Aastapreemiad
2020
Preemia saaja | Preemia selgitus |
Margus Mikomägi |
Kultuuripärl – Rapla ja muu maalima teljel kirjutav kultuuritark, kes kastab aegajalt oma vaimusärgi ajavoolu jõkke, peatab voolu ja paneb sinna korraks muljetavaldava kommentaaritõkke |
Madis Pärn
| Elutööpreemia – hingega tehtud töö eest Alu spordielu ülesehitamisel ja hoidmisel ning hindamatu panuse eest maakonna spordielu edendamisel läbi oma elu |
Marike Uusjärv | Kultuuripreemia – pikaaegse koorimuusika ja rahvakultuuri traditsioonide hoidmise eest Kabala piirkonnas |
Kohila Sümpoosion (kunstnikud Evelin Saul ja Juss Heinsalu) |
Kultuuripreemia – Kohila Sümpoosionile kui traditsiooni kandjale ning olulisele sündmusele kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, mis kogub kaasaegseid puupõletusealaseid teadmisi-oskusi ning toimib nende vahendajana professionaalses ringkonnas ja tavapubliku hulgas |
Wäega Wärk MTÜ |
Kultuuripreemia – pärimustraditsioonide hoidmise ja innustunud levitamise eest Märjamaal |
Rait Talvoja |
Kultuuripreemia – paikkonna ajaloo säilitamise ja tutvustamise eest
|
Kairis Kontus |
Kultuuripreemia – pikaaegse panuse eest kultuurielu edendamisse ja kogukonna kaasamisse Kohilas |
Maarika Lips | Aastapreemia – emakeele ja kirjanduse propageerimise ning koolinoorte inspireerimse eest Rapla maakonna emakeeleõpetajate ühenduse pikaaegse esimehena |
Ingrid Lenk |
Aastapreemia – hingega tehtud töö eest kehalise kasvatuse ja liikumise propageerijana Rapla Vesiroosi Koolis ja maakonnas |
Noorte Filmifestival Kaader (MTÜ Filmipidu) | Aastapreemia – noorte ja filminduse sinasõpruse hoidmise eest |
EELK Hageri koguduse kammerkoor Lambertus |
Aastapreemia – Eesti algupärase koorimuusika edendamise ja salvestamise eest |
Jüri Pritsin | Aastapreemia – Kohila valla laste ja täiskasvanute spordielu edendamise eest |
Kapa Festival | Aastapreemia – suurepärase Kapa-Festivali korraldamise eest |
Siim Viisut |
Aastapreemia –
saalihoki elu edendamise eest maakonnas ning Kehtna/Rapla ühisvõistkonna eduka juhendamise eest |
Malle Talvoja | Aastapreemia – Juuru piirkonna kultuurielu elavdamise ja raamatukogu arendamise eest |
Annika Tammus |
Aastapreemia –
saalihoki elu edendamise eest maakonnas ning Kehtna/Rapla ühisvõistkonna eduka juhendamise eest |
Maria Saarna | Aastapreemia – Hageri kogukonna kultuuri- ja seltsielu aktiivse edendamis eest |