Ekspertgruppide uutesse koosseisudesse esitati kokku 125 kandidaati 

Harjumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Eve Lutter Merike Hallik
2 Grete Põldma Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus
3 Ingrid Novikova Hüüru Külaselts
4 Kadri Tiis Rahvatantsu- ja rahvamuusika Harjumaa ühendus
5 Kalev Konsa Mai Ainsalu Tabasalu Muusikakool
6 Katrin Sassi Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit
7 Sirje Tikerpäe Harjumaa Spordiliit
8 Taimi Saarma Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus, MTÜ Loo Lauljad
9 Victor Polyakoff Maardu Linnavalitsus, Maardu Kultuuri- ja Infokeskus

Hiiumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Anton Kaljula Hiiumaa spordiliit
2 Arno Kuusk Tantsumajakas
3 Jaana Lepamaa Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
4 Külli Kreegi EELK Pühalepa Laurentiuse koguduse naiskoor ANNA
5 Marina Väljas Hiiumaa orienteerujate klubi
6 Tiina Kaev Hiiu valla Kultuuri- ja vaba aja keskus
7 Tõnis Saarnak Hergo Tasuja, MTÜ Tasuja Teab ja Teeb

Ida-Virumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Anne Uttendorf Jõhvi Muusikakool
2 Eevi Paasmäe Sillamäe Eesti Selts, Sillamäe Spordiklubi Kalev
3 Ivo Posti Narva Muuseum
4 Janek Vallimäe Jõhvi Spordikool
5 Jekaterina Minajeva Kohtla Järve Kultuurikeskus
6 Jevgeni Timoštšuk Vita Tiim MTÜ
7 Kaarin Aamer Kiviõli Kunstide Kool
8 Vladimir Võssotski Sillame Kultuurikeskus
9 Ülo Kangur Erika Kõllo Ida-Virumaa kultuuritöötajad

Jõgevamaa
  Kandidaat Esitaja
1 Aili Kalavus Eesti Rahvapärimuse Kool MTÜ
2 Arne Tegelmann Harrastusteaterite Liit, Jõgevamaa Kultuurikoda MTÜ, Mustvee Turismikoda MTÜ, SA Saare valla kultuuri- ja turismikeskus Kalevipoja Koda
3 Ave Anslan Jõgeva Kultuurikeskus, Folklooriselts Jõgevahe Pere MTÜ
4 Jaan Rahuküla Jõgeva Spordiliit Kalju
5 Leina Kreek Sadala Külade Selts MTÜ
6 Maris Paas Jõgeva Linna Teater MTÜ, Vaimastvere Külaarendamise Selts MTÜ, Paduvere Talumuuseumi Selts MTÜ
7 Merle Nisu Põltsamaa Kultuurikeskus
8 Valdi Reinas Sadala Külade Selts MTÜ

Järvamaa
  Kandidaat Esitaja
1 Alo Aasma Rahvatantsurühm Loomisel
2 Janno Viilup Korvpalliklubi Seitse MTÜ, Sihtasutus Paide Spordikeskus, Aravete Spordi- ja Tervisekeskus, MTÜ Paide Ramm, Paide Ujumisklubi, Rahvatantsurühm Loomisel MTÜ, Paide Võrkpalliklubi MTÜ
3 Kaarel Aluoja Eesti Muusikaõpetajate Sümfooniaorkester MTÜ
4 Kaido Kirikmäe Paide Kultuurikeskus, Ühendus Weissenstein MTÜ
5 Kaja Kraav MTÜ Kultuuri- ja haridusselts ÜKSMÜTS
6 Margo Hussar Koigi Vallavalitsus, Sõrandu Külaselts, Päinurme Külaselts
7 Paul Poopuu Türi Spordiklubide Liit
8 Piret Maaring Roosna-Alliku Spordiklubi MTÜ, Järvamaa Spordiliit MTÜ
9 Ründo Mülts maavanem Alo Aasma
10 Toomas Tammik Koeru Kultuurimaja
11 Vahur Salom Riikar MTÜ

