Eelmised koosseisud


Komisjoni koosseis 28.08.2013 - 27.06.2017 
(Kinnitati Eesti Kultuurkapitali nõukogu koosoleku otsusega 28.08.2013, protokolliga nr 8/2013-S09)
  • Mart Orav 
  • Peeter Torop
  • Tõnu Viik

Komisjoni koosseis  29.06. 2004 - 27.08.2013

  • Mart Orav 
  • Peeter Torop
  • Märt Väljataga

   

Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta