümfooniaorkestri sügiskontsert 2020 430
    Järvela, Kalev juubelitoetus 400
    Jüssi, Johanna-Adele loometöötoetus duo Jansen/Jüssi teise albumiga töötamiseks 2 000
    Jüssi, Johanna-Adele loometöötoetus triloogia "Lood Ilveseorust" loomiseks 2 000
    Kallas, Raivo juubelitoetus 400
    Kalve, Toomas loominguline stipendium 800
    Kann, Tuule loometöötoetus ERRSi aastapäevakontserdi muusikajuhile 700
    Kippar, Pille juubelitoetus 600
    Kirsiste, Martin loometöötoetus noorte tantsulavastuse "Keha" heliloojale 1 000
    Korb, Anu juubelitoetus 500
    Korjus, Hannes loometöötoetus raamatu "Lätimaal eestlasi otsimas 2001-2020" kirjutamiseks 2 000
    Kruusla, Kerttu loometöötoetus lavastuse "Voomavoe" väljatöötamiseks 100
    Kulles, Keiu loometöötoetus Järva-Jaani kihelkonna paatri valmistamiseks 600
    Kõiv, Laura loometöötoetus linnastunud sugrilasest näituse "Muutused" loomiseks 1 500
    Küppar, Grete loometöötoetus soome-ugri rahvarõivastest inspireeritud rõivakollektsiooni loomiseks 300
    Lao, Hanna- Liis loominguline stipendium 1 500
    Maaten, Siim loometöötoetus harrastusteatri lavastuse "Soome keeles Eesti" loomiseks Soomes, Turus 2 000
    Malve, Marii-Olivia lavastuse "Häbi" lavastamine ja etendamine Hüüru mõisas 1 500
    Marjapuu, Irina loometöötoetus näidendi "Lumehelbekese võlu" lavastamiseks 700
    Marjapuu, Irina erialastipendium nukuteatrikunsti arendamiseks 2 400
    Meentalo, Mari loometöötoetus lavastuse "Voomavoe" väljatöötamiseks 100
    Orusaar, Leidja juubelitoetus 800
    Paberits, Merike loometöötoetus Etno randevuu kava loomiseks 1 000
    Palu, Maarja loometöötoetus soome-ugri rahvarõivastest inspireeritud rõivakollektsiooni loomiseks 2 000
    Piht, Ade ürituse "Jõulujaam" korraldamine Tapa rongijaamas 2 000
    Piir, Fey loometöötoetus noorte tantsulavastuse "Keha" kunstnikule 800
    Plats, Marja-Liisa loometöötoetus võru keele õpperaamatu illustreerimiseks 2 500
    Puust, Mart juubelitoetus 500
    Rajando, Kristina erialastipendium nahast käsitööjalatsite valmistamise uurimiseks 1 500
    Rander, Aare erialastipendium osaluseks Heili Einasto "Tantsimise ajaloo" uurimisprojektis 700
    Reitel, Raimo juubelitoetus 400
    Rüütel, Ingrid juubelitoetus 600
    Sihvre, Lembe isikunäituse "Siit nurgast ja sealt nurgast" korrldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis 508
    Simmermann, Eda-Kai loometöötoetus Võrumaa regilauliku "Tarõ taivahe" käsikirja lõpetamiseks 325
    Spohgis, Aleksander loometöötoetus lavastuse "Voomavoe" väljatöötamiseks 100
    Summatavet, Kärt isikunäituse "Kahekõne: Mütoloogia ja Tehisintellekt" ettevalmistamine 2 269
    Tagel, Joonas erialastipendium magistriõpinguteks EMTA programmis Contemporary Physical Performance Making 1 000
    Tamm, Karolin loometöötoetus noorte tantsulavastuse "Keha" valguskunstnikule 800
    Tatar, Säde erialastipendium bakalaureuseõpinguteks Rootsi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis 1 000
    Teller, Madli loometöötoetus Heili Einasto koostatava "Tantsimise ajaloo" keskaja ja renessansiajastu tantsude peatüki kirjutamiseks 700
    Tepand, Liina loometöötoetus linnastunud sugrilasest näituse "Muutused" loomiseks 1 500
    Tootsen, Jaan loominguline stipendium 800
    Tormet, Uno loometöötoetus videomaterjali "30 aastat tantsupidude jalajälge" koostamiseks 1 500
    Toth, Szilard Tibor Narva hõimunädalaga seotud ürituste korraldamine 400
    Truusa, David tunnustuspreemia Mait Agu nimelise auhinna saajale 1 000
    Tõnisson, Ilmar juubelitoetus 600
    Türnpu, Anne loometöötoetus Saku segakoori Tuljak juubelikontserdi lavastamiseks 1 000
    Uder, Are juubelitoetus 500
    Unt, Elo loometöötoetus meeste tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 400
    Unt, Elo loometöötoetus ERRSi aastapäevakontserdi lavastajale 1 300
    Veskimägi-Iliste, Liina erialastipendium IKAT-tehnikas kollektsiooni väljatöötamiseks 1 500
    Vingiano de Pina Martins, Eva Maria udmurdi kevadrituaale käsitleva raamatu avaldamine inglise ja vene keeles 1 000
    Väljaots, Eva erialastipendium magistriõpinguteks Sibeliuse akadeemias 2 000
    Õunapuu, Lauri loominguline stipendium 700
    Õunapuu, Lauri Arhailise Meestelaulu Seltsi sügislaagri korraldamine ja lektoritasud 420
    Õunapuu, Piret juubelitoetus 400
    Accordion Music Group MTÜ 38. Pärnu akordionimuusika festivali korraldamine 22.-24.10.2020 1 000
    Akordionikool MTÜ akordioniõpilaste sügislaagri korraldamine 1 000
    Argo TTP OÜ Indrek Jäätsi raamatu "Reisid Lõuna-Aafrikas" väljaandmine 2 000
    Arheoloogiakeskus MTÜ väljaande "Arheoloogilised välitööd Eestis 2019" avaldamine 2 100
    Astak OÜ Ilma Adamsoni Tantsukooli tantsujuhtide koolituseks ruumide üürimine 2020. a 1 200
    Collegium Musicale MTÜ Veljo Tormise teose "Unustatud rahvad" ainetel filmi tegemine 2 000
    Credo Festivalid MTÜ XXVII rahvusvahelise vaimuliku muusika festivali Credo korraldamine 1 600
    EELK Kirikumuusika Liit kirikumuusikute konverentsi ja koorinoodi "Nüüd rõõmsasti kõik laulgem" esitluskontserdi korraldamine 1 000
    Eesti Ajaloomuuseum SA näituse "Vabad müürlased. 250 aastat vabamüürlust Eestis" graafiline disain ja sisearhitektuur 2 000
    Eesti Ajaloomuuseum SA EAMi Maarjamäe kompleksi pimedatele ja vaegnägijatele nii füüsiliselt kui ka vaimselt ligipääsetavaks muutmine 7 500
    Eesti Folkloorinõukogu Eesti pulmapärimuse seminari korraldamine 18.-19.11.2020 Pärnus 1 600
    Eesti Kammerkooride Liit EKKLi kontserdisarja "Heliloojad-juubilarid" korraldamine: ruumide rent 888
    Eesti Kirjandusmuuseum kogumiku "Vana Kannel XIV. Peetri regilaulud" trükkimine 2 500
    Eesti Kirjandusmuuseum folkloristikaalase teadus- ja kultuuriajakirja Mäetagused paberkandjal väljaandmine
    6 000
    Eesti Kooriühing koori- ja puhkpillimuusika aastaraamatu 2020 väljaandmine 1 600
    Eesti Kooriühing uue koorimuusika kontserdi korraldamine Tallinna Metodisti kirikus 07.11.2020 4 130
    Eesti Kunstimuuseum SA Niguliste muuseumi loengusarja "Metsik kaart" esinejate honorarid 1 130
    Eesti Lavavõitluse Liit MTÜ lavavõitluse 9. talvekooli korraldamine 7.-9.01.2021 360
    Eesti Meremuuseum SA "Veealuse maailma õhtuõpiku" autoritasud 3 000
    Eesti Meremuuseum SA Meremuuseumi laevamudelite kogu tutvustava platvormi loomine koostöös Ericssoniga 2 000
    Eesti Naislaulu Selts isadepäeva kontserdi korraldamine 8.11.2020: Estonia kontserdisaali üür 2 724
    Eesti Naislaulu Selts Veljo Tormise 90. sünniaastapäevale pühendatud kontsertide korraldamine Tallinnas ja Tartus 3 500
    Eesti Noorte Tantsu Ühing MTÜ noortele töötubade korraldamine ja nende põhjal tantsufilmi tegemine 1 000
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri proovide ja esinemiste korraldamine: juhendajate/dirigentide tasud 972
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing XVI Nõmme Pasunapäevade korraldamine 2 000
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Kontsertorkestri õppelaagri korraldamine Tallinnas 972
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Vabariigi Pillimees 2020 konkursi korraldamine 1 950
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Pärimusmuusika kontsertprogramm: Juhan Uppini ja MandoTrio tuuri korraldamine 1 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ noorte pärimusbändide konkursi peapreemia 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ regilaulu podcastide teise hooaja väljaandmine 1 800
    Eesti Rahva Muuseum ERMi kirjasaatjate tunnustamine teatmematerjali kogumise eest 1 850
    Eesti Rahva Muuseumi Sõprade Selts ERMi Sõprade Seltsi aastaraamatu Lee 27. numbri osalised trükikulud 900
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit tunnustuspreemia parimale käsitööettevõtjale 2020 1 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ERKL Juhtide kooli korraldamine 18.09.2020 750
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit näituse ja kataloogi "Märka noort käsitöömeistrit" koostamine 2 700
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit konkursi eesti-oma-pits võidutööde näituse korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis 832
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit kodalukkude näituse korraldamine Arhitektuuri- ja disainigaleriis 2 520
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit 3D kultuur: Olga Kublitskaja meistriklassi korraldamine 550
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit raamatu "Mehed teevad käsitööd" väljaandmine 2 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit seminari "Käsitöö elab" korraldamine Mardilaadal 7.11.2020 1 950
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ERKLi ettevõtluspäeva korraldamine Põltsamaal 1 400
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Uute tantsude konkursi 2020 preemiad 10 000
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Ene Jakobsoni tantsuraamatu "Tootsi ja Teele tantsuõpik" koostamine 2 000
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Ullo Toomi stipendiumi pidulik üleandmine Tallinna Raekojas 14.09.2020 Marina Kuznetsovale 1 000
    Eesti Rahvatantsukeskus meeste tantsupeo "Neli venda" tantsude õppeseminaride korraldamine 1 480
    Eesti Rahvusraamatukogu näituse „ABC ja Cicero. Kooliraamat mineviku Eestis“ korraldamine Eesti Rahvusraamatukogus 3 000
    Eesti Segakooride Liit Eesti Segakooride Liidu õppepäeva korraldamine 670
    Eesti Tantsuhuvihariduse Liit MTÜ video tegemine projekti "Tantsuhariduse ajajoon" raames 1 300
    Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm ETR-i seminarkokkutulekute korraldamine, 2020 II poolaasta 575
    Eesti Tervishoiu Muuseum SA näituse "Palju õnne!? Näitus heast elust, vaimsest tervisest ja tasakaalust" kataloogi väljaandmine 1 500
    Eesti Tervishoiu Muuseum SA lastele suunatud näituselahenduse loomine vaimse tervise teemalisele näitusele 6 000
    Eesti Tütarlastekoor MTÜ üle-eestilise tütarlastekoori Ilmalilled CD salvestamine ja väljaandmine 640
    Eesti Ungari Selts Eesti Ungari Seltsi 30. aastapäeva seminari korraldamine ja Ungari rahvuspüha tähistamine 500
    Eesti Vabaõhumuuseum SA loengusarja "Argielu kolhoosiajastul" korraldamine 3 000
    Eesti Vabaõhumuuseum SA traditsioonilise Piiriveere sibula ja kala päeva korraldamine 3.10.2020 1 000
    Eesti Vene Kultuurikoda MTÜ näituse ja meistriklasside „Veliki Novgorodi portselan ja tänapäeva keraamika“ korraldamine 500
    Elleri Loomekeskus MTÜ Elleri tütarlastekoori 10. sünnipäevakontserdi korraldamine 1 500
    Estonia Seltsi Segakoor G. Fauré "Reekviemi" ettekanded Tartus ja Tallinnas 1 990
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimukalender 2021 väljaandmine 1 750
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevad 2020 korraldamine 1 500
    Folgisellide Selts MTÜ XXII Eesti rahvamuusikatöötluste festivali Mooste Elohelü preemiad 3 300
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Naiste Tantsupeo PereLugu finaali muusika ja koreograafia loomine 1 000
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo "PereLugu" õppeseminaride korraldamine 1 500
    Hea Lugu OÜ Enriko Talvistu raamatu "Tartu pargid ja puiesteed" väljaandmine 1 500
    Ilieh MTÜ kirjeldustõlked näitusele ja etendustele 3 000
    Ilieh MTÜ intervjuude kogumiku "Pilk endasse ja loomingusse. Intervjuud loojatega" trükikulud 3 100
    Isade Meel MTÜ torupillide soetamine noorte folkansamblile Uurikad 1 300
    Kammerkoor Helü MTÜ Kammerkoor Helü 15. aastapäeva kontserdi korraldamine 1 240
    Kammerkoor Solare MTÜ G. Puccini "Messa di Gloria" kontsertide korraldamine 2 000
    Kammernaiskoor Sireen Debussy ja Caplet' kava korduskontsertide korraldamine Tartus ja Pärnus 1 000
    Kandlekoda MTÜ Kandlekoja VIII Pärimusa Talvelaagri juhendajate ja laagrijuhi töötasud 1 200
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Jevfrosinja Kersnovskaja mälestustel ja joonistustustel põhineva näituse "Kui palju maksab inimene?" korraldamine 900
    Kodavere Pärimuskeskus Mari Vallisoo 70. sünniaastapäevale pühendatud luule- ja lauluõhtu korraldamine Palal 536
    Kolm Lindu MTÜ talvis-kevadiste kontsertide korraldamine 1 000
    Koor MTÜ osalemine G. Menotti ooperi "Amahl ja öised külalised" etendustel 600
    Kuljus MTÜ osalemine Baltimaade tehnikaülikoolide ühiskontserdil Kaunases 1 750
    Kultuurituur MTÜ kontserdi "Urmas Sisask 60. Jaapani missa" korraldamine 400
    Kõrvale pai MTÜ talvekontserdi "Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob..." korraldamine Tallinnas ja Tartus 1 017
    Lauluaed MTÜ loovusprojekti "Inspiratsiooni töötuba" korraldamine lastele ja noortele 1 300
    Lauluklubi Mihkel isadepäeva kontserdi "ISA - oluline mees lapse maailmas" korraldamine 500
    Laulustuudio Fa-diees MTÜ noortemuusikali "Tagasivaatamisaken" etendamine 2 200
    Leesikad MTÜ Võnnu ja Tuhalaane rahvarõivaste valmistamine, täiendamine, korrigeerimine koostöös kooli tööõpetuse kursusega 3 000
    Liivi Muuseum Mari Vallisoo elu ja loomingut tutvustava näituse tegemine luuletaja 70. sünniaastapäevaks 500
    Loodusajakiri MTÜ ajakirja Horisont keele erinumbri trükk ja levitamine 3 000
    Loomelend MTÜ advendiaja lavastuste korraldamine Elva keskväljakul 2 000
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ "Disaininädal 2020" õpitubade korraldamine 1 000
    Lõimeleer MTÜ Lõimeleer: pärimuskultuuri ja keelelaagrid välismaal elavatele eesti lastele 1 800
    Mulgi Väiketootjate Liit II Mulgi Söögi Vestivali korraldamine 1 500
    Müüdud Naer MTÜ lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" väljatoomine 600
    Narva Klubi Käsitöö meistriklasside ja näituse "Niplispitsi heli" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis 700
    Narva Laste Loomemaja teatriminiatuuride festivali meistriklasside juhendajate ja žüriiliikmete tasud 500
    Nõmme Kultuurikeskus Nõmme muuseumi eksponaatide digiteerimine 800
    Oopus OÜ OOPUS TV intervjuusarja tootmine veebi: kaamera rent 300
    Parmupilli Selts MTÜ Parmupillifestival 2021 korraldamine 1 600
    Peace Child Eesti Eesti ja rahvusvahelise muusika festivali korraldamine Narvas 30.10.-1.11.2020 1 000
    Piparkoogimaania MTÜ PiparkoogiMaania 2020 - 15. a juubelinäituse korraldamine 1 560
    Puhkpillimuusika Koda MTÜ "Marsiorkestri dirigendi käsiraamatu" koostamine ja väljaandmine 1 000
    Puhkpillimängijate Gild Livonia MTÜ noorte puhkpilliorkester Livonia õppelaagris osalejate majutus 2 200
    Puhkpilliorkester Tartu MTÜ jõulukontserdi korraldamine Tartu Ülikooli aulas 1 000
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ Sügisulg 2020 korraldamine 1 200
    Pärnu Muuseum SA kirjanduslikud kohtumised Koidula muuseumis 300
    Päästeamet Tuletõrjemuuseumi rändnäituse "Pritsunaised - 90 aastat naistuletõrje loomisest" korraldamine 3 000
    Rahvakultuuriselts Koidupuna MTÜ video tegemine Pispalan Sottiisi festivalil virtuaalseks osalemiseks 1 700
    Rahvarõivas MTÜ rahvarõiva nõuandekoja tegevus mardilaadal: meistrite tasud 520
    Rahvatantsuansambel Kajakas MTÜ Mihkli kihelkonna rahvarõivaste valmistamine lasterühmadele 500
    Rahvatantsuselts Kaera-Jaan Audru kihelkonna rahvarõivakomplekti täiendamine ja värskendamine 600
    Reilender MTÜ segarahvatantsurühma meeste Räpina kihelkonna rahvarõivaste uuendamine 880
    Riho Pätsi Koolimuusika Fond Riho Pätsi Koolimuusika Fondi 2020. aasta laureaatide tunnustamine Teaduste Akadeemias 400
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜ Pitsipäeva korraldamine 950
    Saaremaa Muuseum SA Olavi Pesti artiklikogumiku "Vaateid Saaremaale siit ja sealt" trükkimine 1 000
    Saaremaa Ühisgümnaasium VI üleriigilise Anna Raudkatsi võistutantsimise korraldamine 800
    Seto Tantsuvägi MTÜ II Seto Tandsopido "Kagoh kul'atasõ'" vahetekstid 600
    Suupilliklubi Piccolo Pärnu Harmonica Festivali korraldamine (ruumide rent) 1 500
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ loova liikumise töötubade korraldamine 2020 sügishooajal 600
    Taarka Pärimusteater MTÜ lavastuse "Petserimaa igatsus" väljatoomine 2021. aasta suvel Saatse angaaris 3 000
    Tallinna Käsitöökeskus "Käsitöökojad üle maa" korraldamine 500
    Tallinna Linnamuuseum loengusarja "Linnaloom" I osa korraldamine 600
    Tallinna Linnamuuseum Igor Korobovi ja Artur Modebadze loengusarja "Eestimaa rüütelkond" korraldamine Tallinna vene muuseumis 800
    Tallinna Linnamuuseum Tallinna vene muuseumi püsinäituse ettevalmistamine ja kujundamine 2 956
    Tallinna Ülikool Jaan Valsineri teose "Juhatus kultuuripsühholoogiasse" eestinduse väljaandmine 2 500
    Tallinna Ülikool TLÜ Soveldajale Lihula liistikute ja Hargla kampsunite valmistamine 1 642
    Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester MTÜ Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert Järva-Jaanis 370
    Tantsupeomuuseum MTÜ tantsupidudega seotud olemasolevate näituste täiendamine ("Tantsupidude meelespea") 800
    Tantsuselts As-Sa MTÜ XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimise žürii töötasud 875
    Tantsuselts Lee MTÜ tantsuansambel Lee juubelikontserdi "Ainuke aeg" korraldamine 4 500
    Tartu Akadeemiline Meeskoor MTÜ Veljo Tormise 90. sünniaastapäevale pühendatud kontsertlavastuste läbiviimine 5 000
    Tartu Folk MTÜ Kanepi kihelkonna seelikute ja liistikute valmistamine Tartu Folklooriklubile Maatasa 1 920
    Tartu Linnamuuseum näituse korraldamine Werneri kohviku 125. sünnipäeva puhul 1 000
    Tartu Lõõtsad MTÜ lõõtspillivirtuooside kontsert-loengu korraldamine 1 200
    Tartu Poistekoor ja Neidudekoor Kurekell Tartu Poistekoori jõulukontserdi korraldamine Tartu Pauluse kirikus 600
    Tartu Tantsuakadeemia MTÜ tantsulavastuse "S U D U" lavaletoomine 1 000
    Tartu Ülikool arheoloogiaajakirja Tutulus 2020. a numbri väljaandmine 1 400
    Tartu Ülikool pärandtehnoloogia konverentsi "Oma nahk" korraldamine 1 000
    Tartu Ülikool Eesti torupilli õppematerjali videomontaaž 1 500
    Tartu Ülikool rahvusliku metallitöö algkursuse korraldamine noortele 1 400
    Tartu Ülikool näituse ja publikuprogrammi "Ars academica" ettevalmistamine 1 500
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor MTÜ maestra Vaike Uibopuu 80. juubeli puhul kontserdi korraldamine: ruumide üür ja autoritasud 900
    Tartu Ülikooli Kammerkoor SA kogumiku "Tartu ülikooli kammerkoori viiskümmend aastat" koostamine ja avaldamine 1 000
    Tartu Üliõpilasteater lavastuse "Valgustaja" väljatoomine 3 000
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ regilaulutubade korraldamine sügissemestril 2020 700
    Teoteater MTÜ lavastuse "Jäine mõrv" väljatoomine 2 400
    Tiigi Seltsimaja Olav Ehala 70. sünnipäevale pühendatud Tartu kooride laulupäeva korraldamine 3 000
    TMS Türnpu Meeskoor MTÜ Gustav Ernesaksa heliloomingu esitamine Tallinna lauluväljaku klaassaalis 500
    TTÜ T-Teater MTÜ lavastusprojekt "Draakon": töötasud 3 500
    Tuhala Ajaloo ja Kunstikamber MTÜ puukäsitöökonverentsi ja töötubade korraldamine 330
    Tuuleviiul MTÜ laste ja noorte folkviiuldajate ansambli Tuuleviiul 10. juubelikontserdi korraldamine 420
    Tõstamaa Käsitöökeskus MTÜ Pärnumaa rahvarõivakooli korraldamine 2 800
    Tähetund MTÜ Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevade Tähetund korraldamine 3 500
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Valga kunstikuu "Kolmekümnes Kuu" avaürituse korraldamine 1 000
    Vanalinna Hariduskolleegium VHK orkestri kontsert Erkki-Sven Tüüri loomingust 1 170
    Vanalinna Hariduskolleegium Cyrillus Kreegi autoriplaadi väljaandmine 640
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Veljo Tormise loomepärand: regilaulu mooduli I osa alustamine ja koostamine 900
    Vigala Külade Ümarlaud Raplamaa teatrikonverentsi "Teater seob põlvkondi" vahtekstid ja lühinäidend Janno Puusepalt 400
    Viimsi Rahvakultuuri Selts Viimsi Muusikaliteatri muusikali "Juukselakk" etendused sügisel 2020 1 300
    Viljandimaa Kammerkoor MTÜ Alo Ritsingu loomingu CD salvestamine 640
    Virumaa Noorteorkestri Selts Virumaa Noorteorkestri 20. sünnipäeva tähistamine 1 280
    Vormsi Käsitöö Selts Haapsalu salli kudumise praktiline kursus, Vormsi traditsiooniliste käsitööoskuste omandamine 260
    Vormsi Lasteaed-Põhikool Vormsi rahvariidekleitide valmistamine 550
    Võro Selts VKKF "Võro-Seto tähtraamat 2021" väljaandmine 779
    Võru Folkloorifestival MTÜ IV Võru talvise tantsupäeva korraldamine 1 500
    Võru Instituut võrukeelse kuulamisplatvormi www.helüait.ee täiendamine audioraamatutega 1 000
    Ülenurme Muusikakool XIX rahvusvahelise laulukonkursi "Jõulutäht" korraldamine 475


