Ekspertgrupi eelmised koosseisud

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2017-2019

(kinnitatud 18. aprillil 2017. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2017-S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja

Age Rebel

esimees
MTÜ Noomus, MTÜ Nomela

Aili Normak


MTÜ Koduloolane
Andres Saks

Rapla Maakonna Spordiliit
Iris Haiba
aseesimees
MTÜ Varbola kultuuri ja hariduse selts, Märjamaa valla Sillaotsa talumuuseum, MTÜ Velise kultuuri ja hariduse selts

Margit Kuhi


MTÜ Loomeruum, Juuru Rahvamaja, MTÜ Arendusselts Koduaseme

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2015-2017

(kinnitatud 21. aprillil 2015. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 5/2015 - S09)
Liigeesimees Liikmekandidaadiks esitaja
Age Rebel
aseesimeesMTÜ Noomus, MTÜ Nomela
Anneliis Kõiv

Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
Iris Haiba

Varbola Rahvamaja, MTÜ Varbola Kultuuri ja Hariduse Selts
Aili Normak

MTÜ Koduloolane
Kalju Kalda

Rapla Maakonna Spordiliit

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2013-2015

(kinnitatud 29. aprillil 2013. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 3/2013 - S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Kalju Kalda

Rapla Maakonna Spordiliit, Märjamaa Spordiklubi
Eva-Liisa Kriis

Velise KHS MTÜ, Sillaotsa talumuuseum
Anneliis Kõiv
esimeesRaplamaa Noored MTÜ, Kohila Tantsu-Laulu Mängu Selts
Jaanus Kõrv

Gaudeo MTÜ
Virve Õunapuu
aseesimeesSeltsing Angeri maalikoda, Koduloolane MTÜ

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2011-2013

(kinnitatud 29. aprillil 2011. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 3/2011 - S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Age RebelesimeesRapla Laulustuudio
Darja Lehtsalu
aseesimeesMärjamaa Rahvamaja
Andres Elmik

Rapla Maakonna Spordiliit
Riho Pohla

Märjamaa Rahvamaja, Velise Kultuuri ja Hariduse Selts MTÜ
Virve Õunapuu

Koduloolane MTÜ

Raplmaa ekspertgrupi koosseis 2009-2011

(kinnitatud 14. mail 2009.a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2009-S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Anneliis Kõiv
esimeesCantus Segakoor
Age Rebel
aseesimeesRapla Laulustuudio
Darja Lehtsalu

Varbola Rahvamaja
Andres Elmik

Rapla Maakonna Spordiliit, Rapla Korvpallikool
Riho Pohla

Märjamaa Rahvamaja

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2007-2009

(kinnitatud 8. mail 2007. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2007-S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Anneliis Kõiv
esimeesKohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
Hele-Mai Truuts
aseesimeesRapla Maavalitsus, Jalase Haridusselts, Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, Raplamaa käsitööseltsing Süstik
Helle Veskimägi

Maadlusklubi "Hammerlock", Raplamaa Kergejõustikuklubi, Alu Spordiklubi, Rapla Korvpallikool, Rapla Ühisgümnaasium, Rapla Maavalitsus, Märjamaa Spordiklubi
Jüri Metssalu

Mahtra Talurahvamuuseum, Rapla Maavalitsus
Maire Roht

Järvakandi Vallavalitsus, Raikküla Vallavalitsus

Raplamaa ekspertgrupi koosseis 2005-2007

(kinnitatud 6. mail 2005. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 5/2005-S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja

Tiia-Helle Schmitte

aseesimeesEELK Juuru Mihkli Kogudus, Rapla Maavalitsus, Juuru Mihkli Kiriku Oreli Fond
Laine Rokk

Rapla Maavalitsus, Velise Kultuuri ja Hariduse Selts, Sillaotsa Muuseumisõprade Seltsing, Rapla Maakonna Spordiliit, Raplamaa kehalise kasvatuse õpetajate ainesektsiooni nõukogu, MTÜ Rapla Korvpallikool, Raplamaa Kergejõustikuklubi, Märjamaa Spordiklubi, Valtu Seltsimaja
Jaan Urvet
esimeesRapla maavalitsus, Velise Kultuuri ja Hariduse Selts, Sillaotsa Muuseumisõprade Seltsing, MTÜ Mahtra Rahvakooli Liit
Maire Roht

Järvakandi vallavalitsus, Velise Kultuuri ja Hariduse Selts, Sillaotsa Muuseumisõprade Seltsing
Hele-Mai Truuts

Raikküla vallavalitsus, MTÜ Jalase Haridusselts

Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta