Previous commitees

2013 - 2015

(Certified by the cultural minister on 6th nov 2013 regulation nr 346)

Raimo Jõerand                  esimees    
Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ, Einmann Video OÜ, Eesti Rahvuslik  Produtsentide Ühing    
Katrin KissaaseesimeesMust Käsi MTÜ, Nukufilm OÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, BE MTÜ
Rein Kotov Exitfilm OÜ, A Film Eesti OÜ, Eesti Filmitootjate Liit MTÜ, Allfilm OÜ
Marju Lepp Must Käsi MTÜ, Exitfilm OÜ, Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ, Eesti Filmitootjate Liit MTÜ, Allfilm OÜ
Heilika Pikkov Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ
Andrus Raudsalu Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm, Eesti Animatsiooni Liit, Nafta Films OÜ, Teenusmajanduse Koda MTÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Eesti Kultuuri Koda
Arvo Vilu Eesti Kinoliit


2011 - 2013

(Certified by the cultural minister on 6th nov 2013 regulation nr 346)

Membe                                                         Nominator                             
Riina Sildos    esimees           BE MTÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing MTÜ, Tallinnfilm AS, Luxfilm OÜ, Eesti Kultuuri Koda, Einmann Video OÜ                               
Mait MäekiviaseesimeesTLÜ Balti Filmi- ja Meediakool, EestiFilmioperaatorite Liit MTÜ
Rao Heidmets  Eesti Kultuuri Koda, Tallinnfilm AS  
Katrin Kissa 
 Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing MTÜ, 
Luxfilm OÜ, Eesti Kultuuri Koda  
Marju Lepp Eesti Filmitootjate Liit
Peep Puks         Einmann Video OÜ 
Maria Ulfsak-Šeripova 
 Eesti Filmiajakirjanike Ühing, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit

2009 - 2011

(Certified by the cultural minister on 9th nov 2009 regulation nr 376)

Member                            Nominator                           
Ülo Pikkov     esimees           A Film Eesti OÜ, Nukufilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit, 
Eesti Joonisfilm OÜ,  Film Audio OÜ, Eesti Kinoliit MTÜ,
Eesti Kunstiakadeemia 
                               
Mait Mäekivi                  aseesimeesEesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Amrion OÜ
Anneli Ahven    
 Eesti Filmitootjate Liit, A Film Eesti OÜ, Tallinna 
Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakool, Film Audio OÜ, Kinobuss  
Marje Jurtshenko    
 Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Baltic Event MTÜ,
Eesti Animatsiooni Liit, Eesti Joonisfilm OÜ 
Meelis Muhu Baltic Event MTÜ, Tallinnfilm AS, Kinobuss
Peep Puks         Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakool, Kinobuss     
Maria Ulfsak-Šeripova Eesti Filmiajakirjanike Ühing

2007 - 2009

(Certified by the cultural minister on 7th nov 2007 regulation nr 366)

Member                            Nominator               
Ülo Pikkov          esimees Eesti Kinoliit, Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit                                           
Endel Koplimets            aseesimeesBaltic Event MTÜ
Anneli Ahven Eesti Kinoliit, Eesti Filmitootjate Liit, 
Film Audio OÜ, Exitfilm OÜ
Kristiina Davidjants AS Tallinnfilm
Rein Karemäe Eesti Kinoliit
Annika Koppel         AS Tallinnfilm, Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Ilmar Raag AS Tallinnfilm

2005-2007

(Certified by the cultural minister on 31st of oct 2005 regulation nr 315)

Member                 Nominator
Piret Tibbo-Hudgins            esimees            Allfilm OÜ, A Film Eesti OÜ                                           
Mikk Rand             aseesimeesAllfilm OÜ, A Film Eesti OÜ   
Meelis Muhu AS Tallinnfilm
Peep Puks Eesti Kinoliit
Ilmar Raag Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ, 
Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Mart Rummo                Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Hardi Volmer Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Kinoliit

2003-2005

(Certified by the cultural minister on 23rd of oct 2003 regulation nr 161)

Member                             Nominator
Endel Koplimets            esimees         Pimedate Ööde Filmivestival (PÖFF)
Mait Mäekiviaseesimees   Eesti Kinoliit
Riina Sildos Eesti Filmiajakirjanike Ühing, Pimedate Ööde Filmivestival, SA Kultuurileht SIRP
Meelis Muhu Eesti Filmi SA
Ivo Felt Allfilm OÜ
Rao Heidmets               Eesti Animaliit
Arko Okk  Eesti Audiovisuaalautorite Liit, Filmifestival MTÜ, SA Kultuurileht SIRP

2001-2003

(Certified by the cultural minister on 30th oct 2001 regulation nr 178)

Member                               Nominator
Peep Puksesimees Eesti Audiovisuaalautorite Liit, Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit, Eesti Kinoliit, Freyja Film OÜ, Kaos World Studios, Orbital Fox Stuudiod OÜ  
Priit PärnaseesimeesEesti Animaliit, Eesti Joonisfilm OÜ, Nukufilm OÜ
Ivo Felt
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Sulev Keedus
Eesti Kinoliit
Jaak Kilmi Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Rein Kotov Eesti Kino- ja Teleoperaatorite Liit
Tarmo Teder SA Kultuurileht SIRP

1999-2001

(Certified by the cultural minister on 1st nov 1999 regulation nr 174)

Member                               Nominator
Lauri KärkesimeesEesti Audiovisuaalautorite Liit
Rein MaranaseesimeesTallinna Pedagoogikaülikooli kultuuriteaduskond
Mait Mäekivi
Exit Film
Priit Pärn
Eesti Filmiprodutsentide Liit
Peeter Simm Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Sulev Teinemaa Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Hardi Volmer Faama Film

1997-1999

(Certified by the cultural minister on 7th of oct 1997 regulation nr 199, for two years)

Member                   Nominator
Arvo Vallikivi-Valtonesimees          Eesti Filmiloojate Liit
Janno PõldmaaseesimeesEesti Animatsiooni Liit
Roman Baskin
Eesti Kinoliit
Rein Kotov
Eesti Animatsiooni Liit
Lauri Kärk Eesti Kinoliit
Hannes Lintrop Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Peep Puks Eesti Filmiloojate Liit

1994 - 1997

(certified on 6th of oct 1994, for 3 years) 

Member                       Nominator
Jüri TallinnesimeesEesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Tiina LokkaseesimeesEesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Raimund Felt
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Märt Müür
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Hillar Parkja Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Ago Ruus Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Ilmar Taska Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit

Supporting Estonian culture