    Programmid

    Avatud Eesti Raamatu sari (AER)

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Hallap, Tiiu John McDowelli teose „Vaim ja maailm“ tõlke järelsõna kirjutamine 500
    Herkel, Andres Nāgārjuna „Mūlamadhyamakakārikā“ tõlkimine 2 632
    Kotkas, Järvi John Kenneth Galbraithi teose „Külluseühiskond“ tõlkimine 4 800
    Leedjärv, Laurits Arthur Stanley Eddingtoni teose „Füüsikalise maailma olemus“ tõlkimine 4 950
    Leif, Kalev Yannis Papadopoulose teose „Kriisis demokraatia?: Poliitika ja valitsemine“ tõlke järelsõna kirjutamine 250
    Raun, Mait Hando Nāgārjuna „Mūlamadhyamakakārikā“ jt teoste tõlkimine 4 490
    Valk, Ülo Vladimir Proppi teose „Imemuinasjutu morfoloogia“ tõlke saatesõna kirjutamine 665
    Vene, Ilmar François de La Rochefoucauld' teose „Mõtisklused ehk Moraalsed sententsid ja maksiimid“ tõlke saatesõna kirjutamine 750
    Väljataga, Märt David Walter Hamlyni teose „Metafüüsika“ tõlkimine 5 000
    Emakeele Sihtasutus Bernard Williamsi teose „Eetika ja filosoofia piirid“ tõlkelitsentsi soetamine 810
    Emakeele Sihtasutus Hayden White'i teose „Metaajalugu: Ajalooline kujutlus 19. sajandi Euroopas“ tõlkelitsentsi soetamine 675
    Emakeele Sihtasutus Bernard Williamsi teose „Eetika ja filosoofia piirid“ tõlke toimetamine 2 450
    Emakeele Sihtasutus David Walter Hamlyni teose „Metafüüsika“ tõlke toimetamine 2 405
    Emakeele Sihtasutus Herbert Marcuse teose „Ühemõõtmeline inimene“ tõlke toimetamine 2 320
    Kirjastus Ilmamaa OÜ „Upanišadide“ tõlke toimetamine 2 713
    Kirjastus Ilmamaa OÜ David Kellog Lewise teose „Konventsioon: Filosoofiline uurimus“ tõlkelitsentsi soetamine 600
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Semjon Franki teose „Inimese hing. Etüüdid Puškinist“ tõlke toimetamine 3 850
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Max Horkheimeri ja Theodor Adorno teose „Valgustuse dialektika: Filosoofilised fragmendid“ tõlkelitsentsi soetamine 850
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Lev Šestovi teose „Ateena ja Jeruusalemm“ tõlke toimetamine 3 500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Lev Šestovi teose „Ateena ja Jeruusalemm“ kreeka keelsete tekstiosade toimetamine 1 000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Albert Einsteini teose „Üldrelatiivsusteooria alused“ tõlkelitsentsi soetamine 180
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Vladimir Proppi teose „Imemuinasjutu morfoloogia“ tõlke toimetamine
    1 400
    Kirjastus Ilmamaa OÜ John Kenneth Galbraithi teose „Külluseühiskond“ tõlkelitsentsi soetamine 750
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Albert Einsteini teose „Eri- ja üldrelatiivsusteooriast“ tõlkelitsentsi soetamine 330
    Tallinna Ülikool Yannis Papadopoulose teose „Kriisis demokraatia?: Poliitika ja valitsemine“ tõlkelitsentsi soetamine 650
    Tallinna Ülikool Jens Halfwasseni teose „Plotinos ja uusplatonism“ tõlke toimetamine 2 100
    Tallinna Ülikool Jens Halfwasseni teose „Plotinos ja uusplatonism“ tõlkelitsentsi soetamine 500
    Tartu Ülikool Vladimir Vernadski teose „Biosfäärist ja muust“ tõlke toimetamine 2 345


    Hieronymuse tõlkesari

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Kaer, Krista Henry Jamesi teose „Tuvi tiivad/The Wings of the Dove“ tõlkimine 7 800
    Pakk, Triinu George Elioti teose „Middlemarch" tõlkimine 13 200
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Raamatu „Naised, šaakalid ja muud inimloomad. Vana-India jutte“ kujundamine Hieronymuse sarja stiilis 250
    Kirjastus Ilmamaa OÜ „Naised, šaakalid ja muud inimloomad. Vana-India jutte“ tõlke toimetamine 1 500


    Tõlkeprogramm Traducta

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Cullen, Adam Victor Kertu Sillaste raamatu "Mina olen kunstnik" tõlkimine inglise keelde 50
    Godinš, Guntars Andrus Kivirähki lasteraamatu "Tont ja Facebook" tõlkimine läti keelde 1 000
    Grover, Teji Doris Kareva valitud luuletuste tõlkimine hindi keelde 1 300
    Javorszky, Bela Imbi Paju raamatu "Tõrjutud mälestused" tõlkimine ungari keelde 3 000
    Michalczuk, Anna Danuta Priit Põhjala raamatu "Onu Mati, loomaarst" tõlkimine poola keelde 850
    Ozola, Daila Edgar Valteri raamatu "Pokulood" tõlkimine läti keelde 1 200
    Ozola, Daila Ülo ja Anne Pikkovi raamatu "Kop-Kop" tõlkimine läti keelde 50
    Pavliuk, Irena Ilmаr Tomuski raamatu "Hundi sõbrad" tõlkimine ukraina keelde 270
    Segesdi, Monika Andrus Kivirähki romaani "Sinine sarvedega loom" tõlkimine ungari keelde 2 200
    Singh, Rustam Doris Kareva valitud luuletuste tõlkimine hindi keelde 1 300
    Sirijos Giraite, Danute Maarja Kangro romaani "Klaaslaps" tõlkimine leedu keelde 2 300
    Thoma, Magdalini Jüri Talveti luuletuste tõlkimine kreeka keelde 2 000
    Trajkoska, Marija Mati Undi romaani "Doonori meelespea" tõlkimine makedoonia keelde 1 000
    Velichkovska-Dimoska, Julijana A. H. Tammsaare romaani "Põrgupõhja uus Vanapagan" tõlkimine makedoonia keelde 1 500
    Al Arabi Publishing and Distributing Andrus Kivirähki romaani "Mees, kes teadis ussisõnu" väljaandmine araabia keeles 2 000
    Ekdoseis Oropedio Jüri Talveti luulevalimiku väljaandmine kreeka keeles 2 000
    Gondolat Publishers Andrus Kivirähki romaani "Sinine sarvedega loom" väljaandmine ungari keeles 2 000
    Graffeg Limited Kertu Sillaste raamatu "Mina olen kunstnik" väljaandmine inglise ja kõmri keeles 2 000
    Grupa Wydawnicza Adamantan s.c. Witold Mizerski i Paweł Łukomski Priit Põhjala raamatu "Onu Mati, loomaarst" väljaandmine poola keeles 950
    HENA COM d.o.o. za nakladništvo Tiit Aleksejevi romaani "Palveränd" väljaandmine horvaatia keeles 2 000
    Kud Sodobnost International Piret Raua lasteraamatu "Kõrv" väljaandmine sloveenia keeles 2 000
    Magyar Naplo Kiado KFT Imbi Paju raamatu "Tõrjutud mälestused" väljaandmine ungari keeles 1 000
    Ombra GVG Publishing House Mati Undi romaani "Doonori meelespea" väljaandmine albaania keeles 500
    PNV PUBLIKACII DOOEL Skopje A. H. Tammsaare romaani "Põrgupõhja uus Vanapagan" väljaandmine makedoonia keeles 500
    Prozart Media Mati Undi romaani "Doonori meelespea" väljaandmine makedoonia keeles 500
    Rajkamal Prakashan Pvt. Ltd. Doris Kareva luulevalimiku väljaandmine hindi keeles 1 525
    Zvaigzne ABC Publishers Ltd. Edgar Valteri raamatu "Pokulood" väljaandmine läti keeles 700
    Zvaigzne ABC Publishers Ltd. Ülo ja Anne Pikkovi raamatu "Kop-Kop!" väljaandmine läti keeles 2 000
    The Old Lion Publishing House Ilmаr Tomuski raamatu "Hundi sõbrad" väljaandmine ukraina keeles 2 000




