#kulkatoetab

Eesti Kultuurkapital

Kultuurile pühendatud

Loe edasi

Teated

 • Head taotlejad!
  Kultuurkapitali kontor (Suur-Karja 23) on avatud E kl 10–18, T–N 10–17 ning R 10–16. Totlejaid nõustame tööpäeviti telefoni ja e-posti vahendusel, meie töötajate kontaktandmed leiate siit.
  Paberlepingud jm väiksemas formaadis saadetised saab jätta  Suur-Karja 23 B-korpuse trepikojas paiknevatesse Kultuurkapitali postkastidesse. Postkastid asuvad lifti kõrval ja on tähistatud ning välisuksed on avatud tööpäeviti kl 9-18.
 • Alanud on taotluste vastuvõtt 2023. a I jaotusesse.Taotluse esitamise viimane päev on 20. veebruar!
  Seoses e-kulka korrastustöödega kustutatakse enne 21. novembrit 2022 alustatud taotlused, mis on jäänud pooleli ehk esitamata.  Muudatus ei puuduta taotlusi, mida on alustatud pärast 21. novembrit 2022 ja mis on uue jaotuse ootel.

  Taotlusi saab esitada ainult elektroonilises taotlemise keskkonnas E-KULKA

  Tutvu taotlemise korraga siin


 • Head Kultuurkapitalilt rahastamise otsuse saanud taotlejad! 

  Kui teie projekt ei saa taotluse järgselt teostuda, kuna sündmus, õppereis või lähetus, milleks taotlesite, jääb ära või lükkub edasi teist mitte olenevatel põhjustel (nt koroonaviirusest tulenevate meetmete tõttu), võtke palun esimesel võimalusel ühendust.


Ekspertgrupid

Maakondlik ekspertgrupp on igas maakonnas tegutsev Kultuurkapitali struktuuriüksus, mille ülesanne on Kultuurikapitali nõukogu poolt maakonna kultuurivaldkonnale eraldatud raha jaotamine esitatud taotluste alusel ja oma algatusel.

Eesti Kultuurkapitali struktuuri kuulub 15 maakondlikku ekspertgruppi: