2020. aasta 1. taotlusvooru eraldused


    Juhime tähelepanu, et loetelud ei sisalda eraldustest loobumisi, mis on Kultuurkapitalile teatavaks saanud.


    Valdkondade vahel edasi liikumiseks klõpsake pealkirjale vasakul pool oleval sisukorras.

    Eesti Kultuurkapitali nõukogu

    ART-Fortius Teatrifestivali "Kuldne Mask Eestis 2020" korraldamine Tallinnas, Narvas, Kohtla-Järvel ja Sillamäel12 500
    Eesti Filmi Andmebaas MTÜEesti filmi elektroonilise andmebaasi, www.efis.ee, loomise jätkamine 2020. aastal30 000
    Eesti Muusika- ja TeatriakadeemiaLoomeuurimusliku konverentsi „Doctors in Performance“ avaetenduse korraldamine ja kavaraamatu väljaandmine5 000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜXXVIII Viljandi pärimusmuusika festivali korraldamine68 000
    Eesti Teatri Festival SAEesti Teatri Festivali Draama 2020 korraldamine39 365
    Järvi Festival MTÜ10. Pärnu Muusikafestivali korraldamine10 000
    Lootsi Koda SAPärdi päevad 2020 kontserdid üle Eesti, Arvo Pärdi 85 juubelihooaja tähistamine10 000
    Lootsi Koda SAVeljo Tormise 90. sünniaastapäeva tähistamine: EESTI BALLADID. Kontserdid (2 Tallinnas, 1 Tartus) 5 000
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ24. Pimedate Ööde Filmifestivali läbiviimine20 000
    Tallinna Rakenduskunsti Triennaali Ühendus MTÜ8. Tallinna rakenduskunsti triennaali korraldamine37 500
    Uue Performantsi Selts MTÜVIII NU Performance Festivali korraldamine64 000
    Kanter, Gerd Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Lozovaja, Svetlana Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Nool, Erki Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Pikkuus, AavoOlümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Salumäe, Erika Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Sokk, Tiit Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Stukolkin, Ivar Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Veerpalu, Andrus Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Šmigun-Vähi, Kristina Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Talts, Jaan Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Tarmak, Jüri Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Uudmäe, Jaak Olümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia5 400
    Lipso, Jaak Olümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 840
    Poljakov, Nikolai Olümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 840
    Tõniste, ToomasOlümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 840
    Tõniste, TõnuOlümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 840
    Jaanson, JüriOlümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 840
    Arnemann, Raul Olümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240
    Krikun, Anatoli Olümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240
    Tomson, Priit Olümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240
    Tamm, Jüri Olümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240
    Zazitski, Georgi Olümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240
    Levandi, AllarOlümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustuspreemia3 240

    Sihtkapitalid

    Arhitektuur

    Ader, Marijuubelitoetus500
    Alling, Karinjuubelitoetus500
    Arhitektuurikirjastus MTÜMaja 2020. a suvenumbri koostamine ja levitamine20 000
    Blumenfeldt, Üllejuubelitoetus500
    Disainiöö MTÜXV Disainiöö läbiviimine15 000
    Franchi, Gianfrancotunnustuspreemia1000
    Grimitliht, Markloometöötoetus Berliini Kunstide Akadeemia näituse "urbainable / stadthaltig" ekspositsiooni koostamiseks3 303
    Hallas-Murula, Karinloometöötoetus monograafia "Habermann. Johanson" kirjutamiseks4 000
    Kalm, Martloometöötoetus artikli "Vabanenute enesekehtestus. Võrdlevalt Baltimaade arhitektuurist sõdade vahel" kirjutamiseks860
    Kedelauk, Evatunnustuspreemia2000
    Kerge, Marisdokumentaalvideo loomine sisearhitekt Aulo Padari 80. juubeli näitusele723
    Kiivet, Elotunnustuspreemia2000
    Lauba, Jürijuubelitoetus500
    Liiv, Vellojuubelitoetus500
    Malk, Mattiasloometöötoetus artikli kirjutamiseks Rail Baltica teemal500
    Markus, Kerstiloometöötoetus artikli "Teel Jumala riiki. Alternatiivseid lähenemisvõimalusi keskaegsete kirikute uurimiseks Euroopa äärealal" kirjutamiseks860
    Pehk, Teeleloominguline stipendium880
    Pere, Peetertunnustuspreemia2000
    Rein, Toomasjuubelitoetus500
    Sepping, Reatunnustuspreemia1000
    Soans, Katrinjuubelitoetus500
    Talvistu, Enrikoloometöötoetus raamatu "Tartu pargid ja puiesteed" koostamiseks500
    Tesi, Chiaratunnustuspreemia1000
    Tuksam, Siimtunnustuspreemia500
    Valdmann, Liisaõppestipendium Amsterdamis õppepraktika sooritamiseks 1 250
    Veskiväli, Gretesisearhitekt Aulo Padari juubelinäituse korraldamine5 300
    Volberg-Raig, Heilijuubelitoetus500
    Eesti Arhitektide LiitEALi seenioride sektsiooni reisi korraldamine Lääne-Virumaale, Jõgevamaale ja Raplamaale540
    Eesti Arhitektide Liitarhitektuurivõistluse tüüpprotokolli maketi loomine650
    Eesti Arhitektide Liitarhitektuurivõistluste näituste korraldamine Soolalao galeriis 1.04.-24.05.20 (3 näitust)1 500
    Eesti Arhitektide LiitEALi õppereis Harjumaal mais 2020800
    Eesti Arhitektide LiitEALi osalemine UIA kongressil Rios BAUA ühisnäitusega10 000
    Eesti Arhitektide LiitEALi, ESLi ja EMALi suveseminari korraldamine Viljandis6 250
    Eesti Arhitektide LiitEALi 2021. a kuraatorinäituse võistluse preemiafond1 700
    Eesti Arhitektide Liitringkäik-õppereis Tallinnas, hoonete ligipääsetavuse näidetega tutvumiseks 324
    Eesti Arhitektuurikeskus MTÜTallinna Arhitektuuribiennaal TAB 2021 ettevalmistavad tegevused 2020. aastal10 000
    Eesti Arhitektuurikeskus MTÜEesti ekspositsioon XVII Veneetsia arhitektuuribiennaalil30 000
    Eesti Arhitektuurimuuseumnäituse „Urbatekt varjatud maailmas“ korraldamine6 059
    Eesti Arhitektuurimuuseumgraafilise romaani "La fièvre d'Urbicande" väljaandmine eesti keeles1 542
    Eesti Arhitektuurimuuseumnäituse ja kataloogi koostamine suvilaarhitektuurist20 000
    Eesti Disainerite LiitDaniel Kotsjuba ja tema saatja osalemine EIDD Design For All Europe peaassambleel Horvaatias1 310
    Eesti KunstiakadeemiaEKA tudengite õppekäik Pärnusse ja Pärnumaale2 500
    Eesti Kunstiakadeemiasisearhitektuuri uurimuse SISU-LINE #5 väljaandmine2 000
    Eesti Kunstiakadeemianäituse korraldamine EKA tudengite loodud monumentaalmaali kavanditest ja teostunud maalidest aastatel 1965-19955 000
    Eesti Kunstiakadeemiaurbanistika eluaseme õppepraktika Kohtla-Järvel497
    Eesti KunstiakadeemiaEKA muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna XXII kevadkonverentsi korraldamine4 787
    Eesti KunstiakadeemiaEKA kunstiteaduse tudengite õppereis Raplamaal731
    Eesti KunstiakadeemiaEKA lõputööde festivali TASE 2020 korraldamine
    1 600
    Eesti KunstiakadeemiaERKI Moeshow korraldamine: lava kunstiline kujundus2 000
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜajakirja Kunstiteaduslikke Uurimusi 29. aastakäigu (2020. a) väljaandmine6 000
    Eesti Maastikuarhitektide LiitKeila lauluväljaku ja lähiümbruse välisruumi kujunduse ideekonkursi peapreemia5 000
    Eesti Maastikuarhitektide LiitEMALi aastapreemiate konkursi korraldamine3 400
    Eesti Maastikuarhitektide LiitEesti Arhitektuuripreemiad 2020 korraldamine15 000
    Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Seltsmaastikuarhitektuuri kuu tähistamine teemal "Tühjus"500
    Eesti Noorte Arhitektide Liit MTÜEuroopa Arhitektuuritudengite Assamblee 2020 Valgas: EASA Baari töötuba Eesti tudengitele7 000
    Eesti Sisearhitektide LiitESLi seeniorliikmete kevadreis Saarema1 900
    Eesti Sisearhitektide LiitRuumipilt 2020 väljaandmine12 000
    Eesti Sisearhitektide LiitESLi aastapreemiad 2020 žürii
     töö korraldamine
    3 400
    Eesti Sisearhitektide LiitVäino Tamme juubelinäituse korraldamine5 000
    Eesti Sisearhitektide LiitESL 30 kuraatorinäituse korraldamine5 000
    Eesti Vabaõhumuuseum SAeksponaathoonesse (tüüpprojekt M-61) nõukogude maa-arhitektuuri tutvustava näituse teostamine4 000
    LLRR OÜVII Artishoki biennaali korraldamine 2020. aastal5 000
    MuinsuskaitseametMuinsuskaitse aastaraamat 2019 honorarid ja uue maketi kujundamine3 710
    Pärnu LinnavalitsusPärnu Raba ja Laia tänava vahelise silla ja sillakoridoriga seotud liikluslahenduse ideekonkursi peapreemia12 000
    Tallinna TehnikaülikoolTTÜ maastikuarhitektuuri üliõpilaste õppereis: Lõuna-Eesti maastikud 12.-13.06.20201 000
    Valgusklubi MTÜarhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali Tartu Valgus TAVA2020 korraldamine4 000

    Audiovisuaalne kunst

    Aanja, Maimoühekordne elutöötoetus260
    Arro, Pille-Marisühekordne elutöötoetus260
    Auriste, Liaühekordne elutöötoetus260
    Bunder, Mari-Liisõppestipendium, Oslo Kunstiakadeemias3 200
    Carlos Eduardo Lesmes Lopezloometöötoetus1 500
    Grosberg, ReetToomas Hõraku matusetoetus
    640
    Halla, Helveühekordne elutöötoetus260
    Holm, Kristjanosalemine Brüsseli animatsioonifestivalil "Anima", transpordikulud113
    Jaakson, Mallühekordne elutöötoetus260
    Jalukse, Leanaloometöötoetus2 000
    Jancis, Kasparosalemine Brüsseli animatsioonifestivalil "Anima"141
    Jegorov, Georgjuubelitoetus340
    Kasesalu, Peepühekordne elutöötoetus260
    Kusmin, Õieühekordne elutöötoetus260
    Lepp, Toomasjuubelitoetus340
    Liiske, Margeosalemine rahvusvahelises produtsentide koolitusprogrammis EAVE6 000
    Link, Endelühekordne elutöötoetus260
    Loomann, Antsühekordne elutöötoetus260
    Lorberg, Ivi-Irmgardühekordne elutöötoetus260
    Murdmaa, Peterosalemine rahvusvahelisel lühifilmide festivalil Tamperes148
    Pikkov, Üloosalemine rahvusvahelisel lühifilmide festivalil Tamperes180
    Puks, Toivo -Peepjuubelitoetus340
    Püve, Birgitresidentuuri jätkuprojekt Gruusias385
    Skulme-Klaar, KairaAnts Loomani ravimitoetus840
    Školnikov, Viktorühekordne elutöötoetus260
    Školnikova, Tatjanaühekordne elutöötoetus260
    Teras, Tiinaosalemine Berliini filmifestivalil ja -turul375
    Toom, Tanelosalemine Berliini filmifestivalil Variety's "10 Europeans to Watch"400
    Tuttelberg, Anu-Lauraosalemine Clermont-Ferrandi rahvusvahelisel lühifilmide festivalil Prantsusmaal360
    Unt, Rihoühekordne loominguline stipendium2 000
    Veerberk, Valvejuubelitoetus340
    Veermäe, Henri Kaido3D karakteranimatsiooni kursus The Animation Workshopis, Taanis1 500
    Vilu, Arvoühekordne elutöötoetus260
    Alexandra Film OÜlühimängufilmi "Ohtlik piir" tootmine25 000
    Allfilm OÜdokumentaalfilmi "Linnuriigi alam" arendamine7 500
    Allfilm OÜosalemine Berliini filmiturul400
    Allfilm OÜosalemine European Film Marketil400
    Allfilm OÜosalemine European Film Marketil400
    Amrion OÜosalemine Berliini filmiturul400
    Baltic Film Production OÜlühidokumentaalfilmi "Matz" tootmine sarjas "Eesti lood"7 672
    Baltic Film Production OÜdokumentaalfilmi "Ülo Sooster" järeltootmine12 000
    Baltic Film Production OÜosalemine Berlinale FIlmi Turul (EFM)400
    BestFilm.eu OÜosalemine Berlinale festivalil800
    BOP Animation OÜlühianimatsiooni "Rehvivargad" arendus2 000
    Candy Bar OÜChris Soth'i struktuuriteemalise meistriklassi korraldamine1 000
    Candy Bar OÜosalemine Berliini Filmifestivali raames toimuval Euroopa Filmiturul400
    Eesti Filmi Andmebaas MTÜEesti filmi elektroonilise andmebaasi arendamine30 000
    Eesti Filmiajakirjanike ÜhingEesti Filmiajakirjanike Ühingu liikmelisuse toetamine rahvusvahelises FIPRESCI võrgustikus360
    Eesti KinoliitEesti kino-ja filmivaldkonda tutvustav projekt lastele ja noortele1 500
    Eesti Kinoliittegevustoetus12 000
    Eesti Kunstimuuseum SAKumu Dokumentaali sarja 2020 II pa ja 2021 I pa programmi ettevalmistamine ja läbiviimine4 000
    Eesti Mittekommertslike Filmide Autorite LiitEesti Mittekommertslike Filmide Autorite Liidu UNICA aastane liikmemaks180
    Eesti Stsenaristide Gildkonverentsi "Loominguline koostöö" korraldamine1 500
    Eesti Stsenaristide GildEuroopa Stsenaristide Föderatsiooni 2020. a liikmemaks 790
    Ekspress Meedia ASosalemine 70. Berlinale filmifestivalil240
    Elektriteater MTÜuute kodumaiste filmide seansid koos filmitegijate külaskäikudega3 000
    Exitfilm OÜlühimängufilmi "Cerberus" järeltootmine5 000
    Filmivabrik OÜdokumentaalfilmi "Sea aasta" tootmine15 000
    Filmivabrik OÜosalemine Berliini filmiturul400
    Filmiõpe MTÜEFA Noore Publiku Auhinna filmipäeva korraldamine1 200
    Fork Film OÜlühianimafilmi "Linnud läinud" arendus2 500
    Fotograafia Tallinn OÜnäituste ning jätkusuutliku toidukultuuriga seotud kunstifilmide linastamine2 000
    F-Seitse OÜdokumentaalfilmi "Häälte jõud" arendamine7 500
    FUFF MTÜFUFF VII festivali korraldamine Sännas2 000
    Homeless Bob Production OÜmängufilmi "Nähtamatu võitlus" tootmine80 000
    Ikoon OÜdokumentaalfilmi "Urve Tauts. Raamist ja raamidest" tootmine4 000
    Juhan Kuusi Fond MTÜEesti tänavafotograafia 30. aastase juubeli ja suuremahulise ülevaatenäituse korraldamine5 000
    Kafka Films OÜportreedoki "Raul Vaiksoo. Pätt või Pühak" tootmine12 500
    Karabana OÜjoonisfilmi "Epidemia" tootmine21 000
    Krabnaat & Krüptik OÜmängufilmi "Sinine Masnavi" arendus25 000
    Krabnaat & Krüptik OÜosalemine Berliini kaastootmisturul400
    Kunstiloomus MTÜmoefilmide festivali "MoeKunstiKino" korraldamine2 000
    Kõrgem Kunstikool Pallaskoguteose "Eesti Fotograafia Antoloogia" trükiettevalmistuse honorarid1 485
    Must Käsi MTÜFilmilindifestivali 2020 korraldamine3 500
    Must Käsi MTÜjuubelinädala eriprogrammi korraldamine2 400
    Nafta Films OÜmängufilmi "Konverents" kaastootmine10 000
    Nukufilm OÜlühiprojekti "Kust tulevad täiskasvanud" arendamine2 000
    Nukufilm OÜlühiprojekti "Taaskohtumine" arendamine2 500
    Nukufilm OÜlühianimafilmi "Eriliselt omapärane mees" tootmine15 000
    Oree Films OÜdokumentaalfilmi "Kelly Film - superkangelanna päevaraamat" järeltootmine10 000
    Otaku MTÜXIV Jaapani animatsiooni filmifestivali "JAFF" ning Akira Kurosawa retrospektiivi korraldamine5 000
    Otaku MTÜfilmiprogrammi "TOP7 režissöörid" korraldamine4 000
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ24. Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) korraldamine20 000
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜBaltimaade suurima žanrifilmide festivali HÕFF korraldamine4 000
    Pimik OÜdokumentaalfilmi "Uus eestlane" tootmine sarjas "Eesti lood"7 672
    Q FILM OÜportreefilmi "Galina Grigorjeva" tootmine12 500
    Raster Film OÜdokumentaalfilmi "Kasuisa Värdi" tootmine4 000
    Rühm Pluss Null OÜdokumentaalfilm "Mehe valu" arendus9 000
    Sabat Film OÜdokumentaalfilmi "Võitlus tuleviku nimel" arendus3 000
    Silmviburlane OÜdokumentaalfilmi "Muinasjutt puuhobusest" tootmine4 000
    Stellar Film OÜdokumentaalfilmi "Prügisukeldujad" tootmine sarjas "Eesti lood"7 672
    Stellar Film OÜmängufilmi "Kullake" vähemuskaastootmine20 000
    Stuudio Meksvideo MTÜXX rahvusvahelise lühifilmide festivali "Ennenägematu Film" korraldamine1 000
    Tallifornia Eriotstarbeline Kratt OÜosalemine First Cut Lab töötoas2 000
    Tallifornia Eriotstarbeline Kratt OÜosalemine EFMil400
    Tallifornia OÜosalemine EFMil400
    Tallinna LinnamuuseumFotomuuseumi Portreefotoaasta haridusprogrammi läbiviimine4 000
    Tallinna ÜlikoolJuri Lotmani ja Juri Tsivjani "Dialoog ekraaniga" eestindus2 400
    Tallinna ÜlikoolBFM lühimängufilmide kasseti "Adaptatsioon" toomine6 000
    Tallinna Ülikooldokumentalistika MA diplomifilmide osaline tootmistoetus2 250
    Tallinnfilm OÜsõltumatute filmide linastamine kinos Artis7 500
    Tandem Film OÜlühimängufilmi "Mia ja Liki" tootmine25 000
    Tandem Film OÜosalemine Berlinale EFM filmiturul400
    Tartu Loomemajanduskeskus SAosalemine Cine-Regio (üle-euroopalise regionaalsete filmifondide võrgustiku) töös, liikmemaks3 000
    Three Brothers OÜlühimängufilm ''Triivides kaugusse''25 000
    Umberto & KO OÜdokumentaalfilmi "Neeme Järvi. Trintity" tootmine12 500
    Vesilind OÜdokumentaalfilmi "Laenatud unistus" tootmine10 000
    Wildkino OÜportreefilmi "Mehis Heinsaar. Pingeväljade aednik" tootmine12 500

    Helikunst

    Aavakivi, Marie-Helenkontserdikava ettevalmistamine300
    Aavik, Hans Christianosalemine Ilmar Hannikainen Piano Chamber Music Competition 2020 konkursil Soomes, Jyväskyläs657
    Aavik, Hans Christianaastane õppestipendium õpinguteks viiulierialal Frankfurdi Muusika- ja Esituskunstide Akadeemias3 000
    Aavik, Henri Christoferõpingud kõrgkoolis Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar Saksamaal orkestridirigeerimise erialal1 000
    Adamson, Tiinaõpingud jazzlaulu erialal Skurups folkhögskolas Rootsis1 000
    Aer, Kristelinterpreedistipendium70
    Aimla, Siimloometöötoetus: suur-kooriteose "Libahunt" loomine NUKU koorile1 000
    Altrov, Martenloominguline kvartalistipendium1 500
    Altrov, Marteninterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Arder, Helin-Mariplaadi "Must" väljaandmine1 000
    Avango, Mirjamaastane õppestipendium klarnetiõpinguteks Trossingeni muusikakõrgkoolis3 000
    Bartosik, Tuuliloometöötoetus: akordioniansamblile pala kirjutamine300
    Born, Birgit Katriinõpingud viiuli erialal Londonis Kuninglikus Muusikakolledžis1 200
    Bulgakov, Dmitryinterpreedistipendium70
    Davidjants, Brigittaansambli Hunt teise albumi salvestamine1 000
    Eensalu, Laurvioolakvarteti kava ettevalmistus: interpreedistipendium300
    Eespere, Renéerialastipendium2 000
    Ehala, Eeva-Liisainterpreedistipendium300
    Ella, Triininterpreedistipendium300
    Ernits, Maariinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Fidelman, Liinakontserdi kava koostamine ning kontserttegevuse arendamine 600
    Golubev, Denisinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Gualandi, Guidointerpreedistipendium300
    Gurjev, Rostislavjuubelitoetus teatriseeniorile350
    Heinoja, Fredõpingud Sibeliuse Akadeemias klassikalise viiuli erialal1 000
    Hiiema, Eneliinterpreedistipendium600
    Hinn, Andreinterpreedistipendium300
    Ilves, Silviainterpreedistipendium800
    Jancis, Rainerloometöötoetus1 500
    Joamets, Tanelduo Tanel Joamets- Camillo Cabassi kontsertturnee Eesti linnades500
    Jõeleht, Lauriloometöötoetus: kandlekontserdi loomine1 000
    Jõgeda, Maimumagistriõpingud põhjamaade pärimusmuusika erialal Syddansk Musikkonservatoriumis Taanis 1 000
    Järvi, Maarikainterpreedistipendium300
    Jürjo, Tuulikiinterpreedistipendium70
    Kaarnamets, Jonasloominguline kvartalistipendium1 500
    Kalk, Anna Reginaõpingud kitarri erialal Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar, Saksamaal1 000
    Kallasmaa, Riivointerpreedistipendium800
    Kallastu, Andrusloometöötoetus1 000
    Kallastu, Andrusinterpreedistipendium 200
    Kapten, Kirstiinterpreedistipendium600
    Karin, Lehointerpreedistipendium 200
    Kikas, Tambetõpingud Royal Conservatoire of Scotlandis laulu erialal1 200
    Kivimägi, Johannauudisteoste kirjutamine300
    Kortelainen, Saimi Esterklassikalise viiuli õpingud Kunstuniversität Grazis, Austrias1 000
    Kramp, Kaspar-Oskaraastane õppestipendium õpinguteks trombooni erialal Hannoveri Muusikakõrgkoolis3 000
    Krigul, Ülokaheaastane loominguline stipendium16 000
    Kuldpärg, Gert-Ottõpingud puupuhkpillimeistri erialal Newark College´s Nottinghamshire´s Inglismaal1 200
    Kuusik, Jaanikainterpreedistipendium300
    Kuusik, Jaanikainterpreedistipendium150
    Kuusik, Oliverkaheaastane loominguline stipendium16 000
    Kuusik, Oliverinterpreedistipendium kava "Prantsuse Romanss" ettevalmistamiseks500
    Kuusk, Priiterialastipendium: projekti "Eesti muusikud maailmalavadel" jätkamine200
    Kuuskmann, Martininterpreedistipendium300
    Kuusma, Martõpingud vioola erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Detmold Saksamaal1 000
    Kühn, Jürijuubelitoetus teatriseeniorile350
    Laanesaar, Miinainterpreedistipendium300
    Laas, Jelenainterpreedistipendium70
    Laidna, Mailainterpreedistipendium300
    Laidna, Mailainterpreedistipendium900
    Langeproon, Mikkloominguline kvartalistipendium1 500
    Lattikas, Karl Johannlöökpilliõpingud Hochschule für Musik und Tanz Köln'i magistriõppes1 000
    Leinsaar, Egertinterpreedistipendium600
    Levald, Tiiujuubelitoetus500
    Liiv, Dianainterpreedistipendium 200
    Liiv, Dianainterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Listra, Mariainterpreedistipendium300
    Lock, Hans-GunterGerhard Lock'i ja Hans-Gunter Lock'i osalemine Untwelve'i ühingu mikrotonaalse muusika töötoas1 500
    Lohu, Evitainterpreedistipendium300
    Lutsoja, Jaakinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Luup, Andrilibreto kirjutamine ooperile CRISIS1 500
    Lõhmus, Anuosalemine rahvusvahelisel Orff-pedagoogika suvekursusel Salzburgis
    500
    Maaker, Andrekaheaastane loominguline stipendium16 000
    Maidre-Aarvik, Inesnelja kirikukontserdi korraldamine kavaga "Fantasia rustica"   600
    Maidre-Aarvik, Inesinterpreedistipendium700
    Malva, Kulno3. sooloalbumi "Akordionimeditatsioonid" väljaandmine500
    Marjamaa, Mairoerialastipendium1 500
    Mattiesen, Monikainterpreedistipendium300
    Meibaum, Heilierialastipendium500
    Meier, Vilhoansambli Cathouse Radio ja USA-st pärit Jimmie "Bluesman" Lawsoni koostöös helialbumi väljaandmine1 000
    Metsson, Pilleinterpreedistipendium70
    Mihkelson, Immoerialastipendium4 500
    Miilberg, Hansjuubelitoetus teatriseeniorile350
    Mikson, Meelikainterpreedistipendium500
    Murdvee, Niinajuubelitoetus500
    Mägila, Levi-Danelinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Mänd, Anuinterpreedistipendium300
    Männi, Mariteõpingud sooloklaveri erialal Frankfurdi Muusika ja Esituskunstide Kõrgkoolis (HfMDK)1 000
    Männi, Mariterahvusvahelistel konkurssidel osalemine500
    Mätlik, Heikijuubelitoetus500
    Mölder, Sanderheliplaadi "Kuldne Tempel" masterdamine ja tootmine1 000
    Müntel, Ebeinterpreedistipendium500
    Müüripeal, Eleriinõpingud kooridirigeerimise erialal Sibeliuse Akadeemias1 000
    Nestor, Toomasinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Orro, Taaviaastane õppestipendium õpinguteks klassikalise klarneti erialal Sibeliuse Akadeemias 3 000
    Paberits, Merikeansambli Black Bread Gone Mad lühialbumi "BBGM" salvestamine ja väljaandmine1 000
    Pajuste, Marisklassikalise laulu magistriõpingud Antwerpeni Kuninglikus Konservatooriumis1 000
    Palu, Indrekinterpreedistipendium900
    Palu, Leonorainterpreedistipendium400
    Palu, Leonorainterpreedistipendium 200
    Parker, Theodore Leeerialastipendium500
    Parts, Judithaastane õppestipendium õpinguteks heliloomingu erialal Rhythmic Music Conservatorys Kopenhaagenis3 000
    Pedaja, MickMick Pedaja kolmanda täispika stuudioalbumi plaadistamine1 000
    Pehk, Sanderloometöötoetus: teos puhkpillikvintetile500
    Peterson, Karlosalemine konsertpianisti Elisabeth Leonskaja kursusel Austrias400
    Peterson, Priitõpingud F. Liszti nim. Weimari Muusikakõrgkoolis klassikalise kitarri erialal1 000
    Piirsalu, Triinuosalemine Valdres Sommersimfoni meistrikursusel Norras400
    Piirsalu, Triinuõpingud viiuli erialal Sibeliuse Akadeemias1 000
    Plaas-Kala, Kädyinterpreedistipendium 1 500
    Purga, Maarjainterpreedistipendium250
    Pähkel, Lauraõpingud Londoni Kuninglik Muusikakolledžis flöödi erialal 1 200
    Pärn, Miinainterpreedistipendium150
    Raat, Alvinmuusika loomine tantsuetendusele "Kivikindel": loometöötoetus500
    Raide, Rasmus Andreasinterpreedistipendium300
    Raide, Rasmus Andreasklaveriõpingud Saksamaal ülikoolis Hochschule für Musik Karlsruhe1 000
    Rajamäe, Erikinterpreedistipendium70
    Rajandi, Mingoosalemine interdistsiplinaarses projektis "Travers" Kopenhaagenis300
    Randla, Mariliorkestri Cosmoskva albumi "Spider" väljaandmine1 000
    Randveer, Siimansambli Wrupk Urei uue heliplaadi salvestamine1 000
    Randvere, Johannabarokktšello ja viola da gamba õpingud Sibeliuse Akadeemias1 000
    Rantala, Kristina BiancaRantala Project plaadi salvestamine1 000
    Raska, Katariinosalemine improvisatsioonilise muusika intensiivkursusel Ameerikas500
    Raudmäe-Tauts, UrveUrve Tauts 85. juubeliplaat1 500
    Raudonen, Olgainterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Regensperger, Vitalijklaveritrio 2 kontserti Lõuna-Eestis600
    Remmelgas, Enriosaleda meistrikursustel Helsingis, Sibeliuse akadeemias250
    Rent, Raelõpingud Šoti Kuninglikus Konservatooriumis klassikalise laulu erialal1 200
    Rips, Piretloometöötoetus: noorte keelpilliorkestrile uudisteose loomine700
    Rokaševitš, Kristiinainterpreedistipendium500
    Roots, Valle-Rasmusõppestipendium õpinguteks muusika interpretatsioon/flööt õppekavas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias600
    Roots, Valle-Rasmusinterpreedistipendium600
    Rosin, Heigoenesetäiendus “Theodor Milkov International Marimba Summer Camp” Kreekas700
    Rosin, Heigointerpreedistipendium600
    Rubina-Hunter, SofiaSofia Rubina - Hunter CD salvestus1 000
    Rünk, Hälisõpingud klassikalise laulu erialal Šotimaa Kuninglikus Konservatooriumis1 200
    Saame, Marieõpingud kõrgkoolis Schola Cantorum Basiliensis Baselis fiidli ja laulu erialal1 200
    Sakkos, Nataliajuubelitoetus500
    Sarv, Karinvioolakvarteti kava ettevalmistus: interpreedistipendium300
    Sepalaan, Reneinterpreedistipendium300
    Siimer, Rebekka Airinõpingud viiuli erialal Frankfurdi Muusika ja Kujutavate Kunstide Kõrgkoolis
    1 000
    Sildos, Mailerialastipendium600
    Silmato, Merleinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Sink, Theodorinterpreedistipendium600
    Sisask, Tiiuinterpreedistipendium300
    Soo, MartFlorian Walter - Mart Soo CD väljaandmine1 000
    Steiner, Timoloometöötoetus: uudisteose "Ülemlaul vaimsele vaprusele" loomine2 000
    Strogiy, Ruslanõpingud Sibeliuse Akadeemias klaveri erialal1 000
    Sumera, Eva-Mariavioolakvarteti kava ettevalmistus: interpreedistipendium300
    Sumera, Kadri-Annkaheaastane loominguline stipendium16 000
    Sumera, Kadri-Anninterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Sõmer, Signeinterpreedistipendium300
    Zibo, Henriinterpreedistipendium500
    Žigurs, Liinavioolakvarteti kava ettevalmistus: interpreedistipendium300
    Žigurs, Liinainterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Žukova, Karolinaõpingud klaverikammermuusika erialal Frankfurti Muusika ja Esituskunstide kõrgkoolis1 000
    Taal, Ralfkontserdikava ettevalmistamine300
    Talts, Rahelõpingud pop-jazz klaveri bakalaureuse õppekaval Syddansk Musikkonservatoriumis Taanis1 000
    Talvet, Marta-Liisakompositsiooniõpingud Berliini Kunstide Ülikoolis1 000
    Talvet, Marta-LiisaDarmstadti kaasaegse muusika kursustel osalemine450
    Tamm, ArnoArno Tamme sooloplaadi salvestus, helitöötlus ja trükk1 000
    Tammesalu, Aareerialastipendium2 000
    Tegelmann, Kadriinterpreedistipendium300
    Tepp, Reinutinterpreedistipendium300
    Tepp, Reinutinterpreedistipendium300
    Tiisler, Alvarinterpreedistipendium300
    Tohver, Anneliinterpreedistipendium250
    Tool, Aareerialastipendium1 000
    Toomoja, Kadriosalemine Ton Koopmani oreli meistrikursusel Soomes, Kotkas330
    Toots, Jormakammermuusika kontsertide korraldamine Tartus, Võrus, Tõrvas ja Suure-Jaanis500
    Toots, Jormainterpreedistipendium500
    Traksmann, RobertTrio ´95 osalemine Soomes Ilmari Hannikaineni nimelisel Klaverikammermuusika konkursil950
    Traksmann, Robertõpingud prof. Kolja Blacheri viiuliklassis Berliinis, Hochschule für Musik Hanns Eisleris1 000
    Traksmann, Robertinterpreedistipendium300
    Trump, Jannoaastane õppestipendium basskitarri ja kompositsiooni õpinguteks Amsterdami Konservatooriumis3 000
    Tõnso, Aivarerialastipendium1 000
    Unt, Elkeesinemine koos bariton Atlan Karbiga Tartus Pauluse kiriku Orelisuve kontserdisarjas285
    Uusberg, Pärtloometöötoetus: uudisteose kirjutamine Ensemble Auftaktile1 000
    Vals, ArgoKullaaugu muusikafestival 20201 000
    Van Der Ree, Lodewijk Willeminterpreedistipendium300
    Watt, Kristiinaõpingud lauto/teorbi erialal Guildhall School of Music & Drama´s Londonis 1 200
    Vau, Indrekinterpreedistipendium600
    Veigel, TiitKlarnetisuvi Elva 2020 - korraldamine, esinejate ja õppejõudude honorarid2 500
    Veissmann, Triinosalemine barokkinterpretatsiooni kursustel "Arte dei Suonatori Masterclasses 2020"300
    Veisson, Markoansambli Puuluup tuur Jaapanis1 200
    Veldi, Susanna Aleksandraõpingud džässmuusika laulu erialal USC Thornton School of Music magistris Los Angeleses 1 000
    Veretenina, Mariakontsertide sarja "20 suvist kontserti üle Eesti aastal 2020" korraldamiskulud1 700
    Verte, Linda-Anetteinterpreedistipendium500
    Veski, Villukontserdid Fääri Saartel, festivalil Summartonar 2020500
    Vihmann, Mattiasinterpreedistipendium300
    Vinkel, Aneteõppestipendium õpinguteks muusika interpretatsioon/tšello õppekavas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias600
    Voronova, Olgainterpreedistipendium 200
    Voronova, Olgainterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Vulp, Urmasinterpreedistipendium suvefestivalil "Mõisamängud" esitatavate teoste ettevalmistamiseks100
    Vähi, Peeterjuubelitoetus500
    Välja, Egmontinterpreedistipendium300
    Välja, Johannesõpingud Saksamaal Hochschule für Musik und Theater München'is tšello erialal1 000
    Välja, Liisamagistriõpingud vioola erialal Põhja-Inglise Kuninglikus Muusikakolledžis Manchesteris, Inglismaal1 200
    Väljaots, Evakandleõpingud Sibeliuse Akadeemias pärimusmuusika erialal1 000
    Üksvärav, Endrikkaheaastane loominguline stipendium16 000
    Aavo Otsa MuusikastuudioXXV Võru Vaskpillipäevade korraldamine700
    Acoussion MTÜrändav kultuurifestival Võnge 20202 000
    Ambifunk MTÜKukemuru Ambient helifestivali 2020800
    Ansambel U MTÜU: DYCE võrgustiku Tallinna kontserdi ettevalmistus, korraldus ja ühe teose salvestus1 000
    Autorfest OÜValter Soosalult heliteose tellimine ja autorikontserdi ettevalmistamine500
    Collegium Musicale MTÜCollegium Musicale kevad- ja suvehooaeg 20202 500
    Collegium Musicale MTÜUus-Meremaa kontsertreisi majutuskulud2 000
    ContempArt MTÜV Narva Ooperipäevad2 000
    Corelli Music OÜPimpinone sarjas "Mõisaromantika"1 500
    Corelli Music OÜEesti mõisad 20201 500
    Credo Festivalid MTÜXXVII Rahvusvaheline vaimulikumuusika festival CREDO 2 500
    DataZoo OÜfilmi "Don Juan Tallinnas" filmimuusika väljaandmine vinüülplaadil500
    David Oistrahhi Festival MTÜMusica Hymnis sügiskontsert1 400
    EELK Paistu Maarja Koguduskontserdid Paistu Maarja kirikus 300
    EELK Simuna Siimona ja Juuda KogudusIV Rahvusvaheline Gustav Normanni orelifestival500
    EELK Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskoplik Toomkoguduskesknädala orelikontserdid "Louis Vierne 150" Tallinna toomkirikus1 000
    EELK Tartu Pauluse koguduskontserdisari "Pauluse orelisuvi 2020"600
    Eesti AkordioniliitRahvusvahelise Akordioniliidu (CIA) 2020.a. liikmemaksu tasumine250
    Eesti Filharmoonia Kammerkoor SAEFK kontsert "Lävel" koostöös IRCAMiga ja Mehhiko elektronmuusika keskusega1 000
    Eesti Flöödiühing MTÜEesti Flöödiühingu 21. suveakadeemia korraldamine4 000
    Eesti Gregoriaani Ühing MTÜVox Clamantise osalemine Dundalki festivalil Iirimaal: lennupiletid1 000
    Eesti Heliloojate Liitosalemine organisatsioonide ECSA ja ISCM töös1 000
    Eesti Interpreetide Kontserdid SAKammermuusika maale aprill - oktoober 20203 500
    Eesti Interpreetide Kontserdid SAEIK kontserdid Tallinnas aprill - oktoober 20204 000
    Eesti JazzliitEesti Jazzliidu XVI hooaja lõppkontsert: JT Conception ja Sofia Rubina1 200
    Eesti JazzliitEesti Jazzliidu ja Triigi Filharmoonia ühepäevane muusikafestival2 000
    Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing IN CORPOREIX noorte kammermuusikakursuse korraldamine Rakveres4 000
    Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing IN CORPORErahvusvahelise klaverikammermuusikakonkursi korraldamine 3 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing2020. aasta II kvartali tegevustoetus800
    Eesti Keelpilliõpetajate ÜhingXXIII üleriigilise keelpillimängijate suvekursuse korraldamine Värskas6 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühingajakirja Keelpilliõpetaja väljaandmine500
    Eesti Kontsert SAEesti Rahvusmeeskoori kontsertreis Prantsusmaale St Denis festivalile5 000
    Eesti Muusika- ja TeatriakadeemiaI. Bezrodnõi 90. sünnipäevale pühendatud konverentsi ja kontserdi korraldamine1 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemialoomeuurimuslik konverents „Doctors in Performance“5 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemialisastipendiumid ERASMUS ja NORDPLUS programmi raames välismaal õppivatele EMTA tudengitele5 000
    Eesti Muusika- ja TeatriakadeemiaEesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdid perioodil veebruar-juuni 20201 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiarahvusvaheline konverents "Sustainable Development in Music Education"1 600
    Eesti Muusikafond SAmuusika loomise suvekooli korraldamine ja läbiviimine Viljandis2 500
    Eesti Orelisõprade Ühing MTÜrahvusvaheline orelifestival "Reval 2020"2 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜXXVIII Viljandi pärimusmuusika festivali korraldamine8 000
    Eesti Rahvusringhäälingosalemine Rahvusvahelisel Heliloojate Rostrumil 2020 Belgradis500
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜXXIV Rahvusvahelise Muhu Tulevikumuusika Festivali "Juu Jääb 2020" ettevalmistamine ja korraldamine2 500
    Eesti Teatri Festival SAhelilooja ja koori kaasamine Saueaugu Teatritalu lavastusse "Kadunud kodu" 2 000
    Endla Teater SAEndla Jazzklubi kontserdid 2020 II kvartalis800
    ERP OÜfestivali Klaaspärlimäng 2020 kulude katmine7 000
    ERP OÜKlaaspärlimäng Sinfonietta osalemine Music en Nacre festivalil festivaliorkestrina2 000
    Festival AFEKT MTÜRahvusvaheline Nüüdismuusika Festival AFEKT 2020 Tallinnas ja Tartus5 000
    Festivitas Artium MTÜkontsertide "Traditsiooniline indiaani ja kreooli muusika" ja "Keskaeg ja kaasaeg" korraldamine kevad-sügisesel hooajal 20202 000
    Floridante MTÜFloridante barokkorkestri kontsert augustis 20201 000
    Folgisellide Selts MTÜMooste Elohelü: klassikaline muusika kohtub pärimusmuusikaga1 000
    G. Otsa nim Tallinna MuusikakoolOtsa kooli Suur Kammermuusika Galakontsert 234
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakoolkontsert "Otsa kooli noored talendid" Tallinna kammerorkestriga 1 000
    G. Otsa nim Tallinna MuusikakoolG. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli 74. lennu kontsert-lõpuaktus Estonia kontserdisaalis1 600
    H. Elleri nim. Tartu MuusikakoolElleri noorte muusikute osalemine rahvusvahelistel konkurssidel-festivalidel veebruaris, märtsi alguses ja mais400
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakoolmeistriklasside ja arenguprogrammide korraldamine Elleris maikuus 20201 000
    Haapsalu Kultuurikeskuskevadiste dzässikontsertide korraldamine Haapsalus400
    HanseHornFest MTÜLõuna-Eesti metsasarvemängijate osavõtt HanseHornFest 2020, Brilon 600
    Hea Uus Heli MTÜÜle Maa Heli 2020 korraldamine Maajaamas600
    Heinavanker OÜHeinavankri kontserdid Tallinnas, Tartus ja Vormsil800
    Heinavanker OÜHeinavankri kontserdid Saksamaal ja Poolas 1 000
    Heli Ernitsduo Telluuri albumi väljaandmine1 000
    Hiiuotsa Heaks MTÜkolme kontserdi korraldamine Kalana külas900
    Hugo Lepnurme MuusikaühingXIV Juuru Orelisuve "Ons noorus ilus aeg" korraldamine ja esinejate tasud600
    IDA MTÜIDA Raadio tegevustoetus1 000
    Improtest MTÜrahvusvahelise kontsertsarja Improtest ettevalmistamine150
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜosalemine North Sea Jazz Festivalil Hollandis700
    JazzTime MTÜSillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" ühe kontserdi korraldamine200
    Joovikas OÜSven Grünbergi albumi "OM" taasavaldamine.1 000
    Järvi Festival MTÜ10. Pärnu Muusikafestivali korraldamine10 000
    Kammermuusikud MTÜHjaK sarja hooaja 2019/2020 viimase kontserdi korralduskulud500
    Kauni Muusika MTÜSõru Jazz 2020 korraldamine5 500
    Kerema Kultuurikoda MTÜmuusikauudisteportaal Muusikaelu.ee 1 000
    Kitarrihelinad MTÜTartu Klassikalise Kitarri Festivali korraldamine700
    Klaveripoeg OÜRannapi uue klaveriloomingu koos elektroonikaga salvestamine ja CD väljaandmine1 000
    K-Music OÜIvi Tiviku viiulikooli uus osa: Heliredelid algajatele1 500
    Kodavere PärimuskeskusMurdemuusika kontserdid Kodavere Pärimuskeskuses300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SAkontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuremaa lossis300
    Kuressaare KultuurivaraBeethoven 250 tähistamine esmaklassilise kontserdiga Kuressaare kultuurikeskuses600
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskuskontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Hiiumaa vallas300
    Lihula Muusikapäevad MTÜXII Rahvusvahelise klassikalise muusika festivali Lihula Muusikapäevad korraldamine1 000
    Lood ja Laulud MTÜVeljo Tormise 90. sünniaastapäeva tähistamine kontsertlavastusega "Lindude äratamine" Kõrveaial1 300
    Lootsi Koda SAKreegi päevad 2020: kontserdid Haapsalus, Hiiumaal ja Saaremaal1 800
    Lootsi Koda SAPärdi päevad 2020 kontserdid üle Eesti, Arvo Pärdi 85 juubelihooaja tähistamine7 000
    Lootsi Koda SAVeljo Tormise 90. sünniaastapäeva tähistamine: kontserdid "Eesti ballaadid" 5 000
    Loovüksus MTÜMustjala festival 20202 500
    Loovüksus MTÜLossimuusika kontserdisarja jätkamine1 500
    Maksim Štšurainterpreedistipendium500
    Mittetulundusühing Georg Otsa nimeline rahvusvaheline muusikafestivalIV Rahvusvaheline Georg Otsa nimeline festival-konkurss2 000
    Munalinn MTÜIntsikurmu Festival 2020 5 000
    Musica Sacra MTÜViljandi Orelifestivali korraldamine500
    Mustonenfest MTÜrahvusvahelise muusikafestivali MustonenFest Tallinn-TelAviv korraldamine Iisraelis1 000
    Muusikaühing Studio Vocale27. Haapsalu vanamuusikafestivali korraldamine13 500
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜPLMF klassikalise muusika kontserdisarjad üle Eesti1 000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜXVI Tallinna Kammermuusikafestival 2 000
    Narva Jazz MTÜRahvusvahelise noorte muusika 25. festival "Narva Jazz 2020" korraldamine500
    Noor Muusik MTÜkonkurss Noor Muusik - Tallinn 2021 ettevalmistusprojekt1 000
    Nordic Waves OÜJoel Remmel "Live at Taff Club" vinüülplaadi väljaandmine1 000
    Nõlvaku muusika MTÜNõlvaku Muusika 2020 läbiviimine500
    Oopus OÜosalemine suvistel festivalidel 2020: Borderland (DK), Kometa (LV) ja Tribalanga (PL)700
    Open Room OÜansambel RÜÜT esinemine EBU Folk Music Festivalil Saksamaal 2020. a800
    Opera Veto MTÜErnst Kreneki lühiooperite Diktaator ja Raskekaal või rahvuslik uhkus lavastusperioodid ja etendused1 000
    Opera Veto MTÜTze Yeung Ho kolmekeelse ooperi "minn(i)e" välja toomine800
    Orthodox Singers SAValeri Petrov 60. Juubelikontsert1 000
    Plokkflöödiühing ERTA-Estonia MTÜPlokkflöödiühing ERTA-Estonia suvekooli korraldamine ja läbiviimine1 200
    Politsei- ja Piirivalveametühiskontserdid Helsingi Politseiorkestriga Helsingis ja Tallinnas1 000
    Põhja-Sakala VallavalitsusXXIII Suure-Jaani Muusikafestivali korraldamine Põhja-Sakala vallas2 000
    Pärnu LinnaorkesterPärnu Linnaorkestri kontserdi korralduskulude katmine3 200
    Pärnu LinnaorkesterPärnu Linnaorkestri kontsert Jelgavas800
    Pärnu Ooperiselts MTÜSUVEAARIA 20201 500
    Rakvere MuusikakoolXXI Saksofoni kevadpäevade korraldamine Rakveres700
    Rakvere Muusikakooli SihtasutusVirumaa Kammerorkestri kontsert Rakvere Muusikakooli 75. juubeliks ja emadepäeva tähistamiseks1 000
    Rapla Kirikumuusika Festival MTÜ28. Rapla Kirikumuusika Festivali, Rapla Suvekooli, konkursi "Raplamaa Noor Muusik” korraldamine5 000
    Roosna-Alliku Rahvamajakontsertsari "Muusika 102 Eestimaale" Roosna-Allikul300
    Rootsi-Kallavere Küla Seltskolme kontserdi ja Riho Joonase nim 2. trummipäeva korraldamine500
    Saaremaa Kitarriakadeemia MTÜ14. Kuressaare Kitarrilaagri korraldamine1 500
    SirCorp OÜnoorte klassikalise muusika festivali "Kratt" toimumine2 000
    Soundsright Management OÜDima Diski EP salvestamine Devon Analogue Studios1 000
    Tallinna FilharmooniaTallinna Filharmoonia Mustpeade Maja džässiklubis TAFF Club esinevate Eesti muusikute honorarid1 000
    Tallinna Huvikeskus KulloTHK Kullo tütarlastekoori Ellerhein 2020 kontserditegevuse toetus800
    Tallinna Jazziklubi MTÜJazziklubi Philly Joe's suvise perioodi ürituste korraldamine 2020
    1 500
    Tallinna Kesklinna Vaba Aja KeskusKatariina kiriku suvemuusikasari700
    Tallinna Kitarrifestival MTÜTallinna Kitarrifestivali 3. rahvusvahelise konkursi korraldamine2 000
    Tallinna MuusikakeskkoolTallinna Kammerorkestri ja Tallinna Muusikakeskkooli solistide kontsert "Kivimäe virtuoosid 2020"900
    Tallinna MuusikakeskkoolTallinna Muusikakeskkooli kammerkoori konkurssreisi kulude katteks3 000
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜTallinna Uue Muusika Ansambli keelpillitrio kontsert "What ever Works!" festivalil Turus, Soomes600
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜTallinna Uue Muusika Ansambli multimeedia kontsert1 500
    Talsi Music OÜCurly Strings Kanada tuur 1 000
    Tobiase Selts MTÜXIV Rudolf Tobiase nimelise klaveriõpilaste konkursi žürii kulud 500
    Triigi Filharmoonia MTÜTriigi Filharmoonia 5. hooaja avakontserdi korraldamine 1 200
    Trumbi Muusika OÜgalakontsert: Uno Loop 90 "Mis värvi on armastus" 800
    Uljazz OÜansambli Trio Maag ja Isabel Bermejo kontserdid Eestis250
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜSuvemuusika 2019 kontsertide ettevalmistamine ja läbiviimine1 500
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜhelilooja 90. sünnipäevaks virtuaalse keskuse loomine 2 000
    Viljandi Vanamuusika Festivalsariprojekti "MuusikaSündmus" 26. hooaja lõppkontserdi teostamine500
    Viljandi Vanamuusika FestivalViljandi XXXV vanamuusika festivali ettevalmistus ja teostus7 000
    Viru Folk MTÜfestivali Viru Folk 2020 korralduskulud2 000
    VM Fest MTÜG.B.Pergolesi "Stabat Mater" Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus1 500
    VM Fest MTÜV rahvusvahelise vaimuliku muusika festivali VM FEST Mustvee ettevalmistamine2 000
    Voces Tallinn MTÜ2020. aasta II kvartali tegevustoetus1 200
    Vormsi Vallavalitsusmuuseumiöö suure talharpa-kontserdiga "Talharpad öös" Vormsi talumuuseumis500
    Võru Loomeselts MTÜVõru Jazziklubi kontserdid 2020. aasta III-IV kvartalis1 800
    Võru Sümfoonilise Muusika ÜhingVIII rahvusvahelise Eduard Tamme nimelise Võru Puhkpillifestivali korraldamine3 000
    Võrumaa VaskpilliühingPaganamaa Brass 2020: noorte puhkpillimängijate suvekool700
    Helikunsti sihtkapitali algatatud toetused
    Hunt, ReetMärt Hundi matuse toetus640

    Kehakultuur ja sport

    Aaslav-Kaasik, Eveühekordne elutöötoetus400
    Aaslav-Kaasik, Lembitjuubelitoetus400
    Aigro, Enejuubelitoetus400
    Alter, Markkusstipendium "Noor ja andekas"650
    Berggren, Mattheusühekordne elutöötoetus400
    Bobõleva, Anastassiastipendium "Noor ja andekas"650
    Bogdanov, Alekseijuubelitoetus400
    Chukavin, Kirillstipendium "Noor ja andekas"650
    Dalidovitš, Anatoli ühekordne elutöötoetus400
    Jaak Lipsojuubelitoetus400
    Jaigma, Ennühekordne elutöötoetus400
    Jefimova, Enelistipendium "Noor ja andekas"650
    Jegers, Kevin Christopherstipendium "Noor ja andekas"650
    Johanson, Robertstipendium "Noor ja andekas"650
    Jõgi, Mattiühekordne elutöötoetus400
    Järva, Reinühekordne elutöötoetus400
    Järveoja, Nikolaijuubelitoetus400
    Jürgens, Carlossportlasestipendium1 000
    Jürjo, Velloühekordne elutöötoetus400
    Kaasik, Keidysportlasestipendium  1 000
    Kalda, Riinajuubelitoetus400
    Karavajev, Jevgeniühekordne elutöötoetus400
    Kermon, Märtjuubelitoetus400
    Koovit, Taunoloometöötoetus, enamlevinud spordivigastuste füsioterapeutiliste eestikeelsete teaduspõhiste ravijuhiste koostamine2 000
    Kosareva, Sofiasportlasestipendium1 000
    Kruuspan, Oliverstipendium "Noor ja andekas"650
    Lepajõe, Madisjuubelitoetus400
    Lepman, Kirillstipendium "Noor ja andekas"650
    Levkoi, Jaanusjuubelitoetus400
    Liik, Ellenjuubelitoetus400
    Liivamägi, VelloEesti koondislaste osalemine Downi sündroomiga ujujate maailmameistrivõistlustel900
    Luik, Aleksanderstipendium "Noor ja andekas"650
    Mainla, Ennosalemine ning ettekandega esinemine ISHPES XXI kongressil Jaapanis, Sapporos600
    Maksimov, Valeriühekordne elutöötoetus400
    Merirand, Matiühekordne elutöötoetus400
    Metsar, Ennühekordne elutöötoetus400
    Mikk, Elviraühekordne elutöötoetus400
    Murashko, Polinastipendium "Noor ja andekas"650
    Muuga, Ingridjuubelitoetus400
    Nazarov, Karl Eriksportlasestipendium 1 000
    Noormägi, Johannesjuubelitoetus400
    Nurk, Tõnu Peepühekordne elutöötoetus400
    Olde, Gretestipendium "Noor ja andekas"650
    Palm, Illeühekordne elutöötoetus400
    Peets, Johannesühekordne elutöötoetus400
    Pello, Janekloometöötoetus, spordiala ultimate frisbee eestikeelsete õppematerjalide loomiseks300
    Potšinok, Erikstipendium "Noor ja andekas"650
    Potšinok, Marekstipendium "Noor ja andekas"650
    Priimägi, Henrikstipendium "Noor ja andekas"650
    Proment, KristiinaJaan Niinepi matusetoetus400
    Põdra, Tanelstipendium "Noor ja andekas"650
    Põvvat, Üllarühekordne elutöötoetus400
    Pärnakivi, Aimeühekordne elutöötoetus400
    Pärnpuu, Leiliühekordne elutöötoetus400
    Raiend, Illimarstipendium "Noor ja andekas"650
    Reinaas, Mattiasstipendium "Noor ja andekas"650
    Rooba, Jüriühekordne elutöötoetus400
    Rõtova, Merikeühekordne elutöötoetus400
    Saar, Beritstipendium "Noor ja andekas"650
    Saar, Kevinsportlasestipendium1 000
    Saem, Cathysportlasestipendium1 000
    Siimann, Mattiasstipendium "Noor ja andekas"650
    Sillart, Sinaidaühekordne elutöötoetus400
    Sirel, Kerstiühekordne elutöötoetus400
    Soonik, Kristel Sandrastipendium "Noor ja andekas"650
    Stamm, Rainiraamatu "100 mängu ja testid võrkpallitreenerile ja liikumise õpetajale" väljaandmine1 000
    Śtork, Savvaühekordne elutöötoetus400
    Stupkin, Borisssportlasestipendium  1 000
    Talu, Jüriühekordne elutöötoetus400
    Tamm, Johanstipendium "Noor ja andekas"650
    Tannil, Riinastipendium "Noor ja andekas"650
    Tobi, Aime-Maieühekordne elutöötoetus400
    Tobias, Erikstipendium "Noor ja andekas"650
    Toompuu, Mariestipendium "Noor ja andekas"650
    Torn, Kenosalemine Juuniorite maailmameistrivõistlustel autorallis, rallidel osalemine ja ettevalmistus2 000
    Visnap, Tanelsportlasestipendium  1 000
    Audentese Spordiklubi MTÜosalemine tütarlaste U13 vanuseklassi EGBL turniiri superfinaalil Czluchovis, Poolas800
    Audentese Spordiklubi MTÜosalemine tütarlaste U15 vanuseklassi EGBL turniiri superfinaalil Samaaras, Venemaal1 000
    Audentese Spordiklubi MTÜU17 Tütarlaste EGBL turniiri III etapi korraldamine Tallinnas2 000
    Auto-Motoklubi LIGUR RACINGJanno Liguri rallikrossi Euroopa MV osalemine ja transpordikulud2 000
    Classic Event MTÜClassic Pärnu rahvusvahelise takistussõiduvõistluse korraldamine Pärnu rannas2 500
    Eesti Amburite Liit MTÜ14 IAU Euroopa Meistrivõistlused ammulaskmises ja IAU General Assamble Horvaatias, Osijekis 2 000
    Eesti Antidoping SAosalemine WADA ja Poola Antidopingu Agentuuri Result Management koolitusel280
    Eesti Elektriratastooli Saalihoki Klubi MTÜelektriratastooli saalihoki turniiril osalemine1 500
    Eesti Golfi Liit MTÜosalemine Euroopa meistrivõistlustel1 000
    Eesti Golfi Liit MTÜosalemine Euroopa meistrivõistlused (meeskondlik)2 000
    Eesti Golfi Liit MTÜThe Amateur Championship ehk individuaalne MM1 000
    Eesti Hobikrossiklubimotokrossi üritus Põlgastes, Põlvamaal500
    Eesti Jalgratturite Liitnaisjuuniorite maanteekoondise osalemine rahvuste karika etappidel1 200
    Eesti Jalgratturite LiitU23 maanteesõidu koondise osavõtt rahvuste karika etappidel1 800
    Eesti Jalgratturite Liitjuuniorite koondise osavõtt rahvusvahelistest võistlustest, ettevalmistus tiitlivõisteks1 500
    Eesti Jalgratturite LiitPeeter Pruusi osalemine maastikumaratoni Euroopa Meistrivõistlustel1 000
    Eesti Kergejõustikuliitrahvusvaheline koolitus "Kas suudame eestlased kiiremini jooksma panna?" - Kerron Tamara Stewart2 000
    Eesti Kergejõustikuliittreenerite ja spordiametnike lähetamine rahvusvahelistele koolitustele ja seminaridele2 000
    Eesti Kurtide Spordiliit17. kurtide male maailmameistrivõistluste korraldamine Tallinnas2 000
    Eesti Käsipalliliittalendilaager 2004 sündinud mängijatele1 500
    Eesti Laskurliitettevalmistus ja osalemine Euroopa juunioride meistrivõistlustel2 000
    Eesti Laskurliitosalemine juunioride maailmameistrivõistlustel2 000
    Eesti LaskurliitNelja maailmameistri mälestusvõistluste korraldamine1 000
    Eesti LauatenniseliitNETU Youth Championships ( Põhjamaade noorte MV ) korraldamine3 000
    Eesti Moodsa Viievõistluse Liitosalemine noorte ja juuniorite EM ja maailmameistrivõistlustel2 000
    Eesti Olümpiaakadeemia MTÜROKi olümpiaharidusmaterjalide (OVEP Toolkit) tõlkimine2 000
    Eesti Orienteerumisliitülemaailmse orienteerumispäeva ja Eestimaa orienteerumisnädala korraldamine2 000
    Eesti Orienteerumisliitorienteerumisjärelkasvu suvine noortelaager500
    Eesti PurjelaualiitPurjelaua Slaalom Harrastajatele, võistlussarja korraldamine750
    Eesti Purjelaualiitpurjelauaspordi FUN võistlussarja korraldamine500
    Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liitpurjetamisvõimalus Kuressaare merepäevadel puuetega ja raskustes inimestele400
    Eesti RulluisuliitTallinna Rulluisumaratoni korraldamine1 000
    Eesti Rulluisuliitrulluisukolmapäevakute korraldamne1 500
    Eesti Saalihoki Liitsaalihoki õppepäevade korraldamine koolides ja spordiklubides1 200
    Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide LiitTallinna metsakalmistul asuva spordiveteranide rahula hooldus ja korrashoid1 000
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜharrastusliikumise sündmuse XXI Tallinna Võimlemispeo "Nelikväe maagia" korraldamine1 500
    Eesti Suusaliitkahevõistlejate treeningmetoodilise õpiku tõlkimine eesti keelde, kujundamine ja trükkimine2 000
    Eesti SuusaliitESL treenerite, kohtunike, sportlaste kevadine praktiline rahvusvaheline koolitusseminar Käärikul3 000
    Eesti SuusaliitFIS suusaalade rahvusvaheliste võistluste korraldajate koolitus Norras500
    Eesti SuusaliitEesti erinevate suusaalade esindajate osalemine FIS 52. kongressil ja alakomiteedes2 500
    Eesti Sõudeliitkohtunike koolitus ja praktika2 000
    Eesti Sõudeliitosalemine Euroopa sõudeföderatsioonide juhtide koosolekutel300
    Eesti Sõudeliitosalemine European Rowing Confederation General Assembly'l600
    Eesti Sõudeliitettevalmistus ja osalemine U19 EM-l2 000
    Eesti Tennise Liit MTÜEstonian Junior Open, 12-18 aastaste rahvusvahelise turniiri korraldamine2 000
    Eesti Uisuliitrahvusvahelise uisuliidu kongress2 400
    Eesti Ujumisliitosalemine juunioride EM-il1 500
    Eesti Veemoto Liitjetispordi koondise osalemine maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel5 000
    Eesti Veemoto LiitErko Aabramsi osalemine klassi F-500 maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel1 000
    Eesti Vehklemisliitepeenaiskonna ettevalmistus ja osalemine Euroopa meistrivõistlustel1 200
    Eesti Vehklemisliitjuunioride ettevalmistus ja osalemine U23 Euroopa meistrivõistlustel1 500
    Eesti Vehklemisliitepeemeeskonna ettevalmistus ja osalemine Euroopa meistrivõistlustel1 200
    Eesti Vibuliit MTÜkoondise osalemine Euroopa MV-l2 000
    Eesti Võimlemisliitiluvõimlemiskoondise osalemine Euroopa meistrivõistlustel3 000
    Elva Laskespordiklubirahvusvahelise 48. Heli Rassi mälestusvõistluse korraldamine300
    Elva SpordiliitElva südaööjooks700
    Erkmaa Korvpallikool MTÜrahvusvahelise noorte korvpallilaagri "Erkmaa Suvekursus" korraldamine1 200
    Gurmeejooksud MTÜSillamäe ultra korraldamine500
    Hauka veloklubimaastikuratta teatekross Pärsimäel300
    HC Panter MTÜnoorte hokipoiste osalemisel Soome Meisrivõistlustel C2AA vanuseklassis1 500
    Head Teil Teen MTÜJKL jalgpallinaiskonna osalemine rahvusvahelisel jalgpalliturniiril Riga CitY CUP500
    Hiiumaa Sulgpalliklubi TUTIHiiumaa Sulgpalliturniiri korraldamine400
    Hiiumaa Võrkpalliklubi63. Hiiumaa võrkpalliturniiri korraldamine1 500
    Ida-Virumaa SpordiliitIda-Virumaa spordimängude ja liikumisürituste korraldamine1 000
    Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool MTÜrahvusvahelise noorte jalgpalliturniiri Flora Seesam Cup korraldamine2 000
    Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ4. rahvusvahelise kurlinguturniiri "White Nights Trophy 2020" korraldamine800
    Järvamaa SpordiliitJärvamaa spordimängude ja suvemängude korraldamine500
    Kalevi Jahtklubi MTÜsoolopurjetamise sarja Baltic Sea Solo Race korraldamine1 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜnoorratturite kevadlaager Hispaanias1 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜTour de Himmelfart osavõtukulud500
    Kalevi Jalgrattakool MTÜnoorte mägirattasari2 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜühe ringi sõit trekil´2020 lastele 8-etapiline võistlussari800
    Kalevi Jalgrattakool MTÜKalevi meistrivõistlused jalgratturite kriteeriumisõidus 3-etapiline sari1 000
    Kalevi Piljardikool MTÜpiljardispordi propageerimine ning kandepinna laiendamine1 000
    Katleri Taekwondoklubirahvusvaheline Taekwondo turniir „BaltCup” , A klassi turniir500
    Klubi Püha Loomaaed MTÜ21. Jõulumäe rattamaratoni korraldamine500
    Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev MTÜEYBL U20 etapp Tallinnas2 000
    Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaLäänemaa spordimängude korraldamine1 000
    Maadlusklubi Jaan MTÜJaan Jaago malestusvõistlused kreeka-rooma maadluses500
    Motoklubi Redmoto RC/Autra RacingPriit Biene osalemine Enduro MM etappidel Portugalis ja Hispaanias2 000
    Motus spordiklubiIda-Virumaa liikumisharrastuse jooksuürituste sarja "Narva Jooksusari 2020" korraldamine800
    Noored Olümpiale SAdokumentaalfilmide seeria SA Noored Olümpiale loomine, üheksast stipendiaadist800
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras"60 aastat Põlva orienteerumist. 1960-2019", trükikulude katmine500
    Parksepa SpordiklubiParksepa VII rahvusvahelise kevadturniiri korraldamine noorte korvpallis 860
    Poksiklubi Ringpoksi õpiku digitaalse õppematerjali koostamine, õppevideo poksitehnika klippide tegemiseks1 000
    Põhja-Sakala Vallavalitsus47. Lehola-Lembitu mängude korraldamine Põhja-Sakala vallas300
    Pärnu Motoclub MTÜJörgen-Matthias Talviku ettevalmistus ja osalemine Euroopa MV-l2 000
    Pärnu Spordikoolosalemine rahvusvahelisel võrkpalliturniiril Power Cup1 000
    Pärnu Võrkpalliklubi MTÜPetronas Beach Fest1 200
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vikemitmevõistluse karikavõistluste korraldamine Rakveres500
    Rakvere Maraton MTÜjuubelisündmuse korraldamine - 10 aastat Viking Line Eesti Ööjooksu10 000
    Rein Taaramäe Rattaklubi5-etapilise jalgratta eraldistardiga sõidu karikasarja korraldamine Tartu maakonnas1 500
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks MTÜpööripäevajooksud Loode tammikus580
    Saaremaa Korvpall MTÜnoorte korvpalliturniir Suure Töllu Cup500
    Saaremaa Spordikool39. Kuressaare linnajooksu korraldamine800
    Saku Valla SpordikeskusSaku laste V mitmevõistlus300
    Selts RaekülaUhla Rotiküla elamusjooks400
    Sidecar Racing MTÜkülgkorvidega mootorrataste hooajaks ettevalmistumine ja MM-etappidel osalemine1 000
    Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Uleiotse korvi korraldamine250
    SK Martin Reimi JK MTÜosalemine rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Rootsi Kuningriigis Gothia Cup1 000
    SK Martin Reimi JK MTÜosalemine rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Itaalias San Marino Cup1 000
    Sky Masters Club MTÜAvatud Eesti raadio teel juhitavate mudellennukite esivõistluste korraldamine500
    Spordiklubi Albe Teamrullibuss - rulluisukoolituste korraldamine koos varustusega3 000
    Spordiklubi CFC MTÜJaan Kirsipuu Rattakooli treening-ettevalmistus kevadlaager1 000
    Spordiklubi Duo MTÜrahvusvahelise noorte võrkpalliturniiri Duo Volley Cup1 000
    Spordiklubi HC TallasTallinn Handball Cup, noortele suunatud rahvusvaheline käsipalliturniir3 000
    Spordiklubi Jooksupartner30. Jüri Lossmanni mälestusjooks380
    Spordiklubi Kuldkarurahvusvaheline turniir "Aeg olla tugev" laste vaba-ja naiste maadluses 300
    Spordiklubi Kõrve Ring MTÜ23. Tallinna rattamaratoni korraldamine Aegviidus2 000
    Spordiklubi Mäesuusakool MTÜnoorte mäesuusatajate osalemine FIS Baltic Cup 3. etapil Pyhäl ja sellele eelnevas ettevalmistuslaagris750
    Spordiklubi PärnuÖÖ MTÜrahvaspordi ürituste korraldamine300
    Spordiklubi PärnuÖÖ MTÜkaasaaitmine rahvaspordi ürituse korraldamisele300
    Spordiklubi RaudmeesBaltic Cup etapi, Jõulumäe Raudmees II etapi ja Duatlon läbi aasta II etapi korraldamine300
    Spordiklubi Vanad Olümpiaaladmaleturniir "44. Lehola-Lembitu Ratsu"100
    Spordiklubi Vanad Olümpiaalad33. kergejõustikuvõistlus "Vanad Olümpiaalad"400
    Spordisemu MTÜsportlike eluviiside populariseerimine läbi jooksuvõistluste ja looduses liigutamise sarjade500
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜlegendaarse kergejõustiklase Heino Lipu mälestusvõistluste korraldamine1 000
    Sportlik Eesti MTÜViljandi triatloni korraldamine1 000
    Stamina Spordiklubi MTÜjärvejooksude sarja korraldamine15 000
    Stamina Spordiklubi MTÜtervisejooksu ja -kõnni sarja korraldamine20 000
    Sõmerpalu Motoklubi MTÜAdrenalin Arena Baltic Master Cup III etapp800
    Süstaslaalomi Klubi PiritaBalti karikavõistluste 1. etapi ajavõtt200
    Tallinna KiiruisuklubiBaltimaade suurim kiirrulluisutamise sprindisarja korraldamine1 000
    Tallinna Maleklubi6. üle-eestiline noorte kiirturniiride sari Kevad250
    Tallinna spordiselts KalevKristjan Palusalu nimeline maadluse rahvusvaheline noorteturniir800
    Tallinna Veemotoklubiveemotosportlase Sanna Aaslav-Kaasiku ettevalmistus ja osalemine MM ja EMil paadiklassis F-1251 000
    Tallinna VeemotoklubiBaltic Championship võistluse korraldamine veemootorispordis Harku järve veemotobaasis2 000
    Tamula Vanake MTÜVõru võiduturniir, rahvusvaheline korvpalliturniir seenioritele500
    Tantsukool Prestige MTÜMK etapp tantsuspordis WDSF Tartu Open 2020 ja rahvusvaheline seminar2 000
    Tartu Linna Maadlusseltsrahvusvahelised Georg Hackenschmidti 51. mälestusvõistlused Kreeka-Rooma ja naistemaadluses500
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜsuvine sprindi mitmevõistlus kergejõustikus300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜrahvusvaheline võrkpalliturniir Tartu Vapi Mängud300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜrahvusvaheline malefestival Tartu Suvi300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiTartu Ülikooli kevadjooksu korraldamine300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiTartu Ülikooli Korvpallikooli U17 võistkonna osalemine Euroopa Noorte Korvpalliliiga etapil Moskvas500
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi56. Gustav Sule mälestusvõistluste korraldamine1 500
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi11. Tartu Basket Cup`i korraldamine1 500
    Team DiscSportrahvusvaheline discgolfi võistlus Pärnumaal300
    Time For Fun OÜrahvusvaheline saalihokiturniir Tallink Floorball 2020 Adults1 000
    Time For Fun OÜrahvusvaheline saalihokiturniiri Tallink Floorball 2020 Noored A-B2 000
    Time For Fun OÜrahvusvaheline saalihokiturniiri Tallink Floorball 2020 Noored D2-F12 000
    Time For Fun OÜrahvusvaheline saalihokiturniiri Tallink Floorball 2020 Noored A-C22 000
    Top Tennis Team Klubi19th U-18 Tallinn Open ITF Junior Circuit1 500
    Top Tennis Team Klubi21th U - 14 Tallinn Open Tennis Europe Junior Tour1 500
    TTÜ Korvpallikool MTÜU15 vanuseklassi EYBL-i etapi korraldamine2 000
    Valga Lauatennise ja Koroona Klubi MTÜrahvusvahelise lauatennise turniiri korraldamine Valgas300
    Valgamaa SpordiliitXIX Tõrva-Helme vabariikliku harrastusmaletajate turniiri korraldamine300
    Vara Sport Sihtasutus28. Maiturniir kreeka-rooma maadluses, noortele, Eldur Edela mälestuseks300
    Viljandi Lauatenniseklubi Sakala7 noormängija ja 2 treeneri osalemine Finlandia Junior Open võistlustel500
    Viljandi Lauatenniseklubi Sakalarahvusvahelise lauatenniseturniiri Sakala GP korraldamine500
    Viljandi Rattaklubi MTÜ20. Mulgi rattamaratoni ettevalmistamine ja korraldamine1 000
    Viljandi Spordikeskus91. Suurjooksu ümber Viljandi järve ettevalmistamine ja korraldamine4 000
    Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜViljandi JK Tuleviku võistkonna osalemine Ahrensburgis toimuval jalgpallturniiril500
    Vormsi VallavalitsusVormsi VIII Rattakrossi korraldamine1 000
    Võimlemisklubi RütmikaTartu IX võimlemispeo "Kõigil oma" korraldamine1 500
    Võrumaa SpordiliitVõrumaa 10. pikamaajooksude sarja korraldamine1 500
    Ühendus Hiiumaa SpordiliitKärdla Purjutuuri korraldamine400

    Kirjandus

    Anvelt, Ilmar raamatu "Uku Masingu elulugu kirjades" käsikirjas sisalduvate võõrkeelsete kirjade tõlkimiseks eesti keelde 500
    Baljasnaja, Jelena Priit Põhjala lasteraamatu "Onu Mati, loomaarst" vene keelde tõlkimine 550
    Belials, Veiko vene autorite kogumiku "Raevu päevad 2. Sissetung pimedusest" tõlkimine 1 500
    Cullen, Adam Victor Visby loomemaja stipendium 1 600
    Cullen, Adam Victor Ühisluulekogu "Kolm sõlme" (koos Øyvind Rangøy ja Veronika Kivisillaga) loometöötoetus 500
    Ehin, Kristiina luulekogu "Janu on kõikidel üks" välja andmine 2 000
    Eiche, Margus Loometöötoetus 750
    Einman, Maria Maurice Maeterlincki näidendite (1889-1896) tõlkimine ja tõlkekogumiku saatetekstide koostamine 3 800
    Ellmann, Joanna luulekogu loometöötoetus 1 000
    Esko, Maria Virginie Despentes'i "Vernon Subutexi" triloogia tegevuspaikade külastus tõlketöö eesmärgil 1 140
    Hinrikus, Mirjam Esinemine mais AABSi konverentsil "New Directions in Baltic Studies", Charlotte, North Carolina USA 750
    Hirv, Indrek loometöötoetus luulekogu "Ratsuritäht" kirjutamiseks 1 499
    Ivanov, Andrei romaani "Õuduste teater" loometöötoetus 1 800
    Kaldmaa, Kätlin Osalemine Buenos Aireses festivalil XII Festival Latinoamericano de Poesía en el Centro 1 150
    Kaldmaa, Kätlin Loometöötaotlus 400
    Kangro, Maarja Esinemine "Heli ja keele" kontserdisarja sõnalises osas 100
    Kaplinski, Jaan raamatu "Eesti, estoranto ja teised keeled" loometöö toetus 2 500
    Kareva, Doris Ron Whiteheadi ja Jinn Bugi käsikirja tõlkimine 1 900
    Kivirähk, Ilona Loometöötoetus Nadežda Teffi "Mälestuste" tõlkimiseks 1 300
    Kivisilla, Veronika Ühisluulekogu "Kolm sõlme" (koos Adam Culleni ja Øyvind Rangøyga) loometöötoetus 500
    Kolde, Susan Luuleprõmmu esinemistasud ja õhtujuhtide tasu 450
    Kolk, Jüri Visby loomemaja stipendium
    1 600
    Konnula, Margus Jaan Krossi seminari ettekannete tõlkimine läti keelest 300
    Kronberg, Janika Kalju Lepiku proosakogumiku koostamine luuletaja 100. sünniaastapäevaks. 2 000
    Kull, Aivar Oskar Lutsu novellivalimiku koostamine ja saatesõna 1 000
    Kurs, Ott  "Laugemaa laps" loometöö toetus 1 000
    Laanem-Murde, Tiina Loometöötoetus novellikogu "Eesti hikikomorid" lõpetamiseks. 1 000
    Lattik, Margus Robert Macfarlane'i raamatu "Lugemise kingitused" kirjastamine 645
    Lattik, Margus osalus European Poetry Festival'il Londonis 425
    Lember, Teele Debüütluulekogu loometöötoetus 1 000
    Lemetti, Piret Anne Griffini teose When All Is Said tõlkimine 1 800
    Lindepuu, Hendrik Adam Zagajewski valikkogu tõlkimine 1 300
    Lindsalu, Elo Toomas Liivi proosakogumiku trükiks ettevalmistamine   600
    Look, Kairi Visby loomemaja stipendium 1600
    Mets, Hillar raamatu "Linnutee südames" autori loometöötoetus 1500
    Mikita, Valdur Raamatu FORESTONIA väljaandmine 1500
    Mäger, Anni Raamatu „Onu Mati, loomaarst” venekeelse väljaande illustratsioonide autoriõiguste hüvitamine. 400
    Perelõgin, Viktor raamatu "David Samoilov Pärnus. Viktor Perelõgini päevik" loometöötoetus 2 000
    Pervik, Aino raamatu "Sinivant" autori loometöötoetus 1 000
    Pihelgas, Carolina Osalemine Thessaloniki raamatumessil 175
    Priimägi, Linnar  "Inimese ilu" loometöötoetus 1 000
    Prohhorova, Veera Reeli Reinausi lasteraamatu "Kuidas mu isa endale uue naise sai" tõlkimine vene keelde. 800
    Põhjala, Priit Raamatu "Onu Mati, loomaarst" venekeelse väljaande teksti autoriõiguste hüvitamine. 400
    Pärn, Malle lastelugude kogumiku loometöötoetus 400
    Rangøy, Øyvind Ühisluulekogu "Kolm sõlme" (koos Adam Culleni ja Veronika Kivisillaga) loometöötoetus 500
    Raud, Rein Loomemaja stipendium - Chateau Lavigny, juuni 2020 400
    Raud, Rein William Carlos Williamsi luuletõlgete kogu käsikirja viimistlemine. 1 500
    Raudam, Toomas Loometöötoetus 1 500
    Riives, Merike Andriéu Resplandini luulekogu "Kirjad künkalt" tõlkimine provansi keelest. 2 000
    Roos, Eva lasteraamatu „Teistmoodi Mööblipood ja nähtamatu tüdruk“ loometöötoetus 1 500
    Rooste, Jürgen kooriteose "Libahunt! teksti loometöötoetus 1 200
    Rooste, Jürgen Paavo Haavikko luuletuste tõlkestipendium 410
    Sakova, Aija Viivi Luige ja Aija Sakova esinemised Bremenis v.a päevarahad 796
    Saks, Reti raamatu "Trepp eikuhugi" väljaandmine 700
    Sang, Joel artiklikogu "Mäng vs äng" loometöötoetus. 1 500
    Sein, Liis Lasteraamatu "Linn" loometoetus 400
    Zarip, Catherine raamatu "Sinivant" autori loometöötoetus 1 500
    Talvet, Jüri Luuleloomingu esitlus ja loengud Eesti kultuurist Augsburgi ülikoolis 234
    Tomberg, Jaak Loometöötoetus uurimuseks "Kuidas täita soovi. Realism, teadusulme ja utoopiline kujutlusvõime". 3 000
    Tomusk, Ilmar raamatu "Linnutee südames" autori loometöötoetus 1 500
    Traat, Mats  "Abielu viies päev" loometöötoetus 1 900
    Tröner, Ivar  Vello Salo 95. sünniaastapäevaks mõtteloolise teose koostamine. 2 000
    Tungal, Leelo raamatu "Lotte laulud" autori loometöötoetus 1 000
    Undo, Monika Loometoetus

    "Hernehirmutis Hugo otsib tööd"
    600
    Undusk, Jaan Esinemistoetus: ettekanne Jaan Krossi seminaril Riia Rahvusraamatukogus 7.5.2020 400
    Undusk, Maarja Esinemine ettekandega seminaril Jaan Kross 100 ja näituse ettevalmistamine. 500
    Valk, Jaanus Esinemine sarjas HELIjaKEEL 100
    Vallik, Aidi Loometöötoetus lasteraamatu "Imelood" käsikirja väljatöötamiseks ja viimistlemiseks 1 000
    Vallikivi, Arvo loometöötaotlus romaani kirjutamsiseks 2 000
    Vanhanen, Jouko Esinemistoetus: ettekanne Jaan Krossi seminaril Riia Rahvusraamatukogus 7.5.2020 150
    Velbaum-Staub, Ingrid P. I. Filimonovi romaani "Alicante" tõlkimine eesti keelde. 3 000
    Velsker, Eva Loomemaja stipendium (Visby loomemaja)
    1 600
    Viiding, Elo loometöötoetus essee-ja artiklikogule "Mina kõnelen kirjandusest" 1 000
    Väljamäe, Kaarel Loometöö toetus kahe luulekogu ning näidendi kirjutamiseks ning toimetamiseks. 1 200
    Õnnepalu, Tõnu luulekogu loometöötoetus 2 000
    Avenarius OÜ Välja anda Viktor Perelõgini päevik suure vene luuletaja David Samoilovi elust Pärnus 1976-1990. 990
    BRI & KO OÜ Priit Põhjala lasteraamatu „Onu Mati, loomaarst” väljaandmine vene keeles 1 300
    Dolce Press OÜ väikelasteajakirja "MESIMUMM" honorarifond 1 500
    Eesti Draamateater SA Andra Teede näidendi "Esimene armastus" avaldamine "Näidendiraamatu" sarjas 1 000
    Eesti Draamateater SA Uku Uusbergi näidendi" Vaikus" avaldamine "Näidendiraamatu" sarjas 1 000
    Eesti Instituut Mitmekeelne luulehommik "Kui ma räägiksin igas keeles" Eesti Instituudis 300
    Eesti Instituut Eesti kirjanduse tutvustamine Tšehhi Vabariigis 618
    Eesti Kirjanduse Selts Kirjanduslinna rahvusvaheline residentuuriprogramm kirjanikele ja tõlkijatele v.a projektijuhtimine 1 550
    Eesti Kirjanduse Selts Eesti Kirjanduse Seltsi aastaülevaadete korraldamine. 1 550
    Eesti Kirjanduse Selts Ülemaailmse luulepäeva tähistamine 21. märtsil 1 760
    Eesti Kirjanduse Selts Konverentsi "Visnapuumaailm" korraldamine Luunjas, 26. märtsil 2020 2 903
    Eesti Kirjandusmuuseum Kirjandusteaduse X suvekooli korraldamine (buss + majutus + Kai Aareleiu honorar) 716
    Eesti Kirjandusmuuseum Ajakirja Methis väljaandmine 2020. aastal 4 000
    Eesti Kirjanike Liit Kirjanduse aastapreemiate nominentide tutvustamine ja preemiate üleandmine emakeelepäeval 2020 25 000
    Eesti Kirjanike Liit Kirjaniku lähetamine Tampere Haihara loomemajja mais 2020 1 400
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna korraldatavad kirjandussündmused 2020. aasta 2. kvartalis 6 000
    Eesti Kirjanike Liit Tõlkija Hääl VIII koostamine ja autorihonorarid 5 383
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu tõlkijate sektsiooni väljasõiduseminar 1 065
    Eesti Lastekirjanduse Keskus Lastekirjanduse ja lugemise populariseerimine lastekirjanike tuuril "Tuleme külla!" Jõgevamaal 540
    Eesti Lastekirjanduse Keskus XV Nukitsa konkursi preemiafond 3 200
    Eesti Lavaluule MTÜ TarSlämmi viimase eelvooru ja finaali korraldamine 2020 750
    Eesti Raamat OÜ Aarne Biini teose PÕRGU TAGA LAGEDAL väljaandmistoetus 1 400
    Eesti Raamat OÜ Anne Griffini teose "Kui kõik on öeldud" väljaandmistoetus 1 700
    Eesti Raamat OÜ Klaus Modicki teose "Keyserlingi saladus" väljaandmistoetus 1 300
    Emakeele Sihtasutus Eesti murrete sõnaraamatu 31. vihiku kirjastamine. 1 100
    Emakeele Sihtasutus T. Raudami jutukogu „Loe, lood, loe!“ kirjastamine. 2 500
    Emakeele Sihtasutus J. Sang artiklikogu "Mäng vs äng" kirjastamine 2 800
    Emakeele Sihtasutus C. Bukowski "Vana peeru veerud" kirjastamine. 2 000
    Emakeele Sihtasutus Edakai Simmermann "Mitu sõrme on jumalal? " kirjastamine. 3 200
    Emakeele Sihtasutus Andriéu Resplandin, „Kirjad künkalt“ kirjastamine. 2 300
    Emakeele Sihtasutus Tõnu Õnnepalu luulekogu kirjastamine. 2 000
    Emakeele Sihtasutus R. Gallelo "Valge mustal" kirjastamine. 2 000
    ESTNORLINK OÜ Adam Culleni, Veronika Kivisilla ja Øyvind Rangøy ühise luulekogu "Kolm sõlme" väljaandmine. 1 275
    Hea Lugu OÜ Toetus Maimu Bergi näidendiraamatu väljaandmiseks. 1 000
    Hea Lugu OÜ Vene lastekirjaniku Julia Kuznetsova raamatu "V-kodu" väljaandmine. 1 500
    Hea Lugu OÜ Helga Nõu lasteraamatu "Sim-sala-Harri" väljaandmine 1 000
    Hea Lugu OÜ Jose Milhazesi raamatu "Blumthalid" väljaandmine 1 500
    Hendrik Lindepuu FIE Adam Zagajewski valikkogu litsentsitasu 450
    Henrik OÜ Piret Põldveri luulekogu "Isetoimiva süsteemi hammasrattad" kirjastamine. 1 195
    Juhan Kuusi Fond MTÜ Naisluuletajate õhtu korraldamine Maša Ivašintsova fotonäitusel „Chiaroscuro” - esinejate honorarid 450
    Kirjastus Aleksandra OÜ  Kristiina Kassi raamatu "Samueli võlupadi" kirjastamine vene keeles 4 000
    Kirjastus Aleksandra OÜ Peterburi raamatumessil osalemine v.a reklaam, bukletid, projektijuhtimine 3 000
    Kirjastus GALLUS OÜ Fanny de Siversi III kogutud teoste kirjastamine 3000
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Ott Kurs "Laugemaa laps" välja andmine 1685
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Oskar Luts "Ühe naise kiri" kirjastamine 1010
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Linnar Priimägi "Inimese ilu" kirjastamine 1175
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Mats Traadi "Abielu viies päev" kirjastamine 1800
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Henrik Visnapuu "Mõni nendest, mu kaasaegsetest" kirjastamine 2450
    Kirjastus Viiking OÜ H. P. Lovecrafti lühiromaanide paremiku «Ulmad nõiamajas» väljaandmise toetus 3 000
    Kirjastus Viiking OÜ Raul Sulbi koostatud «Eesti fantaasiakirjanduse antoloogia» väljaandmise toetamine 3 000
    Koolibri AS Margit Saluste autoriraamatu "Kui suur on väike" kirjastamistoetus 2 000
    Koolibri AS Markus Saksatamme, Kertu Sillaste lasteraamatu "Täheloomad" kirjastamistoetus 1 900
    KPD Kirjastus OÜ Osalemine VI. Moskva raamatufestivalil "Krasnaja ploštšad'" ("Punane väljak") 3 700
    Kultuurileht SA Ajakirja Looming aastaauhinnad ja aastaülevaadete tasustamine. 6 562
    Kultuurileht SA Ajakirja "Värske Rõhk" laureaadid. 1 400
    Kultuurileht SA Ajakirja "Keel ja kirjandus" aastaauhinnad. 1 600
    Kultuurileht SA Teele Lemberi luulekogu kirjastamine. 1 400
    Kuuloom OÜ Juhan Voolaidi raamatu "Tartu 1971-1983. Jõmpsika mälestused" kirjastamine ja väljaandmine 1 836
    Liivi Muuseum Juhan Liivi 156. sünniaastapäeva sündmused 1 152
    Lugu-Loo MTÜ Lasteraamatu "Imelood" väljaandmine 3 000
    Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus Henrik Visnapuu 130 teema-aasta tähistamine Luunja vallas ja mujal Eestis 2 477
    Mitu juttu OÜ Kerttu Rakke raamaut "Häbi" väljaandmine vene keeles 3 100
    Originaalne Keskus OÜ Jelena Skulskaja romaani väljaandmine. 3 500
    Puhas Leht MTÜ 2019. aasta Tartu resident-kirjaniku Ron Whiteheadi luulekogu "Ööd muuseumis" väljaandmine 4 000
    Punchline OÜ Tõlkekirjandusõhtute "Kust tuleb tekst?" esinejate tasu. 2 700
    Päike ja Pilv OÜ Liis Seina keskkonnateemalise lasteraamatu „Linn” väljaandmine 2 700
    Päike ja Pilv OÜ Monika Undo lasteraamatu "Hernehirmutis Hugo otsib tööd" kirjastamine 2 300
    Rae Kultuurikeskus Laulvad luuletajad 2.0 750
    Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakond MTÜ IBBY Eesti Osakonna osalemine IBBY 37. rahvusvahelisel kongressil Moskvas 5.-7.09.2020 3 960
    Raudhammas OÜ Ulmeantoloogia "Ülestõusjad ja kodukäijad" väljaandmistoetus. 1 500
    Raudhammas OÜ Ulmeantoloogia "Ülestõusjad ja kodukäijad" autorite loometöötoetus 3 900
    Tallinna Kirjanduskeskus Konverents "Seks ja linn. Vaateid Eduard Vilde loomingule" 2 000
    Tallinna Kirjanduskeskus Kirjanduse õhtukool 1 200
    Tallinna Ülikool Jaan Kaplinski raamatu "Eesti, estoranto ja teised keeled" välja andmine 500
    Tartu Linnamuuseum Oswald Hartge (1895-1976) mälestusteraamatu tõlketeksti ja kommentaaride toimetamine 1 250
    Toledo kirjastus OÜ Julio Llamazarese "Viisid vaadata vett" väljaandmine 1 140
    Tänapäev AS Kadri-Ann Sumera raamatu avaldamistoetus 3 500
    Tänapäev AS Piret Raua lasteraamatu "Juurtega aed" avaldamistoetus 1 750
    Tänapäev AS Kristi Piiperi lasteraamatu "Metsajärve pärandus" avaldamistoetus 2 200
    Tänapäev AS lasteraamatu "Õnnekaare õed ja vimkavennad" trükitoetus 2 000
    Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus Raimond Kaugveri Vorkuta-kirjade väljaandmine 4 036
    Vabamõtleja OÜ Lühiproosa kogumiku "Lingvistiline Mats" kirjastamine 1 208
    Varrak AS Patrick Deville’i romaani „Katk ja koolera“ väljaandmine (trükikulud) 1 425
    Varrak AS Kaspar Colling Nielseni romaani „Mount Kopenhaagen“ väljaandmine (trükikulud) 930
    Varrak AS Alexandra Lapierre’i romaani „Mura. Leegitsevad mälestused“ väljaandmine 3 000

    Kujutav ja rakenduskunst

    Allik, IngridNäitustegevus 2020.aastal1 490
    Allmägi, Art3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Annus, Siim-Tanelüheaastane loominguline stipendium6 000
    Benno, BrittaKunstiresidentuur Islandil ArtsIceland residentuuris juuli-august 20201 600
    Bergmann, JannoIsiknäituse teostamine Viinistu Kunstimuuseumis600
    Bergmann, Piretloometöö toetus500
    Dubov, ManfredMaalikunsti projekti "Rõõmustajad tumedas" teostamine 2020980
    Eelma, Sirja-LiisaTeoste raamimine näitusele "Korduvad mustrid" 250
    Eelmaa, LiisiIsiknäituse ettevalmistus ja teostamine Tartu Kunstimajas.4 000
    Eikholm, Tiiaköitenäituse Scripta manent tööde pildistamine ja kataloogi kujundamine1 000
    Eplik, Eikeüheaastane loominguline stipendium6 000
    Erikson, Rita-LiviaIsiknäituse (ehtenäitus) korraldamine Tallinnas1 500
    Farkas, DenesTeoste valmistamine näitusele "Olge te hoitud ja armastatud" Tallinna Kunstihoones6 500
    Grünbach-Sein, KülliOsalemine rahvusvahelisel köitekunsti konkurss-näitusel Oxfordis215
    Haagensen, AkselNäituse produktsioon Draakoni galeriis800
    Haagensen, UlviIsiknäitus “Kodunäitus: hägused piirid”400
    Haagensen, UlviOsalemine TaDaa! tänavakunstifestivalil170
    Heamägi, Ingvar ToomasVaal galeriis toimuv isikunäitus700
    Hektor, KadiEesti keraamikakunsti esindamine Läti Rahvusvahelisel Keraamikabiennaalil.1 200
    Ilus, MihkelIsiknäitus Haapsalu linnagaleriis.1 300
    Joonas, AndrusOsavõtt rahvusvahelisest näitusest installatsiooniga1 000
    Kaleviste, PilleIII LICBiennale Baltimaade kaasaegse keraamika näituse CREO ERGO SUM kureerimine; kataloogi kulud2 000
    Kaljo, Kai Video "Ameerika onu" ettevalmistamiseks ja teostamiseks1 000
    Kasearu, FloUue teose "Flo ninad" produktsioon näitusele "Wunderkammer" Läti Fotomuuseumis537
    Kasearu, Flo6-kuuline loominguline stipendium4 200
    Kasemets, Erkiüheaastane loominguline stipendium6 000
    Kask, AliceIsiknäitus Rüki Galeriis.1 000
    Kekishev, MarkoHGDF 2020 näituste koostamine, kujundamine ja kureerimine.

    "Isikupära/Individuality '20" teostus.
    2 500
    Keller, RaulRaul Kelleri ja Hello Upani improduo Post Horn LP 'Solids' tiražeerimine vinüülplaadina 300 tk.1 200
    Kerge, TriinTriin Kerge ja Aksel Haagenseni isiknäitus "Kuhu me lähme?" ARS Projektiruumis3 000
    Kerstna, Katiloometöö toetus1 000
    Kilusk, LauriTööde teostamine näituse CREO ERGO SUM tarbeks.470
    Klemmer, VeikoIsikunäituse korraldamine Draakoni galeriis700
    Kolka, PiibeLoomemaja stipendium Narva kunstiresidentuuris töötamiseks600
    Kongi, KristiIsiknäitus Kordon kunstiresidentuuri Konteinergaleriis 1 200
    Konno, Kaili-Angelaisiknäituste sarja "Sõda ja rahu" I osa Hobusepea galeriis2 000
    Kont, Hanna-Liis3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Koplimets, KarelIsikunäituse ettevalmistus Tartu Kunstimajas1 135
    Koppel, Lauri Draakoni galeriis 2020. a toimuv isiknäitus2 100
    Kubu, EppIsiknäitus "Paralleelne kiir" Positiiv galeriis1 000
    Kuimet, Paul16 mm projektsioonitehnika hankimine2 480
    Kurvits, RaoulNäitus / projekt "Ilma Otsa ja Ääreta Ilu Aed" Fahle galeriis; maalid & installatsioon1 500
    Kuslapuu, KristelToetus Magistrikraadi lõputöö loomiseks1 000
    Kuusing, ToomasEttevalmistamine ja osalemine Voronja Galerii VII suvenäitusel500
    Kuusing, Toomas6-kuuline loominguline stipendium4 200
    Kütas, KaarelNäituse "Performatiivne Pärnumaa" ettevalmistamine ja välitööd1 000
    Kütas, KaarelRühmituse Põleva Kaelaga Kirjak esinemised Tallinn Art Week'il ja festivalil Uusvada Dada500
    Laigo, Annike6-kuuline loominguline stipendium4 200
    Leesi, KristaIsikunäitus Evald Okase Muuseumis 2 000
    Lestberg, Ly3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Luik-Mudist, EneNäituse teostamine Evald Okase majamuuseumis Haapsalus.300
    Malk, MattiasLoomemaja stipendium NART kunstiresidentuuris osalemiseks 2020 juunis600
    Mosolainen, Lilianosalemine Eesti Kunstnike Liidu aastanäitusel "Kevadnäitus".200
    Mudist, Johannaosalemisene näitusel "Kättemaks" Voronja galeriis300
    Muiste, AnuEKL MUHU KUNSTITALU RESIDENTUURIPROGRAMM 2020250
    Neidre, NaimaNäituse ettevalmistamine ja läbiviimine Tallinna Linnagaleriis1 200
    Noor, ViiveKolme isikunäituse korraldamine1 000
    Nukke, Mall"Ruhnu Nägu 2020" maalilaager840
    Ojaver, TerjeOsavõtt näitusest ”Vägi ” Vana-Võromaa Kultuurikojas. Isiknäitus pArt galeeris Põltsamaal
    1 200
    Ollisaar, AetLoominguline toetus tööde teostamiseks näitustele500
    Orav, AigiRahvusvaheline keraamikasümpoosion "Dialogue 2020” 400
    Paaver-Potašenko, Mari-LiisOsalemine ettekandega rahvusvahelisel teaduskonverentsil ja enesetäiendamine300
    Paberit, TõnisOriginaalse postamentide komplekti valmistamine skulptuuridele isiknäituseks Vabaduse Galeriis.200
    Pedak, Erikanäitus Vabaduse galeriis700
    Pedanik, UrmasIsiknäituse ettevalmistamine ja läbiviimine Tallinna Linnagaleriis950
    Piile, KatrinIsiknäituseks ettevalmistumine Draakoni galeriis1 500
    Plink, VilluTeose ettevalmistus ja teostus näitusele "VÄGI" Vana-Võromaa Kultuurikojas700
    Popolitova, DarjaIsikunäituse "Käteosavus, ei mingit pettust" elluviimine.1 000
    Põld, LauraOsalemine Baltimaade nüüdiskeraamika näitusel CREO ERGO SUM Riia Disaini- ja Tarbekunstimuuseumis1 100
    Põldroos, EnnToetus digimaalingute isikunäituse korraldamiseks Rahvusraamatukogu Peanäitusesaalis642
    Pääsuke, Tiit6-kuuline loominguline stipendium4 200
    Raadik, Ede3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Rebo, ÜlleRahvusvahelise köitekunstinäituse Scripta manent VI kataloogi tõlkimine inglise keelde250
    Roosvalt, MariIsiknäituse korraldamine Vabaduse galeriis 1 000
    Saan, Kristel Isiknäitus galeriis AV17 Vilniuses Leedus "Paradise: I already went and came back"
    1 100
    Saare, Mare6-kuuline loominguline stipendium 4 200
    Saarits, StenOsalusperformance “Kesksagedus”1 400
    Sepsivart, Uku3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Sidljarevitš, MariaMari Roosvalti näituse kureerimine ja korraldus Moskvas405
    Stern, Karlnäituse "Kuressaare kellamaja kunstilugu" kataloogi koostamine800
    Suisalu, Taaviüheaastane loominguline stipendium6 000
    Sukmit, Killu-KerttuLoometöö toetus700
    Summatavet, KärtA-galerii ja ERMi näituse ettevalmistamine 1 000
    Suurväli, LaiviLoometöötoetus 2020. aasta näitusteks1 000
    Säde, Margitisiknäituse KISS & FLY produktsioon 1 700
    Zolotko, Jevgeni"Olge te hoitud ja armastatud" näituse tööde produktsioon2 300
    Zolotko, Jevgeniüheaastane loominguline stipendium6 000
    Tamm, HandoTartu Ülikooli Maaliosakonna vilistlaste näituse korraldamine. 1 010
    Tammetalu, TiinaLoometöö toetuseks 2020 aastal800
    Tammi-Kelder, Mari-LiisNäituse korraldamine koos Ene Luik-Mudistiga E. Okase Muuseumi pööningusaalis Haapsalus.500
    Taul, Gregor6-kuuline loominguline stipendium4 200
    Türn, AnneNäitused Riias ja Landaus, Saksamaal1 800
    Unt, Vilve3-kuuline loominguline stipendium2 000
    Vaik, Tiiu3 osalejaga näituse ettevalmistamine ja läbiviimine Tallinna Linnagaleriis900
    Vanem, Mari-LiisMaret Olveti loomingut põhjalikult tutvustava kataloogi väljaandmine2 000
    Veispak, TeetEesti ja Venemaa (Udmurdi) kunstnike ühisprojekt "Sümpoosion" Viinistul.1 400
    Vihterpal, Lumi KristinPerformance´i- ja helikunstiteose "Fjordide saaga" esitlus Asuurkeraamika Stuudios660
    Vinogradov, Valeri isiknätus DRAAKONI galeriis250
    Vint, Maarajuubelinäitus koos õpilastega Kullo Lastegaleriis400
    Volens, MariIsiknäituse teostamine Tartu Kunstimaja Monumentaalgaleriis2 500
    Västrik, TauriAalto Ülikooli (Helsinki) magistri lõputööna valmiv moekollektsioon1 200
    Õllek, Kristinaüheaastane loominguline stipendium6 000
    Academia Gustaviana Selts MTÜIN GRAAFIKA festival "Vertical Borders" 2020 Pärnus ja Riias4 000
    Avangard Galerii MTÜPärnu XIX Kunstisuve festivali näitused: "Naine&Naine" + J. A. Juvani isiknäitus Pärnu Linnagaleriis3 000
    Disainiöö MTÜXV Disainiöö läbiviimine2 500
    Eesti Disainikeskus MTÜEesti Disainiauhinnad 2020 nominentide tööde näitus ja seda saatev kataloog.3 500
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜKunstnikufilmide programmi korraldamine EKKMis3 500
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜNäituseprojekti "Tiger in Space" korraldamine EKKMis20 000
    Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum MTÜNäituseprojekti "Letters from a foreign mind" korraldamine EKKMis20 000
    Eesti Keraamikute Liit MTÜXX Kohila Sümpoosioni läbiviimine 20203 000
    Eesti Kirjastuste LiitTüpograafiakonverentsi KIRJAK 8 korraldamine ja läbiviimine800
    Eesti KunstiakadeemiaJean Baudrillard'i esseekogumiku "Kunsti vandenõu" trükkimine1 200
    Eesti KunstiakadeemiaEesti Kunstiakadeemia lõputööde festivali TASE 2020 teostamine
    2 500
    Eesti KunstiakadeemiaERKI Moeshow korraldamine1 800
    Eesti Kunstimuuseum SARaamatu "Ado Vabbe" kirjastamiskulude osaline katmine3 000
    Eesti Kunstimuuseum SAKumu Dokumentaali sarja 2020 II pa ja 2021 I pa programmi ettevalmistamine ja läbiviimine1 500
    Eesti Kunstimuuseum SANäituse "Terve öö üleval. Reivikultuur lähivaatlusel" kõrvalprogramm 2 500
    Eesti Kunstimuuseum SAKunstiteoste omandamine Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni14 000
    Eesti Kunstimuuseum SANäitusega „Ando Keskküla. Tehnodeelia ja tegelikkus” kaasneva raamatu väljaandmise toetamine3 000
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜStipendium Lola Annabel Kassile artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜStipendium Anu Männile artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi
    800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜStipendium Hirohisa Koikele artikli kirjutamiseks ajakirjale Kunstiteaduslikke Uurimusi800
    Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing MTÜAjakirja Kunstiteaduslikke Uurimusi 29. aastakäigu (2020. a) väljaandmine13 000
    Eesti Kunstnike LiitARSi Filmifestival AFF 20201 000
    Eesti Köitekunstnike Ühendus MTÜKöitekunstialane rahvusvaheline konverents Scripta manent VI1 400
    Eesti Tarbekunsti- ja DisainimuuseumKollektsiooni omandamine 14 303
    Eesti Tekstiilikunstnike LiitKataloogi TEGIJAD väljaandmine1 500
    Eesti Vabagraafikute ÜhendusMuhu Print - 6. rahvusvaheline graafika töötuba3 500
    Eesti Vabagraafikute ÜhendusOsalemine ekspositsiooni ja töötubadega graafika messil Bilbaos, Hispaanias1 500
    Evald Okase Muuseum MTÜEvald Okase Muuseumi 2020 aasta programm5 000
    Galerii Kogo OÜEike Epliku näituse lisarahastus ja 2 uut näitust Kogo galeriis4 000
    Galerii Kogo OÜKäsipagas/ BAGAGE CABIN (Kogo galerii Prantsuse ja Baltikumi koostöö esimene näitus)3 500
    Hea Uus Heli MTÜÜle Maa Heli 2020 korraldamine Maajaamas900
    Hiiumaa Loovisikute Vabaühendus HiKu MTÜ"Genius Loci" näitusesari Reigi Pastoraadis Hiiumaal. Esimene näitus "Külalised. 1877. 1910. 2020."2 000
    IDA MTÜIDA Raadio tegevused aprill 2020 - juuli 2020600
    KAI Kunstikeskus MTÜ“Performa Instituut Kai kunstikeskuses” (Eesti projektide produktsioon ja Performa arhiivi esitlus)3 500
    KAI Kunstikeskus MTÜKärt Ojavee tekstiiliteose ja väljapaneku loomine näituse “Leviaatan. Paljassaare peatükk” juurde3 700
    LLRR OÜVII Artishoki biennaali korraldamine 2020. aastal.18 000
    Loomeruum MTÜKultuurifestivali SÄRIN 2020 kunstiprogrammi elluviimine.1 300
    Lugemik MTÜKillu Sukmiti kunstnikuraamatu "K aed" kirjastamine2 500
    Okapi MTÜEesti autorite järjepidev esindatus rahvusvahelisel kaasaegse kunsti messil Art Vilnius2 000
    Peipsiveere Kunstikeskus MTÜVoronja Skulptuuride pargi rajamine3 000
    Peipsiveere Kunstikeskus MTÜVahur Afanasjevi kureeritud näituse "Kättemaks. Mесть. Revenge." installatsioonid1 000
    Põhjakohv OÜNäituse "ida ots(as)? / east end(s)?" teostamine Kopli Kultuuri- ja rahvamajas (Kopli ULM)2 500
    Rural Urban Art MTÜ Ida-Virumaal toimuva tänavakunstifestivali Rural Urban Art korraldamine3 500
    Rüki Galerii OÜRüki galerii näitused 30.04.-14.11.20203 500
    Sakala KeskusKondase Keskuse näitused ja haridusprogramm kevadel ja suvel 20204 000
    Silmapete OÜHeikki Leisi näituse "AVIVA" korraldamine Helsingis Rankka galeriis.400
    Tallinna Rakenduskunsti Triennaali Ühendus MTÜ8. Tallinna rakenduskunsti triennaali korraldamine37 500
    Tammiku Töökoda MTÜRahvusvahelise keskkonnakunsti sümpoosioni "Katkestus. Inimmaastike teke ja kadu" korraldamine.7 000
    Tartu KunstimuuseumTartu Kunstimuuseumi kollektsioon täiendamine21 000
    Tartu Kunstnike Liit MTÜNäitus "Kontakt" Valga Muuseumi galeriis3 000
    Temnikova & Kasela OÜRael Arteli kureeritud grupinäitus Temnikova & Kasela galeriis5 000
    Temnikova & Kasela OÜRahvusvahelise grupinäituse korraldamine Temnikova & Kasela galeriis4 000
    Uue Performantsi Selts MTÜVIII NU Performance Festivali korraldamine8 000
    Valga MuuseumNäituse "Eesti Kunstnikkude Ryhm" korraldamine 4 000
    Valgusklubi MTÜArhitektuurse valguse ja valguskunsti festivali Tartu Valgus TAVA2020 korraldamine3 000

    Näitekunst

    Adlas, PriiduSaueaugu Teatritalu lavastuse "Kadunud kodu" valguskunstniku loometöötoetus1 300
    Adlas, Priidulavastuse "BÄNG" valguskunstniku loometöötoetus1 300
    Adlas, Priidulavastuse "Emigrandid" valguskunstniku loometöötoetus1 300
    Adler, Karennäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele400
    Aia, Martlavastuse "Me läheme puhkama" kunstniku loometöötoetus650
    Aimla, Siimlavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" muusikalise kujundaja loometöötoetus1 300
    Ajateater MTÜlavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" liikumisjuhi loometöötoetus700
    Aksel, Enekenlavastuse "Kes kardab Virginia Woolfi?" etendused Bulgaarias 08.-15.06.2020, lennupiletite maksumus300
    Albert, Polinanäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Tallinna Balletikooli kaasaegse tantsu eriala õpilasele400
    Allik, KarinRahvusvahelisel Teatriuurijate Ühenduse (IFTR) aastakonverentsil osalemine350
    Arum, Jaanikaloominguline stipendium1 500
    Aulis, Martinlavastuse tööpealkirjaga "Lipamäe" muusikalise kujundaja loometöötoetus1 300
    Aus, Reetlavastuse tööpealkirjaga "Lipamäe" kunstniku loometöötoetus2 000
    Bayaliev, Ulanbeklavastuse "Emigrandid" lavastaja loometöötoetus3 000
    Butkaite, Mariteosalemine festivalil "Interplay Europe Festival for Young Playwrights 2020"250
    Campbell, Siretlavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" dramatiseerija loometöötoetus1 300
    Ehrenberg, Jan Eriknäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Eras, Airilavastuse "Lindude äratamine" valguskunstniku loometöötoetus700
    Ever, Kerlinäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Tartu Ülikooli teatriteaduse eriala üliõpilasele400
    Gross, Greteuuslavastuse "Kolm õde" loomine 2 000
    Gross, Greteuuslavastuse "Kolm õde" loomine 2 000
    Horn, Liisbethnäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele400
    Jamsja, Martaosalemine Gangaray Tantsukompanii G.A.P -programmis1 300
    Januškevitš, Valeriaenesetäiendamine tantsufestivalil Tanz Bozen - Bolzano Danza 2020600
    Johanson, Mallteatriseeniori juubelitoetus320
    Juhanson, Jaanikalavastuse "Kuni armastus peale tuleb" lavastaja ja dramatiseerija loometöötoetus 3 000
    Jääts, Liinaosalemine rahvusvahelises teatriantroploogia koolis /ISTA/1 150
    Jüris, JaanikaHelen Rekkori autorilavastuse "Tallinnville" kunstniku loometöötoetus2 000
    Kadastu, Simo Andrenäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Kaldoja, Annelyosalemine teatrimuuseumide organisatsiooni SIBMAS konverentsil Varssavis284
    Kallas, Emillavastuse „Poeg” valguskunstniku loometöötoetus1 300
    Kalle, Lauranäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Kalm, Joanna Karolineresidentuuristipendium 500
    Kalm, Joanna Karolineosalemine Workshop Festivalil Helsingis382
    Kangur, Ottlavastuse „Poeg” kunstniku loometöötoetus2 000
    Kann, Kajaerialastipendium1 500
    Kann, Kajaloometöötoetus raamatu tööpealkirjaga "Helle Laasi raamat" autorile3 000
    Kannike, Kenn-Eerikloometöötoetus lavastuse "Tantsulavastus" muusikalise kujunduse loojale1 000
    Karvak, Helinanäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti eriala üliõpilasele400
    Kasterpalu, MargusSaueaugu Teatritalu lavastuse "Kadunud kodu" lavastaja loometöötoetus3 000
    Keedus, Sulevlavastuse "Sireenid" lavastaja loometöötoetus3 000
    Koff, Marianäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Kokk, Karmel Helenaosalemine rahvusvahelisel konverentsil350
    Koldits, Evaloometöötoetus lavastusprojekti tööpealkirjaga ”Static equilibrium" lavastajale3 000
    Koldits, Evalavastuse "Lindude äratamine" lavastaja loometöötoetus1 500
    Konovalov, Peetersuvelavastuse A. Mälk "Õitsev meri" muusikalise kujundaja loometöötoetus1 300
    Korstnik, Jürgen-Kristofferloometöötoetus lavastuse "Jutt jumala õige" helikujundajale650
    Kulli-Kordemets, Gerdalavastuse "Elevandi kõrts" lavastaja loometöötoetus2 000
    Kurist, Antsloometöötoetus tantsulavastuse "Habras ilu" valguskujunduse loojale1 300
    Köster, Sylvialavastuse "Lilled Algernonile" liikumisjuhi loometöötoetus1 300
    Künnapas, Liisnäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia eriala üliõpilasele400
    Küttim, Helju-Eevi  teatriseeniori juubelitoetus320
    Laagriküll, Jaanussuvelavastuse A. Mälk "Õitsev meri" kunstniku loometöötoetus2 000
    Laagriküll, Jaanuslavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" kunstniku loometöötoetus2 000
    Latenas, Faustaslavastuse "Emigrandid" helilooja loometöötoetus1 300
    Laur, Mailiissuvelavastuse "Jaanituli" kunstniku loometöötoetus1 500
    Lindepuu, Heililoominguline stipendium1 500
    Lond Malmborg, Iggykestvus-etendusteose "NO" autori loometöötoetus1 500
    Luik, Kaisaosalemine teatrimuuseumide organisatsiooni SIBMAS konverentsil Varssavis349
    Maasik, Peeplavastuse tööpealkirjaga "Lipamäe" lavastaja loometöötoetus3 000
    Marrandi, Hannaosaleda Rahvusvahelise Teatriuurijate Ühenduse aastakonverentsil Iirimaal, Galways350
    Martma, LoorePhillip Zarrilli psühhofüüsilise näitlemise meistriklassis osalemine: lennupiletid ja osalustasu1 180
    Mende, Karmolavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" kunstniku loometöötoetus2 000
    Mõts, Maarja näitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Mägi, Raidoosalemine ettekandega rahvusvahelisel konverentsil "Mapping Dance and Dance Teaching: Past(s), Prese735
    Mändla, Kairiloometöötoetus lavastusprojekti tööpealkirjaga ”Static equilibrium" kunstnikule2 000
    Mändla, Kairilavastuse "Lindude äratamine" kunstniku loometöötoetus2 000
    Männamäe, Haidelavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" lavastaja loometöötoetus1 500
    Mölder, SanderHelen Rekkori autorilavastuse "Tallinnville" helilooja loometöötoetus1 300
    Nael, Jüriosalemine "International School of Theatre Anthropology" (ISTA) suvekoolis1 150
    Niils, Laurakestvuslavastuse "Sentimentality TV" teostus ja esitamine festivalil "Saanafest": majutuskulud 350
    Novek, Evateatriseeniori juubelitoetus320
    Nuutre, Jaanusloometöötoetus lavastuse "Jutt jumala õige" lavastajale2 000
    Nõmm, Martinosalemine festivalil "Interplay Europe Festival for Young

    Playwrights 2020"
    550
    Nõmmik, Heiliteatriseeniori juubelitoetus320
    Närep, Lauriloometöötoetus lavastuse "Jutt jumala õige" helikujundajale650
    Ojassalu, Kardolavastuse "Kuni armastus peale tuleb" liikumisjuhi loometöötoetus 1 300
    Oruaas, RiinaIFTRi konverents Galways696
    Orupõld, Teetlavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" valguskujunduse loomine1 000
    Pabunen, Maarjaerialastipendium: ELKL näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" ettevalmistamine1 500
    Pakalne, Ruta RonjaMELT 2020 suvetöötubades osalemine1 472
    Paves, Madlimagistriõpingute jätkamine UK kõrgkoolis London Contemporary Dance School2 325
    Paves, Madliresidentuuristipendium 500
    Pesti, Madliesinemine rahvusvahelise teatriuurijate föderatsiooni IFTR aastakonverentsil Galways, Iirimaal730
    Pihel, HelenaMELT 2020 suvetöötubades osalemine1 472
    Pihla, Mehislavastuse tööpealkirjaga "Lipamäe" dramatiseerija loometöötoetus1 300
    Piik, Paavoloometöötoetus lavastuse "BÄNG" dramaturgile650
    Poom, Endelteatriseeniori juubelitoetus320
    Poom, Paulühekordne elutöötoetus1 350
    Praks, Maarjanäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Tallinna Balletikooli klassikalise balleti eriala õpilasele400
    Põldsaar, SanderHelen Rekkori autorilavastuse "Tallinnville" videokunstniku loometöötoetus1 300
    Pärn, Eviloominguline stipendium1 500
    Pärn, Malleteatriseeniori juubelitoetus320
    Pärn, MiinaSaueaugu Teatritalu lavastuse "Kadunud kodu" muusikalise kujunduse looja loometöötoetus1 300
    Raiste, Ernstteatriseeniori juubelitoetus320
    Rajaveer, Christophernäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli üliõpilasele400
    Raska, Anumaienesetäiendus B12 Berlin Workshop Festivalil Shannon Gilleni töötoas175
    Reidolv, Kristiinaesinemine rahvusvahelise teatriuurijate föderatsiooni IFTR aastakonverentsil Galways, Iirimaal730
    Rekkor, Helenlavastuse "Tallinnville" autor-lavastaja loometöötoetus3 000
    Retter, Keilikestvuslavastuse "Sentimentality TV" teostus ja esitamine festivalil "Saanafest": majutuskulud 350
    Robam, Markuslavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" muusikalise kujunduse loomine1 300
    Ruusmaa, Anuühekordne elutöötoetus pika tegevuse ja panuse eest tantsu valdkonnas3 000
    Ruusmaa, Vootelesuvelavastuse "Jaanituli" muusikalise kujundaja loometöötoetus1 000
    Sell, Märtlavastuse "Kuni armastus peale tuleb" valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Siltsenko, Valentinloometöötoetus tantsulavastuse "Habras ilu" helikujunduse loojale1 300
    Sinka, Jörgenosalemine festivalil "Interplay Europe Festival for Young Playwrights 2020"550
    Sokk, Hildateatriseeniori juubelitoetus320
    Tabakov, Youlianlavastuse "Emigrandid" kunstniku loometöötoetus2 000
    Tagamets, Tarmosuvelavastuse "Jaanituli" lavastaja loometöötoetus2 000
    Talmar, Sebastiannäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele400
    Tamme, Maretkestvuslavastuse "Sentimentality TV" teostus ja esitamine festivalil "Saanafest": majutuskulud 350
    Tepand, Liinaerialastipendium1 500
    Tepand, Liinaerialastipendium ELKL näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule1 500
    Tohver, Jüriteatriseeniori juubelitoetus320
    Toomik, JaanSaueaugu Teatritalu lavastuse "Kadunud kodu" kunstniku loometöötoetus2 000
    Tross, Toomas lavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" lavastaja loometöötoetus1 500
    Truija, Marinateatriseeniori juubelitoetus320
    Tubin, Veikolavastuse "BÄNG" helikujundaja loometöötoetus1 300
    Tuvikene, Sanderlavastuse "Lilled Algernonile" videokunstniku loometöötoetus1 300
    Täpp, Robinloometöötoetus lavastuse "Jutt jumala õige" valguskunstnikule1 000
    Türnpu, Annelavastuse "Lindude äratamine" lavastaja loometöötoetus1 500
    Uustal, Ragnaraastane loominguline stipendium3 000
    Valdma, Johannes lavastuse "Kuni armastus peale tuleb" lavastuskunstniku loometöötoetus 1 500
    Valme, Lizethuuslavastuse "Kolm õde" loomine 2 000
    Vals, Argolavastuse "Kuni armastus peale tuleb" helikujundaja loometöötoetus 1 300
    Vaus, Jaaklavastuse "Elevandi kõrts" kunstniku loometöötoetus1 500
    Veelmaa, Tõnisnäitekunsti sihtkapitali õppestipendium 2019/2020 õa kevadsemestriks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala üliõpilasele400
    Veerberk, Valveteatriseeniori juubelitoetus320
    Velt, Annelavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" lavastaja loometöötoetus3 000
    Vihmar, Illimarlavastuse "BÄNG" kunstniku loometöötoetus2 000
    Viirpalu, Kristinaloometöötoetus tantsulavastuse "Habras ilu" kunstnikule2 000
    Volke, Janaloometöötoetus lavastuse "Jutt jumala õige" kunstnikule1 300
    Võigemast, Priitlavastuse "BÄNG" lavastaja loometöötoetus3 000
    Ülevain, Eikeosavõtt Royal Ballet Schooli "Inspire" seminarist Belfastis457
    Ajateater MTÜlavastuse "Tema Taevaliku Õnneküla Potitehas" näitlejate tasud4 800
    ART-Fortius MTÜteatrifestivali "Kuldne Mask Eestis 2020" korraldamine 12 500
    Collegium Miraculorum MTÜlavastusprojekti tööpealkirjaga ”Static equilibrium" näitlejate tasud3 200
    Duo SaboK OÜkaasaegse tsirkusetenduse “Don´t leave me hanging” loomine ja mängimine Eestis ning Soomes5 000
    Eesti Draamateater SAAndra Teede näidendi "Esimene armastus" avaldamine "Näidendiraamatu" sarja 35. raamatuna650
    Eesti Lavastajate ja Dramaturgide Liit2020. aasta tegevustoetus9 600
    Eesti Tantsuagentuur SAresidentuuriprogramm TantsuRUUMis / residentuuristipendiumid1 000
    Eesti Tantsuagentuur SATantsuRUUMi residentuuride stipendiumid4 000
    Eesti Tantsuagentuur SAosalemine Kuopio Tantsufestivalil ning noorte tantsu programmis Daci Finland Summer School 20202 642
    Eesti Teatri Agentuur SAMartin Alguse ja Siret Campbelli näidendite lugemine Budapestis József Attila nimelises teatris  2 308
    Eesti Teatri Agentuur SAnäidendivõistlusel premeeritud näidendi "Lambasihver" ettelugemine Tammsaare muuseumis250
    Eesti Teatri Agentuur SAEesti teatrite dramaturgide kevadkool 20201 050
    Eesti Teatri Festival SASaueaugu Teatritalu lavastuse "Kadunud kodu" näitlejate tasud6 400
    Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendusteatrite loovtehniliste töötajate pikaajalise erialase pühendumise väärtustamine ja tunnustamine1 000
    Eesti TeatriliitKeith Johnstone`i käsikirja tehniline ettevalmistus, kujundus ja trükkimine2 950
    Eesti Teatriliitkollektiivse monograafia Eesti sõnateater 1965 - 1985 II köite toimetamine ja redigeerimine1 043
    Eesti Teatriliitaastaraamatu "Teatrielu 2019" koostamine3 800
    Eesti TeatriliitIvika Sillari artiklikogumiku "Ma käisin teatris" toimetamine4 000
    Fine 5 Tantsuteater SAosalemine Riia rahvusvahelisel kaasaegse tantsu platformil "Time to Dance" - transport ja majutus930
    Fine 5 Tantsuteater SAtantsulavastuse "Generatsioonid" esitamine Klaipedas "PLArtFORMA" raames - transpordikulud, majutus1 092
    Fine 5 Tantsuteater SAtantsulavastuse "Habras ilu" tantsijate tasud6 400
    Hiiumaa Loovisikute Vabaühendus HiKu MTÜ"Genius Loci" näitusesari Reigi Pastoraadis Hiiumaal: esimese näituse "Külalised. 1877. 1910. 2020." valguskujundus800
    Kinoteater MTÜKinoteatri etendus "Vihanemees.com" Brüsselis1 126
    Kohvriteater OÜKohvriteater Ameerikasse: lennupiletid ja dekoratsioonide transport855
    Krinalmansour MTÜtantsulavastuse "Oranž" etendamine Palestiinas: lennupiletid2 286
    Kunstistuudio 4 MTÜlavastuse "Lilled Algernonile" näitlejate tasud6 400
    Kuressaare Teater SAsuvelavastuse A. Mälk "Õitsev meri" näitlejate tasud11 200
    Levila OÜkuuldemängu "Üks päev Mati Alaveri elus" valmimine4 000
    Loomelend MTÜlavastuse "Teibele ja tema deemonid" näitlejate tasud 2 000
    Loominguline Ühendus MTÜ Oma LavaVeronika Kivisilla tekstidel põhineva lavastuse "Kuni armastus peale tuleb" näitlejate tasud4 800
    Lootsi Koda SAlavastuse "BÄNG" näitlejate tasud9 600
    Luunja Vallavalitsuslavastada H. Visnapuu senilavastamata tõsieluline näidend usuvahetuse ajast Eestis aastal 184517 500
    Müüdud Naer MTÜsuvelavastuse "Jaanituli" näitlejate tasud1 800
    OMA Stuudio MTÜTANTSUMASSIIV 2020 korraldamine: programmi läbiviijate tasud2 000
    Piip ja Tuut Teater MTÜlavastuse "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" külalisnäitlejate tasu ja väljatoomine8 900
    Stuudioteater Ilmarine MTÜnukuetenduse "Kuidas Jumal Uku muistsete eestlaste maa lõi" esitamine eesti keeles2 312
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜlavastuse "Sinust saab tantsija!" produktsioon2 500
    Tartu Suveteatri Selts MTÜuuslavastuse "Kasuema" näitlejate tasud5 800
    Tartu Ülikoollavastuse "Sireenid" kunstniku loometöötoetus2 000
    Tartu Ülikoollavastuse "Sireenid" helikujundaja loometöötoetus1 300
    Tartu Ülikoolsuvekooli „Lavastaja harrastus- ja kogukonnateatris“ esinejate tasud800
    Teatrihoov MTÜresidentuuride korraldamine Viljandis Koidu seltsimajas1 000
    Teatrihoov MTÜViljandis Koidu seltsimaja residentuuride stipendiumid4 000
    Teatriteaduse Üliõpilaste Loož MTÜTeatriteaduse Üliõpilaste Looži kevadkooli esinejate tasud500
    Teine Tants MTÜühepäevase etenduskunstide lühivormide festivali "Made in Estonia Maraton" fotograafi, video-, valgus- ja helikunstniku tasud1 850
    Teine Tants MTÜIvo Dimchevi interaktiivse kontsert-lavastuse "Selfie Concert" toimumine Kanuti Gildi SAALis 1 500
    Teine Tants MTÜMart Kangro lavastuse "Enneminevik" tuur Bastard Festivalil Norras2 300
    Temufi MTÜlavastuse tööpealkirjaga "Lipamäe" näitlejate tasud6 400
    Theatrum SAlavastuse „Poeg” lavastaja ja näitlejate tasud9 400
    TikerKultuur MTÜlavastuse "Topo-Ropo" lavaletoomine3 000
    Uue Performantsi Selts MTÜVIII NU Performance Festivali korraldamine8 000
    Vaba Lava SAlavastuse "Üleminekuaja inimesed" külalisetendused Moskva Meyerholdi keskuses: majutus, lennupiletid ja dekoratsioonide transport7 188
    Vaba Lava SAlavastuse "WhiteWash" produktsioon2 500
    Vana Baskini Teater OÜlavastuse "Elevandi kõrts" näitlejate tasud5 500
    VAT Teater MTÜHelen Rekkori autorilavastuse "Tallinnville" külalisnäitleja tasu3 200
    Vene Teater SAminifestivali "Kohtumine lastekirjanikega" esinejate honorari- ja reisikulude osaline katmine1 980
    Öövalgel MTÜPärnu valgusfestivali "ÖÖvalgel" lavastuste loomingulise meeskonna tasud8 500
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜlavastuse "Emigrandid" näitleja tasu3 200
    Ühendus R.A.A.A.M. MTÜlavastusega "Põgenik" osalemine teatrifestivalil Venemaal1 276
    Ühing Polygon MTÜKarl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" lavastamine: 5 näitleja tasu8 000
    NÄITEKUNSTI SIHTKAPITALI ALGATATUD STIPENDIUMID JA TOETUSED 
    Tikerpuu, Kadriloominguline stipendium1 500
    Niils, Lauraloominguline stipendium500
    Retter, Keililoominguline stipendium500
    Tamme, Maretloominguline stipendium500
    Zandberg, Daniilloominguline stipendium1 500
    Tee, Eduardloominguline stipendium500
    Annast, Helgijuubelitoetus1 000
    Kruus, Jürijuubelitoetus1 000

    Rahvakultuur

    Aaso-Zahradnikova, Isabeltunnustuspreemia1 300
    Alas, Kristilaste folkviiuldajate ansambel Tuuleviiuli 10. juubeliaastaks CD väljaandmine640
    Alexeev, Alexeiloominguline stipendium500
    Alte, Tiitloometöötoetus näidendi "Oad" lavastamiseks1 000
    Bañuelos, Israelloominguline stipendium500
    Elm, Johanloometöötoetus näidendi "Meelepete" lavastajale1 000
    Esko, Taavitunnustuspreemia    1 200
    Habakuk, Avepärimuskultuuri tundmaõppimise laagri "Pirrupuusaare" korraldamine Viljandimaal 28.06.-2.07.20201 400
    Hiie-Kivi, Pirettunnustuspreemia1 300
    Hiiet, Mailejuubelitoetus600
    Hoffmann, Joannatunnustuspreemia434
    Jakobson, Eneloominguline stipendium3 000
    Jamsja, Lauratunnustuspreemia260
    Joosing, Küllikeloominguline stipendium1 500
    Juhanson, Jaanikaloometöötoetus pimedatele/vaegnägijatele suunatud lavastuse "Pime pidu: rokokoo tagasitulek" lavastajale
    800
    Jõeleht, Sirjeloominguline stipendium500
    Jürgel, Mairejuubelitoetus300
    Jürisson, Sandertunnustuspreemia430
    Kihulane, Meelisnäituse "Meelis Kihulase meistrikooli lõputööd" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    Kiik, Karintunnustuspreemia800
    Kiik, Lüüliloominguline stipendium1 000
    Kivits, Tiinatunnustuspreemia650
    Koch, Triintunnustuspreemia1 200
    Konsa, Liidiajuubelitoetus500
    Kont, Hanna-Liistunnustuspreemia433
    Kriis, Eva-Liisatunnustuspreemia1 500
    Kriisa, Annegrettunnustuspreemia433
    Kublitskaja, Olgatunnustuspreemia1 500
    Kudu, Kalevloometöötoetus klounaadietenduse "Pealik" lavastajale500
    Kudu, Kalevosalemine ettekandega Rahvusvahelisel Üliõpilasteatrite Liidu (IUTA) XIII maailmakongressil Manilas320
    Kuuse, Reeletunnustuspreemia650
    Langeler, Lambertus Johannestunnustuspreemia1 200
    Levin, Maitunnustuspreemia1 300
    Libe, Kristinarõivakollektsiooni loomine konkursile OmaMood600
    Loogna, Vellojuubelitoetus600
    Luhamaa, Liisloominguline stipendium1 000
    Maimets, Riho Eskotunnustuspreemia700
    Malva, KulnoKulno Malva 3. sooloalbumi "Akordionimeditatsioonid" väljaandmine640
    Meema, Retitunnustuspreemia260
    Metslang, Jooseploometöötoetus tõlkeartikli koostamiseks Ilmar Talve doktoritöö põhjal300
    Moss, Ilmarjuubelitoetus600
    Mutt, Elviratunnustuspreemia1 350
    Mägi, Cätlinharjutamispäeviku "Muusika isetegemise algus" kujundamine425
    Nevskaja, Jelenatunnustuspreemia800
    Niine, Anetttunnustuspreemia500
    Orula, Alarloometöötoetus Heili Einasto koostatava "Tantsimise ajaloo" tänavatantsude peatüki autorile300
    Ots, Looneloometöötoetus muusikadraama "Püha Elisabeth" libreto autorile550
    Paatsi, Kristitunnustuspreemia260
    Pakalne, Rutaloominguline stipendium1 000
    Paulus, Mallloominguline stipendium1 000
    Peil, Aivetunnustuspreemia430
    Pihlap, Raitjuubelitoetus300
    Pikkoja, Ingetunnustuspreemia800
    Pukk, Marinäituse "Sinine silmapiir" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    Päär, Piretloominguline stipendium5 000
    Raska, Katariineesti parmupillimuusika tutvustamine Iirimaal, Mickey McCann Mouth Music Festivalil320
    Reigo, Railetunnustuspreemia400
    Reimann, Helena-Marianaloometöötoetus tantsuetenduse "Tiina ja Mari" lavastajale1 000
    Roose, Ingridtunnustuspreemia1 100
    Rõõmus, Signejuubelitoetus300
    Sepp, Tõnuloometöötoetus muusikadraama "Püha Elisabeth" muusika autorile550
    Siiner, Triintunnustuspreemia260
    Silber, Tuulitunnustuspreemia260
    Sopp, Avetunnustuspreemia700
    Suurlaht, Helleloometöötoetus väikekandlerepertuaari sisaldava kogumiku koostajale1 500
    Suvi, Tanielloometöötoetus käsitööjalatsite ainelise raamatu koostajale1 500
    Sööt, Anuosalemine ettekandega konverentsil "Mapping Dance and Dance Teaching: Past(s), Present and Future(s)" Londonis320
    Zubko, Raunoloominguline stipendium1 000
    Zubko, Raunoloominguline stipendium1 000
    Tappo, Jaanikatunnustuspreemia800
    Tarkpea, Tiiutunnustuspreemia800
    Taul, Antsjuubelitoetus500
    Teevet, Janloominguline stipendium700
    Tint, Küllikeosalemine ettekandega European Association of Archaeologists konverentsil (EAA 26) Budapestis320
    Tomberg, Riinanäituse "Hallid vatid" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    Trumm, Ehatunnustuspreemia800
    Uibopuu, Vaikejuubelitoetus600
    Ulst, Jaanloominguline stipendium1 000
    Uusmaa, Sirelitunnustuspreemia440
    Vahter, Marjutunnustuspreemia400
    Valm, Tiiutunnustuspreemia1 350
    Veersalu, Urmastunnustuspreemia1 500
    Velberg, Mari-Liisosalemine flamenkoseminaril Hispaanias, Cadizis500
    Vokk, Sandraloometöötoetus Heili Einasto koostatava "Tantsimise ajaloo" seltskonna- ja harrastustantsude peatüki autorile300
    Võsa, Margittunnustuspreemia700
    Akordionikool MTÜnuppakordioni soetamine5 000
    Argo TTP OÜraamatu "Joogikultuurist Eestis kesk- ja varauusajal“ väljaandmine2 900
    Arsis OÜuue muusika tellimine Tartu Arsise kontsertansamblile1 500
    EELK Kirikumuusika Liitkoorinootide komplekti "Nüüd rõõmsasti kõik laulgem!" väljaandmine1 500
    EELK Tartu Maarja kogudusuue algupärase opereti "Miina Härma pruudipõli" lavaletoomine Maarjateatris: lavastaja ja muusikute tasud1 400
    Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts21. õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistluse auhinnaraamatud439
    Eesti Ajaloomuuseum SAAjaloobussi retkede korraldamine1 500
    Eesti Ajaloomuuseum SAVeljo Tormise 90. sünniaastapäeva näitus ja programm4 680
    Eesti Arhitektuurimuuseumtunnustuspreemia
    1 300
    Eesti Folkloori Instituut MTÜrahvusvahelise kollokviumi "Between individual and collective trauma" korraldamine Tartus 12.-13.03.2020
    360
    Eesti Huvikoolide LiitERRi saatesarja "Tähtede lava" Tallinna finaalvooru korraldamine2 000
    Eesti Kammerkooride LiitXV Eesti Kammerkooride Festival Tallinnas1 600
    Eesti Kandleliit MTÜkandleorkester Sotto Voce suvine laager 2020300
    Eesti Keelpilliõpetajate ÜhingXXIII üleriigilise keelpillimängijate suvekursuse korraldamine Värskas2 000
    Eesti KirjandusmuuseumEesti lastemängude väljaande "Viis ritta" osalised trükikulud2 000
    Eesti Kirjandusmuuseumväljaande "Väike puu- ja põõsaraamat rahvapärimusest" trükikulud2 000
    Eesti Lasterikaste Perede Liitlastelaulude konkursi "Lasterikkuse võlumaailm" korraldamine1 700
    Eesti Maaelumuuseumid SAosalemine rahvusvahelisel põllumajandusmuuseumide aastakonverentsil Readingis320
    Eesti Meestelaulu SeltsEesti Meestelaulu Seltsi ja Eesti Naislaulu Seltsi laulupäeva ettevalmistus, lauliku väljaandmine4 000
    Eesti Meremuuseum SAEesti Lennuväe vesilennukeid ja vesilennukite angaari tutvustava kakskeelse trükise väljaandmine2 000
    Eesti Meremuuseum SAnäituse korraldamine Lennusadamas mereväeohvitserist ja luurajast Bruno Linnebergist7 500
    Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühingu kevadretk-õppereis Läänemaa muuseumidesse1 800
    Eesti Muusikaõpetajate Liit MTÜloeng-kontserdid kooliõpilastele Veljo Tormise 90. sünniaastapäeva tähistamiseks 1 800
    Eesti Naislaulu SeltsEesti Naislaulu Seltsi neidudekooride kontsertreis Peterburi 6.-8.03.20: saaliüür975
    Eesti Näitejuhtide TeatritruppEesti Näitejuhtide Teatritrupi suvekool 20204 000
    Eesti Puhkpillimuusika ÜhingEesti Noorte Puhkpilliorkestri 2020. aasta orkestrilaagrite/seminaride ja kontsertide korraldamine3 200
    Eesti Puhkpillimuusika ÜhingEesti Puhkpillimuusika Ühingu aastakontserdi korraldamine3 693
    Eesti Puhkpillimuusika Ühingpuhkpillimuusika rongkäigumarsside kirjastamine2 000
    Eesti Puhkpillimuusika ÜhingXIII Dirigentide Suveakadeemia korraldamine Väike-Maarjas1 080
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜEesti ETNO 2020 korraldamine5 400
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜpärimusmuusika kaugõppe loomine1 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜXXVIII Viljandi pärimusmuusika festivali korraldamine9 000
    Eesti Rahva Muuseumnäituse "Kitsepiimakultuur: tänase maaelu pildid ja helid Eesti kitsetaludes" korraldamine358
    Eesti Rahva Muuseumraamatu "Rahvas tähendab inimesi" trükikulud3 000
    Eesti Rahva Muuseumtraditsiooniliste käsitöövõtete ja toidukultuuri õpitubade korraldamine1 200
    Eesti Rahva Muuseumi Sõprade SeltsERMi viiekeelse rändnäituse "Ajanihe: udmurdi noorte palvused 1993/2017" tutvustamine Ida-Virumaal225
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liitnäituse "Noor meister" korraldamine ja sellega kaasneva kataloogi väljaandmine3 800
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liitprogrammi "Soome-ugri helid Eesti igapäevaelus” läbiviimine soome-ugri rahvaste maailmakongressil2 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liitpärandlikest käsitöövõtetest ja meistritest lühifilmide valmistamine (II osa)7 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö LiitXXI Keskaja päevade korraldamine Tallinna vanalinnas7 000
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika SeltsEne Jakobsoni tantsude kogumiku "Tootsi ja Teele tantsulugemik" muusika noodistamine ja noodigraafika1 100
    Eesti Suzuki Ühing MTÜESÜ 21. suvelaagri korraldamine 12.-16.08.2020 Vana-Vigalas1 300
    Eesti Sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseumtunnustuspreemia1 300
    Eesti Tantsuagentuur SAETA kompanii loomelabori juhendajate tasud2 500
    Eesti Tantsuagentuur SAprojekti "Kõik tantsivad 2020" läbiviimine2 000
    Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor MTÜtunnustuspreemia320
    Eesti Tütarlastekoor MTÜüle-eestilise tütarlastekoori Ilmalilled osalemine rahvusvahelisel koorifestivalil Laurea Mundi 20203 500
    Eesti Vabaõhumuuseum SArahvakunstiseltsi Leigarid esinemised Eesti Vabaõhumuuseumis 2020. a suvehooajal: pillimeeste tasud3 500
    Eesti Vabaõhumuuseum SAVabaõhumuuseumi uue eksponaathoone "Kolhoosi kortermaja" näituse teostamine8 000
    Eesti Vaegkuuljate LiitKõku (kõvakuuljate) tantsuõpingud650
    Eesti Vene Kultuurikoda MTÜkontserdi „D.Samoilovi ja J.Krossi 100. sünniaastapäev“ korraldamine: saaliüür2 000
    Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liitväike- ja projektiteatrite alase konverentsi ja festivali korraldamine410
    Eestisoomlaste Kultuuriomavalitsuse SAteisaldatava külakiige valmistamine avaliku puutöö kursuse käigus1 232
    Eksperimentaalse Liikumise Keskus MTÜbeebide liikumisetenduse "PÕNNIKAS" väljatoomine: saaliüür1 065
    Evestuudio MTÜnoorte notafe korraldamine4 200
    Filmi Vargamäe MTÜkultuuriürituste korraldamine Filmi Vargamäel1 500
    Folgisellide Selts MTÜfestivali Mooste Elohelü korraldamine1 080
    Folklooriselts Jõgevahe Pere
    III Eesti Naiste Tantsupeo aasta avamine
    2 000
    Folklooriselts Jõgevahe PereTorma kihelkonna rahvarõiva komplekti täiendamine Jõgevahe Pere segarühmale1 500
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SAIlon Wiklandi joonistustest inspireeritud tantsulavastuse "Kartulilapsed" korraldamine Iloni Imedemaal1 000
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SALäänemaa Muuseumi Toimetised XXIII väljaandmine988
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SAtunnustuspreemia1 300
    Hiiumaa Loovisikute Vabaühendus HiKu MTÜ"Genius Loci" näitusesarja esimese näituse "Külalised. 1877. 1910. 2020." korraldamine Reigi pastoraadis Hiiumaal3 000
    Hoplaa MTÜTaDaa! tänavateatrite festivali esinejate esinemistasud3 000
    Jõelähtme Rahvatantsu SeltsJõelähtme segarahvatantsurühmade rahvarõivaste uuendamine ning uute komplektide täiendamine2 000
    Jõgeva Linna Teater MTÜlavastuse "Augustikuu" väljatoomine Jõgeva vallas, Pedja meiereis850
    Jõhvi Muuseumi Seltsraamatu "Üheslaulmise vägi. 155 aastat laulupeotraditsiooni algusest Jõhvis" väljaandmine950
    Kammernaiskoor Sireenkammernaiskoori Sireen teise plaadi salvestamine ja väljaandmine640
    Kandlekoda MTÜKandlekoja XIX PÄRIMUSA laagri juhendajate honorarid ja rendikulu3 000
    Kango Tekstiil OÜnäituse "Sõit-sõit-sõit linna" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    KaRakTer MTÜRakvere vallimäe suure suvelavastuse "Ivo Schenkenberg ja Hannibali rahvas" ettevalmistamine: lavavõitluse koolitus2 000
    Karijärve Keelpilliorkesternoorte keelpillimängijate suvekooli ja kontsertreisi korraldamine780
    Kistler-Ritso Eesti SihtasutusVabamu rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" korraldamine (ekspositsiooni väljatöötamine ja ehitamine)4 000
    Kodavere PärimuskeskusMurdemuusika kontsertide korraldamine Kodavere Pärimuskeskuses1 000
    Koor MTÜosalemine koorikonkursil Tokyo International Choir Festival 2020 5 850
    Kuressaare MuusikakoolSaaremaa XI rütmi- ja improvisatsioonilaagri korraldamine 576
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskusrõhkude soetamine naisrühmale Hiiu Sõlg700
    Lauluaed MTÜrahvusvahelise suvekooli korraldamine Karepal koos kontsert-etendusega "Vaikuse vägi - vaade pilvedesse" 1 200
    Lihula Lilltikandi Seltstunnustuspreemia1 000
    Linnaaluste küla perenaiste selts MTÜkooliteatrite suvekooli läbiviimine Raplamaal: õpitubade-koolituste korraldamine1 800
    Linnaaluste küla perenaiste selts MTÜpärimuskultuuri suvekooli "Esivanemate jälgedes" korraldamine1 900
    Lood ja Laulud MTÜVeljo Tormise 90. sünniaastapäeva tähistamine kontsertlavastusega "Lindude äratamine" Kõrveaial4 500
    Loomealgatuse Keskus Krõll MTÜkunstide akadeemia korraldamine kõige väiksematele3 510

    Loovlend MTÜ
    osavõtt rahvusvahelisest viiulifestivalist, konkursist ja meistriklassidest Kreekas960
    Lugu MTÜkultuuritalgute ettevalmistus ja läbiviimine Soolu külas Lääne-Nigula vallas2 000
    Luminoored MTÜLihula rahvarõivaste soetamine tantsugrupi uute liikmete jaoks1 000
    Lutsu Teatri Selts MTÜmuusikalise kogupere suvelavastuse "Unemati udujutt" lavaletoomine: kunstniku tasu ja tribüüni rent
    4 000
    Lüster MTÜPärnu XXII portselanipäevae ettevalmistamine ja korraldamine1 600
    Maarja-Magdaleena Gild MTÜPärnu XXIII Gildipäevade korraldamine2 000
    Muhu tantsib laulab MTÜPeeter Dudniku teise plaadi väljaandmine640
    Must JaAm MTÜrahvusvahelise teatriprojekti "Oad" kunstniku tasu500
    Mõniste RahvamajaMehkade Maapäeva töötubade ja kultuuriprogrammi korraldus2 000
    Märjamaa Valla RahvamajaXV Märjamaa Folgi korraldamine2 000
    Niplispitsi Seltsnäituse "MTÜ Niplispitsi Selts 25" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    OIDFA 2020 MTÜRahvusvahelise Niplis- ja Nõelpitsi Organisatsiooni (OIDFA) 19. kongressi korraldamine10 000
    Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooltunnustuspreemia500
    OMA Stuudio MTÜTantsumassiiv 2020 korraldamine700
    Oopus OÜOopuse teise albumi "Kulla põlemine" väljaandmine640
    Ostrova Festivalid MTÜ10. Ostrova festivali korraldamine Setomaal 17.-18.07.20202 500
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseumvalguse- ja püroetenduste "Tuledes Paunvere" korraldamine Palamuse muuseumi õuel700
    Pelgulinna Tantsurühmad MTÜPelgulinna tantsurühmadele Harju-Risti ja Kadrina naiste käiste soetamine1 500
    Pihlamäe MTÜväärtfilmikino Kogukonnakino loomine ja töö korraldamine1 500
    Plokkflöödiühing ERTA-Estonia MTÜplokkflöödiühing ERTA-Estonia suvekooli korraldamine2 400
    Purpurheli OÜüle-eestilise neidudekoor Leelo juubeliplaadi väljaandmine640
    Putkaste Külaselts MTÜ3. Hiiumaa Öölaulupeo korraldamine: helitehnika ja valgustus800
    Pärnu Hansa Kultuurikoda MTÜXX Pärnu Hansapäevade korraldamine: majutuskulud1 500
    Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsingerisoomlaste XXX laulu- ja tantsupeo korraldamine Pärnus 27.-28.06.20204 000
    Pärnu Muuseum SApulmakombeid ja -traditsioone tutvustava näituse "Tanu alla" korraldamine Pärnu Muuseumis3 000
    Pärnu Muuseum SAuue Koidula muuseumi kultuurikompleksi avamine piduliku kontsert-aktusega655
    Rahusoo MTÜ18. Rikka Ivvani pillilaagri korraldmine 28.06.-2.07.2020800
    Rahvakultuuri Keskusrahvatantsujuhtide suvekursuse korraldamine1 734
    Rahvakultuuriselts RillKeila rahvariideseelikute ja -käiste soetamine2 000
    Rahvakunstiselts Leigarideheda pärimuskultuuri tutvustamine väiksemates Eesti kogukondades500
    Rahvarõivas MTÜXVI Rahvarõiva õpitoad Tõstamaal1 280
    Rahvatantsurühm "Tuurit-Tuurit" MTÜmeeste linaste ja rahvariidepükste soetamine450
    Rahvatantsuselts Torbikud MTÜpärimusaineline etendus koos juttude vestmise, elava muusika ja rahvatantsuga1 049
    Rehealune SeltsHenrik Hinrikuse debüütalbumi väljaandmine640
    Reola KultuurimajaKedrafest 2020 võistluse korraldamine1 060
    Reval Folk MTÜReval Etno II rahvusvahelise noorte muusikalaagri ja kontsertide korraldamine: juhendajate tasud2 360
    Ruhnu Kultuuriait MTÜVII Ruhnu viiulilaagri korraldamine: õpetajate ja juhendajate tasud3 000
    Räpina Aianduskooltunnustuspreemia500
    Saarakiri OÜHiiumaa kindakultuuri säilitava raamatu väljaandmine 2 000
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜvildinäituse "Mäng pitsidega" korraldamine Saaremaa Kunstistuudio galeriis1 150
    Setomaa MuuseumidSetomaa Muuseumite teemapäevade korraldamine500
    Setomaa MuuseumidVärska Talumuuseumi hooajanäituse "Lapsepõlv Setomaal" rajamine3 000
    Suurupi Naiskoor Meretule MTÜtunnustuspreemia320
    Tallinna Huvikeskus Kullotantsuansambel Sõlekese peaballettmeister Ene Jakobsoni 75. juubeli tähistamine tantsulavastusega "Tiina ja Mari"5 000
    Tallinna Kesklinna Vaba Aja KeskusKatariina kiriku suvemuusikasarja korraldamine750
    Tallinna Keskraamatukoguosalemine EBLIDA konverentsil ja ettekande pidamine NAPLE e-raamatute töörühmas320
    Tallinna Kopli Ametikoolnäituse "Tallinna Kopli Ametikooli pitsipidu" korraldamine Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis508
    Tallinna Käsitöökeskusvildinäituse "Three-dimensionality" korraldamine Soomes, Jämsas 456
    Tallinna ÜlikoolTLÜ Soveldaja 35. juubel: kontsertetendusele rahvaviiside ja autorimuusika põhjal seadete loomine1 200
    Tantsuselts As-Sa MTÜV Eesti naistetantsu festival: XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimise preemiad2 800
    Tantsuselts Lee MTÜTantsuseltsi Lee segarühmale vajalike rahvarõivaste soetamine ja korrastamine1 500
    Tantsutrupp Modus MTÜSeto naise hamede ja kitasnike ning meeste hamede ja pükste soetamine II Seto Tandsopeoks1 200
    Tartu Tantsuakadeemia MTÜ"Aerial Dance" meistriklasside korraldamine876
    Tartu Ülikoolaastakirja Studia Vernacula 2020 väljaandmine6 000
    Tartu Ülikoolloengusarja "Omakultuuriakadeemia" korraldamine ja läbiviimine 2020. a I poolaastal1 050
    Tartu Ülikoolnäituseprogrammi "Karl Morgenstern. Eesti humanitaaria teerajaja" ettevalmistamine3 000
    Tartu Ülikoolsuvekooli „Lavastaja harrastus- ja kogukonnateatris“ korraldamine: Koolimäe loomemaja rent1 160
    Tartu ÜlikoolTÜ arheoloogia veebirakendused - leiufotode galeriivaate loomine ja arheoloogiaserveri ajakohastamine 2 000
    Tartu ÜlikoolTÜ muuseumi publikuprogrammi „Ükskord ammu Tartus“ kontsertsarja helindamine ja salvestamine2 000
    Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜTartu Pillilaager 2020 korraldamine: lektorite tasud1 050
    Tähetund MTÜXXV kooliteatrite suvekooli korraldamine Rannal: puhkebaasi üür ja õppejõudude tasud1 195
    Vanalinna HariduskolleegiumVHK muusikakooli klaveriõpilaste ja õpetaja osalemine Valmiera rahvusvahelisel pianistide festivalil 10.-11.03.2020160
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜVeljo Tormise virtuaalse keskuse loomine: andmebaasi koostamine2 000
    Vilde Teater MTÜlavastuse "Kvartett" kunstniku tasu500
    Viljandimaa Loomemajanduskeskus SAViljandi linnameistri stipendiumi väljaandmine1 500
    Viru-Nigula VallavalitsusEesti esimese Mereluulepeo korraldamine Kundas1 824
    Voces Tallinn MTÜtunnustuspreemia700
    Vormsi VallavalitsusHiiu kandle ehk talharpa mängijate laagri korraldamine Vormsil695
    Võro Selts VKKFuute võrukeelsete kooriseadete loomine: Tõnis Kõrvitsa tasu750
    Võru Folkloorifestival MTÜXXVI Võru pärimustantsu festivalile tulevate välisrühmade vastuvõtukulude katmine8 000
    Õpetatud Eesti SeltsEesti arheoloogia aastakirja Tutulus 2020. aasta numbri väljaandmine3 000
    Öövalgel MTÜPärnu valgusfestivali "ÖÖvalgel" korraldamine4 000

    ÜENSO MTÜ
    ansambel Rüüdi, E-orkestri ja Sander Möldri ühiskontserdi muusikaseadete ja põhjade miksimine
    640

    Programmid

    Avatud Eesti Raamatu sari (AER)

    Einman, MariaMaurice Maeterlincki esseekogumiku „Vagurate aare“ tõlkimine2 100
    Gross, Toomas Marshall Sahlinsi teose „Kiviaja majandus“ tõlkele saatesõna ja kommentaaride kirjutamine750
    Hein, Kalle Hayden White'i teose „Metaajalugu: Ajalooline kujutlus 19. sajandi Euroopas“ tõlkimine13 200
    Kuusk, Piret Hermann Weyli teose „Sümmeetria“ tõlkele saatesõna ja kommentaaride kirjutamine550
    Kuusk, Piret Albert Einsteini teose „Üldrelatiivsusteooria alused“ tõlkimine ning saatesõna ja kommentaaride kirjutamine1 500
    Lepikult, Mirjam François de La Rochefoucauld' teose „Mõtisklused ehk Moraalsed sententsid ja maksiimid“ tõlkimine6 840
    Marling, Raili Margaret Meadi teose „Sugu ja temperament kolmes primitiivses ühiskonnas“ tõlkele saatesõna kirjutamine500
    Raudsepp, Andres Pjotr Tšaadajevi teose „Filosoofilised kirjad“ tõlkele lisakirja tõlkimine150
    Raun, Mait Kogumiku „Nidānasam̥yukta“ tõlkimine ning tõlkele saatesõna ja kommentaaride kirjutamine4 300
    Runnel, SimoTomáš Garrigue Masaryki teose „Vene ajaloo- ja religioonifilosoofiast“ I köite tõlkimine8 334
    Ülemaante, Tõnu Marshall Sahlinsi teose „Kiviaja majandus“ tõlkimine7 175
    Kirjastus Ilmamaa OÜMargaret Meadi teose „Sugu ja temperament kolmes primitiivses ühiskonnas“ tõlke toimetamine3 238
    Kirjastus Ilmamaa OÜMargaret Meadi teose „Sugu ja temperament kolmes primitiivses ühiskonnas“ tõlke erialatoimetamine750
    Kirjastus Ilmamaa OÜHermann Weyli teose „Sümmeetria“ tõlke toimetamine
    1 193
    Kirjastus Ilmamaa OÜKogumiku „Nidānasam̥yukta“ tõlke toimetamine2 000
    Kirjastus Ilmamaa OÜPaul Tillichi teose „Religioon ja kultuur. Valitud teosed“ tõlkelitsentsi soetamine700
    Kirjastus Ilmamaa OÜHermann Weyli teose „Sümmeetria“ tõlkelitsentsi
     soetamine
    750
    Tartu ÜlikoolMuḩammad al-Idrīsī tõlkevalimiku toimetamine1 821

    Hieronymuse sari

    Koort, JekaterinaGan Bao teose „Vaimude otsija kirjad“ tõlkimine ning saatesõna ja kommentaaride kirjutamine7 000
    Lindepuu, HendrikStefan Żeromski teose „Õhus on kevadet“ tõlkimine4 500
    Näripä, NeemeSappho kogumiku „Luuletused ja fragmendid“ tõlkimine2 000
    Paikre, Ants Fjodor Dostojevski kogumiku „Krokodill ja teisi jutte“ tõlkimine4 000
    Pihelgas, CarolinaSappho kogumiku „Luuletused ja fragmendid" tõlkimine2 000
    Torop, Peeter Fjodor Dostojevski teosele „Krokodill ja teisi jutte“ saatesõna ja kommentaaride kirjutamine500
    Unt, Kersti Laurence Sterne’i teose „Härra Tristram Shandy elu ja arvamused“ tõlkimine7 920
    Hendrik Lindepuu FIERaamatu kujundmine Hieronymuse sarja stiilis250

    Varrak AS
    Laurence Sterne’i teose „Härra Tristram Shandy elu ja arvamused“ tõlke toimetamine
    4 000

    Tõlkeprogramm Traducta

    Arkhipova, SvetlanaIlmar Taska romaani "Pobeda 1946" tõlkimine mari keelde1 500
    Hyde, Matthew A. H. Tammsaare teose "Tõde ja õigus" IV osa tõlkimine inglise keelde 10 560
    Javorszky, BelaJaan Krossi novellikogu tõlkimine ungari keelde800
    Michalczuk, Anna DanutaAndrus Kivirähki romaani "Mees, kes teadis ussisõnu" tõlkimine poola keelde2 400
    Murmann, MaximilianKatkendi tõlkimine Martin Alguse romaanist "Midagi tõelist"220
    Ozola, DailaIndrek Koffi lasteraamatu "Koju" tõlkimine läti keelde110
    Pär HanssonMathura teose "Käe all voogav joon" tõlkimine rootsi keelde2 000
    Segesdi, MonikaAndrus Kivirähki lasteraamatu "Tont ja Facebook" tõlkimine ungari keelde400
    Sirijos Giraite, DanuteA.H. Tammsaare teose "Tõde ja õigus" V osa tõlkimine leedu keelde6 000
    Vanhanen, JoukoIndrek Hargla romaani "Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangelium" tõlkimine soome keelde8 800
    Väisänen, JoukoTõnu Õnnepalu romaani "Lõpetuse ingel" tõlkimine soome keelde1 600
    Atrain Kustannus KyMart Kivastiku romaani "Taevatrepp" väljaandmine soome keeles2 000
    Avangard Print LTDIlmar Taska romaani "Pobeda 1946" väljaandmine bulgaaria keeles1 300
    Black Island BooksMathura teose "Käe all voogav joon" väljaandmine rootsi keeles2 000
    Cerkabella BtAndrus Kivirähki lasteraamatu "Tont ja Facebook" väljaandmine ungari keeles2 000
    CSER PUBLISHING LTD.Piret Raua lasteraamatu "Lugu Sandrist, Murist, tillukesest emmest ja nähtamatust Akslist" väljaandmine ungari keeles2 000
    Ibis grafika d.o.o.Piret Jaaksi lasteraamatu "Emme draakon" väljaandmine horvaatia keeles2 000
    Ibis grafika d.o.o.Piret Raua lasteraamatu "Kõrv" väljaandmine horvaatia keeles1 650
    Ibis grafika d.o.o.Kadri Lepa lasteraamatu "Lugu hiirest, kellel polnud kelku" väljaandmine horvaatia keeles1 800
    Írók Alapítványa - Publisher SzéphalomJaan Krossi novellikogu väljaandmine ungari keeles2 000
    Kud Sodobnost InternationalPiret Jaaksi lasteraamatu "Emme draakon" väljaandmine sloveenia keeles2 000
    Kud Sodobnost InternationalKadri Lepa lasteraamatu "Lugu hiirest, kellel polnud kelku" väljaandmine sloveenia keeles2 000
    Kullerkupp Kinderbuch VerlagKertu Sillaste raamatu "Kõige ilusam seelik" väljaandmine saksa keeles2 000
    "Latvijas Mediji" ASAndrus Kivirähki romaani "Sinine sarvedega loom" väljaandmine läti keeles1 500
    OOO IPF STRING - Limited liability company Publishing and printing company STRINGIlmar Taska romaani "Pobeda 1946" väljaandmine mari keeles1 300
    Publishing house "Liels un Mazs"Piret Raua lasteraamatu "Lugu Sandrist, Murist, tillukesest emmest ja nähtamatust Akslist" väljaandmine läti keeles2 000
    Publishing house "Pētergailis"Mika Keräneni raamatu "Armando" väljaandmine läti keeles1 500
    Zvaigzne ABC Publishers Ltd.Mika Keräneni raamatu "Fantoomrattur" väljaandmine läti keeles1 500
    Tallinna-kustannus OyJaan Krossi luuleraamatu "Maailma avastamine" väljaandmine soome keeles1 200
    Uitgeverij NobelmanIlmar Taska romaani "Pobeda 1946" väljaandmine hollandi keeles1 500
    Wydawnictwo MarpressAndrus Kivirähki romaani "Mees, kes teadis ussisõnu" väljaandmine poola keeles2 000

    Balti Kultuurifond (BCF) 

    2020. aasta eraldused
    NUKU SABaltic Visual Theatre Showcase (working title)55 000
    Urban InstituteThe Baltic Stories: Culture, Place, Identity
    25 000
    Latvian Centre for Contemporary ArtPortable Landscapes program of talks, discussions and performances from the Baltic region25 000
    VSIA Rīgas cirksBaltic circus in the road45 000
    Lithuanian Writers' UnionBaltic Review40 000
    Academia Gustaviana Selts MTÜBaltic Art Festival 'High Voltage' in Manhattan, New York 202035 000
    Eesti Arhitektuurikeskus MTÜBaltic collaboration in Venice Architecture Biennale 202025 000
    NID MTÜTactile Baltics50 000

    Maakondlikud ekspertgrupid

    Harjumaa

    Allmann, Lauriosaluskulude katmine Eesti orienteerumise noortekoondise treeninglaagris osalemiseks300
    Arund, Tiina-MaiXXIII üleriigiliste keelpilliõpilaste ja -õpetajate suvekursuste korralduskulude katmine500
    Hinn, Andreloominguline stipendium Võru Muusikakoolis toimuva kontserdi "Beethoven 250" ettevalmiseks100
    Hütt, Sirjejuubelitoetus300
    Joamets, Tanelloominguline stipendium Antslas toimuva kontserdi ettevalmistamiseks150
    Joonas, Lauraspordistipendium300
    Jõgeda, Maimuõppestipendium magistriõpinguteks Syddansk Musikkonservatoriumis Taanis NOFO erialal250
    Kramp, Kaspar-Oskartoetus osalemiseks meistrikursustel Brass at Sibelius Summer Academy 2020200
    Kudre, Dorissuusaorienteerumise tiitlivõistluste osaluskulude katmine400
    Kuus, TimoVõrumaa Võrkpalli Rahvaliiga 2019/2020 finaalturniiri korralduskulude katmine300
    Leppik, Aivejuubelitoetus400
    Lillmaa, Terjejuubelitoetus400
    Linnus, Sanderspordistipendium250
    Mändmets, Lealoometöötoetus jutustuse "Jaaniuss ja Kännukuningas" ja lasteraamatu „Saru küla kaksikud" valmimiseks300
    Peebo, Rolf Robertosaluskulude katmine Eesti koondise heitjate lõunalaagris Hispaanias300
    Rahman, Janloometöötoetus Juhan Jaigi jutustuse "Kõllaku küla katastroof" dramatiseerimiseks400
    Raud, Tiitjuubelitoetus400
    Sild, Laurispordistipendium400
    Zirk, Evijuubelitoetus400
    Teervalt, Reigospordistipendium250
    Varik, Elviirajuubelitoetus400
    Veber, Liiliajuubelitoetus300
    Antsla Kultuuri- ja spordikeskusHauka Rock 2020 pilliõppe päevade korralduskulude katmine
    500
    Antsla VallavalitsusAntsla piirkonna laste ja noorte laulu- ja tantsupeo "Koolikella kaja" ettevalmistus- ja korralduskulude katmine400
    Antsla VallavalitsusUhtjärve jooksu korralduskulude katmine350
    Antsla Vallavalitsuspuukunstipäevade "Pargist parki" korralduskulude katmine250
    Eesti MuuseumiühingMuuseumiöö 2020 bussireiside korralduskulude katmine100
    Eesti Tütarlastekoor MTÜVõrumaa lauljate osaluskulude katmine osalemiseks üle-eestilise tütarlastekoori Ilmalilled kooseisus rahvusvahelisel koorifestivalil Laurea Mundi 2020300
    Festival KÕU MTÜgeneraatori rendikulude katmine elektroonilise muusika festivali KÕU korraldamiseks400
    Filmi Vargamäe MTÜFilmi Vargamäel toimuvate ürituste korralduskulude katmine600
    Folgisellide Selts MTÜUrmas Kalla Võro-seto pulmakaasituste ettevalmistuskulude ja Karula naase' transpordikulude katmine300
    FUFF MTÜSänna mõisa rendikulude katmine VII Soome-Ugri filmifestivali korraldamiseks250
    Haanja Valla Rahvamajad24. ümber Vaskna järve jooksu korralduskulude katmine350
    Haanja Valla RahvamajadJaan Sööt´i kontserdi korralduskulude katmine200
    Haanja Valla RahvamajadUrmas Alenderi laulude kontserdi korralduskulude katmine150
    HanseHornFest MTÜLõuna-Eesti metsasarvemängijate osavõtukulude katmine osalemiseks festivalil HanseHornFest 2020250
    Hauka veloklubi6. Kaika rattamaratoni korralduskulude katmine250
    Huba OÜJaapani-Eesti koostööprojekti "Jaapani aknad" kontsertide korralduskulude katmine250
    Järjehoidja MTÜtoetus õppereisiks Arvo Pärdi Keskusesse ja Harjumaa raamatukogudesse90
    Kaksküla MTÜtraditsioonilise käsitöönäituse avamispäeval toimuva käsitööõpitoa korralduskulude katmine150
    Karula Hoiu Ühing MTÜKarula kihelkonna VI pärimusmuusikalaagri korralduskulude katmine200
    Lasva KäsitööseltsVana-Võrumaa pärimuslaagri käsitöö töötubade materjalikulude katmine100
    Lasva Rahvamajahelitehnika rendikulude katmine Lasva Järvemuusika korraldamiseks300
    Loosi Kandi Seltstaaskasutuse töötoa korralduskulude katmine100
    Loosi Kandi Seltstanu valmistamise töötoa kulude katmine200
    Meie Stuudio MTÜMeie Stuudio ja Võru Tantsukeskuse osaluskulude osaline katmine osalemiseks MM-l Itaalias700
    Misso Rahvamajaajavõtusüsteemi rendikulude katmine ja auhindade soetamine XVI Pulli järve jooksu korraldamiseks450
    Misso RahvamajaMisso kodukandipäeva helitehnika kulude katmine200
    Misso Rahvamajakevadiste õpitubade juhendaja töötasu100
    Misso RahvamajaXXIII Võrumaa vokaalansamblite päeva külalisesineja ja meenete kulude katmine200
    Mõniste RahvamajaMehkade Maapäeva töötubade ja kultuuriprogrammi korralduskulude katmine350
    Müüdud Naer MTÜsuvelavastuse "Jaanituli" etendamiskulude katmine900
    On Vaja Teha MTÜ23. Jaanus Kala viievõistluse korralduskulude katmine600
    Ontore OÜLea Mändmetsa sonetikogu "Härmeldused" väljaandmise kaasrahastamine200
    Ostrova Festivalid MTÜOstrova Festivali korralduskulude osaline katmine500
    Parksepa Spordiklubikulude katmine osalemiseks Eesti naiste korvpallimeistrivõistluste I liigas250
    Puiga Põhikoolvõrukeelsete näidendite päeva auhindade soetamine
    200
    Puiga RahvamajaKolepi koori Hellermed 150. juubelikontserdi trükiste kulude katmine100
    Rahusoo MTÜ18. Rikka Ivvani pillilaagri korralduskulude katmine300
    Reval Folk MTÜReval Etno II rahvusvahelise noorte muusikalaagri korralduskulude katmine600
    Ruusmäe Noorteklubihelitehnika kulude katmine XVI laste laulupäeva korraldamiseks Rogosi mõisas150
    Ruusmäe Noorteklubikogumiku "Ruusmäe latsi jutuq II" väljaandmiskulude katmine300
    Satserinna MTÜSatserinna XI Sõirapäeva korralduskulude katmine250
    Setomaa MuuseumidVõru Puhkpilliorkestri kulude katmine kindral N. Reegi taastatud ajaloolise suvemaja avamise üritusel150
    Spordiühing Võru Biathlontreeninglaagri osaluskulude katmine200
    Sänna Külaühing MTÜPärlijõe tõukerattamaratoni korralduskulude katmine300
    Tamula Vanake MTÜrahvusvahelise seeniorite korvpalliturniiri Võru Võiduturniir 2020 korralduskulude katmine300
    Triskele MTÜansambel Triskele Võrumaa kontserdiga seotud kulude katmine250
    Tsolgo RaamatukoguVirve Osila kulude katmine kohtumisel lugejatega200
    Tsooru Rahvamajakunstilaagri korralduskulude katmine Roosikul250
    Urban Style Valga klubi MTÜVõru linnapäevad 2020 raames toimuva huviharidust tutvustava noortepäeva korralduskulude osaline katmine200
    Urvaste Külade Selts MTÜXIV Urbanipäeva laada õpitubade korralduskulude katmine200
    Urvaste Villike MTÜetenduse "Kass maandub alati käppadele" reklaami- ja transpordikulude katmine800
    Varstu Kirikukontsert MTÜKalevi Kammerkoori kontserdi korralduskulude katmine Mõniste-Ritsiku õigeusu kirikus300
    Varstu Kultuurikeskuskevadiste õpitubade korralduskulude katmine150
    Vastseliina Piiskopilinnuse SAkeskajateemalise fotonäituse kulude katmine250
    Vastseliina Piiskopilinnuse SAlastele suunatud keskajateemalise etteaste korralduskulude katmine200
    Vastseliina RahvamajaVõrumaa memme-taadi suvepeo korralduskulude katmine400
    Viitka MTÜkontserdi korralduskulude katmine Viitka Päevakeskuses150
    Võro Selts VKKFuute võrukeelsete koorilaulude seadete kulude katmine400
    Võru Folkloorifestival MTÜXXVI Võru pärimustantsu festivalile tulevate välisrühmade vastuvõtukulude katmine900
    Võru Folkloorifestival MTÜVõru Pärimistantsu festivali ava- ja lõppkontserdi päevajuhi töötasu200
    Võru Instituutvõrukeelse lasteraamatu "Tsillokõsõ soe jutu" väljaandmiskulude katmine300
    Võru InstituutBernard Kangro luulekogu kujunduskulude katmine250
    Võru InstituutXIX Artur Adsoni nimelise võrukeelse laste etlusvõistluse korralduskulude katmine300
    Võru Instituutvõrukeelse piltsõnastiku trükikulu katmine500
    Võru InstituutVõru vanasõnade raamatu väljaandmiskulude katmine400
    Võru Kannel SARein Rannapi klaveriplaadi „Ikka ja alati“ esitluskontserdi kulude katmine300
    Võru Kannel SAVõru perepäevade "Koton om hää" korralduskulude katmine600
    Võru Kannel SAnaisrahvatantsurühma Viire Rõuge kampsunite kanga ja õmblustööde kulude osaline katmine800
    Võru Loomeselts MTÜVõru Jazziklubi kontsertide korralduskulude katmine750
    Võru MuusikakoolVõru Muusikakooli õpilaste osaluskulude katmine rahvusvahelisel konkursil "Naujene-2020"150
    Võru MuusikakoolVõru Muusikakooli õpilaste osaluskulude katmine Baltimaade akordionistide konkursil Kaunases, Leedus250
    Võru Pensionäride Päevakeskus SAVõrumaa XIII seenioritantsupäeva korralduskulude katmine500
    Võru Pensionäride Päevakeskus SAII Võrumaa eakate festivali "Kotost vällä tõistõ mano" korralduskulude katmine700
    Võru Sümfoonilise Muusika ÜhingVIII rahvusvahelise Eduard Tamme nimelise Võru Puhkpillifestivali korralduskulude katmine700
    Võru TantsukeskusVõru Tantsukeskuse I etenduse korralduskulude katmine500
    Võrumaa Arenduskeskus SAVõru maakonna laulu- ja tantsupeo korraldamiseks ja läbiviimiseks vajalike kulude katmine1 200
    Võrumaa KeskraamatukoguVõru maakonna laste 8. lugemismängu Laste-Raamatu-Suvi 2020 korralduskulude katmine150
    Võrumaa SpordiliitVõrumaa 10. pikamaajooksude sarja korralduskulude katmine1 000
    Võrumaa Spordiliit39. ümber Tamula järve jooksu ja 39. Võru - Väimela maanteejooksu korralduskulude katmine800
    Võrumaa VaskpilliühingPaganamaa Brass 2020 noorte puhkpillimängijate suvekooli korralduskulude katmine500
    Värska KultuurikeskusVärska naisrahvatantsurühma Lustiline 40. tegevusaasta kontserdikulude katmine100
    Värska KultuurikeskusHaaslava meeskoori esinemiskulude osaline katmine150
    Värska Käsitööselts KirävüüII Seto käsitöölaagri korralduskulude katmine150
    Värska MuusikakoolSetomaa Laste Laulupäeva korralduskulude katmine150
    Värska MuusikakoolEesti Kontserdi koolikontsertide korralduskulude katmine200
    Värska Orienteerumisklubi PekoXXIX rahvusvahelise orienteerumisvõistluse "Peko Kevad" korralduskulude katmine350
    Värska Orienteerumisklubi PekoSetomaa orienteerumispäevakute korralduskulude katmine300
    Värska Orienteerumisklubi PekoVärska järve jooksu korralduskulude katmine450
    Värska RaamatukoguAnti Saare kulude katmine kohtumisel lugejatega100
    Üle-eestiline neidudekoor Leelo MTÜVõrumaa lauljate osaluskulude katmine osalemiseks rahvusvahelistel koorimängudel Belgias üle-eestilise neidudekoori LEELO koosseisus
    200

    Hiiumaa

    Ehrenbusch, HelenaLuidja tsirkusetalu suvise suursündmuse, SchokoBomb TuleMuusikaFestivali korraldamine1 000
    Kaevandes, MerilinEmmaste noorterühma "Nobejalad" osalemine Itaalias rahvusvahelisel folkloorifestivalil.400
    Kivisaar, KristiKäina ja Emmaste noorte jalgpallilaager. Motiveeritud ja inspireeritud noored.400
    Künnapas, KustuOsalemine Türgis orienteerumise Juuniorite Maailmameistrivõistluste eel-laagris.200
    Ork, Aunejuubelitoetus500
    Reinu, Anne-MallHiiumaa filed-target laskurite igakuiste võistlustel osalemise ning teeningute toetamine.200
    Sauer, LembitLoometöö toetus Hiiumaa spordiajaloo jäädvustamiseks90
    Taelma, Helgijuubelitoetus400
    Villmäe, HelikaPurjetamise treeningutel ja võistlustel osalemine450
    Emmaste Vaba Aja KeskusEmmaste emadepäevajooks - kulude osaline katmine150
    Emmaste Vaba Aja KeskusSisekergejõustiku võitsluste korraldamine.200
    Emmaste Vaba Aja KeskusLiikumissari "Emmaste liigub!" toetuseks.250
    Hiidlaste Korvpalliklubi AskusLiikumisharrastus üritused Kärdla Linnapargis - Ringlev kevad ja Ringlev sügis 2020200
    Hiiu Folk MTÜXVI Hiiumaa Pärimusmuusikafestivali Hiiu Folk korraldamine- ettevalmistamine ja läbiviimine!1 000
    Hiiu hüljesXII Basseini triatloni korraldamine189
    Hiiumaa Jalgpall MTÜFC Hiiumaa esindusmeeskonna osalemine Eesti meistrivõistlustel, osalemistasu katmine200
    Hiiumaa Jalgpall MTÜFC Hiiumaa esindusmeeskonna sõidukulude osaline katmine300
    Hiiumaa Jalgpall MTÜFC Hiiumaa 2008 sündinud poiste EMV sõidukulude osaline katmine500
    Hiiumaa jooksugruppTunnijooksu korraldamine 2020 aastal300
    Hiiumaa Kammermuusika MTÜKõrgetasemelise rahvusvahelise profiiliga viiuli meistrikursuse korraldamine.250
    Hiiumaa Kino MTÜHiiumaa esimene filmifestival1 000
    Hiiumaa Laskespordi KlubiVõistluste korraldamiseks ning medalite ja karikate ostmiseks,noorte ja seeniorite võistluste jaoks
    298,80
    Hiiumaa Orienteerujate KlubiHiiumaa noororienteerujate osalemine orienteerumisjooksu Eesti Meistrivõistlustel 2020. a

    300
    Hiiumaa Pensionäride ÜhendusKultuuriürituste korraldamine pensionäridele.150
    Hiiumaa Poistekoor MTÜKäina-Emmaste mudilaskoori osalemine VIII mudilaskooride festivalil MudiFest.500
    Hiiumaa Spordikool SAOrienteerumise erialal õpilaste osalemine Peko kevadel190
    Hiiumaa Spordikool SANoororienteerujate osalemine Jüriööjooksul Otepääl150
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa Spordikooli orienteerumise eriala õpilaste osalemine võistlusel Ilves-3195
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa Spordikooli õpilaste osalemine talve- ja kevadrogainil110
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine Eesti meistrivõistlustel, sõidukulude katmine150
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine U18 Eesti meistrivõistlustel, sõidukulude katmine100
    Hiiumaa Spordikool SANoororienteerujate osalemine treeninglaagrites160
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa spordikooli võrkpallinoormeeste osalemine Eesti meistrivõistlustel, U16 vanuseklassis100
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa spordikooli U14 vanuse võrkpallinoormeeste osalemine Eesti meistrivõistluste tsooniturniiril100
    Hiiumaa Spordikool SAHiiumaa U16 vanuserühma võrkpallitüdrukute osalemine Eesti meistrivõistlustel, kulude osaline katmine150
    Hiiumaa Spordikool SAHiumaa U12 võrkpallitüdrukute osalemine Eesti meistrivõistlustel, kulude osaline katmine150
    Hiiumaa Sulgpalliklubi TUTIHiiumaa Sulgpalliturniiri korraldamine 30.05.2020200
    Hiiumaa Võrkpalliklubi63. Hiiumaa Võrkpalliturniiri läbiviimine300
    Kõrgessaare Vaba Aja KeskusKõrgessaare rattasõiduga seotud kulude osaline katmine.275
    Kõrgessaare Vaba Aja KeskusKõrgessaare jaanijooksuga seotud kulude osaline katmine.200
    Kõrgessaare Vaba Aja KeskusKontserdisari "Muusika Eestimaale 102" Hiiumaa vallas.150
    Kõrgessaare Vaba Aja KeskusKorvpalli jaaniturniiri kulude osaline katmine.200
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusSegakoor Hiiula osalemine koorimuusikapäevadel Prahas300
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusKäina huvikooli neiduderühma osalemine rahvatantsufestivalil Itaalias.450
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusRõhude soetamine naisrühmale Hiiu Sõlg500
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusKäina huvikooli suur ABBA show400
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusEuroopa Vanamuusikapäevad Käinas: Peter Spissky, Maria Valdmaa ja Tallinna kammerorkester500
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusKäina huvikooli tantsuõpilaste osalemine Koolitantsu piirkonna finaalis200
    Käina Huvi- ja KultuurikeskusHelgi Taelma tantsijate kevadkontsert150
    Käina KoolKostüümide valmistamine ja uuendamine kooliteatrile225
    Käina RaamatukoguJaan Krossi 100. sünniaastapäeva üritused Käina raamatukogus200
    Kärdla KultuurikeskusNaadresed Riia Eesti Põhikoolis250
    Kärdla KultuurikeskusHiiumaa XVIII Lastefestivali läbiviimise toetamine400
    Kärdla LinnaraamatukoguHiiumaa laste sõit Tallinna XV Nukitsa konkursi lõpetamisele.100
    Kärdla LinnaraamatukoguJaan Krossi luulekava "Maailma avastamine" Tallinna Hariduskolleegiumi noortelt Kärdla Gümnaasiumis200
    Kärdla NukuteaterNukuteatri reklaamide kujundamine ja trükkimine ning sündmuste fotografeerimine250
    Külaarenguselts SakasHiiu huumori ja keelepäev "Pühalepa triip" 2020500
    Mittetulundusühing DagenTwistSeltskonnatantsuoskuste ja -kultuuri populariseerimine koolituste kaudu.300
    Mittetulundusühing Insula Deserta motoklubiKärdla Suur rattasõit 2020 korraldamine.400
    MTÜ Emmaste spordiklubi ERNSTV Külavõistlus viievõistluses - kulude osaline katmine.120
    MTÜ Emmaste spordiklubi ERNSTOsalemine turniiril Rapla Saalikarikad - kulude osaline katmine.200
    MTÜ Hiiumaa RSKNoorte ratsutajate osalemine Havensi ponikarika III etapil80
    MTÜ Hiiumaa RSKNoorte ratsutajate osalemine Havensi ponikarika IV etapil80
    MTÜ Hiiumaa RSKNoorte ratsutajate osalemine Havensi ponikarika finaalis80
    MTÜ Hiiumaa RSKNoorte ratsutajate osalemine Perila kevadel ja suvise ponikarika I etapil100
    MTÜ Tahkuna TuletornKultuurifestivali "Tahkuna Briis" korraldamine400
    Orjaku külaselts MTÜSuvi Kassaris & Kassari Kultuurineljapäevad 7. hooaja sündmused Orjaku külamajas.1 000
    Palade LoodushariduskeskusRahvakultuuri tavade elustamine ja tutvustamine südasuvisel Soera simmanil300
    RõõmuringLauka piirkonna laste ühistegevuse, omaalgatuse, loomingulisuse ning aktiivsuse toetamine.225
    Saarakiri OÜHiiumaa kindakultuuri säilitava raamatu väljaandmine500
    Spordiklubi Dagö DGDiscgolfar Paul Kustala toetamine MM-il USA-s225
    Spordiklubi Dagö DGHiiumaal PDGA standardite järgi discgolfi võistluse korraldamine.250
    Tantsumajakas MTÜOsalemine rahvusvahelisel festivalil "Happy Planet" Tsaghadzoris Armeenias.1 000
    Tobiase Selts MTÜXIV Rudolf Tobiase nimelise klaveriõpilaste konkursi korraldamine650
    Üle-eestiline neidudekoor Leelo MTÜÜle-eestilise neidudekoor LEELO lauljate osalus rahvusvahelistel koorimängudel Belgias.
    100

    Ida-Virumaa

    Bogdanov, AlekseiJuubelitoetus300
    Enok, Pippi LottaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Fedorova, ElizavetaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Fidelman, LiinaKontserdi "Rännak muusikas" läbiviimine Jõhvis ja Narvas400
    Khorev, Yury18. Isiknäituse korraldamine350
    Konopljova, ViolettaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Krivorukova, SofjaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Kushteyn, MikhailNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Malva, Kulno3. Sooloalbumi "Akordionimeditatsioonid" 1. etapi läbiviimine200
    Mamedova, SainaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Matjuhhina, AngelinaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Mirotvortseva, JekaterinaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Mägar, ReinEesti Akvarellistide Ühenduse liikmete ja Soome akvarellistide tööde näituse läbiviimine Jõhvi kunstikoolis200
    Niine, JoonasNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Reinbok, ErikNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Seppern, ArthurDokumentaalfilmi "Levimuusika ja levimuusikud Ida-Virumaal 1972 - 2020" II osa tegemine600
    Smirnova, KatrinNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Solodov, DemidNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Stupkin, BorissNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Stüf, AnatoliIsiknäituse korraldamine Jõhvi kunstikoolis250
    Timošin, AndreiNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Tšehhonin, NikitaNoor ja andekas Ida-Virumaa sportlane600
    Ahtme Kunstide KoolVabariikliku muusikalis- teoreetilise mälumängu BRAIN- RING korraldamine250
    Alutaguse HuvikeskusIda-Virumaa folklooripeo Kirde- Killad korraldamine Iisaku lauluväljakul700
    Autori Foto MTÜFotokonkursi „Inimene kaasaegses maailmas“ korraldamine300
    Corelli Music OÜPimpinone sarjas "Mõisaromantika" kontserdi korraldamine Sakal300
    Credo Festivalid MTÜRahvusvahelise laste ja naiskooride festivali "Pühtitsa helid" läbiviimine400
    Duo SaboK OÜTsirkusetenduse “Don´t leave me hanging” loomine ja mängimine Narvas ja Jõhvis600
    Eesti Kaevandusmuuseum SAMuuseumiööl lastelavastuse "Pöial- Liisi" esitamine Kohtla-Järve Järve Kooli näiteringi poolt300
    Eesti Kontsert SAXXII Suvise 7 linna muusika festivali korraldamine: välisesineja600
    Eesti MuuseumiühingMuuseumiöö 2020 bussireiside korraldamine maakondades264
    Gurmeejooksud MTÜSillamäe ultra läbiviimine500
    Ida-Virumaa IntegratsioonikeskusKonverentsi "Tolerantsus ja massmeedia mitmerahvusvahelises regioonis" korraldamine600
    Ida-Virumaa SpordiliitIda-Virumaa 2020.a. meistrivõistluste korraldamine2 000
    Ida-Virumaa SpordiliitÜrituste "Ida-Virumaa maastikuratta õhtusõidud 2020" korraldamine400
    JazzTime MTÜSillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine ja läbiviimine350
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskusLaste- ja noorte lauluvõistluse "Jõhvi laulukevad 2020" läbiviimine400
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskusXIII rahvusvahelise harrastusfilmide festivali "Laterna Magica" läbiviimine600
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskusVirumaa memmede tantsupäeva läbiviimine600
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskusI kihelkondadevahelise laulupüha 155.aastapäeva läbiviimine500
    Jõhvi Muuseumi SeltsMuuseumiöö korraldamine Jõhvi kindluskiriku muuseumis250
    Jõhvi Muuseumi SeltsRaamatu "Üheslaulmise vägi. 155 aastat laulupeotraditsiooni algusest Jõhvis" väljaandmine600
    Kammermuusikud MTÜSuvefestivali "Mõisamängud" kontsertide korraldamine200
    Kergejõustikuklubi VisaJõhvi CUP sisekergejõustiku võistluste korraldamine350
    Kistler-Ritso Eesti SihtasutusVabamu rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" läbiviimine: transpordikulud ja kohalik lisaprogramm400
    Kohtla valla spordiklubiMaido Keskküla 1. mälestusjooksu korraldamine300
    Kohtla-Järve GümnaasiumSõprusturniiri korraldamine kolme Ida-Virumaa kooli vahel282
    Kohtla-Järve GümnaasiumIda-Virumaa noorte omaloominguliste luuletuste konkursi korraldamine183
    Kohtla-Järve GümnaasiumÜrituste korraldamine kohvikus "KOHT37" Kohtla-Järvel400
    Kohtla-Järve Järve KoolVIII Moedemmi "Olen Virumaalt" korraldamine400
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi AtleetikaIda-Virumaa kergejõustikuvõistluste korraldamine U12 ja U10200
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi AtleetikaIda-Virumaa sisekergejõustiku karikavõistluse korraldamine300
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi AtleetikaLaste kergejõustikuvõistluste korraldamine300
    Kohtla-Järve KultuurikeskusMaakondliku rahvatantsupeo „Uus saab alguse“ korraldamine800
    Kohtla-Järve KultuurikeskusÜle-eestilise vesterni stiilis peo korraldamine500
    Kohtla-Järve Slaavi PõhikoolVI Ida-Virumaa noorte kunstiturniiri läbiviimine500
    Kohtla-Järve Spordihuvi KlubiSpordiajaloo päeva läbiviimine300
    Kohtla-Järve Spordihuvi KlubiVII Lahtiste võistluste korraldamine petangis Viru karikatele350
    Kohtla-Järve spordiselts KalevKohtla-Järve linna lahtiste meistrivõistluste korraldamine judos300
    Kohtla-Järve spordiselts KalevOsalemine juunioride Euroopa karikavõistlustel Poolas judos300
    Kohtla-Järve spordiselts KalevOsalemine Euroopa meistrivõistlustel tõstmises Poolas350
    Lüganuse KultuurikeskusMemmede rühmale Minnid-Mannid uute tanude soetamine1 000
    Metsanurga Selts MTÜLüganuse meeste rahvariiete soetamine segarühmale "Lampjalakesed"1 000
    Motus spordiklubiJooksuürituste sarja "Narva Jooksusari 2020" korraldamine500
    Mägede Hääl OÜMägede Hääl 2020 korraldamine500
    Narva Jazz MTÜ25. Rahvusvahelise noorte muusika festivali "Narva Jazz 2020" korraldamine700
    Narva KunstikoolNarva Kunstikooli pedagoogide näituse „DIALOOG“ korraldamine Tartu Lastekunstikooli Jakobi galeriis200
    Narva KunstikoolVabariikliku konkurss - näituse "Kui ma suureks saan" korraldamine200
    Narva LaskespordiklubiOsalemine Euroopa meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises350
    Narva Muuseum SAMuuseumiöö korraldamine kunstigaleriis400
    Narva Muuseum SAFestivali "Kunstnikupäev" korraldamine400
    Narva Muuseum SAKeskajafestivali korraldamine Narva linnuses800
    Narva Muuseum SAVanaaegsete traditsioonide ja oskuste tutvustamine Narva Muuseumi Põhjaõues suvel 2020600
    Noorte ja Tudengite Rütmimuusika Organisatsioon MTÜTaasiseseisvumisaastapäeva kontserdi korraldamine Narvas500
    Poola Klubi Polonez MTÜ"Koogifestivali" korraldamine200
    Põhjaranniku Kirjastus OÜInformatiivse lehekülje "Vaba aeg" avaldamine ajalehtedes Põhjarannik ja Severnoje Poberežje800
    Rahvaspordiklubi JõhvikasIda-Virumaa orienteerumisneljapäevakute korraldamine350
    Ro-Ro Entertainment MTÜRockfestivali "Gratsi prileteli 2020" (Künnivaresed lendasid tagasi 2020) korraldamine500
    Rural Urban Art MTÜTänavakunstifestivali "Rural Urban Art" läbiviimine800
    Sekundomer MTÜII Kahe silla jooksu korraldamine250
    Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus UleiProjekti "Kunstikümblus: kunst ja keskkond" läbiviimine200
    Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus UleiKorvpallivõistluse "Otse korvi" korraldamine150
    Sillamäe KultuurikeskusUkraina lauluansamblile "Javir" rahvariiete soetamine450
    Sillamäe Lastekaitse ÜhingProjekti "Loomingulised Eestimaa noored - 2.0" läbiviimine400
    Sillamäe Spordiklubi KalevKevadturniir-festivali Sillamäe 2020 läbiviimine iluvõimlemises250
    Sillamäe Teater-Stuudio Teine Taevas MTÜEtenduse „Repetiitor“ lavastamine Eug?ne Ionesco „Õppetund“ näidendi järgi650
    Spordiklubi DiagonaalLembit Olli mälestusturniiri korraldamine kiirmales300
    Spordiklubi EduSpordiklubi EDU 22. rahvusvaheliste karikavõistluste korraldamine tõstmises350
    Spordiklubi KuldkaruRahvusvahelise vaba- ja naiste maadluse turniiri "Aeg olla tugev" korraldamine300
    Spordiklubi MaletähtOsalemine meeskondlikul võistlusel Murmanskis350
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜHeino Lipu mälestusvõistluste korraldamine400
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜNarva Energiajooksu korraldamine800
    Stuudioteater Ilmarine MTÜNukulavastuse "Kuidas Jumal Uku muistsete eestlaste maa lõi" ettevalmistamine ja esitamine600
    Tantsuselts Jõhvikamoos MTÜTantsuseltsi Jõhvikamoos 10. sünnipäeva kontserdi korraldamine300
    Tantsuselts Jõhvikamoos MTÜTantsuseltsi Jõhvikamoos meestele Jõhvi rahvariiete soetamine800
    Teater Tuuleveski MTÜOsalemine V laste rahvusvahelisel teatrifestivalil “Sampo - onnen mylly" Soomes: transport400
    Toila VallavalitsusToila sadama Funki korraldamine700
    Vaivara Sinimägede SihtasutusVaivara V pärimuspäeva korraldamine400
    Virumaa Pärimuse Sõbrad MTÜII Ida-Viru pärimustantsu festivali "Pärimuse Pundar" läbiviimine500
    Äkke suusaklubiNarva rattasõidu korraldamine400

    Jõgevamaa

    Andruse, Aimar spordistipendium 500
    Jalg, Merilii Spordistipendium 500
    Jukk-Toom, Annika loominguline stipendium suvelavastuse "Pilvede värvid" kostüümide väljamõtlemiseks 150
    Karu, Margit Isikunäituse "Käsud ja keelud" korraldamine 75
    Krass, Lea loominguline stipendium 150
    Lapin, Gennadi Loominguline stipendium 150
    Regensperger, Vitalij Klaveritrio kontsert-tuuri korraldamine Lõuna-Eestis 205
    Talve, Mare "Lood ja laulud talgulistele" korraldamine 60
    Tänav, Rutt loominguline stipendium näidendi "Põltsama lood VI Meie Hermann" kirjutamiseks 150
    Vaabla, Janne Loominguline stipendium 150
    Õnneleid, Anni loominguline stipendium suvelavastuse "Pilvede värvid" lavastuse ettevalmistamiseks 150
    Avinurme Spordi- ja Terviseselts Avinurme sulgpallisarja korraldamine 145
    Betti Alveri Muuseum SA Kevadiste näituste korraldamine Betti Alveri Muuseumis 135
    Betti Alveri Muuseum SA Alo Mattiiseni mälestuskontsert 2020 350
    Betti Alveri Muuseum SA Muuseumiöö "Öös on aega" korraldamine Betti Alveri Muuseumis 350
    C.R.Jakobsoni nim. Torma põhikool Torma V Kooliolümpiamängude korraldamine 180
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammermuusika kontserdi korraldamine Põltsamaal 180
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo aasta avamine 710
    Folklooriselts Jõgevahe Pere Torma kihelkonna rahvarõiva komplekti täiendamine Jõgevahe Pere segarühmale 565
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo "PereLugu" tantsuraamatu väljaandmine 850
    FreeStart Matka- ja Spordiklubi Põltsamaa VIII Jõemaratoni läbiviimine 585
    Jõgeva Kabeklubi Kabe Euroopa meistrivõistlused 2020 1 140
    Jõgeva Kultuurikeskus Jõgeva valla eakate kevadpeo korraldamine 240
    Jõgeva Kultuurikeskus TÜ Sümfooniaorkestri kontsertlavastus Jõgeva Kultuurikeskuses 540
    Jõgeva Kultuurikeskus IX Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestivali korraldamine 890
    Jõgeva Linna Teater MTÜ Jõgeva vallas, Pedja meiereis etenduva lavastuse "Augustikuu" kulude katmine 510
    Jõgeva Linnaraamatukogu Reisikirjanik Marko Kalduri ja tema samojeedi koera Tähekiirega kohtumine 150
    Jõgeva Linnaraamatukogu XIV Ööraamatukogu korraldamine Jõgeva Linnaraamatukogus 190
    Jõgevamaa Kultuurikoda MTÜ Jõgevamaa 2020 laulu- ja tantsupidu "PILVE PIIRIL" korraldamine 1 420
    Jõgevamaa segakoor MTÜ Kontsertõhtu ""Laulvad pildid" korraldamine. 330
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju IV Vooremaa poolmaratoni korraldamine 640
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa noorte meistrivõistluste korraldamine aprill-juuni 2020 775
    Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistluste korraldamine. 490
    Kammermuusikud MTÜ Suvefestivali "Mõisamängud" kontsertide korraldamine 220
    Klubi Tartu Maraton MTÜ Tour of Estonia 2020 ettevalmistamine ja läbiviimine
    400
    Kogemise Rada MTÜ ürituse "Väerütmine õhtu" korraldamine 245
    Kultuuriselts "Jensel" Üleriigilise Vooremaa laulupäeva korraldamine 275
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale"Kuremaa lossis 200
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA Suvekeskuse avakontsert Kuremaa rannas 225
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Õlest seinapildi õpitubade korraldamine ja läbiviimine
    155
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Romantilise õnnitluskaardi ja vintage stiilis külmiku magneti õpitubade korraldamine 195
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Unenäopüüdjate valmistamisoskuste edasi andmine 140
    Linnamäe Krossiklubi Rahvusvahelise motokrossi "Eesti Noorte Karikasarja 2020" osavõistluse korraldamine.
    610
    Linnamäe Krossiklubi Eesti "Top200" motokrossi karikasarja osavõistluse korraldamine. 710
    Linnamäe Krossiklubi Rahvusvahelise kestvusmotokrossi "Linnamäe Supikross 2020" korraldamine.
    340
    Loovik MTÜ Kontsertõhtu korraldamine ruumieksperimendi RUUMEKS 2.0 raames 360
    Musica Sacra MTÜ Viljandi Orelifestivali korraldamine 150
    Mustvee Raamatukogu Kohtumine kirjanik Epp Petronega 150
    Mustvee Raamatukogu Lastekaitsepäeva tähistamine koos Lottega. 110
    Paduvere Talumuuseumi Selts Fotopaberiga kapade valmistamine 100
    Pajusi Küla Selts MTÜ juubeliraamatu „Pajusi Küla Selts 20“ väljaandmine 380
    Pajusi Teater MTÜ lavastuse „Saarepalu mõisa saladus“ jäädvustamine 80
    Pajusi Teater MTÜ Lavastuse "Saarepalu mõisa saladus" väljatoomine 480
    Palamuse Kultuur Jõgevamaa noortebändide päeva korraldamine 330
    Palamuse Kultuur Kevadiste õpitubade korraldamine 190
    Palamuse Kultuur Tantsurühma Tantsulust rahvariiete uuendamine 540
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum Euroopa muuseumide öö korraldamine Palamuse muuseumis 450
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum Valguse- ja püroetenduste "Tuledes Paunvere" korraldamine Palamuse muuseumi õuel 815
    Palamuusika MTÜ Palamuse piirkonna noorte muusikalaagri korraldamine 380
    Piltijad MTÜ Jõgevamaa fotoalbumi väljaandmine 220
    Pisisaare Algkool Põltsamaa valla kooliolümpiamängude korraldamine 470
    Puhkpilliorkester Avinurme MTÜ Puhkpilliorkester Avinurme taasalustamise 20. aastapäeva kontserdi korraldamine. 375
    Põltsamaa Kultuurikeskus Tähtede lava Põltsamaa eelvooru laulukonkursi korraldamine 230
    Põltsamaa Kultuurikeskus Näituse "Põltsamaa lossipäev 25" avalikus ruumis korraldamine 430
    Põltsamaa Kultuurikeskus Põltsamaa segaansambel 25 tähistamine 290
    Põltsamaa Kultuurikeskus Põltsamaa Puhkpill 155 - juubelikontserdi korraldamine 275
    Põltsamaa Kultuurikeskus Vanasõidukite suursõidu simmani korraldamine 415
    Põltsamaa Kultuurikeskus koos Improteatriga koolitussarja korraldamine 165
    Põltsamaa Kultuurikeskus Rahvatantsurühm Kaljaan rahvarõivaste uuendamine 675
    Põltsamaa Kultuurikeskus Segarahvatantsurühma Kaljaan meeste rahvarõivaste uuendamine 625
    Põltsamaa Käsitööselts MTÜ Tutvustada Põltsamaa khk kirivööde ajalugu näituse ja seltsi 20 aasta uurimustööde kaudu 100
    Põltsamaa Spordiliit Orienteerumispäevakute korraldamine Jõgevamaal 390
    Põltsamaa Sport SA VII Rahvusvahelise Kevadturniiri korraldamine võrkpallis 340
    Põltsamaa Sport SA Sildade jooksu korraldamine 160
    Põltsamaa valla spordiklubi Tervis MTÜ Ettevalmistusperioodil kiiruisutajate treeninglaagri läbiviimine 220
    Põltsamaa Ühisgümnaasium Põltsamaa ÜG poistekoori osalemine üle- eestilisel poistekooride laagris. 240
    Sadala Külade Selts MTÜ Mari Kalkuni soolokontsert - Keelega-meelega- 275
    Sadala Külade Selts MTÜ Naised Köögis kontsert 625
    Siimusti Lasteaed-Algkool Jõgeva valla lasteaedade ühise murupeo "Võimleme koos" korraldamine 165
    Spordiklubi Toonus-Sport Spordiklubi Toonus-Sport petanki seeriavõistluse korraldamine 360
    Torma rahvamaja Anna Raudkatsile pühendatud rahvakultuuriõhtu läbiviimine 375
    Tähetund MTÜ Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 30. sünnipäeva tähistamine. 430
    Tähetund MTÜ XXV kooliteatrite suvekooli korraldamine 560
    Vaiatu Küla Selts Soome-ugri rahvaste näituse ja õpitoa korraldamine 130


    Meie missioon

    Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

    Loe rohkem Kultuurkapitali kohta