    Maakondlikud ekspertgrupid

    Harjumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Hinn, Andre Loominguline stipendium Kose Kultuurikeskuses toimuva kontserdi "Beethoven 250" ettevalmistamiseks 150
    Illak, Harry Dirigendistipendium 1 000
    Illak-Oluvere, Sirly Dirigendistipendium 1 000
    Kesa, Kaija Kaija Kesa isiknäituste teostamine 300
    Kohava, Mihkel Friedrich Kohtitsky 1942. aastal Patarei vanglas kirjutatud mälestuste trükkimine 300
    Rohuväli, Imre Dirigendistipendium 1 000
    Roomet-Päärmann, Sirje Tunnustuspreemia: pühendunud ja sisuka elutöö eest 500
    Savitsch, Krista Grete Maria Savitschi treening-ettevalmistuseks ja rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks 200
    Tappo, Tekla Dirigendistipendium 1 000
    Teppo, Joonas Erialastipendium 600
    Corelli Music OÜ Pimpinone sarjas "Mõisaromantika" 250
    Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Aegviidu Aleksandri Kogudus PLMF sarja kontserdid Aegviidus 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammerkontserdid Harjumaal 300
    Ejris Trade OÜ Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Neeme Rahvamajas 100
    Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit Tallinna ja Harjumaa kultuurikorraldajate seminari korraldamine 27.10.2020 495
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” üle eesti mõisakoolides 300
    Keila Kultuurikeskus Traditsioonilise maakondliku laste lauluvõistluse HARJUMAA LAULULAPS 2020 korraldamine 1 200
    Kinoteater MTÜ Lavastuse "Vihanemees.com" väljasõiduetendused 150
    Kose Kunsti ja Käsitöö Selts Näituse "Kose kihelkonna pitsimeistrid" korraldamine Eesti Käsitöömaja Rahvakunstigaleriis 440
    Kumna Kultuuriait Pereväärtuste alahoidmine kogukonnas 300
    Loksa Kultuur SA Loksa Kultuurikeskus soovib jätkata klassikalise muusika kontsertide järjepidevat traditsiooni 300
    Pillipiigad MTÜ Ühiskontsert: Pillipiigad, Kose MK vilistlaste KP orkester, Terzo, juhendaja 30. tegevusaasta 540
    Raasiku Kodukandi Selts Kodu-uurimusliku raamatu "Raasiku ja tema ümbrus ajavoolus" väljaandmine. Koostaja Ilse Tudre 1 000
    Rae Kultuurikeskus Markus Nahkuri lühiromaan "Aheldamatu vabadus" 100
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Laste ETNOpäeva ja "Hakkame Santima" töötubade korraldamine 850
    Viimsi Päevakeskus MTÜ Muusikute täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Viimsis 300
    Viimsi Rahvakultuuri Selts VM muusikali "Juukselakk" sügisperioodi teostamine 800
    Voces Tallinn MTÜ Voces Tallinn kontserdid - Rahmaninov "Koguöine jumalateenistus" 300


    Hiiumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Künnapas, Kustu Spordistipendium 500
    Liit, Indrek Video tegemine laulule "Pihlamarjasõda" 500
    Linkov, Kristi Hiiumaa sportlase osalemine Eesti liigatennise mängudel sügishooajal 2020 175
    Põldmäe, Hando Marsikogumiku "Eesti maakondade tunnusviisid" piirkondliku teose seadmine 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammerkontsert Kärdla kirikus 400
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuMENÜÜ: tantsulavastused Eesti kultuuri- ja rahvamajades 400
    Emmaste spordiklubi ERNST MTÜ Emmaste 19. rattaralli ettevalmistamine ja läbiviimine 750
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa 08 võistkonna osalemine Eesti meistrivõistluste sügisvooru mängudel 400
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa esindusmeeskonna osalemine EMV-l- augustikuu sõidukulude osaline katmine 100
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa esindusmeeskonna osalemine Eesti meistrivõistlustel, novembri mäng 100
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa esindusmeeskonna osalemine Eesti meistrivõistlustel, septembri võistluse sõidukulude katm 100
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa esindusmeeskonna osalemine Eesti meistrivõistlustel, sõidukulude katmine, oktoober 400
    Hiiumaa jooksugrupp MTÜ Maastikujooksu võistluse korraldamine 2020. a 460
    Hiiumaa Käsitööselts MTÜ Raamatu "Hiiumaa heegelpitsid" pitsimustrite digitaliseerimine 2 000
    Hiiumaa Poistekoor MTÜ Koolikontserdid Eesti Kontserdilt Hiiumaa koolides 2020/2021 õppeaastal 1 200
    Hiiumaa Poistekoor MTÜ Hiiumaa Poistekoori õppereis Haapsalusse 450
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine U16 Eesti karikavõistluste tsooniturniiril 115
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine U20 Eesti karikavõistluste tsooniturniiri finaalis 115
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine U20 Eesti karikavõistluste tsooniturniiril 115
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine U18 Eesti karikavõistluste tsooniturniiril 115
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallineidude osalemine U14 Eesti Meistrivõistluste tsooniturniiril 135
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa spordikooli võrkpallineidude osalemine U18 Eesti karikavõistluste tsooniturniiril 135
    Hiiumaa Spordikool Orienteerumise eriala õpilaste osalemine Eesti Meistrivõistlustel (öine, sprint, sprinditeade) 260
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli orienteerumise eriala õpilaste osalemine Hiiumaa Karikavõistlustel 50
    Hiiumaa Spordikool Orienteerumise eriala õpilaste osalemine Eesti Meistrivõistlustel (tavarada ja teatejooks) 175
    Hiiumaa Spordikool Osalemine Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlustel orienteerumises ja Suunto Gamesil 500
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli orienteerumise erialal õpilaste osalemine Eesti Meistrivõistlustel pikal rajal 100
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli õpilaste osalemine Pärnumaa Meistrivõistlustel orienteerumises 100
    Hiiumaa Spordikool Noororienteerujate osalemine treeninglaagris 80
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli korvpalli eriala õpilaste osalemine U11 Väikeste klubide karikavõistlustel 650
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli korvpalli eriala õpilaste osalemine U12 Eesti minikorvpalli Meistrivõistlustel 650
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli korvpalli eriala õpilaste sõpruskohtumine Haapsalu Spordikooliga 90
    Hiiumaa Spordikool Hiiumaa Spordikooli korvpalli eriala õpilaste sõpruskohtumine Saaremaa Spordikooliga 100
    Hiiumaa Sulgpalliklubi TUTI Võistlustel osalemine 650
    Hiiumaa Teabekapital MTÜ Hiiukeelsete uudiste tegemine rahvusringhäälingule 1 070
    Hiiumaa Võrkpall Mittetulundusühing Hiiumaa naiskonna osalemine rahvaliiga mängudel 2020/2021 hooajal, kulude osaline katmine 150
    Hiiumaa Võrkpall Mittetulundusühing Hiiumaa võrkpallitüdrukute treeninguks ettevalmistav suveaager 150
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” Eesti mõisakoolides 300
    Kerema Kultuurikoda MTÜ Hiiumaa kammerorkester: sügis 2020 500
    Kinoteater MTÜ Lavastuse "Vihanemees.com" väljasõiduetendused 162
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Käinas 300
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Töötubade korraldamine 400
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Pianistide Johan Randvere ja Justas Šervenikase kontsert 500
    Käina Raamatukogu Jaan Krossi 100. sünniaastapäeva üritused Käina raamatukogus 275
    Käina Raamatukogu Kohtumine kirjanikuga 190
    Kärdla Linnaraamatukogu Ettelugemisvõistluse Hiiumaa eelvoor ja parima esineja osalemine vabariiklikul võistlusel 155
    Kärdla Nukuteater Ajaloostendide koostamine uue lavastuse (Uus tn 1 maja lood) juurde 300
    Mittetulundusühing DagenTwist Seltskonnatantsuoskuse ja -kultuuri populariseemine koolituste kaudu 500
    MTÜ Hiiumaa RSK Osalemine võistlusel Jauno jātnieku skolas Turnīrs 29.-30.08.2020 300
    Tantsumajakas MTÜ Tt-stuudio osalemine kultuurisündmustel, festivalidel, konkurssidel ja koolitustel 1 500
    Tantsumajakas MTÜ Tt-stuudio osalemine Eestimaa Võimlemispeol "Kingitus" 1 700


    Ida-Virumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Kekiševa, Svetlana Kontserdisarja "Talvemustrid" korraldamine: Jõhvi 400
    Khorev, Yury Loominguline stipendium 200
    Kont, Eduard Juubelitoetus 300
    Nemtsova, Svetlana Juubelitoetus 300
    Predbannikov, Viktor Tunnustuspreemia kohalike spordivõimaluste rikastamise ja eduka noorsportlaste suvehooaja eest 500
    Rumjantsev, Mihhail Juubelitoetus 300
    Zahharova, Olga Fotonäituse ettevalmistamiseks 300
    Toth, Szilard Tibor Narva hõimunädala konverentsi, kontserdi, raamatuesitluse, kunstitöötoa, foto- ja raamatunäituse korraldamine 500
    Ahtme Kunstide Kool Rahvusvahelisele Muusikapäevale pühendatud kontserdi "Õpetaja ja õpilane" korraldamine 275
    Alutaguse Koolispordi Ühing Alutaguse Noorte Mängude korraldamine maakonna koolinoortele 1 000
    Alutaguse Maraton MTÜ 6. Alutaguse Rattamaratoni korraldamine 1 000
    ContempArt MTÜ Rahvusvahelise laste ooperi ja balletti festivali "Narva" korraldamine 600
    ContempArt MTÜ Narva Kultuurikonverentsi korraldamine Narva Ooperipäevade raames 300
    David Oistrahhi Festival MTÜ Beethoveni noodimaterjali ettevalmistamine jõulukontsertideks ja solistide tasustamine 500
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontserdi korraldamine Illuka mõisas 400
    Eesti Kaevandusmuuseum SA Lasteetenduse "Imeline Põlevkivi" lavaletoomine ja esitamine: valgustehnika 300
    Eesti Kunstiakadeemia SA Narva kunstiresidentuuri aastanäituse "Taganemisteeta" publikuprogrammi korraldamine (tõlkimine) 700
    Festivitas Canens SA Klassikalise muusika kontsertide korraldamine Jõhvis ja Sillamäel 500
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine ja läbiviimine 500
    Jõhvi Keskraamatukogu Üle-eestiliste raamatukogupäevade korraldamine 340
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Tammiku hiie päeva läbiviimine 450
    Jõhvi Muuseumi Selts Jõhvi XI Mihklilaada korraldamine 550
    Kohtla-Järve Gümnaasium Ida-Virumaa koolinoorte omaloominguliste laulude konkursi "Väike laul suurele lavale" korraldamine 800
    Kohtla-Järve Gümnaasium Sõprusturniiri korraldamine kolme Ida-Virumaa kooli vahel 282
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja IV Rahvusvahelise noorte kunstnike konkursi korraldamine 300
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja Festival-konkursi "Kõigist parem" korraldamine: auhinnad, meened 300
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa XVI folklooripidu JAURAM korraldamine 350
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa vanade seltskonnatantsude festivali Minjoon korraldamine: külalisesineja 400
    Kohtla-Järve Kunstnike Ühendus MTÜ Kohtla-Järve kunstnike ühisnäituse ettevalmistamine 300
    Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi 21. Jõulukuu sporditeemalise mälumängu korraldamine 360
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Ürituse “Vesi pritsib… Kohtla-Järvel 13!” läbiviimine 250
    Maleklubi Lootus Lüganuse valla karikaturniiri korraldamine kiirmales 500
    Narva Keskraamatukogu Projekti "Aitan ennast ja toetan nooremaid" läbiviimine 300
    Narva Laste Loomemaja Male šokolaaditurniiride korraldamine 300
    Narva Linna Sümfooniaorkester “Narva – Eesti Sügispealinn 2020” ürituste programmi piduliku avamiskontserdi korraldamine 700
    Narva Linna Sümfooniaorkester Hans Christian Anderseni muusikalise muinasjutu "Ööbik" läbiviimine: heli- ja valgustehnika 400
    Narva Linna Sümfooniaorkester Anatoli Štšura – 60. juubelikontserdi korraldamine 700
    Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond Muusikalis-koreograafilise lavastus-muinasjutu "Päkapikkude muinasmaa" läbiviimine 500
    Narva Muuseum SA Elamusprogrammi "Tunne oma kodulinna!" läbiviimine: spetsialistide tasu 400
    Peace Child Eesti Eesti ja rahvusvahelise muusika festivali korraldamine Narvas 900
    Poksiklubi Loit XXIV Rahvusvahelise poksiturniiri Jõhvi Box Open 2020 korraldamine 600
    Põhjaranniku Kirjastus OÜ Informatiivse lehekülje VABA AEG avaldamine ajalehtedes Põhjarannik ja Severnoje Poberežje 1 000
    Rajamuusika MTÜ Festivali IDeeJazz 2020 korraldamine Narvas 500
    Rajamuusika MTÜ Narva Jazzklubi kontsertide korraldamine 700
    Sillamäe Muuseum Raamatu "Ida-Virumaa põhjaranniku radadel": raamatutrükk vene keeles 700
    Sillamäe Raamatukogu Loovkonkursi "Noored lugema" läbiviimine 300
    Sillamäe Raamatukogu Projekti "Lasteraamatute autorid külastavad Sillamäed" läbiviimine 350
    Simbol 4 MTÜ Näituse "Simbol 4"
    korraldamine
    300
    Spordiklubi BC Karjamaa Raul Rõõmuse mälestusele pühendatud 27. Jõhvi/Järve karikaturniiri korraldamine noormeeste korvpallis 800
    Spordiklubi Diagonaal Välkturniiride sarja "SK "Diagonaal" Karikas" korraldamine 230
    Spordiklubi Edu Jõhvi valla lahtiste meistrivõistluste korraldamine 400
    Spordiklubi Maletäht Avatud karikaesivõistluste korraldamine 500
    Tallinna Jazziklubi MTÜ Philly Joe's jazziklubi kontsertide korraldamine Narvas sügishooajal: heli- ja valgustehnika 800
    Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus Rahvariiete valmistamine Kohtla-Nõmme Rahvamaja memmede rühmale Minjoon 1 000
    Ukraina Kaasmaalaskond Sillamäe Vodograi Ukraina rahvakultuuri lauamängu „Pacyorky“ tõlkimine eesti keelde 375
    Vaba Lava SA Vabal Laval Narva Teatrikeskuses poeesiapäevade - Balti Luulefestivali korraldamine: tehnika rent 600
    Vaba Lava SA Peterburi teatrite nädala korraldamine Narva Vaba Lava teatrikeskuses: valgus- ja helitehnika 500
    Äkke suusaklubi Äkkeküla traditsiooniliste spordiürituste korraldamine sügisperioodil 800


    Jõgevamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärkEraldatud summa
    Kaasik, Hanna-Brita Spordistipendium 510
    Kollom, Erlend Loominguline stipendium 340
    Reinas, Valdi Loometöötoetus Herta Laipaik`i teoste dramatiseeringute loomiseks 360
    Valdmann, Väino Loominguline stipendium 360
    Betti Alveri Muuseum SA Sügiseste näituste korraldamine Betti Alveri Muuseumis 200
    Betti Alveri Muuseum SA Loodusõhtu "Ronk, intelligentne lind" korraldamine 250
    Eesti Rahvakultuuri Keskus Algaja rahvatantsujuhi jätkukoolituse korraldamine Lõuna-Eestis 175
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo "PereLugu" õppeseminaride korraldamine 775
    Jõgeva Kultuurikeskus Jõgeva valla eakate sügispeo korraldamine 470
    Jõgeva Kultuurikeskus Tütarlastekoori "Ellerhein" kontsert Jõgeva Kultuurikeskuses 780
    Jõgeva Linnaraamatukogu Jutuvestja Piret Päär külas Jõgeva Linnaraamatukogu lasteosakonnas 190
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju 63. Ajaleht Vooremaa võrkpalli turniiri korraldamine 400
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa noorte meistrivõistluste korraldamine IV kv 2020 710
    Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi Seminari " Treenin ja õpin eluaeg" korraldamine 290
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” Jõgevamaal 160
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Hõbesavist sõrmuse valmistamise õpitoa korraldamine 320
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Jõuluehte valmistamise õpitoa korraldamine 210
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Vintage hõngulise jõuluehte ja jõulukuuli valmistamise õpitubade korraldamine 290
    Look MTÜ Seadete loomine duole: laul - metsosopran Kadri Tegelmann, tšello - Theodor Sink. 410
    Mustvee Kultuurikeskus Mustvee valla laste laulukonkursi "Peipsi ööbik" korraldamine 250
    Mustvee Kultuurikeskus Jõgevamaa laste laulukonkursi "Tähtede lava" korraldamine 365
    Mustvee Raamatukogu Raamatukogupäevade tähistamine Mustvee valla raamatukogudes 430
    Palamuse Kultuur Advendikontserdi korraldamine Palamusel 450
    Palamuse Kultuur Naisrühm Sirtsuline rahvariiete täiendamine 1 200
    Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport Kahe üleriigilise jalgpalliturniiri korraldamine. 280
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kontserdisarja "Muusika 102 Eestimaale" korraldamine Põltsamaal 300
    Põltsamaa Kultuurikeskus Pärimustantsutubade korraldamine 195
    Põltsamaa Kultuurikeskus Talvekontserdi korraldamine 290
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kogu Pere Päev - Teeme koos nukuteatrit 290
    Põltsamaa Kultuurikeskus Põltsamaa KODU KÄSITÖÖLAADA korraldamine 315
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kontserdi "AITÄH, UNO NAISSOO!" korraldamine 875
    Põltsamaa Spordiliit Endel Pajumäe mälestusvõistluse korraldamine lauatennises 240
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Valla lauatenniseturniir 2020 265
    Põltsamaa Sport SA Paarisvõrkpalli seeriavõistluse korraldamine 125
    Sadala Külade Selts MTÜ Kontsert-etenduse korraldamine 875
    Sadala Külade Selts MTÜ Koolituse korraldamine 250
    Sadala Külade Selts MTÜ Talvise kogupere päeva korraldamine 450
    Siimusti lastekodu Metsatareke Siimusti Lastekeskuse Metsatareke Andruse maja seinareljeefi Näkineid taastamine 480
    Spordiklubi Nipi Noorte vabamaadluse karikasarja Nublust Nabiks V etapi korraldamine Põltsamaal 760
    Spordiklubi Torma Sport Rahvusvahelise võrkpalliturniiri korraldamine 2003-2004 sündinud tütarlastele 620
    Tantsustuudio Cestants MTÜ Tantsija töövihiku väljaandmine 500
    Torma rahvamaja Torma näiteringi lavastuse "Tõmbetuul" väljatoomine 260
    Tähetund MTÜ Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevade Tähetund korraldamine 1 535
    Vaiatu Küla Selts Vaiatu Küla Seltsi 20. aastapäeva korraldamine 260
    Vaimastvere Külaarendamise Selts Vaimastvere naisrühma rahvariiete täiendamine 825


    Järvamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Männa, Otto Juubelitoetus 200
    Niin, Pille Loometöötoetus Peetri „Vana Kandle“ illustreeriva fotovaliku koostamiseks 390
    Tegelmann, Arnika Fotonäituse "Prügi paine" korraldamine looduses 380
    Udam, Ilmar Spordistipendium: Mehis Udami osalemine 2021 aasta IBU Junior CUPil ja Euroopa juunioride MV-l 500
    Ambla Spordiklubi MTÜ Suusatajate seeriajooksu ja kepikõnni 2020 korraldamine 350
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ambla Spordiklubi treeninglaagri korraldamine klubi noorsportlastele 275
    Ambla Spordiklubi MTÜ Aravete Lauatennise sügisturniiri korraldamine ja paremate tunnustamine 200
    Ambla Spordiklubi MTÜ Aastalõputurniiri 2020 korraldamine 3×3 korvpallis ja paremate tunnustamine 225
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ambla Spordiklubi juunioride osalemine FIS suusavõistlustel 800
    EELK Järva-Jaani kogudus Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdi korraldamine Järva-Jaanis 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontsert "Beethoven 250" Koerus 300
    Eesti Jalgrattamuuseum MTÜ Jalgratta-ajaloo teemalise konverentsi korraldamine Eesti Jalgrattamuuseumis 2020. aasta novembris 600
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuMENÜÜ tantsulavastustuste korraldamine Järvamaal 250
    Järva Noorte Maleklubi Hillar Hanssoo 19. mälestusvõistluse kiirmales noortele korraldamine 295
    Järvamaa Keskraamatukogu Suvelugejate tunnustusürituse "Teeme ise kuuldemängu" korraldamine 280
    Järvamaa Pensionäride Koondis Juubelitoetus Järvamaa Pensionäride Koondise 30 aastapäevaks 200
    Järvamaa Spordiliit Andekas laps - noorsportlaste õppe treening toetus 480
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa koolispordi võistluste korraldamine 2020.a 4 kvartalis 600
    Kammermuusikud MTÜ Sarja “Mõisamängud” kontserdite korraldamine Järvamaal 300
    Kergejõustikuklubi Järvala Järvamaa seeriavõistluste kergejõustikus korraldamine 200
    Kergejõustikuklubi Järvala TV 10 olümpiastarti Järvamaa 2020 etapi korraldamine 180
    Kergejõustikuklubi Järvala Laste koolivaheaja laagri läbiviimine 16-21.10.2020 Karksi Nuias 15 lapsele 450
    Koeru Keskkool Koeru Keskkooli 20. tantsuetenduse korraldamine 800
    Koeru Keskkool Aruküla mõisakooli 100. juubeliaasta kontserdite korraldamine koolinoortele 870
    Koeru Kultuurimaja Kalju Lepiku XVIII luulevõistluse korraldamine 800
    Koeru Kultuurimaja Kultuuriloopäeva ja konverentsi "Kalju Lepik 100" korraldamine 1 000
    Koeru Muusikakool Koeru Muusikakooli andekate õpilaste toetus 330
    Korvpalliklubi Seitse MTÜ Järvamaa meeste korvpallihooaeg 2020/2021 korraldamine - KV 2020 ja MV 2021 700
    Korvpalliklubi Seitse MTÜ Korvpalliklubi Seitse võistkondade osalemine Eesti Korvpalli Meistrivõistlustel G4S Noorteliigades 1 000
    Käru Südamekodu OÜ Hingedeaja kontserdi läbiviimine Käru Südamekodus 350
    Orienteerumisklubi JOKA Järvamaa noororienteerujate uue hooaja ettevalmistuslaager 540
    Orienteerumisklubi JOKA Evely Kaasiku osalemine 2021.aasta tiitlivõistluste ettevalmistuslaagrites 450
    Paide Maleklubi MTÜ Järvamaa 2020. a. lahtiste meistrivõistluste korraldamine kiirmales 100
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Jõulukroon 2020 läbiviimine 700
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Maarja Aarma MA jazz-kontserdi korraldamine Paide Muusika- ja Teatrimajas 300
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Hooviteatrite festivali 2020 korraldamine 500
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Järvamaa laulu- ja tantsupeo "Hingesugulane" tänukontserdi korraldamine 6.12.2020 3 000
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Kontserdisarja "Muusika 102 Eestimaale" kontserdi korraldamine Paides 500
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" lavale toomine 1 000
    Paide Võrkpalliklubi Paide Võrkpalliklubi kahe naiskonna osalemine Coolbet rahvaliigas 500
    Roosna-Alliku Spordiklubi XV Roosna -Alliku Matkamängu "Saan ise looduses hakkama" korraldamine 400
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ Muusikute Täiendõppe keskuse / PLMF kontserdi korraldamine Sargveres 300
    Spordiklubi Maribel Harrastusvõimlemise festivali korraldamine 850
    Spordiklubi Vargamäe Indrek Liiva XXVI mälestusvõistluste korraldamine sangpommi spordis 400
    Spordiklubi Vargamäe Spordiklubi Vargamäe tõstjate osalemine sügishooaja tiitlivõistlustel 650
    Taikse Külaselts MTÜ Lasteansambli "Uurikad" esinemine Taikse Kuuri Kohvikus 300
    Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester MTÜ Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri kontserdi korraldamine Järva-Jaanis 172
    Türi Kultuurikeskus Dmitri Kotjuhi isikunäituse korraldamine 800
    Türi Kultuurikeskus Kontserdisarja " Muusika 102 Eestimaale" kontserdi korraldamine Türi Kultuurikeskuses 300
    Türi Kultuurikeskus Ülle Kuldkepa ja Ülle Järve näituse korraldamine Türi Kultuurikeskuse galeriis 400
    Türi Kultuurikeskus Väätsa rahvamaja segarühma meestele põlvpükste õmblemine 1 000
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli andekate õpilaste muusikaõpingute toetamine 480
    Türi Spordiklubide Liit Türi valla traditsioonilise perespordipäeva korraldamine 300
    Türi Spordiklubide Liit Advendikuu liikumissarja 2020 korraldamine 280
    Türi Spordiklubide Liit Sportliku isadepäeva korraldamine 200
    Türi Vallavalitsus Helmi Tohvelmani nimeliste preemiate üleandmine Väätsal 340
    Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus SA 27. Albu Sügisjooksu ja 16. Terviseliikumispäeva korraldamine 440
    Voces Tallinn MTÜ Voces Tallinn kontserdi - Rahmaninov "Koguöine jumalateenistus" korraldamine Paides 300
    Walge Galerii Joosep Kõrvitsa ja Leho Rubis kontserdi korraldamine Tallinna Rootsi-Mihkli kiriku 220


    Lääne-Virumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Himma, Martin Osalemine 2020-2021 murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaagris Otepääl 310
    Himma, Martin Osalemine Soomes, Olosel lumelaagris 350
    Himma, Martin Osalemine 2020-2021 murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaagris Ramsaus 450
    Kekiševa, Svetlana Kontserdisarja "Talvemustrid" korraldamiskulud 300
    Kosemäe, Inge Kontserdi "Klaver põõsas" korraldamine Moonakülas 450
    Lään, Christjan Laura Elisabeth Christel Lään'e osalemine suusahooajaks ettevalmistavas lumelaagris Levil 320
    Piht, Ade "Jõulujaama" korraldamine Tapa rongijaama hoones 500
    Aseri Spordiklubi Traditsioonilise Vello Kõrveku mälestusvõistluse korvpallis korraldamine ja läbiviimine 400
    EELK Tapa Jakobi kogudus Klassikalise muusika kontserdi korraldamine Tapa kirikus 300
    Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Rakke Kogudus Klassikalise muusika kontserdi korraldamine Rakkes 500
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammerkontserdi korraldamine Palmse mõisas 300
    Eesti Tantsuagentuur SA Tantsulavastuse korraldamine Rakvere Kultuurikeskuses 500
    Hariduse- ja Kultuuriselts Kaur MTÜ Fototrükise "Tantsiv Rakvere" trükkimine 300
    Huviklubi Nelson Lääne-Virumaa jooksusarja 9. etapi, 1. Võsu Sügisjooksu korraldamine 500
    Idamaise Kultuuri Selts Alima Üle-eestilise idamaise ja võõramaiste tantsude koolitustsükli korraldamine Lääne-Virumaal 400
    Kammermuusikud MTÜ “Mõisamängud” kontsertide korraldamine Kiltsi ja Lasila mõisades 200
    Kirjastus Canopus OÜ Hinge Kaljundi ajaloolise romaani PAASVERE PARUNID kirjastamine 400
    Kunda Kultuuriselts MTÜ Eestimaa Rahvamaja Päeva "133 aastat kogukonna liitjana" korraldamine Viru-Nigula Kultuurikeskuses 400
    Loometöö MTÜ Niplispitsi koolituste korraldamine Jänedal 193
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ ,,Disaininädal 2020" Rakveres, korraldamine 600
    Lääne-Virumaa Keskraamatukogu Jüri Kameniku loengu korraldamine 150
    Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis Lääne-Virumaa SVK 2020 meistrivõistluste lauamängude mitmevõistluses korraldamine 250
    Mittetulundusühing Caaro SK Maadlusvarustuse soetamine lastele 1 150
    Mittetulundusühing Caaro SK Osalemine saalijalgpalli liigas 2020/2021 hooajal 500
    MTÜ Massid Liikuma Käsmu-Rakvere matka korraldamine
    220
    MTÜ Virumaa Jalgpall Kundasse jalgpalliväravate soetamine 290
    Noorteturniir MTÜ 14.RAHVUSVAHELISE NOORTE KORVPALLIKARIKATURNIIRI "NEW GENERATION´S MINI CUP" KORRALDAMINE 300
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas U14 grupi osalemine Ateitis Cupil 500
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas U14 grupi osalemine Riga City Cupil 400
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas mängijate osalemine HJK Cupil 300
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Rakvere 37. Rahvajooksu korraldamine 400
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Kolmepäevase Jõuluvõistluse korraldamine Rakveres 450
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Väikelaste Kergejõustikupäeva ja selle eelneva ühisharjutamise korraldamine Rakveres 600
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Eesti , Läti , Leedu noorte mitmevõistluse maavõistluse korraldamine Rakveres 500
    Rakvere Kultuurikeskus Kontserdi "Klassikatähed" korraldamine 350
    Rakvere Kultuurikeskus Festivali "Kamalammas 2020" korraldamine 500
    Rakvere Kultuurikeskus Chilli perepäeva kultuurilava korraldamine noorte bändidele 500
    Rakvere Muusikakool XIX Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupeo korraldamine 600
    Rakvere Muusikakool XVII Üleriigilise Õpetajate Muusikapäeva "Parim õpetaja on mängiv õpetaja" korraldamine 500
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri Hingedeaja kontserdi ja II Rakvere Kultuurifestivali lõppkontserdi korraldamine 300
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri uusaastakontserdi korraldamine 300
    Rakvere Spordikool Rahvusvahelise korvpalliturniiri korraldamine 2009. a. s. poistele 350
    Rakvere Spordikool Rahvusvahelise poiste korvpalliturniiri korraldamine 2011.a. s. poistele 350
    Roela Rahva Maja MTÜ Georg Otsa ja Jaak Joala laulude kontserdi korraldamine 350
    Spordiklubi Pinx Eesti Laste GP etapi korraldamine Rakvere Spordikeskuses 300
    Spordiklubi Pinx Spordiklubi Pinx noorte lauatennisistide osalemine Helsingis toimuval suurturniiril Stiga-Malja 2020 350
    Spordiklubi Tapa Rahvusvahelise Tapa Maadluspäeva korraldamine ja läbiviimine 650
    Spordiklubi Vargamäe Tapa valla noortõstjate osalemine koolivaheajal treeninglaagrites 800
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Tallinna Tantsuteatri uuslavastuse külalisetenduse korraldamine Rakveres 400
    Tapa Vallavalitsus Tapa valla XIV muusikapäevade korraldamine 400
    TeamPinkPurple Disc Golf MTÜ Tamsalu discgolfipargis võistluse korraldamine 350
    Vaba Noor MTÜ Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali korraldamine
    1 500
    Viru Instituut MTÜ Virumaa kultuuriloo tutvustamine ja koolituste korraldamine 400
    Virumaa Poistekoor Projekti "Jõululaul, Sinule" korraldamine 800
    Viru-Nigula Kultuurikeskus Kunda Linnaorkestri 5. aastapäeva tähistamine 450
    Viru-Nigula Kultuurikeskus Eestimaa Rahvamaja Päeva "133 aastat kogukonna liitjana" korraldamine 300
    Viru-Nigula LTK MTÜ ELTL laste GP II etapi lauatennises korraldamine 300
    Viru-Nigula LTK MTÜ Lauatennisevõistluse "Virumaa Sügis" korraldamine 150
    Viru-Nigula LTK MTÜ Lauatennise treeninglaagris osalemine 150
    Viru-Nigula Muuseumid Projektori soetamine digitaalse näituse jaoks 430
    Viru-Nigula Spordiklubi MTÜ Neljas koolis jalgpallitreeningute ja võistluste korraldamine 400
    Väike-Maarja Muusikaselts MTÜ XII Väike-Maarja Muusikafestivali korraldamine 750

    Läänemaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Grauberg, Grete Ilma Adamsoni tantsukooli õppetoetus 2020/2021 500
    Leit-Lepmets, Aide Loometöötoetus illustratsioonide tegemiseks Anne Rekkaro kirjutatud raamatule "Muinasjutte Haapsalust" 800
    EELK Ridala kogudus Kaarli koguduse noorteansambli lõikustänupüha kontserdid Ridala ja Martna kirikutes 140
    Haapsalu Kultuurikeskus Neidudekoori Canzone osalemine Eesti Naisaulu Seltsi advendikontserdil 13.12.2020 Tallinnas 312
    Haapsalu Kultuurikeskus Canzone ja Haapsalu kammerkoori kontsert "Vaikuslaul" Haapsalu toomkirikus 28.11.2020 700
    Haapsalu Kultuurikeskus Haapsalu jazziklubi kontserdid 2020 sügisel 600
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ Noorlauatennisistide ettevalmistamine algavaks hooajaks (juuniorid, kadetid, minikadetid) 400
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ Läänemaa noorte osalemine Eesti Lauatenniseliidu Laste karikasarja etappidel 200
    Haapsalu Linnavalitsus Merilin Mälki kontsert Haapsalu linnas 700
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” Läänemaa mõisakoolides 200
    Lugu MTÜ Soolu külafest torupilli kontserdi ja sahtlinäituse korraldamine 500
    Läki tantsule! MTÜ 1.11. 2020 Läki Tantsule kontserdi "Mis on inimene?" korraldamine 1 000
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu Raamatukogupäevade ja koolivaheaja tähistamine lasteosakonnas 150
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu Piret Pääri esinemised Lääne Maakonna Keskraamatukogus seoses rahvajutu aastaga 350
    Läänemaa Koolispordi Liit MTÜ Medalid koolispordi võistlustele 2020/2021 õppeaasta 450
    Läänemaa rahvapeod MTÜ Läänemaa tantsupeo Päevatee ettevalmistamine 1 115
    Lääne-Nigula Vallavalitsus Kultuurikohtumised ja loengud Lääne-Nigula valla raamatukogudes. 800
    Rahvatantsurühm Tõrvik Läänemaa tantsuelu kogumik "Lääne tantsu lennatie..." lõppteostus 4 067
    Rõude muuseum MTÜ Käsitöötarvikute soetamine 588
    Spordiklubi Haapsalu Osalemine Aizpute laskmisvõistlustel 09.-11. oktoober 2020. a 500
    Spordiklubi Haapsalu Osalemine noortevõistlustel Põlvas 20.-22. november 2020. a 300
    Spordiklubi Haapsalu Osalemine Haapsalu sõpruslinna Loviisa laskmisvõistlustel 300
    Spordiklubi Haapsalu Läänemaa U-13 noormeeste korvpalli esindusvõistkonna mänguvormide soetamine 200
    Taebla valla spordiklubi Võistluste auhinnad 190
    Topu rannaelu MTÜ Topu lahe piirkonna tänuõhtu kogukonna tublimatele 2020 800


    Põlvamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärkEraldatud summa
    Aas, Peeter Juubelitoetus. 500
    Ilves, Aapo Juubelitoetus. 400
    Jaamaste, Ene Juubelitoetus. 200
    Jõgi, Riivo Loometöötoetus Jaak Joala lugude arranžeerimiseks. 800
    Jõgi, Riivo Tunnustuspreemia. 350
    Kaldmäe, Kadi Amsterdami konservatooriumi jazz-laulu bakalaureuseõpingute õppemaksu tasumine. 500
    Laanoja, Riho Spordistipendium Johanna Laanoja Euroopa noorte MV osalemiseks. 300
    Lepnurm, Enno Hugo Lepnurme nimelise keelpillikvarteti kontserdid Põlvas ja Valgas. 480
    Mark, Inge Maria-Liisa Mark 2020/2021 suusahooaja ettevalmistus treeninglaagrid. 300
    Mitt, Raido 2020. aasta poolmaratoni MM-i ettevalmistus. 300
    Muuga, Ingrid Tunnustuspreemia. 500
    Mällo, Indrek Loometöö toetus. 500
    Nagel, Urmas Juubelitoetus. 300
    Parksepp, Marek Laskejooksu võistluse ja duatlon-biathlon võistluse korraldamine Mammaste Tervisespordikeskuses. 500
    Prükk, Jaanus Tunnustuspreemia. 500
    Puru, Asta Juubelitoetus. 300
    Reimann, Hildegard Loominguline stipendium 2021. aasta "Võro-Seto tähtraamatu" illustratsioonide loomiseks. 200
    Siirmann, Niina Juubelitoetus. 200
    Tagel, Joonas Õppestipendium. 500
    Venski, Mari Loominguline stipendium. 300
    Eesti Rahvakultuuri Keskus Algaja rahvatantsujuhi jätkukoolituse korraldamine Lõuna-Eestis. 286
    Folgisellide Selts MTÜ XXII Eesti rahvamuusikatöötluste festivali Mooste Elohelü ettevalmistus. 400
    Head Teil Teen MTÜ Osalemine rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril BFK Salaspils Rudens Kauss 2020. 350
    Jakob Hurda nim.Põlva Rahvahariduse Selts Jakob Hurda nim. Põlva Rahvahariduse Selts - 25. 395
    Jalgpalliklubi Lootos MTÜ Koolivaheaja Sügisturniiri korraldamise kulude osaliseks katteks. 500
    Jõusport MTÜ Rammumeeste sarja korraldamine 23.augustil 2020 Räpina Tuletõrjeühingu väljakul. 1 000
    Kagu-Eesti Lasterikkad Lõbus ning põnev päev Põlvamaa peredele täis uusi teadmisi, kogemusi, eduelamusi!. 1 300
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” Põlvamaa mõisakoolides. 200
    Kati Projektid MTÜ Põlvamaa kultuurijuhtide osalemine Baltimaade kultuurikeskuste konverentsil Haapsalus. 280
    Kati Projektid MTÜ Wana Wõromaa Wunkorkestri 5. hooaja töö korraldamine. 300
    Kati Projektid MTÜ Soome-ugri pärimuskultuuri tutvustamine Põlvamaa koolides ning rahvamajades. 300
    Kinoteater MTÜ Lavastuse "Vihanemees.com" väljasõiduetendused. 275
    Linte Tegusad MTÜ Oktoobrikuu kultuuriõhtu - Linte 438. 300
    MTÜ 3G liit PÄRIMUS JA FOLKLOOR - "Ajaring sünnist surmani", "Hingede aeg ja surmakultuur meie folklooris"- täiendõppe korraldamine 2020/2021 õppeaastal. 400
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistluste korraldamine valikorienteerumises Palojärvel. 300
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras IV Kopra rogainingu korraldamine 18.oktoober Moostes. 300
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras Noorte orienteerujate treeninglaagri korraldamine Sihval. 300
    Põlva Keskraamatukogu Kohtumised kirjanik Mudlumiga. 360
    Põlva Keskraamatukogu Põlvamaa XV maaraamatukoguhoidja päev. 500
    Põlva Keskraamatukogu Kohtumine lastekirjaniku ja illustraatori Kertu Sillastega Vastse-Kuuste raamatukogus 3.09.2020. 180
    Põlva Keskraamatukogu Vastse-Kuuste lugejate kohtumine kirjaniku ja kirjastaja Heli Künnapasega 21.10.2020. 180
    Põlva Keskraamatukogu Raamatukogupäevade 2020 „Kohtume raamatukogus!“ üritused Vastse-Kuuste raamatukogus. 215
    Põlva Kool Vabariikliku etluskonkursi "Tahan Sulle öelda..." korraldamine. 300
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses novembris 2020. 550
    Põlva Käsipalliklubi Põlva Serviti käsipallimeeskonna osalemine Balti Liigas hooajal 2020/2021. 2 000
    Põlva Võrkpalliklubi VOLLY XXIII Rahvusvaheline Põlva Sügisturniir võrkpallis. 1 800
    Põlva Võrkpalliklubi VOLLY 9-19 aastaste noorte võrkpallitreeningute korraldamine ja võistlustel osalemine. 1 500
    Põlvamaa Omavalitsuste Liit Tähtede Lava 2021 Põlvamaa eelvooru korraldamine. 370
    Põlvamaa Omavalitsuste Liit Lühifilm Põlvamaa rahvamajadest. 600
    Põlvamaa Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Põlvamaa harrastusteatrite juhendajate täiendkoolitus. 1 000
    Reilender MTÜ Segarahvatantsurühma Reilender meeste rahvarõivaste uuendamine. 720
    Ruusa kultuuri- ja noorteühing MTÜ Valla küladepäev külade tammikus. 250
    Ruusa kultuuri- ja noorteühing MTÜ Laste- ja noorte tegus õhtupoolik. 300
    Räpina Valla Kultuurikeskus Suvekontsert Naha koolimaja aias. 360
    Räpina Valla Kultuurikeskus Põlva Muusikakooli keelpilliorkestri kontserdid. 2 400
    Räpina Valla Kultuurikeskus Briti muusikute kontsert Ruusa vabaõhulaval. 500
    Räpina Valla Kultuurikeskus "Muinastuled muuseumiöös" Räpinas. 250
    Räpina Valla Kultuurikeskus Suvelõpukontsert Räpina sadamas. 600
    Räpina Valla Kultuurikeskus Hooaja avamise kontsert-etendus. 600
    Räpina Valla Kultuurikeskus Etendus "Mamma lood" Ruusa kultuurimajas. 300
    Spordiklubi Serviti Mammaste Suusarajajooksu korraldamine. 400
    Tartu Lõõtsad MTÜ Lõõtspillivirtuooside kontsert-loengu korraldamine. 400
    Tartu NAK MTÜ Aapo Ilvese 50. juubeli konverentsi korraldamine Räpinas. 300
    Vana-Koiola Rahvamaja Sõnakunsti žanripäev. 300
    Veriora Valla Kultuur LendTeatri etendused Leevi ja Veriora Rahvamajas 2020.a. sügisel. 400
    Veriora Valla Kultuur Koostöös PLMF-ga kontserdite korraldamine Verioral ja Leevil. 380
    Võro Selts VKKF Võrukeelse koorimuusika täiendamine – uue võrukeelse laulu meeskooriseade loomine. 300
    Võru Instituut Raamatu "Vana-Võromaa päevapiltnikud" trükkimine. 350



    Pärnumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aava, Ave loominguline stipendium 250
    Adamson, Andres näituse korraldamine Daugavpilsis Mark Rothko Art Center'is 800
    Alttoa, Grete spordistipendium 400
    Aron, Annabel spordistipendium 400
    Hallik, Enn juubelitoetus 500
    Hanson, Kai loominguline stipendium 250
    Jasmin, Ingrid loominguline stipendium 500
    Joonas, Andrus Loominguline stipendium 400
    Jõesaar, Melissa Barokk-kontserdi korraldamine Ammende Villas 400
    Kodasma, Margus spordistipendium 100
    Koppel, Ander spordistipendium 400
    Künnapas, Heli loometöötoetus romaani kirjutamiseks 500
    Kütas, Kaarel näituse "Performatiivne Pärnumaa" avamise ja kunstipubliku veo korraldamine 150
    Lilleleht, Laura- Liisa spordistipendium 500
    Maidre-Aarvik, Ines loominguline stipendium 250
    Paldrok, Al Näituse korraldamine Pärnu Linnagaleriis 700
    Palu, Indrek loominguline stipendium 250
    Palu, Leonora loominguline stipendium 375
    Raudoja, Alar loominguline stipendium 500
    Roots, Valle-Rasmus loominguline stipendium 500
    Sildnik, Sven loominguline stipendium 400
    Sisask, Tiiu loominguline stipendium 250
    Sommer, Chris loominguline stipendium 375
    Tõnström, Enari spordistipendium 200
    Veedla, Walter Herold spordistipendium 350
    Üpraus, Jasmiin spordistipendium 500
    Avangard Galerii MTÜ Pärnu Fotofest 2021 peanäituste korraldamine 500
    David Oistrahhi Festival MTÜ kontserdi "Musica Hymnis" korraldamine Tõstamaa mõisas 250
    EELK Kirikumuusika Liit kirikumuusikute konverentsi ja koorinoodi "Nüüd rõõmsasti kõik laulgem" esitluskontserdi korraldamine 400
    Eesti Arnold Schönbergi Ühing Pärnu Nüüdismuusika Päevad 2021 korraldamine 600
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine rahvusvahelisel konkursil Lätis -“ Rigas Symphony 2020” 150
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontsertide korraldamine 2020 IV kvartalis 600
    Kilingi-Nõmme Klubi kontserdisarija"Muusika 102 Eestimaale" korraldamine Kilingi-Nõmmes 500
    Lauluklubi Mihkel Mihkel Lüdigi nimelise meeskoori Jõuluturnee 2020 korraladamine 330
    Lauluklubi Mihkel Isadepäeva kontserdi "ISA - oluline mees lapse maailmas" korraldamine 250
    Ligrid MTÜ rahvariiete õmblemine rahvatantsurühmale Rõõmuline 420
    Maadlusklubi Leo osalemine Vooremaa maadlusvõistlustel ja Jõuluturniiril Lähtel 260
    Maadlusklubi Leo osalemine Aleksander Abergi mälestusvõistlustel Kallaveres 160
    Mengest OÜ Margit Kitse lastelaulule „Tähtsad asjad“ muusikavideo salvestamine 500
    ModeRato MTÜ ansambli Tähtihellad CD-plaadi salvestamine ja väljaandmine 800
    MTÜ Aktsioon Amazonas skulptuuride toomine Rannaparki 700
    Oma Koht MTÜ osalemine uute lastelaulude konkursi "Lasterikkuse võlumaailm" finaalkontserdil 300
    Orienteerumisklubi West Orienteerumisklubi West võistluste korraldamine Rannametsas 400
    Pärnu Aianduse ja Mesinduse Selts koolituse korraldamine teemal "Kultuurisündmuse korraldamine ideest teostuseni" 200
    Pärnu Kammerkoor MTÜ Pärnu Kammerkoori jõulukontserdi korraldamine 800
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ Sügisulg 2020 korraldamine 1 200
    Pärnu Linnaorkester Tõnu Kõrvitsa filmimuusikakontserda "Vampyr" korraldamine 600
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Õhtu virtuoosidega" korraldamine 600
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "4 sarve" korraldamine 800
    Pärnu Muuseum SA Andrus Joonase isikunäituse "Meelesurfar" korraldamine Pärnu Muuseumis 400
    Pärnu Muuseum SA kogukondliku valgusprojekti “Vaimuvalgel” korraldamine Koidula muuseumi aias, vabaõhulaval ja väligaleriis 400
    Pärnu Muuseum SA Kirjanduslike kohtumiste korraldamine Koidula muuseumis 150
    Pärnu Mündikoda MTÜ Pärnus jõuluküla jõuluturu ja kultuuriprogrammi korraldamine 1 000
    Pärnu Spordikool Pärnu Spordikooli osalemine BBBL (Best Baltic Basketball League) U14 vanuseklassis 2020/21 hooajal 400
    Pärnu Spordikool Pärnu Spordikooli tüdrukute U19 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Slovakkias 600
    Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts MTÜ lõõtsapäevade korraldamine 800
    Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts MTÜ üle-eestilisel lõõtsaüritusel osalemine 290
    Pärnumaa Omavalitsuste Liit kooliteatrite riigifestivali Pärnumaa eelvooru korraldamine 200
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa MV discgolfis korraldamine 300
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa Meistrivõistlused võrkpallis finaalturniiri korraldamine 450
    Pärnumaa Spordiliit II Pärnumaa Rattaorienteerumise korraldamine 600
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa Meistrivõistlused jalgpallis korraldamine 150
    Pärnumaa Spordiveteranide Koondis korvpalliturniiri korraldamine 300
    Rahvatantsuansambel Kajakas MTÜ Rahvatantsuansambli Kajakas 70. juubelikontserdi korraldamine 2 000
    Rahvatantsuansambel Kajakas MTÜ Kihnu riiete soetamine 300
    Rahvatantsuselts Kaera-Jaan Tantsurühma Audru kihelkonna rahvarõivakomplekti täiendamine ja värskendamine 280
    Rahvuskultuuriselts Kirmas Kirmase naisrühmale linaste särkide soetamine 400
    Rahvuskultuuriselts Kirmas Hanila naise rahvarõiva komplekti soetamine RKS Kirmas segarühma naistele. 500
    Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ Pärnu Rannajooksu, käimisretke ja lastejooksude korraldamine 2020 800
    Suusaklubi Jõulu noored suusatajad Levi lumelaagris treenimas 900
    Sõudeklubi Pärnu osalemine Eesti Sisesõudesarja 1. etapil Viljandis 21.11.2020 300
    Sõudeklubi Pärnu osalemine sõudevõistlusel Väikeste Paatide Regatt Tartus 24-25.10.2020 500
    Uue Kunsti Muuseum SA Evald Okase ja Luigi Cillo näituse korraldamine 700
    Võimlemisklubi Rüht JõuluGala korraldamine 700


    Raplamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Archipov, Anne Kohaliku teatritegevuse tähistamine ja jäädvustamine konverentsi, mälestuspingi avamise ja stiilipeoga 955
    Lattik, Margus Loometöötoetus luulekogu "Lahusolek" kirjutamiseks 225
    Peterson, Hendrik Spordistipendium osalemiseks treeninglaagrites 300
    Corelli Music OÜ Jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2020 Raplas 500
    EELK Hageri Lambertuse Kogudus Eesti koorimuusika sh Raplamaalt pärit helilooja Pärt Uusbergi jõululaulude salvestamine 700
    Hageri Rahvamaja PLMF kontserdid Hageris 300
    Hageri Rahvamaja "Hakkame sanditama" väliskülaliste vastuvõtt 150
    Juuru Rahvamaja Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Juurus 400
    Juuru Rahvamaja Folkloorilaager lastele ja noortele Juurus 540
    Juuru Rahvamaja Noorte teatri ja loovuslaagri korraldamine Juurus 500
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” üle eesti mõisakoolides 300
    Kandlekoda MTÜ Kandlekoja VIII Pärimusa Talvelaagri juhendajate ja laagrijuhi töötasud 350
    Kehtna Vallavalitsus Raplamaa Laulukarussell 2020 korraldamine 1 755
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Vabamu rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" ja sellega kaasneva haridusprogrammi koolidesse viimine 200
    Märjamaa Kultuuriselts MTÜ Naisrühm Viimikutele rahvariidepõllede soetamine 904
    Märjamaa Valla Rahvamaja Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine U.Sisaski kontserdiga "Nüüdisaegne Sodiaak op.81" 300
    Nomela MTÜ Raplamaa Noorte Meeskoori ettevalmistus erinevateks sündmusteks 620
    Nädaline OÜ Lisalehe Koduloolane toimetamine 300
    Raikküla Mõis MTÜ Kuuenda Mõisapärandi konverentsi läbiviimine 23. oktoobril Raikküla mõisas 525
    Rapla Gümnaasium Poiste rahvariide vestide, säärepaelte ja kaelaside valmistamine Rapla Gümnaasiumi õpilastele 611
    Rapla Linna Moosekandid MTÜ XIII Tule- ja tantsuetendus 5. detsembril 2020 Rapla Kultuurikeskuses 470
    Rapla Maakonna Spordiliit Koolinoorte võistlussarja "Rõõm sportimisest" läbiviimine 01.09.-31.12.2020 700
    Rapla Maakonna Spordiliit Brošüüri väljaandmine Rapla Maakonna Spordiliidu 30 aasta tegevustest ajas ja pildis 694
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ Näituse "Aeglane valgus" korraldamine 1 000
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ Maalikunstnik Johanna Mudisti näituse korraldamine 300
    Raplamaa Omavalitsuste Liit Rapla maakonna 2021. aasta Laulu- ja Tantsupeo korraldamine 10 000
    Segakoor Cantus MTÜ Muusikalis/lavalise kompositsiooni "Juhanid" teostamine 300
    SibaTigu MTÜ Traditsioonilise 16. rahvusvahelise seeniorite korvpalliturniiri korraldamine ja läbiviimine 600
    Spordiklubi Rapla Maleklubi Raseiniai ja Rapla malekohtumise osaline finatseerimine ruumide rentimiseks ning loengu tasumiseks 520
    TeamPinkPurple Disc Golf MTÜ Eesti Discgolfi Liidu karikasarja korraldamine Kohila Lallemand discgolfipargis 600
    Wäega Wärk MTÜ Märjamaa kirivöö kudumise koolitus algajatele 300


    Saaremaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aardam, Jaan-Eerik Jaan-Eerik Aardami singli väljaandmine 300
    Karu, Pilvi loometöötoetus: Pilvi Karu autoriloomingu esmasalvestamine, noodikogumiku välja andmine 1 000
    Karu, Pilvi Pilvi Karu autoriloomingu salvestamise esimene etapp Peeter Salmela stuudios 400
    Käesel, Victoria loometöötoetus projektile "Trükimustrite loomine Muhu mustrite põhjal. Moekollektsioon „Arbuja“ 500
    Leesi, Leelo osalemine rahvusvahelisel köitekunsti näitusel Biennales mondiales de la Reliure d'Art Prantsusmaal 300
    Nõu, Martti loominguline stipendium marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” piirkondlikku teose seadmiseks 300
    Putnik, Triinu spordistipendium Jacqueline Putnikule 500
    Väli, Maria lauliku väljaandmine a cappella ansamblitele ja nende juhendajatele 800
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXV Rahvusvahelise Muhu Tulevikumuusika Festivali "JUu Jääb 2021" ettevalmistamine ja korraldamine 2 000
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuMENÜÜ: tantsulavastused Eesti kultuuri- ja rahvamajades 900
    Ilieh MTÜ Celebration piece Kuressaares 200
    Jalgpalliklubi FC Kuressaare FC Kuressaare naiskonna ja duubelmeeskonna transporditoetus 1 200
    Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ JK Saarepiiga hooaja lõpetamise laager Jõulumäe Tervisespordikeskuses 300
    Kuressaare Gümnaasium maakondlike üksiketlejate konkursside korraldamine emakeeleõpetajate poolt 400
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 500
    Kuressaare Kultuurivara EV taasiseseisvumispäevaks Teater KILK! etenduse "Agulihärrad" toomine Kuressaarde 800
    Kuressaare Muusikakool Kuressaare muusikakooli 70. sünnipäeva tähistamine kontserdisarjaga 800
    Meremaa MTÜ Kuressaare X fotopäeva korraldamine Kuressaares 1 250
    MTÜ Saare Ratsakeskus Eesti ja Saaremaa parima kolmevõistleja Jaagup Kallase Noorhobuste MM-il osalemine 800
    MTÜ Saaremaa Tantsutüdrukud Saaremaa Tantsutüdrukute treeningvarustuse ja esinemisvahendite täiendamine 400
    Orissaare kultuurimaja 9. Pereansamblite festivali korraldamine Orissaares 250
    Orissaare Muusikakool Orissaare Muusikakooli klaveriõpilaste osalemine konkursil „Eesti kõla IX“ Tallinnas 140
    Orissaare Muusikakool Orissaare Muusikakooli õpilaste osalemine XIV Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil 135
    Orissaare Muusikakool uue pianiino hankimine Orissaare Muusikakoolile 800
    Orissaare Sport MTÜ noorkorvpallurite osalemine rahvusvahelisel turniiril Valmieras 500
    Orissaare Sport MTÜ Orissaare Spordikooli noorkorvpallurite osalemine Eesti Meistrivõistlustel 2020/2021 600
    Saaremaa JK aameraaS Tipa-Tapa 2021 I-V.kl. jalgpalliturniiri korraldamine 400
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks MTÜ Saaremaa Kolme Päeva Jooksu korraldamine 2 220
    Saaremaa Korvpall MTÜ Kuressaare karikaturniir korvpallis 2020 korraldamine 400
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ näitused ja kunstitöötoad Saaremaa Kunstistuudio Galeriis ja Loomekeskuses 400
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ pärimusmuusika tutvustamine läbi loova kunsti 500
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜ Pitsipäeva korraldamine 200
    Saaremaa Meeskoor SÜM MTÜ hääleseadete tellimine 500
    Saaremaa Muuseum SA Ilmar Torni 100. sünniaasta tähistamine näitusega tema elust ja loomingust 700
    Saaremaa Muuseum SA Olavi Pesti 70. juubeli puhul väljaantava artiklikogumiku toimetamine ja kujundamine 1 200
    Saaremaa Rahvakultuuriselts Saare maakonna kultuuritöötajate õppereis 300
    Saaremaa Rahvakultuuriselts „Külateater tuleb külla“, maakonna näiteringid Kuressaare Teatri laval 600
    Saaremaa Rahvakultuuriselts 47. Saare maakonna tantsupeo "Tuules" korraldamine 1 500
    Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsioon saarlaste osalemine XIX Saarte mängudel Guernsey saarel 2 000
    Saaremaa Spordikool 2020/2021 laste spordisarja Pühapäev Spordiga 13. hooaja läbiviimine ja korraldamine 400
    Saaremaa Spordiliit Saare maakonna 2021 - 2022 aasta meistrivõistluste diplomite trükk 138
    Saaremaa Spordiliit Saaremaa spordikalender 2021 väljaandmine 850
    Saaremaa Võrkpalli Liit 2020. a Saare maakonna meistrivõistluste korraldamine meeste võrkpallis 525
    Saaremaa Võrkpalli Liit Saaremaa võrkpallimeeskonna osalemine 2020/2021 Eesti MV Esiliigas 1 200
    Saaremaa Ühisgümnaasium Saaremaa ÜG kooliteatrite osalemine üleriigilisel B. Alveri festivalil Tähetund (transporditoetus) 270
    Saaremaa Ühisgümnaasium VI üleriigiline Anna Raudkatsi võistutantsimine 2021 500
    Stamina Spordiklubi MTÜ 25. Saaremaa duatloni, Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistluse korraldamine 400
    Sörvemaa Pärimuse Selts osalemine lastelaulude konkursi "Lasterikkuse Võlumaailm" finaalkontserdil 100
    Tornimäe Rahvamaja Saare- ja Muhumaa koorilaulupäeva korraldamine 450
    Võimlemisklubi Pärl võimlemismattide soetamine 770


    Tartumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aljaste, Maris Maria Faust Sacrum Facere albumi "ORGAN" plaadiesitluskontsert Tartu Jaani kirikus 400
    Edenberg, Ille Juubelitoetus 300
    Hanson, Kai 20.-21. SAJANDI VOKAALMUUSIKA 300
    Ilves, Andrus Kahevõistleja Andreas Ilvese treening-ettevalmistus Norras, Lillehammeris. 300
    Jaal, Annelii Juubelitoetus 300
    Kalev Laanesaar Kambja puhkpilliorkestri eelmise dirigendi Neeme Saare 80 juubeli tänukontserdi korraldamine. 400
    Karlis, Vaike Juubelitoetus 300
    Laas, Jelena Loominguline stipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 250
    Maidre-Aarvik, Ines Loominguline stipendium kontserdikava "Passacaglia promenaadid" ettevalmistamiseks "Musica Sacral" 200
    Mällo, Indrek Loominguline stipendium bassipartiide omandamiseks ja arranžeerimiseks. 250
    Otsa, Annaliisa Tartu Jaani kirikus toimuva, Musica Sacra sarja kontserdi ettevalmistus. 200
    Pagel, Anu VK Janika iluvõimleja Vanessa Kivirand osalemiseks iluvõimlemise EM-l novembris 2020. 300
    Parksepp, Marek Elva Igamehe biathlon võistluse korraldamine maastikurattaga 319
    Rand-Sirp, Jaanika Tartu Jaani kirikus toimuva, Musica Sacra sarja kontserdi ettevalmistus. 200
    Rosenberg, Kristjan Spordistipendium 300
    Sisask, Tiiu Loominguline stipendium kava ettevalmistamiseks kontserdisarjas Musica Sacra 200
    Sumera, Kadri-Ann Loominguline stipendium kava ettevalmistuseks kontserdisarjas Musica Sacra 200
    Toome, Anne Juubelitoetus 300
    Toots, Jorma Kammermuusika kontsertide korraldamine Tartus, Võrus, Suure-Jaanis ja Tõrvas. 300
    Uibokand, Janelle Maastikurattamaratoni maailmameistrivõistlustel osalemine ning ettevalmistus 300
    Uibos, Andre Maleturniiri "Tartu Sügis 2020" eesmärk on elavdada Tartu maleelu ja jätkata Eesti maletraditsiooni 500
    Anna Haava nimeline Pala kool 16. Pala Noorte Rattamaraton 25.09.2020 400
    Corelli Music OÜ Jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2020 Tartus 500
    EELK Kambja Kogudus MTÜ Kambja kiriku oreli hooldamine ja häälestamine. 225
    EELK Puhja kogudus Õigeusu liturgilise muusika kontsert Puhja kirikus 300
    EELK Tartu Maarja kogudus Klassikalise muusika kontserdid kohalikele elanikele 400
    Eesti Breiktantsu Liit MTÜ 20. Rahvusvaheline Tänavatantsufestival BATTLE OF EST 2020 / BOE20 korralduskulude katteks 800
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik EELK Valga praostkonna piiblipäev Rõngus 100
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik Nootide soetamine Valga praostkonna kooride tegevuseks 200
    Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Elva Kogudus Elva kiriku 100. juubeli tähistamine 300
    Eesti Naislaulu Selts Eesti Naislaulu Seltsi Lõuna-Eesti regiooni naiskooride advendikontserdi korraldamine 450
    Eesti Rahvakultuuri Keskus Algaja rahvatantsujuhi jätkukoolituse korraldamine Lõuna-Eestis 204
    EKont Solutions OÜ Ester Mägi autorikontsert ja Eesti Muusika Orkester 300
    Elleri Loomekeskus MTÜ Elleri tütarlastekoori 10. sünnipäevakontsert 350
    Festivitas Canens SA Hingedemuusika - Riho Sibula kontserdi korraldamine Tartus 300
    Genialistide Klubi MTÜ Semiosalongide korraldamine Tartus 150
    Genialistide Klubi MTÜ Tartu Genialistide klubi sügisprogramm 200
    Guerrilla Kunstide Trupp MTÜ Valguse festival 2020 Nõo Veskijärve ääres 400
    Jalgpalliklubi FC Elva MTÜ Elva Cup 2020 300
    Kambja külaraamatukogu Eesti rahvajuttude jutustamist populariseerivate ettevõtmiste korraldamine Kambja noorte hulgas 300
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” üle eesti mõisakoolides 200
    Kinoteater MTÜ Kinoteatri lavastuse "Kahekesi" väljasõiduetendused Tartusse 400
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Friday Night Run 2020 ettevalmistamine ja läbiviimine 02.10.2020 600
    Klubi Tartu Maraton MTÜ 9. Tartu Linnamaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 03.10.2020 600
    Kodavere Pärimuskeskus Mari Vallisoo 70. sünniaastapäevale pühendatud luule- ja lauluõhtu korraldamine Palal 354
    Kolm Lindu MTÜ Talvis-kevadiste kontsertide korraldamine ja läbiviimine 350
    Korporatsioon Ugala Vilistlaskogu MTÜ Rahvusvahelise Muusikapäeva kontsert korp! Ugala konvendis 1. oktoobril 2020. a - Tuulikki Bartosik 250
    Liivi Muuseum Muusikapäeva korraldamine 180
    Loomelend MTÜ Kogupere-jõululavastused advendiajal 400
    Lõunamaa Kammerorkester MTÜ Lõunamaa Kammerorkestri kontserdid Tartus, Võrus ja Tallinnas. 300
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" projektitoetused 400
    Puhkpilliorkester Tartu MTÜ Puhkpilliorkester Tartu pidulik talvine "Jõulukontsert" Tartu Ülikooli aulas 400
    Rajamuusika MTÜ Festival IDeeJazz 2020 Tartus 500
    Rannu raamatukogu Rannu Raamatukogu 95. aastapäeva tähistamine 300
    Rõngu rahvamaja Uute rahvariiete soetamine Ringen tantsurühmale. 500
    SevenBow MTÜ LGBT+ filmifestival Festheart 2.-4.10.2020 Tartu 400
    Suusahullud MTÜ Igamehe maastikumatkade korraldamine sügisperioodil Tartumaal 400
    Suusahullud MTÜ 10. korraga suusatajaks - rullieri Tartumaal 400
    Tabivere Rahvaspordiklubi Sügisturniir meeste võrkpallis korraldamine 120
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Tallinna Tantsuteatri uuslavastuse külalisetendus Tartus 350
    Tartu Folk MTÜ Tartu Folklooriklubi Maatasa rahvariiete täiustamine ja lasterühmale rahvariiete tegemine 500
    Tartu I Muusikakool A.Russaku nim XXIII Noorte Pianistide Konkursi korraldamine Tartu I Muusikakoolis 400
    Tartu Kalevi Veemotoklubi 2020 Eesti Meistrivõistluste III etapi korraldamine veemotospordis.19.09 Tartu Anne Kanal. 400
    Tartu Linnamuuseum Tartu Linnamuuseumi näituse "Kohustus olla moodne" publikuprogrammi korraldamine. 300
    Tartu Observatoorium Klassikalise muusika kontserdid kohalikule elanikkonnale 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Olümpiavõitja Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes 385
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Rahvusvaheline iluvõimlemise turniir Diiva CUP 400
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ P. Keresele pühendatud rahvusvaheline maleturniir AVRO-38 375
    Tartu Suveteatri Selts MTÜ Karlova Teatri 7. hooaja avalavastuse "Baskerville´ide koer" välja toomine ja etendamine 400
    Tartu Ülikool Näituse ja publikuprogrammi Ars academica ettevalmistamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor MTÜ Maestra Vaike Uibopuu 80. sünnipäeva tähistamiseks kontserdi ja vastuvõtu korraldamine 400
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Sulgpalli noorte GP 3. etapi korraldamine 400
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Sulgpalliturniiri "Paarissuled" korraldamine 400
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Korvpallitreenerite koolitussari 225
    Tartumaa Koolispordi Liit Tartumaa koolispordi üritused II poolaastal 500
    Tartumaa Maadlusliit 30. Rahvusvaheline Vahuri Jõuluturniir Lähtel 400
    Tartumaa Omavalitsuste Liit Tartumaa kultuuritöötajad Baltimaade konverentsile Haapsallu 350
    Tartumaa Omavalitsuste Liit Rahvamajade Päev "133 aastat kogukonna liitjana" 24. oktoobril 2020 maakonna videofilmi valmimine 350
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ Regilaulutoa läbiviimisega seotud kulud sügissemestril 2020 250
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2020.a sügismängud 400
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2020.a meistrivõistlused 400
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa spordiaasta pidulik lõpetamine ja kultuurkapitali preemiate üleandmine 800
    Tiigi Seltsimaja Olav Ehala 70. sünnipäevale pühendatud Tartu kooride laulupäeva korraldamine 500
    TTG Vilistlasorkester MTÜ Tartu Tamme ning Viljandi MK puhkpilliorkestrite ühiskontsert "Teeme kino: duubel 2" Tartus 400
    Ujumise Spordiklubi MTÜ Tartu pikamaaujumine 2020 350
    Ujumise Spordiklubi MTÜ Ujumisvõistlus ,,Tartu Tähed" - erinevate põlvkondade ujumisvõistlus 350
    Ujumise Spordiklubi MTÜ Saaremaa duatlon, Eesti Meistrivõistlused, 19. september 2020 - ettevalmistus ja startimine 400
    Uus Teater MTÜ Lavastuse "ÜMARLAUD" laemaali teostamine 400
    Vara Sport Sihtasutus Peipsiääre sügisesed meistrivõistlused 335
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜ Varajase muusika festivali Tallinn feat Reval Tartu kontsert 400
    Voces Tallinn MTÜ Voces Tallinn kontserdid - Rahmaninov "Koguöine jumalateenistus" 350
    Võnnu Raamatukogu Võnnu raamatukogu 110. aastapäeva tähistamine. 300
    Äksi Motoklubi 2020 Äksi Cup korraldamine. Korralduskulude toetus, kiirabi-med.teenistus 500
    Ülenurme Muusikakool XIX rahvusvahelise laulukonkursi "Jõulutäht" korraldamine 200



    Valgamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Hinn, Andre Loominguline stipendium 200
    Illak, Pille Noorte ettevalmistus ja osalemine august-detsember 2020 toimuvatel orienteerumisvõistlustel 400
    Illak, Pille Noorte osalemine treeninglaagrites. 400
    Kalinina, Aive Hans Markus Danilase osalemine Leedus Druzkininkais alpialade FiS võistlustel . 250
    Kivi, Romet tunnustuspreemia 500
    Krahv, Chris Marcus tunnustuspreemia 500
    Kukk, Tiina juubelitoetus 500
    Lepnurm, Enno Hugo Lepnurme nimelise keelpillikvarteti kontserdid Põlvas ja Valgas 200
    Lõiv, Janika Rahvusvahelistel võistlustel osalemine 500
    Raudsepp, Mati juubelitoetus 500
    Sisask, Egle Loominguline stipendium 500
    Toots, Jorma Kammermuusika kontsertide korraldamine Tartus, Võrus, Suure-Jaanis ja Tõrvas. 200
    Venski, Mari Loominguline stipendium 350
    Vsivtseva, Jelena Ivar Vsivtsevi treening-ettevalmistus 250
    Carma Motoklubi MTÜ Valga enduro ja motojalgpalli võistluse korraldamine 175
    Carma Motoklubi MTÜ Alternatiivmuusika õhtu korraldamine Tambres 200
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik EELK Valga praostkonna piiblipäev Rõngus - kontsert 200
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Valgamaal 200
    Kammermuusikud MTÜ Kontserdid sarjast “Mõisamängud” üle eesti mõisakoolides 200
    Karupesa Team MTÜ Treening ettevalmistuslaager Imatras (Soome) 1 400
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ 14. NEW GENERATION´S MINI CUP osalemine - passid 364
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ Korvpalli välikonstruktsiooni paigaldamine ning korvpalliväljaku ehitamine Sooru külla 300
    Käsipalliklubi Käval MTÜ Osalemine Eesti esiliiga meistrivõistlustel käsipallis 2020-2021 hooajal. 1 000
    Lüllemäe Rahvaõpistu MTÜ Õpitubade korraldamine Lüllemäel 300
    Mittetulundusühing Iiah Muinastulede öö 29. augustil 2020 Kuigatsi järve kaldal - esinejad 100
    Mittetulundusühing Sangaste Rukkilill Otepää vallas kohtumine teatritegijate Anne Veesaare ja Tarvo Kralliga Sangaste kultuurimajas 200
    MTÜ Spordiklubi Valga-Valka Loeng tervise- ja harrastussportlastele: Jalgratturi ettevalmistus hooajaks ja treenimine. 100
    Mäesuusaklubi Väike-Munamägi Mäesuusatamise sügislaager ja võistlused Druskininkais 1 000
    Orienteerumisklubi Käbi MTÜ "Musta kassi öösel ei näe.." paarisorienteerumine 200
    Orienteerumisklubi Käbi MTÜ Orienteerumise osavusmängud saalis 200
    Otepää Kultuurikeskused Kagu-Eesti rahvamuusikapäeva korraldamine 300
    Otepää Kultuurikeskused Etendus „Teofrastus” Puka Kultuurimajas 3. oktoobril 2020 rahvusvahelise loomakaitsepäeva raames. 200
    Otepää Kultuurikeskused VII Talveöölaulupeo korraldamine 23.01.2021 Otepääl 1 500
    Otepää Kultuurikeskused Pärimuspäeva "Käsitöökojad Üle Maa" Otepää Kultuurimajas korraldamine 300
    Otepää Kultuurikeskused Otepää valla Nõidusliku pere- ja ohutuspäeva korraldamine. 500
    Otepää Muusikaühing MTÜ Advendikontsertide korraldamine ja läbiviimine Otepää vallas 320
    Otepää Naisselts MTÜ Pitsilise kleidi kudumise mentorkoolitus 195
    Otepää Spordiklubi MTÜ Võistlussarja Suusahüpped Apteekrimäel korraldamine november-detsember 200
    Otepää Spordiklubi MTÜ Osalemine Eesti noorte meistrivõistlustel suusahüpetes 360
    Otepää Spordiklubi MTÜ Suusahüppajate osalemine treeninglaagris Soomes 150
    Otepää Spordiklubi MTÜ Artti Aigro osalemine rahvusvahelistel võistlustel - nov-dets 2020 300
    Otepää Spordiklubi MTÜ Osalemine Kopra 4. sügisrogainil 70
    Otepää Spordiklubi MTÜ Noorte orienteerujate osalemine treeninglaagrites 200
    Puka Kogukond Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Pukas 300
    Ritsu Külaselts MTÜ kogukonnale korraldada hariv muusika- ja jutuõhtu ning alustada uut traditsiooni. 300
    S.M.A. Racing MTÜ Korraldada Otepääl traditsiooniline harrastajatele mõeldud kõrgetasemeline autospordivõistlus - Tehvandi rent 550
    Sihtasutus MÜ Kogumik "Terve, tark ja kartlik? Infoinimene 100-aastases Eestis. Metsaülikool Eestis 2015-2019" 500
    SK Tõrva Discgolf Tõrva disc golfi sügisese võistlussarja korraldamine 300
    Sooru Arendus MTÜ Johanna Ardeli osalemine rahvusvahelistel võistlustel 150
    Suusahullud MTÜ 5. Ööjooksumaratoni korraldamine Käärikul Kekkose rajal 31. oktoobril - ajavõtt 400
    Tartu Slalom MTÜ Noorte mäesuusatajate sügisese liustikulaagri korraldamine 300
    Tartu Slalom MTÜ Noorte mäesuusatajate osalemine FIS Baltic Cup võistlustel Leedus - stardimaksud 200
    Tartu Slalom MTÜ Noorte mäesuusatajate Munaka/Kuutsemäe hooajapiletite toetus 300
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Klassikalise muusika kontserdid kohalikele elanikele 300
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Lõikustänupüha korraldamine 100
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Igavikupühapäeva korraldamine 100
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Aastalõpu kontserdi korraldamine, 115 aastat 200
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva tervisematkad "Otsi sõnu" sügis 2020 200
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva valla rattapäeva korraldus - tõukeratta laenutus 250
    Tõrva Spordiselts MTÜ 37.Tõrva Kolme Järve Jooksu korraldamine 300
    Tõrva Spordiselts MTÜ XIII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega 250
    Tõrva Vallavalitsus Lasteaialastele rahvuslike motiividega esinemisrõivaste soetamine, säilitamaks kultuuripärandit. 320
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Rein Rannapi ainukordset ja suurejoonelist projekti „Ikka ja alati“ korraldamine Valgas 200
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Riho Toomra näitus "Niidist kunstini" korraldamine Valgas 200
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Kunstirühmituse KVINT maalinäituse korraldamine (kuller) 118
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Valga kunstikuu "Kolmekümnes Kuu" töötubade korraldamine 250
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Valga kunstikuu "Kolmekümnes Kuu" avaürituse korraldamine 200
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ Rahvusvaheline lauatennise turniir Valgas-korraldamine 200
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ Valgamaa karikaseriaal lauatennises I-III etapp 2020/2021. 200
    Valga Muuseum Rahvakalendri tähtpäev - leivanädal septembris va degustatsioon 200
    Valga Muuseum Rahvakalendri tähtpäev - leivanädala töötuba 200
    Valga Muuseum Valga Muuseumis novembris toimuvate mardimaskide meisterdamise töötubade läbiviimine. 173
    Valga Muuseum Valga Muuseumis detsembris toimuvate jõuluehete valmistamine töötubade läbiviimine. 104
    Valga Muuseum „Lõuna-Eesti pulma- ja sünnipärimus 20. sajandi algusest tänapäevani“ trükise väljaandmine. 300
    Valga Petanque klubi MTÜ Rahvusvahelisel petanque võistlusel "Saku open" osalemine 165
    Valga Turniiribridži ja Mälumängu klubi MTÜ Mälumängude korraldamine ja Valgamaa esindamine Eestis korraldatavatel mälumänguvõistlustel 230
    Valga Ukraina Selts "Kalyna" MTÜ Ukraina nukuteatri rekvisiidi valmistamine 300
    Valga Ukraina Selts "Kalyna" MTÜ Ukraina kultuuriõhtu - kontserdi „Vetšornytsi” korraldamine. 400
    Valga Vallavalitsus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Lüllemäel 400
    Valga Vallavalitsus Tõlliste piirkonna bowlingu võistlused jõuluturniiril 2020 - radade rent 160
    Valga Vallavalitsus Rahvusvahelise muusikapäeva korraldamie Tsirguliina rahvamajas 200
    Valga Vallavalitsus Rahvakultuuripäevade korraldamine Tõlliste piirkonnas jõulukuul 2020.- kirikukontsert 200
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Valgamaa kultuuritöötajate osalemine Baltimaade kultuurikonverentsil 300
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Haapsalu pitssalli kudumise töötuba - lektor 150
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Nöörpaela valmistamise õpituba. 128
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Pitsiaastal kindad pitsiliseks 108
    Valgamaa Spordiliit 23. Valga- Valka Rahvajooksu korraldamine - auhinnad 250
    Valgamaa Spordiliit XXI Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises-100 aastat esimesest olümpiavõidust. 400
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa meistri ja karikavõistluste korraldamine 2020. 400
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa 2020.a. jooksusarja edukate lõpetamine ja edukate autasustamine. 450
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa jooksusarja 8.etapp korraldamine 144
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa noorte kergejõustiklaste treeninglaager Limbazis korraldamine 840
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa spordiaasta 2020. lõpetamine ja edukate sportlaste, aktivistide, treenerite autasustamine - kultuuriprogramm 800
    Valgamaa Spordiliit Spordivõistluste ja liikumisürituste korraldamiseks varikatuse soetamine. 300
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa spordiesinduse osavõtt EKSL Suvemängudest Meri ja Päike 90
    Valgamaa Spordiveteranide Selts MTÜ Bridžiturniiri, nooleviske MV ja aastalõpuürituse korraldamine. 250
    Võrkpalliklubi Viktooria MTÜ Rahvusvahelise noorte võrkpallikarikaseriaali Viktooria CUP korraldamine 300
    Võrkpalliklubi Viktooria MTÜ Võrkpalliklubi Viktooria noorte võistkondade osavõtt Kuldiga rahvusvahelisest võrkpalliturniirist 400
    Võru Instituut Raamatu "Vana-Võromaa päevapiltnikud" väljaandmine (trükk) 400


    Viljandimaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aljaste, Maris Maria Faust Sacrum Facere albumi "ORGAN" plaadiesitluskontsert Viljandi Jaani kirikus 300
    Galeta, Kristo tunnustuspreemia Viljandimaa tublile sportlasele heade tulemuste eest 500
    Heil, Jander tunnustuspreemia Viljandimaa tublile sportlasele heade tulemuste eest 500
    Kesa, Kaija Kaija Kesa isiknäituste teostamine 200
    Lassmann, Sten Loeng-kontsert Viljandi Muusikakoolis 15.09. 2020 kell 17:00. Klaveritrio Kits-Roots-Lassmann. 300
    Miilen, Arne juubelitoetus 400
    Mälgi, Maarit Isikunäituse "Orgaanika II" tööde materjalide ostmiseks ja teostamiseks 200
    Mällo, Indrek Loominguline toetus bassipartiide loomiseks, arranžeerimiseks ja salvestamiseks 500
    Ojaloo, Kati tunnustuspreemia Viljandimaa tublile sportlasele heade tulemuste eest 500
    Päär, Piret tunnustuspreemia pärimuse säilitajale ja järjepidevuse edasikandjale 400
    Rabi, Ingrid Ingrid Rabi kvinteti debüütalbumi "Olemine" väljaandmine 300
    Reimand, Maarika juubelitoetus 400
    Roosimaa, Maie Tantsurühma Mulgi Marid 25 tegevusaasta ja segarühma Elurõõm 10 tegevusaasta kontsert 232
    Saaremets, Merike juubelitoetus 300
    Soopa, Kersti Juubelitoetus 300
    Tafenau, Kristjan tunnustuspreemia Viljandimaa tublile sportlasele heade tulemuste eest 300
    Tamtik, Jüri Luulevalimiku Valguseoks väljaandmine 300
    Abja kultuurimaja Rein Rannapi multimeedia-etendus "Ikka ja alati" Abja kultuurimajas 300
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Vabariigi Pillimees 2020 konkursi korraldamine 400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Noorte pärimusbändide konkurss 2020 korraldamine 300
    Eesti Rahvakultuuri Keskus Algaja rahvatantsujuhi jätkukoolituse korraldamine Lõuna-Eestis 150
    Festivitas Canens SA Kontsertide korraldamine Viljandi Babtistikirikus, kiriku rendiks 300
    IDA MTÜ IDA Raadio heliresidentuuri korraldamine Viljandis 500
    Ilieh MTÜ Celebration piece Viljandis 200
    Motospordiklubi NORD MTÜ Võidusõitjate võistlustel osalemine 700
    MTÜ Kildu ratsaklubi Kildu ratsakeskuse augustikarika 2020 ja oktoobrikarika 2020 võistluste helindamiseks 1 000
    Musica Sacra MTÜ Oreliõppe metoodilise kogumiku "Viljandi lastealbum" väljaandmine 300
    Naisrühm Viljandi MTÜ Viljandimaa rahvariiete soetamine 455
    Suure-Jaani Kultuurimaja Viljandimaa laulurahva sügispäev Hüpassaares 2020 120
    Tartu Ülikool TÜ VKA muusikaosakonna üliõpilaste loome avalik tutvustamine Viljandi linnas 1 000
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Varik&Lari Kunnas Eesti, Läti ja Soome külgkorvimotokrossi võistlustel osalemine 1 500
    Vastupidavusalade Klubi Staier Osavõtt 2020 sügisestest spordivõistlustest 400
    Viljandi Gümnaasium Viljandi Gümnaasiumi noortekoori konkursieelne sügislaager oktoobris 2020 300
    Viljandi kergejõustikuselts Sakala Osavõtt vabariigis ja välismaal toimuvatest võistlustest,treeningkogunemistest ja koolitustest 500
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi Kitarrifestivali 2020 korraldamine ja läbiviimine 1 500
    Viljandi Käsipalliklubi HC Osalemine käsipalli Balti Liigas hooajal 2020/2021 3 000
    Viljandi Käsipalliklubi HC Osalemine hooajaeelsel turniiril Põlva Cup 400
    Viljandi Linnaraamatukogu Projekti "Viljandimaa parim ettelugeja " korralduskulude katmine 100
    Viljandi Linnaraamatukogu Õpilastele suunatud viktoriinisarjade Kultuurikonksuke ja 5L korralduskulude katmine 120
    Viljandi Linnaraamatukogu Infootsivõistlus "Raamatutes peituvad tarkused" läbiviimine 100
    Viljandi maadlusklubi Tulevik Seeriavõistluse "Nublust Nabiks" III etapi korraldamine 400
    Viljandi maadlusklubi Tulevik BALTIMAADE JA SOOME KLUBIDE KARIKAVÕISTLUSTE KORRALDAMINE VABAMAADLUSES 300
    Viljandi maadlusklubi Tulevik Korraldada järjekorras 58. Martin Kleini mälestusvõistlused vabamaadluses 400
    Viljandi Muusikakool Viljandi MK ning Tartu Tamme puhkpilliorkestrite ühiskontsert "Teeme kino: duubel 2" Viljandis 400
    Viljandi Muusikakool Kontsertetenduse "Beethoven otsib tütart" korraldamine Viljandi Muusikakoolis 261
    Viljandi Rattaklubi MTÜ Viljandi CX rattakrossi korraldamine 750
    Viljandi Spordikool Osalemine ELTL Laste GP etappidel (transport) 300
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ Viljandis 2021 a. talvel toimuvate saalijalgpalliturniiride läbiviimine kaheksale vanuseklassile
    600
    Viljandi Vanamuusika Festival Sariprojekt "MuusikaSündmus" 27. hooaja avapoole korraldus ja läbiviimine 700
    Viljandi Vanamuusika Festival Laager-festival "Koolijazz=Jazzikool 17,0" ettevalmistus ja teostamine 800
    Viljandimaa Omavalitsuste Liit Maakonna kultuuritöötajate osalemine Baltimaade kultuurikonverentsil 396
    Viljandimaa Omavalitsuste Liit Eestimaa Rahvamajade Päeva korraldamine Viljandimaal 1 000
    Viljandimaa Rahvakunstiühing MTÜ 24. Viljandimaa rahvakunstipäeva läbiviimine 10.aprillil 2021.a. Vastemõisa rahvamajas 500
    Viljandimaa Spordiliit Viljandimaa koolidevaheliste võistluste korraldamine 800
    Voces Tallinn MTÜ Voces Tallinn kontserdid - Rahmaninov "Koguöine jumalateenistus" 400


    Võrumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Arop, Erja juubelitoetus 500
    Ermel, Ülle juubelitoetus 200
    Grihin, Kevin Levil toimuva murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaagri kulude katmine 300
    Hallop, Kevin Spordistipendium 300
    Hinn, Andre loominguline stipendium Võru muusikakoolis toimuva kontserdi "Beethoveni juubel" ettevalmistamiseks 150
    Jõgeda, Maimu õppestipendium magistriõpinguteks Sibeliuse akadeemias Soomes ja Norras NOFO erialal 250
    Kljuzin, Karel-Sander Spordistipendium 100
    Konnula, Margus loometöötoetus Võro AB-õpperaamatu koostamiseks 300
    Kramp, Kaspar-Oskar õppestipendium õpinguteks Hannoveri muusikakõrgkoolis 500
    Kudre, Doris kulude katmine ettevalmistuseks võistlushooajaks ja osalemiseks suusaorienteerumise tiitlivõistlustel 200
    Kuljus, Inga juubelitoetus 400
    Kõivumägi, Helgi-Loviise juubelitoetus 300
    Liloson, Helle juubelitoetus 300
    Moorus, Sirje juubelitoetus 300
    Mähar, Kadri osalustasu katmine tantsujuhi koolitusel osalemiseks 300
    Ojaste, Tiina Võru Linnagaleriis toimuva isikunäituse „Imelugu“ ettevalmistuskulude katmine 200
    Puura, Tanel osalustasu katmine tantsujuhi koolitusel osalemiseks 300
    Sild, Lauri spordistipendium 100
    Toots, Jorma Võrus toimuva kammermuusika kontserdi korralduskulude katmine 300
    Venski, Mari loometöötoetus võistluskavade koostamiseks 150
    A.Teppo Lõõtsatalu MTÜ lõõtspillimängijate kursuse läbiviimine 500
    Antsla Kultuuri- ja spordikeskus duo LUMM plaadiesitluskontserdi korralduskulude katmine 200
    Antsla Vallavalitsus rahvuste kultuuripäeva korralduskulude katmine 200
    Antsla Vallavalitsus Võru maakonna laste folklooripäeva korralduskulude katmine 400
    Antsla Vallavalitsus Timo Steineri lavastuse Breemeni linna moosekandid lavastus- ja etenduskulude katmine 500
    Avatud Ateljee Klubi MTÜ 13. traditsioonilise Vabakunstipäeva korralduskulude katmine 150
    Avatud Ateljee Klubi MTÜ Liisi Uudeväli esimese isiknäituse ettevalmistuskulude katmine 150
    EELK Võru Katariina Kogudus Võru Kiriku oreli hooldus- ja häälestuskulude katmine 300
    Eesti Rahvakultuuri Keskus algaja rahvatantsujuhi Lõuna-Eesti jätkukoolituse korralduskulude katmine 200
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuMENÜÜ Võrumaal toimuvate etenduste kulude katmine 600
    Haanja Valla Rahvamajad vanavanemate päevale pühendatud kontserdi kulude katmine 200
    Järjehoidja MTÜ jutuvestja Ena Metsa esinemisega seotud kulude katmine 300
    Kammermuusikud MTÜ sarja “Mõisamängud” Võrumaal toimuva kontserdi korralduskulude katmine 200
    Kati Projektid MTÜ Wana Wõromaa Wunkorkestri 5. hooaja kulude katmine 600
    Kõrvipalu loometalu MTÜ Ravimtaimed toidus - Metsamoori ja Kaspar Karjuse õpik-retseptiraamatu väljaandmiskulude katmine 400
    Lõunamaa Kammerorkester MTÜ Lõunamaa Kammerorkestri Võrus toimuma kontserdi korralduskulude katmine 500
    Meieselts Meroos MTÜ X Roosipäeva "Käsitöö vägi" töötubade materjalikulude katmine 150
    Mõniste Rahvamaja kontserdisarja Muusika 102 Eestimaale korralduskulude katmine 400
    Müüdud Naer MTÜ lastelavastuse "Vaibaaluste piparkoogist köök" väljatoomiskulude katmine 800
    Müüdud Naer MTÜ Toetus Võru Draamastuudio juhendajale 500
    Ruusmäe Noorteklubi Haanja, Misso ja Ruusmäe mudilaste spordipäeva korralduskulude katmine 100
    Setomaa Muuseumid XI Suure Sõirapäeva korralduskulude katmine 300
    Spordiklubi Antsla korvpalli esindusvõistkonna "Võrumaa" Eesti MV 2.liiga osaluskulude katmine 800
    Spordiklubi Urvaste Kuldre Kooli võistkonna kulude katmine osalemiseks Eesti meistrivõistlustel 400
    Sänna Kultuurimõis MTÜ Sänna noorte filmistuudio noortefilmile "Pärlijõe saladus" originaalmuusika loomis- ja salvestuskulude katmine 500
    Tallinna Võru Selts Tallinna Võru Seltsi tutvustav dokumentaalfilmi levitamiskulude katmine 100
    Tantsutrupp Variatsioonid naisrühma VIIRE Rõuge kampsunite õmbluskulude katmine 600
    Tenniseklubi VSOP MTÜ laste tenniseturniiride korralduskulude katmine 200
    Tsolgo Raamatukogu Heli Künnapase kulude katmine kohtumisel lugejatega 300
    Tsooru Rahvamaja kunstilaagri II etapi korralduskulude katmine 150
    Uue-Antsla Rahvamaja klassikalise muusika kontserdi "Haldjamuusika" korralduskulude katmine 200
    Uue-Antsla Rahvamaja vanavanemate päevale pühendatud kontserdi kulude katmine 300
    Uue-Antsla Rahvamaja Võrumaa Mardibussi transpordikulude katmine 150
    Uue-Antsla Rahvamaja Uue-Antsla Rahvamaja juubelipeo korralduskulude katmine 200
    Varstu Kirikukontsert MTÜ EAÕK Tartu Pühade Aleksandrite koori kontserdi korralduskulude katmine 200
    Vastseliina Rahvamaja kontserdisarja Muusika 102 Eestimaale korralduskulude katmine 500
    Vastseliina Spordiklubi Värska sarja Narva laskejooksu etapi osalemiskulude katmine 350
    Võro Selts VKKF "Võro-Seto tähtraamat 2021" väljaandmiskulude katmine 400
    Võru Folkloorifestival MTÜ IV Võru talvise tantsupäeva korralduskulude katmine
    800
    Võru Instituut Mõniste Talurahvamuuseumit tutvustava video valmistamisega seotud kulude katmine 300
    Võru Instituut raamatu "Vana-Võromaa päevapiltnikud" trükikulude katmine 400
    Võru Instituut kulude katmine Vana-Võromaa karjääride pildistamiseks raamatu "Pintselsabasuvi" tarvis 400
    Võru Instituut Vana-Võromaa Kultuurikoja galerii aasta 2020- 2021 tegevuskulude katmine 400
    Võru Kannel SA Hetero 40. juubelkontserdi korralduskulude katmine 500
    Võru Muusikakool Võru Muusikakooli õpilase Antti Marjapuu akordionistide sügislaagri osalemiskulude katmine 100
    Võru Muusikakool Mikk Langeprooni akordioni meistriklassi ja õppelaagri korralduskulude katmine 400
    Võru segakoor Tervis MTÜ koori dirigendi Tiit Raua 60.juubelikontserdi korralduskulude katmine 200
    Võru Spordiselts Kalev olümpiavõitja Eduard Pütsepa 44.mälestusvõistluste (kreeka-rooma maadlus ja naiste maadlus) korralduskulude katmine 500
    Võrumaa Arenduskeskus SA transpordikulude katmine Võru maakonna kultuuritöötajate osalemiseks Baltimaade kultuurikonverentsil "Kuidas elad Rahvamaja?" 300
    Võrumaa Arenduskeskus SA Võru maakonda tutvustava videoklipi "Rahvamaja kui 133 aastat kogukonna liitja" valmistamiskulude katmine 150
    Võrumaa Spordiliit 9. Kütioru jooksu ja 36. Munamäe-Võru maastikujooksu korralduskulude katmine 700
    Värska Raamatukogu Heli Künnapase kulude katmine kohtumisel lugejatega 100


    Meie missioon

    Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

    Loe rohkem Kultuurkapitali kohta