#kulkatoetab

Eesti Kultuurkapital

Kultuurile pühendatud

Loe edasi

Teated

 • Alates 1. augustist asub Kultuurkapitali kantselei ajutiselt aadressil Väike-Karja 12. 
  Meie kontor on avatud E-R kell 10-17, nõustame teid ka telefoni ja e-posti vahendusel. Töötajate kontaktandmed leiate meie kodulehelt. 
  Endiselt saab paberlepingud jm väiksemas formaadis saadetised jätta  Suur-Karja 23 B-korpuse trepikojas paiknevatesse Kultuurkapitali postkastidesse. Postkastid asuvad lifti kõrval ja on tähistatud ning välisuksed on avatud tööpäeviti kl 9-18.
 • Alanud on taotluste vastuvõtt 2022. a III vooru. Taotluse esitamise viimane päev on 22. august.
  Taotlusi saab esitada ainult elektroonilises taotlemise keskkonnas E-KULKA.
  Esmakordsel taotlejal tuleb eelnevalt ennast E-KULKAS kasutajaks registreeridaEnne taotluse esitamist tutvu Kultuurkapitali raha jagamise üldkorraga ning lisaks ka vastava sihtkapitali, maakondliku ekspertgrupi või programmi raha jagamise korraga.
 • Head Kultuurkapitalilt rahastamise otsuse saanud taotlejad! 

  Kui teie projekt ei saa taotluse järgselt teostuda, kuna sündmus, õppereis või lähetus, milleks taotlesite, jääb ära või lükkub edasi teist mitte olenevatel põhjustel (nt koroonaviirusest tulenevate meetmete tõttu), võtke palun esimesel võimalusel ühendust.


Ekspertgrupid

Maakondlik ekspertgrupp on igas maakonnas tegutsev Kultuurkapitali struktuuriüksus, mille ülesanne on Kultuurikapitali nõukogu poolt maakonna kultuurivaldkonnale eraldatud raha jaotamine esitatud taotluste alusel ja oma algatusel.

Eesti Kultuurkapitali struktuuri kuulub 15 maakondlikku ekspertgruppi: