2019. aasta 4. taotlusvooru eraldused

    Kultuurkapitali nõukogu, sihtkapitalide, toetusprogrammide ja maakondlike ekspertgruppide eraldused. Valdkondade vahel edasi liikumiseks klõpsake pealkirjale vasakul pool oleval sisukorras. 

    Kultuurkapitali nõukogu

    Eesti Arhitektuurikeskus MTÜ Eesti ekspositsioon XVII Veneetsia arhitektuuribiennaalil 35000
    Eesti Arhivaaride Ühing Ajalookultuuri ajakirja "Tuna" honoraride maksmiseks aastal 2020 18000
    Eesti Kirjanike Liit Jaan Krossi 100. sünniaastapäevale pühendatud rahvusvaheline konverents 18. ja 19. veebruaril 2020 5500
    Hea Muusika Selts Põhjamaade Sümfooniaorkestri kontserdid Eestis ja Soomes 6500
    Hea Uus Heli MTÜ Üle Heli (näitus Tartu Kunstimajas ja minifestival) korraldamine 19140
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ Tallinna rahvusvahelise festivali "Jazzkaar 2020” korraldamine 30000
    Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ Kirjandusfestivali Prima Vista 2020 festivali korraldamine 20000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ "Eesti mõtteloo" raamatute ettevalmistamine ja väljaandmine aastal 2020 30000
    Tammsaare ja Vilde Sõprade Selts MTÜ Jaan Kross 100 tähistamine 21019

    Kirjandus

    Aleksejev, Tiit loometöötoetus 13. sajandi Liivimaast rääkiva näidendi lõpetamiseks 900
    Berg, Maimu Loometöötoetus luulekogu jaoks 1000
    Bristol, Piret üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Eelmaa, Taavi Debüütluulekogu Electraumur koostamine 1000
    Eiche, Margus Loometöötoetus lasteraamatule 450
    Fokin, Roman üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Gottschalk, Elin loometöötoetus 2000
    Haljak, Kristjan üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Haljak, Kristjan Kristjan Haljaku luulekogu "Vaateväli" loometöötoetus 500
    Hallas, Katrin üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Heinsaar, Mehis üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Helenurm, Eda üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Hinrikus, Mirjam üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Hirv, Indrek üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Ivanov, Andrei üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kaldmaa, Kätlin Loometöötoetus 1000
    Kaljuste, Tiit M. Turmani päeviku I maailmasõja päevilt Petrogradis transkriptsioon ja trükiettevalmistus  1000
    Kangro, Maarja üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kangro, Maarja Kogumiku "Kaks pead" koostamine, viimistlemine ja järelsõnastamine 1000
    Kangro, Maarja Kogumiku "Kaks pead" väljaandmine 870
    Kangur, Mart üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kann, Kaja Loometöötoetus raamatu "Tänavatüdruk" autorile 1500
    Kareva, Doris üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kasemaa, Andrus luulekogu "Silmapilk tagasi" loometöötoetus 1000
    Kasemaa, Andrus üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kauksi, Ülle lasteraamatu "Iti ja Kuningriik" kirjastamine 1000
    Kauksi, Ülle lasteraamatu "Iti ja Kuningriik" loometöötoetus 500
    Kaus, Jan Paavo Haavikko "Kogutud luuletuste" tõlkimine ning saatesõna kirjutamine 1000
    Keränen, Mika  üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kiin, Sirje Osavõtt AABSi konverentsist Charlottes, Põhja-Carolinas  1250
    Kirss, Tiina üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kivastik, Mart audioraamatu "Taevatrepp" väljaandmine 500
    Kokk, Ljudmilla Valdur Mikita teose "Eesti looduse kannatuste aastad" tõlkimine vene keelde 500
    Korjus, Hannes Karlis Skalbe teose MARGINAALE tõlkimine eesti keelde 2000
    Kotjuh, Igor üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Kotjuh, Igor Kolme luuletaja venekeelse ühiskogu (Raid, Kangro, Kaus) tõlkimine 700
    Krull, Hasso üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Käsper, Kalle Romaani "Ime" autori loometöötoetus 2000
    Laanoja, Vahur üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Lattik, Margus üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Lattik, Margus luulekogu "Terviklikkus" kirjutamine 1200
    Lindepuu, Hendrik Ryszard Krynicki "Valik luulet" tõlkimine 1000
    Lindepuu, Hendrik Olga Tokarczuki "Künna oma adraga läbi surnute kontide" tõlkimine 1600
    Lindepuu, Hendrik üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Lintrop, Aado Santiago de Compostelasse sooritatud palverännaku põhjal raamatu kirjutamine 1200
    Lotman, Rebekka Gustav Suitsu nimeline kirjandusuurija stipendium 7000
    Luik, Viivi üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Matsin, Paavo üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Meel, Mari loometöötoetus 1500
    Mutt, Mihkel üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Pern, Tanel Peeter Toropi monograafia "Тотальный перевод" ("Totaalne tõlge") tõlkimine eesti keelde 3291
    Peterson, Üllar Loometöötoetus kolme Sadeq Hedayati lühijutu tõlkimiseks pärsia keelest ja järelsõnade kirjutamiseks 950
    Pihelgas, Carolina üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Pilv, Aare üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Ploom, Ülar kogumiku "Armukadeduse lopergune nägu ja teisi jutte" loometöötoetus 1400
    Priimägi, Linnar Essee kogumiku "Minu sekundid" loometöötoetus. 2500
    Prohhorova, Veera Arvo Valtoni romaani "Üks päev Ivo Schenkenbergi elust" tõlkimine vene keelde 900
    Pruul, Kajar Paavo Haavikko luule tõlkimine 2000
    Puu, Aarne luulekogu loometöötoetus 1000
    Pärtna, Maarja üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Rea, Priit Ilmar Tomuski raamatu "Kes tahab saada kummituseks?" kunstniku loometöötoetus 1000
    Reinaus, Reeli üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Riismaa, Kaur üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Ringborg, Aet Henno Rajandi nimeline tõlkestipendium 7000
    Rootsmäe, Andrus luulekogu väljaandmine 1000
    Runnel, Hando Hando Runnel piltluulekogu "Mesinädalate memuaarid ehk piltmõistatused" käsikirja lõpetamine 1000
    Sakova, Aija üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Saluri, Piret üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Sildre, Elina Väikelasteraamatu "Minu kõht" illustreerimine 1000
    Skulskaja, Jelena üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Skulskaja, Jelena Kolme autori ühiskogu tõlkimine 1000
    Sommer, Lauri üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Sommer, Lauri valimiku "Indiaani luulet" tõlkimine ja järelsõna kirjutamine 1500
    Sommer, Lauri valimiku "Indiaani luulet" trükkimine kirjastuses Tiivaalune 1900
    Soomets, Triin üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Soomets, Triin sõidukulud kirjanduslikuks tegevuseks Samose saarele 390
    Soomets, Triin tüviteksti kirjutamine Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori juubelikontserdile 500
    Sootak, Indrek üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Talvet, Jüri osavõtt JUNPA 8. rahvusvahelisest luulefestivalist Kyotos 600
    Tomson, Ela tõlkija Valda Raua kultuuriloolise arhiivi ja päevikute põhjal raamatu ÜKS ELU koostamine 2000
    Tomusk, Ilmar Ilmar Tomuski raamatu "Kes tahab saada kummituseks?" autori loometöötoetus 1000
    Toth, Szilard Tibor 8. Mikael Agricola päeva konverents, hõimukontsert, raamatuesitlus ning kunsti- ja raamatunäitus 670
    Traat, Mats Mats Traat "Taivatäis tsirke" loometöötoetus 1000
    Traat, Mats üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Undusk, Maarja värssloo "Muriaad" väljaandmine 500
    Undusk, Maarja värssloo "Muriaad" loometöötoetus 400
    Vaher, Vaapo üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Vaik, Mait üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Vaiksoo, Jaanus üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Vallik, Aidi loometoetus väikelasteraamatu "Minu kõht" kirjutamiseks ja viimistlemiseks 300
    Vesselov, Joosep Loometöötoetus luulekogule "Linna laul" 1000
    Viiding, Elo üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Viiding, Kristi üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Vilu, Tõnis üheaastane loominguline stipendium
    6000
    Vilu, Tõnis Luuleraamatu "Tundekasvatus" kirjastamine 796
    Vilu, Tõnis Luuleraamatu "Tundekasvatus" loometöötoetus 1000
    Vint, Toomas Loometöötaotlus novellikogu "Meeldivalt tühi ruum" loomiseks. 1500
    Volt, Ivo Vanakreeka- ja ladinakeelsed allikad islamieelsete araablaste kohta: tõlge, kommentaarid, saatesõna 800
    Ars Orientalis Luulevalimiku "Unelmaid ketrav naine. Yume wo tsumugu hito" väljaandmine 2900
    Dolce Press OÜ väikelasteajakirja "MESIMUMM" honorarifond 1500
    Eesti Draamateater SA Jaan Unduski näidendi "Suur Siberimaa" avaldamine "Näidendiraamatu" sarjas 1000
    Eesti Draamateater SA Urmas Vadi näidendi "Millest tekivad triibud?" avaldamine "Näidendiraamatu" sarjas 1000
    Eesti Instituut Estonian Literary Magazine’i 2020 aasta kevadnumbri väljaandmine 4300
    Eesti Kirjanduse Selts projekti "Bussiluule" 5. tekstivaliku litsentsitasud 880
    Eesti Kirjanduse Selts Tartu ja Norwichi kirjanikevahetuse korraldamine 1000
    Eesti Kirjandusmuuseum raamatu "Linn seitsme tiivaga raudhobuse seljas" osaline trükikulu 2000
    Eesti Kirjandusmuuseum Eesti loomamuinasjuttude antoloogia osalised trükikulud 3500
    Eesti Kirjanike Liit Jaan Krossi 100. sünniaastapäevale pühendatud rahvusvaheline konverents 18. ja 19. veebruaril 2020 5500
    Eesti Kirjanike Liit Jaan Krossi kirjandusauhinna väljaandmine 2000
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu tõlkijate sektsiooni teemaseminarid kevadtalvel 2020 1070
    Eesti Kirjanike Liit noortele suunatud ilukirjanduse tõlkevõistluse auhinnafond 3600
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna korraldatavad kirjandussündmused 2020. aasta 1. kvartalis 6000
    Eesti Kirjanike Liit kirjanduslike kolmapäevade korraldamine Tallinnas 2020. aasta I poolaastal 11000
    Eesti Kirjanike Liit Tuglase novelliauhinna žürii töö ja auhinnatseremoonia 1700
    Eesti Kirjanike Liit Friedebert Tuglase novelliauhind 2019. aasta loomingu eest 2000
    Eesti Kirjastuste Liit 2019. aasta Eesti kauneimate raamatute konkursside korraldamine ja kataloogi väljaandmine 3950
    Eesti Kunstimuuseum SA Maarja Kangro esinemistasu feministliku kirjanduse õhtul 250
    Eesti Lavaluule MTÜ Taršlämmi luuleõhtute korraldamine, tõlkimine ja meistri reis 1700
    Eesti PEN-klubi Kirjanduslike kohtumiste sarja "Kirjanduse süvariik" esinejate tasu 1440
    Eesti PEN-klubi Bledi konverentsil osalemine 750
    Eesti Raamat OÜ Lawrence Durrelli teose "Clea" kirjastamine 2000
    Eesti Raamat OÜ Villiam Neeme romaani „Hingeväädid“ väljaandmistoetus 1600
    Emakeele Sihtasutus K. Käsperi romaani "Ime" kirjastamine. 2900
    Emakeele Sihtasutus L. Priimägi esseedekogumiku "Minu sekundid" kirjastamine 2500
    Emakeele Sihtasutus kogumiku "XX sajand Jaan Krossi novellides" kirjastamine. 4000
    Emakeele Sihtasutus A. Kasemaa luulekogu "Silmapilk tagasi" kirjastamine 1200
    Emakeele Sihtasutus J. Kross "Maailma avastamine" kirjastamine 1900
    Hardman OÜ Anna Haava luule, juttude ja kogutud mõtete kogumiku kirjastamine 2000
    Hardman OÜ Valda Raud. "Üks elu" kirjastamine 3000
    Hea Lugu OÜ Jaan Kaplinski reisikirjakogu "Euroopa raamat" väljaandmine 2000
    Hea Lugu OÜ Maris Söödi lasteraamatu "Meie pere alusasjad" väljaandmine. 1500
    Hendrik Lindepuu  Ryszard Krynicki luulekogu litsentsitasu 400
    Hendrik Lindepuu  Olga Tokarczuki romaani "Künna oma adraga läbi surnute kontide" litsentsitasu 550
    Hiiumaa Muuseumid SA ühepäevase kirjandussümpoosioni korraldamine teemal "Koht ja kirjandus. Hiiumaa kirjandusloo hoovus" (v.a toitlustamine) 1000
    Hunt Kirjastus OÜ "Minu külas Islandil" väljaandmine 1600
    Kirimiri OÜ Ülar Ploomi jutukogu avaldamine 1250
    Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ kirjandusfestivali Prima Vista 2020 festivali korraldamine 20000
    Kirjastus Fantaasia OÜ "Täheaeg 19: Pilvede sultan" trükikulu 1190
    Kirjastus Fantaasia OÜ Thor Petersoni romaani "Me kasvasime Maal" trükikulu 1180
    Kirjastus Fantaasia OÜ Isaac Asimovi mälestuskogumiku "Asumi sõbrad" trükikulu 2000
    Mikelsaar, Ustav-Esko Ustav-Esko Mikelsaar "Kasvataja" loometöötoetus 1000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Ustav-Esko Mikelsaar "Kasvataja" kirjastamine 1000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Hendrik Adamson "Elu sõnad" välja andmine 1780
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Aado Lintrop "Palveränduri märkmed" kirjastamine 1360
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Hando Runnel "Mesinädalate memuaarid ehk piltmõistatused" kirjastamine
    2500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Hugo Raudsepp "Autorid ajas" kirjastamine 2500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Mats Traadi "Taivatäis tsirke" kirjastamine 1485
    Kirjastus Pegasus OÜ Cressida Cowelli lasteraamatusarja "Olid kord võlurid" 2. osa väljaandmine 856
    Kirjastus Verb OÜ Taavi Eelmaa luulekogu "electraumur" väljaandmine 698
    Kite MTÜ kolme luuletaja venekeelse ühiskogu (Raid, Kangro, Kaus) kirjastamine 1190
    Koolibri AS Gerda Märtensi autoriraamatu "Virmalised" kirjastamistoetus 2000
    Koolibri AS Margit Saluste autoriraamatu "Asja lood on sellised" kirjastamistoetus 1800
    KPD Kirjastus OÜ Arvo Valtoni teose "Üks päev Ivo Schenkenbergi elust" väljaanne vene keeles 1512
    KPD Kirjastus OÜ novellikogumniku „Goglomov“ (autor A.Kõomägi, tõlkija V.Prohhorova) väljaandmine vene keeles 1477
    Kultuurileht SA Priit Põhjala kogumiku "Keelekaste" kirjastamine 2500
    Kultuurileht SA Joosep Vesslovi luulekogu "Linna laul" kirjastamine 1800
    Kultuurileht SA ajakirja "Täheke" 60 sünnipäeva üritus 1700
    Lugu-Loo MTÜ väikelasteraamatu "Minu kõht" väljaandmine 1260
    Lummur OÜ ulmeantoloogia "Tuumahiid 5: Fusioon" autorite loometöötoetus 2000
    Lummur OÜ ulmeantoloogia "Tuumahiid 5: Fusioon" trükikulu 942
    Petrone Print OÜ Epp Petrone "Anna hambad" välja andmine vene keeles 1400
    Päike ja Pilv OÜ Tomi Kontio raamatu „Koer, kelle nimeks on Kass” väljaandmine eesti keeles 1700
    Päike ja Pilv OÜ lasteraamatu "Kust sa selle leidsid?" väljaandmine 2000
    Rae Kultuurikeskus projekt Laulvad luuletajad 750
    Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakond MTÜ IBBY Eesti osakonna osalemine Bologna raamatumessil  2444
    Randvelt Kirjastus OÜ Helen Käiti laste- ja noortesarja "Janne ja Joosep. Lohe needus" 3. osa väljaandmine 5000
    Tallinna Keskraamatukogu kirjanduslike kohtumisürituste sari lastele ja noortele "Mis uudist, raamatukogu?" 1500
    Tallinna Kirjanduskeskus Tammsaare muuseumi 15. Sügiskonverents 2000
    Tallinna Ülikool Juri Lotmani "Vaimu universumi" eestindus 3800
    Tammerraamat OÜ Leelo Tungla luuletuste ja Ilon Wiklandi piltidega lasteraamatu väljaandmine Iloni 90. sünnipäevaks. 1342
    Tammsaare ja Vilde Sõprade Selts MTÜ Jaan Kross 100 tähistamine 3030
    Tartu Ülikool ajakirja Methis 24. numbri trükikulud 1194
    Tiritamm OÜ Aarne Puu luulekogu väljaandmine 695
    Tuglase Selts Jaan Krossi 100. sünniaastapäevale pühendatud kirjandusseminar Helsingis ja loengud Soomes 2250
    Tulikiri OÜ Toomas Vindi novellikogu "Meeldivalt tühi ruum" kirjastamine 1500
    Tuum OÜ Kristjan Haljaku raamatu "Vaateväli" kirjastamine 1000
    Tuum OÜ Maimu Bergi raamatu "Vanaema paneb vihmavarju kinni" kirjastamine 1000
    Tuum OÜ Elo Viidingu raamatu "Mina kõnelen kõigest" kirjastamine 1600
    Tänapäev AS lasteraamatu "Armunud keldrikoll, vegan verikäkk ja teised" trükikulude ja illustreerimise toetus 2500
    Tänapäev AS Ene Sepa raamatu "Tagasi sadulasse" trükitoetus 1200
    Tänapäev AS Juhani Püttsepa lasteraamatu "On kuu kui kuldne laev" trükitoetus 2200
    Tänapäev AS Jacky Durandi raamatu "Retseptivihik" trükikulude toetus 1500
    Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus Friedebert Tuglase fotonegatiivide kogu sisestamine ja kirjeldamine muuseumide infosüsteemis MuIS 3000
    Vaba Lava SA kirjanik Svetlana Alexejevici kohtumine lugejatega Tallinnas 3400
    Varrak AS Ben Okri romaani "Vabaduse kunstnik" väljaandmine 2000
    Varrak AS Kaja Kannu raamatu "Tänavatüdruk" väljaandmine 1000
    Veatud Read OÜ Elisabeth van den Bosch-de Jonghi “Ilusa ajastu algus" väljaandmine 2500
    Võru Instituut Bernard Kangro seni käsikirjaliste luuletuste väljaandmine 485
    Võru Loomeselts MTÜ luuleõhtute sari "Stedingu stroofid" Võrumaa inimestele 1279

    Audiovisuaalne kunst

    Aanja, Maimo ühekordne elutöötoetus 260
    Aasa, Aurelia tunnustuspreemia 1000
    Abel, Emeri õppestipendium, magistrikraadi õpingud filmimontaažis Edinburghi Napieri Ülikoolis 2000
    Alp, Olga matusetoetus Jelena Kośeleva 640
    Aun, Anu osalemine SIFFCY filmifestivalil, New Delhis 600
    Auriste, Lia ühekordne elutöötoetus 260
    Haas, Annika uue fotoprojekti "Kasvuhooneefekt" pildistamistööde läbiviimine 2289
    Hallaste, Sirje-Ma ühekordne elutöötoetus 260
    Helde, Martti ühekordne loominguline stipendium 2000
    Hindoalla, Maarja osalemine 70. rahvusvahelisel Berlinale filmifestivalil 400
    Jaakson, Mall ühekordne elutöötoetus 260
    Joon, Sander osalemine Animateka animatsioonifestivalil 200
    Jürgens, Janno loometöötoetus mängufilmi "Õpetaja" stsenaariumi kirjutamiseks 1000
    Kaljund, Kristel 4 Eesti filmi esitlus Müncheni kultuurikeskuses Gasteig 500
    Karjatse, Tõnu osalemine Rotterdami Filmifestivalil, kajastamine ERR uudisteportaalis ja raadiouudistes 209
    Kasesalu, Peep ühekordne elutöötoetus 260
    Kiik, Joonas osalemine Riia rahvusvahelisel filmifestivalil 230
    Kirch Schneider, Kerli osalemine maailma ja Euroopa esilinastustel FNC ja Varssavi filmifestivalidel 718
    Kivi, Märt osalemine Fredikstadi animatsiooni festivalil, sõidukulu 400
    Klemet, Martinus Daane osalemine 25. Fredrikstadi Animafilmide festivalil 110
    Kusmin, Õie ühekordne elutöötoetus 260
    Kuusik-Oengo, Kerdi osalemine 35. rahvusvahelisel Berlini lühifilmide festivalil 220
    Kübar, Eva osalemine 70. Berlinale filmifestivalil 400
    Lepik, Tõnis ühekordne loominguline stipendium 900
    Liimets, Andrei Eesti Filmiajakirjanike Ühingu aastaauhinna Neitsi Maali üleandmistseremoonia korraldamine 1800
    Link, Endel ühekordne elutöötoetus 260
    Loomann, Ants juubelitoetus 340
    Loomann, Ants ühekordne elutöötoetus 260
    Lorberg, Ivi-Irmgard ühekordne elutöötoetus 260
    Lõhmus, Jaak osalemine akrediteeritud ajakirjanikuna 70.Berliini filmifestivalil 400
    Lääne-Metsalu, Madli osalemine International Short Film Festival in Drama 400
    Naulainen, Anti loometöötoetus mängufilmi "Õpetaja" stsenaariumi kirjutamiseks 1000
    Piik, Paul osalemine IDFA Docs for Sale üritusel 358
    Quast, Bruno osalemine Art Visuals & Poetry Filmi Festivalil 53
    Raat, Marko osalemine Moskva festivalil dokfilmiga "Köögi triptühhon" 270
    Rebane, Mari-Liis osalemine festivalil Riga IFF 150
    Skulme-Klaar, Kaira Ants Loomani ravimitoetus 840
    Speek, Häili ühekordne elutöötoetus 260
    Stalev, Olga osalemine animatsiooni festivalil 124
    Stalev, Olga osalemine Animateka festivalil 263
    Suržikova, Aljona osameline Berlinale kaas-tootmisturul Doc Salonis 300
    Säde, Eevi ühekordne elutöötoetus 260
    Säde, Enn ühekordne loominguline stipendium 2000
    Školnikov, Viktor ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikova, Tatjana ühekordne elutöötoetus 260
    Teiss, Andres näituse korraldamine 1000
    Tender, Priit osalemine Berliini lühifilmifestivalil Interfilm 180
    Tender, Priit osalemine animafestivalil Animateka 230
    Toomistu, Terje ühekordne loominguline stipendium 2000
    Trishkina-Vanhatalo, Liina loometöötoetus mängufilmi "Emalõvi" stsenaariumi esialgse versiooni kirjutamiseks 2000
    Veeber, Artur osalemine Berliini Filmiturul 400
    Veermäe, Henri Kaido osalemine nukuanimatsiooni meistriklassis, Poola animatsioonifoorumil ANIMARKT 235
    Vilks, Elo osalemine Berliini filmifestivalil 375
    Vilu, Arvo ühekordne elutöötoetus 260
    Üksküla-Eomois, Mari-Leen osalemine Animateka animafestivalil Sloveenias 300
    A Film Eesti OÜ osalemine koostööfoorumil Cartoon Movie 500
    Alasti Kino OÜ osalemine IDFA Docs for Sale turul 355
    Alexandra Film OÜ osalemine Berliini filmiturul 400
    Allfilm OÜ Soome-Eesti-Iiri ühistöös dokumentaalfilmi "Tukdam" tootmine 8000
    Allfilm OÜ mängufilmi "Biwa järve 8 nägu" arendamine 10000
    Allfilm OÜ mängufilm "Kalev" tootmine 80000
    Allfilm OÜ mängufilmi "Tõde ja Õigus" Oscari kampaania 3500
    Allfilm OÜ osalemine Busani rahvusvahelisel filmifestivalil 1000
    Allfilm OÜ osalemine IDFA Docs for Sale turul 700
    Amrion OÜ mängufilmi "Kupee nr. 6" tootmine 30000
    Baltic Film Production OÜ dokumentaalfilmi "Ülo Sooster" tootmine 10000
    Candy Bar OÜ stsenaariumitoimetaja Karol Griffithsi meistriklassi korraldamine Tallinnas 700
    Diafilm OÜ dokumentaalfilmi "Ankeet" järeltootmine 10000
    Diafilm OÜ produtsendi Sergei Trofimovi filmi "Oodates imet" esitlus IDFAL, Doc for Sale kataloogis 320
    DocPoint Tallinn MTÜ rahvusvahelise dokumentaalfilmifestivali DocPoint Tallinn 2020 korraldamine 16000
    Eesti Animatsiooni Liit Eesti animatsiooni juubeliaasta 1. etapi korraldamine 2000
    Eesti Animatsiooni Liit kodulehe loomine animatsioonialase teabe koondamiseks ja kättesaadavuse parandandamiseks 4500
    Eesti Filmi Instituut SA Eesti tele ja filmi konkursi ning auhinnagala korraldamine 20000
    Eesti Instituut Eesti filmid 13. Eesti Nädalal Budapestis 2500
    Eesti Joonisfilm OÜ joonisfilmi "Toonekurg" tootmine 18200
    Eesti Kinoliit tegevtoetus 12000
    Eesti Mittekommertslike Filmide Autorite Liit Eesti Vabariigi 55. mittekommertslike filmide festivali ettevalmistamine ja korraldamine 3528
    Eesti Stsenaristide Gild stsenaristikakonverentsi "Loominguline koostöö" korraldamine 1000
    Elektriteater MTÜ üritus Vanemuise näitlejad filmides 500
    Elektriteater MTÜ filmiprogramm "Mister X ja Samurai: Georg Ots ja Toshiro Mifune 100" Elektriteatris 5000
    Estinfilm OÜ Eesti väikelevitajate videolaenutus-platvormi videolink.ee käivitamine 2000
    Estinfilm OÜ osalemine Berliini Filmifestivali Filmiturul 400
    Filmivabrik OÜ dokumentaalfilmi "Mephistopheles" tootmine 10000
    Filmivabrik OÜ osalemine DokLeipzigi filmifestivalil 630
    Flo Film OÜ dokumentaalfilm "Machina Faust" arendamine 7500
    Hea Lugu OÜ H. Normet-Saarna raamatu "Vallatute Kurvide" aegumatu sära" väljaandmiseks 1000
    Ikoon OÜ dokumentaalfilmi "Urve Tauts. Raamist ja raamidest" tootmine 4000
    Juhan Kuusi Fond MTÜ Silvia Pärmanni näituse „Riigid, mida pole olemas” korraldamine 5000
    Kartuliõis OÜ mängufilmi "Libahunt" stsenaariumi arendamine 2000
    Kinoman MTÜ mängufilmi "Trafficker" arendus 2000
    Kirimiri OÜ Eesti dokumentaalfilmide platvormi loomine ja osalemine Berlinale DocSalonis 1500
    Kopli Kinokompanii OÜ osalemine koolitusel MIDPOINT, Trieste 626
    Looduskiri OÜ fotovõistluse Looduse Aastafoto tunnustusõhtu korraldamine 1500
    Looduskiri OÜ loodusfoto Aastaraamatu väljaandmine 1800
    Looduskiri OÜ fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2019 tunnustatud töödest rändnäituse valmistamine ja eksponeerimine 1000
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ noorte Filmipäevad Rakveres korraldamine 1500
    Lühifilmi Keskus ShortEST osalemine Clermont-Ferrand lühifilmi turul 690
    Meediarong OÜ fotokunsti ajakirja Positiiv 2020. aasta nelja numbri väljaandmine 20000
    Must Käsi 2 OÜ 4 väärtfilmi levisse toomine 6000
    Must Käsi 2 OÜ osalemine Berliini filmifestivalil ja filmiturul 400
    Must Käsi MTÜ klassiga kinno dokumentaalfilmide programmi korraldamine kinos Sõprus 4300
    Must Käsi MTÜ dokiõhtu sarjad kinos Sõprus 2200
    Must Käsi MTÜ Ameerika kultusfilmide festivali Freedom Fries korraldamine
    3000
    Myth Film kultuuriloolisele projektile "REIN SEPP teejuht mütoloogiasse" loovdokumentaali parendatud versioon 1243
    Narva Laste Loomemaja rahvusvahelise noorte fotofestivali "Pilk 2020" korraldamine 1200
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum filmiõhtute "Eesti elu eesti filmis" korraldamine Palamuse muuseumis 1000
    Revolver Film OÜ osalemine EFM 2020 filmiturul Berliinis 400
    Sabat Film OÜ osalemine IDFA-l 280
    Silmviburlane OÜ dokumentaalfilmi "Õnne valem" arendus 7500
    Silmviburlane OÜ osalemine CEE Animation Workshopil 650
    Stellar Film OÜ mängufilmi "Tagurpidi torn" tootmine
    70000
    Stellar Film OÜ osalemine Berlinalel 400
    Stellar Film OÜ osalemine Les Arcs filmifestivalil 350
    Stellar Film OÜ osalemine Sundance'i filmifestivalil 750
    Tallinnfilm OÜ lastefilmide festival Tagasi loodusesse vol. 3 Artises 4000
    Tallinnfilm OÜ Euroopa ja sõltutamtute levifilmide linastamine kinos Artis 6000
    Tandem Film OÜ mängufilmi "Hotellides" arendamine 25000
    Tartu Kultuuritehas MTÜ Müürilehe noorte filmikriitikute konkursi korraldamine 600
    Three Brothers OÜ osalemine Connecting Cottbus üritusel 265
    Umberto & CO OÜ dokumentaalfilmi "Kasuemad" tootmine, sarjast Eesti lood 7672
    Undi teod OÜ osalemine CEE animatsiooni töötoas Sloveenias projektiga Someone as flow 300
    Vesilind OÜ dokumentaalfilmi "Surematu" Oscari kampaania läbiviimine 2000
    Viljandi filmisõbrad MTÜ III Viljandi komöödiafilmide festival "Wilkom" korraldamine 4000
    ÕM OÜ dokumentaalfilmi "Lil Eesti" tootmine, sarjast Eesti lood 7672

    Helikunst

    Aavakivi, Marie-Helen interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks EIL-i kontsertideks Tartus ja Tallinnas 300
    Aer, Kertu õpingud kontrabassi erialal Skurups Folkhögskolas 1000
    Ahun, Johannes õppestipendium õpinguteks Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias 600
    Aidulo, Piret interpreedistipendium kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020. aasta kava ettevalmistajale 250
    Aints, Tauno koreograafilise kammerteose loomine viiele instrumendile ja paarile balletiartistile 1000
    Altrov, Lisanne viiuli interpretatsiooni eriala õpingud Musik und Kunst Privatuniversität'is Viinis 1000
    Amor, Mari erialastipendium Rene Eespere kahe kitarrikvarteti noodigraafika teostamine 500
    Amor, Mari loometöötoetus Valdur Mikita tekstidel põhineva 4-osalise tsükli kirjutamiseks 600
    Are, Kristiina kontsert "Jean-Philippe Rameau – jumalik säde" Kostivere mõisas 700
    Arukask, Madis interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Bagger, Boris Björn juubelitoetus 500
    Erastus, Nele 5. Walter Straussi nimelises kooridirigeerimise meistriklassis osalemine 500
    Faust, Maria Saaremaa Rütmi- ja Improvisatsioonilaagri 2019 korraldamine: juhendajate tasud ja reisikulud 2800
    Fidelman, Liina ansambli koosseisus Oksana Sinkova, Liina Fidelman, Jelena Ossipova esinemine rahvusvahelisel festivalil "Chamber Opera Festival", Jeruusalemmas 2000
    Fischer, Saale interpreedistipendium 400
    Gill, Mariin õpingud Zürichi Kunstide Kõrgkoolis Šveitsis klassikalise klaveri ja muusikapedagoogika erialal 1200
    Grünberg, Sven erialastipendium teose kirjutamiseks Rudolf Tobiase nimelisele klaveriõpilaste konkursile 800
    Heinoja, Sten pooleaastane loominguline stipendium 4000
    Hirsch, Liisa loometöötoetus heliteose loomiseks 1500
    Humal, Anna interpreedistipendium kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020. aasta kava ettevalmistajale 150
    Ints, Laur interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 200
    Jancis, Rainer Voronja galerii näitusele "Kättemaks" helikujunduse loomine 800
    Joamets, Tanel trio Campean- Cabassi- Joamets kontserdid Eestis 1200
    Johannes, Tarmo erialastipendium 1000
    Juurikas, Age interpreedistipendium Eesti Pianistide Liidu "Klaveripäeva" kontsert - kava ettevalmistamiseks 250
    Jõesaar, Lilian interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 150
    Jõesaar, Melissa interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 150
    Jõesaar, Melissa interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 350
    Jõesaar, Tõnu interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 150
    Jõesaar, Tõnu interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 250
    Jõgeda, Maimu sooloplaadi väljaandmine 1000
    Järvi, Mihkel erialastipendium 1000
    Järvi, Miina erialastipendium 1000
    Jürjo, Tuuliki interpreedistipendium kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020. aasta kava ettevalmistajale 250
    Kadalipp, Lauri erialastipendium 1500
    Kalm, Tõnu interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Karin, Leho interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Karin, Leho interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Karja, Kirke Kirke Karja trio plaadi salvestamine 1000
    Kask, Ott jazzmuusika koolitus Tallinna Muusikakooli jazzbandi liikmetele 500
    Kawaguchi, Nina interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Kekiševa, Svetlana interpreedistipendium kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020. aasta kava ettevalmistajale 100
    Kerge, Kuno interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Kiivit, Sulo interpreedistipendium Tallinna Kitarrikvarteti kontserdikava ettevalmistamiseks 600
    Kiting, Saskia interpreedistipendium Tallinna Kitarrikvarteti kontserdikava ettevalmistamiseks 600
    Kits, Katariina Maria interpreedistipendium 600
    Kolle, Liis erialastipendium artiklisarjade "Eesti muusikud Euroopas","Euroopa uued ooperimajad" jätkamiseks 1000
    Kononchuk, Natalia magistriõpingud kultuuri- ja meediakorralduse erialal Hamburgi Muusika- ning Teatrikõrgkoolis 1000
    Kont, Erle klarnetiõpingud Sibeliuse Akadeemias 1000
    Kontus, Liivi juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Koov, Carmen dirigeerimisõpingud Viini ülikoolis Universität für Musik und darstellende Kunst Wien 1000
    Kozlova-Johannes, Tatjana loometöötoetus lavastusprojekti "Juures" heliloojale 1000
    Krigul, Vambola Toru Takemitsu teose "Rain Tree" esitamiseks materjali salvestamine 800
    Kriiva, Mihhail õpingud klaveri erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Karlsruhe 1000
    Kubja, Vahur interpreedistipendium Tallinna Kitarrikvarteti kontserdikava ettevalmistamiseks 600
    Kudajeva, Olga interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 200
    Kuusik, Jaanika interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Kuusk, Priit erialastipendium projekti "Eesti muusikud maailmalavadel" jätkamiseks 200
    Kuut, Martin muusika produktsiooni ja helisalvestuse õpingud Berliinis Abbey Road Instituudis 1000
    Laanesaar, Miina interpreedistipendium kontserdikavade ettevalmistamiseks 400
    Laidna, Maila interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Laidna, Maila interpreedistipendium kontserdikavade ettevalmistamiseks 400
    Laiv, Ingely interpreedistipendium 600
    Lao, Hanna- Liis interpreedistipendium 300
    Lassmann, Sten interpreedistipendium Eesti Pianistide Liidu "Klaveripäeva" kontsert - kava ettevalmistamiseks 250
    Lattik, Aare-Paul üheaastane loominguline stipendium 9000
    Laur, Rene interpreedistipendium 500
    Lee, Soo-Young interpreedistipendium kontserdikavade ettevalmistamiseks 400
    Lehtmaa, Greten osalemine A. Rubinsteini nim Rahvusvahelise Muusikaakadeemia meistrikursusel Düsseldorfis, Saksamaal 500
    Leinberg, Annely õpingud klassikalise laulu erialal Utrechti konservatooriumis, Hollandis 1000
    Levald, Tiiu juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Liik, Marianna üheaastane loominguline stipendium 9000
    Liiv, Diana interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Liiv, Diana interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Liiv, Monika-Evelin interpreedistipendium: kontserdi "Jõulud südames" kava ettevalmistamine 600
    Liiv, Tähe-Lee osalemine kahel meistrikursusel: jaanuaris 2019 Raudaskyläs ja veebruaris 2019 Biellas 1000
    Listra, Brigitta õpingud klassikalise laulu erialal Viini muusika- ja lavakunsti ülikoolis (Universität für Musik und darstellende Kunst Wien) 1000
    Lõo, Andres erialastipendium 2000
    Maidre-Aarvik, Ines interpreedistipendium kontserdikava "Alleluia Laudem" ettevalmistamiseks "Musica Sacra" kevadsarjas 300
    Maimets, Riho Esko loometöötoetus suurvormi, kooriteose ja sooloklaveriteose kirjutamiseks 4000
    Maltis, Malle elektronmuusika kontserdi Treffpunkt #4 korraldamine 1000
    Masing, Elo üheaastane loominguline stipendium 9000
    Matson, Kristo loometöö toetus 800
    Meentalo, Mari erialastipendium 600
    Meibaum, Heili pühademuusika kontserdid Kiili vanamuusikaansambli ja solistidega: transpordikulud 1500
    Meibaum, Heili kontserdisarja "Elav muusikaajalugu-keskaeg ja renessanss" jätkumine 1500
    Mikalai, Mati interpreedistipendium Eesti Pianistide Liidu "Klaveripäeva" kontsert - kava ettevalmistamiseks 250
    Mägi, Raimond ansambli Raimond & The 3 Magi salvestamine 1000
    Mägila, Levi-Danel interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Mänd, Anu interpreedistipendium kontserdikava "Baroki sisse minek" ettevalmistamiseks 600
    Mättas, Ingel õpingud Hollandis Utrechti Konservatooriumis klassikalise viiuli erialal 1000
    Mühling, Kristi loominguline kvartalistipendium 1500
    Müürsepp, Kristin õpingud flöödi interpretatsiooni erialal Felix Mendelssohn Bartholdy-nimelises muusikakõrgkoolis Saksamaal, Leipzigis 1000
    Nael, Ene ansambli Una Corda kontsert rahvusvahelisel Harfi Festivalil Soomes 400
    Nael, Ene loominguline kvartalistipendium 1500
    Nestor, Toomas interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Neumann, Eve loometöötoetus saksofoniorkestri ja -ansambli repertuaari täiendamiseks 600
    Niitvägi, Taivo juubelitoetus 500
    Nuut, Maarja loometöötoetus: mitmehäälse ja live-elektroonilisi elemente siduva teose kirjutamine naiskoorile 500
    Nõgene, Endel juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Ogorodnikov, Kirill interpreedistipendium Tallinna Kitarrikvarteti kontserdikava ettevalmistamiseks 600
    Oja, Iris interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Oja, Iris interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Oserov, Maarja Helen magistriõpingud viiuli erialal Hochschule für Musik Saar'is Saksamaal 1000
    Parts, Judith magistriõpingud heliloomingu erialal Rhythmic Music Conservatorys Kopenhaagenis 1000
    Perandi, Kreete magistriõpingud metsasarve erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik und Theater München 1000
    Perkola, Mikko interpreedistipendium 400
    Pertmann, Aaro heliloomingu kirjutamine 600
    Pillak, Annaliisa interpreedistipendium lied-kava ettevalmistamiseks 300
    Ploompuu, Kadri interpreedistipendium kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020. aasta kava ettevalmistajale 250
    Poll, Anna-Madleen õpingud tantsukontsertmeistri erialal Glasgows, Royal Conservatoire of Scotland 1200
    Portsmuth, Veronika õpingud innovatiivse rütmikoorikooridirigeerimise magistrantuuris Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias 1000
    Posti, Ivo interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 350
    Puis, Karmen interpreedistipendium kontserdikava "Kevadeigatsus" ettevalmistamiseks 300
    Punder, Neeme interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 200
    Pärnoja, Erkki loometöötoetus: kooriteose loomine kammerkoor Collegium Musicalele 1000
    Rajandi, Mingo Mingo Rajandi Kvinteti albumi salvestamine 1000
    Randalu, Kristjan üheaastane loominguline stipendium 9000
    Rand-Sirp, Jaanika interpreedistipendium lied-kava ettevalmistamiseks 300
    Rand-Sirp, Jaanika interpreedistipendium kontserdikava "Kevadeigatsus" ettevalmistamiseks 300
    Rannap, Rein pooleaastane loominguline stipendium 4000
    Ratassepp, Kai interpreedistipendium Eesti Pianistide Liidu "Klaveripäeva" kontsert - kava ettevalmistamiseks 250
    Reiljan, Liliane enesetäiendamine Moskva konservatooriumi meistrikursustel 700
    Reinpõld, Artur õpingud metsasarve erialal Frankfurti Muusika ja Esituskunstide Kõrgkoolis 1000
    Reinvere, Jüri loometöötoetus kammerorkestri teose loomiseks Klassikaraadio juubeliks 3000
    Riisikamp, Marju interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 150
    Ring, Liis osalemine kohaspetsiifilise heli workshopil "Murmuration #3" 400
    Roost, Elis õpingud popmuusika erialal Ühendkuningriikides Põhja-Inglise Kuninglikus Muusikakolledžis 1200
    Roots, Valle-Rasmus Johannes Brahmsi sonaatide salvestamine 700
    Rosin, Heigo pooleaastane loominguline stipendium 4000
    Rosin, Leevi õpingud Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias sooloviiuli erialal 1000
    Ruben, Tanel juubelikontsertide korraldamine Tartus ja Tallinnas 1000
    Rumessen, Maaja juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Ruubel, Kärt magistrantuuriõpingud Müncheni Muusika- ja Teatrikõrgkoolis muusika- ja kultuurikorralduse erialal 1000
    Seppar, Evelin uudisteose proovis ja esiettekandel osalemine Utrechtis, Hollandis 228
    Siniväli, Jaanus loometöötoetus teose kirjutamiseks Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansamblile 800
    Siniväli, Sandra õpingud Hollandis Kuninglikus Haagi Konservatooriumis klassikalise laulu erialal 1000
    Sink, Theodor interpreedistipendium 600
    Sukk, Reet üheaastane loominguline stipendium 9000
    Sumera, Liina loometöötoetus: erilisi vokaaltehnikaid ja elektroonilisi elementesiduva teose loomine 500
    Zibo, Henri Tallinna Akordionitrio kontserdid klassikalise akordioni tutvustamiseks muusikakoolides 1500
    Taal, Ralf interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks EIL-i kontsertideks Tartus ja Tallinnas 300
    Tafenau, Raivo Raivo Tafenau kvarteti salvestus koos Tallinna Kammerorkestriga 1000
    Talen, Piibe Maria õpingud Universität für Musik und darstellende Kunst Wien-is klavessiinierialal 1000
    Tammesalu, Aare Eesti muusika ettekanded Ameerika Ühendriikides ja Hollandis 1966
    Tampere-Bezrodny, Mari välja anda 2 CD-d Igor Bezrodny salvestistega 1000
    Tatar, Säde Maimu Jõgeda ja duo SILD kontserdid Uppsalas, Rootsis 450
    Tepp, Reinut interpreedistipendium teoste J. S. Bach "Fuuga" g-moll, G. Ph. Telemann Sonaat nr. 4 C-duur, A. Corelli Sonaat nr. 12 "La Follia" omandamiseks 500
    Tohver, Anneli interpreedistipendium kontserdikava ettevalmistamiseks Tallinna Keskraamatukogu sarjas "Kammermuusika linnas". 600
    Tooming, Hains klassikalise viiuli magistriõpe University of Limerick´is Iirimaal 1000
    Toots, Jorma interpreedistipendium 800
    Tulev, Taavi loominguline kvartalistipendium 1500
    Tulve, Jakob õpingud Inglismaal Goldsmith's-i ülikoolis elektroonilise muusika loomet ja kompositsiooni ning heliteadust ja programmeerimist ühendaval erialal 1200
    Tulve, Nathan õpingud Inglismaal Goldsmith's-i ülikoolis elektroonilise muusika loomet ja kompositsiooni ning heliteadust ja programmeerimist ühendaval erialal 1200
    Tõnissaar, Leiu õppestipendium õpinguteks kooridirigeerimise erialal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 600
    Tärn, Marti loometöötoetus kontsertkava loomiseks festivalile Folkloob 1000
    Ugandi, Kaidi interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Vabrit, Külli viiulisolisti Kaija Lukase kontserdi läbiviimine 900
    Vaitmaa, Merike juubelitoetus 500
    Valdmaa, Maria Maria Valdmaa (sopran) ja Mikko Perkola (improvisatsioon, viola da gamba) CD salvestamine 1000
    Valdmaa, Maria pooleaastane loominguline stipendium 4000
    Valkonen, Mariliis loometöötoetus: uudisteose loomine Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori 75. sünnipäevaks 500
    Vals, Argo loominguline kvartalistipendium 1500
    Veeroos, Age pooleaastane loominguline stipendium 4000
    Veretenina, Maria klassikalise muusika rahvusvaheline festival “Tallinn jõulusära 2019” 800
    Vihermäe, Marika interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 200
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium 400
    Vilu, Kadi interpreedistipendium jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“ esitatavate suurvormide ettevalmistamiseks 250
    Volmer, Elle-Riin magistriõpingud Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias klassikalise klaveri erialal 1000
    Volmer, Priit interpreedistipendium kontserdikava "Kevadeigatsus" ettevalmistamiseks 300
    Voronova, Olga interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Voronova, Olga interpreedistipendium sarja "HELIjaKEEL 2019/2020: Pühakirjad" kontserdikava "Mõtisklusi õigeusust" ettevalmistamiseks 200
    Vulp, Urmas interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Võsa, Margit interpreedistipendium "Kaminamuusika" kontserdikava ettevalmistamiseks 300
    Vähi-Matesen, Kristina interpreedistipendium: sarja "Mõisamängud" kontserdikavade ettevalmistamine 120
    Ülevain, Maren juubelitoetus 500
    Yaralyan, Ara trio Sooäär/Yaralyan/Ounaskari uue albumi salvestamine
    1000
    Aavo Otsa Muusikastuudio Rahvusvahelise festivali ja konkursi "Trompetitalendid Tallinn 2020" korraldamine ja laureaatide premeerimine 3000
    Abja kultuurimaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Abja kultuurimajas 600
    Ansambel U MTÜ DYCE kohtumine Milanos 400
    Ansambel U MTÜ DYCE kontserdi korraldamine 1000
    Ansambel U MTÜ Ansambel U: kontsert "URR-26: 1+elektroonika" 1500
    Ansambel U MTÜ U: sarja Residentuu:r jätkamine 4000
    Audru Isetegevuslaste Selts kontsert - loeng „Duo BRAUN & astrofüüsik Aarne Paul” korraldamine 400
    Collegium Musicale MTÜ Eesti kultuuripäevad Bialystokis 2019 2500
    Collegium Musicale MTÜ tegevustoetus talv 2019/2020 2500
    Collegium Musicale MTÜ kammerkoor Collegium Musicale kontsertuur eesti heliloojate loominguga USA-s 6000
    ContempArt MTÜ V Narva Ooperipäevad 2020 4000
    Corelli Music OÜ kontserdisarjad "Mõisaromantika" ja "Toompea muusikasalong" 2019.a I kvartalis 1000
    David Oistrahhi Festival MTÜ Allar Kaasiku osalemine jõulufestivalil Peterburis 300
    David Oistrahhi Festival MTÜ Musica Hymnis detsembris 2019 600
    EELK Pärnu Eliisabeti kogudus XVIII Pärnu Rahvusvahelise Orelifestivali "Valgus & Pimedus" korraldamine 2500
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvaheline Gustav Normanni orelifestival 1000
    Eesti Ajaloomuuseum SA Quattro Quarti kontsert "Isamaa ilu" Teatri- ja muusikamuuseumis 600
    Eesti Akordioniliit Eesti Akordioniliidu 25. juubeli koosoleku ja koolituse korralduskulud 300
    Eesti Akordioniliit osalemine Rahvusvahelise Akordioniföderatsiooni CIA Talvekongressil Prahas 350
    Eesti Elektroonilise Muusika Selts akadeemilise elektroonilise muusika ürituste seeria "töötuba/loeng/kontsert" jätkamine 1000
    Eesti Elektroonilise Muusika Selts Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambli (EMA) osalemine Hamburgis Blurred Edges festivalil 1000
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA Alfred Schnittke suurteose "Koorikontsert" salvestamine plaadifirmale BIS 1000
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA Ülo Kriguli poolt Veljo Tormise originaalloomingu seadete ja uusversioonide loomine 1000
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SA Sander Mölderi poolt Veljo Tormise originaalloomingule elektrooniliste taustade loomine
    1000
    Eesti Gregoriaani Ühing MTÜ Arvo Pärdi Passio kontserdid Tallinnas ja Tartus 1800
    Eesti Gregoriaani Ühing MTÜ Vox Clamantise osalemine Bang on a Can festivalil New Yorgis 3000
    Eesti Heliloojate Liit Osalemine Euroopa Heliloojate ja Laulukirjutajate Ühenduse kohtumisel ja ECCO kontserdil Brüsselis 535
    Eesti Heliloojate Liit Eesti Muusika Päevad 2020 korraldamine 20000
    Eesti Heliloojate Liit 2020. aasta tegevustoetus 32000
    Eesti Instituut duo Kadri Voorand - Mihkel Mälgand kontsert 13. Eesti nädalal Ungaris 800
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA kammermuusika kontserdid Tallinnas 3000
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika maale 3500
    Eesti Interpreetide Liit 2020. aasta tegevustoetus 32000
    Eesti Jazzliit trükised ja kaardid hinnapakkumisi pole 1000
    Eesti Jazzliit Rahvusvahelise jazzmuusika festivali TUJA 2020 raames mentorlus- ja seminari programmi läbiviimine 1000
    Eesti Jazzliit Eesti Jazzliidu üle-eestilised kontserdid 2020. aastal 28000
    Eesti Jazzliit 2020. aasta tegevustoetus 32000
    Eesti Jazzorkester MTÜ NewWindJazzOrchestra 2020. aasta I ja II kvartali tegevustoetus 1300
    Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ Eesti Sinfonietta Solistide Väravatornis toimuva kontserdi kulude osaline katmine 800
    Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing IN CORPORE 2020. aasta tegevustoetus 460
    Eesti Kandleliit MTÜ Eesti Kandleliidu I kevadkontsert ja koolitus 600
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 2020. aasta I kvartali tegevustoetus 800
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing mentorkoolitus keelpilliõpetajatele 900
    Eesti Klaveriõpetajate Ühing 2020. aasta tegevustoetus 3200
    Eesti Klavessiinisõprade Tsunft XII Klavessiinifestivali korraldamine 5000
    Eesti Kontsert SA muusikafestivali MustonenFest 2020 ettevalmistus ja korraldus 3000
    Eesti Kontsert SA Pärnu ooperipäevad 2020 6000
    Eesti Kooriühing koorimuusika aastagala korraldamine Estonia Kontserdisaalis 2000
    Eesti Kunstimuuseum SA ansambli Rondellus esinemine Niguliste muuseumi kontserdisarjas “Jumalaema ülistuseks” 800
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lisastipendiumid ERASMUS ja NORDPLUS programmi raames välismaal õppivatele muusikatudengitele 2000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia EMTA üliõpilaste osalemine Põhjamaade suurimal löökpillifestivalil "Percussion PULSE" Kopenhaagenis 2000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rahvusvahelise improvisatsiooniteemalise intensiivkursuse METRIC korraldamine 2000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vanamuusikafestivali Ceciliana 2020 ettevalmistamine ja läbiviimine 2100
    Eesti Muusikafond SA heliloomingu konkursi "Noor Helilooja" korraldamine 1500
    Eesti Muusikafond SA 2020. aasta tegevustoetus 8000
    Eesti Muusikakoolide Liit EMU Nordic regionaalse koostöökogu kokkusaamine Kopenhagenis 254
    Eesti Muusikakoolide Liit konkursi "Parim noor instrumentalist 2020" korraldamine 2100
    Eesti Muusikanõukogu 2020. aasta tegevustoetus 20000
    Eesti Muusikaõpetajate Liit MTÜ X üleriigilise muusikaolümpiaadi korraldamine 1000
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri õppelaager ja kontsert Tartus. 400
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Puhkpilliorkestri osalemine rahvusvahelisel orkestrite konkursil Itaalias 1000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ õuefestivali Folkloob nr. 2 korraldamine 1500
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXIV Rahvusvahelise Muhu Tulevikumuusika Festivali "Juu Jääb 2020" ettevalmistamine ja korraldamine 2500
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontserdid 2020. aasta I kvartalis 1100
    ERP OÜ festival Orient 2020 tegevuskulude katmine 6000
    EstTradMusic OÜ duo Maarja Nuut & Ruum albumi salvestamine ja miksimine 1000
    Festivitas Artium MTÜ kontserdiagentuuri FA Concerto kontsertide korraldamine talv-kevadisel hooajal 2020 3000
    Floridante MTÜ naistepäevakontsertide "À trois" korraldamine 500
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli õpilaste osalemine konkursil Kaunas Sonorum 2019 500
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Stockholmi saksofonikvarteti meistrikursused aprillis 2020 500
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Uno Naissoo nimeline 36. loomingu- ja interpretatsiooni konkurss 2020 1000
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli 100. aastapäeva klassikasuuna Galakontsert 1500
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool meistriklasside ja arenguprogrammide korraldamine Elleris talvel 2019/20 1000
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool noorte muusikute osalemine konkurssidel, konkursside-festivalide korraldamine 2500
    Haanja Valla Rahvamajad Erki Pärnoja kontsert Haanja rahvamajas 300
    Haapsalu Kultuurikeskus talvised kontserdid Haapsalu jazziklubis 500
    Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester MTÜ XVIII Rahvusvaheline Noorte Rütmimuusika Festival Visioon, XXIII Impropäevade korraldamine 2020.a 1000
    Hea Muusika Selts Põhjamaade Sümfooniaorkestri kontserdid Eestis ja Soomes 6500
    Hea Uus Heli MTÜ festivali Üle Heli Tartus korraldamine 3000
    Heinavanker OÜ Heinavankri kontserdid Soome muusikafestivalidel Vantaas ja Helsingis 800
    Heinavanker OÜ Heinavankri kontsertide korraldamine Tallinnas, Märjamaal ja Ridalas 1200
    Helikoosolek MTÜ igakuised süvamuusika ja helitemaatilised loengud, kontserdid ning töötoad Tartus 300
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Hiiumaa vallas 900
    Hugo Lepnurme Muusikaühing VII Peipsimaa Rahvusvahelise Orelifestivali korraldamine 1200
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused Intonali festivalil 500
    IDA MTÜ Maarja Nuut & Sun Araw For Narva vinüülplaadi väljastamine 500
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevustoetus 1000
    Improtest MTÜ kontsertsarja Improtest kontserdid jaanuar, veebruar, märts 2020 900
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ Jazzkaare esindajate osalemine festivalil "Winter Jazzfest" 700
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ Jazzkaare kevad-talvise kontsertsarja "Talvejazz 2020” korraldamine 3000
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ Tallinna rahvusvahelise festivali "Jazzkaar 2020” korraldamine 30000
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine 350
    Juuru Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Juurus 600
    Jõgeva Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Jõgeval 600
    Jõgeva Kultuurikeskus IX Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival Jõgeval 700
    Kalana Saund OÜ festivali Sõru Saund 2020 korraldus 2000
    Kammerkoor Voces Musicales MTÜ 2020. aasta I kvartali tegevustoetus 1200
    Kammermuusikud MTÜ kontserdisarja HELIjaKEEL kontserdiprojekti "Rozhdyestvyenskaya kolїbyelnaya/ Mõtisklusi õigeusust" korraldamine 600
    Karksi - Nuia Kultuurikeskus kontserdid "Pimedate õhtute laulud" ja "Diiva" Karksi-Nuia kultuurikeskuses 600
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuremaal 600
    Kuressaare Gümnaasium Eesti noorte lauljate konkursi Solistica 2020 ekspert-konsultandi kulude katmine 300
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 300
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Käinas 600
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Euroopa Vanamuusikapäevad Käinas: Peter Spissky, Maria Valdmaa ja Tallinna Kammerorkester 1000
    Langeproon Music OÜ akordioni sooloalbumi salvestamine 500
    Leigo Kontserdid MTÜ Leigo Järvemuusika 2020 4000
    Linnamuusikud MTÜ ansambli Linnamuusikud kontserdid 2020 kevadel 1500
    Linnu Nimi MTÜ balleti "Kuldne tempel" muusikute esinemistasud 3500
    Lootsi Koda SA Pärdi päevad 2020 ja Tormise päevad 2020 ettevalmistus 3000
    Loovüksus MTÜ Lossimuusika kontserdisarja jätkamine 3000
    Music Maker OÜ Andre Maakeri ja keelpillikvartett "Prezioso" teose "Old Church" salvestamine 500
    Musikaalne OÜ Marianne Leiburi albumi salvestamine ja väljaandmine 1000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ PLMF koolikontserdid 2000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ XVI Tallinna Kammermuusika festivali ettevalmistamine 2000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ PLMF üle-eestilised kontserdisarjad jaanuar-märts 2020 2500
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ XIII Tallinna Talvefestivali korraldamine 3500
    Mägede Hääl OÜ Mägede Hääl 2020 korraldamine 3000
    Nagy Bogo Music OÜ ansambel Nagy Bögö kontserdi korraldamine 500
    Narva Muusikakool Narva Muusikakooli XXIV Laste dzässfestivali korraldamine 400
    Noorte ja Tudengite Rütmimuusika Organisatsioon MTÜ festivali "Philly Joe´s Drum Context 2020" korraldamine 2000
    Novum MTÜ Kristjan Randalu trio kontserdid Šveitsis, Itaalias ja Prantsusmaal 700
    Oopus OÜ lavastuse "Ajamasin" ettevalmistus ja esitamine 300
    Oopus OÜ audiovisuaalse bändi OOPUS osavõtt ja esinemine festivalil Burning Man 2020 1000
    Orthodox Singers SA ansambli Orthodox Singers Kevadpühade kontserdid 1000
    PLMF Arts Management OÜ Eesti muusikute osalemine Glasgow Keelpillifestivalil “The Bridge” 2020 1000
    Plokkflöödiühing ERTA-Estonia MTÜ talvekursuse korraldamine 400
    Põltsamaa Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põltsamaal   600
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlva Kultuurikeskuses 800
    Põlva Muusikakool kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlva Muusikakoolis 600
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Suur võlur armastus" korralduskulude katmine 1000
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Õhtu virtuoosidega" korralduskulude katmine 1000
    Pärnu Linnaorkester kontserdi "Briti tuuled" korralduskulude katmine 1500
    Pärnu Ooperiselts MTÜ Musica Sacra kevad 2020 1000
    Raadio Laste Laulustuudio MTÜ helikandja "Entel-Tentel 50" 1000
    Rahvusvaheline Artur Kappi Ühing XXIII Heliloojatele Kappidele pühendatud Suure-Jaani Muusikafestivali korraldamine 9000
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Virumaa Kammerorkestri uusaastakontserdid 1000
    Rõuge Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Rõuges 300
    Räpina Muusikakool kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Räpinas 600
    Seksound OÜ ansambli Pia Fraus kontserdid Aasias 1800
    Shiftworks OÜ Tallinn Music Week 2020 festivali korraldamine 5000
    Suure-Jaani Kultuurimaja kontserdisarja "Salong ja muusika" teatraliseeritud kontserdi „Ferenc Liszti külaskäik“ pianisti tasu 300
    Suveuni MTÜ Suveuni 2020 korraldamine 2000
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdi "Kõrvaring III: Peter Spissky" dirigendi honorar 1500
    Tallinna Huvikeskus Kullo THK Kullo tütarlastekoori Ellerhein osalemine konkursil International Choral Kathaumixw 2020 Kanadas 7000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ jazzmuusikat tutvustava projekti “Jazz elab jazziklubis” läbiviimine 2000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ Philly Joe's jazziklubi kontsertide korraldamine Narvas 4000
    Tallinna Kitarrifestival MTÜ XV Tallinna kitarrifestivali korraldamine 2500
    Tallinna Muusikakeskkool TMKK õpilaste kontserdireisid Riiga ja Vilniusesse 1200
    Tallinna Muusikakeskkool õpilaste galakontserdi korraldamine EMTA suures saalis 1280
    Tallinna Muusikakeskkool TMKK õpilaste ja õpetajate osalemised rahvusvahelistel konkurssidel 3800
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜ kontsert koostöös mehhiko helilooja Samuel Cedillo'ga 1000
    Talsi Music OÜ Curly Strings 2019 Saksamaa tuuri kulude osaline katmine 600
    Tammsaare ja Vilde Sõprade Selts MTÜ Jaan Kross 100 tähistamine näituse, rahvusvahelise konverentsi ja kontsert-aktusega 2200
    Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu Tartu Bluusikuu 2020 700
    Tartu Ülikool lisastipendiumid ERASMUS programmiga välismaal õppivatele tudengitele 1500
    Terre del Nord MTÜ Läänesaarte Kammerorkestri talvised kontserdid Saaremaal koos harfi solisti Liis Viiraga 450
    Tõrva Vallavalitsus II Tõrva muusikafestivali korraldamine 10000
    Tähetund MTÜ üleriigiline koolinoorte 24. vokaalansamblite konkursi korraldamine 300
    Türi Kevadfestival MTÜ XIV Türi Kevadfestivali 2020 korraldamine 6000
    Türi Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Türil 600
    Unforgiven OÜ Kadri Voorandi kontserdid Kanadas 1500
    Valga Muusikakool klaverimuusika nädal 2020 Valgas 1000
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Lüllemäel 300
    Valga Vallavalitsus Erki Pärnoja kontsert Lüllemäel 300
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Valgas 600
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜ 2020. a kevadhooaja kontsertide korraldamine 2000
    Vastseliina Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Vastseliinas 300
    Vertigo Music OÜ koosseisu Järvi Instrumentalists kontsert Tallinna Raekojas. 600
    Viljandi Vanamuusika Festival Noorte rütmimuusikute konkursi "Mängu Ilu nr 9" ettevalmistus ja teostamine 300
    Viljandi Vanamuusika Festival sariprojekti "MuusikaSündmus" 2020. a I kvartali teostus 1200
    Viljandi Vanamuusika Festival 2020. aasta tegevustoetus 4000
    Viljandimaa Loomeinkubaatorid SA kevadhooaja jazzmuusika kontserdid Viljandis 500
    VOP MTÜ Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestri (VOP) koolitusseminar ja kontsert Otepääl, Rõuges. 300
    VOP MTÜ Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestri (VOP) koolitusseminar ja kontsert Rakveres. 300
    Võru Loomeselts MTÜ Võru Jazziklubi kontserdid 2020. aasta I kvartalis 600
    ÜENSO MTÜ Osalemine Eurochestries Festivalide Föderatsiooni rahvusvahelisel kongressil Casablancas 500

    Kujutav ja rakenduskunst

    Alalooga, Erik festivalide CTM ja Transmediale külastamine Berliinis 280
    Annus, Siim-Tanel kahe 60. juubeli isiknäituse ettevalmistamine 1500
    Arrak, Jüri näituse ettevalmistamine Prahas 500
    Aunbaum, Leelo-Mai isikunäituse korraldamine 250
    Bauvald, Grete-Mai loomemaja stipendium 1500
    Canet, Mar kunstitöö We Are The Clouds produktsioon 1500
    Cogliandro, Federica näitus A galeriis 570
    Cox, Erinn isiknäitus HOP galeriis 750
    Eltermaa, Sten isiknäitus Draakoni galeriis 2500
    Farkas, Denes isiknäitus Buenos Aireses, Argentiinas, Lanzallamas galeriis 4000
    Gordin, Aleksei loomemaja stipendium 1200
    Guljajeva, Varvara performatiivse kunstiprojekti Circular NeuroKnitic loomine 500
    Haagensen, Aksel projekti produktsioon näituseks Draakoni galeriis 1692
    Haas, Annika osalemine Hollandis Huntenkunst festivalil 2020 mais 884
    Hint, Nils tööde transport ja eksponeerimisvahendid näitusele "Sharing is Caring" Saksamaal, Münhenis 1050
    Hirtentreu, Madlen Batard Festivali külastus 300
    Hütt, Henri Riia rahvusvahelise kaasaegse kunsti biennaalil "RIBOCA" külastamine 100
    Ilus, Mihkel teoste produktsioonikulude toetus Tallinna Kunstihoone näitusele 8000
    Jaik, Pille-Riin Miriam Esther Meyeri ja Pille-Riin Jaiki isikunäitus 'Parasiitlik Sümbioos' Hobusepea galeriis 1845
    Jegikjan, Ašot isikunäituse "Kevad ja mummuism" tegemine Haus Galeriis 250
    Joonas, Andrus näituse kureerimine ja korraldamine 800
    Kagovere, Anni isikunäitus "Papagoituba" A-galerii seifis 650
    Kaljo, Kai videofilmi tootmine Eesti Kunstiakadeemia muuseumi näitusele "Nähtamatu monumentaalmaal" 750
    Kangro, Kirke näituse teostamine Hobusepea galeriis 1890
    Karjatse, Maris isiknäituse korraldamine koos Cloe Jancisega Hobusepea galeriis 4000
    Karlson, Edith Art Basel 2020 installatsiooni produktsioon 5000
    Kask, Margot näituse korraldamine Võru Linnagaleriis 540
    Keiv, Raili näituse "Nihkes" produtseerimine HOP galeriis 1500
    Keller, Raul näituse 'Kapid' ettevalmistamine ja läbiviimine Draakoni Galeriis aprillis 2020 1490
    Kelpman, Rein pastellmaalide näituse korraldamine Kuressaare Kultuurikeskuse saalis 500
    Kibe, Kristiina osalemine näitusel "Silberherbarium" Berliini galeriis Trofejas 250
    Kiiler, Eve isiknäitus Vabaduse Galeriis 2700
    Kiipli, Mari-Leen heliteose loomine 750
    Kima, Sille materjali- ja produktsioonikulude, reisikulude ning kunstnikutasude katmine. 500
    Kinna, Gertrud isiknäitus Tartus Nooruse galeriis 300
    Koplimets, Karel isikunäitus Kuressaare Raegaleriis 1700
    Koppel, Gudrun isiknäitus Draakoni galeriis 3168
    Kossorotova, Sandra Loomemaja stipendium NART kunstiresidentuuris viibimesks märtsis 2020 600
    Kossorotova, Sandra NART residentuuri materjalikulud 300
    Kruusmägi, Liisa loomemaja stipendium 1600
    Kruusmägi, Liisa loometöötoetus 1000
    Kukk, Triin grupinäitusel osalemine Kaasaegse Ehtekunsti Nädalal (MJW) Münchenis 600
    Kurvits, Aivar isiknäituse korraldamine Stockholmi galeriis INUTI 2020 ja Eesti Majas 450
    Kuusing, Toomas loometöötoetus 700
    Kuusk, Laura performance'i töötasude ja prooviruumi üüri katmine 800
    Künnap, Julia Maria esinemine näitusel "Stone - The Final Cut" Münchenis 500
    Lock, Hans-Gunter loometöötoetus 1000
    Loodus, Holger Brenda Purtsaki ja Eero Alevi maalinäituse korraldamine EKA galeriis 1600
    Lvova, Anastasia isikunäitus (maal, video, interaktiivne installatsioon) Vabaduse galeriis 550
    Lüüs, Urmas festivalide Transmediale ja CTM külastamine Berliinis 300
    Maasik, Kaisa ühisnäituse teostamine EKA Galeriis 1000
    MAASIK, MAGDALEENA grupinäitus "Arkaadia" koos publikuprogrammiga LVLup! muuseumis 3000
    Maidla, Ove juubelinäituse korraldamine 1400
    Monko, Marge Marge Monko teoste produtseerimine Kai kunstikeskuses toimuvale duonäitusele 9000
    Mudist, Johanna isiknäitus Haapsalu Linnagaleriis 800
    Mäemets, Maarja AIRY residentuur Yamanashis Jaapanis 1600
    Mäemets, Maarja teoste valmistamine rahvusvahelisele näitusele The Voice of Glass Riias, 2020 800
    Mäetamm, Marko loomemaja stipendium 1200
    Mäetamm, Marko näitus Arhitektuurikeskuses FUGA Budapestis 3000
    Mägar, Rein isiknäitus Draakoni galeriis 750
    Mägar, Rein Eesti Akvarellistide Ühenduse näituse korraldamine Võru Linnagaleriis 550
    Mölder, Krista isikunäituse tegemine Hop galeriis 3500
    Mölder, Krista isikunäituse tegemine Tartu Kunstimaja suures saalis 5500
    Nagel, Karl-Kristjan kunstiteoste loomine EKL "Kevad 2020" ja EML "Lokaalne/Globaalne" aastanäitustele. 500
    Norman, Kristina uue teose tegemine näitusele "Communicating Difficult Pasts" Läti Rahvuskunstimuuseumis 7000
    Nukke, Mall isiknäitus Haus galeriis 500
    Nurga, Ann Ceramic Art London 2020 - rahvusvahelise keraamikafestivali külastamine 300
    Olvet, Helgi-Maret 90. juubelinäituse korraldamine ja tööde teostamine Vabaduse galeriis aastal 2020 1500
    Orav, Alina isikunäitus Outvert Art Space'is Islandil 1200
    Petersen, Sirje uute teoste loomiseks neljale näitusele kevad/suvi 2020 1000
    Puhkan, Urmas Eesti keraamikute osalemine näitusel CERAMEGA Soomes Valkeakoskis 989
    Põld, Laura Eva Volmersoni ja Laura Põllu koostööprojekt ARS Showroomis, jaanuar 2020 1080
    Põld, Laura näituse korraldamine Tartu Kunstimaja suures saalis, koostöö luuletaja Katrin Väliga 5000
    Raadik, Ede uute teoste produktsioonikulud isikunäitusele Tallinna linnagaleriis 3000
    Rander, Tanel loometöötoetus 600
    Rannula, Johanna Vabamu muuseumis näituse filmiks ja installerimiseks 1300
    Raudsepp, Evelyn Riia Biennaali külastamine 100
    Raudsepp, Evelyn erialane reis Berliini 200
    Rebane, Tiiu loometöötoetus 1500
    Rebase, Diandra välispraktika sõidutoetus 270
    Rein, Toomas isikunäiitus Vabaduse galeriis 900
    Saar, Anna-Maria teose "Ujuma õppimine" operaatori töö 100
    Siib, Liina tööde teostamine isiknäitusele Hobusepea galeriis 3400
    Sillak, Lauri isiknäitus Draakoni galeriis 1000
    Strohm, Karin isiknäituse korraldamine Pärnu Linnagalerii Raekoja galeriis 800
    Suisalu, Taavi Nam June Paiki retrospektiivi külastamine 300
    Sukmit, Killu-Kerttu eksperimentaalduo Hello Killu heliplaadi Making Your Unknown Known väljaandmine, tiražeerimine 200tk 1188
    Suurväli, Laivi isikunäitus Hobusepea galeriis 1630
    Šarõmova, Anastassia Anastassia Šarõmova, Sofia Isupova ja Olga Makaronskja grupinäitus Tartu Kunstimajas  1050
    Tali, Kaire Eesti tekstiilikunsti esindusnäituse korraldamine Riia Läti Seltsi ja EV Läti Suursaatkonna kutsel. 700
    Tali, Margaret toetus kunstnike transpordikulude katteks sümpoosiumi "Vaikuse prismad" raames 1158
    Talumaa, Merilin loomemaja stipendium Villa Arson 1050
    Talvet, Karl-Erik isiknäituse korraldamine Vabaduse galeriis 750
    Tamane, Diana "Fuengirola projekt" teostamine 3000
    Tamane, Diana isiknäitus Genti Kaasaegse Kunsti Muuseumis (S.M.A.K.) Belgias 3500
    Tedresaar, Edgar isiknäitus Tallinna Linnagaleriis 450
    Tiitsar, Ketli osalemine rahvusvahelisel ehtenäitusel "Schmuck" ja Müncheni ehtenädala külastamine 500
    Toom, Kadri isiknäituse teostamine RÜKI Galeriisse 800
    Toth, Szilard Tibor 8. Mikael Agricola päeva konverents, hõimukontsert, raamatuesitlus ning kunsti- ja raamatunäitus 150
    Treier, Heie Marie töö Saaremaa Muuseumi fotoarhiivis
    700
    Turo, Tulvi-Hanneli osavõtt 18. rahvusvahelisest käsikirjade konserveerimise konverentsist Kopenhaagenis 278
    Türn, Anne Osalemine rahvusvahelisel Keraamika Biennaalil Taiwanis 1500
    Tüür, Reiu "12 Runo Maarjamaale" isiknäituste korraldamine Tallinna Jaani Kiriku galeriis ning Viimsi kirikus 400
    Ulfsak, Johanna piltvaiba "IRL" teostamiskulud ning Collectible Fair kureeritud näituse osalemistasu 1800
    Veenre, Tanel osalemine näitusel "Final Cut" Galerie Handwerk ja "NUDA VITA", München 900
    Viires, Evi õlimaalide näituse korraldamine 600
    Vinn, Vello loometöö seoses kolme isikunäitusega 1500
    Volens, Mari loometöötoetus 800
    Võsa-Tangsoo, Reimo isikunäituse [ 1 | 2 ] teostamine ARS Projektiruumis 5000
    Vällo Kõiva, Meeli 60. juubelile pühendatud isiknäitus KOHTINGUTE AKADEEMIA Tallinnas Vabaduse galeriis 1300
    Õllek, Kristina uute teoste arendamine ning teostamine isiknäituseks Draakoni galeriis 1000
    Academia Gustaviana Selts MTÜ Diverse Universe Performance Festival 2020 Tartus, Tallinnas ja Pärnus 2500
    Avangard Galerii MTÜ Fotofest 2020 festivali peanäituse korraldamine 2000
    BAL bureau MTÜ Projekti "Roots to Routes" ettevalmistamine ja läbiviimine Marseille'is 14000
    Eesti Disainerite Liit Eesti disaini väljapanek Veneetsias Design.VE raames 1000
    Eesti Instituut Ajakirja Estonian Art 2020. aasta kevadnumbri väljaandmine 6000
    Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus MTÜ MTÜ Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus tegevustoetus 2020. aastaks 16000
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜ Jevgeni Zolotko ja Uwe Schloeni ühisnäituse korraldamine EKKMis 20000
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜ MTÜ Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi 2020. aasta tegevustoetus 70000
    Eesti Kunstiakadeemia EKA kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi tudengite reis Lätti ja Leetu 654
    Eesti Kunstiakadeemia Fototeooria kogumiku tõlkimine eesti keelde 1500
    Eesti Kunstiakadeemia Kogumiku "Vastutustundlik ese" tõlkimine eesti keelde 1000
    Eesti Kunstiakadeemia Eesti kunsti ajalugu, 4. köide: resümeede tõlkimine ja korrektuur 845
    Eesti Kunstiakadeemia EKA kunstikultuuri teaduskonna ühine väliskunsti praktika Portugalis 5000
    Eesti Kunstiakadeemia Iinatti ja Sagströmi kuraatorinäituse "Country Music" teostamine EKA Galeriis. 1400
    Eesti Kunstiakadeemia Grupinäituse produktsioon Vent Space galeriis 1800
    Eesti Kunstiakadeemia Eesti Kunstiakadeemia kunsti magistrantuuri tudengite osalemine helikunsti sümpoosiumil "Klingt Gut" 1200
    Eesti Kunstiakadeemia SA Narva kunstiresidentuuri aastanäituse "Taganemisteeta" korraldamine 13818
    Eesti Kunstimuuseum SA Kumu konverentsi "Naiskunstnikud Balti- ja Põhjamaade muuseumides" korraldamine 2000
    Eesti Kunstimuuseum SA Uute teoste loomine näitusele "Vello Vinn. Vastupeegeldused" 5000
    Eesti Kunstimuuseum SA Feministliku kirjanduse õhtu korraldamine 600
    Eesti Kunstimuuseum SA kollektsiooni omandamine 14500
    Eesti Kunstimuuseum SA Raamatu tööpealkirjaga "Vello Vinn" osaline kirjastamiskulude katmine (trükk, tõlkimine) 2500
    Eesti Kunstimuuseum SA Raoul Kurvitza meediainstallatsiooni Pentatonic Color System (1994) rekonstrueerimine püsinäituseks 7000
    Eesti Kunstnike Liit EKL galeriide tegevustoetus 2020 40000
    Eesti Kunstnike Liit Avatud ARS festival 2020 4700
    Eesti Maalikunstnike Liit Eesti Maalikunstnike Liidu XII Aastanäituse Lokaalne / Globaalne korraldamine 1700
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum kollektsiooni omandamine 13100
    Eesti Tekstiilikunstnike Liit ETeKL aastanäituse VABADUS ja ülevaatliku preemianäituse TEGIJAD korraldamine. 2000
    Eesti Trükimuuseum MTÜ TYPA keskuse tegevus 2020. a. trükikunsti, paberikunsti ja köitekunsti valdkonnas 20000
    Eesti Vabagraafikute Ühendus Tallinna 6. rahvusvaheline joonistustriennaal 2020  1600
    Evald Okase Muuseum MTÜ Evald Okase Muuseumi 2020. aasta tegevustoetus 14000
    Fotokunstnike Ühendus MTÜ MTÜ Fotokunstnike Ühenduse (Foku) 2020 a. tegevustoetus 18000
    Galerii Kogo OÜ Kogo galerii programm ja tegevus 2020. aastal 18000
    Galerii Kogo OÜ Eike Epliku isikunäitus Kogo galeriis  2300
    Haapsalu Kultuurikeskus Haapsalu linnagalerii 2020 tegevustoetus 10000
    Hea Uus Heli MTÜ Üle Heli Tartus (näitus Tartu Kunstimajas ja kolmepäevane minifestival) korraldamine 2460
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused detsember 2019 - märts 2020 500
    KAI Kunstikeskus MTÜ maakunsti teemaline video- ja loenguprogramm Kai kunstikeskuses 1000
    Karm Film OÜ dokumentaali "Luulur ja kaks Ilmarit" tootmine 2000
    Konstanet MTÜ rahvusvaheline grupinäitus Riia kaasaegse kunsti keskuses Kim? 1500
    Kordonair MTÜ KORDON kunstiresidentuuri kunstnikuvestluste korraldamine Hiiumaal talv-kevad-suvi 2020
    600
    Kultuur aitab hingata MTÜ Paul Kondase loomingu ainetel üles ehitatud multimeedia näituse loojate ning kujundaja tasustamine 1000
    Kultuurileht SA Eesti kunsti ajalugu 4. köide kirjastamine 4000
    Kõrgem Kunstikool Pallas Pallase üliõpilaste õppereis Amsterdami 2000
    Kõrgem Kunstikool Pallas Pallase tekstiiliosakonna osalemine rahvusvahelisel konverentsil ja näitustel 1000
    Kõrgem Kunstikool Pallas interaktiivne audiovisuaalne näitus NELI 1600
    Lugemik MTÜ kirjastuse Lugemik tegevustoetus 2020. aastaks 17000
    Merike Estna studio OÜ isiknäitus "Pärlite ema" Haapsalu linnagaleriis 2200
    Mooste KülalisStuudio MTÜ rändnäituse MITTE silmist, MITTE meelest läbiviimine Kondase Keskuses ja Eesti Maantemuuseumis 4000
    NOAR Art MTÜ Vello Vinni ülevaatenäitus AegRuum Tartu Kunstimajas 4000
    NOAR Art MTÜ Eesti kaasaegsete kunstnike ja kunsti esile toomine Baltikumi ja Põhjamaade kunsti maastikul 4000
    Peipsiveere Kunstikeskus MTÜ Voronja galerii VII suvehooaja korraldamine 5000
    Rae Kultuurikeskus Rae Kunstiplatsi tegevustoetus 700
    Rahvusarhiiv raamatu “Neelatud aeg” koostamine ja väljaandmine 4500
    Rahvusvaheline Kunsti Laboratoorium MTÜ RKL kunstnikud Minskis ja St.Peterburgis ja Vladimir Zinkevichi näitus Eesti Rahvusraamatukogus 1000
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ Riin Palloni ja Kairi Orgusaare näituse korraldamine 1300
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ näituste ja kunstiürituste korraldamine Raplamaa kaasaegse kunsti keskuses 2020 aastal 9000
    Rüki Galerii OÜ näitused Rüki galeriis 1900
    SADA PAPLIT MTÜ residentuuriprojekt Gorica-Valgka 1200
    Tallinna Graafikatriennaal SA SA Tallinna Graafikatriennaali tegevustoetus 7500
    Tallinna Rakenduskunsti Triennaali Ühendus MTÜ 8. Tallinna rakenduskunsti triennaali korraldamine 14000
    Tartu Kunstimuuseum kollektsiooni omandamine 10000
    Tartu Kunstnike Liit MTÜ näituste korraldamine Tartu Kunstimaja galeriides 2020. aastal. 80000
    Tartu Meemiloome Instituut Tartu tänavakunsti tutvustav näitus 1000
    Tartu Ülikool Tartu ülikooli kunstiajaloo tudengite õppereis Viini 2200
    Türi Kultuurikeskus tegevustoetus Türi Kultuurikeskuse galeriile 2020. aastaks 2000
    Uue Kunsti Muuseum SA Uue Kunsti Muuseumi näitustegevus 2020 aastal 16000
    Uue Kunsti Muuseum SA VIII taaskasutusteemaline kunstinäituse ANNA UUS ELU ja töötubade korraldus 600
    Võru Instituut Vana-Võromaa Kultuurikoja galerii aasta 2020 tegevustoetus. 16000

    Näitekunst

    Adlas, Priidu lavastuse "Minu nõbu" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Adlas, Priidu loometöötoetus lavastuse "Kass maandub käppadele" valguskunstnikule 1300
    Aron, Triinu osalemine tantsufestivalil Aerowaves Spring Forward`l Rijekas Horvaatias 440
    Arula, Arthur loominguline stipendium 700
    Astrov, Artjom loometöötoetus lavastuse "2017" helikunstnikule 1300
    Aule, Erki osalemine teatrifestivalil FunniEST Torontos 383
    Bergem, Laura van loometöötoetus lavastuse "2017" lavastajale 1500
    Berziš, Ugis lavastuse "Minu nõbu" kunstniku loometöötoetus 2000
    Bugaviute-Pece, Rasa lavastuse "Minu nõbu" dramaturgi loometöötoetus 1300
    Eelmaa, Taavi lavastuse "Pigem EI" dramaturgi loometöötoetus 650
    Epner, Eero lavastuse "Pigem EI" dramaturgi loometöötoetus 650
    Eras, Airi Paide Teatri koguperelavastuse "Blablabla" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Fuchs, Alvar teatriseeniori juubelitoetus 320
    Hainsoo, Meelika loometöötoetus lastelavastuse "Kunksmoor ja kapten Trumm" muusikalisele kujundajale 1000
    Hansen, Kadri eksperimentaalse õhutantsu, õhuakrobaatika koolitus Slovakkias 700
    Hao, Gloria uuslavastuse "Things in my mouth" videokunstniku loometöötoetus 1300
    Havanski, Kirill Harold Pinteri näidendi "Tumm teener" lavastamine VAT Teatris: muusikalise kujundaja loometöötoetus 1300
    Hirtentreu, Madlen Eva Meyer-Keller & Ilya Noé töötoas osalemine 600
    Hirtentreu, Madlen loometöötoetus lavastuse "WhiteWash" kunstnikule 1500
    Hõlpus, Hain lavastuse " Treffpunkt-Berliin!" muusikalise kujundaja loometöötoetus 1000
    Jansen, Taavet loometöötoetus uuslavastuse "Valmisolek on vale" dramaturgile 1300
    Juhanson, Jaanika storytelling võtmes ja põnevusteatri žanris lavastuse tööpealkirjaga "Õde ja vend" lavastaja loometöötoetus 2000
    Juhkam, Jakob lavastuse "Pigem EI" helikunstniku loometöötoetus 1300
    Jönson, Johan Iggy Lond Malmborgi uuslavastuse "Things in my mouth" dramaturgi loometöötoetus 1300
    Jürgenson, Grete näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Kadak, Maire teatriseeniori juubelitoetus 320
    Kadastu, Simo Andre näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Kaibiainen, Rauno rändteatri Vaba Vanker lavastuse "Eestlaste muistne pugu" lavastaja loometöötoetus 1000
    Kaljumäe, Peeter loometöötoetus uuslavastuse " Sada ja kaks" muusikalise kujunduse loojale 1300
    Kallas, Emil loometöötoetus lavastuse "Felicitas" valguskunstnikule 1300
    Kalmet, Madis loometöötoetus A. Mälgu "Õitsev meri" dramaturgile ja lavastajale Kuressaare Teatris 3000
    Kalmet, Maria Teresa näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Kalvet, Kaija Maarit näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Kard, Eha teatriseeniori juubelitoetus 320
    Kasch, Henry loometöötoetus lavastuse "2017" valguskunstnikule 1300
    Kask, Teet loometöötoetus lavastuse "Kuldne tempel" lavastajale 3000
    Kaunissaare, Laur loometöötoetus lavastuse "WhiteWash" dramaturgile 1300
    Keedus, Sulev lavastuse "Sõjasõltlane" lavastaja loometöötoetus 3000
    Keller, Vahur lavastuse tööpealkirjaga "Mäng" lavastaja loometöötoetus 2000
    Kivilo, Mae Eva ja Indrek Koffi näidendi "Tagasi" lavastamine Theatrumis: kunstniku loometöötoetus 2000
    Kivisilla, Tarmo storytelling võtmes ja põnevusteatri žanris lavastuse tööpealkirjaga "Õde ja vend" helikujundaja loometöötoetus 1000
    Koldits, Eva Paide Teatri koguperelavastuse "Blablabla" lavastaja loometöötoetus 1500
    Koldits, Martin lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” valguskunstniku loometöötoetus 750
    Koppelmaa, Karl lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” lavastaja loometöötoetus 2000
    Krall, Tarvo improetendused ja koolitused Torontos, Miamis ja New Yorki'is 568
    Krinal, Helena osalemine David Zambrano õpitoas Brüsselis 1267
    Kruusamägi, Stella enesetäiendusreis Berliini 346
    Kull, Karoliina lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” kunstniku loometöötoetus 1500
    Kulpsoo, Oliver lavastuse "Pigem EI" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Lagemaa, Mikk osavõtt lavatehnikat tutvustavast biennaalist CUE2020 Rotterdamis 410
    Leemets, Tõnis loometöötoetus lavastuse "Felicitas" heliloojale 1300
    Leppik, Liia loometöötoetus lastelavastuse "Kunksmoor ja kapten Trumm" kunstnikule 1000
    Liivamägi, Rene lavastuse "Anne lahkub Annelinnast" valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Liivamägi, Rene loometöötoetus lavastuse "Serafima+Bogdan" kujunduse loojale 1300
    Linkmann, Raido loometöötoetus lavastuse "Kahekesi" helikujunduse loojale 1300
    Linna, Voldemar teatriseeniori juubelitoetus 320
    Lints, Einar tantsulavastuse “Kartulilapsed” videokunstniku loometöötoetus 650
    Listopad, Bruno loometöötoetus lavastuse "2017" dramaturgile 1300
    Lond Malmborg, Iggy erialastipendium külalisõppejõule töötoa läbi viimiseks TÜ VKA etenduskunstide osakonnas 3000
    Lond Malmborg, Iggy uuslavastuse "Things in my mouth" autor-lavastaja loometöötoetus 3000
    Lond Malmborg, Maike uuslavastuse "Planet Alexithymia" dramaturgi ja valguskunstniku loometöötoetus 2000
    Maamägi, Kristel TÜ VKA teatrikunsti 13. lennu diplomilavastuse "3ÕDE" kunstniku loometöötoetus 1000
    Mark, Ülar loometöötoetus lavastuse "Kuldne tempel" kunstnikule 2000
    Marken, Karl uuslavastuse "MEMM" valguskunstniku loometöötoetus 1000
    Massalov, Ilja lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” muusikalise kujundaja loometöötoetus 750
    Mende, Karmo loometöötoetus uuslavastuse " Sada ja kaks" kujunduse loojale 1500
    Mende, Karmo lavastuse " Treffpunkt-Berliin!" kunstniku loometöötoetus 2000
    Mikson, Martin lavastuse "Sõjasõltlane" kunstniku loometöötoetus 2000
    Moistus, Kairet tantsulavastuse “Kartulilapsed” kunstniku loometöötoetus 1000
    Mändla, Kairi Paide Teatri koguperelavastuse "Blablabla" kunstniku loometöötoetus 2000
    Mändla, Kairi lavastuse "Pigem EI" kunstniku loometöötoetus 2000
    Mölder, Sander loometöötoetus lavastuse "Kuldne tempel" helikujunduse loojale 1300
    Mölder, Tiina loometöötoetus lavastuse "Felicitas" liikumisjuhile 500
    Mölder, Tiina Eva ja Indrek Koffi näidendi "Tagasi" lavastamine Theatrumis: liikumisjuhi loometöötoetus 500
    Naulainen, Ando loometöötoetus lavastuse "2017" videokunstnikule 1300
    Niilus, Aldo lavatehnika biennaalil CUE2020 osalemine Rotterdamis 410
    Niinemets, Iti teatrinukkude säilitamise alane koolitus Ljubljana nukuteatris 583
    Noormets, Andres Moradokmai teatrikommuuni külastamine 650
    Norman, Kristina lavastuse "Lighter Than Woman" esitamine Mantuas ja Prahas 3000
    Nurk, Mari festivali Theatertreffen külastamine Berliinis 501
    Nüganen, Maria Netti loometöötoetus lavastuse "2017" lavastajale 1500
    Paavo, Sander Aleks Harold Pinteri näidendi "Tumm teener" lavastamine VAT Teatris: valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Parmas, Roos Lisette näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Pehk, Jaan Paide Teatri koguperelavastuse "Blablabla" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Peterson, Lembit osalemine Opole teatris toimuval showcase'l 309
    Piik, Paavo loometöötoetus lavastuse "Kahekesi" lavastajale 3000
    Piilpärk, Velda-Melanie teatriseeniori juubelitoetus 320
    Piir, Fey näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks Eesti Kunstiakadeemia stsenograafia eriala üliõpilasele 400
    Piterskihh, Ivar loometöötoetus lavastuse "Kahekesi" valguskujunduse loojale 1300
    Popov, Andres õppestipendium õpinguteks välismaa kõrgkoolis 3000
    Prilutski, Sergei teatriseeniori juubelitoetus 320
    Privis, Olga lavastuse "Sõjasõltlane" koreograafia loomine 1300
    Põldma, Priit teatrireis Peterburi 200
    Põldsaar, Sander Eva ja Indrek Koffi näidendi "Tagasi" lavastamine Theatrumis: videokunstniku loometöötoetus 1300
    Põldsaar, Sander storytelling võtmes ja põnevusteatri žanris lavastuse tööpealkirjaga "Õde ja vend" kunstniku loometöötoetus 1500
    Põllu, Ivar lavastuse "Anne lahkub Annelinnast" autor-lavastaja ja muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 3000
    Põllu, Ivar loometöötoetus lavastuse "Serafima+Bogdan" lavastajale, dramatiseerijale ja muusikalise kujunduse loojale 3000
    Põllu, Kristiina lavastuse "Anne lahkub Annelinnast" kunstniku loometöötoetus 2000
    Põllu, Kristiina loometöötoetus lavastuse "Serafima+Bogdan" valguskujunduse loojale 2000
    Reha, Jarmo loometöötoetus lavastuse "WhiteWash" lavastajale 3000
    Reinold, Elina osalemine Strasbergi Instituudi "Method Acting for Film and TV" intensiivkursusel New Yorgis 1987
    Reispass, Siim loometöötoetus uuslavastuse "Valmisolek on vale" valguskujundajale 1300
    Retter, Keili uuslavastuse "MEMM" kunstniku loometöötoetus 2000
    Robam, Markus loometöötoetus lavastuse "WhiteWash" helikunstnikule 1300
    Romanova, Laura lavastuse "Minu nõbu" videokunstniku loometöötoetus 1300
    Root, Külli teatriseeniori juubelitoetus 320
    Rätsep, Illar teatriseeniori juubelitoetus 320
    Rüütel, Ken näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa sügissemestriks EMTA Lavakunstikooli üliõpilasele 400
    Saks, Karl uuslavastuse "Planet Alexithymia" autor-lavastaja ja helikujunduse looja loometöötoetus 3000
    Salimzianov, Damir loometöötoetus lavastuse "Kass maandub käppadele" lavastajale 3000
    Sarapuu, Heidi loometöötoetus uuslavastuse " Sada ja kaks" lavastajale 2000
    Sarapuu, Heidi lavastuse " Treffpunkt-Berliin!" lavastaja loometöötoetus 3000
    Selgis, Eline enesetäiendusreis Berliini 226
    Sepp, Silver tantsulavastuse “Kartulilapsed” helilooja loometöötoetus 1300
    Silis, Valters lavastuse "Minu nõbu" lavastaja loometöötoetus 3000
    Soro, Silvia osavõtt Rahvusvahelisest Laste Etenduskunstide Festivalist "Ryan International CF" New Dehlis 557
    Susi, Joosep uuslavastuse "MEMM" dramaturgi loometöötoetus 1300
    Sööt, Tiina lavastuse "lonely lonely" külalisetendused Torinos, officine CAOS programmis 778
    Zagorskaja, Dajana õppestipendium õpinguteks välismaa kõrgkoolis 6000
    Zupping, Anni enesetäiendusreis Berliini 190
    Tagamets, Tarmo loometöötoetus lastelavastuse "Kunksmoor ja kapten Trumm" lavastajale ja dramatiseerijale 2100
    Tamme, Maret uuslavastuse "MEMM" lavastaja loometöötoetus 3000
    Taul, Christin loometöötoetus lavastuse "Kahekesi" liikumisjuhile 1300
    Teder, Heigo festivali Theatertreffen külastamine Berliinis 501
    Tikas, Kalle uuslavastuse "Things in my mouth" heli- ja valguskunstniku loometöötoetus 2000
    Tikas, Kalle uuslavastuse "Planet Alexithymia" kunstniku loometöötoetus 2000
    Toomik, Katharine grimeerija täiendõpe La Scala Akadeemias, Milanos: õppetasu 3625
    Topolev, Rene lavastuse tööpealkirjaga "Mäng" valguskunstniku loometöötoetus 1000
    Tõnisson, Kärt tantsulavastuse “Kartulilapsed” lavastaja loometöötoetus 2000
    Türnpu, Anne Paide Teatri koguperelavastuse "Blablabla" lavastaja loometöötoetus 1500
    Ulfsak, Juhan lavastuse "Pigem EI" lavastaja loometöötoetus 3000
    Urb, Andro lavastuse "Minu nõbu" helikujundaja loometöötoetus 1300
    Urbla Keller, Britt lavastuse tööpealkirjaga "Mäng" kunstniku loometöötoetus 1500
    Vaigur, Margus loometöötoetus lavastuse "Kuldne tempel" valguskunstnikule 1300
    Vaigur, Margus Eva ja Indrek Koffi näidendi "Tagasi" lavastamine Theatrumis: valguskunstniku loometöötoetus 1300
    Valdma, Johannes lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” videokunstniku loometöötoetus 750
    Vanhanen, Irina loometöötoetus lavastuse "Kass maandub käppadele" kunstnikule 2000
    Vares, Liis loometöötoetus uuslavastuse "Valmisolek on vale" lavastajale 3000
    Varm, Taavi loometöötoetus lavastuse "Kuldne tempel" videokunstnikule 1300
    Varres, Ardo Ran lavastuse "Sõjasõltlane" helilooja loometöötoetus 1300
    Varres, Ardo Ran loometöötoetus lavastuse "Kass maandub käppadele" muusikalise kujunduse loojale 1300
    Vihmar, Illimar loometöötoetus lavastuse "Kahekesi" kunstnikule 2000
    Vihterpal, Juhan uuslavastuse "MEMM" helikunstniku loometöötoetus 1300
    Viik, Brigita loometöötoetus lavastuse "Felicitas" kunstnikule 2000
    Virro, Keiu osalemine ülemaailmsel ASSITEJ konverentsil Tokyos: majutus ja ühistransport 520
    Visnapuu, Mait storytelling võtmes ja põnevusteatri žanris lavastuse tööpealkirjaga "Õde ja vend" valguskunstniku loometöötoetus 1000
    Västrik, Ekke loometöötoetus uuslavastuse "Valmisolek on vale" helikujundajale 1300
    ASSITEJ Eesti Keskus osalemine ASSITEJ Põhja-Balti võrgustiku kohtumisel Helsingis Bravo! Festivalil 410
    ASSITEJ Eesti Keskus osalemine ja Eesti esindamine ASSITEJ Maailmakongressil Jaapanis 2872
    Eesti Balletiliit 2020. aasta tegevustoetus valdkonna edendamiseks ja liikmete toetamiseks 8160
    Eesti Draamateater SA Jaan Unduski näidendi "Suur Siberimaa" avaldamine "Näidendiraamatu" sarja 33. raamatuna 650
    Eesti Draamateater SA Urmas Vadi näidendi "Millest tekivad triibud?" avaldamine "Näidendiraamatu" sarja 34. raamatuna 650
    Eesti Lavastuskunstnike Liit MTÜ 2020. aasta tegevustoetus 9600
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti osakonna XXX lennu tudengite õppereis Londonisse 7000
    Eesti Näitlejate Liit 2020. aasta tegevustoetus 40000
    Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit TantsuKuukirja väljaandmine aastal 2020 3650
    Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit 2020. aasta tegevustoetus 8600
    Eesti Teatri Festival SA Eesti Teatri Festivali Draama 2020 sündmuste korraldamine 72635
    Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus teatrite tehniliste töötajate koolitus 1980
    Eesti Teatriliit Teatriseenioride Ühenduse 2020. aasta tegevustoetus 4800
    Eesti Teatriliit Eesti Teatri Biograafilise Leksikoni veebiversiooni koostamine 8143
    Eesti Teatriliit Eesti teatri aastaauhindade väljaandmine 2020. a 30708
    Eesti Teatriliit Eesti teatri aastaauhinnad 2020 42000
    Eesti Teatriliit 2020. aasta tegevustoetus 60000
    Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus aastakonverentsi 2020 "Peaosas vaataja" korraldamine 900
    Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus konverentsi „Rudolf von Laban 140. Töötoad, ettekanded, film, näitus“ läbiviimine 2060
    Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus 2020. aasta tegevustoetus 4400
    Evestuudio MTÜ XXVII NOTAFE korraldamine 40000
    Improteater MTÜ etendused "Laval koos Üllar Saaremäega" Tallinnas ja Tartus 800
    Kinoteater MTÜ lavastuse "Kahekesi" näitlejate prooviperioodi tasud 9600
    Lavastuskoda OÜ lavastuse tööpealkirjaga "Mäng" näitlejate tasud 3200
    Linnu Nimi MTÜ etenduskunstide festivali "Tuhat kurge" korraldamine: majutuskulud 6000
    Loominguline Ühendus MTÜ Oma Lava storytelling võtmes ja põnevusteatri žanris lavastuse tööpealkirjaga "Õde ja vend" etendaja tasu 1400
    Must Kast MTÜ uuslavastuse "MEMM" näitlejate tasud 6400
    NUKU SA NUKU dramaturgia-laboratooriumi külalislektorite loengutasud 498
    NUKU SA 2 tehnilise töötaja osalemine eriala messil Frankfurdis 894
    NUKU SA programmi valimine NuQ Treff 2021 festivalile 2300
    OMA Stuudio MTÜ Tantsunädal 2020: nädalase etenduskunstide platvormi etenduste tasud 5450
    Rahvusooper Estonia Rahvusooper Estonia turundusosakonna 2 töötaja õppereis Barcelonasse 735
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ loometöötoetus uuslavastuse "Valmisolek on vale" kunstnikule 1500
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ Liis Varese uuslavastuse "Valmisolek on vale" etendajate tasud 3200
    Tallinna Linnateater raamat-albumi "Mari-Liis Küla" autorihonorar 2600
    Tallinna Ülikool etenduskunstide festivali SPRING külastamine ja SPRING Akadeemias osalemine: lennupiletid 3192
    Tartu Ülikool prof. Kalju Komissarovi nimeline stipendium erialaseks enesetäiendamiseks välismaal 2000
    Teater Kelm MTÜ lavastuse tööpealkirjaga "Meie oleme hiiglased” näitlejate tasud 4800
    Teater Varius MTÜ uuslavastuse " Sada ja kaks" näitlejate tasud 3000
    Teater Varius MTÜ lavastuse " Treffpunkt-Berliin!" näitlejate töötasud 3600
    Teine Tants MTÜ Püha Vaimu SAALi residentuuridega kaasuvad otsesed kulud 2020. aastal 1000
    Teine Tants MTÜ Eesti-Läti ühisprojekti tööpealkirjaga "Theater Day Project" Kanuti Gildi SAALis antavate külalisetenduse tasu 2000
    Teine Tants MTÜ Iggy Lond Malmborgi uuslavastuse "Things in my mouth" etendaja tasu ja väljatoomisega seotud lennud 2300
    Teine Tants MTÜ Maria Netti Nüganeni ja Laura van Bergemi lavastuse "2017" etendajate tasud 3200
    Teine Tants MTÜ stipendiumid Püha Vaimu SAALi residentidele 2020. aastal 4000
    Teine Tants MTÜ Karl Saksa uuslavastuse "Planet Alexithymia" tantsijate tasud ja väljatoomine 4100
    Teine Tants MTÜ uuslavastuse tööpealkirjaga "City24" väljatoomine 20000
    Theatrum SA Eva ja Indrek Koffi näidendi "Tagasi" lavastamine Theatrumis: näitlejate tasud 3200
    Theatrum SA lavastuse "Felicitas" näitlejate tasud 6400
    Ugala Teater SA lastelavastuste jaoks loodud laulude lauliku välja andmine 3132
    Uus Teater MTÜ Ivar Põllu autorilavastuse "Anne lahkub Annelinnast" näitlejate tasud 3200
    Uus Teater MTÜ lavastuse "Serafima+Bogdan" näitlejate tasud 12800
    Vaba Lava SA loometöötoetus lavastuse "WhiteWash" valguskunstnikule 1300
    Vaba Lava SA lavastuse "Minu nõbu" näitlejate tasud 3200
    Vaba Lava SA Peterburi teatrite nädal Narva Vaba Lava teatrikeskuses 8500
    Vaba Lava SA kuraatorprogrammi lavastuse "Pruugitud aeg. Punainimese lõpp" väljatoomine 15300
    Vaba Vanker MTÜ rändteatri Vaba Vanker lavastuse "Eestlaste muistne pugu" näitlejate tasud, kostüümide ja butafooria kujundamine 2940
    VAT Teater MTÜ 2 teatritegija enesetäiendusreis New Yorki 1351
    VAT Teater MTÜ lavastuse "Sõjasõltlane" külalisnäitlejate tasud 3200

    Kehakultuur ja sport

    Aduson, Gabriel Helmut stipendium "Noor ja andekas" 650
    Akkel, Enno ühekordne elutöötoetus 400
    Annus, Heiti juubelitoetus 400
    Arand, Stefan stipendium "Noor ja andekas" 650
    Biene, Priit sportlasestipendium 1000
    Fomina, Tatjana ühekordne elutöötoetus 400
    Gontsarova, Marija stipendium "Noor ja andekas" 650
    Heinpõld, Kelly stipendium "Noor ja andekas" 650
    Hool, Mati ühekordne elutöötoetus 400
    Hunt, Peeter ühekordne elutöötoetus 400
    Härsing, Liivia-Lemmi ühekordne elutöötoetus 400
    Ilves, Kalle ühekordne elutöötoetus 400
    Jagomägi, Gennadi ühekordne elutöötoetus 400
    Jäätma, Robin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Jürisson, Peeter stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kaldre, Tom sportlasestipendium 1000
    Kaljuste, Andres ühekordne elutöötoetus 400
    Kaljuvee, Iivi matusetoetus Elle Lapp 800
    Kivi, Helgi ühekordne elutöötoetus 400
    Kivine, Paavo juubelitoetus 400
    Kivinukk, Elina Eesti spordikaplanaadi arendamise jätkuprojekt 300
    Krassikov, Dmitri stipendium "Noor ja andekas" 650
    Krassikov, Valentin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kruus, Catlyn stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kutsar, Karel sportlasestipendium 1000
    Kuusk, Mati ühekordne elutöötoetus 400
    Lemberg, Harry juubelitoetus 400
    Leppik, Rein juubelitoetus 400
    Levandi, Arlet stipendium "Noor ja andekas" 650
    Lääne, Tiit raamatu "Korvpallitreener Arnold Selge" käsikirja koostamine 2000
    Maksimov, Valeri juubelitoetus 400
    Mesila, Rasmus stipendium "Noor ja andekas" 650
    Mets, Toomas ühekordne elutöötoetus 400
    Mikko, Ilse tunnustuspreemia 2000
    Mõttus, Mari-Liis sportlasestipendium 1000
    Märtson, Sulev ühekordne elutöötoetus 400
    Nisumaa, Olev juubelitoetus 400
    Otlot, Kristian stipendium "Noor ja andekas" 650
    Palm Killing, Reet tunnustuspreemia 2000
    Perner, Karl Andres Matute stipendium "Noor ja andekas" 650
    Piirsalu, Aime juubelitoetus 400
    Puusepp, Mart ühekordne elutöötoetus 400
    Pärtelpoeg, Aksel stipendium "Noor ja andekas" 650
    Raid, Tõnu juubelitoetus 400
    Rannamets, Brita stipendium "Noor ja andekas" 650
    Rist, Enna matusetoetus Helga Kala 800
    Romanov, Valeri ühekordne elutöötoetus 400
    Roos, Henri sportlasestipendium 1000
    Ruus, Mari Mai stipendium "Noor ja andekas" 650
    Räni, Tiit ühekordne elutöötoetus 400
    Räppo, Henry osalemine talvises hooajaks ettevalmistavas treeninglaagris Hispaanias 500
    Sagor, Helgi ühekordne elutöötoetus 400
    Sale, Tteresa parasportlase Karl Kristjan Kajaku 2020 võistlushooaja treening-ettevalmistus kergejõustikus 800
    Selge, Arnold ühekordne elutöötoetus 400
    Sellik, Enn juubelitoetus 400
    Smirnin, Aleksei ühekordne elutöötoetus 400
    Smirnova, Katrin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Soomer, Hannes sportlasestipendium 1000
    Sutt, Helju ühekordne elutöötoetus 400
    Talving, Inna juubelitoetus 400
    Targamaa, Carmen-Lii stipendium "Noor ja andekas" 650
    Teder, Johanna-Eliise sportlasestipendium 1000
    Timošin, Andrei stipendium "Noor ja andekas" 650
    Truuse, Gabriela stipendium "Noor ja andekas" 650
    Udam, Mehis stipendium "Noor ja andekas" 650
    Ulman, Jaak tunnustuspreemia 2000
    Vasarik, Anne ühekordne elutöötoetus 400
    Veedla, Walter Herold sportlasestipendium 1000
    Vettik, Meico stipendium "Noor ja andekas" 650
    Vill, Jana stipendium "Noor ja andekas" 650
    Viss, Milvi tunnustuspreemia 2000
    Vooremaa, Endel ühekordne elutöötoetus 400
    Üpraus, Jasmiin sportlasestipendium 1000
    Aerobike Cycling Agency MTÜ rahvaspordiürituste korraldamine hooajal 2020: Filter Rattasarjad, Peetri jooks, Rullituur 32000
    Akropesa MTÜ sportakrobaatika juunioride EM ettevalmistus 2021. Osalemine võistlustel ning treeninglaagrites 1500
    Alutaguse Eagle Disc golfi klubi rahvusvaheline discgolfivõistlus - Baltimaade meistrivõistlused - Alutaguse Open 2020 korraldamine 500
    Alutaguse Maraton MTÜ 22. Alutaguse maratoni korraldamine 1500
    Audentese Spordiklubi MTÜ U13 tütarlaste osalemine EGBL II etapil Raubichis, Valgevenes 800
    Audentese Spordiklubi MTÜ osalemine tütarlaste U17 vanuseklassi EGBL turniiri II etapil Saulkrastis, Lätis 500
    Audentese Spordiklubi MTÜ osalemine tütarlaste U15 vanuseklassi EGBL turniiri II etapil Anyksciais, Leedus 600
    Audentese Spordiklubi MTÜ Korvpalli Euroopa noorteliiga (EYBL) U16 vanuseklassi turniiri korraldamine 2000
    Eesti Akadeemiline Spordiliit üliõpilaste liikumisharrastuse, harrastus- ja tippspordi arendamine ja propageerimine 2020 15000
    Eesti Automudelispordi Klubi rahvusvahelise kiirusautomudelite võistluse "Winter Cup 2019" korraldamine 400
    Eesti Beneventum Grupp MTÜ naiste jäähoki jõuluturniir Tallinnas korraldamine 1000
    Eesti Breiktantsu Liit MTÜ 20. rahvusvaheline tänavatantsufestival BATTLE OF EST 2020 / BOE20 korraldamine 3000
    Eesti Breiktantsu Liit MTÜ tänavatantsuvõistluse "Champs 2020" korraldamine 1000
    Eesti Curlingu Liit MTÜ aastaprojekt 9000
    Eesti Firmaspordi Liit MTÜ panna rohkem ettevõtteid väärtustama töötajate sporti 8000
    Eesti Jahtklubide Liit aastaprojekt - Eesti võistluspurjetamise arendusprojekt 15000
    Eesti Jalgpalli Liit aastaprojekt - treening- ja võistlustoetus 26000
    Eesti Jalgpalli Liit aastalõputurniir minijalgpallis korraldamine 3000
    Eesti Jalgratturite Liit maantee U23 ja maastikusõidu naiste koondiste spordiprojektid 35000
    Eesti Jalgratturite Liit maanteeratturite juuniorite koondise ettevalmistus ja osalemine rahvusvahelistel võistlustel 3000
    Eesti Jalgratturite Liit maastikuratturi Martin Loo ettevalmistus ja osavõtt rahvusvahelistes võistlustest 1000
    Eesti Jalgratturite Liit Cyclo-crossi Maailma meistrivõistlustel osalemine Šveitsis, Dübendorfis 1800
    Eesti Jalgratturite Liit naiste maanteekoondise ettevalmistus 2020 võistlushooajaks 1000
    Eesti Judoliit aastaprojekt - Judo järelkasvukoondise ettevalmistamine 2020. a U21 ja U23 tiitlivõistlusteks 15000
    Eesti Judoliit esindaja saatmine rahvusvahelise judoliidu kohtunike seminarile
    500
    Eesti Jäähokiliit MTÜ jäähoki populariseerimine Eestis läbi uute pakutavate võistluste ning harrastamiskohtade 10000
    Eesti Kabeliit noorkabetajate treening-ettevalmistamine ja tiitlivõistlustel osalemine 4000
    Eesti Karate Föderatsioon aastaprojekt - karatekoondise treening ja võistlustoetus 10000
    Eesti Karate Föderatsioon Edu-Do Cup 2020. XIII International Karate Tournament korraldamine 1000
    Eesti Kardiliit aastaprojekt 8000
    Eesti Kepikõnni Liit aastaprojekt 2000
    Eesti Kergejõustikuliit aastaprojekt - Eesti Kergejõustikuliidu rahvuskoondiste ettevalmistus ja võistlustoetus 60000
    Eesti Kergejõustikuliit Eesti kergejõustikukoondise lähetamine sise-maailmameistrivõistlustele Nanijngi 3000
    Eesti Kergejõustikuveteranide Assotsiatsioon Baltimaade lahtiste meistrivõistluste korraldamine ja Eesti-Soome maavõistluse korraldamine heidetes 3000
    Eesti Korvpalliliit aastaprojekt ja Korvpall 100 juubeliaasta projekt 60000
    Eesti Korvpalliliit XVI Baltic Sea Basketball Cup korraldamine 3000
    Eesti Kutsekoolispordi Liit harrastusspordi ja terviseedenduse tegevused 2020 8000
    Eesti Käsipalliliit Eesti käsipallikoondiste ettevalmistus ja tiitlivõistlustel osalemine 35000
    Eesti Käsipalliliit käsipallitreener Kaupo Liiva osalemine Master Coach koolitusel I etapp 900
    Eesti Käsipalliliit Jarno Nurm käsipallitreeneri osalemine Master Coach koolitusel I etapp 900
    Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon Eesti koondise ettevalmistus ja osalemine noorte- ja Juuniorite MMil, EMil ja IBU Junior Cup 16000
    Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon Laskesuusatamise noorte õhkrelva võistlussarja käivitamine. Vanusegruppidele 7-13a. 1000
    Eesti Laskurliit aastaprojekt 8000
    Eesti Laskurliit ettevalmistus ja osalemine 2020.a. jahilaskmise Euroopa meistrivõistlustel 2100
    Eesti Lauatenniseliit aastaprojekt - tiitlivõistlused ( korraldamine ja osalemine ) , ettevalmistavad treeninglaagrid 4000
    Eesti Lauatenniseliit osalemine maailma meistrivõistlused lauatennises 2500
    Eesti Maadlusliit aastaprojekt 17000
    Eesti Maleliit aastaprojekt: noorte ja täiskasvanute rahvusvahelised tiitlivõistlused 6000
    Eesti Maleliit meeste esimaletaja Kaido Külaotsa ettevalmistus ja osalemine Euroopa meistrivõistlustel 500
    Eesti Maleliit naiste esimaletaja Mai Narva ettevalmistus ja osalemine Euroopa meistrivõistlustel 500
    Eesti Maleliit rahvusvahelise 54. Ilmar Raua mälestusturniir males korraldamine 2000
    Eesti Moodsa Viievõistluse Liit noortele viievõisteljatele võistlussarja "Lootuste karikas" korraldamine 2000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ aastaprojekt - motospordi treening- ja võistlustoetus 18000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ EMFi endurokomisjoni esimehe ja liikme rahvusvahelise FIM superlitsentsi tegemine 600
    Eesti Olümpiaakadeemia MTÜ üle-eestilised kooliolümpiamängud 8000
    Eesti Olümpiakomitee Spordiaasta Tähed 2019 korraldamine 17500
    Eesti Orienteerumisliit Eestimaa orienteerumispäevakud 2000
    Eesti Orienteerumisliit aastaprojekt - Eesti orienteerumiskoondiste osalemine tiitlivõistlustel 8000
    Eesti Orienteerumisliit Põhja- ja Baltimaade orienteerumisliitude ühisseminaril osalemine 600
    Eesti Poksiliit MTÜ aastaprojekt - koondise ettevalmistus ja lähetamine tiitli-ja suurvõistlustele 8000
    Eesti Poksiliit MTÜ Eesti U40 poksikoondise lähetamine Olümpia Mängude Euroopa kvalifikatsioonivõistlustele 1500
    Eesti Ratsaspordi Liit aastaprojekt - ratsaliidu koondiste treeninglaagrid, rahvusvahelised võistlused ja ametnike koolitused 26000
    Eesti Rulluisuliit aastaprojekt - erinevatest distantsivalikutest kokku pandud rulluisutamise sarivõistlus Rullituur 4000
    Eesti Saalihoki Liit aastaprojekt - tippvõistkondade ja järelkasvu ettevalmistus ning tiitlivõistlustest osavõtt 15000
    Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liit seeniorisportlaste ja spordiveteranide sportliku tegevuse organiseerimine 2000
    Eesti Spordiajakirjanike Selts Eesti esindamine Rahvusvahelise Spordiajakirjanike Liidu (AIPS) kongressil Budapestis 175
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜ võistlusspordi ja liikumisharrastuse aastaprojekt 25000
    Eesti spordiselts Põhjakotkas 25. rahvusvahelise vehklemisturniiri Mercury Cup korraldamine 1000
    Eesti Squashiföderatsioon aastaprojekt 4000
    Eesti Squashiföderatsioon Balti ja Soome squashi alaliitude kohtumine 150
    Eesti Squashiföderatsioon 1.Balti individuaalsed meistrivõistlused squashis korraldamine 500
    Eesti Sulgpalliliit aastaprojekt - rahvus-ja noorte koondise osalemine tiitlivõistlustel ja ettevalmistus
    8000
    Eesti Sulgpalliliit Eesti koondis sulgpalli naiskondlikul ja meeskondlikul Euroopa meistrivõistlustel 2500
    Eesti Sulgpalliliit Eesti noorte sulgpalli koondise osalemine U15 EM-l 1000
    Eesti Suusaliit aastaprojekt - ESL kuue spordiala võistkondade osalemine MK-del, tiitlivõistlustel ja ettevalmistus
    30000
    Eesti Suusaliit liikumisharrastuse projekt Suusabussid ja Marumägi lastele ja noortele 10000
    Eesti Suusaliit Eesti mäesuusatamise noortekoondise treeninglaager Lapimaal, Pyhäl 1000
    Eesti Suusaliit juuniorite MM-l osalevate suusahüppajate noortekoondise ettevalmistuslaager 1000
    Eesti Suusaliit juuniorite MM-l osaleva kahevõistluse noortekoondise ettevalmistuslaager 1000
    Eesti Suusaliit murdmaasuusatamise noorte ja juuniorite koondiste ettevalmistus Põhjamaade MV, noorte OM, jun MM-del 1000
    Eesti Suusaliit rahvusvaheline noorte suusahüppajate võistlus Nõmme Talv korraldamine 500
    Eesti Suusaliit suusaliidu aladeülene noortesari (murdmaa, kahevõistlus, suusahüpped, mäesuusk, freestyle, lumelaud) 3000
    Eesti Sõudeliit aastaprojekt - U19 ja U23 vanuseklassi kui olümpiareservi toetus 26000
    Eesti Tehnika- ja Spordiliit aastaprojekt - rahvusvahelistel tiitlivõistlustel osalemine ja ettevalmistus 4000
    Eesti Tennise Liit MTÜ aastaprojekt 45000
    Eesti Tennise Liit MTÜ Narva Cup, kuni 14 aastaste rahvusvahelise tenniseturniiri korraldus 500
    Eesti Tennise Liit MTÜ Winter Cup, 12 aastaste võistkondlik turniir korraldus 2000
    Eesti Triatloni Liit aastaprojekt- ettevalmistus ja võistlustel osalemine, järelkasvu tagamine 8000
    Eesti Tõstespordi Liit aastaprojekt - koondiste treening-võistlustegevus 7500
    Eesti Tõstespordi Liit maailma Karika- ja OM-kvalifikatsioonivõistlustel osalemine 900
    Eesti Tänavaspordi Föderatsioon MTÜ sportliku eluviisi populariseerimine noorte seas, noorte sotsialiseerumine, integreerimine ühiskonda 3000
    Eesti Ujumisliit aastaprojekt - spordi- ja koolitusprojektid 22000
    Eesti Ujumisliit rahvusvahelise seminari "Funktsionaalne meditsiin spordis" korraldamine 1500
    Eesti Veemoto Liit aastaprojekt - spordi-, koolitus- ja arenguprojekt 15000
    Eesti Veemoto Liit Põhjamaade veemootorispordi liitude kongressi Nordic Meeting 2020 korraldamine 2000
    Eesti Vehklemisliit aastaprojekt 30000
    Eesti Vehklemisliit kadettide ja juunioride ettevalmistus ja osalemine Euroopa ja maailmameistrivõistlustel 2500
    Eesti Vibuliit MTÜ aastaprojekt 6000
    Eesti Võimlemisliit aastaprojekt - Eesti võimlemise arendamine nii kodumaisel kui rahvusvahelisel tasandil 12000
    Eesti Võrkpalli Liit aastaprojekt 60000
    Eesti Võrkpalli Liit EVF100 - Eesti Võrkpall 100 juubeli gala 6750
    Eesti Võrkpalli Liit rahvusvaheline võrkpalliturniir "Vana Tooma Cup" meeste koondistele 3000
    Eestimaa Spordiliit Jõud 36. Eesti omavalitsuste talimängude korraldamine 4000
    Elamusmaratonid MTÜ Eesti suurima kepikõnni- ja käimismaratonidesarja, elamusmaratonide 5 etapi korraldamine 2020.a. 3000
    Elamusretked MTÜ käimissarja Elamusretked 10. etapi korraldamine 2020.a. 1000
    Estoloppet MTÜ pikamaasuusatamise maratonide sarja Estoloppet 2020 aasta hooaja korraldamine 7000
    Harjumaa Spordiliit liikumisharrastus Harjumaal 2020 a 6000
    Hauka veloklubi 6. Kaika rattamaraton kõikidele rattaspordi huvilistele 300
    Hea Lugu OÜ Tiit Karuksi raamatu "Lend mitte eriti kõrgel. Noppeid (spordi)reporteri päevikust" väljaandmine 1000
    Huviklubi Nelson Lääne-Virumaa jooksusarja 3 hooaja korraldamine 1500
    Huviklubi Nelson 22. Tamsalu-Neeruti maratoni korraldamine 2000
    Ida-Virumaa Spordiliit Ida-Virumaa liikumisharrastuse üritused 2020 5000
    Jalgrattaklubi Paralepa MTÜ Marimetsa Kapp maastikujalgrattavõistluste sarja korraldamine 4000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ rahvusvaheline kurlinguturniir "10th Jeti Cup 2020” korraldamine 1000
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa elanike kaasamine maakonna erinevatesse liikumisüritustesse 6000
    Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist hoogustada lauatennise, korvpalli ja sulgpalli mängimist Jõhvi vallas 300
    Järvakandi Vibuklubi Ilves MTÜ rahvusvahelise vibuvõistluse Järvakandi Open 51. / 12. Toomas Kivilo mälestusvõistluse korraldamine 2500
    Järvamaa Spordiliit liikumisharrastuse sari "Järvamaa Liigub 2020" 5000
    Järvamaa Spordiliit 8. Järva talimängude ettevalmistamine ja korraldamine 500
    Karateklubi IVL rahvusvaheline karateturniir 30. Tallinna Buldog 2020 korraldamine 1000
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Tartu Maratoni Kuubik 2020 - Eesti suurima rahvaspordiürituste sarja ettevalmistamine ja korraldamine 75000
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Tartu Maratoni Mini Kuubik 2020 ettevalmistamine ja korraldamine 5000
    Korvpalliklubi Pärnu rahvusvahelise korvpalliturniiri Pärnu Ice Cup 2020 korraldamine 800
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ Baltic Boys Basketball League osavõistlus Viimsis, poisid U15 1000
    Lääne Maakonna Spordiliit Läänela Läänemaa liikumisprojekt 2020 "Kuhu liigud, Läänemaa?" 5000
    Läänemaa Kergejõustikuklubi Haapsalu 15. maanteejooksu korraldamine 500
    Lääne-Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa liikumisharrastuse üritused 2020.aastal 5000
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed 14. rahvusvahelise noorte maadluse seeriavõistluse Nublust Nabiks korraldamine 500
    MaxiSport MTÜ rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Tallinn Nord Cup 2020 korraldamine 4000
    Meeldivad Asjad MTÜ treening- ja koolituslaagri korraldamine 500
    Motoklubi Redmoto RC/Autra Racing Priit Biene ettevalmistus 2020 aasta Enduro MM sarja võistlusteks 1000
    MTBest MTÜ BOSH Eesti Maastikurattasarja 2020. a. hooaja korraldamine
    15000
    Mustvee Lauatenniseklubi 13 korda toimuv lauatennise seeriavõistlus Mustvee spordihoones korraldamine 500
    Mustvee Spordihoone IX Kalevipoja Uisumaratoni korraldamine 1500
    Mõedaku MTÜ Estoloppeti sarja kuuluva Viru suusamaratoni raja ettevalmistamine ja rajahooldusmasina rent 2000
    Narva Laste Loomemaja lennumudelismi võistluste „Narva Airboat 2020“ korraldamine 300
    Orienteerumisklubi Ilves 32. korda toimuvat rahvusvahelist orienteerumisüritust Ilves 3 korraldamine 600
    Orienteerumisklubi Nõmme Tallinna Pargijooksudel pakkuda jooksu- ja orienteerumiselamust läbi 2020 aasta hooaja 1000
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras 45.Põlva orienteerumisteisipäevakute korraldamine 1000
    Orissaare Sport MTÜ Ida-Saaremaa ja Muhu noorkorvallurite osalemine rahvusvahelisel korvpalliturniiril Easter Tournament 500
    Poksiklubi Järve Boxing Hans Kaiva memoriaali korraldamine 500
    Pro Jalgratturite Klubi MTÜ EstonianCup Eesti rattamaratonide sarivõistlus 2020 24000
    Puhja Sulgpall MTÜ sulgpalliturniiri korraldamine Puhjas 300
    Põltsamaa valla spordiklubi Tervis MTÜ Osavõtt rahvusvahelisest Viking Race kiiruisutamisvõistlustest Hollandis 26.02 - 01.03.2020. 1000
    Põltsamaa valla spordiklubi Tervis MTÜ uisutamist propageeriva ürituse "Kuldne 1500"korraldamine A.Antsoni olümpiavõidu auks 1000
    Põlva Maakonna Spordiliit Põlvamaa harrastusspordisarja liigu terviseks! 2020, talimängude ja suvemängude korraldamine 6000
    Pärnu Motoclub MTÜ noorteprojekt 2020, osalemine MM ja EM etappidel ja juunioride Euroopa MV tsooni 2000
    Pärnumaa Spordiliit liikumisharrastuse edendamine elanikkonna hulgas, kaasates kohalikud omavalitsused ja spordiklubid 6000
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike 3 - etapiline talvejooksusari 500
    Rakvere Maraton MTÜ Võsu Südasuve Challenge 2 läbiviimine 1000
    Rapla Maakonna Spordiliit Raplamaa liikumissari 2020 ning maakonna tali- ja suvemängude korraldamine 6000
    Saaremaa Spordiliit "Saarlane liigub" ning piirkonnamängude korraldamine Saare maakonnas 6000
    Seiklushunt MTÜ liikumisharrastuse ja keskkonnateadlikkuse suurendamine läbi Seiklushundi rahvaspordiürituste 15000
    Spordiklubi AIRPARK liikumisharrastuse aastaprojekt " Parimate valikute nimel" 6000
    Spordiklubi CFC MTÜ Noorte jalgratturite koolitus-ettevalmistuslaagrid ja võistlemine sisetrekil Leedus 1000
    Spordiklubi Estonia Trail Running EUTR - Estonia Ultra-Trail Race võistluse korraldamine 1000
    Spordiklubi Haapsalu rahvusvahelised XXXI Ilmar Randma karikavõistlused laskmises korraldamine 600
    Spordiklubi Kuldkaru Nublust Nabiks 2020 (XIV Eesti noorte vabamaadluse seriavõistlus) I etapp 500
    Spordiklubi Kõrve Ring MTÜ 22. Tallinna suusamaratoni korraldamine Aegviidus 2000
    Spordiklubi Laansoo Motokrossi Team MTÜ spordikuulsuste 15. jõuluturniir Rakveres , üleriigiline kogupereüritus 1000
    Spordiklubi LSF Pronoking Team MTÜ 47. Kalevi Suvejooksu - rahvusvahelise orienteerumisvõistluse korraldamine Vetlas 500
    Spordiklubi Ookami MTÜ Tallinn Judo Cup võistluse ja laagri korraldamine 1000
    Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi rahvaspordisündmuste korraldamine 2020 aastal 18000
    Spordiklubi Raudmees talveduatloni ''Duatlon läbi aasta 2020'' I etapi korraldamine 300
    Spordiklubi Raudmees Eesti-Soome maavõistlus talvetriatlonis korraldamine 500
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ SÜKK 2020 liikumisharrastusprojektide läbiviimine 75000
    Sportlik Eesti MTÜ Valga triatlon 2020 korraldamine 1000
    Sulgpalliklubi Triiton Sulgpalli U17 vanuseklassi Euroopa karikaetapi korraldamine 2000
    Suusahullud MTÜ 6. Suusahullude öömaratoni korraldamine 500
    Suusahullud MTÜ mitmekülgsete talvepäevade läbiviimine peredele 500
    Sõmerpalu Motoklubi MTÜ Adrenalin Arena Baltic Master Cup I etapi korraldamine 800
    Sõmerpalu Motoklubi MTÜ Adrenalin Arena Baltic Master Cup II etapi korraldamine 800
    Tallink - City Spordiklubi "2nd Tallink junior Open" - ITF Junior Tour 2020 2000
    Tallinna Jahtklubi juunioride Euroopa meistrivõistlused Portugalis purjetamises, klassis 49er FX 900
    Tallinna Kiiruisuklubi Eesti noorte kiiruisutajate osalemine rahvusvahelisel kiiruisutamise laagris ja võistlustel Itaalias 1000
    Tallinna Maleklubi "Ervin Liebert 80" maleturniiri korraldamine 500
    Tallinna Spordiveteranide Koondis tähistada "Eesti võrkpall 100" spordiveteranide rahvusvahelise võrkpalliturniiriga                 500
    Tallinna Sõudeklubi 27. rahvusvahelise sisesõudmise võistluse ALFA 2020 korraldamine 1500
    Tallinna Veemotoklubi veemotosportlase Erik Aaslav-Kaasiku ettevalmistus ja osalemine 2020 MM ja EMil paadiklassis F-125 1000
    Tallinnmeeting MTÜ heategevuslik 17. Vana-aasta jooks ( sh. maraton, teatemaraton) ettevalmistus ja korraldamine 1000
    Tallinnmeeting MTÜ 6.Tondiraba sisemaratoni ettevalmistamine ja korraldamine 600
    Tantsustuudio Cestants MTÜ tantsuspordi rahvusvõistluse korraldamine Jõgeva linnas "Cestants Jõgeva DanceStar" 1000
    Tartu Kergejõustikuveteranide Klubi Kevek Tartu kergejõustikuveteranide Klubi Kevek lahtised MV 300
    Tartu Slalom MTÜ rahvusvahelise FIS kategooriasse kuuluv mäesuusavõistluse korraldamine 2000
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ talvine sprindi mitmevõistlus kergejõustikus 300
    Tartu Spordiveteranide Koondis IX Rahvusvaheline Sõpruslinnade võrkpalliturniir 2020
    400
    Tartu Ujumisklubi MTÜ rahusvahelise ujumisvõistluse Madwave CH 2020 korraldamine 1000
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 8. Martin Kutmani mälestusvõistlused kergejõustikus korraldamine 1000
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalli täiskasvanute GP 3. etapi korraldamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi sulgpalli noorte GP 5. etapi korraldamine 300
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2020.a.talimängude korraldamine 500
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa liikumisharrastuse projekt 2020 5500
    Team Tartu MTÜ VK Rütmika Siidisabad osalemine MK etapil Moskvas 1000
    Treeningpartner MTÜ XX Pühajärve rahvusvahelise kiirmaleturniiri korraldamine 1000
    Triathlon Estonia MTÜ kevadise basseinitriatloni korraldamine igale tasemele ja vanusele 300
    Triathlon Estonia MTÜ sügisese basseinitriatloni korraldamine igale tasemele ja vanusele 300
    Triathlon Estonia MTÜ Keila suusasarja 2020 korraldamine 500
    Triathlon Estonia MTÜ Triathlon Estonia uisusõidu korraldamine 300
    Triathlon Estonia MTÜ ümber Rummu järve jooks 300
    Triathlon Estonia MTÜ rahvusvahelise võistluse „Triathlon Estonia 2020“ korraldamine 1500
    Triathlon Estonia MTÜ noortesarja - Uju ja jooks 3. etapi korraldamine 300
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine EYBL U16 I etapil Vilniuses 600
    TTÜ Korvpallikool MTÜ U20 korvpallivõistkonna osalemine Kesk-Euroopa EYBL etapil Itaalias, Perugias 1000
    TTÜ Korvpallikool MTÜ U15 korvpallivõistkonna osalemine EYBL etapil Poolas, Sopotis 800
    TTÜ Korvpallikool MTÜ osalemine U 14 EYBL-i etapil Lätis, Riias 500
    Tänapäev AS Riho Suuna elulooraamatu trükikulud 2000
    Uisuklubi Gliss MTÜ iluuisutamise võistlused Tallinnas 1200
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa liigub 2020. ja Valgamaa tali- ja suvemängude korraldamine 6000
    Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus SA 20. Albu Suusasõidu korraldamine Jaak Mae karikatele (FIS võistlus) 700
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Varik&Lari Kunnas külgkorvimotokrossi maailmameistrivõistlustel osalemine ja ettevalmistus 2000
    Viljandi Lauatenniseklubi Sakala laste GP lauatennisevõistluse korraldamine 300
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ talvel toimuvate saalijalgpalliturniiride läbiviimine seitsmele vanuseklassile 500
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ Viljandi Hansa Cup 2020 sõpruslinnade noorte rahvusvahelise jalgpalliturniiri korraldamine 500
    Viljandimaa Spordiliit Viljandimaa Liigub 2020, tali-ja suvemängude korraldamine 6000
    Virumaa Pallimängude Kool MTÜ Eesti-Läti noorte korvpalliliiga Valga, Kuremaa JA Rakvere etappide korraldamine 500
    Võrumaa Spordiliit Võrumaa Mängud 2020 - harrastus- ja tervisespordi ning spordialade sidumine Võrumaa elanike hulgas 6000
    Äkke suusaklubi Äkkeküla, Narva Pähklimäe terviseradade suusa ja laskesuusatamise ürituste korraldamine 500
    Ühendus Hiiumaa Spordiliit liikumisharrastuse edendamine ja spordimängude korraldamine Hiiumaal 5500
    Ühendus Sport Kõigile MTÜ aastaprojekt - eestimaalaste kaasamine regulaarsesse liikumisharrastusse 10000

    Traducta

    Cullen, Adam Victor Katkendi tõlkimine Triin Paja luulekogust "Nõges" 100
    Murmann, Maximilian Katkendi tõlkimine Urmas Vadi romaanist "Ballettmeister" 315
    van Nes, Frans Ilmar Taska romaani "Pobeda 1946" tõlkimine hollandi keelde 4000
    Cullen, Adam Victor Paavo Matsini "Gogoli disko" tõlkimine inglise keelde 2000
    Arkhipova, Svetlana Indrek Koffi „Kui ma oleksin vanaisa” tõlkimine mari keelde 200
    Hasselblatt, Cornelius Leelo Tungla romaanisarja "Seltsimees laps" tõlkimine saksa keelde 11700
    Ozola, Daila Mika Keräneni raamatu "Fantoomrattur" tõlkimine läti keelde 1600
    Grinberga, Maima Andrus Kivirähki romaani "Sinine sarvedega loom" tõlkimine läti keelde 4213
    Patat, Bence Piret Raua lasteraamatu "Lugu Sandrist, Murist, tillukesest emmest ja nähtamatust Akslist" tőlkimine ungari keelde 500
    Vanhanen, Jouko Jaan Krossi romaani "Taevakivi" tõlkimine soome keelde 3000
    Michalczuk, Anna Danuta Anti Saare "Pärt läheb uuele ringile", "Pärt ja ploomid", "Pärt ja viimane koogitükk" ja "Seisa siin, Pärt" tõlkimine poola keelde 360
    Vanhanen, Jouko Jaan Krossi poeemi "Maailma avastamine" tõlkimine soome keelde 690
    LLC IPF STRING Indrek Koffi "Kui ma oleksin vanaisa" väljaandmine mari keeles 1000
    Apuleius' Æsel Mehis Heinsaare novellide väljaandmine taani keeles 1271
    Uitgeverij Prometheus Jaan Krossi romaani "Keisri hull" uuesti väljaandmine hollandi keeles 2000
    Zvaigzne ABC Publishers Ltd. Andrus Kivirähki raamatu "Tilda ja tolmuingel" väljaandmine läti keeles 1950
    Jāņa Rozes apgāds SIA Indrek Koffi lasteraamatu "Ilusti" väljaandmine läti keeles 1900
    Tuglase Selts Jaan Krossi romaani "Taevakivi" avaldamine soome keeles 1956

    Avatud Eesti Raamat

    Vene, Ilmar Jean de La Bruyère'i teose „Karakterid ehk Meie ajastu kombed“ tõlkele saatesõna kirjutamine 750
    Nõmm, Erle Lev Šestovi teose „Ateena ja Jeruusalemm“ tõlkimine
    6825
    Kirjastus Ilmamaa Jean de La Bruyère'i teose „Karakterid ehk Meie ajastu kombed“ tõlke toimetamine 3500
    Kirjastus Ilmamaa Pjotr Tšaadajevi teose „Filosoofilised kirjad ja Hullumeelse apoloogia“ tõlke toimetamine
    2800
    Pilv, Aare Pjotr Tšaadajevi teosele „Filosoofilised kirjad“ kommentaaride tõlkimine
    1650
    Räni, Krista Arthur Schopenhaueri teose „Parerga ja Paralipomena“ I köite tõlkimine 15000
    Geršman, Helen Ibn Hazmi teose „Tuvi kaelakee“ tõlkimine
    6000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Lev Šestovi teose „Potestas clavium“ kreeka keele tõlke toimetamine 500
    Unt, Kersti Marshall McLuhani teose „Gutenbergi galaktika“ luuleosade tõlkimine 250
    Emakeele Sihtasutus Quentin Skinneri teose „Moodsa poliitilise mõtte alused“ tõlkelitsentsi soetamine 1485
    Pern, Tanel Gregory Batesoni teose „Sammud vaimu ökoloogia poole“ II poole tõlkimine 2633
    Hillar Künnapas Semjon Franki teose „Inimese hing“ ning Puškini kohta käivate etüüdide tõlkimine 7000
    Tallinna Ülikool Jesus Martin-Barbero teose „Meedia. Vahendist vahendajaks“ tõlke toimetamine 2625
    Runnel, Simo Pitirim Sorokini teose „Revolutsiooni sotsioloogia“ tõlkele järelsõna kirjutamine 400
    Velmet, Aro Benedict Andersoni teose „Kujutletud kogukonnad“ tõlkele järelsõna kirjutamine 375
    Lepikult, Mirjam Henry Corbini tekstivaliku tõlkimine 8000
    Volt, Ivo Aleksei Lossevi teose „Antiikesteetika lühiajalugu“ Vana-Kreeka ja Rooma autorite tsitaatide tõlkimine 160

    Harjumaa

    Eeriksoo, Ilvard spordistipendium kergejõustiku kohtuniku oskuste arendamiseks 500
    Kalme, Valdur Harjumaa spordistipendium 500
    Kütt, Kaupo Harjumaa spordistipendium 500
    Liiv, Tähe-Lee Osalemine kahel meistrikursusel: jaanuaris 2019 Raudaskyläs ja veebruaris 2019 Biellas 400
    Meibaum, Heili Kiili vanamuusikaanambli kontsertreis Iirimaal, Galway festival. 1300
    Mäemets, Maarja Tööde teostamine veealuse klaasikunsti näituse jaoks Rummu Karjääris, 2020 342
    Tafenau, Raivo Loominguline stipendium
    400
    Tšernjavski, Taavi spordistipendium 2020. aasta hooajaks 500
    Urmet, Piret Harjumaa spordistipendium
    500
    Aruküla Kultuuriselts MTÜ Kultuuripärand "Aruküla rahvamaja" raamidesse, massidesse ja mälusse. Fotod raamidesse ja näitusele. 350
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Eesti kirikutes 420
    Eesti Kirjandusmuuseum Jüri kihelkonna suulise pärimuse digiteerimine ja avalikuks kasutamiseks muutmine 200
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Puhkpilliorkestri osalemine rahvusvahelisel orkestrite konkursil Itaalias 350
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 1000
    Harjumaa Diabeetikute Selts Harjumaa puuetega inimeste XXIII talispordipäeva korraldamine 950
    Harjumaa Keelpilliorkester MTÜ HKO tegevustoetus 2020 aasta maakonna, vabariigi ja rahvusvahelisel tasandil 1000
    Harjumaa Keelpilliorkester MTÜ HKO mõlema koosseisu osalemine Soomes, Tamperes kontsert reisil. 2126
    Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit Osalemine Harjumaa delegatsiooniga kultuurikorraldajate tunnustussündmusel Mäetagusel 22.-23.01.2020 565
    Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit Harjumaa Kultuurikorraldajate Liidu tegevustoetus 2020 1500
    Harjumaa Muuseum Näituse "Harju-Viru vasallid" koostamise ning läbiviimine 300
    Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester MTÜ MTÜ Harjumaa Noorte Puhkpilliorkestri tegevustoetus 2020 aastal 1000
    Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester MTÜ Harjumaa Sümfooniaorkestri tegevustoetus 2020 aastal ühistegevuse, kontsertide ja
     ühendproovide korralduseks
    500
    Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester MTÜ XVIII Rahvusvaheline Noorte Rütmimuusika Festival Visioon 4.-6.juuni 2020, XXIII Improp korraldamine 1500
    Harjumaa Spordiliit 2020 Harjumaa suusafestival 1500
    Harjumaa Spordiliit 2020 aasta ülemaakondlike rendikulude osaline katmine. 1900
    Isade Meel MTÜ Uuri külaraamatu keeleline toimetus ja kujundamine 400
    Kammermuusikud MTÜ Sarja "Mõisamängud" kontserdid 2019-2020 hooajal (november-märts) 500
    Poll, Mihkel loominguline stipendium Klaveripäeva kava ettevalmistamiseks Keila Muusikakoolis 100
    Kapten, Kristi loominguline stipendium Klaveripäeva kava ettevalmistamiseks Keila Muusikakoolis 100
    Martin, Marko loominguline stipendium Klaveripäeva kava ettevalmistamiseks Keila Muusikakoolis 100
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühenduse koolitused ja infopäevad 2020 esimesel poolaastal 500
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühenduse tegevustoetus 2020 1500
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Osalemine rahvusvahelisel laste- ja noortekooride festivalil Europa Cantat Junior Vilnius 2020. 1950
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Harjumaa kultuuri- ja spordiaktivistide tänuõhtu korraldamine 2210
    Korvpalliklubi Viimsi MTÜ Baltic Boys Basketball League osavõistlus Viimsis. Poisid U15 (2005.aastal sündinud poisid) 400
    Kuusalu Keskkool Kuusalu Keskkooli lastekoori, Kuusalu noortekoori kontsertreis Gruusiasse kultuurifestivalidele 2020 1000
    Kuusalu Kunstide Kool maakondlike ja vabariiklike muusikakoolide õpilaste konkursside korraldamine 2000
    Ontore OÜ Mälestusteraamatu väljaandmine.   80
    Peningi Koroonamänguklubi Kalju Tiigi XV mälestusvõistluse korraldamine 450
    Prangli Haridusselts VII saarte õpilaste pärimuspäevade korraldamine Prangli saarel 360
    Rae Kultuurikeskus Harjumaa ansamblite päev 2! 500
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Harjumaa Põlvkondade peo eelsed seminarid ja eelproovid jaan - mai 2020. 400
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühenduse tegevustoetus 2020. 1500
    Tabasalu Kultuuriselts MTÜ Kontsert-lavastuse "Klassikatähtede heategevuskontsert Harku vallas" toimumine (v.a esinejatele honoraride maksmine) 500
    Tabasalu Triatloniklubi Eesti koondise kandidaatide osalemine 2020.a. ettevalmistuslaagrites Lloret de Maris ja Benidormis. 600
    Tantsuselts As-Sa MTÜ V Eesti naistetanstu festivali; XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine  1200

    Hiiumaa

    Hiidlaste Korvpalliklubi Askus 21. Rahvusvaheline korvpalliturniir Kärdla Cup 2020 400
    Hiiumaa Orienteerujate Klubi Tegevustoetus
    500
    Hiiumaa Võrkpall Mittetulundusühing Hiiumaa naiskonna osalemine võrkpalli rahvaliiga 19/20 hooaja mängudel
    250
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Käinas 600
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Estonian Voicesi kontsert "Jõul ja laul" 900
    Palade Loodushariduskeskus Tutvustada pärandkultuuri tavasid ja rahvakultuuri läbi vanade jõulukommete talus ja looduses. 350
    Ühendus Hiiumaa Spordiliit HIIUMAA 2019 spordiaasta lõpetamine 2500
    Altnurme, Toomas Emmaste esimese rahvusvahelise skulptuurisümpoosiumi korraldamine 1000
    Tantsumajakas MTÜ Tt-stuudio VI rühma osalemine Riias rahvusvahelisel festivalil Travelling Festival 2019 1200
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus Hiiumaa Kooliteatrite päev 2020 700
    Hiiumaa jooksugrupp Hiiumaa suusamaraton 2020 korraldamine 400
    Hiiumaa Spordikool SA Hiiumaa spordikooli kabeõpilaste osalemine Nõmme sügisel 150
    Hiiumaa Spordikool SA Hiiumaa spordikooli orienteerumisnoorte osalemine Eesti koondise laagrites 500
    Hiiu Valla Raamatukogu Soome Instituudi Muuminäituse tutvustamine Hiiumaa lasteaedade ja koolide lastele. 150
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ Puuriturniir 2019 kulude osaline katmine 100
    VILLMÄE, HELIKA Jääpurjetamise treeningutel ja võistlustel osalemine 1000
    Hiiumaa Poistekoor MTÜ Hiiumaa Tütarlastekoori ja Hiiumaa Poistekoori õppereis Viljandisse Pärimusmuusika Aita 700
    Linkov, Kristi Osalemine SEB liigatennise võistlustel 100
    Linkov, Kristi SEB liigatennise 2019a MASTERS kulude osaline katmine 50
    Kärdla Nukuteater Advendiaja luguõhtute korraldamine nukuteatris 180
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus Kontserdisari Muusika 102 Eestimaale kontserdid Hiiumaa vallas 600
    Tobiase Selts MTÜ XIV Rudolf Tobiase nimelise klaveriõpilaste konkursi ettevalmistus 300
    Üle-eestiline neidudekoor Leelo MTÜ Üle-eestilise neidudekoor LEELO lauljate osalemine ENLSi advendikontserdil Stockholmis 35
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Eesti kirikutes 250
    Hiiu Öko MTÜ Juhan Maakeri ehk Torupilli Jussi 175. sünniaastapäeva tähistamine 600
    Eesti Kirjandusmuuseum Emmastest ja Käinast kogutud ajaloolise traditsiooni tasuta avalikustamine veebis. 200
    MTÜ Hiiumaa RSK Noorte ratsutajate osalemine Veskimetsa võistlustel 2020 300
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa U12 osalemine Nõmme CUPil 2020 400
    Hiiumaa Jalgpall MTÜ FC Hiiumaa U17 osalemine rahvusvahelisel turniiril- Riga CUP 2020 500
    Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus Naisrahvatantsurühma Ungrulust rahvarariiete käiste ja põllede uuendamine 600
    Orjaku külaselts MTÜ Heli-ja valgustehnika rentimine aastalõpupeo läbiviimiseks. 250
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 260
    MTÜ Soonlepa Arenduskeskus Opera Veto aastalõpukontsert Soonlepa karjamõisas 300
    Kaptein, Helja Hiiumaa kodutütarde ja noorte kotkaste tegevus aastatel 1994- 2017 uurimus 500
    Post, Annaliisa Loometöötoetus Emmaste koolikogukonna vaimse pärandi talletamiseks 500
    Kalana Saund OÜ Festivali Sõru Saund 2020 korralduskulud 1500
    Hiiumaa Loovisikute Vabaühendus HiKu MTÜ Talv-kevadise perioodi näituste korraldamine Nelja Nurga Galeriis. Kunsti eksponeerimine asutustes. 300
    Kordonair MTÜ KORDON kunstiresidentuuri kunstnikuvestluste korraldamine Hiiumaal

    400

    Ida-Virumaa

    Baleva-Stüf, Irina Näituse "Ja näed mis juhtus..." ettevalmistamine 300
    Lamp, Anneli Loometöötoetus käsikirja "Joosepi naised II" kirjutamiseks 300
    Aasmäe, Tiina Juubelitoetus 300
    Orehhov, Dmitri Tantsu- ja muusikafestivali J Fest korraldamine: tehnika rent 600
    Priks, Peeter Ansambli Boamadu lühialbumi "20" väljaandmine 500
    Pungas, Anu Teatraliseeritud etenduse "Muusikal kutsub teid veel" lavaletoomine ja etendamine 600
    Pungas, Anu Loominguline stipendium teatraliseeritud etenduse "Muusikal kutsub teid veel" ettevalmistamiseks 250
    Toth, Szilard Tibor 8. Mikael Agricola päeva konverentsi, hõimukontserdi, raamatuesitluse ning kunsti- ja raamatunäituse läbiviimine 600
    Ahtme Kunstide Kool VII Virumaa kammermuusikapäeva "Eesti meeleolud" korraldamine: külalisesineja 325
    Ahtme Kunstide Kool Vabariikliku konkursi "Parim noor instrumentalist" Virumaa eelvooru korraldamine viiuli- ja tšelloõpilastele: žürii 325
    Ahtme Kunstide Kool Pianistide Liidu üle-eestilise "Klaveripäeva" korraldamine 200
    Alutaguse Eagle Disc golfi klubi Rahvusvahelise discgolfivõistluse - Baltimaade meistrivõistlused - Alutaguse Open 2020 korraldamine 700
    Alutaguse Huvikeskus Lauluvõistluse VIISIRATAS korraldamine Iisaku rahvamajas: külalisesinejad 500
    Alutaguse Maraton MTÜ 22. Alutaguse Maratoni korraldamine 1000
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Alutaguse Kommipommi suusasarja III etapi korraldamine ja sarja parimate autasustamine
    400
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Vello Liliumi karikavõistluste korraldamine suusatamises 400
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Alexela - Hawaii Express noorte suusasarja 2019-2020 III etapi korraldamine 400
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Tegevustoetus 400
    David Oistrahhi Festival MTÜ Jõulukontsertide korraldamine 400
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 kontsertide korraldamine: Iisaku, Lüganuse 420
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvahelise Gustav Normanni orelifestivali korraldamine 500
    Eesti Kontsert SA XIII Jõhvi balletifestivali lasteprogrammi korraldamine 800
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 800
    Eesti Tennise Liit MTÜ Narva Cup rahvusvahelise tenniseturniiri korraldamine 750
    Harjumaa Muuseum Näituse "Harju-Viru vasallid" koostamine ja läbiviimine 200
    HC EVEREST MTÜ Tegevustoetus 400
    Hugo Lepnurme Muusikaühing VII Peipsimaa Rahvusvahelise Orelifestivali korraldamine 300
    Kapajeva, Natalia Juubelitoetus 300
    Improteater MTÜ Etenduse "Võtab sõnatuks! ehk komöödia väljamõeldud keeles" etendamine Narva Vaba Lava Teatrikeskuses 300
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine ja läbiviimine 300
    Jõhvi Keskraamatukogu Emakeelepäeva tähistamine Jõhvi Keskraamatukogus 300
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Ida -Virumaa vokaalansamblite ja solistide päeva läbiviimine 300
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Hans Hindpere laulude päev "Kõnnib kevad..." läbiviimine 600
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus XVIII Ida-Virumaa õpilasetlejate konkursi korraldamine 300
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Ida-Virumaa kooliteatrite festivali korraldamine: žürii 900
    Jõhvi Muusikakool Vabariikliku õpilaskonkursi "Parim noor instrumentalist 2020" regionaalse eelvooru korraldamine: žürii 300
    Jõhvi Rahvatantsuselts Gevi MTÜ Jõhvi Rahvatantsuselts Gevi 55. aasta juubelikontserdi korraldamine 400
    Kammermuusikud MTÜ Sarja "Mõisamängud" kontserdi korraldamine Kukrusel: esinejad 250
    Kergejõustikuklubi Visa Jõhvi sisekergejõustiku võistluste korraldamine 400
    Kergejõustikuklubi Visa XXXIV Jõhvi hüppajate päeva korraldamine 350
    Kergejõustikuklubi Visa Tegevustoetus 400
    Kiviõli Kunstide Kool Üle-eestiliste pärimuspäevade "Pärimus animatsioonis" korraldamine 100
    Kiviõli Rahvamaja Ida-Virumaa vene koorimuusikapäeva korraldamine 300
    Kiviõli Rahvamaja Ida-Virumaa koorimuusikapäeva korraldamine 300
    Kiviõli Rahvamaja Ida-Virumaa vene rahvalauluansamblite päeva korraldamine 300
    Kohtla-Järve Gümnaasium Ida-Virumaa koolinoorte omaloominguliste laulude kontserdi "Väike laul suurele lavale" korraldamine: helitehnika 500
    Kohtla-Järve Gümnaasium "KOHT37" ürituste korraldamine: lektor 200
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja Eesti Vabariigi aastapäeva luulekavade konkursi korraldamine 300
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja Tänavatantsuvõistluste" Nord-East Battle 2020" korraldamine 600
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa laste rahvatantsurühmade päeva korraldamine 300
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus RTA Virulane memmede rühma "Hõbedane" 25.aastapäeva kontserdi „Tasa ja targu” korraldamine: külalisesineja 300
    Kohtla-Järve Kultuurikeskus RTA Virulane noorte rahvatantsurühmale rahvariiete soetamine 1000
    Kohtla-Järve Kunstide Kool VI Jaan Õuna nim puupuhkpillimängijate konkursi korraldamine 300
    Kohtla-Järve Kunstide Kool Konkurss-festivali VabaLavaRock vol 14 korraldamine 300
    Kohtla-Järve Kunstnike Ühendus MTÜ Tegevustoetus: ruumide rent 300
    Jartsev, Arkadi Juubelitoetus 300
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Pereturniiri korraldamine males 180
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Artjom ja Angelina Matjuhhinõ osalemine Euroopa meistrivõistlustel tõstmises Israelis 400
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Osalemine võistlustel Lätis judos 250
    Korvpalliklubi Hito Tegevustoetus 400
    Kultuur aitab hingata MTÜ David Samoilovi 100. sünniaastapäeva tähistamine luuleõhtutega 120
    Kunstiühing Vestervalli Kunstiühingu "Vestervalli" näituse korraldamine 300
    Loomingu Tuuled MTÜ Tänavatantsu meistriklasside läbiviimine 400
    Maleklubi Lootus Lüganuse valla karikaturniiri korraldamine kiirmales 300
    Naisrahvatantsurühm Tammiku MTÜ Alutaguse mustade pärltikandiga rahvarõivaste juurde põllede ja vööde soetamine 940
    Naisrahvatantsurühm Tammiku MTÜ Osalemine Europeadil Klaipedas 300
    Narva iluuisutamise klubi Pääsuke Eesti lahtiste iluuisutamisvõistluste korraldamine 350
    Narva Keskraamatukogu Kirjandusfestivali „Anderseni muinasjutud“ korraldamine: auhinnad (raamatud), esinejatasu 330
    Narva Kultuurimaja Rugodiv XXIХ Vabariikliku kooliteatrite festivali "Kuldkalake 2020" korraldamine: žürii 600
    Narva Laskespordiklubi Osalemine rahvusvahelistel võistlustel laskmises Leedus 400
    Makarov, Aleksandr Juubelitoetus 300
    Narva Laskespordiklubi Tegevustoetus 400
    Narva Laste Loomemaja Plokkflöödimuusika festivali “Elustunud noodid 2” korraldamine: spetsialistid 350
    Narva Laste Loomemaja Fotofestivali "Pilk 2020" läbiviimine: spetsialistid 400
    Narva Muuseum SA Näituse „Narva aeg“ koostamine ja läbiviimine 700
    Narva Muusikakool Narva Muusikakooli XXIV Laste dzässfestivali korraldamine ja läbiviimine: saali rent 300
    Narva spordikool Energia Spordiklubi Viktoria ja spordikooli Energia rahvusvaheliste auhinnavõistluste läbiviimine võrkpallis 350
    Nukuteater Lepatriinu MTÜ Nukulavastuse "Väike merineitsi" ( lavastaja Jaan Urvet ) renoveerimine 200
    Põhjaranniku Kirjastus OÜ Informatiivse lehekülje VABA AEG avaldamine ajalehtedes Põhjarannik ja Severnoje Poberežje 800
    Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei V Muusikalise ekspressakadeemia korraldamine: pedagoogide tasu 300
    Sillamäe Muuseum Projekti "Eesti rahvusvähemuste rahvarõivastes nukud" läbiviimine 250
    Sillamäe Muusikakool Vabariikliku õpilaskonkursi "Parim noor instrumentalist 2020" regionaalse eelvooru korraldamine 300
    Sillamäe Raamatukogu Noorte emakeelepäeva mälumängu "Eesti keel ja eesti meel" korraldamine 300
    Sillamäe Spordiklubi Kalev Tegevustoetus 400
    Sillamäe Teater-Stuudio Teine Taevas MTÜ Uusaasta etenduse lavaletoomine ja etendamine 400
    Sillamäe Ujumisklubi Kalev Traditsioonilise ujumisvõistluse "Sillamäe Open" korraldamine ja läbiviimine 300
    Sillamäe Ujumisklubi Kalev Traditsioonilise rahvusvahelise ujumise turniiri "Staier-2020" korraldamine ja läbiviimine 300
    Sillamäe Vene Kultuuriselts Rahvakultuuripäevade “XXIII Läänemere kultuurisillad” läbiviimine Sillamäel 800
    Simbol 4 MTÜ Näituse "ZE+F" ettevalmistamine 500
    Spordiklubi Dilan 24. Lastesarja Vetesellist Vahumeistriks- etappide ja finaalvõistluste korraldamine ja läbiviimine 250
    Spordiklubi Dilan 19. Spordiklubi Dilan lahtise mitmevõistluse korraldamine ja läbiviimine ujumises 250
    Spordiklubi Edu Jõhvi valla noorte lahtiste meistrivõistluste korraldamine tõstmises 300
    Spordiklubi Estonia Trail Running EUTR - Estonia Ultra-Trail Race võistluse korraldamine 600
    Spordiklubi Fööniks Tegevustoetus 400
    Spordiklubi Kuldkaru XIV Eesti noorte vabamaadluse seeriavõistluse Nublust Nabiks I etapi korraldamine 500
    Spordiklubi Kuldkaru Osalemine rahvusvahelisel turniiril ja  Gusevis Venemaal (v.a viisad) 400
    Spordiklubi Valge Ratsu 5. SK Valge Ratsu lahtiste meistrivõistluste korraldamine males 300
    Spordiklubi Viru Sputnik Osalemine rahvusvahelisel turniiril Lätis 300
    Tallinna Jazziklubi MTÜ Philly Joe's jazziklubi kontsertide korraldamine Narvas: esinejad 1000
    Toila Vallavalitsus Öökorvpall 2019 korraldamine 300
    Toila Vallavalitsus VII staadionimaratoni korraldamine Vokas 600
    Ukraina Kaasmaalaskond Sillamäe Vodograi Traditsioonilise laste ja noorteloomingu talve festivali Püha Mõkolai korraldamine 300
    Vaba Lava SA Teatrifestivali "Vabaduse festival" korraldamine Narvas: tehnika 1000
    Viru Instituut MTÜ Väike-muuseumide ja kodu-uurijate õppepäevade ja õppekäikude korraldamine: lektorid 300
    Viru Instituut MTÜ Kohaliku keele tundmaõppimine ja tutvustamine Virumaal: töötasud 300
    Viru Spordiklubi Voka 3. talviste karikavõistluste korraldamine petankis 300
    Viru Spordiklubi Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud petangiturniiri korraldamine triodele 110
    Äkke suusaklubi Taliperioodi suusa- ja laskesuusatamise ürituste korraldamine Äkkekülas 400
    Äkke suusaklubi Osalemine rahvusvahelistel spordivõistlustel 400
    Äkke suusaklubi Tegevustoetus 400

    Jõgevamaa

    Allingu, Eevi Ajakeskus Wittensteini programmi “Rändame Eesti Vabariiki" tutvustamine 230
    Allingu, Eevi Naistepäevale pühendatud loengkontserdi „Laule ja lugusid loomadest“ korraldamine 400
    Aunap, Eleanora loominguline stipendium 125
    Kaarama, Katrin spordistipendium 250
    Kasemaa, Markus loominguline stipendium 250
    Kollom, Erlend loominguline stipendium 250
    Lapin, Gennadi loominguline stipendium 250
    Lepiste, Maia loominguline stipendium 250
    Lääne, Tiit loominguline stipendium 250
    Mägi, Maria-Eva Näituse korraldamine filmi "Talve" võtteperioodist Jõgevamaal
    690
    Ots, Anu Loominguline stipendium 250
    Ratassepp, Made Loominguline stipendium 250
    Tänav, Rutt Loominguline stipendium raamatu "Põltsamaa teatrilugu" kirjutamiseks 250
    Tänav, Rutt loominguline stipendium suvelavastuse "Põltsamaa lood VI" koostamiseks 200
    Vaabla, Janne Loominguline stipendium 250
    Valdre, Jaak Loominguline stipendium raamatu ,,Põltsamaa teatrilugu" kirjutamiseks 250
    Betti Alveri Muuseum SA Kohtumine Lauri Räpiga 90
    Betti Alveri Muuseum SA Talviste näituste 2020 korraldamine Betti Alveri Muuseumis 145
    C.R.Jakobsoni nim. Torma põhikool 13. Jakobsoni kõnevõistluse korraldamine 245
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Eesti kirikutes 250
    EELK Põltsamaa Niguliste Kogudus 23. kirikunoorte talvepäevade korraldamine 420
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 610
    FC JÕGEVA WOLVES MTÜ Wolves Winter Cup 2020 kahepäevase jalgpalliturniiri korraldamine 480
    Folklooriselts Jõgevahe Pere Jõgevahe Pere segarühmale Laiuse kihelkonna särkide soetamine 800
    Hugo Lepnurme Muusikaühing VII Peipsimaa Rahvusvahelise Orelifestivali korraldamine 195
    Improteater MTÜ Noorte teatripäeva korraldamine Põltsamaa Kultuurikeskuses 240
    Jõgeva Kultuurikeskus IX Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival Jõgeval 720
    Jõgeva Kultuurikeskus Traditsioonilise uusaastakontsertdi korraldamine Jõgeva Kultuurikeskuses 770
    Jõgeva Kultuurikeskus Muusika 102 Eestimaale Jõgeval. 375
    Jõgeva Kultuurikeskus ARSIS' e kellade ansambli kontserdi korraldamine 365
    Jõgeva Kultuurikeskus Kontsert "Klaver neljale käele - ameeriklane Pariisis" 235
    Jõgeva Kultuurikeskus Külmalinna talvetralli korraldamine 530
    Jõgeva Linnaraamatukogu Rahvusvahelise lasteraamatupäeva tähistamine Jõgeva Linnaraamatukogus 125
    Jõgeva Muusikakool Kaasaegse tantsu töötoa "Kehakeel" korraldamine 510
    Jõgevamaa Kultuurikoda MTÜ Ideekonkursi "Jõgevamaa laulupidu 2021" korraldamine 265
    Jõgevamaa Kultuurikoda MTÜ Jõgevamaa 2020 laulu- ja tantsupidu "PILVE PIIRIL" korraldamine 1375
    Jõgevamaa Kultuurikoda MTÜ Jõgevamaa kultuuri-, spordi- ja tervisedendajate tänuõhtu korraldamine 2020
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa noorte meistrivõistluste korraldamine 2020 I kvartalis 840
    Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistluste korraldamine 575
    Kammermuusikud MTÜ Sarja "Mõisamängud" 2019-2020 hooaja korraldamine Jõgevamaal 240
    Kirjastus Canopus OÜ Helve Huttuneni lasteraamatu "Talverõõmud Kakulas" väljaandmine  250
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuremaal 375
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Hõbesavi kasutamise   õpitoa korraldamine 350
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ  korvi heegeldamise ja kaunistamise õpitoa korraldamine 240
    Mustvee Lauatenniseklubi lauatennise seeriavõistluse korraldamine   655
    Mustvee Spordihoone IX Kalevipoja Uisumaraton 2020 korraldamine 600
    Palamuse Kultuur Oskar Lutsu huumoripreemia üleandmise tseremoonia korraldamine 390
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakooli-muuseum Näituse "Õhus on kevade hõngu" korraldamine 430
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakooli-muuseum Filmiõhtute "Eesti elu eesti filmis" korraldamine Palamuse muuseumis 590
    Palamuusika MTÜ  Palamuse noortele koolivaheajal Öökooli korraldamine 540
    Puhkpilliorkester Avinurme MTÜ Puhkpilliorkester Avinurme tegevustoetus 700
    Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport Kahe üleriigilise jalgpalliturniiri korraldamine 260
    Põltsamaa Kultuurikeskus Segarahvatantsu-rühma Kaljaan naiste rahvarõivasärkide valmistamine 715
    Põltsamaa Kultuurikeskus Õpitubade sarja korraldamine 320
    Põltsamaa Kultuurikeskus Puurmani Muusikastuudio 5. sünnipäev Ska Faktoriga. 475
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kogu Pere Päeva "Kuuskede elu" korraldamine 300
    Põltsamaa Kultuurikeskus Pärimustantsutubade korraldamine 350
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kogu Pere Päeva "Teeme koos nukuteatrit" korraldamine 240
    Põltsamaa Kultuurikeskus Põltsamaa puhkpill 155 - Kontserdi "Elu on Rock`n´Roll" korraldamine 340
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kontsertsari: Muusika Põltsamaale 515
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põltsamaal   400
    Põltsamaa Kultuurikeskus Teatripäeva "Põltsamaa teatrilugu" teostamine 600
    Põltsamaa Spordiliit Jõgevamaa sisepetanki seeriavõistluse korraldamine. 230
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa valla lahtiste MV korraldamine suusatamises 2020 60
    Põltsamaa Sport SA võistluse "Kamari Kuningamäe kroonitud künkaletõusjad 2020" korraldamine 115
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Suusatuur 2020 korraldamine 505
    Põltsamaa Sport SA 51. Uusaastaturniiri korraldamine võrkpallis 325
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Valla sulgpalliturniiri korraldamine 120
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Valla lauatenniseturniiri korraldamine 120
    Põltsamaa valla spordiklubi Tervis MTÜ Uisutamist propageeriva ürituse "Kuldne 1500"korraldamine A.Antsoni olümpiavõidu auks 370
    Põltsamaa Ühisgümnaasium Muusikanädala korraldamine Põltsamaa vallas 400
    Põltsamaa Ühisgümnaasium Playback show korraldamine Põltsamaa vallas 340
    Sadala Külade Selts MTÜ Kontserdi "Meenutades …" korraldamine 375
    Siimusti Lasteaed-Algkool Jõgeva valla lasteaedade emakeelepäevale pühendatud sündmuse "Luulejüts 2020" korraldamine 240
    Siimusti Lasteaed-Algkool Lauluvõistluse Siimusti Siller VII 2020 korraldamine 185
    Spordiklubi Toonus-Sport Malenädala korraldamine 290
    Spordiklubi Torma Sport  XX Vilma Mõtte mälestusturniiri korraldamine võrkpallis 260
    Spordiklubi Torma Sport  Raimund Kokka mälestusturniiri korraldamine võrkpallis 100
    Torma Kultuur MTÜ Rahvamuusika õppepäeva "Torma kapellar" korraldamine 145
    Tähetund MTÜ Üleriigilise koolinoorte 24. vokaalansamblite konkursi korraldamine 1420

    Järvamaa

    Aluoja, Kaarel Loometöö toetus ajalooraamatu «Türi. Kilde kihelkonna ja linna arengust» VII osa koostamiseks ja artiklite kirjutamiseks 1000
    Ambifunk MTÜ Järvamaa muusikute osalemine Euroopa olulisemal talendifestivalil "Iceland Airwaves 2020" 700
    EELK Järva-Jaani kogudus Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Järva-Jaanis 400
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Eesti kirikutes 400
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvaheline Gustav Normanni orelifestival 400
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Puhkpilliorkestri osalemine rahvusvahelisel orkestrite konkursil Itaalias 260
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 1000
    Imavere Sotsiaalkapital MTÜ Kodu-uurimusliku Viljandimaaga seotud ja Järvamaal asuva Järavere küla ajalooraamatu kirjastamine 800
    Improteater MTÜ Improvisatsioonilise teatri juubeliaasta etenduse "Kujutluse võim" korraldamine Türi Kultuurikeskuses 400
    Järvamaa Kultuurigild Järvamaa Tütarlastekoori 10. sünnipäeva kontserdi korraldamine Tallinnas, Rootsi-Mihkli kirikus 300
    Järvamaa Laskespordiklubi  IX Memoriaali korraldamine õhkrelvadest laskmises 450
    Järvamaa Laskespordiklubi Järvamaa Laskespordiklubi osalemine tiitlivõistlustel 500
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa 2019. spordiaasta lõpetamine ja aasta parimate sportlaste autasustamine 950
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa koolispordi võistluste korraldamine 2020.a I kvartalis 680
    Järvamaa Spordiliit 8. Järva Talimängude ettevalmistamine ja korraldamine 1000
    Järvamaa Spordiliit Andekas laps - noorsportlaste õppe treening toetus 480
    Vantsi, Villi Juubelitoetus 200
    Kammermuusikud MTÜ Sarja "Mõisamängud" kontserdid 2019-2020 hooajal 400
    Kandelin, Rainer  V.I.A. Motor Tension Ensemble loomingualbumi "Maskid" vinüülplaadi väljaandmine 950
    Koeru Keskkool Koeru Keskkooli põhikooli astme rahvatanturühma poiste rahvariiete uuendamine 800
    Koeru Kultuurimaja Koeru kultuurimaja rahvatantsurühmade tanude korrastamise õpitubade korraldamine 300
    Koeru Kultuurimaja Koeru Segakoor 130 juubelitoetus 200
    Koeru Muusikakool Koeru Muusikakooli andekate õpilaste toetus 300
    Kultuur aitab hingata MTÜ Koorilaulu motivatsioonipäeva "Äge Kooripäev" Järvamaa 5.-6. klassi lastele korraldamine 600
    Kultuuri- ja Haridusselts Üksmüts MTÜ XVII "Hansenist Tammsaareni" kaudu Tammsaare loomingu populariseerimine noorte hulgas 650
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed XI Maalehe maadlusturniiri korraldamine Paides E-Piim spordihallis 800
    Orienteerumisklubi JOKA Järvamaa noororienteerujate osalemine suusaorienteerumise noorte tiitlivõistlustel 650
    Orienteerumisklubi JOKA Järvamaa noororienteerujate treeninglaager Lõuna-Eestis 320
    Paide Hammerbecki Põhikool MoeP.A.R.K. 2020 korraldamine - eesmärk edendada noorte loovust ja eneseteostusvõimalusi 1000
    Paide Hillar Hanssoo Põhikool Tantsuetenduse "DisneyLand" lavastamine 600
    Paide Linna Eakate Klubi "Hämarik" Järvamaa seeniortansturühmade kokkusaamise korraldamine Paide Muusika- ja teatrimajas 300
    Paide Linnavalitsus Kultuuripreemiate üleandmise gala "Järvamaa parimad" korraldamine 950
    Paide Meeskoor Järvamaa kooride päev JÄRVAKO korraldamine 700
    Paide Muusika- ja Teatrimaja TALVELAUL 2020 koolieelikute ja algklasside ansamblitele

    400
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Lastepäev "TEEME ISE MUUSIKAT" korraldamine 600
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Järvamaa laulu- ja tantsupeo "Hingesugulane" korraldamine 4900
    Paide Võrkpalliklubi Paide Võrkpalliklubi 20.Sünnipäevaturniiri korraldamine segavõistkondadele 600
    Martsepp, Kalev Spordistipendium osalemiseks tiitlivõistlustel 300
    Riikar MTÜ Osalemine Rahvakultuuri konkurss-festivalil Armeenias 1800
    Riikar MTÜ Järvamaa rahvatantsupäeva korraldamine 700
    Roosna-Alliku Rahvamaja Neiduderühmale rahvariide seelikute soetamine 900
    Roosna-Alliku Spordiklubi  II eelkooliealiste laste 4 -etapiline karikasarja korraldamine Roosna-Allikul 200
    RR Suusaklubi Põhjamaade Noorte MV-l ja Eesti Meistrivõistlustel osalemine 1200
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ Segarahvatantsurühm VALLATSI rahvariiete soetamine 800
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ Muusikute Täiendõppe keskuse kaubamärgiga PLMF sarja kontserdid Sargveres 400
    Türi Kevadfestival MTÜ XIV Türi Kevadfestivali 2020 korraldamine 1000
    Türi Kultuurikeskus Kontserdisarja "Muusika 102 Eestimaale" Türil 400
    Türi Kultuurikeskus Naistepäevakontserdi korraldamine Oisus 400
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli andekate õpilaste muusikaõpingute toetamine 480
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli õpilaste osalemine rahvusvahelisel konkursil Saksamaal 1300
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli õpilaste osalemine IV rahvusvahelisel puhkpillikonkursil "Naujene WIND 2020" 510
    Türi Põhikool XXVI Järvamaa poiste solistide lauluvõistluse korraldamine Türi Kultuurikeskuses 370
    Türi Raamatukogu Sarja "Kogu pere raamatukokku II" korraldamine 400
    Türi Spordiklubide Liit Suusatamise seeriavõistluse Türi suusatalv 2020 korraldamine 400
    Türi Spordiklubide Liit Türi valla VIII külade talimängude korraldamine 450
    Türi Spordiklubide Liit "Kevadpealinna matk kevadesse" korraldamine 300
    Türi Vibukool Türi Vibukooli noorete osalemine sise maailmakarikaetapil Prantsusmaal 800
    Türi Ühisgümnaasium Koolikontserdi "Klavessiin - haruldane pill" korraldamine   140
    Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus SA 20. Albu Suusasõidu Jaak Mae karikatele/FIS/ korraldamine 580
    Vantsi, Merle Osalemine Taliujumise maailmameistrivõistlustel Sloveenias, Bledis. 320
    Väätsa Põhikool Luulepäeva "Luule - see ei tule tuulest" korraldamine 450

    Lääne-Virumaa

    Hallik, Rando Frode Hallik`u osalemine Levi lumelaagris 200
    Himma, Martin Osalemine võistlus- ja treeninglaagrites Sloveenias ja Austrias 550
    Joamets, Tanel Loominguline stipendium kontserdi ettevalmistamiseks Rakveres 200
    Mölder, Mari Riina Lõuendite ostmine näituse korraldamiseks 380
    Rannamets, Kristiina Brita Rannametsa osalemine Põhjamaade meistrivõistlustel Fääri saartel 400
    Rauba, Mart Helikunstialaste koolituste korraldamine Rakveres 400
    Raudsepp, Õnnela Hispaanias Tarragonas kulturismi ja fitnessi masters maailmameistrivõistlustel osalemine 200
    Rünk, Hälis Klassikalise laulu õppimine Itaalias ja Šotimaal 500
    Sepp, Urve Naisrahvatantsurühmale Kõkutajad uute esinemisrõivaste soetamine 1000
    Sumera, Kadri-Ann Loominguline stipendium kontserdikava ettevalmistuseks Rakvere muusikakoolis 200
    Vihlver, Marit Suusasaabaste soetamine Moona Aneth Vihlverile 225
    Üleoja, Elo Osalemine Maailma Koorimuusika Sümpoosionil Aucklandis 750
    Aseri Spordiklubi II AseriI taekwondo turniiri kohtunike tasu 120
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Tapal ja Käsmus 300
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvahelise Gustav Normanni orelifestivali korraldamine 550
    EELK Tapa Jakobi kogudus Klassikalise muusika kontserdi korraldamine Tapal 300
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontserdi korraldamine Rakveres 300
    Estreka MTÜ Lääne-Virumaa suviste ratsavõistluste korraldamine 600
    Hariduse- ja Kultuuriselts Kaur MTÜ Kontserdisarja „Muusikatunnid Otsa kooliga“ läbiviimine 400
    Hariduse- ja Kultuuriselts Kaur MTÜ Eesti balletikoolide gala Rakveres 500
    Huviklubi Nelson Lääne-Virumaa jooksusarja 3 hooaja korraldamine 750
    Huviklubi Nelson 22. Tamsalu-Neeruti Maratoni korraldamine 1000
    Idamaise Kultuuri Selts Alima Idamaa Kalendri Hafla korraldamine 180
    Kammermuusikud MTÜ Sarja "Mõisamängud" kontsertide korraldamine 250
    KaRakTer MTÜ Lääne-Virumaa harrastusnäitlejate lavavõitluse(mõõga) koolitus 500
    KaRakTer MTÜ Näidendi "Mitte keegi" lavale toomine 400
    Kooristuudio SO-LA-RE Laste- ja noortekoori osalemine konkurss-festivalil Luccas 1000
    Laekvere Raamatukogu Eduard Vilde 155. sünniaastapäeva tähistamine 400
    Loometöö MTÜ Niplispitsi klubi tegevuse korraldamine Jänedal 192,66
    Loominguline Selts Athena Maja MTÜ Noorte Filmipäevad Rakveres 2020 korraldamine 500
    Lustpill MTÜ Multimeedialaagrile MIDI klaverite soetamine 980
    Läsna Rahvamaja MTÜ Maakondliku XV teatrifestivali korraldamine 600
    Lääne-Viru Omavalitsuste Liit MTÜ Lääne-Virumaa Aasta Tegu 2019 korraldamine 250
    Lääne-Virumaa Spordiliit 2020.aasta maakonna meistrivõistluste medalid 750
    Lääne-Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa koolispordi võistluste korraldamine 1100
    Lääne-Virumaa Spordiliit Maakonna sportlaste ja spordiinimeste tunnustamisürituse korraldamine 600
    Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis Osalemine ESL 2020 meistrivõistlustel murdmaasuusatamises 300
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed Noorte maadluse seeriavõistluse Nublust Nabiks 14. hooaja III etapi korraldamine 450
    Mittetulundusühing Caaro SK Rahvusvahelisel maadlusvõistlustel osalemine Israelis 700
    Mittetulundusühing Võivere Tuuleveski Wilhelm Struve ja Heinrich Pauckeri mälestuste salvestamine 600
    Muuga Maanaisteselts "Eha" Väikekanneldele kottide ostmine 150
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Tarvas Winter Cup 2019/2020 korraldamine 600
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Rakvere JK Tarvas U13 võistkonna osalemine Ateitis Cupil 500
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Valencia CF lastelaagri korraldamine Rakveres 1200
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Jõuluvõistluse korraldamine Rakveres 200
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Klubi keskmaajooksja Kelly Nevolihhini ja treener Väino Kondoja osalemine talvises lõunalaagris 400
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Noorte tehniliste kergejõustikualade GP Rakvere etepi korraldamine 250
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Talvejooksu korraldamine 450
    Rakvere Maleklubi MTÜ Kiirmaleturniiri Vinni Välk korraldamine 500
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus VKO Uusaastakontserdi korraldamine 500
    Rakvere Spordikool Hüppeteivaste soetamine maakonna noorkergejõustiklastele 680
    Rakvere Spordikool Aastalõpu korvpalli paaristurniiri korraldamine 150
    Rakvere Teatrimaja SA Rakvere Teatri luulesarja "Kuu kutse"" 5-kordne läbiviimine 250
    Rakvere Teatrimaja SA Sariürituse "RT vestleb" 5-kordne läbiviimine 300
    Rakvere Teatrimaja SA Rakvere Teatri sarja "RT muusika" muusikaürituste korraldamine 600
    Rõõmu Tehas MTÜ Laste näiteringi väikeKarakter Riia teatri- ja filmimuuseumi külastus. 200
    Spordiklubi Tapa Eesti Maadlusliidu laste seeriavõistluste presidendi karikatele Tapa etapi korraldamine. 500
    Spordiklubi Team Yong Ujumisturniiri korraldamine 200
    Spordiklubi Team Yong Taekwondo talvelaagri korraldamine 350
    Tapa Muusikakool Pildiraamide soetamine õpilastööde näitusteks 360
    Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel MTÜ TÜ Rahvakunstiansambli juubelikontserdi korraldamine Rakveres 300
    Tumemaine Tuli MTÜ Rahvusvahelise muusikafestivali Darkland FIRE korraldamine 800
    Ujumise Spordiklubi MTÜ Tenerifel hooaja ettevalmistuslaagris osalemine 450
    Viru Instituut MTÜ Väike-muuseumide ja kodu-uurijate õppepäevade korraldamine 375
    Viru Instituut MTÜ Kohaliku keele tundmaõppimine ja tutvustamine Virumaal 395
    Virumaa Noorteorkestri Selts Virumaa Noorteorkestri tegevustoetus 2000
    Virumaa Poistekoor Virumaa Poistekoori, Noorte Meeskoori, Poiste Segakoori ja ettevalmistuskoori tegevustoetus 1100
    Viru-Nigula Hariduse Selts Kultuuripühapäeva korraldamine-E. Laigna filosoofiline vestlus 210
    Viru-Nigula LTK MTÜ LTK Viru-Nigula noorte osalemine rahvusvahelises lauatenniselaagris Kadrinas 300
    Viru-Nigula Spordiklubi MTÜ Lääne-Virumaa Meistrivõistlused jäähokis korraldamine 300
    Viru-Nigula Vallavalitsus Näituse "Kivi looduses" loomine 200

    Läänemaa

    Läki tantsule! MTÜ Rahvatantsurühm Läki Tantsule juubelitoetus 200
    Vingerpill MTÜ Osalemine rahvusvahelisel folkloorifestivalil Nepaalis  300
    Spordiklubi Haapsalu Haapsalu Liikumispäeva / Suusapäeva korraldamine 300
    Spordiklubi Haapsalu Läänemaa Laste ja Noorte ujumisvõistlused Haapsalu Veekeskuses 400
    Spordiklubi Haapsalu Õhkrelvavõistluse "Muda Karikas" korraldamine 30.jaanuar-01.veebruar 2020.a. 230
    Vjazemski, Anna-Maria spordistipendium 2020. aasta talvehooaja ettevalmistus ja kevadine vaheetapp 500
    Rahuvarm, Karin Matusetoetus 350
    Ridala Spordiklubi XVII Ridala karikaturniir võrkpallis, auhinnad 250
    Spordiklubi Haapsalu Osalemine rahvusvahelisel võistlusel Vilniuses "Polonia 2020" 350
    Taebla valla spordiklubi Võistluste auhinnad 200
    Visual Content OÜ Fotonäitus Haapsalu Kultuurikeskuses 275
    Haapsalu kergejõustikuklubi MTÜ Haapsalu V Uisumaratoni korraldamine 300
    Läki tantsule! MTÜ Läki Tantsule noorte- ja neiduderühma osalemine rahvusvahelisel folkloorifestivalil "Alegria" 2020 3500
    Haapsalu Vehklemisklubi En Garde Ettevalmistus ja osalemine kadettide Euroopa Karikaetapil Bratislavas 9.-12.01.2020 600
    Priinits, Sten Spordistipendium treeningtegevuseks detsember 2019 kuni märts 2020 300
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ Osalemine Eesti Lauatenniseliidu laste KS etappidel Rakveres, Narvas, Viljandis ja Pärnu-Jaagupis. 200
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu Rahvusvahelise lasteraamatupäeva tähistamine 150
    Haapsalu Lauatenniseklubi MTÜ Lauatennise noorte võistkonnale võistlussärkide soetamine. 250
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA Roman Haavamägi tütre Helgi Daubare mälestuste kogumine ja materjali digitaliseerimine 200
    Haapsalu kergejõustikuklubi MTÜ Läänemaa järelkasvuvõistlused kergejõustikus 04.12.2019 225
    Haapsalu kergejõustikuklubi MTÜ Läänemaa Hüppevõistlus 18.03.2020 Haapsalus 150
    Läki tantsule! MTÜ 2020. aasta tegevustoetus 500
    Haapsalu Noorte Huvikeskus Haapsalu Noorte Huvikeksuse Võimlemiskool Kirke õpilaste osalemine erinevatel võistlustel 2019/2020. 900
    Haapsalu Kultuurikeskus Neidudekoori Canzone osalemine Eesti Naislaulu Seltsi poolt korraldatud kontsertreisil Peterburi 2000
    Grauberg, Ulrika Loometöö toetus uute tantsude loomiseks, stsenaariumi kirjutamine Läänemaa tantsupeoks 500
    Suusaklubi Sula MTÜ Palivere XI Suusamaraton - elektroonilise ajavõtusüsteemi ning medalite ja karikate tagamine 400
    Läänemaa rahvapeod MTÜ Läänemaa tantsupeo Päevatee ettevalmistamine 1595
    Õiglas, Malle loometöö toetus 2020 a Läänemaa tantsupeo lavastusidee väljatöötamiseks . 500
    Piberman, Elerin  loometöö toetus 2020 a Läänemaa tantsupeo lavastusidee väljatöötamiseks ja uute tantsude loomiseks. 500
    Läänemaa Spordikool XXXI Ilmar Randma karikavõistlused laskmises 5.-8.märts 2020.a. 400
    Lukk, Juhan Juubelitoetus 200
    EELK Kirikumuusika Liit Kontserdisarja "Mu süda, ärka üles" 2020 korraldamine Eesti kirikutes 350
    Kaasike MTÜ juubeli kontserdi ja laululaagri korraldamine
    700
    Kullamaa Keskkool Kullamaa Keskkooli vilistlaste rahvatantsurühma naistele Kullamaa kihelkonna seelikute õmblemine. 1000
    Kalevi Kammerkoor MTÜ Erki Meistri kantaadi „The tiny Buddha“ esiettekande esitamiseks transpordi toetus 600
    Kase, Andres juubelitoetus 200
    Haapsalu Kultuurikeskus Rannalõõts 2020 võistumängimise korralduskulude katmine 800
    Otto Wilhelm OÜ Andres Ammase mälestusraamat 1140
    Haapsalu Kultuurikeskus Talvised kontserdid Haapsalu jazziklubis, 1000
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA Interjööride ja tarbeesemete ajalugu tutvustav publikuprogrammide sari näitusel "Kaks kodu". 450
    Kruusement, Helve juubelitaotlus 200
    Eesti Tantsuagentuur SA Koolitants 2020: tantsupäevade korraldamine 1000
    Laulustuudio DO-RE-MI Laulustuudio Do-Re-Mi Jõulukontserdi korraldamine 850
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontsert Läänemaal 400
    Haapsalu Kultuurikeskus Šoti pidu 2020 Haapsalus 800
    Haapsalu Vehklemisklubi En Garde Transpordi toetus osalemaks Juunioride MK etappidel Heraklionis , Udines ja Heidenheimis 450
    Haapsalu Kultuurikeskus Vene laat 2020 ja slaavi pidustused 800
    Lauluselts Flora Kammerkoor MTÜ Flora Kammerkoori loomingulise tegevuse 30nda aastapäeva kontsertide korraldamine 300
    Lääne Maakonna Spordiliit Läänela Läänemaa spordivaldkonna tänu- ja tunnustusõhtu läbiviimise korralduskulud 1300
    Kaljuvere, Brita Rahvakultuuri Keskuse Rahvatantsujuhtide kooli osalustasu, rahvatantsujuhi kutse omandamine. 250




    Meie missioon

    Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

    Loe rohkem Kultuurkapitali kohta