Raplamaa ekspertgrupp kutsub üles esitama maakondlike aastapreemiate kandidaate

Raplamaa ekspertgrupp ootab 20. novembrini ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordivaldkonna tegijate tunnustamiseks. Preemia kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone.

Aastapreemia

Preemiaga tunnustatakse kuni 10 isikut või organisatsiooni, kes on viimase aasta jooksul saavutanud oma tegevuses kõrge taseme või panustanud oluliste kultuuri-ja spordiürituste arengusse.

Kultuuripreemia

Preemiaga tunnustatakse kuni 5 isikut või organisatsiooni, kes on aastate jooksul saavutanud oma tegevuses kõrge taseme või panustanud Raplamaa oluliste kultuuri- ja spordisündmuste arengusse.

Kultuuripärl 2019

Preemiaga tunnustatakse kunsti-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordivaldkonna inimeste tööd ja innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Raplamaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2019. aastal maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel silma paistnud.

Elutööpreemia

Preemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise väljapaistva loomingulise või spordialase tegevuse eest. Elutööpreemia kandidaadiks saab esitada Rapla maakonnas pikaajaliselt tegutsevaid väljapaistvaid loomeisikuid ja spordielu edendajaid.

Raplamaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid või taotlusi, kus on:

  • lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest 
  • kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post)

kuni  20. novembrini e-posti aadressil raplamaa@kulka.ee.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid.

Lisateave: Kait Kaeval, 5385 2454, e-post raplamaa@kulka.ee

Enne ettepaneku esitamist palume tutvuda Raplamaa ekspertgrupi raha jagamise korraga.