Jõgevamaa ekspertgrupp kutsub üles esitama maakondlike aastapreemiate kandidaate

Jõgevamaa ekspertgrupp ootab ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordivaldkonna tegijate tunnustamiseks. Kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone.

Kultuuripärl 2019

Preemiaga tunnustatakse kunstide-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordi valdkonnas tegutsevate inimeste tööd ja innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Jõgevamaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2019. aastal maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel silma paistnud.

Aastapreemia

Preemiaga tunnustatakse  2019. aastal Jõgevamaa kultuuri- ja spordivaldkonnas silmapaistnud isikuid või saavutusi ergutamaks kultuuri- või spordielu arengut maakonnas.    Aastapreemia kandidaadiks võib esitada nii füüsilise isiku kui isikute grupi.

Elutööpreemia

Preemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise loomingulise või spordialase tegevuse ja valdkonna arengusse panustamise eest. Elutööpreemia saajaks võib esitada vaid füüsilisi isikuid.

Tunnustuspreemia

Preemiaga tunnustatakse Jõgevamaa loome- ja spordiinimesi pühendumise eest oma erialasele tegevusele, mis on avaldanud mõju oma valdkonna arengule, ning innustatakse neid edaspidises erialases tegevuses.

Jõgevamaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid või taotlusi, kus on:

  • lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest 2019. aastal
  • kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post)

kuni 20. novembrini e-posti aadressil jogevamaa@kulka.ee.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid.

Lisateave: Ülle Anton tel 5341 9218 või jogevamaa@kulka.ee.

Enne ettepaneku esitamist palume tutvuda Jõgevamaa ekspertgrupi raha jagamise korraga.