Ave Anslan
| Kultuuripärl – III Eesti Naiste Tantsupeo „PereLugu“ pealavastajale
|
Sirje-Reet Georg
| Elutööpreemia – pikaajalise pühendunud tegevuse eest Jõgevamaa muusikaelus
|
Kaido Poom
| Elutööpreemia – pühendunud tegevuse eest Jõgevamaa spordielus
|
Aimar Andruse
| Aastapreemia – heade sportlike saavutuste eest maadluses
|
Folklooriselts Jõgevahe Pere
| Aastapreemia – III Eesti Naiste Tantsupeo „PereLugu“ korraldamise eest
|
Triinu Jalg
| Aastapreemia – heade sportlike saavutuste eest kabes
|
Jõgeva Linna Teater
| Aastapreemia – pärimuskultuuriteemalise filmifestivali VOFF korraldamise eest
|
Rainer Kalde
| Aastapreemia – heade sportlike saavutuste eest saalihokis
|
Tarmo Kruus
| Aastapreemia – aktiivse tegevuse eest Pajusi Teatris
|
Maia Lepiste
| Aastapreemia – rahvakultuuri ja pärimuse hoidmise eest
|
Põltsamaa Kultuurikeskus
| Aastapreemia – näiteringi Kuukatsujad silmapaistva esinemise eest harrastusteatrite festivalil ElwaFest 2022
|
Eili Rajapuu
| Aastapreemia – Jõgevamaa memme-taadi peo „Kaugel külas“ projekti eestvedamise eest
|
Kristel Saar
| Aastapreemia – pühendumise eest tantsu propageerimisele
|
Janne Vaabla
| Aastapreemia – loomingulise panuse eest Jõgevamaa kultuuriellu
|
Artur Aunap
| Tunnustuspreemia – aktiivsele noorele kultuurikorraldajale
|
Margit Haamer
| Tunnustuspreemia – südamega tehtud töö eest Põltsamaa muusikaelu edendamisel
|
Gerda Heinmaa
| Tunnustuspreemia – pikaajalise tegevuse eest Jõgevamaa muusikaelus
|
Marika Järvet
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest III Eesti Naiste Tantsupeo „PereLugu“ korraldamisel
|
Katrin Kaarama
| Tunnustuspreemia – aktiivse tegevuse eest Avinurme spordielu edendamisel
|
Teele Kaeramaa
| Tunnustuspreemia – tegevuse eest kodukoha rahvakultuuriväärtuste hoidmisel
|
Merike Katt
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest meeskoorilaulu hoidmisel
|
Raul Kivi
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest Jõgeva jäähoki elushoidmisel
|
Liia Lust
| Tunnustuspreemia – pühendunud kultuuritegevuse eest Kamari külas
|
Kaily Moones
| Tunnustuspreemia –aktiivse tegevuse eest Jõgeva valla spordielu edendamisel
|
Virve Muser
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest rahvatantsu edendamisel
|
Heli Nigul
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest raamatu „Avinurme raamatukogu 110“ koostamisel ja väljaandmisel
|
Ainar Ojasaar
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest suurürituste korraldajana
|
Anu Ots
| Tunnustuspreemia – südamega tehtud töö eest Mustvee ajaloo talletamisel sõnas ja pildis
|
Mare Talve
| Tunnustuspreemia – pühendunud tegevuse eest muusikaõpetajate eestvedamisel
|
Anar Treiman
| Tunnustuspreemia – pikaajalise pühendunud tegevuse eest spordielu korraldamisel ja propageerimisel
|
Anni Õnneleid
| Tunnustuspreemia – aktiivse tegevuse eest Pajusi Teatris
|