Lääne-Virumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Erich Petrovits Kadrina Spordikeskus SA, Virumaa Pallimängude Kool MTÜ
2 Keio Soomelt Hariduse- ja Kultuuriselts Kaur MTÜ
3 Laila Talunik MTÜ Loominguline Selts Ahtena Maja, SA Rakvere Teatrimaja, MTÜ Kammerkoor Solare, Rakvere Kultuurikeskus
4 Margus Martin Spordiklubi Kadrina MTÜ, Rakvere JK Tarvas MTÜ
5 Mari Riina Rist Läsna Rahvamaja
6 Piret Pihel Lehtse Kultuurimaja
7 Sirje Reinula MTÜ Jäneda Muuseum, Jäneda Külaelu Arendamise Selts
8 Heikki Koort Vihula Vallavolikogu

Läänemaa
  Kandidaat Esitaja
1 Ingrid Arro Haapsalu Muusikakool, EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus
2 Jaanus Kõuts Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing
3 Krista Kumberg Haapsalu LV kultuuri-ja sporditööspetsialist, Marika Aedviir Haapsalu Kunstikooli direktor
4 Kristi Erkmann MTÜ Läki tantsule!
5 Mairi Grossfeldt Läänemaa Ühisgümnaasium, MTÜ T-Stuudio
6 Tiiu Tulvik Läänemaa Tantsujuhtide Ühendus, Noarootsi Rahvaselts, Rannarootsi Muuseum
7 Ülle Lass Kullamaa Spordiklubi, Ridala Spordiklubi, Lääne Maakonna Spordiliit, Läänemaa Koolispordi Liit

Põlvamaa
  Kandidaat Esitaja
1 Andres Neeme Põlva Spordikool
2 Eha Kütt Põlva Keskraamatukogu, Vastse-Kuuste raamatukogu
3 Epp Margna Võro Selts VKKF
4 Mare Põld Põlva Muusikakool
5 Piret Rammo Krista Salf (Veriora Rahvamaja naisrühma Triibu-Liine juhendaja), Esta Sokman (Veriora Rahvamaja naisrühma Triibu-Liine, segarühma Paras Paar ja memmede tantsurühma Eideratas juhendaja)
6 Sirje Vill Jakob Hurda nim. Põlva Rahvahariduse Selts
7 Taavi Nagel Põlva Maakonna Spordiliit, Eesti Tõukerattaliit, Spordiklubi Serviti
8 Tiina Kallaste Marge Trumsi (Räpina Valla Kultuurikeskuse juhataja), Kersti Murumets (Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumi juhataja)

Pärnumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Elo Kesküla Pärnu Linnaorkester, Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
2 Heli Kallasmaa MTÜ Rahvatantsuansambel Kajakas, Pärnu Kontserdibüroo, Pärnu kammerkoor, Pärnu käsikellastuudio
3 Kaili Viidas MTÜ Hellad Velled, Jõõpre Kool
4 Maarja Talts Pärnu Muusikakool
5 Mark Soosaar SA Uue Kunsti Muuseum
6 Piret Bergmann MTÜ Pärnu Kunstikeskus, Academia Gustaviana Selts, Pärnu Linnagalerii
7 Reet Palm Killing Pärnu Sõudekekus Kalev
8 Vaiko Edur OÜ Fisheye

Raplamaa
  Kandidaat Esitaja
1 Age Rebel MTÜ Noomus, MTÜ Nomela
2 Aili Normak MTÜ Koduloolane
3 Andres Saks Rapla Maakonna Spordiliit
4 Armar Paidla MTÜ Rapla Haridusselts
5 Iris Haiba MTÜ Varbola kultuuri ja hariduse selts, Märjamaa valla Sillaotsa talumuuseum, MTÜ Velise kultuuri ja hariduse selts
6 Margit Kuhi MTÜ Loomeruum, Juuru Rahvamaja, MTÜ Arendusselts Koduaseme
7 Sigrid Põld Hageri haridusselts, Vabakond MTÜ

Saaremaa
  Kandidaat Esitaja
1 Heli Jalakas Kuressaare Linnateater, Kuressaare Muusikakool, MTÜ Kuressaare Kammerfest
2 Krista Riik Valjala rahvamaja
3 Mati Mäetalu Saaremaa Spordiliit, Saaremaa Valdade Spordiliit
4 Merilin Nõu Orissaare Kultuurimaja, MTÜ FESTIVO
5 Reet Truuväärt MTÜ Saaremaa Kunstistuudio, Saaremaa Kunstiklubi
6 Tiiu Villsaar Kuressaare Linnateater, Kuressaare Muusikakool, MTÜ Kuressaare Kammerfest
7 Virge Varilepp Saaremaa Rahvakultuuriselts

Tartumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Ants Veetõusme Tartu Spordiliit
2 Hele Ellermaa Elva Linnaraamatukogu, Rannu Kultuuri- ja haridusselts, Rannu Maanaiste Selts
3 Ilona Piirimägi Laeva vallavanem
4 Külli Petersell Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit
5 Lembit Toru Tartumaa Koolispordi Liit, Tartumaa Spordiliit, Tartu Spordiveteranide Koondis
6 Peeter Talvistu Tartu Kunstnike Liit
7 Rain Sangernebo MTÜ Nõo Korvpalliklubi, MTÜ Tantsuklubi Triiniks, Elva Spordiliit, MTÜ Suusahullud, Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus, Sihtasutus Luke Mõis

Valgamaa
  Kandidaat Esitaja
1 Arne Nõmmik Midrilinnud MTÜ
2 Egon Ilisson Riidaja Raamatukogu, Tõrva Jalgpalliklubi, Tõrva Noorte Liit MTÜ, Valgamaa Tuntuks MTÜ
3 Ene Kaas Lüllemäe Rahvaõpistu MTÜ, Karula Kultuuriselts MTÜ
4 Kaja Sisask MTÜ Sõsarad
5 Merili Madissoo Valga Muuseum
6 Merle Soonberg MTÜ Tantsuklubi Mathilde, Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Keskselts , MTÜ Helletajad, MTÜ Pillipuu
7 Rein Leppik Valgamaa Omavalitsuste Liit, Käsipalliklubi Käval, Spordiklubi Maret-Sport, Võrkpalliklubi Viktooria
8 Sirje Ginter Pühajärve raamatukogu, Otepää Muusikakool, Otepää Muusikaühing, Pühajärve Haridusselts, Otepää Vallavalitsus, Otepää Linnaraamatukogu
9 Tiia Parmo Liivimaa Noorteorkester
10 Valdeko Kalamees Tõrva Kinosõprade Selts

Viljandimaa
  Kandidaat Esitaja
1 Aivar Hommik Viljandi Spordiveteranide koondis
2 Anneli Kundla Rahvusvaheline Artur Kapp´i Ühing
3 Ilmar Kütt Eesti Käsipalliliit, SK Viljandi Volle, Eestimaa Spordiliit Jõud, Viljandimaa Spordiliit, Motospordiklubi NORD
4 Katrin Kivistik Viljandi Rattaklubi, Sakala Suusaklubi, Viljandi Spordikool
5 Kristi Vastisson Viljandimaa Rahvakultuuriselts
6 Marko Mägi Viljandi Muusikakool, Eesti Pärimusmuusika keskus, TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Viljandimaa Kammerkoor
7 Merlin Muts Eesti Käsipalliliit
8 Tiiu Sommer Abja Kultuurimaja

Võrumaa
  Kandidaat Esitaja
1 Airi Hallik-Konnula Võro Selts VKKF
2 Hille Saarepuu Võrumaa Spordiliit, Võrumaa Koolispordi Ühendus, Parksepa Spordiklubi
3 Kadri Laube Võru Instituut
4 Kadri Mähar Võru Folkloorifestival MTÜ
5 Maire Nirk Võru Muusikakool
6 Maie Pau Misso Rahvamaja
7 Merle Tombak Urvaste Külade Selts, Boose Selts
8 Peeter Laurson Varstu Kultuurikeskus, Rõuge Rahvamaja, Misso rahvamaja
9 Silja Otsar Võru Instituut, MTÜ Hilaro
10 Triinu Laan Võru Instituut, MTÜ Hilaro
11 Merlis Pajustik Vastseliina Muusikakool

   

Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta