2019. aasta 3. taotlusvooru eraldused

    Kultuurkapitali nõukogu, sihtkapitalide, toetusprogrammide ja maakondlike ekspertgruppide eraldused.  Valdkondade vahel edasi liikumiseks klõpsake pealkirjale vasakul pool oleval sisukorras. 

    Kultuurkapitali nõukogu

    Estonius, Aime Linda Raamatu "Stick iväg, Jack!" tõlkimine rootsi keelest eesti keelde 1606,50
    Emakeele Selts Emakeele Seltsi 100 aasta tegevuse kroonika koostamine 16 192
    HEADREAD MTÜ kirjandusfestivali HeadRead 2020 korraldamine 60 000
    Elamusaasta MTÜ kultuuriharidusliku projekti Elamusaasta 2019/2020 aasta projektitoetus 7 920
    Valgusklubi MTÜ arhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali TAVA2020 korraldamine 10 000
    Must Käsi MTÜ kino Sõprus helisüsteemi uuendamine 10 100
    Rakvere Teatrimaja SA festivali Baltoscandal 2020 korraldamine 35 000

    Kirjandus

    Aareleid, Kai loometöötoetus Paavo Haavikko luule tõlkimiseks kogusse “Kogutud luuletused” 1473
    Hallas, Katrin luule ja kunstiraamatu loometöötoetus 1000
    Hellerma, Kärt loometöötoetus valmivale novellikogumikule "Koidula käsi" 1500 
    Johanson, Jaak "ÖööPäeva ja Lauluraamatu" kokkukirjutamine 969
    Kaarna, Kai-Mai raamatu "Hoovuses" kirjastamine 1625
    Kaldmaa, Kätlin loometöötoetus 700
    Kangro, Kirke loometöötoetus Maarja Kangro lasteraamatu illustreerimiseks 1500
    Kangro, Maarja sõit kirjandusfestivalile "Zürich liest 2019" 219
    Kangro, Maarja kogumiku "Varietee" väljaandmine 1500
    Kangro, Maarja kogumiku "Varietee" koostamine ja viimistlemine 2700
    Kangro, Maarja värsside tõlkimine Jelena Skulskaja romaanile 550
    Kareva, Doris luulekogu "Suik ja sillerdus" loometöötoetus 2000
    Kaschan, Berit luulekogu "Hommikune vahetus" väljaandmine 1380
    Kivirähk, Ilona loometöötoetus Ljudmila Ulitskaja lühiromaani "Sonjake" tõlkimiseks 400
    Kivisilla, Veronika luulekogu "Salutatio!" loometöötoetus 1500
    Koff, Indrek loometöötoetus lasteraamatu „Päike! Lumi! Jää!” kirjutamiseks ja viimistlemiseks 600
    Kolk, Jüri loometöötoetus luulekogu "Poeet" (tööpealkiri) kirjutamiseks ja viimistlemiseks 1400
    Krull, Hasso esseekogumiku "Imelihtne tulevik" kirjutamine 1500
    Laanoja, Vahur luulekogu "Hõbehundi laulud" loometöötoetus 1000
    Lattik, Margus Steven J. Fowleri luulekogu "Maadlejad" kirjastamine 300
    Lattik, Margus Steven J. Fowleri luulekogu "Maadlejad" tõlkimine 580
    Lindepuu, Hendrik Leopold Tyrmandi "Päevaraamat 1954" litsentsitasu 600
    Look, Kairi lasteraamatu 'Piia Präänik ja bandiidid' loometöötoetus 1200
    Matsin, Paavo romaani Kongo tango loometöötoetus 3000
    Mutt, Mihkel A.H. Tammsaare "Tõe ja õiguse" esseistlike kommentaaride üllitamine raamatuna 2000
    Palu, Leonora luulekogu kirjastamine 1000
    Palu, Leonora loometöötoetus luuleraamatu kirjutamiseks 1000
    Pihelgas, Carolina osalemine luulefestivalil "The Americas Poetry Festival in New York" 550
    Pomozi, Eda raamatututvustuste korraldamine 462
    Pärtna, Maarja esinemised Londonis ja Birminghamis 766
    Rácz, Nóra osalemine rahvusvahelisel konverentsil "Indigenous Languages, Endangered Cultures" 60
    Riismaa, Kaur romaani "Väike Ferdinand" loometöötoetus 1000
    Sakova, Aija Ene Mihkelsoni saksa keelde tõlgitud luule koondamine käsikirjaks 500
    Siplane, Andres Pärnu lühilugude kogumiku väljaandmine 500
    Tart, Indrek loometöötoetus Paavo Haavikko luule tõlkimiseks kogusse “Kogutud luuletused" 1549
    Toth, Szilard Tibor kirjandus- ja kultuuriloo sügissarja "Narva vaim" kulud 320
    Triisberg, Andrus Kris Moori luulekogu trükikulu 729
    Tuulik, Ülo meenutused loomeliitude pleenumist ning pagulas- ja kodukirjanike kohtumisest 1200
    Vaiksoo, Jaanus lasteraamatu "King nr 39" kirjutamine 1500
    Verhoustinskaja, Tatjana Andrus Kivirähki raamatu „Tilda ja tolmuingel“ tõlkimine vene keelde 600
    Viiding, Elo Assisi-teemalise raamatu kirjutamine 1000
    Viitol, Livia loometöötoetus luulekogu "Suur suleaeg” viimistlemiseks 1000
    Argo TTP OÜ Margus Laidre esseekogumiku "Aja lugu ja inimese aeg" väljaandmine 3500
    Dolce Press OÜ väikelasteajakirja "MESIMUMM" honorarifond 1500
    Draakon & Kuu OÜ Catherynne M. Valente "Lugu tüdrukust, kes purjetas ümber Haldjamaa omaenda laevaga" kirjastamine 2500
    Draakon & Kuu OÜ György Dragomani romaani "Tuleriit" kirjastamine 3500
    Eesti Draamateater SA Kai Aareleidi näidendi "Linnade põletamine" avaldamine "Näidendiraamatu" sarjas 1000
    Eesti Instituut Urmas Vadi Breviaariumi väljaandmine 2600
    Eesti Kirjanduse Selts festivali "Hullunud Tartu 10. Konflikt" kirjanike esinemistasud, tõlge ja kirjanike ööbimiskulud 3000
    Eesti Kirjanduse Selts III Tartu laste- ja noortekirjanduse festivali korraldamine 2932
    Eesti Kirjandusmuuseum "Vana Kannel XIII. Laiuse regilaulud" trükkimine 1080
    Eesti Kirjanike Liit Eesti-Soome ajaloolise romaaani seminari korraldamine 2544
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu 2019/2020 hooaja kirjandusürituste korraldamine 40 000
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu välissuhtlus 2019/2020 hooajal 10 000
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna kirjandussündmused 2019. a 4. kvartalis 6500
    Eesti Kirjanike Liit loomemaja stipendium detsembriks (Tampere) 1600
    Eesti Kirjanike Liit Betti Alveri kirjandusauhind 2019 žürii töötasu 2000
    Eesti Kirjanike Liit Betti Alveri kirjandusauhind 2019 2000
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu tõlkijate sektsiooni sügishooaeg 2019 2209
    Eesti Kirjastuste Liit Eesti kirjanduse kuu Eesti raamatupoodides - reisikulud ja esinemistasud 2150
    Eesti Lastekirjanduse Keskus lastekirjanduse ja lugemise populariseerimine lastekirjanike tuuril "Tuleme külla!" Võrumaal 540
    Eesti Lastekirjanduse Keskus ajakirja Nukits 2019 honorarifond 1300
    Eesti Lavaluule MTÜ Eesti luuleprõmmu finaali ja TarSlämmi luuleõhtute korraldamine 2019. sügishooajal 1700
    Eesti PEN-klubi osavõtt PEN Internationali 85. kongressist 885
    Eesti Raamat OÜ Liine Roosi romaani "Kirjad Kristoferile" väljaandmistoetus 1400
    Eesti Raamat OÜ Per Pettersoni teose "Mehed minu olukorras" väljaandmistoetus 1400
    Eesti Raamat OÜ K.von Roeder-Gnadebergi romaani "Iluküla - mõis Eestimaal" väljaandmistoetus 1400
    Eesti Raamat OÜ Michael Ondaatje romaani "Sõjakuma" väljaandmistoetus 1300
    Eesti Raamat OÜ Aino Kallase päevaraamatu "Rändav külalisraamat" väljaandmistoetus 1400
    Eesti Semiootika Selts MTÜ XX Semiootika sügiskool "Mundus ludens" 300
    Emakeele Sihtasutus Enn Nõu romaani "Ufa. Umbsõlm" kirjastamine 2700
    Traat, Mats luulekogu "Tuulelagi" koostamine 1600
    Emakeele Sihtasutus M. Traadi luulekogu "Tuulelagi" kirjastamine 1500
    Emakeele Sihtasutus T. Õnnepalu romaani "Lõpmatus" kirjastamine 1800
    Emakeele Sihtasutus R. Veidemanni esseekogumiku kirjastamine 2500
    Õnnepalu, Tõnu romaani "Lõpmatus" kirjutamine 2500
    Ene Mihkelsoni Selts konverents "Elu. Aeg. Lugu. Kirjanik Ene Mihkelson 75" 1950
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevad 2019 kirjandusürituste korraldamine 800
    Hea Lugu OÜ Ene Hioni mälestusteraamatu "Silmade avanemise aeg. Hull kümnend 1940-1950" autoritasu ja trükikulu 2000
    Hea Lugu OÜ Joel Haahtela romaani "Adele küsimus" väljaandmine 1000
    HeadRead MTÜ kirjandusfestivali HeadRead 2020 korraldamine 60 000
    Hunt Kirjastus OÜ lasteraamatu "Lydia Emilie" väljaandmistoetus 3000
    Hunt Kirjastus OÜ Margarita Karapanou romaani "Kassandra ja hunt" väljaandmine 1633
    Härra Tee & proua Kohvi OÜ Indrek Koffi lasteraamatu „Päike! Lumi! Jää!” väljaandmine 3000
    Johannes Esto Kirjastus OÜ Toomas Pauli raamatu "Sammhaaval astudes" väljaandmine 2500
    Kaarnakivi selts Jaak Johansoni "Laulude" väljaandmine 2500
    Kirjastus Aleksandra OÜ Andrus Kivirähki raamatu "Tilda ja tolmuingel" väljaandmine vene keeles 2815
    Kirjastus Fantaasia OÜ Thor Petersoni romaani "Me kasvasime Maal" autorihonorar 1500
    Kirjastus Fantaasia OÜ "Täheaeg 19: Pilvede sultan" autoritasud 2000
    Kirjastus GALLUS OÜ Colson Whiteheadi romaani "Allilma raudtee" väljaandmine 2200
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Arnold Susi "Rahvas ja riik" (EM 150) välja andmine 2000
    Runnel, Hando luulekogu "Aadamal oli 7 poega" loometöötoetus 1500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Hando Runneli luulekogu "Aadamal oli 7 poega" kirjastamine 1500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ
    Janika Kronberg "Seitse" väljaandmine 1130

    Kirjastus Paradiis OÜ Peedu Saare romaani "Mailased" väljaandmine 690
    Kirjastus Penikoorem MTÜ Tatari eepose JEDIGEI väljaandmine 1800
    Kirjastus Verb OÜ Veronika Kivisilla luulekogu väljaandmine 1350
    Kirjastus Verb OÜ Doris Kareva luulekogu väljaandmine 2400
    Kite MTÜ Jaan Kaplinski eluloo "Isale" venekeelse tõlke kirjastamine 3500
    Kodavere Pärimuskeskus Anna Haava 155. sünniaastapäevale pühendatud kontsert-luuleõhtu korraldamine Palal 384
    Koolibri AS Kertu Sillaste autoriraamatu "Kõige ilusam seelik" honorar ja kirjastamine 1800
    KPD Kirjastus OÜ osalemine 21. Moskva rahvusvahelise raamatumessil NON/FICTION 3700
    Kultuurileht SA Ants Orase kriitikaauhinna žürii töö 1200
    Kultuurileht SA August Sanga luuletõlke auhinna zürii töö 1000
    Lindepuu, Hendrik August Sanga luuletõlke auhind 2000
    Lepp ja Nagel OÜ Paavo Matsini uue romaani "Kongo tango" väljaandmine 3000
    Libri Livoniae OÜ luulekogu "Suur suleaeg" trükikulu 1177
    Lingua Lydia OÜ Roberto Calasso raamatu "Kirjastaja jälg" trükkimine, toimetamine ja korrektuur 1800
    Lummur OÜ ulmeantoloogia "Saladuslik tsaar 6: Viimase vere poole" autorite loometöötoetus 1500
    Lummur OÜ ulmeantoloogia "Saladuslik tsaar 6: Viimase vere poole" väljaandmistoetus 1000
    Menu Meedia OÜ Riho Undi lasteraamatu "Siniste vagunitega rong" autori ja illustraatori tasu 2500
    Neli Hommikut OÜ Jaanus Vaiksoo lasteraamatu "King nr 39" väljaandmine 2200
    Originaalne Keskus OÜ Katri Raiki raamatu “Narva läbi kirjanduse” väljaandmine 2500
    Punchline OÜ tõlkekirjanduse kohtumisõhtute esinemistasud 1200
    Päike ja Pilv OÜ Anete Melece autoriraamatu "Kiosk" avaldamine eesti keeles 1700
    Päike ja Pilv OÜ Hsu-Kung Liu raamatu „Kuhu kadusid piletid” avaldamine eesti keeles 2000
    Pärnu Muuseum SA VI Üleriigilise Koidula etluskonkursi korraldamine 450
    Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakond MTÜ IBBY Eesti osakonna osalemine IBBY Camp Lampedusa projektis 1471
    Raudhammas OÜ romaani "Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium" väljaandmine 2000
    Sootak, Indrek kriminaalromaani "Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium" loometöötoetus 3500
    Sõnavald OÜ Vladislav Koržetsi luulekogu "Oli mis oli" kirjastamine 1500
    Koržets, Vladislav luulekogu "Oli mis oli" loometöötoetus 1000
    Tallinna Kirjanduskeskus kirjanduse õhtukooli korraldamine 1200
    Tallinna Ülikool Aleida Assmanni raamatu "Mineviku pikk vari" tõlkimine 3000
    Tallinna Ülikool Pierre Hadot´ "Mis on antiikfilosoofia" tõlkimine 3000
    Tallinna Ülikool Innocentius III traktaadi "Inimolu viletsusest" väljaandmine 1800
    Tomusk, Ilmar raamatu "Väike vunts" autori loometöötoetus 800
    Zarip, Catherine raamatu "Väike vunts" illustreerimine 1500
    Merirand, Laura raamatu "Rasmus ja Flip" autori loometöötoetus 800
    Ilves, Kadri raamatu "Rasmus ja Flip" illustreerimine 1500
    Rummo, Paul-Eerik Paul-Eerik Rummo ja Kaido Ole "Kui hunt veel inimene oli" loometöötoetus 1500
    Ole, Kaido Paul-Eerik Rummo ja Kaido Ole "Kui hunt veel inimene oli" loometöötoetus 1500
    Tammerraamat OÜ Ellen Niidu luulekogu "Aastatel on tiivad" väljaandmistoetus 1200
    Tungal, Leelo Leelo Tungla ja Regina Lukk-Toompere raamatu "Jänes Juliuse arvuti" autori loometöötoetus 1000
    Lukk-Toompere, Regina Leelo Tungla ja Regina Lukk-Toompere raamatu "Jänes Juliuse arvuti" kunstniku loometöötoetus 1500
    Tartu Ülikooli Kirjastus OÜ Aija Sakova teose "Mäletamise poeetika. E. Mihkelsoni ja C. Wolfi romaanid võrdluses" väljaandmine 1125
    Tartu Ülikooli Kirjastus OÜ S. O. Jewetti novellivalimiku "Nooljate kuuskede maa" väljaandmine 1437
    Tartu Ülikooli Kirjastus OÜ Jüri Talveti esseekogumiku "Tundmised" väljaandmine 1045
    Tiritamm OÜ Annely Lemberi lasteraamatu "Anni lood" väljaandmine 2007
    Tiritamm Annely Lemberi autoritasu 1000
    Toledo Kirjastus OÜ Diego Arboleda lasteraamatu "Elio" väljaandmine 2625
    Tuum OÜ Mati Sirkeli raamatu "Goethe-aeg ja mõnda" kirjastamine 1500
    Sirkel, Mati raamatu "Goethe-aeg ja mõnda" loometöötoetus 1500
    Tuum OÜ Kärt Hellerma novellikogu "Koidula käsi" kirjastamine 2013
    Tänapäev AS Piret Raua romaani "Verihurmade aed" avaldamistoetus 1850
    Raud, Piret Piret Raua romaani "Verihurmade aed" loometöötoetus 1150
    Tänapäev AS Paul Raua romaani "Kellata torn" avaldamine 1500
    Tänapäev AS Raivo Tihanovi lasteraamatu "Lolluste akadeemia" avaldamine 1500
    Tänapäev AS Priit Pärna raamatu "Kilplased" avaldamine 2000
    Tänapäev AS Ingrid Leki raamatu "Pääsu lend" trükitoetus 1300
    Tänapäev AS Ljudmila Ulitskaja raamatu "Sonjake" trükitoetus 1500
    Tänapäev AS Reeli Reinausi lasteraamatu "Neitsitorni meedium" trükitoetus 1300
    Tänapäev AS Kairi Loogi lasteraamatu "Piia Präänik ja bandiidid" osaline trükikulude toetus 1300
    Tänapäev AS Leelo Tungla valitud lasteluule antoloogia koostamine ja saatesõna kirjutamine 1000
    Tänapäev AS Märt Lauri romaani "Mürgiallikad" trükikulude toetus 1200
    Vaba Lava SA Binaarpoeesia Festival Vaba Lava Narva teatrikeskuses 1860
    Vabamõtleja OÜ Hasso Krulli esseekogumiku "Imelihtne tulevik" avaldamine 1370
    Varrak AS Virginie Despentes'i romaani "Vernon Subutex I" väljaandmine 1400
    Varrak AS Don DeLillo romaani "Null K" väljaandmine 2500
    Kaer, Krista loometöötoetus Ursula Le Guini romaani "Teine tuul" tõlkijale 1800
    Uustulnd, Lembit loometöötoetus romaani "Avameri. Kalamehe mõrsja" autorile 2000
    Varrak AS Viktor Pelevini romaani "iPhuck 10" väljaandmine 3000
    Vemsa OÜ Vahur Afanasjevi luulekogu "Hõbehundi laulud" kirjastamine 1500
    Vihmakass ja Kakerdaja OÜ Anneli Tõevere-Kauri kogu "Merepõhja vajunud linnas" trükitoetus 2400
    Vihmakass ja Kakerdaja OÜ Kaur Riismaa romaani "Väike Ferdinand" trükitoetus 2400

    Helikunst

    Aavik, Hans Christian õpingud viiuli erialal Frankfurdi Muusika- ja Esituskunstide Akadeemias 1000
    Aavik, Henri Christofer õpingud kõrgkoolis Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar Saksamaal orkestridirigeerimise erialal 1000
    Aben, Andreas klarnetikvarteti kontserdikava "Klassikalise muusika pärlid" ettevalmistamine 150
    Adamson, Tiina õpingud jazzlaulu erialal Skurups Folkhögskolas Rootsis 1000
    Aer, Kristel Brigitta Petropavlova osalemine 3. Odoyevsky orelikonkursil Moskvas 388
    Agan, Ain albumi "AganagA" tootmine ja väljaandmine 1000
    Ahun, Johannes salvestused Münsteris Lamberti ja Rheini kirikutes 200
    Alaru, Andres osalemine festivalil "Jazz Across Borders" Sankt Peterburgis 300
    Altmanis, Edmunds klarnetikvarteti kontserdikava "Klassikalise muusika pärlid" ettevalmistamine 150
    Altrov, Marten kammermuusika kontserdikava ettevalmistus 200
    Amor, Mari Siiri Siimeri lastelaulude albumi noodigraafika teostamine 500
    Amor, Mari Rene Eespere kahe trio noodigraafika teostamine ansamblile Una Corda 400
    Amor, Mari Helena Tulve uudisteose partituuri noodigraafika 1000
    Amor, Mari Ardo Ran Varrese ooperi "Põrgupõhja uus Vanapagan" partituuri ja orkestrihäälte noodigraafika teostamine 2000
    Avango, Mirjam klarnetiõpingud Trossingeni Muusikakõrgkoolis Saksamaal 1000
    Avango, Mirjam osalemine rahvusvahelisel Leoš Janaceki nimelisel klarnetistide konkursil Brnos 216
    Beaudoin, Paul Egide interpreedistipendium 2000
    Daniel, Paul Tormis kvarteti sõidukulud Slovakkiasse Dunajska Streda jazzfestivalile 800
    Ehala, Eeva-Liisa Pärnu Raekojas toimuva kontserdi kava ettevalmistamine 200
    Erastus, Nele kooridirigeerimise meistrikursusel osalemine Hannoveris 156
    Ernits, Maari kontsert Palamuse rahvamajas 240
    Fischer, Saale loominguline stipendium 400
    Florea, Mathei õppimine Berliini Jazzinstituudis jazzklaveri erialal 1000
    Günter, Tatjana Pärnu Raekojas toimuva kontserdi kava ettevalmistamine 200
    Heinoja, Fred õpingud Sibeliuse Akadeemias klassikalise viiuli erialal 1000
    Hodanjonok, Heimo klarnetikvarteti kontserdikava "Klassikalise muusika pärlid" ettevalmistamine 150
    Hõbepappel, Liisa uudisteose kirjutamine Kammernaiskoori Sireen albumile "Terra Feminarum" 1000
    Ilves, Silvia interpreedistipendium 800
    Ivanov, Anton õpingud Peterburi Riikliku Ülikooli aspirantuuris 1200
    Joamets, Tanel Jonathan Powelli klaveriõhtu "Šostakovitši 24 prelüüdi ja fuugat" 450
    Joamets, Tanel kammermuusika kontsertide kava ettevalmistamine 200
    Joamets, Tiit osalemine rahvusvahelisel löökpillikonkursil Itaalias 300
    Joonas-Lüllmann, Krista Citra õpingud Pandit Hariprasad Chaurasia meisterklassis 400
    Joost, Risto loominguline stipendium 400
    Jõgeda, Maimu magistriõpingud Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis Nordic Master in Folk Music erialal 1000
    Kalk, Anna Regina õpingud kitarri erialal Hochschule für Musik Franz Liszt Weimaris, Saksamaal 1000
    Kallastu, Andrus uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: flöödile, tšellole, klaverile ja lugejale 1000
    Kalm, Tõnu kammermuusika kontsertide kava ettevalmistamine 200
    Kalm, Tõnu interpreedistipendium 750
    Karin, Leho interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Karp, Atlan osalemine meistrikursustel M.I.A.L Varna 2019 Bulgaarias 400
    Kawaguchi, Nina kontserdisarja "Kammermuusikud linnas" kontserdikava ettevalmistamine 200
    Kekiševa, Svetlana interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Keller, Laur trompetiõpingud kõrgkoolis Hochschule für Musik "Hanns Eisler" Berliinis 1000
    Kikas, Tambet õpingud Royal Conservatoire of Scotlandis laulu erialal 1200
    Kits, Katariina Maria interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Kits, Marcel Johannes interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Kivimägi, Johanna uudisteose kirjutamine klaverile ja elektroonikale 1500
    Kollo, Ants juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kortelainen, Saimi Ester klassikalise viiuli õpingud Kunstuniversität Grazis, Austrias 1000
    Kozlova-Johannes, Tatjana teose kirjutamine festivalile "Eesti Muusika Päevad 2020" 5000
    Krigul, Ulla interpreedistipendium 1000
    Kriit, Karen kammermuusika kontsertide kava ettevalmistamine 200
    Kuslap, Katrin Helena õpingud Taani Kuninglikus Muusikaakadeemias laulu erialal 1000
    Kuulpak, Karin uue laulu kirjutamine EMLS A-kategooria poistekooride konkursiks 500
    Kuuseoks, Ada artiklite kogumiku "Muusika kui kõnekeel" kirjastamine 1500
    Kuusk, Priit projekti "Eesti muusikud maailmalavadel" jätkamine 200
    Kuusma, Mart õpingud vioola erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Detmold Saksamaal 1000
    Kõrver, Kristjan uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: sooloklaverile 1000
    Kõrvits, Maria uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: ERSO 1500
    Kõrvits, Maria uudisteose kirjutamine Kammernaiskoori Sireen albumile "Terra Feminarum" 1000
    Kõrvits, Tõnis juubelitoetus 500
    Laanesaar, Miina Ensamble Auftakti osalemine kammermuusikakonkursil Budapestis 684
    Laidna, Maila ettekanne Euroopa Kammermuusika Õpetajate Assotsiatsiooni sügiskonverentsil 162
    Laidna, Maila kontserdisarja "Kammermuusikud linnas" kontserdikava ettevalmistamine 200
    Laidna, Maila P. Tšaikovski, W. Lutoslawski ja F. Schuberti klaveriteoste ettevalmistamine kontserdiks 200
    Lattik, Aare-Paul CD salvestus Kaliningradi katedraali orelil 1000
    Lattikas, Karl Johann löökpilliõpingud Hochschule für Musik und Tanz Kölni magistriõppes 1000
    Leemets, Tõnis loominguline stipendium 1500
    Leerimaa, Ingvar-Vilmar osalemine alla 30 aastaste tromboonimängijate konkursil Citta’ di Porcia 250
    Lehtmaa, Greten osalemine Oskar Nedbali nimelisel rahvusvahelisel vioolakonkursil Tšehhis 360
    Lend, Andreas duo Andreas Lend ja Allan Jakobi CD plaadi salvestamine ja väljaandmine 1000
    Lepalaan, Helen Rudolf Tobiase oratooriumi "Joonas" ettekande ettevalmistus 400
    Liiv, Tähe-Lee osalemine Konstantin Bogino meistrikursustel Biellas, Itaalias 250
    Lill, Märt-Matis teose kirjutamine festivalile "Eesti Muusika Päevad 2020" 5000
    Lohuaru, Marje interpreedistipendium 600
    Lokk, Lembe kontserttuur New Yorgi osariigis, USA-s 650
    Lonks, Auli interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Maimets, Riho Esko teose kirjutamine kammerkoorile "Encore" ja soolotšellole 1000
    Maimets, Riho Esko uue laulu kirjutamine EMLS A-kategooria poistekooride konkursiks 500
    Malleus, Ingrit osalemine koorijuhtimise meistrikursusel Hannoveris Saksamaal 160
    Maltis, Malle muusika loomine teosele "Musta augu saladus" 500
    Maltis, Malle uudisteose loomine Valguse festivalile 2000
    Mark, Andrea õpingud University of Hertfordshire'is 1200
    Masing, Elo uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: Ensemble Fractales 1000
    Medell, Sirje osalemine hääletervishoiu ja vokaalpedagoogika konverentsil PEVOC 2019 200
    Meister, Erki suurvormi kirjutamine segakoorile, solistidele ja kammerorkestrile 1000
    Mets, Natalie osalemine MEET SSS konverentsil Portugalis 290
    Mihkelsoo, Marleen õpingud Inglismaa ülikoolis The Academy of Contemporary Music 1200
    Miido, Arvi kontserdi "Mitmekesi mitut moodi METSASARVEST" kava ettevalmistus 600
    Mikalai, Mati interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Mutso, Marta osalemine rahvusvahelisel viiuldajate meistrikursusel Kloster Schöntalis 190
    Mutso, Marta viiuliõpingud Leopold Mozarti nimelises muusikakõrgkoolis Augsburgis 1000
    Mägila, Levi-Danel kontserdikava "Tallinna Keelpillikvartett 35" ettevalmistus 300
    Mägila, Levi-Danel interpreedistipendium 200
    Mänd, Anu kontserdi "Sõbrad" ettevalmistamine 200
    Müntel, Ebe interpreedistipendium 1500
    Müüripeal, Eleriin õpingud Sibeliuse Akadeemias 1000
    Nestor, Toomas kontserdikava "Tallinna Keelpillikvartett 35" ettevalmistus 300
    Nestor, Toomas interpreedistipendium 200
    Netšajeva, Elina Rudolf Tobiase oratooriumi "Joonas" ettekande ettevalmistus 800
    Novakovic, Momir Astor Piazzolla teoste omandamine 300
    Novikov, Tanel-Eiko osalemine konkursil ''Majaoja Percussion Competition 2019'' Tamperes 336
    Nuut, Maarja erialastipendium 4000
    Ogorodnikov, Kirill Astor Piazzolla teoste omandamine 300
    Orro, Taavi õpingud Sibeliuse Akadeemias klassikalise klarneti erialal 1000
    Orusaar, Sigrid juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Ossipova, Jelena interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Pajusaar, Priit teose loomine meeskoorile ja instrumentaalansamblile 800
    Pajuste, Maris klassikalise laulu Magistriõpingud Antwerpeni Kuninglikus Konservatooriumis 1000
    Palu, Indrek loominguline stipendium 1500
    Panfilov, Mihhail plaadi "Sequenced Rhythms of the Sea and Wind" salvestamine ja tootmine 1000
    Parker, Theodore Lee interpreedistipendium 400
    Peterson, Priit õpingud F. Liszti nim. Weimari Muusikakõrgkoolis klassikalise kitarri erialal 1000
    Piirsalu, Triinu õpingud Sibeliuse akadeemia keelpilliosakonnas 1000
    Poks, Merylin osalemine konverentsil Nordic-Baltic Arts Festival Conference 2019 Liepajas 130
    Poll-Novakovic, Mari Astor Piazzolla teoste omandamine 300
    Põlda, Johannes õpingud Sibeliuse Akadeemias viiuli erialal 800
    Raalik, Raiko Rudolf Tobiase oratooriumi "Joonas" ettekande ettevalmistus 400
    Raide, Rasmus Andreas klaveriõpingud Saksamaal ülikoolis Hochschule für Musik Karlsruhe 1000
    Rajandi, Mingo loominguline stipendium 1500
    Rajandi, Mingo G. F. Händeli "Messiase" töötlus 1200
    Randvere, Johan Astor Piazzolla teoste omandamine 300
    Randvere, Johanna barokktšelloõpingud Sibeliuse Akadeemias 1000
    Raska, Katariin interpreedistipendium 400
    Raudonen, Olga hingedepäeva kontserdiks Tartu Ülikooli aula rentimine 384
    Reinvere, Jüri teose kirjutamine festivalile "Eesti Muusika Päevad 2020" 4000
    Remmel, Heikko-Joseph Astor Piazzolla teoste omandamine 300
    Roots, Valle-Rasmus osalemine Euroopa muusikaülikoolide üliõpilaste 28. Muusikakonkursil Milaanos 378
    Rosin, Heigo osalemine löökpillikonkursil “Majaoja Percussion Competition” Tamperes 400
    Rosin, Heigo interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Rossar, Ksenia interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Rudanovski, Elisabeth õpingud Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias 1000
    Rõivassepp, Karmen osalemine "Forum Jazz" festivalil Prantsusmaal Viennes 800
    Saar, Epp juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Saar, Liina interpreedistipendium kontserdi "Õhtulaulud" ettevalmistuseks 400
    Sakkos, Natalia Tallinna klaveriduo kontserdid, meistriklass ja žürii töö rahvusvahelisel konkursil Gvardeiskis 418
    Salumäe, Ene interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Saunders, Rebecca teose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: ruumikollaažile "Statis-Kollektiv" 1000
    Sepp, Lauri saksofonikvartett SaxEst 20. juubelikontserdid 805
    Sevagin, Anna-Sophia Neeme Järvi muusikalise pärandi korrastamine 1500
    Siimer, Rebekka Airin õpingud Frankfurdi Muusika ja Kujutavate Kunstide Kõrgkoolis 1000
    Simson, Mai kontserdikavade ettevalmistamine 1000
    Sink, Madli Marje õpingud Zürichi kunstide akadeemias kaasaegse heliloomingu õppekavas 1200
    Sisask, Tiiu kontsertide ettevalmistamine 200
    Sisask, Tiiu P. Tšaikovski, W. Lutoslawski ja F. Schuberti klaveriteoste ettevalmistus kontserdiks 200
    Sommer, Heli kontserdi "Sõbrad" kava ettevalmistamine 200
    Soo, Mart Trio Niels Praestholm/Roomet Jakapi/Mart Soo kontserdid 1200
    Soosalu, Valter Ülo Krigulilt uudisteose omandamine kontserdiks "Tundmatu muusiku portree" 200
    Staak, Johannes Christopher õpingud Baseli Schola Cantorumis Šveitsis 1200
    Steiner, Timo uudisteose loomine Tallinna Kammerorkestri ja TMKK solistide kontserdile "Kivimäe virtuoosid" 1500
    Suhhovski, Konstantin õpingud Early Music Performance Musikhochschule Trossingenis 1000 
    Sule, Raili juubelitoetus 350
    Sumera, Kadri-Ann loominguline stipendium 1500
    Sumera, Kadri-Ann kammermuusika kontserdikava ettevalmistus 200
    Žigurs, Liina kammermuusika kontserdikava ettevalmistus 200
    Žukova, Karolina õpingud Frankfurti Muusika ja Esituskunstide kõrgkoolis 1000
    Talts, Rahel õpingud Syddansk Musikkonservatoriumis Taanis 1000
    Talvet, Marta-Liisa kompositsiooniõpingud Berliini Kunstide Ülikoolis 1000
    Tammesalu, Aare Lossimuusika kontserdisarja 2019. a IV kvartali kontsertide ettevalmistamine 3000
    Tarum, Imbi osavõtt J. V. Mederi loomingu kontserdist Gdanskis 250
    Tarum, Raivo juubelitoetus 500
    Tatar, Säde õpingud pärimusmuusika erialal Rootsi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis 1000
    Terasmaa, Kalju juubelitoetus 500
    Tohver, Anneli muusikute osalemine Narva Ooperipäevade kammerkontserdil 300
    Toots, Jorma interpreedistipendium uute kavade ettevalmistamiseks 1500
    Trump, Janno basskitarri ja kompositsiooni õpingud Amsterdami Konservatooriumis 1000
    Tsizova, Anastassija õpingud kõrgkoolis Universität für Musik und darstellende Kunst Viinis 1000
    Tulev, Toivo teose loomine NyNorsk Messingkvintett’ile ja kontratenor Sean Bellile 3000
    Tulev, Toivo teose kirjutamine festivalile "Eesti Muusika Päevad 2020" 5000
    Tulve, Helena uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: Afekt Sinfoniettale ja Andreas Fischerile 3000
    Turi, Mati Rudolf Tobiase oratooriumi "Joonas" ettekande ettevalmistus 800
    Uljas, Kaspar osalemine Victor Hugo Villena meistrikursusel Prantsusmaal 250
    Unt, Elke kontserdid Portugalis ja Tadžikistanis 500
    Unt, Elke orelikontsertideks repertuaari omandamine 1000
    Uuspõld, Anu-Mari kontsertide ettevalmistamine 200
    Vabarna, Jalmar loominguline stipendium 1500
    Vahemets, Margus klarnetikvarteti kontserdikava "Klassikalise muusika pärlid" ettevalmistus 150
    Valiulina, Lea osalemine 27. rahvusvahelisel konkursil "Societa' Umanitaria" Milaanos, Itaalias 200
    Veldi, Susanna Aleksandra õpingud Sibeliuse Akadeemia džässmuusika laulu erialal 1000
    Verte, Linda-Anette osalemine Stockholmis "Aurora" meistrikursustel ja konkursil 250
    Vihermäe, Villu loominguline stipendium 400
    Vihmand, Mari uudisteose kirjutamine festivalile AFEKT 2019: flöödile, sopranile ja löökpillidele 1000
    Voronova, Olga kontserdikava "Tallinna Keelpillikvartett 35" ettevalmistus 300
    Voronova, Olga interpreedistipendium 200
    Voronova, Olga interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 400
    Vulp, Urmas kontserdikava "Tallinna Keelpillikvartett 35" ettevalmistus 300
    Vulp, Urmas interpreedistipendium 200
    Vulp, Urmas Balti- ja Põhjamaade 20/21. saj heliloojate repertuaari analüüsimine, kontserdikava ettevalmistamine 600
    Välja, Johannes õpingud Saksamaal Hochschule für Musik und Theater München'is tšello erialal 1000
    Välja, Liisa magistriõpingud vioola erialal Royal Northen College of Music'us, Manchesteris 1200
    Aavo Otsa Muusikastuudio Villem Endel Tiitsi osalemine trompetimuusika festivalil Itaalias 214
    Aavo Otsa Muusikastuudio prof. Boriss Taburetkini kursus ja konverentsi ettekanne EMTA-s 650
    Abja kultuurimaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Abja kultuurimajas 600
    Ansambel U MTÜ kontsert Udo Kasemetsa 100. sünniaastapäevale pühendatud konverentsil 2000
    Ansambel U MTÜ vana-aasta uue muusika kontsert 2019 1800
    Argo & Arko klaveriduo MTÜ osalemine klaveriduode konkursil "Aegu ühendav niit" Kaliningradis 400
    BMO OÜ eesti filmiheliloojatest ja helisalvestuskohtadest bukleti väljaandmine 800
    Collegium Musicale MTÜ osalemine Varssavis Rahvusvahelisel muusikafestivalil Eufonie 1120
    Collegium Musicale MTÜ Collegium Musicale kontserttegevus sügisel 2019 2500
    ContempArt MTÜ Narva Ooperipäevad Ida-Virumaa mõisates 600
    Corelli Music OÜ jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2019 4000
    Corelli Music OÜ hooaja 2019/2020 avakontsertide ettevalmistamine 1600
    Corelli Music OÜ jõulumuusika festivali "Kirikupühad Maarjamaal" kavade ettevalmistamine 1400
    Credo Festivalid MTÜ XXVI Rahvusvaheline Vaimulikumuusika festivali Credo korraldamine 1000
    David Oistrahhi Festival MTÜ Musica Hymnis jõulukontserdid 2000
    David Oistrahhi Festival MTÜ osalemine festivalil Musica Hymnis Amsterdamis 320
    Drive It Up Kitarrikool OÜ töötubade korraldamine Drive It Up kitarrikoolis september-detsember 2019 600
    EELK Kirikumuusika Liit orelikontsertide korraldamine koolides 600
    Eesti Akordioniliit kaasaegne polüfoonia õppematerjali koostamine ja tõlkimine 750
    Eesti Arnold Schönbergi Ühing Pärnu Nüüdismuusika Päevad 2020 3000
    Eesti Elektroonilise Muusika Selts Eesti Elektroonilise Muusika Ansambli esinemine Udo Kasemetsa 100. sünnipäevale pühendatud kontserdil EMTA kammersaalis 1200
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA esinemine Siuntio muusikafestivalil Lux Musicae 1200
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA Maria Valdmaa esinemine EFK solistina Hong-Kongis 550
    Eesti Gregoriaani Ühing MTÜ ansambli Vox Clamantis ning Läti ansambli Schola Cantorum Vox Iubilantis kontsert Tallinnas 1500
    Eesti Heliloojate Liit osalemine Euroopa Heliloojate ja Laulukirjutajate Ühenduse kohtumisel ja ECCO kontserdil Stockholmis 850
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Eesti interpreetide kammermuusika kontserdid Tallinnas 2019 IV kvartalis 3000
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika maale: Eesti interpreetide kontsertide korraldamine väljaspool Tallinna 2019. a IV kvartalis 3500
    Eesti Jazzliit rahvusvaheline jazzmuusika festival TUJA 2020 (Tudengijazz) 5000
    Eesti Jazzorkester MTÜ New Wind Jazz Orchestra kontsert Raadio 1. stuudios 1600
    Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ jõulukontserdi "Magnificat" solistide ja orkestri honorar 750
    Eesti Kandleliit MTÜ Liina Lille meistriklass kandleõpetajatele 200
    Eesti Kandleliit MTÜ kromaatilise kandle uudisteoseid tutvustavad kontserdid Tallinnas ja Tartus 294
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing mentorkoolitused keelpilliõpetajatele 900
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 2019. aasta IV kvartali tegevustoetus 800
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 4. meistriklassi korraldamine sarjas "ESTA meistriklass Eestis": Dalcroze Eurhythmics keelpillimängu õpetuses 800
    Eesti Klaveriõpetajate Ühing osalemine EPTA-Europa aastakonverentsil Viinis 450
    Eesti Klaveriõpetajate Ühing XXI üle-eestiliste klaveriõpetajate päevade korraldamine 2000
    Eesti Klaveriõpetajate Ühing IX Eesti pianistide konkursi tulevikulootuse preemia 500
    Eesti Klavessiinisõprade Tsunft XII Klavessiinifestivali korraldamine 5000
    Eesti Kontsert SA Kangro/Valkonen "Põhjaneitsi" noodigraafika loomine ja kontsertettekannete korraldus 2000
    Eesti Kontsert SA Klassikatähed 2020 viienda hooajaga seotud kontsertide korraldamine 8000
    Eesti Kontsert SA rahvusvahelise muusikafestivali "MustonenFest 2020" ettevalmistamine ja korraldamine 7000
    Eesti Kooriühing preemiad VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi võitjatele-dirigentidele 3000
    Eesti Kultuuriseltside Ühendus Suurpõgenemise 75. aastapäeva kontsert, Sten Heinoja sõidukulud 200
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lisastipendiumid Erasmus ja Nordplus tudengitele 2000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia konverentsi "Eesti professionaalse muusikakultuuri perspektiivid" korraldamine 1000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia IX Eesti Pianistide Konkursi korraldamine ja läbiviimine 12 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdid september-detsember 2019 1900
    Eesti Pianistide Liit MTÜ sarja "Klaverivirtuoosid" kontsert "Suur romantiline klaverimuusika" 500
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri õppelaager ja kontsert 400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Eesti ETNO 2019 ringreis 964
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ 2019. aasta sügishooaja kontsertide korralduskulud 2500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ regilaulu podcast'ide tootmine 2000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Torupillifestival 2020 korraldamine 800
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Pärimusmuusika Lõikuspidu 2019 1000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ pärimusmuusika kogumikplaat 2019/2020 240
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXIV Rahvusvahelise Muhu Tulevikumuusika Festivali "Juu Jääb 2020" ettevalmistamine 2500
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontserdid 2019. aasta IV kvartalis 1400
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevad 2019: kontserdid, filmiprogramm, konverents, kirjandusüritused, teater 700
    Festivitas Artium MTÜ agentuuri FA Concerto kontserdikorraldus sügis-talvel 2019/20 3000
    Festivitas Canens SA professionaalsete muusikute kontserttegevus Lõuna-Eestis 2000
    Floridante MTÜ Floridante kontserdid Kuremaa lossis ja Tallinnas 1000
    Folk Massidesse OÜ ansambli Trad.Attack! stuudioalbumi salvestamine ja produktsioon 1000
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli ansamblite kontserdid Philly Joe's 2019/2020 900
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli õpetajate kontsert Kadrioru lossis õpetajate päeval 234
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool noorte muusikute osalemine konkurssidel, festivalide korraldamine 1500
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool meistriklasside ja arenguprogrammide korraldamine 1000
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool Heino Elleri Muusikakooli 100. sünnipäeva üritused 5000
    Haapsalu Kultuurikeskus sügisesed džassikontserdid Haapsalus 1500
    Helikoosolek MTÜ süvamuusika ja helitemaatilised loengud, kontserdid ning töötoad Tartus 550
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Hiiumaa vallas 900
    IDA MTÜ kultuuri-platvormi IDA tegevuste läbiviimine 1000
    Improtest MTÜ  rahvusvahelise improvisatsioonilise muusika sarja Improtest kontserdid 800
    Jaak Sooäär ansambli Juhan albumi salvestamine ja välja andmine 1000
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ osalemine "Stockholm Jazz Festivalil" Rootsis 360
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ festivali Jõulujazz 2019 korraldamine 10 000
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ Ain Agana 60. sünnipäeva kontserdi korraldamine 1700
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine 350
    Jõgeva Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Jõgeval 300
    Kammerkoor Voces Musicales MTÜ 2019. aasta IV kvartali tegevustoetus 1200
    Kammerkoor Voces Musicales MTÜ Voces Musicalese aastalõpukontserdid Tartu Pauluse kirikus ja Tallinna Jaani kirikus 4000
    Kammermuusikud MTÜ kontserdisarja HELIjaKEEL "Hõimupäevade-eri" kontserdile teoste loomine ning esituse ettevalmistamine 1000
    Kammermuusikud MTÜ kontserdisarja HELIjaKEEL kahe kontserdiprojekti korraldamine 600
    Kammermuusikud MTÜ sarja "Mõisamängud" 2019. a sügise kontserdikavade ettevalmistamine 1500
    Kerema Kultuurikoda MTÜ IX Pühalepa muusikafestivali korraldamise ettevalmistamine 4000
    Kolm Lindu MTÜ kammerkoori Kolm Lindu märtsikontsertide ettevalmistus 1000
    Kultuuriselts Nissi Särts jõulukontsert "Robert Jürjendal ja sõbrad" Turba kultuurimajas 300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Kuremaal 300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA kontserdisarja "Hingemuusika" kontserdid Kuremaa lossis 300
    Kuressaare Muusikakool XVIII rahvusvahelise poiste keelpillifestivali korraldamine Kuressaares 1000
    Lasteekraani Muusikastuudio MTÜ Aarne Saluveeri 60. sünnipäeva kontserdi korraldamine 2500
    Leigo Kontserdid MTÜ kontserdi "Inspereeritud Tüürist" korraldamine 2500
    Linnu Nimi MTÜ plaadi "Keres" väljaandmine 1000
    Lions Europa Forum 2019 MTÜ Lions Euroopa Foorumi raames läbiviidava rahvusvahelise noorte muusikute konkursi korraldamine 2000
    Loomeruum MTÜ kultuurifestival SÄRIN 2019 1500
    Loominguline Rühmitus Avarus MTÜ ansambli The Free Musketeers kontserdid Inglismaal 1200
    Lootsi Koda SA Rudolf Tobiase eestikeelse oratooriumi "Joonas" ettekanne EMTA saalis 3000
    Loovüksus MTÜ klaveritrio Maila Laidna, Arvo Leibur, Aare Tammesalu osalemine festivalil Autunno musicale Itaalias 1000
    Monday Morning OÜ Anna Kaneelina osalemine esitlusfestivalil BUSH Budapestis 2100
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ klassikalise muusika kontserdisarjad üle Eesti 3000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ koolikontserdid oktoober-detsember 2019 2500
    Narva Linna Sümfooniaorkester kontsert "Concerto Grosso" Narva Geneva kontserdimajas 1000
    Narva Linna Sümfooniaorkester kontserdi "Narva Linna Sümfooniaorkester - 25" korraldamine 2700
    Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond Chopini konkursi läbiviimine 5300
    Noortebänd MTÜ üle-riigilise konkursi Noortebänd 2019 finaalkontsert 1000
    Oopus OÜ albumi "Kulla põlemine" lugude salvestus, miksimine, masterdamine 1000
    Open Room OÜ akordionisti Tuulikki Bartosiki kontserdid Eesti linnades 800
    Orthodox Singers SA ansambli vaimuliku muusika kontserdid Ikoonimuuseumis 1800
    Orthodox Singers SA ansambli aastavahetuse kontserdid Eesti väikelinnades 2000
    Orthodox Singers SA ansambli traditsiooniline jõulukontsert Tallinna Toomkirikus 1000
    Otepää Muusikaühing MTÜ advendikontserdid Otepääl 400
    Paide Muusika- ja Teatrimaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Paides 300
    Psühhodisko vennaskond VI rahvusvahelise konverentsi "Celluloid Music" korraldamine 1000
    Põhja-Sakala Vallavalitsus klassikalise muusika kontserdisarja korraldamine Suure-Jaanis 530
    Põltsamaa Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Põltsamaal 300
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Põlvas 300
    Põlva Muusikakool kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Põlva Muusikakoolis 600
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Ilu ja valu" korraldus 1500
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Õhtu virtuoosidega" korralduskulud 2500
    Pärnu Linnaorkester advendikontsertide "Al Italienne" korraldamine 1500
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Cyrano" korralduskulude katmine 3500
    Pärnu Muusikakool Pärnu Kitarripäevad 2019 500
    Pärnu Ooperiselts MTÜ Musica Sacra sügis 2019 1000
    Rakvere Kultuurikeskus Rein Rannapi soolokontsert 600
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkesteri Rakvere Kultuurifestivali kontsert 600
    Riho Pätsi Koolimuusika Fond rahvusvahelise muusikahariduse konverentsi "Muusikakasvatus eile, täna, homme." välisettekandjate tasud 1200
    Roosna-Alliku Rahvamaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Roosna-Allikul 300
    Rõuge Rahvamaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Rõuges 300
    Sigaret OÜ lastelaulude plaadi "Mine metsa!" väljaandmine 1000
    SirCorp OÜ Siiri Siimeri lastelaulude albumi väljaandmine 1000
    SirCorp OÜ Siiri Siimeri lastelaulude nootide väljaandmine 800
    SirCorp OÜ Noorte Muusikafestivali "Kratt" ettevalmistamine 2000
    Sot Music OÜ Põhja Konna, Vox Clamantise ja Estonian Cello Ensemble’i ühisalbum „InSpereeritud Tüürist“ 2000
    Soul Management OÜ kontsertide "Üks poiss vaatas tähti" läbiviimine 2500
    Suure-Jaani Kultuurimaja Viljandimaa laulurahva sügispäev 2019 Hüpassaares 400
    TaHe Nüüdismuusika MTÜ elektroakustilise nüüdismuusika kontsert "Hilja novembris"  300
    TaHe Nüüdismuusika MTÜ TaHe uue aasta kontsert ja Toomas Siitani loeng 800
    Tallinn Sinfonia MTÜ keelpilliorkestri Tallinn Sinfonia avahooaja ettevalmistus 1000
    Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja TAFF Clubis esinevate Eesti muusikute honorarid 1500
    Tallinna Jazziklubi MTÜ jazziklubi Philly Joe 2019/2020 hooaja jämmiõhtute läbiviimine 4000
    Tallinna Muusikakeskkool Tallinna poiste ja õpetajate osalemine XVIII Rahvusvahelisel Poiste Kuressaare Keelpillifestivalil 1200
    Tallinna Muusikakeskkool Eesti Noorte Pianistide Konkursi "Eesti kõla VIII" korraldamine 3000
    Tallinna Muusikakeskkool 13. Rahvusvahelise konkurss-festivali “In Corpore” korraldamine 4000
    Tallinna Muusikakeskkool transport XVIII Jaan Paku nimelise Noorte Muusikute päevade Kammeransamblite festivalile 288
    Tallinna Muusikakeskkool TMKK õpilaste ja õpetajate osalemine rahvusvahelistel konkurssidel 6000
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜ kontsert Sound Plasma festivalil Tallinnas 2750
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜ kontsert uue muusika festivalil Crossroads Salzburgis 1500
    Tartu I Muusikakool A. Russaku nim Noorte Pianistide Konkursi korraldus Tartu I Muusikakoolis 600
    Tartu Valla Muusikakool D.O.Wirkhausile pühendatud Noorte Puhk- ja löökpillimängijate konkursi žürii töötasud 600
    Tartu Ülikool meistriklassid Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna tudengitele 1000
    Tartu Ülikooli Kirjastus OÜ Mimi S. Daitzi monograafia "Ancient Song Recovered: The Life and Music of Veljo Tormis" väljaandmine 2390
    Terre del Nord MTÜ Läänesaarte Kammerorkestri sügisprojekt: kammerooper "Ariadne auf Naxos" Kuressaares 1000
    Triskele MTÜ kontsert EBU jõulumuusika päeva raames Tartu Pauluse kirikus 1000
    Türi Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Türil 600
    Unforgiven OÜ Kadri Voorandi esinemine "The Small Festival of the Great Female Voices" festivalil Saksamaal 1200
    Uus Kontsert OÜ Kalle Randalu ja Klaaspärlimäng Sinfonietta kontserttuur 800
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus ansambli Vox Clamantis kontsert 1000
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Valgas 600
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Lüllemäel 600
    Vastseliina Rahvamaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Vastseliinas 300
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Veljo Tormise veebileht-andmebaasi kavandamine, tarkvara arendamine 2300
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi kitarrifestival 2019 korraldamine ja läbiviimine 1000
    Viljandi Vanamuusika Festival õppelaager-festivali "Koolijazz=Jazzikool 16,0" korraldus 2500
    Viljandi Vanamuusika Festival sariprojekti "MuusikaSündmus" 2019. a IV kvartali läbiviimine 2500
    Võru Kannel SA prantsuse džässmuusikute Jean-Marc Foltz`i ja Stéphan Oliva kontsert 300
    Õunaviks OÜ ansambli Puuluup plaadi "Kasekäpa" (7") väljaandmine 500
    ÜENSO MTÜ osalemine IMC Maailma Muusika Foorumil Pariisis ja Euroopa Orkestrite Föderatsiooni koosolekutel 400

    Kujutav ja rakenduskunst

    Allsalu, Vano uute teoste loomine 600
    Aršas, Sofi Veneetsia Biennaali ja Glasstressi külastus 300
    Asmer, Kadri Helle Vahersalu kataloogi ja näituse koostamine ning artikli kirjutamine 500
    Eelma, Sirja-Liisa loomemaja stipendium - Hotel Chevillon, Grez-sur-Loing, Prantsumaa 1400
    Eelma, Sirja-Liisa isiknäitus Tallinna Kunstihoone galeriis 2000
    Eelmaa, Liisi isiknäituse ettevalmistus Tartu Kunstimajas 2000
    Elken, Jaan osalemine rahvusvahelises residentuuris Anhui provintsis, Hiinas 1400
    Ellamaa, Piret HOP galerii isikunäituse klaasitööde teostamine ning näituse ettevalmistus 800
    Hint, Anu moenäituse "Eestlane olla..." esitlus Dušanbes 300
    Hütt, Henri festivalide CTM ning Transmediale 2020 külastamine 300
    Ilves, Kati Screen City biennaali külastamine Stavangeris, Norras 300
    Jancis, Cloe isikunäitus Haapsalu Linnagaleriis 2019. aasta oktoobris 2000
    Joonas, Andrus toetus näitustegevuseks sügisel 2019 Lätis 800
    Jõe, Frida õppestipendium magistriõppeks Prantsusmaal 3000
    Jõgeva, Sandra performance'i "102 - viimane taks ehk võtame Eestilt meigi maha" ettevalmistus 1000
    Jõgis, Andra tööde transport International Biennale of Glass´ile 58
    Jüris, Siiri õppestipendium Rootsi Kuninglikus Kunstiinstituudis õpingute alustamiseks 2500
    Kaaret, Eve fotode väljatrükk ja vormistamine isiknäitusele "Tähis" 125
    Kaasik, Elna isiknäituste korraldamine Rahvusraamatukogus ja HOP Galeriis 2020 1200
    Kaleviste, Pille isiknäitus "Tummus" Hop galeriis 800
    Kaljo, Kai isiknäitus "Nähtamatu" galeriis Positiiv 390
    Kaljo, Kai loomemaja stipendium 1600
    Kapajeva, Maria kunstnikuraamatu "Unistus on helge, veel ebaselge" kujundus ja väljaandmine 6000
    Karlson, Edith ühisnäituse "Õed" ettevalmistus Kunstihoone Galeriis 1200
    Karro, Piret üheaastane õppestipendium magistriõpinguteks Kesk-Euroopa Ülikoolis 3000
    Kasearu, Flo performance-installatsiooni Kliendipäev videodokumentatsioon ja video järeltöötlus 1200
    Kasonen, Merle New York City Jewelry Week 2019 külastus, Merle Kasonen ja Kärt Maran 1200
    Kedrina, Ljubov osalemine rahvusvahelisel näitusel Collectiva Meeting/International Exhibition 400
    Keiv, Raili näituse “Nihkes” produtseerimine ARS Showroomis 250
    Keller, Raul autorikogu 'Rio de Janeiro' väljaandmine/tiražeerimine 150 ekspemplaris 1500
    Kelomees, Raivo osalemine ettekandega konverentsil Digital Reseach in Humanities and Arts (DRHA) Londonis 270
    Kelomees, Raivo resideerumine ja uurimistöö Karlsruhe ZKMis 1000
    Keskküla, Helena isiknäituse installeerimise toetus 710
    Keskküla, Helena õppestipendium magistriõpinguteks Sandbergi Instituudis 2019/2020 3000
    Kiipli, Mari-Leen isikunäitus Tartu Kunstimajas 2550
    Kongi, Kristi isiknäitus Haapsalu linnagaleriis 440
    Koort, Andres teose transport New Yorki 800
    Koplimets, Karel õppestipendium HISKis osalemiseks 3000
    Kuimet, Paul uute teoste produktsioon kaksnäituseks Tallinna Kunstihoones 4000
    Kuimet, Paul näitus "Five Volumes" EKA Galeriis 2000
    Kukk, Triin osalemine rahvusvahelisel ehtekunsti näitusel Hollandis 400
    Kuusk, Laura uute teoste produktsioonikulud isikunäitusele Tallinna Kunstihoone galeriis 4000
    Kuusk, Laura uue fotoseeria "Asjadest ja inimestest" vormistamine 3000
    Kööp, Andro isiknäitus Tallinna Kunstihoones 1000
    Künnap, Julia Maria isikunäitus Atta kaasaegse ehtekunsti galeriis Bangkokis 1200
    Künnapu, August Epifanio 17. numbri väljaandmine 1000
    Kütas, Kaarel Füürer Praiss 2019 auhinnanäituse korraldamine 500
    Laamann, Tarvi isiknäitus Toompea Lossis 800
    Laanemaa, Tõnis loominguline toetus 800
    Labotkin, Eva loometöötoetus näitustel osalemiseks ja tööde teostamiseks 1200
    Laurits, Kristel biomaterjalist tooteseeria "Laine" välja töötamine 1000
    Leesi, Krista esinemine näitustel ja enesetäiendamine biennaali avamisüritustel Madriidis 500
    Leis, Heikki osalemine Poolas InterPhoto 2019 festivalil 280
    Lemsalu, Kris isiknäitus Kunst-Werke Berliinis 10 000
    Leo, Liina õppestipendium 3000
    Lillepuu, Saskia reisitoetus näituse "Taganemisteeta/No way out" kunstnikega kohtumiseks 700
    Loodus, Holger isikunäituse "Teekond maailma lõppu" korraldamine Turu kunstimuuseumis 3000
    Lõo, Andres loometöötoetus 1500
    Maasalu, Angela toetus isiknäituseks "Unustatud unistuste koobas" 500
    Maripuu, Mihkel Transmediale ja CTM festivalide külastus 300
    Meister, Lylian isiknäituse "Aarete Saar" korraldamine Hobusepea galeriis 3000
    Mikof, Mare uute näituseskulptuuride produktsioon 700
    Monko, Marge Tallinna Fotokuu satelliitprogrammi kuuluva bänneri loomine 1758
    Mudist, Johanna isikunäitus Vabaduse galeriis 700
    Mudist, Katariin joonistuste- ja animatsiooninäitus "Kõhklejad" Jakobi galeriis 300
    Murusalu, Marje Len osalemine ASFF 2019 Artists' Film Official Selection filmiprogrammis ja festivaliüritustel 500
    Mäe, Rene "Päringute raamatu" väljaandmine 1000
    Mäekallas, Andres Andres Sütevaka õpingute jätkamine Barcelonas, loominguline tegevus ja enesetäiendamine Hispaanias 1000
    Mändmaa, Anželika sõidukulu ja majutuse toetus Internatsional Lab of Mittelmoda 2019 Itaalias finaalis osalemiseks 500
    Mölder, Krista teoste produtseerimine European Month of Photography 2019 raames toimuvale Bratislava näitusele 635
    Nurga, Ann Eesti Keraamikute Liidu aastanäitusel osalemine 500
    Orav, Alina isikunäitus Haus galeriis 2500
    Orav, Alina loomemaja stipendium ArtsIceland residentuuris osalemiseks 1600
    Paldrok, Al loomemaja stipendium 1000
    Paris, Mall materjalikulud näituste ettevalmistamiseks 1200
    Parv, Johanna-Maria õppestipendium - magistrikraadi lõputöö toetus Central Saint Martinsis moedisaini erialal 3000
    Parve, Antti üheaastane õppestipendium 3000
    Peegel, Andrus isiknäitus Taru Kunstimajas 500
    Peerna, Jaanika isikunäitus ja performance Real Art Ways Kunstidekeskuses USA-s 2000
    Popolitova, Darja kunstiteoste tehniline teostus näitusteks Arnhemi Muuseumis ja Door galeriis 1800
    Põld, Laura töötamine ISCP külalisateljees New Yorgis 1600
    Rannula, Johanna fotode eksponeerimine kunstimessil Foto Tallinn 2019 400
    Raus, Urmo teose transport näitusele Contemporary Art Inspired by the Architecture of Louis Kahn 800
    Reiman, Kristin loometöötoetus näituseprojektide elluviimiseks sügisel 2020 1000
    REIMANN, RAN-RE õppestipendium õpinguteks Gerrit Rietveldi Akadeemias, Amsterdamis 2500
    Reinert, Brigita TOK Curatorial Forumi külastamine Peterburis 260
    Repnau, Lilli-Krõõt loometöötoetus 1000
    Rodgers, Anne Daniela kunstiteoste transport Prantsusmaalt Eestisse 250
    Rudanovski, Anne näituse korraldamine 500
    Saarepuu, Silja loomemaja stipendium Plink Mazzano Romano loomemajas 1000
    Saarepuu, Silja näitusetööde transport marsruudil Võru-Tallinn 300
    Saarits, Sten videoinstallatsiooni produktsioon 900
    Samma, Jaanus tööde "Muuseumi väljapanek" teostus 7000
    Samoson, Hanna üheaastane õppestipendium FAMU-s, Prahas 3000
    Sepsivart, Uku näituse valmistamine ja resideerumine BB15 projektiruumis Linzis 500
    Sirp, Helen tööde transport New Yorgi Louis Kahni töödest inspireeritud grupinäitusele Inversions 800
    Soppe-Kahar, Grisli isiknäituse korraldamine Tartu Kunstimaja Monumentaalgaleriis 1200
    Suurväli, Laivi moeinstallatsiooni POSTEDEN teostamine 500
    Zvorovski, Alide Alide Zvorovski & Katri Pekri näitus "Jää auditoorium" EKL Hop Galeriis 1000
    Tali, Kleer-Keret grupinäituse "Enesehool" teoste produktsioon 600
    Talumaa, Merilin raamatu "Your Time Is My Time" koostamine ja väljaandmine 6000
    Talvistu, Tiiu Helle Vahersalu kataloogi ja näituse koostamine ning artikli kirjutamine 1000
    Tamm, Hando maalinäituse "Tahtmata loodus/Unwanted nature" teostamine 500
    Tammpere, Erika teose loomine näitusele "Disarming Language..." Tallinna Kunstihoones 2000
    Taul, Gregor õppestipendium 3000
    Tint, Triin õppestipendium magistriõpinguteks Aalto Ülikooli moe- ja tekstiilidisaini osakonnas 3000
    Tiškov, Aleksandr isiknäitus Londonis Tension galeriis 1000
    Tonts, Annika õppereis Veneetsia biennaalile 300
    Toomik, Jaan isikunäitus ARS- i Projektiruumis jaanuar - veebruar 2020 3500
    Toots, Timo näituse korraldamine Lõuna-Koreas 1700
    Tragel, Toom õppestipendium magistritaseme õpinguteks Aalto Ülikoolis Soomes 3000
    Treima, Maaria osalemine Bostonist pärit Isa Anthony Gunin kuldamis- ja ikoonimaalikursusel 1000
    Tross, Taje loomemaja stipendium 1000
    Ulas, Ruudu õppestipendium 3000
    Vahtra, Anu õppestipendium magistriõpinguteks LUCA School of Arts'is Brüsselis 3000
    Vaikla, Ann Mirjam õppestipendium magistriõpinguteks Novia Ülikoolis Soomes 3000
    Vaino, Rebeka loomemaja stipendium 1600
    Valdma, Maria isikunäitus Tallinna Linnagaleriis 1600
    Viiart, Kert magistriõpingud Haagi Kuninglikus Kunstiakadeemias Hollandis 3000
    Västrik, Tauri üheaastane õppestipendium magistriõpinguteks Aalto Ülikoolis 3000
    Õllek, Kristina sõidu- ja transporditoetus osalemiseks Screen City Biennaalil Stavangeris 334
    Õun, Riina üheaastane õppestipendium magistriõpinguteks välismaa ülikoolis 3000
    Üksine, Marje isiknäitus Vabaduse Galeriis 1000
    Eesti Akvarellistide Ühendus aastanäitus Pärnu Uue Kunsti muuseumis 1500
    Eesti Disainerite Liit Luther-Isokoni näitus Helsinki Disaininädala raames Habitarel 2000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti graafilise- ja veebidisaini näituse korraldamine Budapesti disaininädala raames 2500
    Eesti Instituut ajakirja "Estonian Art" 2/2019 väljaandmine 6000
    Eesti Instituut Eesti illustratsiooninäitus “Elas kord…” Budapestis Deák17 galeriis 1200
    Eesti Keraamikute Liit MTÜ EKerL aastanäitus "Õ" korraldamine Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskuses 1800
    Eesti Kunstiakadeemia Jean Baudrillard'i kunstiteemalise esseekogumiku tõlkimine eesti keelde 1500
    Eesti Kunstiakadeemia Mark Fisheri raamatu "Kapitalistlik realism" trükkimine 1200
    Eesti Kunstiakadeemia EKA kunsiteaduse kureerimissuuna magistrantide õppereis Veneetsiasse 1350
    Eesti Kunstiakadeemia Eesti kunsti ajalugu, 4. köide: toimetamine, keeletoimetamine, korrektuur, register 2195
    Eesti Kunstiakadeemia SA Tallinna Fotokuu satelliitprogrammi Little Narva honorarid ja transport 400
    Eesti Kunstimuuseum SA raamatukogu täiendamine 3260
    Eesti Kunstimuuseum SA kunstiteoste omandamine Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni 13 300
    Eesti Kunstimuuseum SA Siim-Tanel Annuse näitus “Läbimised. Perfromance ja pildid” Adamson-Ericu muuseumis 2500
    Eesti Kunstimuuseum SA raamatu "Eneseloomine. Emantsipeeruv naine Eesti ja Soome kunstis" väljaandmine 9000
    Eesti Kunstimuuseum SA näituse "Õngitsejad. Silvia Jõgever ja Kadi Estland" publikuprogramm 500
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜ Eesti kunstiteadlaste ja kuraatorite ning teatriuurijate ja -kriitikute ühiskonverents 1960
    Eesti Kunstnike Liit Konrad Mäe preemia 2019 3200
    Eesti Maalikunstnike Liit EML näituse Aktimaal korraldamine HAUS Galeriis 650
    Eesti Maalikunstnike Liit EML näituse "Kohutav ilu" korraldamine Pärnu Linnagaleriis 1250
    Eesti Moekunstnike Ühendus Eesti Moekunstnike ühenduse aastanäituse korraldamine Kastellaanimaja galeriis 550
    Eesti Nahakunstnike Liit näituse "Jaan Kross 100" korraldamine Rahvusraamatukogus 2500
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum raamatu "Eesti ehtekunst" koostamine ja väljaandmine 10 000
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum kollektsiooni omandamine 12 350
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum ETDMi 2020. aasta näituseprojektide toetus 140 000
    Elamusaasta MTÜ kultuuriharidusliku projekti Elamusaasta 2019/2020 aasta projektitoetus 3000
    Fotokunstnike Ühendus MTÜ FoKu osalemine The Others kunstimessil Torinos 2460
    Galerii Kogo OÜ Kogo galerii näitused okt 2019–märts 2020 10 000
    IDA MTÜ kultuuri-platvormi IDA tegevuste läbiviimine 300
    KAI Kunstikeskus MTÜ rahvusvaheliste kunstiprofessionaalide lühiajalised uurimisvisiidid Eestisse 800
    KAI Kunstikeskus MTÜ kunstnikefilmide töötubade sari Kai kunstikeskuses 2500
    KAI Kunstikeskus MTÜ rahvusvaheline residentuuriprogramm Kai kunstikeskuses 2019-2020 4000
    Kõrgem Kunstikool Pallas koguteose "Eesti Fotograafia Antoloogia" I-II ühe köite kujundamine ja fototöötlus 1500
    Kõrgem Kunstikool Pallas koguteose "Eesti Fotograafia Antoloogia" ühe köite trükikulud 5000
    Loomeruum MTÜ kultuurifestival SÄRIN 2019 produktsioonikulude toetamine 1000
    Narva Muuseum SA Narva Muuseumi Kunstigalerii 2020. aasta näituseprogramm 80 000
    Puhas Leht MTÜ festivali "Hullunud Tartu" kunstinäituse korraldamine 500
    Rae Kultuurikeskus Rae Kunstiplatsi tegevustoetus 600
    Rahvusarhiiv näitus "Digitaalse varju võim" digiteerimise materiaalsest ja kultuurilisest mõjust 700
    Sakala Keskus Eesti autsaiderkunsti uurimine, kogumine ja tutvustamine 4300
    Tallinna Ülikool Horst Bredekampi raamatu "Der Bildakt" eestinduse välja andmine 3000
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumi kogude täiendamine 13 800
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumis 2020 aasta näituste rahastus 140 000
    Tartu Meemiloome Instituut Tartu tänavakunsti esitlemine Nuart festivalil Norras 540
    Tartu Ülikool Kunstnikud ja teadlased kogudes (KuTeKo) 4030
    Tartu Ülikool ajakirja Baltic Journal of Art History nr 19 ja 20 publitseerimine 2020. aastal 2000
    Temnikova & Kasela OÜ Kaarel Kurismaa isikunäituse läbiviimine Temnikova & Kasela galeriis - teoste parandus, restaureerimine, raamimine 3500
    Valgusklubi MTÜ arhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali TAVA2020 näituste kulu 5000
    Viljandi Muuseum näituse "Viljandi kujutavas kunstis" maalide seisukorra parendamine 1895
    Võru Instituut Kagu- Eestis elavate ja töötavate keraamikute ühisnäituse korraldamine ja video
    arhiveerimine 3000

    Arhitektuur

    Aasoja, Aili juubelitoetus 500
    Alla, Ulla Katariina osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Jõe, Frida õppestipendium magistriõpinguteks Prantsuse Moeinstituudis 2500
    Kala, Tiina loometöötoetus teose "Eesti linnaehituse ajalugu I" autorile 750
    Kaljuste, Madli osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Kaljuste, Madli Oslo arhitektuuritriennaali "Enough" külastamine 70
    Koltšin, Heleri õppestipendium õpinguteks Escola Massanas, Barcelonas 200
    Kukkur, Eili juubelitoetus 500
    Kuldkepp, Kaie õppestipendium magistriõpinguteks Aalto Ülikoolis 2500
    Künnapu, August Epifanio 17. numbri väljaandmine 750
    Laanjärv, Sverre õppestipendium õpinguteks Pariisi Ecole de Chaillot' restaureerimiskoolis 896
    Lainvoo, Linda osalemine ICCROMi kursusel First Aid to Cultural Heritage 1000
    Liiva, Elina osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Maitsalu, Katriin osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Nagel, Linn osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Ojavee, Kärt näituse "Materjal I" dokumentatsioon ja publikatsiooni koostamine 2000
    Pullat, Raimo monograafia "Oma alma materit otsimas" väljaandmine 2000
    Randla, Anneli loometöötoetus teose "Eesti linnaehituse ajalugu I" autorile 1500
    Ruut, Juta juubelitoetus 500
    Talistu, Kristjan loominguline stipendium 750
    Tamla, Toomas loometöötoetus teose "Eesti linnaehituse ajalugu I" autorile 750
    Tammik, Margus osalemine INCM-il Põhja-Makedoonias 150
    Traks, Mirko loominguline stipendium 750
    Tõrs-Ojari, Triin loometöötoetus "Eesti arhitektuuripreemiad 2019" kogumiku kureerimiseks 1800
    Valdmann, Liisa õppepraktika sooritamine Amsterdamis, arhitektuuribüroos Bureau SLA 1350
    Veinberg, Kristiina õppestipendium magistriõppeks Oslo Kunstiakadeemias 1200
    Västrik, Tauri õppestipendium magistriõpinguteks Aalto Ülikoolis 1250
    Väärtnõu, Ell juubelitoetus 500
    Arhitektuurikirjastus MTÜ ajakirja MAJA 2020 talvenumbri koostamine ja levitamine 20 000
    Arhitektuurikirjastus MTÜ Eesti arhitektuuripreemiad 2019 kogumiku koostamine ja levitamine 15 000
    Arhitektuurikirjastus MTÜ MAJA ruumipublikatsiooni preemia 500
    Eesti Arhitektide Liit EALi seenioride sektsiooni ekskursiooni korraldamine Haapsallu 336
    Eesti Arhitektide Liit portreefilmi tootmine arhitekt Leonhard Lapinist 4179
    Eesti Arhitektide Liit EALi arhitekti aastapreemia 2019 5000
    Eesti Arhitektide Liit EALi kuraatorinäituse "Liginull" ringreisi III osa korraldamine 5000
    Eesti Arhitektide Liit EALi esindajate ja esinejate osalemine UIA konverentsil "Architeture of migration" Riias 2100
    Eesti Arhitektide Liit EALi ja Eesti koolide esindajate osalemine BAUA üliõpilastööde võistlusel ja näitusel Riias 4200
    Eesti Arhitektide Liit rahvusvahelise konverentsi "Kvaliteetne linnaruum kõigile" korraldamine 5000
    Eesti Arhitektide Liit EALi õppereisi korraldamine Saaremaale 1200
    Eesti Arhitektuurikeskus MTÜ Tallinna Arhitektuuribiennaal 2019 TAB ettevalmistavad tegevused ja läbiviimine 10 000
    Eesti Arhitektuurimuuseum ekskursioonidesarja "Avatud majad" 2019/2020 hooaja korraldus 1322
    Eesti Disainerite Liit osalemine ülemaailmse disainiorganisatsiooni WDO peaassambleel ja konverentsil Hyderabadis 1400
    Eesti Disainerite Liit Luther-Isokoni näitus Helsinki Disaininädala raames Habitarel 10 000
    Eesti Disainerite Liit Eesti disaini päevade korraldamine Jaapanis: transport ja PR 20 000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disaniauhinnad 2019: noore disaineri auhind Noor Püss ja elutööauhind Prillitoos 6000
    Eesti Instituut Eesti esindamine arhitektuurikonverentsil Budapestis 350
    Eesti Kunstiakadeemia raamatu "Eesti linnaehituse ajalugu" trükkimine 6000
    Eesti Kunstiakadeemia muinsuskaitse ja konserveerimise eriala tudengite õppereis Saaremaale 1590
    Eesti Kunstiakadeemia "Eesti kunsti ajaloo" 4. köite toimetamine, keeletoimetamine, korrektuur, registri koostamine 2195
    Eesti Kunstiakadeemia urbanistika gentrifikatsioonistuudiumi õppereis Berliini, Schöneweidesse 1050
    Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna avatud loengute korraldamine sügisel 2019 5366
    Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala 2. kursuse õppekäik Fiskarsisse 1600
    Eesti Kunstiakadeemia EKA teaduskonverentsi "Ruum ja Digireaalsus / Space and Digital Reality" korraldamine 3940
    Eesti Kunstiakadeemia Põhja- ja Baltimaade arhitektuurikoolide lõputööde näitusel osalemine 398
    Eesti Maastikuarhitektide Liit EMALi esinduse osavõtt IFLA Europe 2019. aasta üldkoosolekust Antalyas, Türgis 1400
    Eesti Maastikuarhitektide Liit EMALi aastapreemiad 2019 5000
    Eesti Maastikuarhitektide Liit materjalikasutus maastikukujunduses: õppepäevade sarja ruumide rendi, tõlke ja transpordi kulud 2077
    Eesti Noorte Arhitektide Liit MTÜ Eesti arhitektuuritudengite sümpoosioni korraldamine Muhu saarel: tehnika rent ja töötubade vahendid 1000
    Eesti Sisearhitektide Liit ESLi aastapreemiad 2019 6400
    Eesti Sisearhitektide Liit Eesti arhitektuuripreemiad 2019 saade 6000
    Eesti Sisearhitektide Liit Urmo Vaikla osalemine ECIA peaassambleel Bilbaos 504
    Eesti Sisearhitektide Liit ESLi seeniorliikmete ekskursioon Raplasse ja Viljandimaale 1164
    Eesti Trükimuuseum MTÜ arhitektuursete ruumiliste raamatute rändnäitus ja õpitoad 2000
    Eesti Vabaõhumuuseum SA õppereiside sarja "Linnast maale: reis kolhoosiaega" korraldamine 2670
    Elamusaasta MTÜ kultuuriharidusliku projekti Elamusaasta 2019/2020 läbiviimine 880
    Garage48 OÜ arhitektuuri, puidutööstust ja metsandust ühendava häkatoni "Garage48 Future of Wood" korraldamine 2800
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA rahvusvahelise konverentsi "New in old: contemporary museums in historical buildings" korraldamine 826
    IDA MTÜ kultuuri-platvormi IDA tegevuste läbiviimine 300
    Kordonair MTÜ konteinergalerii Ruumikonteiner käivitamine Kordoni residentuuri juures Kärdlas 2000
    Kõrgem Kunstikool Pallas disainitudengite osalemine Stockholmi mööbli- ja valgustimessil 2000
    Narva Muuseum SA näituse „Narva arhitektuur 2020” kataloogi väljaandmine 7000
    Narva Muuseum SA Narva muuseumi toimetised 21 venekeelse erinumbri väljandmine 700
    Narva Muuseum SA näituse „Narva arhitektuur 2020” korraldamine 8000
    Tallinna Tehnikaülikool osalemine Rahvusvahelise Maastikuarhitektide Föderatsiooni (IFLA) kongressil Oslos 470
    Tallinna Tehnikaülikool naisarhitektide avaliku loengusarja korraldamine 3000
    Tallinna Tehnikaülikool arhitektuuritudengite reis Soome 2500
    Tartu Ülikool ajakirja Baltic Journal of Art History nr 19 ja 20 publitseerimine 2020. aastal 2000
    Uue Kunsti Muuseum SA näitus "Raskustes suurlinnad: Jaapani linnaprojektidest 1960ndatel" 1200
    Valgusklubi MTÜ arhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali TAVA2020 korraldamine 2000

    Näitekunst

    Aadla, Raho lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" autor-lavastaja loometöötoetus 2350
    Adlas, Priidu lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" valguskunstniku loometöötoetus 1100
    Adlas, Priidu lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" valguskujunduse loomine 1300
    Adlas, Priidu kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Adlas, Priidu lavastuse "Minu Georg Ots" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Adler, Karen õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele 400
    Adrikorn, Kadi lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" kostüümikunstniku loometöötoetus 500
    Aedma, Annika lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" nukukujundus 1000
    Alalooga, Erik lavastusprojekti "Konnektoorium" lavastaja loometöötoetus 3000
    Allik, Karin õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks Tartu Ülikooli teatriteaduse eriala üliõpilasele 400
    Allikmaa, Jaan teatriseeniori juubelitoetus 320
    Antip, Vladimir teatriseeniori juubelitoetus 320
    Arula, Arthur teatrireis Berliini ja Hamburgi 358
    Astrov, Artjom lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" helilooja loometöötoetus 1000
    Aulis, Martin lavastuse "Ilu katastroof" helilooja ja muusikalise kujundaja loometöötoetus 1300
    Ehrenbusch, Marge lavastuse "Kassid" liikumisjuhi loometöötoetus 1300
    Elm, Johan lavastuse Jon Fosse "Ma olen tuul" lavastaja loometöötoetus 3000
    Epner, Eero lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" dramatiseering 1000
    Epner, Eero lavastuse "You will see so many pretty things" dramatiseering 2000
    Felber, Stephanie residentuur Tartu Tantsuakadeemias 500
    Grib, Jevgeni loominguline stipendium 1000
    Havanski, Kirill lavastuse Jon Fosse "Ma olen tuul" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Horn, Liisbeth õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele 400
    Hütt, Henri osalemine konverentsil “POST-DANCE-ING”: sõidu- ja majutuskulud 310
    Ivanov, Mihail kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" videokunstniku loometöötoetus 1300
    Jancis, Kaspar lavastuse "Laul õnnest" kunstniku loometöötoetus 2000
    Juhanson, Jaanika lastelavastuse “Tähemängud ja mängutähed” dramatiseering ja lavastus 3000
    Junti, Hanna lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" liikumisjuhi loometöötoetus 1300
    Jänes, Pille A. Kitzbergi "Kauka jumal" põhineva lavastuse kujunduse loomine 2000
    Kaibiainen, Rauno uuslavastuse E. Raud "Naksitrallid" lavastaja loometöötoetus 3000
    Kaldoja, Lauri teatrireis Berliini ja Hamburgi 358
    Kalm, Joanna Karoline New York City's MELT festivalil ja tänavatantsu tundides osalemine 1452
    Karvak, Helina õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele 400
    Karvak, Helina osalemine Fighting Monkey Open Workshop kursustel Lissabonis 485
    Kasch, Henry lavastuse "Supersocial" valguskujundaja loometöötoetus 1300
    Kasearu, Flo performance-installatsiooni "Kliendipäev" lavastamine 750
    Kattai, Kaisa residentuur Tartu Tantsuakadeemias 500
    Keller, Vahur lavastuse "Canterville'i kummitus" dramaturgi loometöötoetus 1300
    Kivi, Mikk-Mait lavastuse "You will see so many pretty things" kujunduse loomine 1300
    Kohava, Mihkel Signa Köstleri etenduse "The Open Heart" vaatamine Aarhusis 212
    Koplus, Revo lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Kuusik, Kristo lavastuse "Ilu katastroof" valguskujundaja loometöötoetus 1300
    Künnapas, Liis õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele 400
    Laagriküll, Jaanus lavastuse "Ilu katastroof" kunstniku loometöötoetus 1600
    Lamp, Anu osalemine Mariboris toimuval ITI Euroopa sektsiooni koosolekul 472
    Lange, Sandra lavastuse "Canterville'i kummitus" kujunduse loomine 2000
    Lehtna, Barbara "Spielart" teatrifestivali külastamine Münchenis: sõidu- ja majutuskulud 408
    Liiv, Taavi-Peeter lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" valguskujundaja loometöötoetus 1300
    Liivamägi, Rene uuslavastuse "Minu haukuv koer" video- ja valguskujunduse loomine 1300
    Lindepuu, Heili III Ida-Aasia kaasaegse tantsu festivali külastus 700
    Linkmann, Age lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" autor-lavastaja loometöötoetus 2350
    Linkmann, Raido lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" helikunstniku loometöötoetus 1100
    Luhaäär, Helvi teatriseeniori juubelitoetus 320
    Lukawski, Wiktor lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" lavastamine 3000
    Lukawski, Wiktor lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" dramaturgi, heli- ja videokujundaja loometöötoetused 3900
    Lüüs, Urmas lavastusprojekti "Konnektoorium" kunstniku loometöötoetus 2000
    Maamägi, Kristel lavastuse tööpealkirjaga "Kosinski Projekt" kujunduse loomine 2000
    Maasik, Peep lavastuse "Ilu katastroof" lavastaja loometöötoetus 3000
    Makke, Tauno osalemine helisüsteemide häälestamise koolitusel 219
    Maripuu, Anne-Liis Poolas toimuva tantsufestivali "Polish Dance Platform" külastamine 85
    Matsi, Jari õpingud Taani Riiklikus Etenduskunstide Koolis 6000
    Meos, Märt osalemine Tokio teatrifestivalil 1081
    Metsanurk, Elise Signa Köstleri etenduse "Det Åbne Hjerte" vaatamine Aarhusis 272
    Mägi, Maarja Johanna Signa Köstleri etenduse "Det Åbne Hjerte" vaatamine Aarhusis 272
    Mändla, Kairi lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" kujunduse loomine 1500
    Männamäe, Haide lavastuse "Kassid" lavastaja loometöötoetus 3000
    Mölder, Tiina teatrifestivali "Barak Belgique" külastus Brüsselis 438
    Nikolajev, Robert lavastuse "You will see so many pretty things" helikujunduse loomine 1300
    Noormets, Eve osalemine rahvusvahelisel etenduskunstide festivalil Pathumthanis Tai kuningriigis 790
    Noormets, Tiiu teatriseeniori juubelitoetus 320
    Patlasov, Mihhail kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" lavastaja loometöötoetus 3000
    Paves, Madli õpingud Londoni kõrgkoolis LCDS 2325
    Pihlak, Sille lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" lavakunstniku loometöötoetus 1500
    Piik, Paavo teatrifestivali Spielart 2019 külastamine 391
    Piik, Paavo lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" lavastaja loometöötoetus 3000
    Piik, Paul teatrifestivali Spielart 2019 külastamine 549
    Poska, Karolin õpingud kõrgkoolis DAMU, Praha 1000
    Pulk, Marta lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" videokunstniku loometöötoetus 1300
    Põld, Sandra osalemine Peterburis toimuval jazztantsu festivalil Dance Academy Russia 226
    Raadik, Tõnu lavastuse "Kassid" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Raudsepp, Evelyn konverentsi POST-DANCE-ING külastamine Stockholmis: sõidu- ja majutuskulud 252
    Raudva, Arolin lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" autor-lavastaja loometöötoetus 2350
    Reispass, Siim lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" valguskujunduse loomine 1000
    Romanova, Laura lavastuse "Minu Georg Ots" videokunstniku loometöötoetus 1300
    Roosalu, Maarja Eliisabet osalemine Dance Academy Russia Jazz Festivalil 215
    Roosalu, Maria Elisaveta lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" videokujunduse loomine 1000
    Seljamaa, Carmen lavastuse "Ilu katastroof" video- ja visuaalkunstniku loometöötoetus 1300
    Silber, Mare teatriseeniori juubelitoetus 320
    Simmermann, Eda-Kai raamatu "Siin- ja sealpool lavapiiri..." käsikirja isikuloolise osa lõpetamine 2000
    Soolepp, Liisa uuslavastuse "Minu haukuv koer" kujunduse loomine 2000
    Suits, Kristjan lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" kunstniku loometöötoetus 2000
    Sutherland, Dillon lavastuse "Supersocial" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Sööt, Anu osalemine Performing Arts Forumi "Spring Meetingul" 2020 386
    Süld, Eha-Elfriede teatriseeniori juubelitoetus 320
    Škerin, Mari lavastuse "Supersocial" kunstniku loometöötoetus 2000
    Škljarskaja, Alina kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" dramaturgi loometöötoetus 1300
    Zupping, Anni lavastusprojekti "Konnektoorium" koreograafi loometöötoetus 1300
    Talmar, Sebastian õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele 400
    Tamberg, Eugen lavastuse Jon Fosse "Ma olen tuul" kunstniku loometöötoetus 2000
    Taul, Christin teatrifestivali Barak Belgique külastamine Brüsselis 438
    Tedre, Lii teatriseeniori juubelitoetus 320
    Tihonova, Alina kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" kunstniku loometöötoetus 2000
    Toome, Hedi-Liis osalemine ettekandega amatöörteatrite sümpoosionil Ljubljanas 227
    Toomel, Johhanna Anett osalemine lavastusega "A fly shit story" festivalil Russafa Escenica 443
    Tooming, Jaan lavastuse "Kaupo ja Lembitu" lavastaja loometöötoetus 3000
    Toompere, Üüve-Lydia lavastuse "Supersocial" loomine ja lavastamine 1500
    Topolev, Rene lavastuse "Canterville'i kummitus" valguskujunduse loomine 1300
    Tubin, Taago festivali “Le Meraviglie del Possibile” külastamine Cagliaris 527
    Tubin, Taago uuslavastuse "Minu haukuv koer" lavastamine 3000
    Tõnisson, Maarja lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" autor-lavastaja loometöötoetus 2350
    Tõniste, Siim lavastuse "Supersocial" loomine ja lavastamine 1500
    Türnpu, Anne lavastuse "Olmeulmad: sanctus textum*" dramaturgi loometöötoetus 1100
    Ustinov, Artem lavastuse "Minu Georg Ots" lavastaja loometöötoetus 3000
    Uustani, Kelli lavastuse "Canterville'i kummitus" lavastamine 3000
    Valdma, Johannes lastelavastuse “Tähemängud ja mängutähed” kujunduse loomine 1500
    Vares, Inga lavastuse "Kassid" kunstniku loometöötoetus 2000
    Varres, Ardo Ran lavastuse "Minu Georg Ots" muusikalise kujundaja loometöötoetus 1300
    Veelmaa, Tõnis õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele 400
    Vihmar, Illimar 58. Veneetsia kunstibiennaali külastamine 300
    Vihterpal, Juhan lavastuse "Canterville'i kummitus" helikujunduse loomine 1300
    Viskus, Ele osalemine Performing Arts Forumi "Spring Meetingul" 2020 390
    Värk, Emer lavastuse "You will see so many pretty things" loomine ja lavastamine 3000
    Õunapuu, Ervin lavastuse "Minu Georg Ots" kunstniku loometöötoetus 2000
    Eesti Ajaloomuuseum SA lastelavastuse “Tähemängud ja mängutähed” näitlejate tasud 4800
    Eesti Draamateater SA Kai Aareleidi näidendi "Linnade põletamine" avaldamine Näidendiraamatu sarja 33. raamatuna 650
    Eesti Lavavõitluse Liit MTÜ lavavõitluse 8. talvekooli korraldamine: juhendajate tasu, majutus ja rahvusvahelised sõidud 3610
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia EMTA lavakunstikooli II k üliõpilase Margaret Sarve osalemine Odin Festivalil Taanis 347
    Eesti Tantsuagentuur SA kaasaegse tantsu lavastuse "dream dancers: The Process of Unclenching a Fist" etendamine Gertrūdes ielas teatris Riias 787
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuRUUMi tegevuste korraldamine 6660
    Eesti Teatri Agentuur SA osalemine Kosovo kaasaegse etenduskunsti esitlusfestivalil 477
    Eesti Teatri Agentuur SA Eesti näitekirjanduse tutvustamine Moskvas: korraldamine, lennu- ja ööbimiskulud 1587
    Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus ETTTÜ liikmete osalemine pürotehniku koolitusel 1140
    Eesti Teatriliit Hans-Thies Lehmann "Postdramaatiline teater" autoritasu 400
    Eesti Teatriliit Voldemar Panso auhinna väljaandmine 2019. aastal 544
    Eesti Teatriliit Voldemar Panso nimeline auhind 1000
    Eesti Teatriliit Evald Kampus "Vanemuine ja vanemuislased" väljaandmine 1200
    Eesti Teatriliit Keith Johnstone`i raamatu" Impro. Improvisation and the Theatre" autori ja keeletoimetaja tasud 2000
    Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus ETUKÜ ja EKKÜ ühiskonverentsi esinejate tasu, majutuse- ja sõidukulu 1708
    Fine 5 Tantsuteater SA osavõtt "Baltic meets Barents" - lavastuse "Trisolde" esitamine Norras ja Rootsis 4653
    Fine 5 Tantsuteater SA osalemine "Jerusalem Dance Week" - lavastus "Generatsioonid" 5935
    Juriidilised Kehad UÜ lavastusprojekti "Konnektoorium" videokunstniku loometöötoetus 400
    Juriidilised Kehad UÜ lavastusprojekti "Konnektoorium" etendajate tasud 6400
    Kinoteater MTÜ lavastuse tööpealkirjaga "Vihane mees" näitlejatasu 1600
    Kohvriteater OÜ Kohvriteatri etendused Jeruusalemmas 500
    Lavastuskoda OÜ lavastuse "Canterville'i kummitus" väljatoomine ja etendajatasu 4100
    Lootsi Koda SA Pärdi päevad 2019: kontsert-etenduse Surmatants etendajate tasud 3200
    Must Kast MTÜ lavastuse "Peks mõisatallis" etendamine Brüsselis ja Luksemburgis 2308
    Piip ja Tuut Teater MTÜ etendused ja töötoad Euroopas ja Aasias 4790
    Piip ja Tuut Teater MTÜ lavastuse "Kassid" väljatoomine ja näitlejatasud 8900
    Rakvere Teatrimaja SA festivali Baltoscandal 2020 korraldamine 35 000
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ III tantsumaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 1550
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ 2019-2020 uurimisresidentuuri loengute ja seminaride juhendajate tasud 5000
    Tallinna Keskraamatukogu kuuldemängutunnid Tallinna Keskraamatukogus 600
    Tallinna Tantsuteater MTÜ residentuuriprogramm Tartus 250
    Tartu Suveteatri Selts MTÜ uuslavastuse "Minu haukuv koer" näitlejatasud 3200
    Teine Tants MTÜ lavastuse "Supersocial" väljatoomine ja etendajate tasud 5700
    Teine Tants MTÜ lavastuse "You will see so many pretty things" väljatoomine ja etenduskunstnike tasud 8200
    Temufi MTÜ lavastuse "Ilu katastroof" väljatoomine ja etendaja tasu 3800
    Toomteater MTÜ lavastuse "Kaupo ja Lembitu" näitlejatasud 6700
    Ugala Teater SA teos „Ja sajandist on pikem päev... ehk sada aastat Ugala argipäeva“ 8789
    Vaba Lava SA kuraatorprogrammi lavastuse "Lendajad" näitlejate tasud 9600
    Von Krahli Teater MTÜ lavastuse tööpealkirjaga "Paratamatus elada ühel ajal" lavastuskulud 2500
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜ osalemine lavastusega "Minu Eesti vanaema" Peterburi teatrifestivalil 1398
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜ lavastusega "Põgenik" osalemine Volkovi festivalil Jaroslavlis 1465
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜ lavastuse "Minu Georg Ots" näitlejate tasud 9600
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜ külalisetendused Meierholdi keskuses Moskvas 14 965
    Margiste, Anne elutöötoetus 770 
    Suisalu, Nele loominguline stipendium 1000
    Teevet, Jan loominguline stipendium 1500
    Tikerpuu, Kadri loominguline stipendium 1500
    Ollesk, Tiina aastane loominguline stipendium 3000
    Stepanov, Ruslan aastane loominguline stipendium 3000
    Kallaste, Aivar toetus juubilarile 1000
    Ots, Andres toetus juubilarile 1000
    Kekelidze, Eteri toetus juubilarile 1000

    Audiovisuaalne kunst

    Aanja, Maimo ühekordne elutöötoetus 260
    Aasaru, Heikki juubelitoetus 340
    Andreas, Markus õpingud National Film and Television Schoolis helirežii erialal 3200
    Auriste, Lia ühekordne elutöötoetus 260
    Csüllög, Edina FUFF-i tutvustamine konverentsil "Indigenous Languages, Endangered Cultures" 350
    Epner, Eero mängufilmi "Konrad" stsenaariumi kirjutamiseks 1000
    Golomidov, Maksim osalemine PÖFFil 810
    Gussarov, Ilja filmimuusika magistriõpingud Babelsbergi filmiülikoolis Saksamaal 2400
    Halla, Helve ühekordne elutöötoetus 260
    Halla, Helve juubelitoetus 340
    Hallaste, Sirje-Ma ühekordne elutöötoetus 260
    Ilus, Hõbe osalemine programmis UnionDocs Collaborative Studio New Yorgis 1500
    Jaakson, Mall ühekordne elutöötoetus 260
    Jõemees, Urmas üheaastane loominguline stipendium 7500
    Kasesalu, Peep ühekordne elutöötoetus 260
    Kibus, Sergei osalemine Ottawa filmifestivalil 1000
    Kivi, Mari osalemine festivalil Anibar Kosovos 210
    Klemet, Martinus Daane osalemine üritusel "Festival du film d'animation de Savigny" 194
    Koppel, Annika loometöötoetus filmiraamatu kirjutamiseks 2500
    Kusmin, Õie ühekordne elutöötoetus 260
    Kõrver, Marianne mängufilmi "Konrad" stsenaariumi kirjutamiseks 1000
    Kärk, Lauri loominguline stipendium Eesti filmiajaloo alaseks uurimistööks 2000
    Lina, Jüri juubelitoetus 340
    Link, Endel ühekordne elutöötoetus 260
    Lorberg, Ivi-Irmgard ühekordne elutöötoetus 260
    Lõhmus, Jaak osalemine 38. Pordenone tummfilmide festivalil 500
    Lääne-Metsalu, Madli osalemine Ita O'Brien'i töötoas 250
    Masing, Maario osalemine Locarno filmifestivali Match Me programmis 200
    Meleško, Gennadi juubelitoetus 340
    Mrzljak, Lucija osalemine rahvusvahelisel animatsioonfilmide festivalil Supertoon 88
    Pulk, Marta üheaastane loominguline stipendium 7500
    Põllumaa, Liisi üheaastane loominguline stipendium 7500
    Pärn, Katre loominguline stipendium „Teater. Muusika. Kino“ filmiartiklite valimike koostamine 2000
    Siimets, Moonika mängufilmi "Must auk" esmase stsenaariumi versiooni kirjutamine 2000
    Stalev, Olga osalemine 15. BuSho filmifestivalil 182
    Säde, Eevi ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikov, Viktor ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikova, Tatjana ühekordne elutöötoetus 260
    Taim, Ivar üheaastane loominguline stipendium 7500
    Tall, Pärtel üheaastane loominguline stipendium 7500
    Taniel, Mart üheaastane loominguline stipendium 7500
    Tender, Priit osalemine animafilmide festivalil Animest 200
    Toomistu, Terje filmi "Nõukogude hipid" esindamine linastustel ja nendega seotud esinemistel Manchesteris ja Londonis 370
    Tootsen, Jaan üheaastane loominguline stipendium 7500
    Tuttelberg, Anu-Laura üheaastane loominguline stipendium 7500
    Tuttelberg, Anu-Laura osalemine minu filmi "Talv vihmametsas" näitusel Mehhikos San Miguel de Allendes 1000
    Veermäe, Henri Kaido osalemine Supertoon animafestivalil Horvaatias 292
    Vilu, Arvo ühekordne elutöötoetus 260
    Õunpuu, Veiko üheaastane loominguline stipendium 7500
    Alexandra Film OÜ osalemine ACE Producers Nordic Focus Training Days'il 370
    Alexandra Film OÜ osalemine Nordisk Forumil 600
    Allfilm OÜ mikroeelarvelise mängufilmi "Konteiner" tootmine 100 000
    Allfilm OÜ mängufilmi "Tubli poiss" stsenaariumi arendamine 4 000
    Animartinus OÜ osalemine 30. rahvusvahelisel Sao Paulo lühifilmi festivalil 906
    Bedroom Colony Inc. dirigent ja helilooja Roman Toi elulugu 10 000
    Candy Bar OÜ John Vorhaus'i meistriklassi "The Comic Toolbox" korraldamine 800
    Candy Bar OÜ osalemine Chris Sothi stsenaristikaseminaril 300
    Chintis Lundgreni animatsioonistuudio osalemine Toronto International Film Festivalil ja Ottawa International Animation Festivalil 701
    Eastern Europe Beach Movies OÜ osalemine eksperimentaalfilmide festivalil 360
    Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ rahvusvahelise meistriklassi korraldamine 400
    Eesti Filmioperaatorite Liit EFLi liikmete osalemine IMAGO tegevustes Camerimage festivalil 1000
    Eesti Kinoliit tegevustoetus 9495
    Eesti Kinoliit osalemine FERA 2019 üldkogul ja FERA 2020.aasta liikmemaks 1430
    Eesti Mittekommertslike Filmide Autorite Liit osalemine festivalil GRAND OFF World Independent Short Film Awards züriis 200
    Eesti Rahvuslik Filmiprodutsentide Ühing MTÜ Rahvusvahelise Produtsentide Liitude Föderatsiooni (FIAPF) 2019. aasta liikmemaks 1464
    Eesti Stsenaristide Gild FSE liikmemaks 790
    Eesti Stsenaristide Gild osalemine Euroopa Stsenaristide Föderatsiooni üldkogul 500
    Elektriteater MTÜ uute kodumaiste filmide seansid koos filmitegijate külastustega 2500
    Filmivabrik OÜ dokumentaalfilmi "Gorikaturist" arendus 7500
    Fork Film OÜ lühianimafilmi "Linnud läinud" arendamine 3000
    Ikoon OÜ dokumentaalfilmi "Urve Tauts. Raamist ja raamidest" esimene võtteperiood 4000
    Juhan Kuusi Fond MTÜ Sanni Seppo loeng "Foto kui tegu" ja portfooliote analüüs Tallinna Fotokuul 500
    Juhan Kuusi Fond MTÜ fotograaf Maša Ivashintsova loomingu maailma esmaesitlus 6000
    Juhan Kuusi Fond MTÜ osalemine fotofestivalil "Les Rencontres d’Arles 2019" 600
    Klaasmeri OÜ dokumentaalfilmi "Vaino Vahing. Päevaraamat" arendamine 5000
    Kopli Kinokompanii OÜ osalemine koolitusel Midpoint 500
    Kuukulgur Film OÜ dokumentaalfilmi "Armastuse asjatundjad" tootmine 17 500
    Maagiline Masin OÜ Galway filmituru külastamine 267
    Masterplaan OÜ dokumentaalfilmi "Ülevalt Allah" tootmine, sarjast "Eesti lood" 5115
    Mikkin & Mikkin OÜ näituse „Arhitektuursed rännakud“ fotomuuseumis teostuskulud ja autoritasu 300
    MUA Kaire Hendrikson OÜ grimmikunstnik Anders Bratase eriefekti koolituse korraldamine 3000
    Must Käsi 2 OÜ väärftilmide levisse toomine 4500
    Must Käsi MTÜ Alfred Hitchcocki retrospektiiv kinos Sõprus ning Tartu Elektriteatris 4000
    Must Käsi MTÜ dokiõhtu sarja korraldamine 3500
    Must Käsi MTÜ seenioride sõbraseansid kinos Sõprus 400
    Must Käsi MTÜ Kino Sõpruse helisüsteemi uuendamine 10 100
    Nafta Films OÜ osalemine ACE Nordic Focus Training Days koolituse 250
    Nafta Films OÜ mängufilmi "Erna sõjas" kaastootmine 20 000
    Nukufilm OÜ lühianimafilmi tööpealkirjaga "Omapäraselt eriline mees" tootmine 10 000
    Nukufilm OÜ osalemine Cartoon Forumil 1200
    Pildirida OÜ osalemine Screenwriting Research Networki konverentsil 410
    Sabat Film OÜ osalemine Karlovy Vary filmifestivalil 219
    Silmviburlane OÜ näituse "GO WEST. Meie ideaalmaailmad" korraldamine 1500
    Stellar Film OÜ mängufilmi "Jõulud džunglis" vähemuskaastootmine 20 000
    Stellar Film OÜ osalemine Toronto filmifestivalil 500
    Tallinna Ülikool täiendkoolitus noortele filmiprofessionaalidele 3000
    Tallinna Ülikool BFMi lühifilmide kasseti "Isiklik" tootmine 14 000
    Tallinnfilm OÜ laste filmipäevade korraldamine 1500
    Tallinnfilm OÜ koolikino - Eesti filmid vene koolidele vol.2 1800
    Tallinnfilm OÜ sõltumatute levifilmide linastamine 4500
    Three Brothers OÜ osalemine Shanghai ja Karlovy Vary filmifestivalidel 500
    Three Brothers OÜ osalemine Locarno Match Me! programmis 200
    Vita Pictura OÜ dokumentalfilmi "Max Vorovski" (töönimi) arendus, stsenariumi loomine 4000
    Võru Instituut teose „Vana-Võromaal tegutsenud päevapiltnikud“ käsikirja kujundamine trükifailiks 1800
    ÕM OÜ eksperimentaalse lühidokumentaalfilmi tootmine 5000

    Rahvakultuur

    Agu, Märt Märt Agu rahvatantsurühma esinemised USA-s New Yorgis ja Washington DC-s 1350
    Aid, Kati loometöötoetus muusikalise komöödia "Juukselakk" lavastajale 700
    Aigro, Maarja Eesti kultuuri- ja toidupärandi töötubade jätkuprojekt Tartu lastekodude lastele 720
    Alexeev, Alexei loominguline stipendium 1000
    Arraste, Angela tantsukollektiivi Ülelahedad mentorkoolituste korraldamine Helsingis 320
    Gustavson, Harry L. Gustavsoni raamatu „Lustakaid lavalugusid“ väljaandmine 2000
    Gustavson, Lully-Lyanne osalemine UNIMA 23. Kongressil ja festivalil Balil, Indoneesias 320
    Jamsja, Marta Mait Agu nimeline preemia 1000
    Jürgens, Peeter loominguline stipendium 500
    Kann, Tuule juubelitoetus 300
    Karp, Valli juubelitoetus 400
    Karu, Imbi juubelitoetus 500
    Kipper, Laura osalemine ICOMi üldkonverentsil ja ICOFOMi seminaril Kyotos 320
    Kivaste, Jaanus loometöötoetus lavastuse "Sortsid" muusikalisele ja kunstilisele kujundajale 1000
    Klandorf, Merle juubelitoetus 400
    Korol, Karoliine osalemine konverentsil "Future Talks 019" Münchenis 70
    Kroonmäe, Karmen näituse korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis 1000
    Kudu, Kalev loominguline stipendium 1000
    Kulbok-Lattik, Egge loominguline stipendium 320
    Kuznetsova, Marina loometöötoetus Kuljuse 70. juubelikontserdi lavastajale 1500
    Laineste, Liisi osalemine ettekandega CIHV 2019 konverentsil Alicantes, Hispaanias 320
    Lao, Hanna- Liis loominguline stipendium 1000
    Lepasson, Kadri loometöötoetus 10-keelse kandle repertuaarikogumiku koostajale 2000
    Luik, Heidi osalemine ettekandega konverentsil "Investigating Bones" Vilniuses 218
    Malva, Kulno muusikavideo filmimine ansambli Riffarrica loole "Udune Ilm" 320
    Moppel, Kertu loominguline stipendium 1000
    Mägi, Cätlin Cätlin Mägi ja Torupilli Juss "Paras paar" kogumiku trükkimine ja väljaandmine 2000
    Mägi, Kadri loometöötoetus 4. meeste tantsupeo muusika autorile 1200
    Mägi, Leida juubelitoetus 500
    Niglas, Ago loometöötoetus 4. meeste tantsupeo muusika autorile 2500
    Oopkaup, Margus loometöötoetus näidendi "Ehitajad" autorile ja lavastajale 400
    Oras, Miina veebiväljaande ja CD "Regilaulu lugu" publitseerimine Väikese Hellero 25. juubeliks 1280
    Orav, Kairi loometöötoetus Halliste khk arhailiste pükste õmblusjuhendi koostajale 250
    Orav, Madis loometöötoetus 4. meeste tantsupeo muusika autorile 2300
    Otsing, Kaido juubelitoetus 400
    Paas, Ruth osalemine Jaapani tekstiili konserveerimise õppekursusel 320
    Pakalne, Rūta loominguline stipendium 1000
    Pihel, Helena loominguline stipendium 500
    Polman, Rauno loometöötoetus "Pettuse kuninga" lavastajale 1000
    Priks, Kristjan loominguline stipendium 1000
    Puur, Mart Rasmus loominguline stipendium 2000
    Päär, Piret seminari "Marjakobarast Unenäorongini" korraldamine ja läbiviimine 1000
    Rannap, Mareli Saaremaa rahvariiete raamatu ja metoodiliste materjalide koostamine 2000
    Roomere, Marika Peep Sarapik 70 - mälestuskontserdi korraldamine 1100
    Rüütel, Ingrid loometöötoetus raamatu ja CD kogumiku "Viljandimaa laule ja lugusid" koostajale 3000
    Saar, Maido Mait Agu nimeline preemia 1000
    Saluveer, Aarne tunnustuspreemia 2000
    Sihvre, Lembe isikunäituse "Pehmed väärtused" korraldamine Eesti Käsitöö Maja galeriis 508
    Soova, Liivi loometöötoetus ERKLi ajalooraamatu koostajale 1500
    Sviridova, Alla juubelitoetus 600
    Zubko, Rauno loominguline stipendium 1000
    Tadolder, Marge näituse "Otepää kudumite jõulud pealinnas" korraldus Eesti Käsitöö Maja galeriis 500
    Tatar, Säde loominguline stipendium 1000
    Toth, Szilard Tibor kirjandus- ja kultuuriloo sügissarja "Narva vaim" korraldamine 304
    Trink, Elmar juubelitoetus 400
    Udras, Maire juubelitoetus 400
    Valdmaa, Argo loominguline stipendium 800
    Vapper-Dhoore, Leana "Leana & Hartwini" duo osalemine Maailma Kultuuri Festivalil Indias 300
    Veenre, Margus juubelitoetus 400
    Viisma, Hedi trio Didalli kandlekontserdi korraldamine Helsingis 150
    Voolaid, Piret osalemine ettekandega IAP 13. vanasõnakollokviumil Taviras, Portugalis 320
    Vooremaa, Eha-Laine juubelitoetus 700
    Väljaots, Eva loominguline stipendium 2000
    Õunapuu, Lauri Arhailise Meestelaulu Seltsi sügislaagri korraldamine ja lektoritasud 360
    Aavo Otsa Muusikastuudio Eesti Noorte Kontsertorkestrile komponeeritud Toomas Trassi teose esiettekanne: orkestri lisajõudude ja dirigendi tasu 600
    Accordion Music Group MTÜ 37. Pärnu akordionimuusika festivali korraldamine 1850
    Akadeemiline Rahvaluule Selts konverentsi "Vaikimisest välitööde kontekstis" korraldamine 300
    Alle-Saija Teatritalu MTÜ autorilavastuse väljatoomine ja teatritreeningu õpitubade korraldamine 1500
    Ankoor MTÜ kammerkoori Encore hingedeaja kontserdi korraldamine Rootsi-Mihkli kirikus 750
    Arabesk MTÜ Arabesk 2020 - rahvusvahelise balletikoolide gala korraldamine 1000
    Arheoloogiakeskus MTÜ väljaande "Arheoloogilised välitööd Eestis 2018" avaldamine 1980
    ASSITEJ Eesti Keskus rahvusvahelise teatrifestivali NAKS 2019 korraldamine 3000
    Astak OÜ Ilma Adamsoni Tantsukooli tantsujuhtide täiendõppe I poolaasta ruumide üürikulud 2000
    Avasta Anded MTÜ laulujoonistamise täiendõpe pedagoogidele ja meetodit tutvustav kontsert 1200
    Axions OÜ soome-ugri lugudega noorte koomiksi trükikulud 619
    E STuudio MTÜ E STuudio 30. sünnipäeva- ja aastalõpukontserdi korraldamine 500
    EELK Kirikumuusika Liit kirikumuusikute konverentsi korraldamine 800
    Eesti Ajaloomuuseum SA näituse "Georg Ots, armastan sind" korralduskulud 4000
    Eesti Ajaloomuuseum SA õpitubade sarja "Asja armastajad" uue hooaja korraldamine 900
    Eesti Akordioniliit kaasaegse polüfoonia õppematerjali loomine akordionile seoses konkursiga "Parim noor instrumentalist 2020" 1000
    Eesti Folkloori Instituut MTÜ Monumenta Estoniae Antiquae eesti kõnekäändude ja fraseologismide allikapublikatsiooni küljendamine 4000
    Eesti Folkloorinõukogu kadrikombestiku laiem tutvustamine ja populariseerimine 3000
    Eesti Folkloorinõukogu EFNi kuraatorite võrgustiku arendusseminari korraldamine 918
    Eesti Folkloorinõukogu "Festival Cultures Croisees" arenduskoosolekul osalemine 219
    Eesti Folkloorinõukogu rahvusvähemuste kuu raames konverentsi korraldamine 620
    Eesti Harrastusteatrite Liit III lühilavastuste festivali Loomelend korraldamine 480
    Eesti Harrastusteatrite Liit Eesti harrastusteatrist raamatu väljaandmine 4300
    Eesti Harrastusteatrite Liit tänuürituse "30 aastat Eesti Harrastusteatrite Liitu" korraldamine 3000
    Eesti Harrastusteatrite Liit XVI harrastusteatrite riigifestivali korraldamine Haapsalus 7000
    Eesti Instituut soome-ugri keelesugulasrahvaste päeva ürituste korraldamine Ungaris 280
    Eesti Kammerkooride Liit EKKL Jõuluootuskontsert 2019 1590
    Eesti Kandleliit MTÜ 10-keelse väikekandle koolituse korraldamine 810
    Eesti Kirjandusmuuseum eesti loomislugude raamatu ettevalmistamine 1000
    Eesti Kirjandusmuuseum "Vana Kannel XIII. Laiuse regilaulud" trükkimine 2161
    Eesti Kirjandusmuuseum Mari Sarve osalemine regilaulu-alase ettekandega konverentsil "Plotting Poetry" 320
    Eesti Kirjandusmuuseum eesti loomamuinasjuttude akadeemilise väljaande avaldamine 3500
    Eesti Kirjandusmuuseum raamatu "Vetehaldjad ja muud vee-elanikud" trükkimine 3500
    Eesti Koorijuhtide Naiskoor MTÜ Eesti Koorijuhtide Naiskoori osalemine Krakowis jõululaulude konkursil 1127
    Eesti Kooriühing VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi korraldamine Tallinnas 700
    Eesti Kooriühing VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi preemiad 3300
    Eesti Kultuuriseltside Ühendus Eesti kultuuriseltsidele meediakoolituse korraldamine 400
    Eesti Kultuuriseltside Ühendus üleilmne suurpõgenemise 75. aastapäeva mälestamine programmi “Minna ei taha, kuid jääda ei saa” üritustega 1000
    Eesti Kunstimuuseum SA Kadrioru kunstimuuseumi Laupäevaakadeemia sarja "Kunst ja teadus" korraldamine 600
    Eesti Kunstimuuseum SA näituse "Neitsi Maarja. Naine, ema, kuninganna" korraldamine Niguliste muuseumis 2000
    Eesti Lavavõitluse Liit MTÜ lavavõitluse 8. talvekooli korraldamine Tallinnas 1500
    Eesti Maaelumuuseumid SA näituse "Veterinaariameditsiini ajalugu ja arengud biotehnoloogia valdkonnas muuseumi ekspositsioonis" koostamine 1000
    Eesti Meestelaulu Selts EMLSi üle-eestilise poistekooride konkursi korraldamine Tartus 250
    Eesti Meestelaulu Selts EMLSi üle-eestilise poistekooride konkursi preemiad 7750
    Eesti Muuseumiühing Eesti muuseumide aastaauhindade konkursi preemiad 13 000
    Eesti Muuseumiühing Eesti Muuseumiühingu veebiajakirja Muuseum 2019. aasta II numbri koostamine ja sisuline toimetamine 2048
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing konkursi "Eesti Puhkpilliorkestrite turniir 2020" korraldamine 3500
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Brassi õppelaagri ja kontserdi korraldamine Tallinnas 800
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri õppelaager ja kontsert Keilas 1200
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Eesti ETNO 2019 ringreis 1700
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ kursuse "Ansamblimängu juhendaja meistriklass" juhendajate honorarid 1200
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ väikekandle meisterdamise kursuse korraldamine Viljandis 750
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse 2019. aasta sügis-kontserthooaja korralduskulude osaline katmine 3400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ regilaulu podcast'ide tootmine 1100
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Talve ETNO 2020 korraldamine 1400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ torupillifestivali korraldamine 3400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ pärimusmuusika valdkonna auhinnagala “Etnokulp 2019” tehniliste lahenduste loomine 3500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Pärimusmuusika kogumikplaat 2019/2020 väljaandmine 640
    Eesti Rahva Muuseum Eesti etnograafide 1960. aastate vepsa välitööde päevikute avaldamine 3000
    Eesti Rahva Muuseumi Sõprade Selts ERMi Sõprade Seltsi aastaraamatu Lee 26 trükkimine 900
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ERKLi ettevõtluspreemia 1000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit Käsitöökojad Üle Maa - töötoa ja inspiratsiooniloengu korraldamine Tallinnas 765
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ERKLi ettevõtluspäeva korraldamine Jõgevamaal 850
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ürituse "3D kultuurõhtud - meistriklass" korraldamine septembris ja novembris Tallinnas 772
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit noortele käsitöö valdkonda propageeriva aktsiooni "Meister Tuleb Kooli" korraldamine 3000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit pitsitehnikate töövihiku väljaandmine 1500
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts ERRSi aastapäevakontserdi korraldamine ja valdkonna parimate tunnustamine II 1400
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Ullo Toomi stipendiumi üleandmise korraldamine 2350
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts uute tantsude konkursi 2017 võidutööde raamatute väljaandmine 3434
    Eesti Rahvusraamatukogu kaardinäituse „Rahvusatlas 100“ korraldamine 2000
    Eesti Segakooride Liit Segakooride Liidu 25. tegevusaastat tähistav konverents ja kontsert 6000
    Eesti Segakooride Liit advendikontsertide korraldamine Tallinnas ja Tartus 1050
    Eesti Tantsuagentuur SA tantsufilmi meistriklassi korraldamine noortele tantsijatele 1500
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 6000
    Eesti Tantsuhuvihariduse Liit MTÜ rahvusvahelise koolitusseminari korraldus tantsuõpetajatele 1800
    Eesti Tantsuhuvihariduse Liit MTÜ ETHLi esinduse osalemine tantsuhariduse konverentsil Norras 450
    Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor TANi 60. juubeli puhul koori tegevust ja ajalugu koondava raamatu avaldamine 2000
    Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor TANi 60. juubeli kontserdi korraldamine 1000
    Eesti Vene Kultuurikoda MTÜ viktoriini ja loengu „Tuntud Vene nimed Eesti ajaloos“ korraldamine 2000
    Elamusõppe labor MTÜ muuseumifestivaliga "Avatud mänguväljad" kaasnevad trükikulud 2380
    Elva Naisselts Rõngu khk tikandiga särkide soetamine naisrühmale Sinilind 1200
    Emakeele Sihtasutus "Seto eripäraste sõnade sõnastiku" kirjastamine 1800
    Emakeele Sihtasutus eesti murrete sõnaraamatu 30. vihiku kirjastamine 800
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine XIX rahvusvahelisel festival-konkursil "Amber Voice 2019" 250
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine konkursil "Slavsja Otetšestvo" Moskvas 420
    Estlander MTÜ pärandkultuuri tutvustava sündmuse "Ekströmi marss 2020" korraldamine 4000
    Estonia Seltsi Segakoor Tõnu Kõrvitsa "Kreegi vihiku" soetamine koorile 150
    Evestuudio MTÜ noorte notafe sügisese loomelaagri korraldamine Viljandis 2300
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevad 2019 korraldamine 2000
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimukalender 2020 väljaandmine 1200
    Folk Massidesse OÜ ansambli Trad.Attack! stuudioalbumi salvestus- ja produktsioonikulud 640
    Folklooriselts Jõgevahe Pere uute naistetantsude konkursi preemiad 1350
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli Õhtumuusika kontserdid Mustpeade maja Valges saalis 2019/2020 500
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA Ilon Wiklandi 90. sünnipäevale pühendatud näituse "Lapsepõlvekodu Iloni piltidel" korraldamine 920
    Harfimaagia Kool MTÜ osalemine festivalil Nordic Harp Meeting Norras 440
    Hiite Maja SA rahvusvahelise looduslike pühapaikade fotokonkursi "Hiite kuvavõistlus" korraldus 1500
    Huvistuudio ÕHIN MTÜ kontrabassi soetamine 2250
    Improkraatia MTÜ Eesti improtruppide ühisetenduse korraldamine 1260
    Isade Meel MTÜ väiketrükise "Eesti pulm" väljaandmine 1000
    Isade Meel MTÜ Meelis Kihulase ja Liis Burki ühisnäituse korraldamine vaimse kultuuripärandi festivalil Chengdus Hiinas 640
    Kammerkoor Helü MTÜ osalemine konkurss-koorifestivalil Krakovis 1800
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud kontsertetenduste korraldamine Võru-, Põlva-, Valga- ja Hiiumaa mõisakoolides 500
    Kammernaiskoor Sireen Sireen ja Johan Randvere - prantsuse muusika kontserdi korraldamine 630
    Kandlekoda MTÜ Kandlekoja VII Pärimusa talvelaagri juhendajate töötasud ja rendikulu 1200
    KaRakTer MTÜ autoritasud Piret Saul-Gorodilovile ja Eva Samolberg-Palmile näitemägu "Hannibali rahvas" eest 1400
    Kodavere Pärimuskeskus Anna Haava 155. sünniaastapäevale pühendatud kontsert-luuleõhtu korraldamine Palal 400
    Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts Kohila noorte segarahvatantsurühmade osalemine 16. rahvusvahelisel laste festivalil Indias Delhis 2000
    Kolm Lindu MTÜ märtsikontsertide ettevalmistamine 1500
    Koor MTÜ Maurice Durufle “Reekviemi” ettekanded Tallinnas, Pärnus ja Tartus 4000
    Kuressaare Gümnaasium Eesti noorte lauljate konkursi Solistica 2020 korraldamine Kuressaare Gümnaasiumis 3000
    Kuressaare Muusikakool XVII rahvusvahelise poiste keelpillifestivali korraldamine 380
    Kõrgem Kunstikool Pallas Eesti päritolu lambavilla töötlemise ja kasutamise võimalusi tutvustava trükise väljaandmine: kujundus ja trükikulud 1262
    Lasteekraani Muusikastuudio MTÜ kontserdi korraldamine Aarne Saluveeri 60. sünnipäeva tähistamiseks 6000
    Laulu- ja pillimänguselts Con Vivo MTÜ Big Band Tartu külalisdirigendi tasu 1500
    Leesikad MTÜ Leesikate põhikoolirühmade esinemisreis Panevežysesse - transpordi toetus 1450
    Leesikad MTÜ Tantsuansambli Leesikad juubelikontserdi korraldamine - ruumirent 3000
    Leesikad MTÜ Jüri khk rahvarõivakomplektide täiendamine ja korrastamine 1300
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ pärimust tutvustava programmi "Pärimus - inspiratsiooni allikas" läbiviimine Lääne-Virumaa noortele 960
    Loovlend MTÜ rahvaste muusika kontsert-töötubade läbiviijate tasud 1350
    Lõimeleer MTÜ Lõimeleer: pärimuskultuuri ja keelelaagrite korraldamine väliseesti lastele 4000
    Meie Stuudio MTÜ rahvusvahelise tantsuvõistluse "Dance Blaze 2019" korraldamine ja läbiviimine: heli- ja valgustehnika rent 800
    Must JaAm MTÜ Janno Puusepa lavastuse "Kenneth ja Jo" lavastuskulud 2000
    Must Kast MTÜ "Peks mõisatallis" külalisetenduste andmine Brüsselis ja Luksemburgis 640
    Naiskoor Emajõe Laulikud MTÜ naiskoori Emajõe Laulikud osalemine rahvusvahelisel koorifestivalil Bratislavas 2800
    Narva Laste Loomemaja rahvusvahelise noorte teatriminiatuuride festivali korraldamine 1000
    Narva Muuseum SA Narva muuseumi toimetised 21 väljandmine. Venekeelne erinumber 1400
    Narva Muusikakool Narva Muusikakooli koori "Vaimustus" osalemine konkursil "Kooriline Sotši" 1500
    Noorteteater Jabloko MTÜ II rahvusvahelise rahvateatrite festivali "Popolam" korraldamine 3000
    Obinitsa Naisselts Miitsirk "Eis hindälõ" - peakatte (vaniku) meisterdamise koolituse korraldus 550
    Open Room OÜ akordionist Tuulikki Bartosiki kontserdituuri korraldus 1000
    Padise Rahvamaja Padise Rahvamaja lastekoorile Harju-Madise khk rahvarõivaste valmistamine 3000 
    Palamuse Kultuur tantsurühma Sirtsuline rahvariiete komplekti täiendamine 1035
    Piparkoogimaania MTÜ PiparkoogiMaania 2019 "Mütoloogia" näituse korraldamine Tallinnas, Disaini- ja Arhitektuurigaleriis 1514
    Pokumaa Sihtasutus Edgar Valteri 90. sünniaastapäeva tähistamine ja näitused 1000
    Puhkpillimuusika Koda MTÜ puhkpillimuusika mõttekoja korraldamine Lihulas 450
    Puhkpillimängijate Gild Livonia MTÜ noorte puhkpilliorkester Livonia õppelaagri ja kontserdi korraldamine 2400
    Põline Pere MTÜ ekskursioonide korraldamine looduslikesse pühapaikadesse 2000
    Põline Pere MTÜ varrude seotud pärimusliku kombestiku õppepäevade korraldamine 500
    Pärnu Kammerkoor MTÜ H. Hõlpuse koorilaulude CD lugude salvestamine 640
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ laulukonkursi "Sügisulg 2019" korraldamine 3200
    Pärnu Kunstide Maja osalemine konkursil "Angel Voice" Belgradis 560
    Pärnu Kunstide Maja festivali "Kuldleheke 2019" korraldamine 1800
    Pärnu Linnaorkester advendikontserdi "Al Italienne" korraldamine 1200
    Rahvakunstiselts Leigarid sõbakirjaliste seelikutega neiuülikondade valmistamine 2000
    Rahvarõivas MTÜ rahvarõiva nõuandekodade tegevus mardilaadal 589
    Rahvatantsuselts Pastlapaar naisrühma Pärnu khk rahvarõivaste täiendamine uute hamede ja kraedega ning tanude värskendamine 1000
    Rahvatantsuselts Pääsuke Pääsuke 40: juubelikontserdi "Kiigele" korraldamine 3000
    Rahvusvahelise nukuteatrite ühenduse UNIMA Eesti Keskus osalemine UNIMA kongressil Balil, Indoneesias 640
    Raska OÜ VII Parmupillifestivali korraldamine 1863
    Ruhnu Kultuuriruum õpitubade ja kontserdi korraldamine Ruhnu koolilastele kohalikust pärimusmuusikast 400
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜ rahvarõiva valmistamise koolituse "Sariküllist sukkadeni" II õppeaasta läbiviimine 1500
    Segakoor Noorus MTÜ Segakoor Nooruse plaadi salvestamine ja väljaandmine 640
    Sillad MTÜ 21. üleriigilise õpetajate teatrifestivali "Sillad" korraldamine 500
    Sillamäe Lastekaitse Ühing loovtöötubade ja kolme kontsertetenduse korraldamine 2000
    Sillamäe Muuseum Operaator Kõpsiga Kiviriigis seigeldes: muuseumitunnid lastele ja noortele 360
    Sillamäe Teater-Stuudio Teine Taevas MTÜ Janno Puusepa näidendi "Sa ja Ma" lavaletoomine 500
    Tallinna Huvikeskus Kullo THK Kullo tütarlastekoori Ellerhein kontserdituur Hiina 4000
    Tallinna Kesklinna Vaba Aja Keskus mardipäeva kombestikku tutvustav õppepäev lasteaia ja algklasside lastele 360
    Tallinna Käsitöökeskus vildinäituse "Valge" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis 748
    Tallinna Linnamuuseum raamatu "Tallinn 800. Lood ja leiud linna algusest" väljaandmine 4500
    Tallinna Linnamuuseum Kalamaja muuseumi Kalaranna planeeringuprotsessist kõneleva näituseks sisenduuringu tellimine 1000
    Tallinna Muusikakool Tallinna Muusikakooli 75. juubeli kontsertaktuse korraldamine 2400
    Tallinna Poistekoori Fond SA kontsertturnee korraldamine USA-s 4000
    Tallinna Tantsuteater MTÜ õpitubade läbiviimine väliseestlastele New Yorgis 320
    Tallinna Ülikool fotopärandi talletamise alase koolituspäeva korraldamine koolimuuseumide kuraatoritele 400
    Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester MTÜ Tallinna ja Tartu ülikoolide sümfooniaorkestrite kontserdi ja laagri korraldamine 1200
    Talsi Music OÜ The Heritage Projekti kontserdid Montrealis 600
    Tartu Folk MTÜ IV Tartu Noorte Folkloorifestivali korraldamine 3699
    Tartu Hansa Segakoor MTÜ osalemine rahvusvahelisel kooride ja orkestrite festivalil Viinis 1000
    Tartu Jaani Kiriku Kultuuriprojekt MTÜ Eesti esinduse osalemine autorilauufestivalil "Tai - aš" 150
    Tartu Linnateater MTÜ lavastuse "Esimesed suudlused" väljatoomine 700
    Tartu Poistekoor ja Neidudekoor Kurekell Tartu Karlova lastekoori osalemine koorikonkursil Riva del Gardas Itaalias 4000
    Tartu Tantsuakadeemia MTÜ "Aerial Dance" meistriklasside korraldamine 940
    Tartu Valla Muusikakool D.O. Wirkhausile pühendatud noorte puhk- ja löökpillimängijate konkursi žürii töötasud 600
    Tartu Ülikool TÜ Lõuna-Eesti keele- ja kultuuriuuringute keskuse aastaraamatu trükikulud 2000
    Tartu Ülikool Eesti pärandtehnoloogia-uuringute paremikku esitleva ingliskeelse artiklikogumiku kujundamine, küljendamine ja trükkimine 3600
    Tartu Ülikool Tartu Ülikooli muuseumi püsinäitusele ajalooliste tudengitubade ja asutamisürikute koopiate loomine 3000
    Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika tudengite sügislaagri korraldamine 500
    Tartu Ülikooli Kammerkoor SA C. Kreek 130 ja T. Kõrvits 50 kontsertide korraldamine Tallinnas ja Tartus 500
    Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel MTÜ TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva juubelikontserdi korraldamine 3000
    Tartu Üliõpilassegakoor MTÜ Tartu Üliõpilassegakoori osalemine Lüneburgi koorifestivalil 1050
    Tartu Üliõpilasteater osalemine üliõpilasteatrite festivalil "Teatralny Koufar" etendusega "Saak" 490
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ regilaulutoa läbiviimine sügissemestril 2019 700
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ folktrio AR-GOD kontsertide korraldamine septembris ja oktoobris 2019 500
    Temufi MTÜ lavastuse "Ilu katastroof" väljatoomine 850
    Teoteater MTÜ lavastuse " Mis nüüd mina" väljatoomine Teoteatris 2000
    Tiigi Seltsimaja XXV Lõuna-Eesti meestelaulu päeva korraldamine 1000
    Tiigi Seltsimaja VIII Tartu segakooride laulupäeva Cyrillus Kreek 130/Tõnu Kõrvits 50 korraldus 1500
    Toomteater MTÜ näidendi "Kaupo ja Lembitu" lavaletoomine Toomteatris 400
    TTÜ Puhkpilliorkester MTÜ TTÜ puhkpilliorkestrile seadete tellimine jõulukontsertideks 650
    Tõstamaa Käsitöökeskus MTÜ Pärnumaa rahvarõivakooli korraldamine 2000
    Tähetund MTÜ Betti Alverile pühendatud 15. luulepäevade "Tuulelapsed" korraldamine 3500
    Tähetund MTÜ Betti Alverile pühendatud 27. luulepäevade "Tähetund" korraldamine 4500
    Valga Muuseum pilliroost jõulukroonide meisterdamise töötubade läbiviimine 300
    Vanalinna Hariduskolleegium VHK muusikakooli õpilaste õppekontsertreis Soome 600
    Vanalinna Hariduskolleegium VHK orkestri osalemine muusikafestivalil VI Gramado in Concert Brasiilias 4000
    Viimsi Kooli Fond SA XII üleriigilise kooliteatrite festivali Väike Lava korraldamine 2500
    Viimsi Rahvakultuuri Selts segakoor Viimsi osalemine koorifestivalil Prahas 1500
    Viimsi Rahvakultuuri Selts muusikali "Juukselakk" lavastamine Viimsi Huvikeskuses 4000
    Viimsi Rahvakultuuri Selts muusikali "Tahan olla suur" etendamine Saaremaal ja Viimsis 500
    Vilde Teater MTÜ lavastuse "Kvartett" lavaletoomine 1000
    Viljandi Muuseum väärtusliku fotokogu esitlemine populaarteaduslikus väljaandes 2000
    Vormsi Vallavalitsus Vormsi lastele hiiu kandle õpetamine 1000
    Võro Selts VKKF 2020. aasta „Võro-Seto tähtraamatu“ väljaandmine 450
    Võru Folkloorifestival MTÜ III Võru talvise tantsupäeva korraldamine ja läbiviimine 2100
    Võru Instituut võru-eesti eksitussõnastiku väljaandmine 600
    Õpetatud Eesti Selts Õpetatud Eesti Seltsi aastaraamatu väljaandmine 2000
    ÜENSO MTÜ osalemine IMC Maailma Muusika Foorumil Pariisis ja Euroopa Orkestrite Föderatsiooni koosolekutel 320
    Ülenurme Muusikakool XVIII rahvusvahelise lauluvõistluse "Jõulutäht 2019" korraldamine 600

    Sport ja kehakultuur

    Aavik, Sander stipendium "Noor ja andekas" 650
    Anufrijev, Artjom stipendium "Noor ja andekas" 650
    Berggren, Matteus juubelitoetus 400
    Davletkildejevi, Raiss ühekordne elutöötoetus 400
    Erikson, Helvi juubelitoetus 400
    Erm, Liivi ühekordne elutöötoetus 400
    Hausenberg, Triinu stipendium "Noor ja andekas" 650
    Himma, Martin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Ilver, Markus stipendium "Noor ja andekas" 650
    Ilves, Andreas sportlasestipendium 1000
    Jeenas, Raivo ühekordne elutöötoetus 400
    Jostmann, Leili ühekordne elutöötoetus 400
    Jõgi, Kristofer sportlasestipendium 650
    Jõgi, Matti juubelitoetus 400
    Jäätma, Robin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kamarik, Rein juubelitoetus 400
    Kangilask, Ellen ühekordne elutöötoetus 400
    Kiiroja, Jaron stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kikas, Sirje ühekordne elutöötoetus 400
    Komissarova, Karoliina stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kutti, Nora ühekordne elutöötoetus 400
    Liik, Ellen ühekordne elutöötoetus 400
    Lotta, Anna sportlasestipendium 1000
    Makarov, Aleksandr juubelitoetus 400
    Maurer, Mai ühekordne elutöötoetus 400
    Mihkels, Madis stipendium "Noor ja andekas" 650
    Milk, Karl Mattias stipendium "Noor ja andekas" 650
    Muru, Arida sportlasestipendium 1000
    Mälk, Eveli stipendium "Noor ja andekas" 650
    Niit, Priidu Egert Jõesaare ettevalmistus Tokyo 2020 paralümpiamängudeks 1000
    Nikolajeva, Stefani sportlasestipendium 1000
    Orav, Vello juubelitoetus 400
    Palm, Vello ühekordne elutöötoetus 400
    Petšonkin, Jevgeni ühekordne elutöötoetus 400
    Press, Sylvi ühekordne elutöötoetus 400
    Päästel, Randel stipendium "Noor ja andekas" 650
    Reesaar, Viive ühekordne elutöötoetus 400
    Reigo, Uku Andreas stipendium "Noor ja andekas" 650
    Reimann, Matti ühekordne elutöötoetus 400
    Reinbok, Erik sportlasestipendium 1 000
    Roos, Aarand ühekordne elutöötoetus 400
    Räni, Tiit juubelitoetus 400
    Saar, Ants ühekordne elutöötoetus 400
    Sakson, Kevin sportlasestipendium 1000
    Sander, Laura Lizette stipendium "Noor ja andekas" 650
    Seepter, Andres juubelitoetus 400
    Tapper, Jüri ühekordne elutöötoetus 400
    Teesar, Anu ühekordne elutöötoetus 400
    Tiido, Albert ühekordne elutöötoetus 400
    Toots, Arvo juubelitoetus 400
    Tramm, Kalmer osalemine 21. Pajulahti vastupidavusalade koolitusseminaril Soomes 250
    Uudmäe, Jaak juubelitoetus 400
    Valdre, Jaak loometöötoetus raamatu ,,Eesti tõstespordi ajavaod" III osa koostamiseks 1000
    Vask, Virve juubelitoetus 400
    Vilde, Ain ühekordne elutöötoetus 400
    Villomann, Tarvo ühekordne elutöötoetus 400
    Vooremaa, Andres ühekordne elutöötoetus 400
    Ärm, Rait sportlasestipendium 1000
    Audentese Spordiklubi MTÜ osalemine tütarlaste U17 vanuseklassi EGBL turniiri I etapil Daugavpilsis 500
    Audentese Spordiklubi MTÜ tütarlaste U13 vanuseklassi EGBL turniiri I etapi korraldus Tallinnas 2000
    Auto-Motoklubi LIGUR RACING osalemine rallikrossi Euroopa MV-l 1000
    Best Press OÜ raamatu "Tennisevigastused" väljaandmine 1500
    Eesti Aerutamisföderatsioon MTÜ nooraerutajate osalemine Olympic Hopes 2019 regatil Bratislavas 1000
    Eesti Aerutamisföderatsioon MTÜ osalemine rajaaerutamise maratoni Maailmameistrivõistlustel Hiinas 600
    Eesti Akadeemiline Spordiliit rahvusvahelise Üliõpilasspordi päeva (IDUS Päev) korraldamine 2000
    Eesti Antidoping SA Eesti - Läti - Soome rahvusvaheline dopingutestimise kvaliteediseminar 420
    Eesti Capoeira Föderatsioon International 1st Estonian Open of Sport Capoeira korraldus Tallinnas 500
    Eesti Curlingu Liit MTÜ osalemine segavõistkondade MMil 1400
    Eesti Jalgratturite Liit osalemine Cyclo-crossi Euroopa Meistrivõistlustel Itaalias 1800
    Eesti Jalgratturite Liit U23 koondise treeninglaager Hispaanias, ettevalmistus 2020. aasta võistlushooajaks 3000
    Eesti Jalgratturite Liit maastikuratta OM koondise osalemine kvalifikatsioonivõistlustel Kreekas 1000
    Eesti Judoliit kadettide koondise osalemine MM-l 1500
    Eesti Judoliit Eesti koondise osalemine juunioride MM-l 1500
    Eesti Judoliit osalemine MM-l 1500
    Eesti Jäähokiliit MTÜ U16 koondvõistkonna osalemine Soome noorte meistrivõistlustel 4000
    Eesti Jäähokiliit MTÜ rahvusvahelise "Girls World Hockey Weekend 2019" korraldamine 300
    Eesti Kabeliit rahvusvahelise kabeturniiri "Kuldne kabe" korraldamine 500
    Eesti Kergejõustikuliit rahvusvahelise kuulitõuke konverentsi (EA Coaching Summit Series) korraldamine 2000
    Eesti Kergejõustikuliit U20 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 2021 korraldusmeeskonna koolitus ja rajatiste ülevaatus 500
    Eesti Kergejõustikuliit Euroopa Kergejõustikuliidu aastakonverentsi korraldamine 4000
    Eesti Kergejõustikuliit osalemine rahvusvahelise kergejõustikuliidu kongressil Dohas 1000
    Eesti Kergejõustikuliit Eesti kergejõustikutreenerite osalemine rahvusvahelistel konverentsidel ja seminaridel 800
    Eesti Kergejõustikuliit TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja ettevalmistus ja läbiviimine - maakondlikud ja vabariiklikud etapid 10 000
    Eesti Kergejõustikuveteranide Assotsiatsioon Eesti delegaadi European Maters Athletics kongressil osalemine 1000
    Eesti Kutsekoolispordi Liit sügishooaja korraldamine 3000
    Eesti Käsipalliliit rahvusvahelise käsipalli väravavahtide treenerite koolitus Eestis 1000
    Eesti Käsipalliliit Balti Käsipalliliitude koostöö seminari korraldamine 500
    Eesti Käsipalliliit Ella Kungurtseva käsipallitreeneri Master Coach litsentsi õpingud Venemaal 300
    Eesti Laskurliit ettevalmistus ja osalemine võistkondlike Euroopa noorte meistrivõistluste finaalis 1000
    Eesti Laskurliit ettevalmistus ja osalemine 2020.a. Euroopa õhkrelvade meistrivõistlustel 2000
    Eesti Laskurliit Mati Margi 11. mälestusvõistluste korraldamine 600
    Eesti Lauatenniseliit Tabletennis11 Estonian Open 2019 korraldamine 2500
    Eesti Lauatenniseliit Eesti - Soome maavõistluse korraldamine 400
    Eesti Lauatenniseliit ülevabariigilise STIGA Laste GP korraldamine 1000
    Eesti Maleliit osalemine Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel 800
    Eesti Moodsa Viievõistluse Liit osalemine MM moodsas viievõistluses ja laskejooksus ning Euroopa karikaetapil 2000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ Eesti rahvuskoondise osalemine Rahvuste motokrossil 3000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ Eesti quadide ja külgvankrite rahvuskoondiste osalemine Rahvuste motokrossil Saksamaal 6000
    Eesti Olümpiakomitee EOK koolitusprogramm „Spordijuht 2.0“ 8000
    Eesti Orienteerumisliit Põhja- ja Baltimaade orienteerumisliitude ühisseminar keskkonnakaitse ja maakasutus võistlustel 900
    Eesti Petanque Klubide Liit ettevalmistus ja osalemine maailmameistrivõistlustel naiste petanques 2000
    Eesti Purjelaualiit noorte purjelauasportlaste osalemine Techno293 võistlusklassi MM-il 3000
    Eesti Ratsaspordi Liit spordipsühholoog Liam Moggani koolitus 1000
    Eesti Ratsaspordi Liit Tallinn International Horse Show 2019 korraldamine 5000
    Eesti Saalihoki Liit Eesti naiste saalihokikoondise ettevalmistus ja osavõtt MM-finaalturniirist 3000
    Eesti Spordiajaloo Selts ESAS XIV spodiajaloo rahvuvahelise konverentsi jt spordiajalugu jäädvustavate ürituste läbiviimine 300
    Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon spordimeditsiini juubelikonverentsi korraldamine 3000
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜ harrastusvõimlemise populariseerimine Ida-Virumaal ja vabariigis 400
    Eesti Squashiföderatsioon juunioride osalemine Euroopa juunioride turniiridel 512
    Eesti Sulgpalliliit juunioride koondise osalemine MM-l 2000
    Eesti Sumoliit osalemine Noorsoo Sumo EM-l Szigetszentmiklósis 2000
    Eesti Suusaliit mäesuusatajate treenerite tasemeõppe sisuliste materjalide/testide koostamine online programmis 400
    Eesti Suusaliit FIS litsentsiga Soome treeneri koolituslaager Eesti mäesuusatamise järelkasvukoondisele Munamäel 1000
    Eesti Suusaliit osalemine FIS sügisesel koolitusseminaril Zürichis 1800
    Eesti Suusaliit FIS Põhja suusaalade rahvusvaheliste võistluste korraldajate koolitusseminar 600
    Eesti Suusaliit naiskohtunike, -treenerite ja -võistlusdirektorite rahvusvaheline koolitusseminar 1200
    Eesti Suusaliit osalemine FIS Obmen rahvusvahelisel täiendseminaril 300
    Eesti Suusaliit Eesti mäesuusatajate noortekoondise kiirusalade treeningettevalmistus Rukal ja Audi Cup´il osalemine 1500
    Eesti Suusaliit noorte kahevõistlejate ja suusahüppajate suvine välislaager Soomes 1000
    Eesti Sõudeliit osalemine FISA Coaches Conferencel ja National Federation's Conference'il 800
    Eesti Sõudeliit ettevalmistus ja osalemine U23 EM-l 2000
    Eesti Sõudeliit rahvusvahelise sõuderegati "Baltic Cup 2019" korraldamine 500
    Eesti Tennise Liit MTÜ osalemine ülemaailmsel tennise treenerite konveretsil 1500
    Eesti Tennise Liit MTÜ osalemine Tennise Davis Cup turniiril 2000
    Eesti Tennise Liit MTÜ osalemine rannatennise Euroopa meistrivõistlustel 1000
    Eesti Tennise Liit MTÜ kuni 14. aastaste tennisistide treeninglaager rahvusvahelise eksperdiga 800
    Eesti Tennise Liit MTÜ tennise WTT meeste ja naiste võistluse korraldus 5000
    Eesti Tennise Liit MTÜ tennisekuu korraldamine 2000
    Eesti Triatloni Liit Kaidi Kivioja osalemine ITU maailmakarika etappidel ja MM seeriavõistlusel 500
    Eesti Triatloni Liit Henry Räppo osalemine ITU maailmakarika etappidel ja Euroopa karikaetappidel 500
    Eesti Tõstespordi Liit noortekoondise osalemine U15 ja U17 vanuseklassi EM-il 2000
    Eesti Tõstespordi Liit osalemine Juuniorite ja U23 vanuseklassi EM-il 1300
    Eesti Uisuliit noortekoondise kandidaatide ettevalmistused ja osalemine juunioride MM-il 3000
    Eesti Ujumisliit raamatu "Eesti meistrivõistluste 100 aastat" väljaandmine 1000
    Eesti Ujumisliit ettevalmistus ja osalemine Euroopa lühiraja meistrivõistlustel 3000
    Eesti Ujumisliit osalemine Põhjamaade meistrivõistlustel 2000
    Eesti Veemoto Liit osalemine rahvusvahelise föderatsiooni UIM kongressil 1000
    Eesti Veemoto Liit veemootorispordi koondise osalemine Euroopa- ja maailmameistrivõistlustel 5000
    Eesti Veemoto Liit Anton Pankratovi osalemine jetispordi MM-sarjas klassis Runabout GP1 1000
    Eesti Vehklemisliit osalemine võistkondlikel kadettide Euroopa karikavõistluste etappidel 2000
    Eesti Vehklemisliit osalemine võistkondlikel juunioride MK-etappidel 2000
    Eesti Vehklemisliit U14 Euroopa karikavõistluste etapi korraldamine 2500
    Eesti Vibuliit MTÜ Eesti plokkvibu naistekoondise ettevalmistus EM-ks 2000
    Eesti Võimlemisliit osalemine Euroopa Võimlemisliidu (UEG) kongressil Sofias 600
    Eesti Võimlemisliit rühmvõimlemise III maailmakarika etapi & rahvusvahelise turniiri Tallinn Trophy korraldamine 8000
    Eesti Võimlemisliit võimlemisfestivali GymnaFest 2019 korraldamine 2500
    Eesti Võrkpalli Liit tippvõrkpallurite ja treenerite külaskäigud Eesti koolidesse 2000
    Eestimaa Spordiliit Jõud sügisseminari korraldamine 500
    Eestimaa Spordiliit Jõud osalemine Rahvusvahelise Töölis- ja Amatöörspordi Konföderatsiooni (CSIT) kongressil ja seminaril 600
    Erkmaa Korvpallikool MTÜ osalemine Baltic Boys Basketball League (BBBL) U16 vanuseklassis 500
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ rahvusvahelise 13. Albert Kanepi memoriaali korraldamine 1000
    HC Panter MTÜ noorte hokipoiste osalemine Soome Meistrivõistlustel vanuseklassis C2AA 2000
    Hiiu hüljes ujumisvõistluste sarja "Aasta ujuja" korraldamine 500
    Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool MTÜ Flora Nike Cup 2019 korraldamine 2000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 3. rahvusvahelise curlinguturniiri " WCT Tallinn Wheelchair International 2019" korraldamine 1000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 15. rahvusvahelise curlinguturniiri "Tallinn Cup 2019" korraldus 500
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 4. rahvusvahelise naiste curlingu MK-etapi "WCT Tallinn Ladies Challenger 2019" korraldamine 1000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 5. rahvusvaheline curlingu MK etapp "WCT Tallinn Mens Challenger 2019" korraldamine 1000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ 4. rahvusvaheline curlingu MK etapp "WCT Tallinn Mixed Doubles International 2019" korraldamine 1000
    Järvakandi Vibuklubi Ilves MTÜ rahvusvahelise vibuvõistluse "Lumemängud" korraldamine 400
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Kalevi meistrivõistlused cyclocrossis korraldamine 600
    Keila Korvpallikool MTÜ Euroopa Noorte Korvpalliliiga etapi korraldamine Keilas 2000
    Keila Swimclub treeninglaagri korraldamine 50 m välisujulas Türgis 500
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Friday Night Run 2019 ettevalmistamine ja korraldamine 1000
    Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev MTÜ noormeeste U120 EYBL sarjas osalemine - Läti etapp 500
    Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev MTÜ osalemine tütarlaste rahvusvahelisel korvpalliturniiril Kaasanis 800
    Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev MTÜ IX Noorte korvpalliturniir "Tallinn Open Cup 2019" korraldamine 1500
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ osalemine rahvusvahelisel "Christmas Cup 2019" korvpalliturniiril 500
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ Baltic Boys Basketball League osavõistluse korraldamine Viimsis 1000
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing rahvusvahelise kohtuniku osalemine kahel võistlusel 500
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing Priit Biene osalemine Enduro MM etappidel Tsehhis ja Prantsusmaal ning EM etapil Soomes 1000
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing osalemine Euroopa meeskondlikud MV-l Soomes 1000
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing osalemine maailma meeskondlikel MV-l Enduros SIX DAY 2000
    Motospordiklubi NORD MTÜ osalemine võistlustel 1500
    Parksepa Spordiklubi Parksepa XXVIII rahvusvahelise noorte korvpalliturniiri korraldamine 1000
    Poksiklubi Ring 60. poksiturniir Olümpiakinnas korraldamine 1000
    Pärnu Linna Spordikool tüdrukute U17 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Slovakkias 1000
    Pärnu Linna Spordikool tüdrukute U19 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Valgevenes 700
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Rakvere rahvajooksu korraldamine 500
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks MTÜ Kolme päeva jooksu korraldamine 2000
    Saaremaa Korvpall MTÜ rahvusvaheline Kuressaare karikaturniir korvpallis 2019 korraldamine 250
    Saaremaa Ralli MTÜ 52. Saaremaa ralli korraldamine 3000
    Spordiajaloo Klubi Alfred endise tõstekuulsuse Karl Kõivu mälestuspäeva korraldamine 200
    Spordiklibi Mäesuusakool MTÜ noorte mäesuusatajate ettevalmistuslaager ja osalemine FIS Baltic Cup I etapil 500
    Spordiklubi Altia 26. judoturniir Elva Open korraldamine 500
    Spordiklubi BK Narva rahvusvahelise korvpalliturniiri "Narva Basket 2019" korraldamine 300
    Spordiklubi CFC MTÜ osalemine rahvusvahelisel jalgrattavõistlusel Luksemburgis-Criterium Europeen des Jeunes 2019 1500
    Spordiklubi Kuldkaru XIl rahvusvahelise vabamaadluse turniiri UWW „Kuldkaru Open - 2019“ korraldamine 1000
    Spordiklubi Maletäht avatud karikaesivõistluste korraldamine 500
    Spordiklubi Nord MTÜ rahvusvahelise iluvõimlemisvõistluse Jõuluturniir 2019 korraldamine 2000
    Spordiklubi Raudmees Paikuse krossduatloni korraldamine 300
    Suusahullud MTÜ maastiku jooksumaratoni, mis toimub pimedas, korraldamine 500
    Suusahullud MTÜ perekondlike maastikul läbiviidavate liikumismängude läbiviimine 250
    Tabivere Rahvaspordiklubi Elmar Kivistiku XV mälestusvõistlused laskmises korraldamine 300
    Tallinna Kiiruisuklubi noorte ja juunioride koondise osalemine rahvusvahelises kiiruisulaagris Saksamaal 1500
    Tallinna Kiiruisuklubi kiirrulluisutamise võistlussarja korraldamine 600
    Tallinna Maleklubi Margareth Olde ettevalmistus WIM normi täitmiseks ja U20 neidude MM-ks 300
    Tallinna Maleklubi Grete Olde osalemine kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlustel Hispaanias 300
    Tallinna Maleklubi 5. üle-eestiline noorte kiirturniiride sari "Sügis 2019" korraldamine 500
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ P. Keresele pühendatud rahvusvaheline maleturniir AVRO-38 korraldamine 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ olümpiavõitja Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes korraldamine 400
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ rahvusvahelise iluvõimlemise turniiri Diiva CUP korraldamine 400
    Tartu taekwondoklubi ALFA+ noorsportlaste ettevalmistus ja osalemine tiitlivõistlustel 400
    Tartu Ujumisklubi MTÜ rahvusvahelise ujumisvõistluse Aura Open Cup korraldamine 1000
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi TÜASK noorsportlaste rahvusvaheline ettevalmistuslaager BMX jalgrattaspordis 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi osalemine kergejõustikuklubide U20 Euroopa meistrivõistlustel 600
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi heategevuslik laste jõuluvõistlus kergejõustikus 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalliturniiri "Paarissuled 2019" I ja II etapi korraldus 500
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalli Noorte GP Tartu Sügis korraldamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Euroopa Noorte Korvpalliliiga U14 etapi korraldus 2000
    TriSmile MTÜ Pekist Priiks Harjumaa rahvamatka korraldamine 500
    TriSmile MTÜ Pekist Priiks Tartu rahvamatka korraldamine 500
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine EYBL U17 I etapil Vilniuses 600
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U15 EYBL-i etapil Lätis 500
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U 20 EYBL-i Lätis 500
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U18 3x3 korvpalli Euroopa meistrivõistlustel 1500
    TTÜ Korvpallikool MTÜ U14 vanuseklassi EYBL-i etapi korraldamine Tallinnas 2000
    Uisuklubi Gliss MTÜ iluuisutamise võistluse Gliss Extra 2019 korraldamine 1200
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ 36. rahvusvahelise lauatennise turniiri korraldus Valgas 300
    Valgamaa Spordiliit XX Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises korraldamine 500
    Valgamaa Spordiliit odaviske karikavõistlused ja noorte auhinnavõistlused kergejõustikus 300
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Variku ja Lauris Daidersi osalemine külgkorvimotokrossi maailmameistrivõistlustel 1000
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ saalijalgpalliturniiride läbiviimine üheksale vanuseklassile 500
    Viru-Nigula LTK MTÜ Eesti lauatenniseliidu rahvusvaheline laste GP III etapp korraldamine 400
    Viru-Nigula LTK MTÜ Rakvere Open 2019 lauatennises korraldamine 400
    Võimlemisklubi Rütmika osalemine rühmvõimlemise maailmakarikasarja osavõistlustel 1000
    Võru Spordiselts Kalev olümpiavõitja Eduard Pütsepa 43. mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses 400

    Traducta

    Beecher, Merike Lepasaar Jaan Krossi "Kolme katku vahel" kolmanda köite tõlge inglise keelde 15 000
    Lahikainen, Kaisu Mika Keräneni "Salapärane lillenäppaja" tõlkimine soome keelde 2000
    Godinš, Guntars Andrus Kivirähki "Tilda ja tolmuingel" tõlkimine läti keelde 1300
    Thoma, Magdalini A.H.Tammsaare novellide tõlkimine kreeka keelde 2000
    Grīnberga, Maima Reeli Reinausi "Maarius, maagia ja libahunt Liisi" tõlkimine läti keelde 1500
    Minaudier, Jean-Pierre Andrus Kivirähki "Sirli, Siim ja saladused" tõlkimine prantsuse keelde 3000
    Mickevičiene, Viltare Meelis Friedenthali "Mesilased" tõlkimine leedu keelde 2670
    Yaneva-Mednikarova, Todorka Ilmar Taska „Pobeda 1946“ tõlkimine bulgaaria keelde 2000
    Grīnberga, Maima Anti Saare "Pärt plindris" tõlkimine läti keelde 400
    Mickevičiene, Viltare Piret Raua "Lugu väikesest majast, kes tahtis olla kodu" tõlge leedu keelde 100
    Prohhorova, Veera Mart Kivastiku "Looja" tõlkimine vene keelde 950
    Hansen, Birgita Bonde Mehis Heinsaare novellide tõlkimine taani keelde 2852
    Bernotaitė, Agnė Andrus Kivirähki "Mees, kes teadis ussisõnu" tõlkimine leedu keelde 4100
    Potrč Šavli, Julija Andrus Kivirähki "Oskar ja asjad" tõlkimine sloveenia keelde 3000
    Vajt, Bojana Kätlin Kaldmaa luuletuste tõlkimine sloveenia keelde 1000
    The Emma Press Limited Andrus Kivirähki "'Oskar ja asjad" väljaandmine inglise keeles 2000
    Lector Kustannus Oy Mika Keräneni "Salapärane lillenäppaja" väljaandmine soome keeles 2000
    Edizioni Joker s.a.s Juhan Liivi luulevalimiku itaaliakeelse tõlke väljaandmine 1500
    The Emma Press Limited Maarja Pärtna "Vivarium" väljaandmine inglise keeles 340
    700 eilučių Piret Raua "Lugu väikesest majast, kes tahtis olla kodu" väljaandmine leedu keeles 2000
    Kud Sodobnost International Andrus Kivirähki "'Oskar ja asjad" väljaandmine sloveenia keeles 2000
    Restless Books, Inc. Piret Raua "Trööömmmpffff ehk Eli hääl" väljaandmine inglise keeles 2000
    Jāņa Rozes apgāds SIA Reeli Reinausi "Maarius, maagia ja libahunt Liisi" väljaandmine läti keeles 2000
    Jāņa Rozes apgāds SIA Rein Raua "Rekonstruktsioon" väljaandmine läti keeles 2000
    Ekdoseis Oropedio A. H. Tammsaare novellide väljaandmine kreeka keeles 2000
    Publishing house "Liels un Mazs" Contra "Kõik on kõige targemad" väljaandmine läti keeles 2000

    Avatud Eesti Raamat

    Künnapas, Hillar Semjon Franki „Reaalsus ja inimene“ tõlkimine 4740
    Künnapas, Hillar Semjon Franki „Ühiskonna vaimsed alused“ tõlkimine 3950
    Lõbus, Triin Jesús Martín-Barbero „Meedia. Vahendist vahendajaks" tõlkimine 4500
    Meriste, Heidy John Stuart Milli „Utilitarism“ ning Roger Crispi kommentaaride tõlkimine 3332
    Peterson, Üllar al-Idrisi „Nuzhat al-mushtaq / Ihaldaja rõõm hüvast reisist üle silmapiiri“ tõlke kommentaarde ja järelsõna kirjutamine 2950
    Purju, Alari Lionel Robbinsi „Majandusmõtte ajalugu“ tõlkimine 5760
    Rosin, Toomas Gustav Špeti „Ilming ja mõte“ tõlkimine 3325
    Vallimäe, Tanel filosoofiakogumiku „Mis on vabadus?“ koostamine ning viie artikli tõlkimine 2960
    Emakeele Sihtasutus Quentin Skinneri „Moodsa poliitilise mõtte alused“ tõlke toimetamine 5610
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Moše de Leoni „Püha seekel” ja Josef ibn Gikatilla teose „Mehe vahekord naisega“ tõlgete toimetamine 2700
    Kirjastus Ilmamaa OÜSemjon Franki „Reaalsus ja inimene“ tõlke toimetamine 3825
    Tallinna Ülikool Jesús Martín-Barbero „Meedia. Vahendist vahendajaks“ litsentsi ost 500
    Tartu Ülikooli Kirjastus Serge Moscovici "Jumalate loomise mehhanism" litsentsi ost 800

    Hieronymus

    Kuldkepp, Mart Noole-Oddi saaga tõlkimine ning saatesõna ja kommentaaride kirjutamine 2600
    Lindepuu, Hendrik Gombrowiczi teosele „Ferdydurke“ kommentaaride ja saatesõna kirjutamine 450
    Rummo, Paul-Eerik James Joyce´i teose „Ulysses“ tõlkimine 20 000
    Eesti Raamat OÜ Hans Henny Jahnni teose „Puulaev“ tõlke toimetamine 850
    Hendrik Lindepuu FIE Gombrowiczi teose „Ferdydurke“ tõlke toimetamine 1650
    Varrak AS Marcel Prousti teose „Õitsvate neidude varjus“ tõlke toimetamine ning kujundamine 4157

    Õppejõudude loometöö toetamine 

    Arukask, Madis õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Friedenthal, Meelis õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000,00
    Kaus, Jan õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Velsker, Mart õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Aren, Krista õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Estna, Merike õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kongi, Kristi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kuusk, Kristi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lüüs, Urmas õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Manglus, Eilve õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Monko, Marge õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Mälk, Kadri õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Siib, Liina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Sirkel, Indrek õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Talve, Taavi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Valle Noronha, Julia õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Võsa-Tangsoo, Reimo õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Hermann, Eik õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Jõekalda, Johanna õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Melioranski, Martin õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Hoyer, Dirk õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Keerdo-Dawson, Margit õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lääne-Metsalu, Madli õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Mäekivi, Mait õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Simm, Peeter õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Andreas, Tiina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kapten, Kristi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kerikmäe, Taavi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kõlar, Margo õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lassmann, Peep õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Lassmann, Sten õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Mätlik, Heiki õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Orgse, Lembit õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ots, Aavo õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Pett, Anto õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Raide, Martti õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Sakkos, Natalia õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Sarapuu, Peeter õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Keevallik, Liina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Nael, Jüri õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Nõmmik, Renee õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Ollesk, Tiina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Prints, Jaak õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Saks, Karl õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Unt, Katariina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Einasto, Heili õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Jõeste, Kristi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Kaljus, Astri õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Mägi, Cätlin õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Šein, Hagi õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000
    Tomberg, Riina õppejõu loometegevuse toetamise stipendium 10 000

    Maakonnad

    Harjumaa

    Kahu, Merike osalemine Rahvusvahelisel Harrastusteatrite Festivalil "Interramp" Leedus 500
    Kahu, Merike Harjumaa harrastusteatrite festivali korraldamine 500
    Kekiševa, Svetlana "Menuetist Tangoni" kontsertide korraldamiskulud 100
    Kikas, Kristiine luulekogu ,,Sees" trükikulud 250
    Liiv, Tähe-Lee Konstantin Bogino meistrikursustel osalemine Itaalias, Biellas 150
    Niit, Priidu Egert Jõesaare ettevalmistus Tokyo 2020 paraolümpiamängudeks 500
    Renter, Tanel Aleksander Abergi 48. mälestusvõistluste kreeka-rooma maadluses korraldamine 450
    Keila Linnavalitsus juubelitoetus - segarahvatantsurühm Keikal 40 150
    Keila Linnavalitsus juubelitoetus - segarahvatantsurühm Pillekaar 150
    Suvi, Anne-Ly trükise Saku valla inimeste mälestustega kohalikust elust ja olust väljaandmine 300    
    Anija Valla Kultuurikeskus väikekannelde võistumängimine "Harjumaa välenäpp 2019" Kehra rahvamajas 600     
    EELK Kirikumuusika Liit orelikontsertide korraldamine koolides 140      
    Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Aegviidu Aleksandri Kogudus muusikute täiendõppe keskuse/PLMF sarja kontserdid Aegviidus 300        
    Eesti Koorijuhtide Naiskoor MTÜ Eesti Koorijuhtide Naiskoori osalemine Krakowis jõululaulude konkursil 200
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing IV Üleriiklik rivitrummarite koolitus Tabasalus 200     
    Estlander MTÜ pärandkultuuri tutvustav sündmus "Ekströmi marss 2020" 1000   
    Tappo, Tekla dirigendistipendium 1000
    Rohuväli, Imre dirigendistipendium 1000
    Harjumaa Omavalitsuste Liit MTÜ Harjumaa balli 2019 korraldamine 3500
    Harjumaa Spordiliit Harjumaa 2019 spordiaasta pidulik lõpetamine 3000   
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud kontsertide korraldamine Harjumaa mõisakoolides 300
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus transport üleriigilistel muusikaõpetajate koolituspäevadel osalejatele 1800
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Laulu- ja tantsupeo Harjumaa juhendajate tänupäev 2250
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus XXVII laulupeo "Minu arm" tagasivaade-koolituspäev Harjumaa muusikaõpetajatele ja koorijuhtidele 400
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus muusikaõpetajate sügiskoolituse transport 149
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ osalemine rahvusvahelisel "Christmas Cup 2019" korvpallis Kaunases 750
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ Baltic Boys Basketball League osavõistlus Viimsis. Poisid U13 500
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ osalemine rahvusvahelisel treenerite koolitusel 250            
    Padise Rahvamaja Hakkame Santima! Mardi- ja kadripäeva traditsioone ja kombestikku populariseeriv aktsioon 500
    Rae Kultuurikeskus Rae valla kirjandusantoloogia 250
    Rae Kultuurikeskus Eesti karikaturist Evald Piho näitus 250
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Harjumaa laste ETNOpäeva õpitubade korralduskulud Ääsmäe Koolis 400
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Harjumaa tantsujuhtidele sügiskoolituspäevad koos tagasivaatega XX tantsupeole "Minu arm" 450           
    SoloSailing MTÜ Harjumaa noorsportlaste osalemine purjelaua olümpia ettevalmistusklassi maailmameistrivõistlustel 500   
    Tabasalu Triatloniklubi Merili-Mai Kivimetsa osalemine ETU junior Cuppidel ja treening-ettevalmistus 250   
    TÜG Arenduskoda MTÜ Tabasalu ÜG poistekoori osalemine 2ND Helsingborgs Körfestivalil 1350
    Viimsi Maleselts Apones Viimsi valla malefestival 200   
    Viimsi Rahvakultuuri Selts segarahvatantsurühma "Valla-alune" 30. tegevusaasta tähistamine 200
    Viimsi Rahvakultuuri Selts segakoor "Viimsi" osalemine koorifestivalil Prahas 400
    Viimsi Rahvakultuuri Selts muusikali "Juukselakk" lavastamine Viimsi Huvikeskuses 950
    Viimsi Rahvakultuuri Selts VM "20" muusikali "Tahan olla suur" etendamine Saaremaal ja Viimsis 600

    Hiiumaa

    Sauer, Lembit loometöötoetus Hiiumaa spordiajaloo jäädvustamiseks 80
    Hiiumaa Orienteerujate Klubi
    Hüti maastikuga orienteerumiskaardi väljaandmine 500
    Pisa, Kairi
    osalemine Discgolfi Balti Meistrivõistlustel 150
    Käina Raamatukogu
     programmi "Lugemissuvi 2019" lõpetamine 500
    Hiiumaa Poistekoor MTÜ
     koolikontserdid Eesti Kontserdilt Hiiumaa koolides 850
    Tantsumajakas MTÜ
    Tt-stuudio osalemine kultuurisündmustel, festivalidel, konkurssidel, koolitustel 2019-2020 hooajal 1000
    Mittetulundusühing DagenTwist
     seltskonnatantsu alg- ja jätkukursuste läbiviimine Hiiumaal 500
    Pühalepa Valla Kultuuri- ja Noortekeskus
    Hiiumaa kultuurihooaja avaõhtu korraldamine 2500
    ina Huvi- ja Kultuurikeskus "Kolm meest, naine ja kontsert" Käinas 700
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
    Käina huvikooli klaveriõpilaste osalemine suvekoolis 250
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
    Muusikapäeva tähistamine Käinas 700
    Hiiu Valla Raamatukogu
     lugemisprojekti "Suvelugemise väljakutse 2019" parimate osavõtjate tunnustamine 200
    Hiiu Valla Raamatukogu
     osavõtt vabariiklikust 4. klasside ettelugemisvõistlusest "Heal meelel, ilusal keelel" 150
    MTÜ Iiu Kintsuviiul
     osalemine Leedu rahvakultuuri festivalil "Rudens Suktinis 2019" 650
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
    Kärdla kultuurikeskuse maaliateljee näituse korraldamine 100
    Liit, Indrek
    muusikavideo loole " Keset taevast ja tuuli " tegemine 100
    MTÜ Emmaste spordiklubi
    ERNST Emmaste rattaralli korraldamine ja Hiiumaa rattanädalavahetuse korraldamisele kaasa aitamine 500
    Orjaku külaselts MTÜ
      traditsiooniline pühade-vahe-kontsert Orjaku külamajas 800
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
    Tatiana Chiursinova tekstiilikollaažide näituse korraldamine Kärdla kultuurikeskuses 150
    Hiiumaa Sulgpalliklubi
    TUTI Sulgpalliturniiridel osalemine 600
    Hiiu hüljes
    ujumisvõistluse "Rekordite sadu" korraldamine 340
    Kärdla Nukuteater
     teatrikohviku päeva korraldamine nukuteatris 300
    Hiiumaa jooksugrupp
     maastikujooksu läbiviimine Tahkunas 2019 300
    Hiiumaa Võrkpall MTÜ
    Hiiumaa naiskonna osalemine võrkpalli rahvaliiga 2019/2020 hooajal 300
    Hiiumaa Spordikool SA
    Hiiumaa võrkpallitüdrukute osalemine Eesti meistrivõistlustel 250
    Tantsumajakas MTÜ
    Kohvitantade osalemine Haapsalu Nostalgiapäevadel 150
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ
    FC Hiiumaa osalemine Inspiration CUPil Lätis 300
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ
    FC Hiiumaa osalemine Eesti meistrivõistlustel 400
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ
    FC Hiiumaa U11 osalemine EMV viimasel turniiril 100
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ
    FC Hiiumaa U16 vanuserühma osalemine Eesti MV 300
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ
    FC Hiiumaa U12 vanuseklassi osalemine Eesti MV 500
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
     kontserdisarja Muusika 101 Eestimaale kontserdid Hiiumaa vallas 700
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
     võrkpalli kadriturniiri osaline katmine 200
    Hiiumaa Teabekapital MTÜ
     kaheköitelise uurimusliku teose " Hiiumaa kirjanduse lugu. Esseid ja uurimusi" väljaandmine 2000
    Hiiumaa Muinsuskaitse Selts
    Peeter Vohu mälestuste talletamine, ajaloolise materjali kaardistamine ja üldsusele kättesaadavaks tegemine 550
    Hiiumaa Spordikool SA
    Hiiumaa ratsutajate osalemine Juurimaa sügisel 120
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
    Viskoosa Spordiklubi saalihoki võistkondade osalemine Eesti saalihoki 2019-2020 meistrisarjades 800
    Hiiumaa Muinsuskaitse Selts
    Hiiumaa lähiajaloo uurimine 500
    EELK Käina Martini kogudus
    Hiiumaal Püha Vaimu koguduse kammerkoori kontserdi korraldamine hingedepäeva tähistamiseks 700
    Hiiumaa Käsitööselts
     osalemine Mardilaadal Saku Suurhallis 500
    Rõõmuring
    Lauka piirkonna laste seltsitegevuse arendamine 200
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
    Hiiumaa IV Klaveripäeva korraldamine 500
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
    talvine operetigala Käinas 600
    Sein, Kalli
    Reigi Pastoraadi suurte kunstisuvede ettevalmistus, ajaloolise info kogumine, tõlkimine 800
    Eesti Tantsuagentuur SA
    "Tantsumenüü" etendused Hiiumaal 500
    Kammermuusikud MTÜ
     sarja Mõisamängud kontsertetenduste korraldamine Hiiumaal 300

    Ida-Virumaa

    Kapajeva, Maria Maria Kapajeva kunstnikuraamatu "Unistus on helge, veel ebaselge" kujundamine ja väljaandmine 600
    Pillmann, Hendrik raamatu „Minu Jõhvi“ väljaandmine: fotod 250
    Raudonen, Olga jõulukontserdi "Peegeldused tasasest maast" korraldamine 300    
    Toth, Szilard Tibor kirjandus- ja kultuuriloo sügissarja "Narva vaim" läbiviimine 300    
    Ahtme Kunstide Kool XIII rahvusvahelise laste kunstitööde konkursi „Kunst – mäng või looming?“ korraldamine 400
    Alutaguse Huvikeskus vabariikliku rahvakultuurisündmuse "Kaheksakand" korraldamine 800
    Alutaguse Koolispordi Ühing võistluste korraldamine Ida-Virumaa koolidele 1800
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Alutaguse Kommipommi suusasarja I etapi korraldamine 300
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Alutaguse Kommipommi suusasarja II etapi korraldamine 300  
    ContempArt MTÜ projekti "Narva Ooperipäevad Ida-Virumaa mõisates" läbiviimine 300
    EELK Kirikumuusika Liit orelikontserdi korraldamine Jõhvis 140
    Eesti Folkloorinõukogu Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammermuusika kontserdi korraldamine Ida-Virumaal 400
    Eesti Kultuuri Koda üleriigilise konkurss-festivali "Annetekoda 2019" finaali korraldamine Tallinnas 250
    Iisaku Kihelkonna Muuseum Sihtasutus pedagoogiliste programmide "Jõulud talus enne ja nüüd" läbiviimine 200
    Improteater MTÜ improvisatsioonilise etenduse "Kujutluse võim" korraldamine Iisakus 400
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine ja läbiviimine 350
    Jõhvi Keskraamatukogu loovkohtumise korraldamine kirjanik Mait Vaiguga 300
    Jõhvi Muuseumi Selts Jõhvi X Mihklilaada korraldamine: muusikaline programm 400
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud kontserdi korraldamine Maidlas 200
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja muusikafestivali "Meid sidus muusika" korraldamine 300
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja XIII festivali "Süütame tähed" korraldamine 350
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa XIV vanade seltskonnatantsude festivali Minjoon korraldamine 600
    Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi jõulukuu sporditeemalise mälumängu korraldamine 250
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev 40. Avo Talpase mälestusvõistluste korraldamine kreeka-rooma maadluses 800
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Lahtiste karikavõistluste korraldamine tõstmises 350
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Ida-Virumaa laste võistkondliku maleturniiri korraldamine 195
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev lahtiste esivõistluste korraldamine males 250
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev ürituse “Vesi pritsib… Kohtla-Järvel 12!” korraldamine 200
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Kohtla-Järve lahtiste judo meistrivõistluste korraldamine noortele 300
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev osalemine juunioride Euroopa meistrivõistlustel judos Soomes 300
    Kohtla-Järve Veespordiklubi Kristina Nurga auhinnavõistluse läbiviimine 400
    Korvpalliklubi Hito 26. rahvusvahelise noorte korvpalliturniiri Jõhvi/Järve Karikas korraldamine 750
    Kukruse Polaarmõis SA lastejuttude päeva läbiviimine koos Ülle Meistri lasteraamatuillustratsioonide näitusega 300
    Kunsti Sadam MTÜ rahvusvahelise näituse "Akvarelli mosaiik" läbiviimine 200      
    Must Kast MTÜ noortelavastuste "Jõud" ja venekeelse "5 grammi" etendamine noortele koos vestlusringidega Ida-Virumaal 700
    Narva Keskraamatukogu projekti "Jõulukoolivaheaeg Narva Keskraamatukogus" läbiviimine 150
    Narva Kultuurimaja Rugodiv XXV Rahvusvahelise fotofestivali "Narva sügis 2019" korraldamine 350
    Narva Kultuurimaja Rugodiv Rahvusvahelise noorte festivali "Tantsumosaiik" korraldamine 300
    Narva Laskespordiklubi V. Sidorovi XXV mälestusvõistluste korraldamine õhkrelvadest laskmises 500
    Narva Laskespordiklubi osalemine rahvusvahelistel võistlustel laskmises Poolas 600
    Narva Laste Loomemaja  loengu-kontsertide "Need sümfoonilised helid" korraldamine 500
    Narva Laste Loomemaja mobilograafia konkursi läbiviimine 300    
    Narva Laste Loomemaja male šokolaaditurniiride korraldamine 300
    Narva Linna Sümfooniaorkester kontserdi "Klassikast rokini" korraldamine 600
    Narva Linna Sümfooniaorkester kontserdi "Concerto Grosso" korraldamine 600
    Narva Linna Sümfooniaorkester Narva Linna Sümfooniaorkestri 25. juubelikontserdi korraldamine 600
    Narva Muuseum SA jõuluprogrammi läbiviimine kunstigaleriis 500
    Narva Muuseum SA Narva Muuseumi kunstigalerii publikuprogrammi läbiviimine 2019. a sügisel 300
    Narva Muuseum SA Narva muuseumi toimetised 21 väljaandmine. Venekeelne erinumber 800
    Narva Muuseum SA talvise Narva lahingu läbiviimine 700
    Narva Muusikakool Narva Muusikakooli koori "Vaimustus" osalemine Venemaa koorikonkursil 600
    Narva Valgevene Selts Sjabrõ Valgevene laulufestivali "SJABRÕ - 20 aastat üheskoos!" korraldus 250
    Nukuteater Lepatriinu MTÜ teatri 25. tegevusaasta tähistamine: töötoad 300
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Teatri ja Vaba Lava koostöölavastuse Jon Fosse "Ma olen tuul" läbiviimine 600
    Poksiklubi Loit XXIII Rahvusvahelise poksiturniiri "Jõhvi Box Open 2019" korraldamine 500
    Põhjaranniku Kirjastus OÜ informatiivse lehekülje "Vaba aeg" avaldamine ajalehtedes Põhjarannik ja Severnoje Poberežje 800
    Ro-Ro Entertainment MTÜ Rockfestivali "Gratsi uletejeli 2019" (Künnivaresed lendasid ära 2019) projekti korraldamine 700
    Sillamäe Muuseum projekti "Operaator Kõpsiga Kiviriigis seigeldes" läbiviimine 300
    Sillamäe Raamatukogu etluskonkursi "Raamatuga sõbraks. Elav klassika" korraldamine 300
    Sillamäe Teater-Stuudio Teine Taevas MTÜ Janno Puusepa "Sa ja Ma" teose lavastamine 300
    Simbol 4 MTÜ näituse "Simbol 4" ettevalmistamine 600
    Spordiklubi BC Karjamaa Raul Rõõmuse mälestusele pühendatud 26. Jõhvi/Järve karikaturniiri korraldamine noormeeste korvpallis 750
    Spordiklubi Diagonaal valikturniiride sarja "SK "Diagonaal" Karikas" 2019 - 2020 läbiviimine 200
    Spordiklubi Edu Jõhvi valla lahtiste meistrivõistluste läbiviimine tõstmises 300
    Spordiklubi Fööniks XIII rahvusvahelise sportaeroobika võistluse "Kohtla-Järve Open Cup 2019" korraldamine 1000
    Spordiklubi Kuldkaru XIl rahvusvahelise vabamaadluse turniiri UWW "Kuldkaru Open 2019" korraldamine 1000
    Spordiklubi Kuldkaru osalemine noorte vabamaadluse rahvusvahelisel turniiril Poolas 300
    Spordiklubi Maletäht avatud karikaesivõistluste korraldamine 500
    Stuudioteater Ilmarine MTÜ lavastuse "Pöialpoiss" ettevalmistamine ja etendamine koostöös Kiievi Akadeemilise nukuteatriga 600    
    Tammiku segaansambel MTÜ Tammiku Segaansambli 20.aastapäeva kontserdi korraldamine ja 5 CD plaadi helisalvestus ja esitlus 300    
    Vaba Lava SA Ida-Virumaa kaevanduspiirkonda uuriv dokumentaallavastuse "Maastikud ja kehad" etendamine: dekoratsioonid ja tehnika 900
    Vaba Lava SA Peterburi teatrite nädala korraldamine Vaba Lava Narva teatrikeskuses 900
    Vaba Lava SA Binaarpoeesia festivali korraldamine Vaba Lava Narva teatrikeskuses 300
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜ prantsuse barokkmuusika kontserdi korraldamine ja läbiviimine Narva muuseumis 450
    Viru Instituut MTÜ esimese ülevirumaalise käsitöö näituse korraldamine 350
    Viru Instituut MTÜ Virumaa kultuuriloo kogumine ja jäädvustamine (õppevahendid, e-kogumik, koolitused) 265
    Äkke suusaklubi Äkkeküla sügisperioodi spordiürituste korraldamine 500
    Äkke suusaklubi SOUDAL Cyclocrossi rattakrosside sarja Narva etapi korraldamine 500

    Jõgevamaa

    Kaasik, Hanna-Brita spordistipendium 435
    Karu, Margit
    loominguline stipendium 410
    Lapin, Gennadi
    loominguline stipendium 180
    Mägi, Maria-Eva
     näituse "Talve" filmivõtetest Jõgevamaal koostamine 325
    Pärsim, Triin
    segakoori "Sõbrahing" 20. tegevusaasta tähistamine kontsert-ühislaulmisega 390
    Reisalu, Toomas
    loominguline stipendium 260
    Toome, Karmo
    loominguline stipendium 400
    Valdmann, Väino
    loominguline stipendium 370
    Avinurme Suveteater MTÜ
    Avinurme Suveteatriga seotud inimeste mälestuskogu väljaandmine 460
    Betti Alveri Muuseum SA
    Irina Tammise mustrite töötoa läbiviimine 180
    Betti Alveri Muuseum SA
     sügiseste näituste korraldamine Betti Alveri Muuseumis 255
    Betti Alveri Muuseum SA
     loomajoonistuste töötoa korraldamine 180
    Betti Alveri Muuseum SA
    Kirjanduspäeva 2019 korraldamine Betti Alveri Muuseumis 240
    Corelli Music OÜ
    hooaja 2019-2020 avakontsert-etendus Puurmani lossis 600
    Eesti Folkloorinõukogu
    Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 190 
    Folklooriselts Jõgevahe Pere
     muusikapala ja koreograafia tellimine naiste tantsupeole "Pere lugu" 480
    Folklooriselts Jõgevahe Pere
     uute naistetantsude konkursi korraldamine 450
    Jõgeva Kammerkoor MTÜ
    Jõgeva Kammerkoori 15. juubeli puhul kollektiivide avaliku koosmusitseerimise korraldamine 550
    Jõgeva Kultuurikeskus
     "Muusika 101 Eestimaale" kontserdid 330
    Jõgeva Kultuurikeskus
    Jõgeva valla eakate sügispeo korraldamine 480
    Jõgeva Kultuurikeskus
    talvekeskuse avamine Jõgeval 890
    Jõgeva Linnaraamatukogu
     loomingulise hommiku korraldamine Jõgeva Linnaraamatukogu lasteosakonnas 140
    Jõgeva Muusikakool
    Jõgeva Muusikakooli lauljate, tantsijate ja pillimängijate talvelavastus 525
    Jõgevamaa Represseeritud MTÜ
    Eesti Memento Liidu 30. aastapäeva ja märtsiküüditamise 70. aastapäeva tähistamine 545
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju
    Jõgevamaa noorte meistrivõistluste korraldamine 1025
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju
    62. ajaleht Vooremaa võrkpalliturniiri korraldamine 475
    Kammermuusikud MTÜ
    "Mõisamängud" kontserdisari Jõgevamaa mõisakoolides 300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA
    kontserdi " Opereti lummuses" korraldamine 200
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA
    sarja "Muusika 101 Eestimaale" kontserdi korraldamine 300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA
     kontserdisarja "Hingemuusika" korraldamine 300
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ
     koduse SPA õpitoa korraldamine 360
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ
     jõuluehete valmistamise töötubade korraldamine 205    
    Mustvee Linnaraamatukogu
     kohtumine kirjanik Indrek Harglaga 155
    Palamuse Kultuur
     eakate klubi Härmalõng voldiku koostamine 135
    Palamuse Kultuur
     advendikontserdi korraldamine Palamusel 750
    Palamuse Kultuur
     kontserdi Palamuse Laululaps korraldamine 620
    Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakooli-muuseum
     lasteraamatu "Üleaja lugu" trükkimine 950
    Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakooli-muuseum
     filmiõhtute korraldamine Palamuse muuseumis 975
    Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport
    kolme üleriigilise jalgpalliturniiri korraldamine 360
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    Mari Jürjensi akustilise kontserdi korraldamine Puurmani lossis 350
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    Jaan Söödi akustilise kontserdi korraldamine Puurmani lossis 350
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    Kogu pere päev - "Talvised tegemised koos nõiatüdruk Mirelliga“ 495
    Põltsamaa Kultuurikeskus
     kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Põltsamaal 365
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    Kogu pere päev - Piip ja Tuut Põltsamaal 525
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    talvekontserdi korraldamine 215
    Põltsamaa Kultuurikeskus
    Põltsamaa "Kodu käsitöölaada" korraldamine 590
    Põltsamaa Raamatukogu
     üleriigiliste raamatukogupäevade pidulik lõpetamine mälumänguga 430
    Põltsamaa Spordiliit
    Põltsamaa Spordiliidu orienteerumispäeva korraldamine 350
    Sadala Külade Selts MTÜ
    advendiaja alguse kontserdi korraldamine 220
    Sadala Külade Selts MTÜ
     kontserdi korraldamine 375
    Sadala Külade Selts MTÜ
     rahvarõivakomplekti täiendamine 840
    Sadala Külade Selts MTÜ
     osalemine rahvusvahelises folkloorifestivalis "Hakkame santima!" 600
    Andruse, Aimar
    spordistipendium 210
    Spordiklubi Toonus-Sport
    Toonuse malepäevade korraldamine 375
    Spordiklubi Torma Sport
     rahvusvahelise võrkpalliturniiri korraldamine tüdrukutele 375
    Torma Kultuur MTÜ
    Torma naisrahvatantsurühma 20. aastapäeva tähistamine 490
    Tähetund MTÜ
    Betti Alverile pühendatud 15. luulepäevade Tuulelapsed korraldamine 1640
    Tähetund MTÜ
    Betti Alverile pühendatud 27. luulepäevade Tähetund korraldamine 1815
    Vaiatu Küla Selts
    Vaiatu rahvamaja 55. aastapäeva tähistamine 640
    Vaimastvere raamatukogu
    Vaimastvere raamatukogu 110. sünnipäeva tähistamine 450
    Vaimastvere raamatukogu
    nahkehistöö õpituba Vaimastvere raamatukogus 150

    Järvamaa

    A.H.Tammsaare Muuseum Vargamäel SA Euroopa Muinuskaitsepäevad 2019 raames meelelahutusliku rännaku Vargamäelt Tammsaare kolhoosi ja tagasi korraldamine 500
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ambla Spordiklubi treeninglaagri korraldamine klubi noorsportlastele 350
    Ambla Spordiklubi MTÜ suusatajate Seeriajooksu korraldamine ja paremate tunnustamine 300
    Ambla Spordiklubi MTÜ Aravete Lauatennise sügisturniiri korraldamine ja paremate tunnustamine 225
    Ambla Spordiklubi MTÜ aastalõputurniiri korraldamine 3×3 korvpallis ja paremate tunnustamine 200
    EELK Järva-Jaani kogudus Muusikute Täiendõppe keskuse kontserdi korraldamine Järva-Jaanis 300  
    Eesti Folkloorinõukogu folkloorifestivali "Hakkame santima!" Järvamaa kuraatori töötasu 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontserdi korraldamine Järvamaal 300
    Eesti Piimandusmuuseum SA "Haldjamaa" programmi läbiviimine Eesti Piimandusmuuseumis 200
    Eesti Tantsuagentuur SA "Tantsumenüü" etenduse korraldamine Türil 200    
    Järva Noorte Maleklubi Hillar Hanssoo 18. mälestusvõistluse kiirmales noortele korraldamine 295
    Järva Vallavalitsus Muusikapäevale pühendatud kontsert-kohtumise korraldamine Imaveres 300
    Järvamaa Ingerisoomlaste Kultuuriselts Järvamaa Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi XXX tegutsemisaastapäeva pidulik tähistamine Türil 200
    Järvamaa Kultuurigild Järvamaa Tütarlaste koori 10. aastapäeva kontserdi salvestamine 140
    Järvamaa Kultuurigild Järvamaa Tütarlaste koori 10. tegevusaasta tähistamine kontserttuuriga Järvamaa omavalitsustes 200
    Järvamaa Kultuurigild Järvamaa Tütarlaste koori 10. juubelihooaja trükise trükkimine 200
    Järvamaa Spordiliit Andekas laps - noorsportlaste õppe treening toetus 450
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa koolispordi võistluste korraldamine IV kvartalis 650
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud kontsertide korraldamine Koeru ja Sargvere mõisas 200
    Kergejõustikuklubi Järvala noorte sportliku koolivaheaja veetmine ja talvisteks võistlusteks ettevalmistumine 400
    Kergejõustikuklubi Järvala Järvamaa talvise seeriavõistluse korraldamine ja paremate tunnustamine kergejõustikus 250
    Kergejõustikuklubi Järvala TV 10 Olümpiastarti finaalvõistluse korraldamine Järvamaal 250
    Koeru Keskkool Koeru Keskkooli 19. tantsuetenduse korraldamine 500
    Koeru Kultuurimaja Kalju Lepiku XVII luulevõistluse korraldamine 500
    Koeru Muusikakool Koeru Muusikakooli andekate õpilaste toetus 330
    Kultuuri- ja Haridusselts Üksmüts MTÜ üle-eestilise sanditamisfestivali "Hakkame santima" läbiviimine Järvamaal 500
    Kultuuri- ja Haridusselts Üksmüts MTÜ Kadripäeva kombestiku koolitus Järvamaal 200
    Kultuuri- ja Haridusselts Üksmüts MTÜ segakoori Sink-Sale-Proo 10. sünnipäeva tähistamine 200
    Kõrge, Kaarel Kasper spordistipendium 500
    Käru Hea Tegude Muuseum MTÜ kärude näituse korraldamine Kärus. Foto, video ja päris kärud 400
    Laur, Taiga laste jõulunäidendite kogumiku trükkimine 400
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed osalemine rahvusvahelisel noorte maadlusvõistlusel Cesises 300
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed rahvusvahelise noorte maadlusturniiri korraldamine Türil 350
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed laste maadluse karikavõistluse finaaletapi korraldus Koigis 350
    Must Kast MTÜ noortelavastuste "Jõud" ja venekeelse "5 grammi" etendamine noortele koos vestlusringidega Paides 300
    Orienteerumisklubi JOKA Järvamaa noororienteerujate uue hooaja ettevalmistuslaager 480
    Orienteerumisklubi JOKA Evely Kaasiku osalemine Eesti koondise lumelaagris ja hooaja avavõistlustlustel Põhja-Soomes 350
    Paide Maleklubi MTÜ Järvamaa 2019. a. lahtiste meistrivõistluste korraldamine kiirmales 100
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Rock 50 korraldamine 900
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Jõulukroon 2019 kultuuriprogrammi korraldamine Paides 900
    Paide Muusika- ja Teatrimaja kontserdisarja "Muusika 101 Eestimaale" kontserdi korraldamine 300
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Teatri ja Vaba Lava koostöölavastuse Jon Fosse "Ma olen tuul" lavale toomine 800
    Paide Sport MTÜ noorjalgpallurite 2019 jalgpalli treeninglaagri korraldamine ja osalemine rahvusvahelisel jalgpalliturniiril 1000
    Paide Võrkpalliklubi Paide Võrkpalliklubi naiskondade osalemine Coolbet rahvaliigas 2019/2020 500
    Paide Võrkpalliklubi Paide Võrkpalliklubi noorte osalemine Eesti Karikavõistlustel 500
    Paide-Türi Rahvajooks MTÜ 38. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu korraldamine 2500
    Roosna-Alliku Rahvamaja VIII Roosna-Alliku talvise käsitööpäeva korraldamine 244
    Roosna-Alliku Rahvamaja kontserdisarja "Muusika 101 Eestimaale" kontserdi korraldamine Roosna-Allikul 300
    Roosna-Alliku Rahvamaja käsikellade ansambli Campanelli kontserdi korraldamine Roosna-Allikul 250
    Roosna-Alliku Spordiklubi XIV Roosna-Alliku matkamängu 'Saan ise looduses hakkama' korraldus 500
    RR Suusaklubi hooajaeelne lumelaagri korraldamine Põhja-Soomes ja osalemine FIS-võistlustel 1000
    Rubis, Leho kontserttuuri korraldamine Järvamaa ja Viljandi maakonna kirikutes 400
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ pärimusmuusika tutvustamine Sargvere mõisas 500
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ Muusikute Täiendõppe keskuse sarja Mõisaklassika kontserdi korraldamine Sargveres 300
    Spordiklubi Vargamäe Roomet Väli osalemine noorte U15 EM tõstmises 600
    Spordiklubi Vargamäe SK Vargamäe tõstjate osalemine sügishooaja tiitlivõistlustel 300
    Spordiklubi Vargamäe Indrek Liiva mälestusvõistluse korraldamine sangpommi spordis 350
    Tahe Teha MTÜ Reinhold Kamsenile pühendatud lasteluule päeva korraldus Imavere Põhikoolis 300
    Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester MTÜ Tallinna ja Tartu ülikoolide sümfooniaorkestrite kontserdi korraldamine Paides 300
    Türi Kultuurikeskus Kabala Pärlipäeva 2019 korraldamine 300
    Türi Kultuurikeskus kontserdisarja "Muusika 101 Eestimaale" kontserdi korraldamine Türil 300
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli andekate õpilaste muusikaõpingute toetamine 480
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli õpilaste osalemine rahvusvahelisel flöödikonkursil Hispaanias 800
    Türi Raamatukogu tegevuste sarja "Kogu pere raamatukokku" korraldamine ja läbiviimine 480
    Türi Spordiklubide Liit Türi valla traditsioonilise perespordipäeva korraldamine 280
    Türi Spordiklubide Liit isadepäeva matka korraldamine Türi ümbruses 250
    Türi Vallavalitsus H.Tohvelmani mälestuspäeva korraldamine Väätsa mõisas 400  
    Valdmaa, Eve spordistipendium Meelis Kiiskile treeningtoetuseks 500

    Lääne-Virumaa

    Himma, Martin osalemine lumelaagris Soomes 300
    Himma, Martin osalemine murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaagris Vuokattis 320
    Himma, Martin osalemine murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaagris Mallorcal 370
    Joamets, Tanel loominguline stipendium valmistumiseks kaheks kammerkontserdiks Rakveres 300  
    Kaegas, Roger osalemine murdmaasuusahooaja ettevalmistuslaagris Levil 300
    Anete Alice Orumaa spordistipendium 300
    Lään, Christjan Laura Elisabeth Christel Lääne osalemine FIS võistlustel Muonios ja ettevalmistavas lumelaagris 250
    Priks, Kristjan loominguline stipendium 300
    Rumm, Tiina osalemine Betti Alverile pühendatud luulepäevadel "Tähetund" 400
    Steinburg, Greete osalemine ettevalmistavas laagris ja maailmameistrivõistlustel 600
    Aseri Spordiklubi Vello Kõrveku mälestusvõistluse korvpallis korraldamine ja läbiviimine 250
    B. G. Forseliuse Seltsi Noortekogu lugemist populariseeriva ettevõtmise ""Koos Lottega raamatusõbraks"" korraldamine Rakvere lastele 150
    B. G. Forseliuse Seltsi Noortekogu lugemist populariseeriva ettevõtmise ""Koos Lottega raamatusõbraks"" korraldamine Haljala lastele 150
    EELK Tapa Jakobi kogudus kontserdi korraldamine Tapa Jakobi kirikus 300
    Eesti Karud SK osalemine Sumo juunioride ja täiskasvanute Maailma Meistrivõistlustel Jaapanis 600
    Eesti Karud SK osalemine sumo Euroopa Meistrivõistlustel Ungaris 700
    Eesti Tantsuagentuur SA "Tantsumenüü" etenduste korraldamine Rakveres 400
    Hariduse- ja Kultuuriselts Kaur MTÜ Rakvere sügisese Balletigala 2019 korraldamine 300
    Idamaise Kultuuri Selts Alima üle-eestilise idamaiste ja võõramaiste tantsude koolitustsükkli korraldamine 300
    Jäneda Muuseum MTÜ Jäneda ajalooraamatute väljaandmine 600
    Kirjastus Canopus OÜ EKL liikme Urve Tinnuri romaani ÕED kirjastamine 400
    Kooristuudio SO-LA-RE kooristuudio SO-LA-RE laululaagri korraldamine 650
    Kunda Muusikakool Kunda Muusikakoolile akordioni soetamine 1000
    Kunda Spordikeskus Viru-Nigula valla jalgpalli MV korraldamine 350
    Loometöö MTÜ niplispitsi oskuste omamine ja täiendamine 194
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ laserlõikuspingi soetamine 700
    Lootsi Koda SA Pärdi päevad 2019 korraldamine Rakveres 500
    Lääne-Virumaa Keskraamatukogu Keiti Vilmsi loeng Lääne-Virumaa Keskraamatukogus 150
    Lääne-Virumaa Korvpall MTÜ Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal 2019 korvpallis korraldamine 650
    Lääne-Virumaa Pensionäride Ühing maakondliku pidupäeva "Meistrid, sellid, õpipoisid" korraldus 350
    Meeskoor Rakvere kontserdi "Sõpradeks jääme" korraldamine 500
    Mittetulundusühing Arma hipoteraapia- ja ratsakeskus osalemine kestvusratsutamine maailmameistrivõistlustel Itaalias 700
    Mittetulundusühing Caaro SK saalijalgpalli meistrivõistlustel osalemine 2019/2020. a 450
    Mittetulundusühing Caaro SK Soomes, Turus maadlusvõistlustel osalemine 150
    Mittetulundusühing Caaro SK Prague wrestling open 2019 osalemine 500
    Mittetulundusühing Caaro SK Soomes võistlustel osalemine 100
    Mittetulundusühing Caaro SK Mälarcupen 2019 võistlustel osalemine 250
    Mittetulundusühing Caaro SK Israelis maadlusvõistlustel osalemine 600
    MTÜ MASSID LIIKUMA matka korraldamine marsruudil Käsmu-Rakvere 120
    MTÜ Virumaa Jalgpall Vilniuses rahvusvahelisel treenerite koolitusel osalemine 400
    Mõedaku MTÜ Estoloppeti sarja kuuluva Viru suusamaratoni raja ettevalmistamine 600
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas noortegruppide osalemine rahvusvahelisel turniiril Santos Cup 400
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Rakvere JK Tarvas noortegruppide osalemine Flora Nike Cupil 500
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas 2007 grupi osalemine Reval Cupil 250
    Rakvere JK Tarvas MTÜ treenerite osalemine Ekkono Method koolitusel Soomes 500
    Aalar Madilainen preemia tulemusliku spordiõpetaja töö eest 300
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike väikelaste kergejõustikupäeva ja sellele eelneva ühisharjutamise korraldamine 900
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Rakvere Rahvajooksu korraldamine 450
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Noorte Marleen Mülla ja Robin Sapar ettevalmistus 2020.a juunioride maailmameistrivõistlusteks 400
    Rakvere Kultuurikeskus Rein Rannapi soolokontsert 200
    Rakvere Kultuurikeskus kontsertetendus "Diiva" 200
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri Rakvere Kultuurifestivali lõppkontserdi korraldamine 400
    Rakvere Rattaklubi Siplased Eesti Olümpiakrossi karikasarja Rakvere Mägirattakrossi etapi korraldamine 450
    Rakvere Spordikool 2006/2007 a.s. poiste korvpalliturniiri korraldamine Vinnis 300
    Rakvere Spordikool 2009/2010 a.s. poiste korvpalliturniir Vinnis 300
    Rakvere Spordikool maakonna 2008. - 2011.a.s. laste kergejõustikuvõistluste korraldamine 200
    RK Ebavere Suusaklubi MTÜ noorsuusatajate osalemine treeninglaagris Soomes 500
    Roela Kodukant MTÜ Roela ajalookonverentsi "Suured ja väikesed viidad" korraldamine 300
    Roela Rahva Maja MTÜ Roela Rahvamaja 50.juubeli üritustesarja läbiviimine 445
    Spordiklubi Pinx osalemine treeningpäeval ja suurturniiril Rootsis- Ängby International 2019 250
    Spordiklubi Pinx osalemine Eesti Laste GP III etapil ja Rakvere Openil 2019 400
    Spordiklubi Tapa osalemine Eesti Meistrivõistlustel 2020 käsipallis naistele 400
    Spordiklubi Tapa naiskonna osalemine Eesti Karikavõistlustel käsipallis 480
    Spordiklubi Tapa rahvusvahelise Tapa Maadluspäeva korraldamine ja läbiviimine 700
    Spordiklubi Team Yong Anete Alice Orumaa Euroopa U21 taekwondo meistrivõistlustel osalemine 300
    Spordiklubi Vargamäe Tapa valla noortõstjate osalemine treeninglaagrites 500
    Sääsküla Huviklubi MTÜ PiibeTeatri lavastuse "Varjud" lavastamine 300
    Tapa Linnaraamatukogu kohtumine stsenaristi, režissööri ja kirjaniku Gerda Kordemetsaga 120
    Tumemaine Tuli MTÜ Darkland Fire Advent 2019 korraldamine 500
    Ujumise Spordiklubi MTÜ ujujate osalemine treeninglaagris Türgis 550
    Vaba Noor MTÜ Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali korraldamine 1000
    Viru Instituut MTÜ ülevirumaalise õpilaste käsitöönäituse korraldamine 415
    Viru Instituut MTÜ Virumaa kultuuriloo kogumiku koostamine ja koolituste korraldamine 265
    Virumaa Kultuurikorraldajate Liit Lääne-Virumaa kultuurikorraldajate õppepäevade korraldamine 240
    Virumaa Noorteorkestri Selts rahvusvahelise muusikapäeva kontserdid ja osalemine IX noorteorkestrite festivalil Jõhvis 356
    Virumaa Poistekoor dirigentide töötasu ja laululaagri korraldamine 980
    Viru-Nigula Hariduse Selts Videvikujuttude sarja avaürituse korraldamine 310
    Viru-Nigula Kultuurikeskus Kunda Linnaorkestri kontserdi korraldamine Kunda linna klubis 450
    Viru-Nigula LTK MTÜ Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises 2019/2020 150
    Viru-Nigula Spordiklubi MTÜ noorte koostöö arendamine läbi spordi 260
    Viru-Nigula Vallavalitsus mängime "Helisevat muusikat" 300
    Väike-Maarja Muuseumisõprade Selts Virumaa koolinõuniku ning seltsitegelase Märt Meose käsikirjade e-raamatuna väljaandmine 500
    Väike-Maarja Muusikaselts MTÜ XI Väike-Maarja Muusikafestivali kontsertide korraldamine 700

    Läänemaa

    C. Kreegi nimeline Haapsalu Muusikakool kooli 65. sünnipäeva kontsertaktuse korraldamine 1100
    Collegium Musicale MTÜ
     hingedepäeva kontsert Haapsalu Toomkirikus 550
    EELK Martna Püha Martini Kogudus
    kirikukontsert Martna kirikus 280
    Eesti Folkloorinõukogu
    Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Eesti Folkloorinõukogu
    Hakkame santima! aktsiooni tegevuste läbiviimine Läänemaal 220
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA
    kammermuusika kontsert Läänemaal 200
    Eesti Muusikanõukogu
    rahvusvahelise muusikapäeva kontserdiprogramm Läänemaal 800
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA
    15. sajandi rõivakomplekti valmistamine Haapsalu linnusesse 1000
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA
    Ilon Wiklandi 90. sünnipäevale pühendatud näitus "Lapsepõlvekodu Iloni piltidel" korraldamine 800
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA
    Matsalu Loodusfilmide festivali korraldamine Haapsalus 656
    Haapsalu Kultuurikeskus
     Haapsalu sügiseste jazzikontsertide honoraride maksmine 800
    Haapsalu Kunstiklubi MTÜ
    Haapsalu 740. sünnipäevale pühendatud näituse korraldamine Hanko linnagaleriis 270
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ
    Haapsalu XIX karikasarja ja Läänemaa XV Rahvaliiga korraldus 300
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ
    osalemine veteranide maailma karika etapil Fort Lauderdalis 200
    Arro, Ingrid
    juubelitoetus 200
    Vooremaa, Ehalaine
    juubelitoetus 200
    Haapsalu Linnavalitsus
    1. septembri kontsert Haapsalus 500
    Haapsalu Noorte Huvikeskus
    rütmipillide soetamine noorte huviringi tööks 700
    Haapsalu Noorte Huvikeskus
     lastenäidendi Ilon Wiklandi lapsepõlvest kirjutamine ja lavastamine Haapsalu noorte draamaringis 600
    Haapsalu Vehklemisklubi En Garde
     osalemine Põhjamaade noorte MV-l Norras 800
    Haapsalu Vehklemisklubi En Garde
     ettevalmistus ja osalemine Noorte Põhjamaade meistrivõistlustel Oslos 1600
    Haapsalu Viigi kool
    tsirkuseprojekti korraldamine õpilastele 1800
    Kaljuvere, Brita
    Rahvakultuuri Keskuse rahvatantsujuhtide kooli osalustasu 500
    Karina Puu OÜ
    X Sauna CUP korvpalliturniir 1500
    Toomsar, Eha
    Heljo Talmeti nimeline rahvatantsupreemia 300
    Läki tantsule! MTÜ
    Vormsi jakkide valmistamine 900
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu
     kohtumine ja töötuba Kristi Kangilaskiga Haapsalu lasteraamatukogus 190
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu
    Ilon Wiklandi ja Astrid Lindgreni Haapsalu-visiidi 30. aastapäeva tähistamine 365
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu
    Jan Kausi esinemine raamatukogupäevade raames 100
    Lääne Maakonna Spordiliit Läänela
     spordiseminar/koolitus "Kuhu liigud Läänemaa?" 500
    Läänemaa Koolispordi Liit MTÜ
    medalid koolispordi võistlustele 2019/2020 õppeaasta 450
    Läänemaa Pensionäride Üendus MTÜ
    Läänemaa Pensionäride Ühenduse tänuüritus 1600
    Lääne-Nigula Vallavalitsus
     lõikuspeo korraldamine 700
    MTÜ Risti kultuuri-ja vabaajaselts
    naisrahvatantsurühma "Risti Ritsikad" 20. juubelitoetus 200
    MTÜ Risti kultuuri-ja vabaajaselts
    segarahvatantsurühma Heide-Tõmme 10. juubelitoetus 200
    Priinits, Sten
     spordistipendium 500
    Risti Põhikool
    lauluvõistluse Lauluratas heli- ja valgustehniline teenus 350
    Spordiklubi Haapsalu
     osalemine Aizpute laskmisvõistlustel 350
    Spordiklubi Haapsalu
     osalemine laskmisvõistlustel Loviisas    350
    Spordiklubi Haapsalu
    osalemine noortevõistlustel Põlvas 350
    Tulvik, Tiiu
     rahvatantsurühma Noarootsi Naised/Nuckö folkdans juubelitoetus 200
    Vallik, Aidi
    loominguline stipendium raamatu "Minu Haapsalu" kirjutamiseks 1000

    Põlvamaa

    Kihulane, Meelis tunnustuspreemia 200
    Alle-Saija Teatritalu MTÜ kontsert ja külalisetendused Põlvamaa kultuurielu elavdamiseks 900
    Maidla, Kati juubelitoetus 200
    Kazakova, Kiira juubelitoetus 200
    Rõžova, Tiiu juubelitoetus 200
    Põlva Keskraamatukogu ülevabariigilise 4. klasside ettelugemisvõistluse "Heal meelel ja ilusal keelel" Põlvamaa eelvoor 200
    Melts, Maret juubelitoetus 200
    Põlva Keskraamatukogu Põlvamaa XIV maaraamatukoguhoidja päev 600
    Laanoja, Riho spordistipendium Johanna Laanojale 400
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras III Kopra rogainingu korraldamine Savernas 250
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise MV korraldamine 200
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras noorte treeninglaagri korraldamine Sihval 300
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras 42. Põlva orienteerumisteisipäevakute korraldamine 625
    Raias, Kristi Kristi Raiase debüütalbumi salvestamine ja väljaandmine 1400
    Võru segakoor Tervis MTÜ advendi-ja jõulukontsertide "Särab hele jõulutäht" korraldamine 320
    Võru Instituut võru-eesti eksitussõnastiku väljaandmine 330
    Põlva Võrkpalliklubi VOLLY XXII Rahvusvaheline Põlva Sügisturniir võrkpallis 1500
    Põlva Võrkpalliklubi VOLLY noortele võrkpallitreeningute korraldamine ja võistlustel osalemine 1000
    Rihma, Annika spordistipendium 500
    Põlva Muusikakool kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Põlva Muusikakoolis 600
    Spordiklubi Serviti Mammaste Suusarajajooksu ja Põlvamaa lahtise murdmaajooksu MV korraldamine. Mammaste Trio võitjad 600
    Põlva Käsipalliklubi Põlva Serviti käsipallimeeskonna osalemine Balti Liigas hooajal 2019/2020 1000
    Kall, Riho Underground Foresti albumiesitluse kaasmuusikute esinemistasud 300  
    Jalgpalliklubi Lootos MTÜ jalgpalli Sügisturniiri korraldamiskulud 500
    Kabukad MTÜ Põlvamaa noorterühma Kagu Kabujalakõsõ tegevused 2019. aasta sügisel 1600
    Põlva Seto Selts Madara Peterburi Kunstiakadeemias 500
    Meie Stuudio MTÜ rahvusvahelise tantsuvõistluse "Dance Blaze 2019" korraldus 1500
    Põlva Kool vabariikliku etluskonkursi "Tahan Sulle öelda..." korraldamine 400   
    Eesti Folkloorinõukogu Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Lokk, Õie juubelitoetus 200
    Tagel, Joonas loominguline stipendium 500
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus Soome akordionisti Kimmo Pohjoneni kontsert Põlvas 800
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammermuusika kontsert Põlvamaal 500
    Põlvamaa Omavalitsuste Liit esinemisvõimaluse andmine Kagu-Eesti mees-, nais-, sega- ja eakate ansamblitele 450
    Võru Instituut Kagu-Eesti keraamikute ühisnäituse korraldamine ja video arhiveerimine 300
    Põlva Keskraamatukogu raamatukogupäevade "Kohtume raamatukogus!" üritused 232
    Vanhanen, Irina tunnustuspreemia 500
    Laidna, Maila klaveriduo Maila Laidna - Tiiu Sisask kontserdikava ettevalmistamine 300
    Räpina Valla Kultuurikeskus kontsert Räpina sadamas 300
    Põlva Keskraamatukogu kirjanik Anti Saare kohtumine Vastse-Kuuste lastega 120
    Spordiklubi Traps MTÜ osalemine Portugali Algarve Gymcamp treeninglaagris 1740
    Folgisellide Selts MTÜ XXI Eesti rahvamuusikatöötluste festivali Mooste Elohelü võistluskontsert 500
    Põlva Muusikakool osalemine V rahvusvahelisel pop/jazz konkurss-festivalil "Lauluragin 2019" 180
    Räpina Valla Kultuurikeskus hooaja avakontsert 500
    Teppo, Hanno tunnustuspreemia 300
    Lukk, Marika tunnustuspreemia 300

    Pärnumaa

    Adamson, Andres loominguline stipendium 500
    Alev, Alvar Johannes spordistipendium 350
    Alttoa, Grete spordistipendium 350
    Amor, Mari loominguline stipendium 300
    Aron, Annabel spordistipendium 150
    Eelma, Sirja-Liisa Herald Eelma isiknäituse korraldamine Endla Teatrigaleriis 350
    Hanson, Kai loominguline stipendium 500
    Harjus, Rain spordistipendium 350
    Joonas, Andrus loominguline stipendium 400
    Joonas, Andrus isiknäituse teostamine 300
    Juurik, Kati Brasiilia-teemalise fotonäituse korraldamine 222
    Kesküla, Elo loominguline stipendium 500
    Kodasma, Margus spordistipendium 150
    Koppel, Ander spordistipendium 150
    Känd, Jaak loominguline stipendium 500
    Künnapas, Heli lasteraamatu kirjutamise loometöötoetus 350
    Lattik, Margus Mathura ja Kaari Saarma näitus "Mina olen aednik" Endla teatrigaleriis 300
    Lehtna, Barbara loominguline stipendium 350
    Loog, Priit tänavafoto teemalise fotonäituse korraldamine 500
    Lorentson, Marju kunstinäituse korraldamine Pärnu-Jaagupi raamatukogus 250
    Maasik, Peep loominguline stipendium 500
    Maidre-Aarvik, Ines loominguline stipendium 250
    Mitt, Liisu spordistipendium 300
    Mänd, Anu kontserdi "Sõbrad" korraldamine 400
    Oopkaup, Margus loominguline stipendium 300
    Paldrok, Al juubelitoetus 500
    Palu, Indrek loominguline stipendium 350
    Palu, Leonora loominguline stipendium 350
    Poolak, Johann spordistipendium 150
    Poom, Merike loominguline stipendium 300
    Põld, Sandra osalemine tänavatantsu töötubades "Take Flight Intensive" Dublinis, Iirimaal 133
    Rahuoja, Martin spordistipendium 350
    Raudoja, Alar loominguline stipendium 500
    Raudonen, Olga jõulukontserdi "Peegeldused tasasest maast" korraldamine 300  
    Sildnik, Sven loominguline stipendium 400
    Teearu, Simo spordistipendium 350
    Tiko, Malle osalemine sangpommivõistluste MM-il Serbias 150
    Toomast, Marko loominguline stipendium 350
    Troon, Egle loominguline stipendium 300
    Tross, Taje loominguline stipendium 400
    Tõnström, Enari spordistipendium 350
    Vaher, Risto spordistipendium 300
    Veedla, Walter Herold osalemine squashitreeningutel Prahas 350
    Vill, Aet loominguline stipendium 350
    Üpraus, Jasmiin spordistipendium 400
    Academia Gustaviana Selts MTÜ Non Grata näitused ja performance'id USA-s 900
    Anna Raudkatsi tantsuselts osalemine festivalil Gruusias 675
    Avangard Galerii MTÜ Pärnu Fotofest 2020 kureerimine ja näituste korraldamine 450
    B. G. Forseliuse Seltsi Noortekogu lugemist populariseeriva ettevõtmise "Koos Lottega raamatusõbraks" korraldamine Kilingi-Nõmmes 225
    Castor Squash MTÜ Castor Squashi noormängijate osalemine ettevalmistuslaagrites Tallinnas 600  
    Eesti Arnold Schönbergi Ühing Pärnu Nüüdismuusika Päevad 2020 800    
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammermuusika kontserdi korraldamine Pärnumaal 300    
    Eesti Koorijuhtide Naiskoor MTÜ Eesti Koorijuhtide Naiskoori osalemine Krakowis jõululaulude konkursil 150       
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine XIX rahvusvahelisel festivalil "Amber Voice 2019" Kaunases 150
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine rahvusvahelisel konkursil "Slavsja Otetšestvo" Moskvas 240
    Endla Murd Stuudio OÜ osalemine rahvusvahelisel konkursil Lätis -“ Riga Symphony 2019” 120
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontsertide korraldamine 2019. aasta IV kvartalis 500
    Extreme Culture MTÜ Pärnu kunstikoolkonna näituste korraldamine Hiinas 500    
    Horizontal Entertainment OÜ Pärnu DJ kooli korraldamine 120
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud kontsertide korraldamine Pärnumaa mõisakoolides 360
    Kilingi-Nõmme võimlemisklubi Githa ettevalmistus ja osalemine vabariiklikul võimlemisfestivalil GymnaFest 2019 400
    Lauluklubi Mihkel jõulukontsertide korraldamine 100
    Matsalu Loodusfilmide Festival MTÜ 17. Matsalu loodusfilmide festivali korraldamine 600
    Südamesäde MTÜ luuleklubi Luuletaeva Latern luulekogu väljaandmine 400
    MTÜ Lääneranna Sümfoonilise Muusika Selts 23" timpani soetamine olemasoleva timpanikomplekti (29" ja 26") laiendamiseks 490
    MTÜ Sindi Laulukoor koori 150. juubeli tähistamine 450
    Must Kast MTÜ noortelavastuste "Jõud" ja venekeelse "5 grammi" etendamine noortele koos vestlusringidega Pärnus 400
    Orienteerumisklubi West orienteerumisklubi West AVte ja Pärnumaa Mvte korraldamine Võistes 450
    Orissaare Sport MTÜ Orissaare Sport/KK Pärnu U16 noorkorvpallurite ühisvõistkonna osalemine rahvusvahelises liigas BBBL 360    
    Põhja-Pärnumaa Raamatukogu koolivaheaja koolituste korraldamine noortele Põhja-Pärnumaa raamatukogus 250    
    Pärnu Aianduse ja Mesinduse Selts koolitus "Kuidas mõtestada ja uurida vaimset pärandit?" 250
    Pärnu Kammerkoor MTÜ H. Hõlpuse koorilaulude CD, projekti teise osa läbiviimine 300
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ Sügisulg 2019 korraldamine 950
    Pärnu Kunstide Maja Pärnu Kunstide Maja esinduse osalemine Belgradis toimuval konkursil 320
    Pärnu Kunstide Maja festivali "Kuldleheke 2019" korraldamine 360
    Pärnu Käsikellastuudio MTÜ jõulukontserdi "Helisev ootus" korraldamine 275
    Pärnu Linna Spordikool Pärnu Spordikooli tüdrukute U17 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Slovakkias 400
    Pärnu Linna Spordikool Pärnu Spordikooli tüdrukute U19 osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) I etapil Valgevenes 400
    Pärnu Linna Spordikool Pärnu võrkpallinaiskonna osalemine Eesti meistrivõistlustel 300
    Pärnu Linnaorkester kontserdi Ilu ja valu korraldamine 400
    Pärnu Linnaorkester kontserdi Õhtu virtuoosidega korraldamine 500
    Pärnu Linnaorkester Pärnu Linnaorkestri advendikontsertide korraldamine 400
    Pärnu Linnaorkester kontserdi Cyrano korraldamine 500
    Pärnu Motoclub MTÜ Pärnu MC 2019 Kolmapäevakrosside korraldamine 600    
    Pärnu Muuseum SA VI üleriigilise Koidula etluskonkursi korraldamine 402
    Pärnu Muuseum SA Luca Berti fotonäituse "Silmast silma" korraldamine Pärnu Muuseumis 375
    Pärnu Muusikakool osalemine rahvusvahelisel poiste keelpillifestivalil Kuressaares 375
    Pärnu Muusikakool Pärnu Kitarripäevad 2019 korraldamine 370
    Pärnu Mündikoda MTÜ jõuluküla korraldamine 600
    Pärnu Ooperiselts MTÜ Musica Sacra sügishooaja 2019 korraldamine 500
    Pärnu Sõudekeskus Kalev osalemine Väikeste paatide sõuderegatil Tartus 400
    Pärnu Sõudekeskus Kalev osalemine Eesti meistrivõistlusel sõudeergomeetritel Concept2 300
    Pärnumaa Omavalitsuste Liit 2019. aasta XXVII laulu- ja XX tantsupeo "Minu arm" fotoalbumi väljaandmine 600
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa meistrivõistluste korraldamine korvpallis 288    
    Rahvatantsurühm "Tuurit-Tuurit" MTÜ osalemine rahvusvahelisel rahvakultuurifestivalil Autumn Yerevan 2019 Armeenias 575    
    Seljametsa Rahvamaja "Hakkame santima“ - vanu kadri-ja pulmakombeid tutvustava koolituse korraldamine Seljametsa rahvamajas 300
    Seljametsa Rahvamaja pärimuspäeva korraldamine Seljametsa rahvamajas 300
    Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ Pärnu Rannajooksu, käimisretke ja lastejooksude korraldamine aastal 2019 600
    Spordiklubi Vabariigi Võllimees lahtiste Pärnumaa talviste karikavõistluste 2019-2020 korraldamine kiikingus 540    
    Suupilliklubi Piccolo kontserdi " Mängis isa, mängis poega" korraldamine 300
    Suusaklubi Jõulu noorsuusatajate esimese lume treeninglaagri korraldamine Põhja-Soomes Levil 500  
    Sõudeklubi Pärnu osalemine sõudevõistlusel Väikeste Paatide Regatt Tartus 350
    Sõudeklubi Pärnu osalemine Eesti sisesõudesarja 1. etapil Väike-Maarjas 250
    Sütevaka Gümnaasiumi Toetajate Ühendus MTÜ muusikateraapilise lamamiskontserdi korraldamine Sütevakas 300
    Tallinna Tantsuteater MTÜ tantsulavastuse "Celebration piece" Pärnus 300
    Uue Kunsti Muuseum SA Eesti akvarellistide Ühenduse aastanäitus "Akvarelli petlik kergus" 500
    Uue Kunsti Muuseum SA animatsiooni-, varjuteatri ja muusikatöötoad koolinoortele 600
    Valik MTÜ Markus Monaku tantsuõpingute korraldamine USA -s Mather Dance Companys 400
    Võimlemisklubi Rüht võimlemispeo "Talverõõm" korraldamine 200
    Öövalgel MTÜ Pärnu valgusfestivali "ÖÖvalgel" valgusetendused ja näituse loomine 1500

    Raplamaa

    Rapla Gümnaasium noorte filmifestivali Kaader 2019 korraldamine 300
    Ojasalu, Teele Ooperikino 2019/20 hooaja turundamine 300
    Vaher, Rauno ansambel Kangelased singli "Sõber Aafrikast" muusikavideo salvestus- ja produktsioonikulud 250
    Varbola Kultuuri ja Hariduse Selts vokaalansambli "Ring" esinemine aastalõpukontserdil "Tuntud laulud uues kuues" 300
    Corelli Music OÜ jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2019 Raplas 500
    Hageri Rahvamaja PLMF kontserdid Hageri Rahvamajas 450
    Kehtna Kultuuriselts jazzmuusika kontserdi korraldamine Raplas 500
    Kammermuusikud MTÜ Mõisamängud kontserdisari mõisakoolides 350
    Rapla Linna Moosekandid MTÜ XII Tule- ja tantsuetendus Rapla Kultuurikeskuses 600    
    Improteater MTÜ improvisatsioonilise teatri juubeliaasta etendused Märjamaal ja Juurus 800
    Gaudeo MTÜ muinasjutujooga tunnid lastele ja lastemeelsetele 300
    Hageri Rahvamaja Hageri rahvamaja mälustendi valmistamine 500
    Tsiviilkaitse selts MTÜ kontserdi "Piknik muusika ja lihtsa jutuga poolkuu paistel" korraldamine 500
    Nädaline OÜ lisalehe Koduloolane toimetamine 300
    Märjamaa Kultuuriselts MTÜ Kaarekese meestele rahvariiete valmistamine 880    
    Varbola Kultuuri ja Hariduse Selts Liis Mäesalu ja Tarvo Valmi akustiline kontsert "Helid minus eneses" ja CD plaadiesitlus 300    
    Märjamaa Kultuuriselts MTÜ segarühm Laaberjalg naistele Rapla kihelkonna käiste soetamine 480
    Raplamaa Omavalitsuste Liit Raplamaa kultuuritöötajate õppereis Hiiumaale 325
    NOMELA MTÜ Raplamaa Noorte Meeskori jätkusuutlik areng ning ettevalmistus erinevateks sündmusteks 700
    Kandlekoda MTÜ Kandlekoja VII Pärimusa Talvelaagri juhendajate töötasud 300
    Hageri Haridusselts "Põlistarkuse päevad Hageri kihelkonnas"" avatud kodutaludes 500
    Raplamaa Perenaiste Selts Pauliine Suurräti kudumise koolitus 700
    Eesti Folkloorinõukogu Kadrikombestiku kui laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Sinka, Aleksander Raplast pärit noore õppiva helitehniku õpinguid Saksamaal 150
    Juuru ja Hageri Kihelkonna Muuseumid SA rändnäituse "Häälekas kevad" valmistamine 935
    Rapla Keskraamatukogu lugejate kohtumine Soome kirjaniku Antti Tuuriga ja tema loomingu tutvustamine 450
    Raikküla Mõis MTÜ mõisapärandi konverentsi läbiviimine Raikküla mõisas 525
    Varbola Külaselts MTÜ Raplamaa naisrahvatantsurühmade XII žanripäev "Varbolas võtame vabalt" korraldamine 700    
    Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts Kohila noorte segarahvatantsurühmade osalemine 16. rahvusvahelisel laste festivalil Indias, Delhis 1000
    Juuru Rahvamaja kandleõppe ja folkloorilaagri korraldamine Juurus 510    
    Peterson, Hendrik spordistipendium osalemiseks võistlus-ja treeninglaagrites 250
    Tammemäe, Piibe spordistipendium seiklusspordi Euroopa karikasarja etapil osalemiseks 250
    Leili Kaas juubelitoetus 300
    Maian Kesküll spordistipendium Põhjamaade Mesitrivõistlustel osalemiseks 250
    Rapla Maakonna Spordiliit koolinoorte võistlussari "Rõõm sportimisest" läbiviimine 700
    Sibatigu MTÜ 15. rahvusvahelise seeniorite korvpalliturniiri korraldamine ja läbiviimine 700
    Kohila Spordiklubi noorte korvpallivõistluse “Sügisturniir” 2019 läbiviimine 300
    Kohila Spordiklubi Eesti noorte MV korvpallis 2019/2020 hooajal 300
    Kaiu Spordiklubi Leo Rehemaa XIX mälestusturniiri läbiviimine males 272
    Järvakandi Vibuklubi Ilves MTÜ T. Lilienthali võistlus- ja treeningettevalmistuse toetamine 500
    Järvakandi Vibuklubi Ilves MTÜ K. Kivilo võistlus- ja treeningettevalmistuse toetamine 500

    Saaremaa

    Jürisson, Katrin Peeter Jürissoni osalemine haavlilaskmises EM Olümpia skeetis Itaalias 250
    Orissaare Sport MTÜ Orissaare Spordikooli noorkorvpallurite osalemine Eesti meistrivõistlustel 600
    Orissaare Sport MTÜ Orissaare Sport/KK Pärnu U16 noorkorvpallurite ühisvõistkonna osalemine rahvusvahelises liigas BBBL 400
    Orissaare Sport MTÜ BBBL (Baltic Boys Basketball League) Orissaare etapi korraldamine 400
    Orissaare Sport MTÜ U14 noorkorvpallurite osalemine rahvusvahelises liigas BBBL 300
    Räim, Riho maanteeratturite MM-il osalemine 500
    Saaremaa JK aameraaS Saaremaa TIPA-TAPA jalgpalliturniiri 2020 korraldamine 400
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks MTÜ Saaremaa Kolme päeva jooksu 2019 korraldamine 2500
    Saaremaa Korvpall MTÜ rahvusvaheline Kuressaare karikaturniir korvpallis 2019 korraldamine 450
    Saaremaa Korvpall MTÜ Saaremaa seenioride 40+ ja 50+ meistrivõistlused korvpallis 2019 600
    Saaremaa Korvpall MTÜ Saaremaa meeste meistrivõistlused korvpallis 2020 korraldamine 1000
    Saaremaa Ralli MTÜ 52. Saaremaa Ralli korraldamine 2000
    Saaremaa Spordikool laskevõistluse Saaremaa Sügis 2019 korraldamine 200
    Saaremaa Spordiliit Saare maakonna seenioride 2020. a meistrivõistluste medalid 500    
    Saaremaa Võrkpalli Liit Saaremaa võrkpallimeeskonna osalemine 2019/2020 Eesti MV esiliigas 1200
    Saaremaa Võrkpalli Liit 2019. a Saare maakonna meistrivõistluste korraldamine meeste võrkpallis 500
    Spordiklubi Vesse MTÜ U18 korvpallivõistkonna I etapi treening- ja võistlustoetus 700    
    Eesti Ajalooliste Tapeetide Kogu Eesti ajalooliste tapeedileidude uurimise/korrastamise töötubade ja koolituste programmi arendamine 200
    Eesti Kultuuri Koda üleriigilise konkurss-festivali "Annetekoda 2019" finaal Tallinnas 250
    Kuressaare Gümnaasium maakondlike üksiketlejate konkursside korraldamine 400
    Laimjala Rahvamaja Laimjala rahvamaja naisrühmale Pöide kihelkonna rahvariiete soetamine 600    
    Naislauluselts Piret osalemine Eesti Naislaulu Seltsi 25. aastapäeva kontserdil 300
    Nawell MTÜ rahvusvahelise idamaiste tantsude festivali ZAFA FEST korraldamine 700
    Orissaare kultuurimaja 8. pereansamblite festivali korraldamine Orissaares 220
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜ rahvarõiva valmistamise koolituse "Sariküllist sukkadeni" II õppeaasta läbiviimine 200    
    Saaremaa Muuseum SA näituse "Lusikas-hõbe, kahvel-kuld ehk juveel saarlaste kodudes" korraldamine Kuressaare lossis 460
    Saaremaa Rahvakultuuriselts osalemine kultuuritöötajate suvekoolis Läänemaal 300
    Saaremaa Ühisgümnaasium Saaremaa ÜG kooliteatrite osalemine üleriigilisel B. Alveri konkursil Tähetund 200    
    Teemus, Ellen meenutus-etendus Saaremaa Rahvateatri näitlejatega lavastaja loometöötoetus 500
    Tuulpius MTÜ Kihelkonna X Talvelaulupeo korraldamine 2019 450      
    Eesti Tantsuagentuur SA "Tantsumenüü" etendused Saaremaal 500
    Vapper, Ilona tantsulavastuse "Kummita!" välja toomine 360
    Evestus, Maria Saaremaa noorte kunstnike rühmituse Kontrast ühisnäitus PIDU/POMP Tartus 100
    Leesi, Leelo loominguline stipendium 2020. a näituseprojektide teostamiseks 500
    Meremaa MTÜ Kuressaare IX fotopäeva "Fotograafi pilk" korraldamine 1000
    Männa, Piret osalemine rahvusvahelisel köitenäitusel "Scripta Manent" 2020 200
    Saaremaa Kunstiklubi Saaremaa Kunstiklubi liikmete kunstialane harimine, praktilised koolitused ja näitusetegevus 300
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ kunsti ja loomevaldkondade tutvustamine saarlastele läbi erinevate näituste ja õpitubade 300
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ kunstnikutunnid ja kunstitöötoad näituste raames Saaremaa Kunstistuudio Loomekeskuses 300
    Saaremaa Muuseum SA näituse „Kaljo Simsoni teistsugune kunst“ korraldamine 1100
    Tirmaste, Katariina hõbesepp Peeter Rooslaiu näituse "Ruhnu elav ehe" korraldamine 1000
    Pesti, Mele teose "Minu Kuressaare" loometöötoetus 800
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXIV rahvusvahelise Muhu Tulevikumuusika "Juu Jääb 2020" ettevalmistamine ja korraldamine 1500   
    Kreintaal, Karoliina helikandja "Sajand Ruhnu muusikas" plaadikujundus ja illustratsioonid 600
    Kuressaare Gümnaasium Eesti noorte lauljate konkursi Solistica 2020 korraldamine Kuressaare Gümnaasiumis 1000
    Kuressaare Linnaorkester Matis Männa osalemine puhkpilliühingu koolitusel Soomes 300
    Kuressaare Muusikakool XVIII rahvusvahelise poiste keelpillifestivali korraldamine 760
    Lehto, Laine osalemine Complete Vocal Technique kursusel lauluõpetajatele 200    
    Pöide Maarja Kiriku SA ansambli Vox Clamantis kontserdi "Filia Sion" korraldamine Pöide kirikus 800
    Saaremaa Meeskoor SÜM MTÜ Saaremaa Meeskoor SÜM tegevustoetus 2019.a sügishooajal 500
    Sul Huulik, Mul Poogen MTÜ trummikomplekti ja tarvikute soetamine 500
    Terre del Nord MTÜ Läänesaarte Kammerorkestri kammerooper "Ariadne auf Naxos" 1000
    Kuressaare Teater SA dokumentaalne ülevaade Kuressaare teatri ajaloost 1000
    Kuressaare Teater SA Kuressaare filminädal 2019 korraldamine 750

    Tartumaa

    Aigro, Maarja jätkuprojekt Eesti kultuuri- ja toidupärandi töötoad Tartu lastekodude lastele 120   
    Hanson, Kai Robert Schumanni vokaalmuusika kontserdi korraldamine 200
    Hanson, Kai kontsert "Aariaid ooperitest" 200
    Joamets, Tanel loominguline stipendium kammerkontserdiks ettevalmistamiseks 100
    Kalm, Tõnu loominguline stipendium kammerkontserdiks ettevalmistamiseks 100
    Kriit, Karen loominguline stipendium kammerkontserdiks ettevalmistamiseks 100
    Kevad, Tiit ans. Justamendi 40. sünnipäeva puhul ilmuva uue materjali löökpilli partiide ja lugudedele seadete loomine 300
    Kivil, Allar Ralf, Gerda ja Stefan Kivili lumelaager 300
    Kostin, Igor osalemine petangi Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias 150
    Krinal, Helena loominguline stipendium tantsulavastuse kontseptsiooni arendamiseks 300    
    Milk, Jecika Karl Mattias Milki osalemine talvisteks tiitlivõistlusteks ettevalmistavas laagris Türgis 300
    Mudist, Katariin joonistuste- ja animatsiooninäitus "Kõhklejad" Jakobi galeriis 220
    Mägi, Cätlin Juhan Maakeri ehk Torupilli Jussi kogumiku arhiiviplaadi helifailide töötlemine 200
    Nurk, Kaire loominguline stipendium näituse ""Minu ema kleidid"" ettevalmistamiseks 300
    Oreškin, Raul loominguline stipendium teise raamatu kirjutamiseks 300
    Palm, Kertu ettevalmistus ja osalemine maailmameistrivõistlustel naiste petankis Phnom Penhis 150
    Pantshenko, Valmar osalemine petangi Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias 150
    Pilt, Esta fitnessi maailmameistrivõistlusteks valmistumine ja osalemine 200
    Pilt, Maili muusikalidele "Suve sünnipäev" ja "Sinuga võrgus" teksti ja sõnade loomine 300
    Poom, Aimar osalemine petangi Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias 150
    Poom, Merike klaveriduo KeAmo kontsertkava "Sügismustrid" ettevalmistamine 150
    Eller, Farištamo klaveriduo KeAmo kontsertkava "Sügismustrid" ettevalmistamine 150
    Raudonen, Olga kontsert "Peegeldused tasasest maast" 300 
    Rosenberg, Kristjan spordistipendium 200
    Räpp, Lauri loometöötoetus raamatu "Minu Tartu" käsikirja lõpetamiseks 300
    Tamm, Hando maalinäituse Tahtmata loodus/ Unwanted nature teostamine 300
    Troon, Egle loominguline stipendium kontsertkava "Unistajad" ettevalmistamiseks 250
    Uibokand, Janelle maastikurattamaratoni maailmameistrivõistlustel osalemine ning ettevalmistus 200
    Uibu, Angela motosportlase Kaspar Uibu osalemine rahvuste krossil Belgias 200
    Visnapuu, Mari kontsert Harvaesitatud 20. ja 21. sajandi vokaalkammermuusika pärlid 300
    Anna Haava nimeline Pala kool 15. Pala Noorte Rattamaraton 300
    Arabesk MTÜ Arabesk 2020 - rahvusvaheline balletikoolide gala 400
    Corelli Music OÜ jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2019 Tartus 300
    EELK Kirikumuusika Liit orelikontsertide korraldamine koolides 140
    EELK Puhja kogudus Tuuliki Jürjo kontsert Puhja kirikus 200
    EELK Puhja kogudus Kait Tamra kontsert Puhja kirikus 200
    EELK Rannu Püha Martini kogudus orelikontsert Rannu kirikus 200
    EELK Tartu Maarja kogudus PLMF kontserdid Tartu Maarja kirikus 200
    Eesti Ajalooliste Tapeetide Kogu Eesti ajalooliste tapeedileidude uurimise/korrastamise töötubade ja koolitusprogrammi arendamine 200
    Eesti Breiktantsu Liit MTÜ 19. rahvusvaheline tänavatantsufestival Battle of Est 2019 / BOE19 korraldus 500
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik advendikontsert "Jõulurõõmu ootuses" Elva kirikus 300
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik J.Hiobi kantaadi “Lunastus Kristuses” ettekanded ja salvestus 300    
    Eesti Folkloorinõukogu Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammermuusika kontsert Tartumaal 300
    Eesti Kirjandusmuuseum Tartu-Maarja endise kihelkonna ajaloolise traditsiooni avaldamine veebis 300
    Eesti Koorijuhtide Naiskoor MTÜ Eesti Koorijuhtide Naiskoori osalemine Krakowis jõululaulude konkursil 150   
    Eesti Kultuuriseltside Ühendus Eesti kultuuriseltsidele meediakoolituse korraldamine seltside nähtavuse ja võimekuse suurendamiseks 149
    Eesti Maaelumuuseumid SA õppeprogrammi "Viljaterast leivani" täiustamine 400
    Eesti Maaelumuuseumid SA pärimuslik mardikombestiku õpi-, sandi- ja tantsutuba 300
    Eesti Naislaulu Selts Eesti Naislaulu Seltsi Eesti lõuna regiooni kooride advendikontserdi korraldus 300
    Eesti Segakooride Liit advendikontsertide korraldamine Tallinnas ja Tartus 300
    Eesti Sümfooniaorkestrite Liit Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri osalemine IX noorteorkestrite festivalil Jõhvis 300   
    Elva Kultuur ja Sport SA laulukonkursi "Looduslaul 2019" korraldamine 400
    Elva Naisselts Rõngu rahvariiete autentne täiendamine naisrühmale Sinilind 400 
    Erkmaa Korvpallikool MTÜ osalemine Baltic Boys Basketball League (BBBL) U16 vanuseklassis 200
    Estonian Arts Management MTÜ Teadlaste öö festivalil aktsiooni korraldamine 200
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevad 2019: kontserdid, filmiprogramm, konverents, kirjandusüritused, teater 300
    Improteater MTÜ improvisatsioonilise teatri etendus "Kujutluse võim" Tabivere Rahvamajas 300  
    Kammerkoor Helü MTÜ osalemine konkurss-koorifestivalil Krakovis 400
    Kammermuusikud MTÜ Mõisamängud kontserdisari mõisakoolides 200
    Klubi Tartu Maraton MTÜ 8. Tartu Linnamaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 400
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Friday Night Run 2019 ettevalmistamine ja läbiviimine 400
    Kodavere Pärimuskeskus Anna Haava 155. sünniaastapäevale pühendatud kontsert-luuleõhtu korraldamine Palal 300
    Kolm Lindu MTÜ märtsikontsertide ettevalmistus 300
    Konguta Raamatukogu Konguta raamatukogu juubel 90 200
    Kunstiloomus MTÜ moeteemaliste dokumentaalfilmide festivali MoeKunstiKino korraldamine Tallinnas ja Tartus 450
    Kõrgem Kunstikool Pallas näituse "Töid kooli fondist. Juhendaja Helle Vahersalu" ettevalmistamine ja korraldamine 161
    Kõrgem Kunstikool Pallas postrite soetamine Pallas 100 juubeliaasta rändnäituse jaoks 300
    Laulu- ja pillimänguselts Con Vivo MTÜ külalisdirigent Big Band Tartule 350
    Lauluaed MTÜ hääle ja interpretatsiooni meistrikursus Tartu linna lastele ja noortele 300
    Luke Mõis SA etenduste "Mõisa muinasjutt" läbiviimine Luke mõisapargis 200
    Maailma Lood MTÜ Gertrud Kinna isikunäituse „Kodeeritud Mälupildid“ korraldamine 230
    Melliste Algkool-Lasteaed kadri-mardi folkloorilaagri korraldamine 300
    Must Kast MTÜ noortelavastuste "Jõud" ja venekeelse "5 grammi" etendamine noortele koos vestlusringidega üle Eesti 200
    Must Kast MTÜ "Peks mõisatallis" külalisetenduste andmine Brüsselis ja Luksemburgis 250
    Mäksa spordiklubi rahvusvahelise tõstmisvõistluse korraldamine - Tartumaa Suurmeistrite karikavõistlus 300    
    Mäksa spordiklubi võistluste osalemisetasu 265
    Naiskoor Emajõe Laulikud MTÜ Naiskoori Emajõe Laulikud osalemine rahvusvahelisel koorifestivalil Bratislavas 500
    Naisrühm Hermine MTÜ rahvariiete täiendamine 400   
    Nordic Waves OÜ Joel Remmel Trio + Jukka Eskola kontsert ERMi teatrisaalis 300
    Open Room OÜ akordionisti Tuulikki Bartosiki kontserdituuri korraldus 300
    Reola Kultuurimaja Tartumaa kultuuritöötajate osalemine koolitusel Läänemaal 300
    Sigaret OÜ lastelaulude plaadi "Mine metsa!" väljaandmine 400
    Sillamäe Lastekaitse Ühing kontsert-etenduse korraldamine 300
    SK Jõud Junior MTÜ Tartumaa noortõstjate osalemine võistlustel 300
    SK Jõud Junior MTÜ osalemine Euroopa tõstmise MV-il U20/U23 Rumeenias ja sellele eelnev treeninglaager 500
    SK Jõud Junior MTÜ osalemine Euroopa tõstmise MV-il U15/U17 Iisraelis ja sellele eelnev treeninglaager 500
    Spordiklubi Altia 26. judoturniir Elva Open korraldamine 400
    Suusahullud MTÜ perekondlike maastikul läbiviidavate liikumismängude läbiviimine 250
    Tabivere Rahvamaja Motsar Lilia komöödia "Peigmees kapis" tõlkimine ja lavastamine 300
    TaHe Nüüdismuusika MTÜ TaHe elektroakustilise nüüdismuusika kontsert "Hilja novembris" 400
    TaHe Nüüdismuusika MTÜ TaHe uue aasta kontsert ja Toomas Siitani loeng 400
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Tallinna Tantsuteatri esietendus Tartus 360
    Tallinna Tantsuteater MTÜ meistriklassid Tartus 300
    Tartu Hansa Segakoor MTÜ osavõtt rahvusvahelisest Kooride ja Orkestrite Festivalist Viinis 500
    Tartu I Muusikakool A. Russaku nim noorte pianistide konkursi korraldus Tartu I Muusikakoolis 300
    Tartu Jaani Kiriku Kultuuriprojekt MTÜ Eesti esinduse osalemine autorilauufestivalil "Tai - aš" 200
    Tartu Kalevi Veemotoklubi R. Haugasmäe ettevalmistus ja osavõtt veemoto Euroopa meistrivõistlustest Poolas 300
    Tartu Linna Maadlusselts rahvusvahelised võistlused "Elu Parimad Aastad" kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses 400
    Tartu Linnateater MTÜ etenduse "Esimesed suudlused" lavastamine 300
    Tartu Mänguasjamuuseum lavastuse "Pettson ja Findus tulevad taas" lavale toomine Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodus 400
    Tartu Observatoorium kontsertide korraldamine Tartu Ülikooli Tartu Observatooriumis 300
    Tartu Poistekoor ja Neidudekoor Kurekell Tartu Karlova lastekoori osalemine rahvusvahelisel koorikonkursil Riva del Gardas 400
    Tartu Rahvaülikool SA Urmas Sisaski "Jõuluoratooriumi" ettekanne Tartus ja Riias 400
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ P. Keresele pühendatud rahvusvaheline maleturniir AVRO-38 350
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ olümpiavõitja Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ rahvusvaheline iluvõimlemise turniir Diiva CUP 350
    Tartu Spordiveteranide Koondis Kolibri-turnaud 2019 400
    Tartu Suveteatri Selts MTÜ Karlova Teatri uuslavastuse "Minu haukuv koer" väljatoomine 300
    Tartu Valla Muusikakool D.O.Wirkhausile pühendatud Noorte Puhk- ja löökpillimängijate Konkursi korraldusmeeskonna töötasud 400
    Tartu Vibuklubi MTÜ vibusportlase Emily Hõim ettevalmistus 2020. aasta EM-ks 200
    Tartu Ülikool kunstnikud ja teadlased kogudes (KuTeKo) 100
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor MTÜ Tartu ülikooli akadeemilise naiskoori kontserttuur Helsingi akadeemilise meeskooriga 350
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi TÜASK noorsportlaste rahvusvaheline ettevalmistuslaager BMX jalgrattaspordis 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi heategevuslik laste jõuluvõistlus kergejõustikus 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalliturniiri "Paarissuled 2019" I ja II etapi korraldus 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalli noorte GP Tartu Sügis 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi üliõpilaste EM sõudmises 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi TÜASK maadlussportlaste osalemine rahvusvahelisel võistlusel "Helsinki Open" 200
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kergejõustikuklubide U20 Euroopa meistrivõistlustel osalemine 400
    Tartu Ülikooli Kammerkoor SA C. Kreek 130/T. Kõrvits 50 kontsertide korraldus Tallinnas ja Tartus 300
    Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel MTÜ Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli lasterühma tegevuse korraldamine 2019.-2020.a hooajal 300
    Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel MTÜ TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva kontserdi korraldamine 300
    Tartu Üliõpilassegakoor MTÜ Tartu Üliõpilassegakoori osalemine Lüneburgi koorifestivalil 500
    Tartumaa Koolispordi Liit Tartumaa koolinoorte spordiüritused II poolaasta 2019 500
    Tartumaa Maadlusliit rahvusvaheline Vahuri Jõuluturniir Lähtel 400
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ regilaulutoa läbiviimine sügissemestril 2019 220
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ folktrio AR-GOD kontsertide korraldamine 280
    Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit Tartumaa Tantsupeo õppeseminarid 500
    Härmoja, Rein juubelitoetus 300
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2019.a.sügismängud 500
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2019.a. korvpalli karikavõistlused 500
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2019.a. paremate sportlaste ja aktivistide tunnustamine 500
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2019.a. meistrivõistluste korraldamine 300
    Joosep, Tatjana juubelitoetus 300
    Kaljuvee, Iivi juubelitoetus 300
    Kübar, Andres juubelitoetus 300
    Proovel, Jakob juubelitoetus 300
    Tiigi Seltsimaja XXV Lõuna-Eesti meestelaulu päeva korraldamine 400
    Tiigi Seltsimaja VIII Tartu segakooride laulupäev - Cyrillus Kreek 130/Tõnu Kõrvits 50 300
    Tower Music MTÜ kontserdisarja Musica Sacra produktsioonikulud 300
    Triskele MTÜ ansambel Triskele kontsert EBU jõulumuusika päeva raames Tartu Pauluse kirikus 240    
    Valgusklubi MTÜ arhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali TAVA2020 korraldamine 300    
    Vara Maanaiste Selts eakatepäevale pühendatud kontserdi korraldus Vara kirikus 300
    Vara Sport SA Peipsiääre sügisesed meistrivõistlused 300
    Vilde Teater MTÜ lavastuse "Kvartett" lavastuskulud 300
    Viljandi Vanamuusika Festival ansambli "Dobranotch" kontsert Eesti Rahva Muusemis 200
    Võimlemisklubi Rütmika osalemine rühmvõimlemise maailmakarikasarja osavõistlustel 700
    Äksi Motoklubi Äksi CUP 2019 Noorte motokrossi sarja korraldus 300
    Ülenurme Muusikakool XVIII rahvusvahelise lauluvõistluse "Jõulutäht 2019" korraldamine 300

    Valgamaa

    Iir, Vello spordistipendium lootustandvale noorsportlasele 300
    Illak, Pille spordivarustuse soetamine noortele suusa- ja rattaorienteerujatele 400
    Jaska, Vello loominguline stipendium 300
    Leetsi, Lilian ettevalmistus ja osalemine rahvusvahelistel tiitlivõistlustel praktikal-laskmises 300
    Lõiv, Janika rahvusvahelistel võistlustel osalemine 400
    Ojaste, Teiloora 2019-2020 murdmaa suusahooaja ettevalmistuslaager Vuokattis 200   
    Oper, Merlyn spordistipendium Chris Marcus Krahvile 300    
    Peterson, Einar Mark Petersoni osalemine rahvuste krossil Belgias 300    
    Peterson, Priit loominguline stipendium 200
    Tadolder, Marge pealinna elanikele ja külalistele Otepää meistrite käsitöö esitlemine 300
    Tramm, Kalmer sportlaste juhendamine treeninglaagrites ja võistlustel Soomes 300
    Unn, Janika Albert Unni treeningettevalmistus hooajaks 2019/2020 200
    Unn, Janika Anni Lii Unni treeningettevalmistus hooajaks 2019/2020 200
    Vahi, Piret laagrid Levil 400
    Venski, Mari loometöötoetus 200
    Carma Motoklubi MTÜ alternatiivmuusika õhtu korraldamine Tambres 200
    Carma Motoklubi MTÜ mihklikuu rolleriralli Carma motoklubis 200
    EELK Helme Maarja kogudus Helme koguduse 690.aastapäeva tähistamine 90
    EELK Helme Maarja kogudus Helme kalmistu 225.aastapäeva tähistamine 70
    EELK Helme Maarja kogudus advendikontserdi korraldamine 60
    EELK Kirikumuusika Liit orelikontsertide korraldamine koolides 140
    EELK Taagepera Jaani kogudus lõikustänupüha kontserdi korraldamine 50
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik J. Hiobi kantaadi “Lunastus Kristuses” ettekanded ja salvestus 300
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik Valga praostkonna advendikontsert "Jõulurõõmu ootuses" Elvas 150
    EELK Hargla Kogudus piiblikonverents ja kontsertjumalateenistus Harglas 200
    Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit osalemine INAS Euroopa talimängudel murdmaasuusatamises 350
    Eveko koor MTÜ sõidutoetus 10. Vaba Rahva Laulu laulupeole sõiduks 200
    Improteater MTÜ improvisatsioonilise teatri etendus "Laval koos Anne Veesaarega" Otepääl 500  
    Karupesa Team MTÜ Karupesa Teami Mallorca treeninglaagri transpordikulude katmine 700
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ korvpalliturniir Kullam-Naarits Cup U16 poisid 60
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ laste ja noorte korvpallivõistlused 400
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ spordiinventari soetamine 450
    Maakad MTÜ kihelkondlike (Hargla, Halliste) meeste pikkade arhailiste pükste õmblusjuhendi koostamine 300
    Mäesuusaklubi Väike-Munamägi noorte mäesuusatajate hooaja ettevalmistus-treeninglaager Hintertuxis Austrias 1350
    Orienteerumisklubi Käbi MTÜ "Musta kassi öösel ei näe" -paarisorienteerumine Tõrva linnas 300
    Otepää Kultuurikeskused Vaikse Muusika õhtud Otepää Kultuurimajas 300
    Otepää Kultuurikeskused Otepää valla pere- ja ohutuspäeva korraldamine 250
    Otepää Kultuurikeskused VI Talveöölaulupeo korraldamine 1000
    Otepää Kultuurikeskused VIII Valgamaa Rahvamuusikapäeva korraldamine 400
    Otepää Muusikaühing MTÜ advendikontsertide korraldamine ja läbiviimine Otepääl 500
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine Eesti noorte meistrivõistlustel 350
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine noortesarja võistlustel Võrus 100
    Otepää Spordiklubi MTÜ suusahüppajate osalemine treeninglaagris Soomes 600
    Otepää Spordiklubi MTÜ Artti Aigro osalemine rahvusvahelistel võistlustel 400
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine Eesti suusaorienteerujate treeninglaagris Soomes 200
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine Kopra III sügisrogainil 70
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine XXXI Suunto Games'il ja Põlva lahtistel meistrivõistlustel 200
    Otepää Spordiklubi MTÜ juubelitoetus Otepää Spordiklubi - 25 250
    Otepää Spordiklubi MTÜ osalemine treeninglaagrites 320
    Otepää Spordiklubi MTÜ Valgamaa orienteerumiskolmapäevakute lõpetamine ja edukaimate autasustamine 200
    Saal, Arvo juubelitoetus 400
    Puka Kogukond Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Pukas 400
    SK Tõrva Discgolf Tõrva disc golfi sügisese võistlussarja korraldamine 300
    Sooru Arendus MTÜ Johanna Ardeli osalemine uue hooaja ettevalmistavas laagris ja rahvusvahelistel võistlustel 300 
    Spordiklubi Viraaž MTÜ heitevõistluste korraldamine ja autasustamine 300
    Stuudio "Joy" osalemine Moskvas laste ja noorte konkurssfestivalil "Europestage Moscow" 550
    Suusahullud MTÜ pimedas toimuva maastiku jooksumaratoni korraldamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U14 etapi korraldamine 400
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ Folktrio AR-GOD kontsertide korraldamine 150
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA aastalõpukontserdi korraldamine 300
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA PLMF kontserdisarjad Tõrvas 300
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA igavikupühapäeva korraldamine 100
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA ürituse "Juured: Elin Kard" korraldamine 100
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA ürituse "Juured: Igavene poisike" korraldamine 100
    Tõrva Spordiselts MTÜ 36.Tõrva Kolme Järve Jooksu korraldamine 350
    Tõrva Spordiselts MTÜ XII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega. Peeter Kirdi mälestusvõistlus 350
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva valla suvelõpu rattapäeva korraldamine - noorte rattad 150
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva valla sügismatkade korraldus 250
    Tõrva Vallavalitsus Riidaja Kultuurimaja - 90 aastat kultuuri 200
    Tõrva Vallavalitsus Tõrva keskväljakul välikino korraldamine - filmide laenutus 200 
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Vox Clamantise kontsert 600
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Angoola koori osalemine konkurss-festivalil "Lauluragin 2019" 400
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus "Lauluragin 2019" korraldamine 500
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Tiina Ojaste isikunäituse korraldamine 130
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Ruudi Treu isikunäituse korraldamine - transport, reklaam 65
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ 36. rahvusvahelise lauatennise turniiri korraldamine 200
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜ Valgamaa 2019./2020.a. karika-seeriavõistlus lauatennises I - III etapp korraldamine 200
    Valga Motoklubi MTÜ Vilaski kestvuskross 2019 sügis 400
    Valga Muuseum näituse "Kuulsusrikkaid hetki Jaanikese krossirajalt" koostamine 500
    Valga Muuseum neli näitust Valga Muuseumi galeriis 300
    Valga Muuseum pärimuslike töötubade läbiviimine Valga Muuseumis 250
    Valga Muuseum Eesti-Läti ajalookonverentsi "Valga kui raudteelinn korraldamine" 200     
    Valga Muusikakool meloodiabassidega akordioni soetamine Valga Muusikakoolile 800
    Valga Petanque klubi MTÜ rahvusvahelisel võistlusel "Warriors Cup 2019" osalemine 136
    Valga Petanque klubi MTÜ välishooaja 2019 parimate autasustamine 165
    Valga Turniiribridži ja Mälumängu klubi MTÜ mälumängude korraldamine ja Valgamaa esindamine Eestis korraldatavatel mälumänguvõistlustel 230
    Valga Ukraina Selts "Kalyna" MTÜ Ukraina kultuuri päeva korraldamine Valgas 300
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Valgas 200
    Valga Vallavalitsus kontserdisari " Muusika 101 Eestimaale" Lüllemäel 400
    Valga Vallavalitsus bowlingu võistluse korraldamine jõulukuul 150
    Valga Vallavalitsus jõuluturniiri korraldamine kabes Tõlliste piirkonnas 50    
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ 2019. aasta kokkuvõte tegemine kultuuri valdkonnas ja parimate tunnustamine 600
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ sokikudumise õppepäevade läbiviimine 162
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Kudumine algajatele- õppepäevade läbiviimine 135
    Valgamaa Spordiliit XX Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises 430
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa jooksusarja 7.etapi Räbiküla jooksu korraldamine 300
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa jooksusarja 8.etapp medalid laste ja põhijooksule 177
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa meistri ja karikavõistlused korraldamine 800
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa noorte kergejõustiklaste treeninglaager Limbazis 675
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa spordiaasta lõpetamine ja maakonna edukate sportlaste treenerite autasustamine 600
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa jooksusarja lõpetamine ja edukate autasustamine 400
    Valgamaa Spordiliit odaviskekarikavõistlused ja noorte auhinnavõistlused kergejõustikus 330
    Valgamaa Spordiveteranide Selts MTÜ mälestusturniiri bridžis, nooleviske MV ja spordiaasta lõpetamise korraldamine ja läbiviimine 350
    Võrkpalliklubi Viktooria MTÜ noorte võrkpalli karikavõistluste korraldamine 400

    Viljandimaa

    Orr, Madis igakuisete noorte musitseerimisõhtute (jämmide) korraldamine 450
    Põhja-Sakala Vallavalitsus klassikalise muusika kontsersisarja korraldamine Suure-Jaanis 200    
    Põhja-Sakala Vallavalitsus PLMF kontserdid Pilistveres 200
    Musica Sacra MTÜ orelikontsertide korraldamine Viljandi Jaani kirikus 250
    Abja kultuurimaja kontserdisari "Muusika 101 Eestimaale" Abja kultuurimajas 350    
    Eesti Sümfooniaorkestrite Liit Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri osalemine IX noorteorkestrite festivalil Jõhvis 840
    Agan, Ain Ain Agan 60 kontserdi loominguline ettevalmistamine 1000
    Viljandi Vanamuusika Festival sarja "MuusikaSündmus" kontsertide ettevalmistus ja teostamine 800
    Vaher, Rauno ansambli Kangelased singli "Sõber Aafrikast" video salvestus- ja produktsioon 200
    Tartu Ülikool TÜ VKA muusikaosakonna üliõpilaste loome avalik tutvustamine Viljandis 250
    Tartu Ülikool osalemine WOMEX konverentsil 400
    Mägi, Cätlin Cätlin Mägi osalemine maailma tähtsaimal muusikamessil Womex 400
    Viljandi Muusikakool Viljandi Muusikakooli avalik jõulukontsert Pauluse kirikus 1000    
    Vanalinna Hariduskolleegium VHK orkestri kontserdid Arvo Pärdi loominguga 200
    Malva, Kulno muusikavideo filmimine ansambli RIFFARRICA loole "Udune Ilm" 200
    Folk Massidesse OÜ ansambli Trad.Attack! stuudioalbumi salvestus- ja produktsioonikulud 400
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi Kitarrifestival 2019 korraldamine ja läbiviimine 1300    
    Viljandi Muuseum Viljandi Muuseumi väärtusliku fotokogu esitlemine populaarteadusliku väljaande vahendusel 300
    Tamtik, Jüri luulevalimiku Valguseoks väljaandmine 200
    Sakala Keskus raamatu Viljandi motiiv / Viljandi in Art toimetamine ja tõlkimine 400       
    Roosimaa, Maie naisrühma LEOLA 40. aastapäeva üritus Sakala Keskuses 232    
    Viljandimaa Kammerkoor MTÜ hääleseade ettevalmistus Eesti Kammerkooride festivalil 440
    Viljandi Linnaraamatukogu infootsivõistlus "Raamatutes peituvad tarkused" 50
    Noormets, Eve osalemine rahvusvahelise laste ja noorte etenduskunstide festivalil 250
    Viljandi Linnaraamatukogu projekti "Viljandimaa parim ettelugeja" korralduskulude katmine 100
    Viljandi Linnaraamatukogu põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" I vooru korraldus 100  
    Viljandimaa Rahvakultuuriselts MTÜ Viljandimaa tantsujuhtidele ja dirigentidele koolituste korraldamine 700
    Viljandi Jakobsoni Kool balletistuudio ringreis Tartu-ja Valgamaal 400
    Viljandimaa Rahvakultuuriselts MTÜ tänusündmus laulu- ja tantsupeol osalenud kollektiivide juhendajatele ja korraldajatele 1400
    Saarepeedi rahvamaja Saarepeedi rahvamaja rahvatantsurühma Udusõlg 10. sünnipäeva kontsertetenduse korraldamine 200
    EELK Suure-Jaani kogudus Suure-Jaani kirikut ja kogudust tutvustava voldiku väljaandmine 200        
    Suure-Jaani Kultuurimaja Viljandimaa laulurahva sügispäev 2019 Hüpassaares 180 
    Kährik, Pille Eesti Kooriühingu õppereis Maailma Koorimuusika Sümpoosionile Aucklandis 700
    Abja kultuurimaja Abja laste näiteringi "Cipolino" osalemine festivalil "Väike Lava 2019" 400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ väikekandle meisterdamise kursuse Viljandis 250
    Sillad MTÜ 21. üleriigilise õpetajate teatrifestivali Sillad korraldamine 550
    Viljandi Vanamuusika Festival õppelaager-festival "Koolijazz=Jazzikool 16,0" korraldus 700
    Eesti Folkloorinõukogu Kadrikombestiku laiem teadvustamine ja populariseerimine 300
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Talve ETNO 2020 200
    Viljandimaa Omavalitsuste Liit Viljandimaa kultuuritöötajate õppereis Ida -Virumaale 540
    Viljandi Huvikool Eve Stuudio osalemine rahvusvahelisel festivalil 497
    Maakad MTÜ Kihelkondlike (Hargla, Halliste) meeste pikkade arhailiste pükste õmblusjuhendi koostamine 300
    Jutumaja MTÜ Eesti rahvajuttude, muusika- ja toiduõhtud Männiku Metsatalus 300   
    Viljandi Gümnaasium Viljandi Gümnaasiumi luuleteatri ja Paalalinna kooli teatristuudio osalemine luulepäevadel „Tähetund" 324
    Viljandi Gümnaasium Martin Milli õpikojad VG teatristuudiole Sakala keskuses 345
    Evestuudio MTÜ noorte Notafe sügisese loomelaagri korraldamine Viljandis 200
    Liimets, Kalmer XI erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo tantsujuhi tunnustuspreemia 350
    Salumäe, Külli XI erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo kunstilise juhi tunnustuspreemia 350   
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ Viljandi saalijalgpalliturniirid üheksale vanuseklassile 600
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ Viljandi Hansa Cup 2020 sõpruslinnade noorte rahvusvahelise jalgpalliturniiri läbiviimine 300 
    Auto-Motoklubi Ligur Racing AMK Janno Liguri osalemine rallikrossi Euroopa MV-l 1000
    Viljandi Spordiveteranide Koondis Viljandi SVK seeriavõistlused heidetes ja Mulgi Sügispomm 162
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Varik & Lauris Daiders külgkorvimotokrossi maailmameistrivõistlustel osalemine 1500
    Viljandi Sõudeklubi rahvusvahelise sõuderegati "Baltic cup" organiseerimine ja läbiviimine 800
    Viljandi kergejõustikuselts Sakala osavõtt vabariigis ja välismaal toimuvatest võistlustest ja koolitustest 300
    Motospordiklubi NORD MTÜ Sten Ivanovi, Kalvin Thomas Roysteri, Paul Rihard Lauri osalemine võistlustel 1000
    Viljandi maadlusklubi Tulevik rahvusvaheline maadlusvõistlus "Balti karikas 2019" Viljandis 1000    
    Viljandi kergejõustikuselts Sakala valmistumine kergejõustiku MM-ks Dohas 1000
    Viljandimaa Spordiliit Viljandimaa koolidevaheliste võistluste korraldamine 1000
    Viljandimaa Spordiliit 64. Viljandi Linnajooksu korraldamine 1000
    Sakala Biathlon SK laskesuutamise 2019-2020 hooajaks ettevalmistus ja IBU Karikal osalemine 800
    Viljandi Spordikool osalemine ELTL Laste GP etappidel 300
    Viljandi Käsipalliklubi HC osalemine käsipalli Balti Liigas 1000
    Viljandi Huvikool Viljandi Huvikooli laevamudelistide osalemine Mereakadeemia võistlustel 280
    Korvpalliklubi Quercus 2010. aastal sündinud poiste osalemine korvpalliturniiril Tarvas Basketball Cup Vinnis 480

    Võrumaa

    Grihin, Kevin suusahooaja ettevalmistuslaager 300
    Joonas, Laura spordistipendium 200
    Kramp, Kaspar-Oskar õpingud Hannoveri muusikakõrgkoolis 500
    Kudre, Doris ettevalmistus 2020. aasta võistlushooajaks 400
    Kõivo, Kristel osalemine orienteerumise Junior European Cup'il Prantsusmaal 250
    Lepasson, Kadri Stedingu tantsutubade "Külapidu keset linna" 2019/2020 hooaja ettevalmistus ja korraldus 600
    Orav, Kairi Hargla kihelkonna arhailiste pükste õmblusjuhendi koostamine 250
    Udras, Maire juubelitoetus 500
    Poltimäe, Rivo ettevalmistus osalemiseks rahvusvahelistel laskespordivõistlustel 300
    Randvere, Jaan Võru Muusikakooli orkestri osalemine ESOL XI noorteorkestrite festivalil 800
    Sikaste, Janeli loometöötoetus Võru Gümnaasiumi noortemuusikalile koreograafia loomiseks 400
    Vananurm, Ilmar proosaraamatu "Mõttejooksurada" trükikulud 200
    Venski, Mari loometöötoetus võistluskavade koostamiseks 300
    A.Teppo Lõõtsatalu MTÜ lõõtspillimängijate kursuse korraldus 500
    Andsumäe Suusaklubi kahevõistlejate ja suusahüppajate Otepää talvine treeninglaager 500
    Antsla Vallavalitsus muusikalise etenduse "Metsarahva jõulusekeldused" ettevalmistus 600
    Antsla Vallavalitsus Võru maakonna kultuuri- ja noorsootöötajatele sanditamise kombestiku õpitubade korraldus 500
    Avatud Ateljee Klubi MTÜ 12. traditsioonilise Vabakunstipäeva korraldus 200
    Avatud Ateljee Klubi MTÜ Avatud Ateljee Kunstistuudio 13. hooaja kunstikursuste korraldus 600
    B. G. Forseliuse Seltsi Noortekogu lugemist populariseeriva ettevõtmise "Koos Lottega raamatusõbraks" korraldus 200
    EELK Võru Katariina Kogudus Võru Kiriku oreli hooldus ja häälestamine 400
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik sõit advendikontserdile "Jõulurõõmu ootuses" Elva kirikusse  200
    Eesti Sümfooniaorkestrite Liit Võru Muusikakooli orkestri osalemine IX noorteorkestrite festivalil Jõhvis 250
    Eesti Tantsuagentuur SA "Tantsumenüü" Võru maakonnas toimuvate etenduste korraldus 800
    Kammermuusikud MTÜ sarja Mõisamängud Rogosi mõisa kontsertetenduse korraldus 250
    Kati Projektid MTÜ soome-ugri pärimuskultuuri tutvustamine Põlva ja Võrumaa koolides ning rahvamajades 400
    Kati Projektid MTÜ osalemine rahvusvahelises folkloorilaagris "Läbi sajandite" Udmurtias 720
    Maakad MTÜ kihelkondlike (Hargla, Halliste) meeste pikkade arhailiste pükste õmblusjuhendi koostamine 300
    Misso Rahvamaja Misso ansamblilaulupäeva 65. aasta tähistamine 300
    Misso Rahvamaja Misso Rahvamaja sügiseste õpitubade korraldus 200
    Müüdud Naer MTÜ toetus Võru Draamastuudio juhendajatele 500
    Open Room OÜ akordionist Tuulikki Bartosiki kontserdituuri korraldus 300
    Peedomäe Tähed MTÜ kirjanik Ene Mihkelsoni mälestuspäeva "Mägi mäletab" korraldus 300
    Pokumaa SA näituse ettevalmistus Edgar Valteri 90. sünniaastapäeva tähistamiseks 220
    Ruusmäe Noorteklubi piirkonna rahvaspordisündmuste korraldus 140
    Rõuge Rahvamaja kontserdisarja Muusika 101 Eestimaale korraldus 200
    Spordiklubi Antsla korvpalli esindusvõistkonna "Võrumaa" osalus Eesti MV 2. liigas 800
    Spordiklubi Urvaste Kuldre Kooli võistkonna osalemine Eesti MV korvpallis poiste U-14 klassis 280
    Spordiühing Võru Biathlon Võru Spordikooli laskesuusatajate Soome treeninglaager 550
    SUFF MTÜ laste filmilaagri korraldamine Kütiorus 85
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ folktrio AR-GOD kontsertide korraldus 200
    Tsooru Rahvamaja päevapiltnik Aleksander Schmidti näitusfotode valmistamine 350
    Uue-Antsla Rahvamaja kadrikombestiku tutvustamine Võru maakonna valdades ning osalemine üleriigilisel kadripeol 250
    Uue-Antsla Rahvamaja algatuse Käsitöökojad Üle Maa raames toimuva savitöötoa läbiviimine 200
    Varstu Kirikukontsert MTÜ ansambli Triskele kontserdi korraldus 200
    Vastseliina Piiskopilinnuse SA sügisese kultuuriõhtu korraldus 200
    Vastseliina Rahvamaja kontserdisarja Muusika 101 Eestimaale korraldus 200
    Vastseliina Spordiklubi Vastseliina Spordiklubi talvine lumelaager 640
    Võro Selts VKKF 2020. aasta „Võro-Seto tähtraamatu“ väljaandmine 400
    Võru Folkloorifestival MTÜ III Võru talvise tantsupäeva korraldus 1100
    Võru Instituut võru-eesti eksitussõnastiku väljaandmine 500
    Võru Instituut Kagu- Eesti keraamikute ühisnäituse korraldus 600
    Võru judoklubi Rei Randel Päästeli osalemine noorte judo maailmameistrivõistlustel Kasahstanis 200
    Võru Kannel SA prantsuse džässmuusikute Jean-Marc Foltz`i ja Stéphan Oliva kontsert 300
    Võru Kannel SA Võru Talvefestivali "Vana aja asjad" korraldus 800
    Võru Loomeselts MTÜ Vana-Võromaaga seotud viie kunstniku ja nende loomingu audiovisuaalne  jäädvustamine 500
    Võru segakoor Tervis MTÜ advendi- ja jõulukontsertide "Särab hele jõulutäht" korraldus 300
    Võru Spordiselts Kalev olümpiavõitja Eduard Pütsepa 43. mälestusvõistluste (kreeka-rooma maadlus ja naiste maadlus) korraldus 500
    Võru Suusaklubi Võru Suusaklubi Põhja-Soome lumelaager 1200
    Võru Suusaklubi suusatunneli laager 1000
    Võrumaa Keskraamatukogu Kristina Mullamaa rootsi kirjanduse loeng 150
    Värska Kultuurikeskus Lobotka rannas toimuva Muinastulede öö korraldus 200
    Värska Kultuurikeskus rahvalike kontsert- ja tantsuõhtute korraldus 400
    Värska Raamatukogu raamatukogupäevade "Kohtume raamatukogus" sündmused 240


    Meie missioon

    Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

    Loe rohkem Kultuurkapitali kohta