Ekspertgruppide koosseisud aastateks 2015-2017 on kinnitatud!

Vaata, kes kuuluvad vastvalitud ekspertgruppide koosseisudesse.

Harjumaa

Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Lauri Metus
SA Loksa Kultuur
Erika Põlendik
Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts, Rahvakultuuri Keskus, Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus, MTÜ Jõelähtme Valla Kultuuriühing
Katrin Sassi
MTÜ Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit
Heli Sepp
Rahvakultuuri Keskus, Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus, Helimer MTÜ, Eesti Segakooride Liit, Patika Külakoor
Rein Suppi
Harjumaa Spordiliit

Hiiumaa
LiigeLiikmekandidaadiks esitaja
Anton KaljulaÜhendus Hiiumaa Spordiliit
Külli KreegiEELK Pühalepa Laurentiuse koguduse naiskoor ANNA
Jaan KuusemetsMTÜ Hiiumaa Muinsuskaitse Selts
Ly MeldorfMTÜ Hiiumaa Muinsuskaitse Selts
Eda TärkHiiumaa Orienteerujate Klubi


Ida-Virumaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Merle PikhoffJõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus
Jevgeni TimoštšukSA Narva Muuseum
Anne UttendorfJõhvi Muusikakool
Janek VallimäeJõhvi Spordikool
Irina VorobjovaNarva Muusikakool

Jõgevamaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Liia KoortsMaarja-Magdaleena Maarahva Selts
Hele KullJõgeva Kultuurikeskus, MTÜ Folklooriselts Jõgevahe Pere
Merle NisuPõltsamaa Kultuurikeskus
Jaan RahukülaJõgevamaa Spordiliit Kalju
Janek VarblasMTÜ Look, Paduvere Talumuuseumi Selts

Järvamaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Kaarel AluojaEesti Muusikaõpetajate Sümfooniaorkester MTÜ
Mati SadamJärvamaa Spordiliit, Spordiklubi Väätsa
Aune Suve-KüttKultuuri- ja haridusselts Üksmüts MTÜ
Toomas TammikSA Maaspordikeskus
Silvi TumanskajaMTÜ Igaühele Midagi

Lääne-Virumaa
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Terje Andresson Roela Kodukant MTÜ
Lea Lehtmets Lääne-Virumaa Keskraamatukogu
Margus Martin Spordiklubi Kadrina, Rahvaspordiklubi sPORTKUNDA
Marju Metsman Väike-Maarja Seltsimaja
Piret Pihel Lehtse Kultuurimaja

Läänemaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Ingrid Arro Haapsalu Kontserdiühing MTÜ, C. Kreegi nim Haapsalu Muusikakool
Mairi Grossfeldt T-Stuudio MTÜ, Läänemaa Ühisgümnaasium
Helle Kaljusaar Lääne Maakonna Keskraamatukogu
Ülle Lass Lääne Maakonna Spordiliit Läänela
Tiiu Tulvik Läänemaa Tantsujuhtide Ühendus, Noarootsi Rahvaselts MTÜ

Põlvamaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Eha Kütt Värska Kultuurikeskus, MTÜ Seto Muusikud, Vastse-Kuuste raamatukogu
Epp Margna Võro Selts VKKF
Ingrid Muuga Põlva Maakonna Spordiliit, Põlva Terviseklubi, Spordiklubi Serviti
Andres Määr Võro Instituut
Raina Urb Põlva Muusikakool

Pärnumaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Indrek Aija Pärnu Muuseum
Heli Kallasmaa MTÜ Rahvatantsuansambel Kajakas
Reet Palm-Killing Pärnumaa Spordiliit, Pärnu Spordiliit
Alar Raudoja Pärnu Linnagalerii, Pärnu Kunstikeskus
Maarja Talts Pärnu Muusikakool

Raplamaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Iris Haiba Varbola Rahvamaja, MTÜ Varbola Kultuuri ja Hariduse Selts
Kalju Kalda Rapla Maakonna Spordiliit
Anneliis Kõiv Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
Aili Normak MTÜ Koduloolane
Age Rebel MTÜ Noomus, MTÜ Nomela

Saaremaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Riivo Allik Saaremaa Spordiliit, Saaremaa Valdade Spordiliit
Tõnis Kipper Kuressaare Linnateater, MTÜ Kuressaare KammerFest
Kairit Levit Orissaare Kultuurimaja
Virge Varilepp Saaremaa Rahvakultuuriselts
Tiiu Villsaar Kuressaare Linnateater, MTÜ Kuressaare KammerFest


Tartumaa

Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Marika Agu Tartu Kunstimuuseum
Hele Ellermaa Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, Tartu Maakonna Raamatukogutöötajate Ametiühing, Kõrveküla Maanaiste Selts MIINA
Tiina Konsen MTÜ TuleLoo
Kadri Leivategija MTÜ Elleri Loomekeskus
Lembit Toru Tartumaa Spordiliit, Tartu Spordiveteranide Koondis

Valgamaa

Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Valdeko KalameesMTÜ Tõrva Kinosõprade Selts, Tantsustuudio Lys, Rahvamuusikaansambel Jauram, SA Tõrva Kirik-Kammersaal, MTÜ Tõrva Noorte Liit, MTÜ Mulgi-Valgamaa Arendusselts; Helme valla rahvatantsurühm „Liisud“ ja segarahvatantsurühm „Jandali“
Tiit KattaiValgamaa Spordiliit
Anne Pai
Mulgi kultuuri Instituut MTÜ, Eesti Harrastusteatrite Liit
Tiia Parmo
Valga Muusikakool, MTÜ Segakoor „Rõõm”, Valga Linnavalitsus
Merle Soonberg
Pillipuu MTÜ, Otepää Teater

Viljandimaa

Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Aivar Hommik Viljandimaa Spordiveteranide Koondis
Kai Kannistu Mulgi Kultuuri Instituut MTÜ, Karksi Kultuuriselts MTÜ
Anneli Kundla Viljandimaa Rahvakunstühing
Pille Kährik MTÜ Viljandimaa Kammerkoor, Viljandi Muusikakakool
Merlin Muts Eesti Veemoto Liit, Eesti Käsipalliliit

Võrumaa
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Airi Hallik-Konnula Võro Selts VKKF
Viivika Kooser Setomaa Tulevik MTÜ, Vastseliina Piiskopilinnuse SA
Maire Nirk Võru Muusikakool
Hille Saarepuu Võrumaa Spordiliit, Võru Spordikool, Haanja Suusaklubi, Võru Võrkpalli Klubi, Vastseliina Spordiklubi, Võrumaa Koolispordi Ühendus
Kalmer Vodi Võro Instituut


 2016. a III vooru esitatud taotluste vastused selguvad hiljemalt oktoobri teise nädala lõpuks

Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta